WebRes.helga-o.com |
08.03.2024 - Avond - Ham | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
D:03 | 3500 m | 1:35:12 | 27'12" | 9. (10) | ||
27.01.2024 - Clubkampioenschap - LEOPOLDSBURG | ||||||
D. Open | 5020 m | 1:16:45 | 15'17" | 2. (2) | ||
05.01.2024 - Jenevercross - Kesselse heide | ||||||
D:03 | 3060 m | 1:06:24 | 21'42" | 10. (13) | ||
08.12.2023 - Avondwedstrijd SAHARA - LOMMEL | ||||||
D:03 | 3310 m | 1:38:53 | 29'52" | 11. (13) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
SD | 4470 m | 1:42:42 | 22'59" | 23. (29) | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | ||||||
Open | 4800 m | 1:17:36 | 16'10" | 46. (86) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
O-H_short | 4040 m | 2:12:41 | 32'51" | 33. (40) | ||
25.06.2023 - Regionale Westerlo - WESTERLO | ||||||
D:03 | 2310 m | 0:37:42 | 16'19" | 11. (15) | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
D:04 | 3840 m | 0:51:54 | 13'31" | 11. (14) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
D21 | 2760 m | 70 m | 0:44:43 | 16'12" | 13. (17) | |
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
D:04 | 3630 m | 0:57:10 | 15'45" | 10. (13) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
D. Senioren - Séniors | 3430 m | 0:29:28,304 | 8'35" | 13. (15) | ||
25.03.2023 - KOS ZILVERMEER - MOL | ||||||
D:04 | 4890 m | 1:13:19 | 15'00" | 2. (6) | ||
18.02.2023 - CLUBKAMPIOENSCHAP - Inspiro Houthalen | ||||||
D. Senioren - Séniors | 0:38:18 | 2. (2) | ||||
06.01.2023 - Jenevercross - Kessel | ||||||
D:03 | 3200 m | 0:46:59 | 14'41" | 3. (10) | ||
25.11.2022 - Avondwedstrijd Kelchterhoef - Houthalen | ||||||
D:02 | 4630 m | 1:26:23 | 18'39" | 3. (7) | ||
18.11.2022 - Avondaflossing Tielenkamp - Tielen | ||||||
OPEN | 3400 m | 1:06:26 | 19'32" | 12. (17) | ||
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | ||||||
D21 | 4880 m | 1:43:16 | 21'10" | 13. (18) | ||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | ||||||
D21 | 6190 m | 1:18:44 | 12'43" | 15. (18) | ||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | ||||||
D21 | 3550 m | 0:47:04 | 13'15" | 14. (18) | ||
25.09.2022 - Nationale Sprint - Geraardsbergen | ||||||
D21 | 4240 m | 55 m | 0:38:42 | 9'08" | 10. (12) | |
10.09.2022 - O Serie Hulsen - BALEN | ||||||
D:01 | 4040 m | 0:52:05 | 12'54" | 7. (10) | ||
14.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 2 - STALEYCKERHEIDE | ||||||
SD | 4390 m | 1:21:38 | 18'36" | 13. (28) | ||
25.06.2022 - Clubkampioenschap 2022 - HEUSDEN - ZOLDER | ||||||
D. Senioren - Séniors | 0:40:21 | 3. (3) | ||||
06.06.2022 - City O cup 3 - BERINGEN MIJN | ||||||
D:02 | 5190 m | NCL | ||||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 2 - LEOPOLDSBURG GELEEG OOST | ||||||
02 | 2610 m | 0:37:45 | 14'28" | 27. (43) | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 1 - LEOPOLDSBURG GELEEG WEST | ||||||
02 | 2540 m | 0:31:05 | 12'14" | 35. (41) | ||
19.03.2022 - O serie kempen - Kempen O serie - MOL | ||||||
D:01 | 4720 m | 1:04:45 | 13'43" | 6. (13) | ||
16.01.2022 - Regionale Hoge Rielen - LICHTAART | ||||||
D:04 | 4380 m | 0:56:29 | 12'54" | -- (24) | ||
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | ||||||
SD | 3950 m | 0:48:58 | 12'24" | 9. (15) | ||
07.01.2022 - Jenevercross - Kessel | ||||||
D:02 | 4500 m | 1:05:48 | 14'37" | 8. (9) | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | ||||||
