WebRes.helga-o.com |
16.09.2023 - HOS Katarinawijk - Hasselt | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H:02 | 3050 m | 1:01:52 | 20'17" | 5. (7) | ||
19.04.2023 - Lenteloop - Park Molenheide - Helchteren | ||||||
H:03 | 3140 m | 0:54:45 | 17'26" | 10. (12) | ||
15.04.2023 - HOS - Runkst/Tommelen - Hasselt | ||||||
H:02 | 3050 m | 1:17:24 | 25'23" | 6. (11) | ||
18.02.2023 - CLUBKAMPIOENSCHAP - Inspiro Houthalen | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 0:40:21 | 4. (5) | ||||
26.11.2022 - Clubtraining KOL (aflossing) - Houthalen Kelchterhoef | ||||||
Open | 2620 m | NCL | ||||
02.10.2022 - Zolder Orienteering Meeting - Zolder | ||||||
H:4K | 4000 m | 1:33:58 | 23'30" | 9. (9) | ||
24.09.2022 - HOS 2022-06 - Alken | ||||||
H:Kort | 2270 m | 1:16:12 | 33'34" | 7. (13) | ||
03.09.2022 - HOS Ekkelgaarden - Hasselt | ||||||
H:02 | 2820 m | 0:44:42 | 15'51" | 7. (11) | ||
06.06.2022 - City O cup 3 - BERINGEN MIJN | ||||||
H:03 | 3980 m | 1:50:21 | 27'44" | 16. (17) | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 1 - LEOPOLDSBURG GELEEG WEST | ||||||
03 | 2390 m | 0:40:42 | 17'02" | 27. (31) | ||
01.06.2022 - LenteLoop - Basvelden | ||||||
H:02 | 3100 m | 0:47:55 | 15'27" | 18. (20) | ||
21.05.2022 - VK sprint - Kessel-Lo | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 2820 m | 0:36:18 | 12'52" | 10. (11) | ||
18.05.2022 - Lenteloop Raadsherenpark - Vosselaar | ||||||
H:Omloop 3 | 2640 m | 1:29:22 | 33'51" | 6. (8) | ||
14.05.2022 - HOS 3 - Zonhoven Centrum - Zonhoven | ||||||
H:02 | 2750 m | 1:11:14 | 25'54" | 19. (20) | ||
08.05.2022 - VK Sprintaflossing - Daginschrijving - Kapermolen | ||||||
H:SE | 2520 m | 0:49:32 | 19'39" | 19. (19) | ||
04.05.2022 - Lenteloop - Vorselaar | ||||||
H:03 | 2940 m | 1:00:44 | 20'39" | 12. (13) | ||
30.04.2022 - Kempen O serie INSPIRO - HOUTHALEN | ||||||
H:03 | 1600 m | 0:44:14 | 27'39" | 1. (2) | ||
18.04.2022 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:08 | 2550 m | 0:59:02 | 23'09" | 7. (10) | ||
09.04.2022 - HOS 2022 - HOS 1 - Corda Campus - Hasselt | ||||||
H:01 | 4850 m | NCL | ||||
02.10.2021 - Kempen O serie Beringen - BERINGEN - MIJN | ||||||
H:03 | 1700 m | 0:33:09 | 19'30" | -- (2) | ||
04.09.2021 - Kempen O serie - Lommel sportvelden | ||||||
H:03 | 1350 m | 0:20:27 | 15'09" | -- (4) | ||
07.03.2020 - O serie Kempen 2 - ZILVERMEER MOL | ||||||
H:02 | 2980 m | 0:50:23 | 16'54" | 11. (18) | ||
27.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 2 - Solterheide | ||||||
SE | 4800 m | 1:08:21 | 14'14" | 7. (12) | ||
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 1 - Hoge Mouw | ||||||
SE | 5000 m | 1:43:08 | 20'37" | 10. (13) | ||
07.12.2019 - O serie ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:03 | 2270 m | 0:37:05 | 16'20" | 6. (6) | ||
15.02.2019 - ISF-MOEV Aarschot - Aarschot | ||||||
H:03 | 3060 m | 1:11:50 | 23'28" | 30. (33) | ||
20.01.2019 - Kepkensberg - Ham | ||||||
H:07 | 1970 m | 0:48:33 | 24'38" | 10. (14) | ||
07.06.2015 - Regionale Zillebos & Melberg - GENK | ||||||
H:08 | 1100 m | 0:00:10 | 0'09" | -- (13) | ||
21.04.2014 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:08 | 1010 m | NT | ||||
01.12.2013 - Sinterklaascross 'Kamp van Beverlo' - Leopoldsburg | ||||||
H:08 | 0:00:00 | -- (23) | ||||
15.08.2013 - Regionale DON BOSCO FITOMETER - Hechtel | ||||||
:05 | 900 m | 1:00:00 | 66'39" | 1. (14) | ||
05.05.2013 - Rik Thys - Diest | ||||||
H:08 | 3100 m | NT |