D21 | 7540 m | NCL | ||||
04.12.2021 - BK Avond / CB Nuit - Ham | ||||||
D. Open | 5620 m | 1:38:44 | 17'34" | 5. (6) | ||
28.11.2021 - Regionale - Kolisbos | ||||||
D:02 | 7150 m | NCL | ||||
26.11.2021 - VK Avond 2021 - Sonnisheide noord | ||||||
D. Open | 5800 m | 1:32:17 | 15'55" | 2. (2) | ||
20.11.2021 - Kempen o-serie - ZILVERMEER MOL | ||||||
D:01 | 4120 m | 0:49:17 | 11'58" | 5. (10) | ||
12.11.2021 - Nacht Sledderlo - Sledderlo | ||||||
D:02 | 4700 m | 1:03:54 | 13'36" | 4. (6) | ||
10.11.2021 - Militair regelmatigheidscriterium - Pijnven | ||||||
D:5 - oro | 4900 m | 1:39:37 | 20'20" | 1. (1) | ||
24.10.2021 - Luxembourg Orienteering Weekend - City Long Distance - Luxembourg City | ||||||
Women Elite (D21-39) | 11800 m | 270 m | 2:13:52,109 | 11'21" | 24. (26) | |
23.10.2021 - Luxembourg Orienteering Weekend - Forest Middle Distance - Luxembourg Bambësch | ||||||
Women Elite (D21-39) | 4800 m | 200 m | 1:35:33 | 19'54" | 23. (25) | |
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | ||||||
D. Open | 4860 m | 1:04:49 | 13'20" | 11. (13) | ||
10.10.2021 - City Race - Hulst - Hulst | ||||||
D:Course 2 | 4980 m | 1:01:55 | 12'26" | 4. (7) | ||
02.10.2021 - Kempen O serie Beringen - BERINGEN - MIJN | ||||||
D:01 | 4480 m | 0:54:31 | 12'10" | 5. (6) | ||
26.09.2021 - BRES VK Sprint Mixed Relay - Antwerpen | ||||||
Open | 2820 m | 0:31:25 | 11'08" | 17. (21) | ||
25.09.2021 - BK SPRINT - HOUTEM | ||||||
D21 | 2520 m | 0:23:41 | 9'24" | 16. (19) | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | ||||||
D21 | 6970 m | 1:29:23 | 12'49" | 11. (11) | ||
15.09.2021 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel-Eksel | ||||||
D:04 | 6600 m | 1:40:20 | 15'12" | -- (4) | ||
04.09.2021 - Kempen O serie - Lommel sportvelden | ||||||
D:01 | 4050 m | 0:44:42 | 11'02" | 7. (10) | ||
27.06.2021 - VK SPRINT - TIVOLI - Mechelen | ||||||
D. Open | 2590 m | 0:27:38 | 10'40" | 10. (11) | ||
06.06.2021 - City O - LEOPOLDSBURG | ||||||
D:04 | 3160 m | 0:35:30 | 11'14" | 10. (18) | ||
29.05.2021 - O serie Galbergen - MOL | ||||||
D:03 | 3100 m | 0:37:01 | 11'56" | -- (10) | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
D-20 | 4230 m | 1:02:51 | 14'51" | 2. (3) | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | ||||||
D-20 | 6390 m | 1:39:20 | 15'32" | 2. (2) | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
D-20 | 4200 m | 35 m | 0:59:49 | 14'14" | 3. (3) | |
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | ||||||
D-20 | 6430 m | 1:42:31 | 15'56" | 2. (2) | ||
13.09.2020 - Nationale Sprint - Ville de Herve | ||||||
D-20 | 2740 m | 85 m | 0:28:45 | 10'29" | 2. (2) | |
05.09.2020 - O serie kempen KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
D:01 | 5060 m | 0:57:23 | 11'20" | 6. (11) | ||
06.03.2020 - VK AVOND - PRINSENPARK | ||||||
D. Junioren - Juniores | 5150 m | 1:41:03 | 19'37" | 1. (1) | ||
06.02.2020 - Challenge Comd Prov Hainaut - Baudour | ||||||
D:RL | 5400 m | 1:16:54 | 14'14" | 2. (9) | ||
31.01.2020 - Avond-O SportinGenk - Genk | ||||||
D:02 | 4510 m | 1:04:26 | 14'17" | 3. (5) | ||
19.01.2020 - Wintercriterium Gerhees-Wolputten - Ham | ||||||
D:06 | 4210 m | 1:13:04 | 17'21" | -- (22) | ||
17.01.2020 - Avondcriterium DON BOSCO - Hechtel | ||||||
D:02 | 4500 m | 1:03:26 | 14'05" | 3. (7) | ||
03.01.2020 - Jenevercross 2020 - Kesselse Heide | ||||||
D:03 | 3100 m | 0:39:07 | 12'37" | -- (13) | ||
13.12.2019 - Avondcriterium - Houthalen - Kelchterhoef | ||||||
D:03 | 3340 m | 0:48:36 | 14'33" | 1. (7) | ||
11.11.2019 - North Sea Trophy - Day 3 - Koksijde - Bad | ||||||
D-20 | 6030 m | 1:38:23 | 16'18" | 3. (3) | ||
10.11.2019 - North Sea Trophy - Day 2 - Plaats Duinen - Oostduinkerke | ||||||
D-20 | 6510 m | 1:49:41 | 16'50" | 2. (3) | ||
09.11.2019 - North Sea Trophy - Day 1 - Koksijde - Schipsgatduinen | ||||||
D-20 | 4830 m | 1:33:27 | 19'20" | 2. (3) | ||
20.10.2019 - OV Kampioenschap Midden - De Elsakker | ||||||
D. Junioren - Juniores | 4100 m | 1:05:26 | 15'57" | 2. (2) | ||
18.10.2019 - Openingsavondaflossing De Kluis - Sint-Joris-Weert | ||||||
Openingsavondaflossing | 3700 m | 0:41:31 | 11'13" | 11. (22) | ||
13.10.2019 - City Race Maastricht - Maastricht | ||||||
D-20 | 7800 m | 1:13:09 | 9'22" | 1. (1) | ||
29.09.2019 - Wisselbeker Staepelaere - Masy Zuid | ||||||
H. Open | 5870 m | 1:09:33 | 11'50" | 41. (52) | ||
11.08.2019 - Holven - Overpelt | ||||||
D:05 | 4070 m | 1:07:36 | 16'36" | -- (16) | ||
07.04.2019 - VK Sprint - Tessenderlo | ||||||
DJUN | 2610 m | 0:24:16 | 9'17" | 2. (2) | ||
31.03.2019 - Bobbejaanland Indoor O - Kinderland | ||||||
Course 2 | 1160 m | 0:20:39 | 17'48" | 12. (38) | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
D-20 | 2070 m | 0:29:54 | 14'26" | 3. (4) | ||
29.03.2019 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - LEOPOLDSBURG | ||||||
05 | 4900 m | 1:01:23 | 12'31" | 15. (54) | ||
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | ||||||
SD | 4040 m | 1:02:05 | 15'22" | 26. (34) | ||
03.03.2019 - VK Lang - Kattenbos | ||||||
D-20 | 7470 m | 2:07:10 | 17'01" | 1. (1) | ||
08.02.2019 - VK avond - Leopoldsburg | ||||||
DJUN | 4600 m | 1:12:16 | 15'42" | 2. (2) | ||
08.12.2018 - BK/VK Nacht - Schrikkelberg - Sterrebeek | ||||||
DJUN | 5250 m | 1:33:48 | 17'52" | 1. (2) | ||
30.11.2018 - Avondcriterium Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
D:02 | 4360 m | NCL | ||||
25.11.2018 - Wintercriterium NMBS-kampioenschap - Kattenbos | ||||||
D:05 | 4500 m | 0:55:21 | 12'17" | -- (24) | ||
09.11.2018 - Avondaflossing - Holven | ||||||
Open | 4020 m | 0:57:34 | 14'19" | 14. (25) | ||
07.10.2018 - Nationale lang Helchterenbos - HELCHTEREN | ||||||
D-18 | 6430 m | 1:34:52 | 14'45" | 3. (3) | ||
30.09.2018 - Championnat de Belgique Sprint - Stavelot | ||||||
D-18 | 2260 m | 0:26:14 | 11'36" | 4. (4) | ||
06.09.2018 - Régularité militaire - Marche-en-Famenne | ||||||
05 | 4900 m | 1:08:00 | 13'52" | 10. (22) | ||
19.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 3 - Hechtelse Duinen | ||||||
D-18 | 5170 m | 1:16:10 | 14'43" | 4. (4) | ||
18.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - Day 2 - Spiekelspade | ||||||
D-18 | 5340 m | 1:14:09 | 13'53" | 4. (4) | ||
17.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 1 - Don Bosco Fitometer | ||||||
D-18 | 4640 m | 0:53:15 | 11'28" | 3. (4) | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | ||||||
D. Junioren - Juniores | 2500 m | 0:25:27 | 10'10" | 5. (6) | ||
03.06.2018 - Diest - Diest | ||||||
D:04 | 4400 m | 1:03:47 | 14'29" | 19. (24) | ||
23.05.2018 - World Orienteering Day - Tessenderlo | ||||||
D:03 | 3790 m | 0:49:55 | 13'10" | 13. (21) | ||
09.05.2018 - Lenteloop Genk City - GENK | ||||||
D:02 | 4500 m | 1:10:11 | 15'35" | 4. (7) | ||
01.05.2018 - Vlaams kampioenschap Sprint - WESTERLO | ||||||
D. Junioren - Juniores | 2200 m | 0:20:22 | 9'15" | 2. (4) | ||
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | ||||||
D-18 | 4500 m | 1:13:43 | 16'22" | 3. (3) | ||
22.04.2018 - Rozebroeken - Gent | ||||||
D:02 | 4210 m | 0:59:14 | 14'04" | 7. (12) | ||
18.03.2018 - Regionale Be-Mine - Beringen Mijn | ||||||
D:04 | 2800 m | 0:39:08 | 13'58" | 16. (29) | ||
17.03.2018 - BM Nacht - Hahnenberg | ||||||
D. Junioren - Juniores | 5280 m | 100 m | 1:39:40 | 18'52" | 1. (1) | |
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | ||||||
D:04 | 5400 m | 1:27:39 | 16'13" | 21. (25) | ||
11.02.2018 - Heeserbergen - Lommel | ||||||
D:04 | 5320 m | 1:11:48 | 13'29" | 15. (21) | ||
03.02.2018 - Clubkampioenschap 2018 - ZILVERMEER - MOL | ||||||
D. Junioren - Juniores | 0:50:02 | 1. (1) | ||||
23.12.2017 - INDOOR WEDSTRIJD KRISTOFFELHEEM - OOSTHAM | ||||||
D:04 | 800 m | 0:30:51 | 38'33" | 3. (14) | ||
23.12.2017 - SCORE INDOOR - OOSTHAM | ||||||
D:01 | 0:13:48 | 21. (35) | ||||
17.12.2017 - Wintercriterium Kattevenia - GENK | ||||||
D:04 | 5900 m | 1:26:44 | 14'42" | 8. (8) | ||
08.12.2017 - Avond-O Thomas More - Turnhout | ||||||
D:02 | 5000 m | 0:52:07 | 10'25" | 5. (6) | ||
01.12.2017 - Avondwedstrijd Bokrijk - Genk | ||||||
D:03 | 4100 m | 1:09:37 | 16'58" | -- (11) | ||
24.11.2017 - Kepkensberg Avondwedstrijd - Ham | ||||||
D:03 | 3350 m | 1:02:22 | 18'37" | -- (9) | ||
15.10.2017 - Vlaams Kampioenschap Aflossing - Leopoldsburg | ||||||
H. Open | 5900 m | 1:12:07 | 12'13" | 58. (70) | ||
01.10.2017 - Nationale lang Kelchterhoef - Sonnis - HOUTHALEN | ||||||
D-18 | 6500 m | 1:53:13 | 17'25" | 2. (2) | ||
20.09.2017 - SVS - Balen Hulsen | ||||||
D:02 | 4700 m | 1:21:49 | 17'24" | 7. (9) | ||
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | ||||||
D-18 | 6200 m | 1:46:05 | 17'06" | 3. (3) | ||
27.08.2017 - BM Interclubs - Hinter den Sandgruben | ||||||
D-18 | 5770 m | 150 m | 1:54:28 | 19'50" | 7. (7) | |
15.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-Oost | ||||||
D-18 | 5730 m | 1:44:40 | 18'15" | 4. (4) | ||
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West | ||||||
D-18 | 5930 m | 1:30:52 | 15'19" | 4. (4) | ||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | ||||||
D-18 | 5290 m | 0:57:10 | 10'48" | 4. (4) | ||
12.08.2017 - 4 Days of Flanders - Kolenspoor | ||||||
D-18 | 3700 m | 1:02:59 | 17'01" | 4. (4) | ||
25.06.2017 - Nationale MD - Bois des Manants | ||||||
D-18 | 3800 m | 80 m | 1:20:10 | 21'05" | 4. (5) | |
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | ||||||
SD | 4400 m | 1:07:10 | 15'15" | 15. (38) | ||
28.05.2017 - 2-daagse van Brabant - TU/e | ||||||
D-18 | 4700 m | 1:13:24 | 15'37" | 3. (3) | ||
27.05.2017 - 2-daagse van Brabant - 2e sprint Henri Dunantpark | ||||||
D-18 | 2600 m | 0:39:31 | 15'11" | 2. (2) | ||
27.05.2017 - 2-daagse van Brabant - 1e sprint 't Hool | ||||||
D-18 | 2600 m | 0:26:11 | 10'04" | 3. (3) | ||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | ||||||
D-18 | 2300 m | 0:24:43 | 10'44" | 6. (6) | ||
17.05.2017 - Lenteloop - Banneuxwijk - Hasselt | ||||||
D:03 | 3800 m | 0:39:07 | 10'17" | 7. (18) | ||
10.05.2017 - Memorial Jacky Sallaerts - Lenteloop - MOL ZILVERMEER | ||||||
D:06 | 4500 m | 0:59:31 | 13'13" | -- (12) | ||
07.05.2017 - Nationale sprint - Geel | ||||||
D-18 | 3510 m | 0:25:24 | 7'14" | 6. (7) | ||
03.05.2017 - Lenteloop Vossemeren - LOMMEL | ||||||
D:03 | 3300 m | 0:34:29 | 10'26" | 2. (13) | ||
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT | ||||||
D. Junioren - Juniores | 2000 m | 0:21:15 | 10'37" | 5. (7) | ||
25.04.2017 - LenteLoop - Ham Centrum | ||||||
D:02 | 4310 m | 0:59:55 | 13'54" | 15. (28) | ||
29.03.2017 - Training - Arendonk | ||||||
D:01 | 3200 m | 0:29:06 | 9'05" | 4. (6) | ||
11.03.2017 - BK Avond - Hoge Mouw | ||||||
D. Junioren - Juniores | 3200 m | 0:53:58 | 16'51" | 4. (4) | ||
26.02.2017 - Nationale 1 - Schootshei | ||||||
D-18 | 5300 m | 125 m | 1:27:02 | 16'25" | 3. (3) | |
24.02.2017 - Avondwedstrijd - Ham | ||||||
D:03 | 3430 m | 0:56:06 | 16'21" | -- (8) | ||
17.02.2017 - VK Avond Masy Noord - MEEUWEN | ||||||
D. Junioren - Juniores | 4700 m | 1:23:40 | 17'48" | 1. (1) | ||
05.02.2017 - VK MD Geneberg - Ham | ||||||
D. Junioren | 4300 m | 0:51:42 | 12'01" | 2. (3) | ||
04.02.2017 - Clubkampioenschap - Balen Hulsen | ||||||
D. Junioren - Juniores | 4200 m | 1:11:22 | 16'59" | 1. (1) | ||
28.01.2017 - Jeugdtraining Kristoffelheem - OOSTHAM | ||||||
D:01 | 800 m | 0:25:37 | 32'01" | 2. (14) | ||
22.01.2017 - Regionale Gerhees - Ham | ||||||
D:05 | 3800 m | 1:05:52 | 17'20" | -- (15) | ||
20.01.2017 - Avond Genk-Sportcentrum - Genk | ||||||
D:02 | 4400 m | 0:57:50 | 13'08" | 7. (8) | ||
15.01.2017 - Ultra Longues Distances - Engreux | ||||||
D:IND-5 | 4700 m | 120 m | 1:05:41 | 13'58" | 14. (23) | |
06.01.2017 - Nachtcriterium - Kesselse Heide | ||||||
D:02 | 4700 m | 0:58:53 | 12'31" | 6. (10) | ||
30.12.2016 - Sylvester5-2016 - Meeuwen-Gruitrode | ||||||
D-16 | 4100 m | 0:57:25 | 14'00" | 8. (10) | ||
29.12.2016 - Sylvester5-2016 - Ravels | ||||||
D-16 | 3340 m | 0:40:46 | 12'12" | 8. (8) | ||
28.12.2016 - Sylvester5-2016 - Oostelbeers | ||||||
D-16 | 4200 m | 0:51:16 | 12'12" | 9. (10) | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | ||||||
D-16 | 3900 m | 0:45:11 | 11'35" | 11. (12) | ||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | ||||||
D-16 | 4060 m | 1:10:16 | 17'18" | 10. (10) | ||
26.11.2016 - ISF selectie - | ||||||
Women1 | 6000 m | 1:35:48 | 15'58" | 9. (24) | ||
18.11.2016 - Avondwedstrijd - Kepkensberg | ||||||
D:02 | 4030 m | 1:09:11 | 17'10" | 4. (7) | ||
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | ||||||
D:ORO-HYDRO 5 | 3900 m | 20 m | 1:15:46 | 19'25" | 13. (17) | |
04.11.2016 - Nachtaflossing - Kasterlee | ||||||
OPEN | 3100 m | 0:39:25 | 12'42" | 12. (29) | ||
23.10.2016 - Regionale - Herenlaak - | ||||||
D:04 | 5200 m | 1:07:00 | 12'53" | 21. (24) | ||
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | ||||||
D-16 | 5000 m | 1:10:47 | 14'09" | 5. (5) | ||
02.10.2016 - Belgian Clubs Relay - Leopoldsburg | ||||||
Open | 3200 m | 0:33:51 | 10'34" | 21. (39) | ||
25.09.2016 - BM Staffel - Emmels/Windräder | ||||||
D. Junioren - Juniores | 3090 m | 0:40:12 | 13'00" | 3. (4) | ||
21.09.2016 - Regionale /Oml. - TISP Mol | ||||||
D:02 | 4900 m | 1:02:49 | 12'49" | 10. (12) | ||
28.08.2016 - City-O Leuven - Leuven | ||||||
D:04 | 3030 m | 0:48:09 | 15'53" | 9. (12) | ||
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | ||||||
SD | 4100 m | 75 m | 1:26:01 | 20'58" | 15. (20) | |
07.08.2016 - Thuisblijverscross - Marienborgh | ||||||
D:03 | 3900 m | 0:53:53 | 13'48" | -- (35) | ||
29.05.2016 - Championnat de Belgique de sprint - Flémalle | ||||||
D-16 | 2400 m | 35 m | 0:24:01 | 10'00" | 5. (8) | |
22.05.2016 - VK Aflossing - Ham | ||||||
H. Open | 4600 m | 0:59:50 | 13'00" | 34. (50) | ||
16.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Herbeumont | ||||||
D-16 | 4000 m | 205 m | 1:04:31 | 16'07" | 7. (14) | |
15.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing - Les Fossés | ||||||
D-16 | 3300 m | 55 m | 0:41:15 | 12'30" | 8. (14) | |
14.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing | ||||||
D-16 | 4400 m | 175 m | 1:17:03 | 17'30" | 11. (14) | |
11.05.2016 - Lenteloop Genk City - GENK | ||||||
D:02 | 4700 m | 1:08:33 | 14'35" | 14. (20) | ||
01.05.2016 - Nationale - Sprint - Waimes | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 2200 m | 0:25:38 | 11'39" | 4. (4) | ||
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 2100 m | 0:19:41 | 9'22" | 7. (11) | ||
20.04.2016 - Lenteloop - Balendijk | ||||||
D:02 | 4530 m | 0:54:43 | 12'04" | 12. (21) | ||
17.04.2016 - Regionale BRASEL - DESSEL | ||||||
D:04 | 5500 m | 1:05:08 | 11'50" | 21. (22) | ||
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | ||||||
D-16 | 3030 m | 0:51:05 | 16'51" | 5. (5) | ||
03.04.2016 - Nationale Competitie 3 - Einderheide | ||||||
D:04 | 4500 m | 1:06:04 | 14'40" | 21. (35) | ||
30.03.2016 - Camp-O - Grandvoir - Granvoir | ||||||
D:Rouge | 4400 m | 110 m | 1:00:52 | 13'49" | 11. (17) | |
29.03.2016 - Camp-O - Poix - St Hubert - Poix - St Hubert | ||||||
D:Noir Moyen | 4000 m | 170 m | 1:22:25 | 20'36" | 15. (16) | |
28.03.2016 - Camp-O - Neuchateau - NEUCHATEAU | ||||||
D:Rouge | 4500 m | 1:16:23 | 16'58" | 14. (22) | ||
27.03.2016 - Camp-O - Libramont - Libramont | ||||||
D:Rouge | 4800 m | 55 m | 1:06:25 | 13'50" | 11. (19) | |
26.03.2016 - Camp-O - ATHUS - Athus | ||||||
D:Rouge | 3700 m | 1:05:43 | 17'45" | 9. (15) | ||
12.03.2016 - Championnat BEL Nuit - Acoz | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 2500 m | 95 m | 1:03:52 | 25'32" | 3. (3) | |
06.03.2016 - Regionale DE BEELTJES - WESTERLO | ||||||
D:09 | 5500 m | 1:16:31 | 13'54" | 6. (8) | ||
04.03.2016 - VK Avond - Prinsenpark | ||||||
D. Beloften | 3200 m | 1:08:57 | 21'32" | 2. (3) | ||
26.02.2016 - Ijzeren paal - | ||||||
D:03 | 3300 m | 0:51:24 | 15'34" | -- (11) | ||
05.02.2016 - Avondcriterium Masy Noord - MEEUWEN | ||||||
D:03 | 3200 m | 0:43:48 | 13'41" | 4. (10) | ||
29.01.2016 - Avondloop - Genemeer | ||||||
D:02 | 4510 m | 1:16:55 | 17'03" | 6. (7) | ||
20.01.2016 - SVS 'De Schorre' - Boom | ||||||
3 | 3200 m | 0:34:54 | 10'54" | 6. (13) | ||
17.01.2016 - Wintercriterium Staleyckerheide - STAL - KOERSEL | ||||||
D:04 | 6000 m | 1:17:31 | 12'55" | 24. (31) | ||
08.01.2016 - Jenevercross - Kesselse Heide | ||||||
D:02 | 4600 m | 1:01:47 | 13'25" | 6. (6) | ||
30.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Zuid | ||||||
D-16 | 4200 m | 0:56:39 | 13'29" | 4. (5) | ||
29.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Noord | ||||||
D-16 | 4000 m | 0:57:46 | 14'26" | 4. (5) | ||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | ||||||
D-16 | 3880 m | 0:49:10 | 12'40" | 3. (4) | ||
27.12.2015 - Sylvester 2015 - Ossendrecht | ||||||
D-16 | 4100 m | 0:52:32 | 12'48" | 4. (5) | ||
26.12.2015 - Sylvester 2015 - Kattevenia | ||||||
D-16 | 4200 m | 0:56:47 | 13'31" | 3. (3) | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | ||||||
D. Beloften | 3500 m | 0:33:03 | 9'26" | 9. (11) | ||
27.11.2015 - Avond Kepkensberg - Ham | ||||||
D:02 | 5040 m | 1:34:23 | 18'43" | 4. (5) | ||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
D:04 | 5200 m | 1:22:31 | 15'52" | 12. (12) | ||
15.11.2015 - Ploegenwedstrijd - Gerhees | ||||||
D:05 | 4100 m | 1:08:31 | 16'42" | -- (24) | ||
13.11.2015 - Openingsaflossing - Leopoldsburg | ||||||
H. Open | 3800 m | 0:43:01 | 11'19" | 16. (26) | ||
08.11.2015 - Aflossing wisselbeker Staepelaere - Balen - Keiheuvel | ||||||
4100 m | 0:41:18 | 10'04" | 43. (56) | |||
17.10.2015 - NMBS kampioenschap SASOR - MOL - ZILVERMEER | ||||||
D:05 | 4900 m | 0:48:48 | 9'57" | 10. (15) | ||
30.09.2015 - SVS BRASEL DESSEL - BRASEL | ||||||
D:03 | 4100 m | 0:53:35 | 13'04" | 7. (12) | ||
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | ||||||
D-16 | 6300 m | 1:28:53 | 14'06" | 4. (4) | ||
20.09.2015 - Rik Thys - Den ijzeren paal - Kerkhoven | ||||||
D:05 | 4700 m | 1:51:54 | 23'48" | 10. (18) | ||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | ||||||
D-16 | 6400 m | 1:47:18 | 16'45" | 12. (16) | ||
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
D-16 | 5200 m | 1:26:37 | 16'39" | 7. (8) | ||
15.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
D-16 | 5400 m | 1:27:01 | 16'06" | 8. (8) | ||
14.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
D-16 | 4700 m | 1:04:16 | 13'40" | 7. (8) | ||
01.07.2015 - HTC lenteloop - HighTech Campus Eindhoven | ||||||
D:05 | 4100 m | 1:11:07 | 17'20" | 15. (19) | ||
23.06.2015 - Engstraat - Meerhout | ||||||
D:02 | 4950 m | 1:12:25 | 14'37" | 15. (18) | ||
14.06.2015 - Nationale sprint - | ||||||
D-16 | 2200 m | 0:23:39 | 10'45" | 5. (6) | ||
07.06.2015 - Regionale Zillebos & Melberg - GENK | ||||||
D:04 | 5600 m | NCL | ||||
03.06.2015 - Lenteloop Lommel sportvelden - LOMMEL | ||||||
D:02 | 4600 m | 0:59:59 | 13'02" | 8. (9) | ||
24.05.2015 - Regionale CITY - O Bilzen - BILZEN | ||||||
D:04 | 4700 m | 1:10:19 | 14'57" | 11. (17) | ||
20.05.2015 - Lenteloop "Diest" - Diest | ||||||
D:03 | 3300 m | 0:47:38 | 14'26" | -- (28) | ||
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren | ||||||
D-16 | 2100 m | 0:16:10 | 7'41" | 8. (14) | ||
06.05.2015 - Lenteloop DE VOSSEMEREN - LOMMEL | ||||||
D:02 | 4700 m | 0:54:48 | 11'39" | 8. (15) | ||
03.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
D-16 | 4300 m | 60 m | 1:04:56 | 15'06" | 8. (9) | |
02.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
D-16 | 4100 m | 100 m | 1:05:25 | 15'57" | 6. (9) | |
01.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
D-16 | 5100 m | 150 m | 1:12:20 | 14'10" | 7. (9) | |
12.04.2015 - Nationale Longue Distance - Olloy-sur-Viroin | ||||||
D-16 | 5000 m | 240 m | 1:50:03 | 22'00" | 8. (16) | |
11.04.2015 - Régionale Moyenne / Sprint - Vierves | ||||||
D:Court H/D | 2500 m | 145 m | 0:52:13 | 20'53" | 12. (24) | |
03.04.2015 - Wisselbeker Comd Kamp BEVERLO - De Weyervlakte | ||||||
D:06 | 4600 m | 1:12:52 | 15'50" | 9. (14) | ||
15.03.2015 - Regionale wedstrijd 't FONTEINTJE - KOERSEL | ||||||
D:06 | 0:40:49 | 1. (12) | ||||
14.03.2015 - Belgisch kampioenschap AVOND - Koersel 't Fonteintje | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 3500 m | 0:53:22 | 15'14" | 4. (5) | ||
08.03.2015 - Nationale 2 - Zonhoven | ||||||
D-16 | 5920 m | 1:19:28 | 13'25" | 8. (14) | ||
06.03.2015 - VK avond - Gruitroderbos | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 3400 m | 0:57:16 | 16'50" | 1. (1) | ||
22.02.2015 - Nationale MD - Jurbise | ||||||
D-16 | 4100 m | 1:10:26 | 17'10" | 7. (9) | ||
15.02.2015 - VALENTIJN - Wintercriterium - Lommel - SAHARA | ||||||
D:04 | 5700 m | 1:18:35 | 13'47" | 16. (26) | ||
01.02.2015 - Regionale - Ham | ||||||
D:04 | 6000 m | 1:36:36 | 16'06" | 19. (26) | ||
23.01.2015 - Avondloop - Teunenberg | ||||||
D:03 | 2920 m | 0:36:03 | 12'20" | -- (9) | ||
21.01.2015 - SVS Hoge Rielen - | ||||||
3 | 3500 m | 0:41:03 | 11'43" | 14. (22) | ||
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | ||||||
D:04 | 5100 m | 1:18:35 | 15'24" | 25. (33) | ||
04.01.2015 - Wintercriterium SPIEKELSPADE - HECHTEL | ||||||
D:04 | 5700 m | 1:26:19 | 15'08" | 28. (32) | ||
02.01.2015 - Jenevercross - GEMEENTEPARK | ||||||
D:03 | 2900 m | 0:38:57 | 13'25" | -- (5) | ||
12.12.2014 - Nightorientation Thomas More - Turnhout | ||||||
D:03 | 3900 m | 0:54:44 | 14'02" | 5. (10) | ||
26.11.2014 - ISF Selectie - Vierveld | ||||||
D:04 | 3100 m | 75 m | 1:01:30 | 19'50" | 3. (11) | |
23.11.2014 - Memorial day Bos van Hees - Zelem | ||||||
D:05 | 3600 m | 1:56:10 | 32'16" | 13. (16) | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | ||||||
D-14 | 5000 m | 0:56:34 | 11'18" | 4. (6) | ||
14.11.2014 - Avondwedstrijd "Bokrijk" - Bokrijk | ||||||
D:03 | 3500 m | 0:59:15 | 16'55" | 5. (11) | ||
11.11.2014 - Wintercriterium ZILVERMEER - MOL | ||||||
D:05 | 4400 m | 0:59:24 | 13'30" | 7. (23) | ||
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
D-14 | 2740 m | 0:26:07 | 9'31" | 7. (8) | ||
05.10.2014 - JEC Spectators - Sahara | ||||||
D:05 | 5100 m | 1:07:50 | 13'18" | 9. (19) | ||
04.10.2014 - JEC Spectators - Weyervlakte | ||||||
D:05 | 3600 m | 0:52:29 | 14'34" | 11. (22) | ||
03.10.2014 - JEC Spectators - Lommel | ||||||
D:03 | 2500 m | 0:26:08 | 10'27" | 8. (18) | ||
01.10.2014 - Regionale /Oml. - Balen Hulsen | ||||||
D:02 | 2700 m | 0:36:01 | 13'20" | 15. (26) | ||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | ||||||
D-14 | 4760 m | 1:12:16 | 15'10" | 3. (5) | ||
17.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
D-14 | 3960 m | 55 m | 1:18:22 | 19'47" | 2. (2) | |
16.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
D-14 | 2640 m | 0:39:40 | 15'01" | 1. (2) | ||
15.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
D-14 | 4000 m | 1:19:23 | 19'50" | 2. (2) | ||
29.06.2014 - Pelter Rally - Dommelhof - Pelter Rally - Dommelhof | ||||||
D:05 | 5380 m | 2:02:27 | 22'45" | 9. (14) | ||
25.06.2014 - Lenteloop PULDERBOS - Zandhoven | ||||||
D:03 | 3500 m | 0:50:56 | 14'33" | 4. (16) | ||
22.06.2014 - Stads-O te Hasselt - Hasselt | ||||||
D:05 | 3200 m | 0:52:50 | 16'30" | 12. (21) | ||
01.06.2014 - Vlaams kampioenschap SPRINT - GENK CITY ZUID | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 2000 m | 0:35:32 | 17'45" | 5. (6) | ||
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | ||||||
D-14 | 2900 m | 0:36:09 | 12'27" | 6. (10) | ||
13.04.2014 - Wisselbeker Gilbert Staepelaere - De Mosten | ||||||
Open | 4370 m | 0:58:15 | 13'19" | 37. (40) | ||
09.03.2014 - VK middel - Sledderlo | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 3500 m | 0:48:47 | 13'56" | 3. (7) | ||
07.03.2014 - Criterium Régularité - Brasschaat | ||||||
D:06 | 5500 m | 1:18:34 | 14'17" | 3. (7) | ||
23.02.2014 - Nationale 1 / 2014 - Saanhoeve | ||||||
D-14 | 4200 m | 80 m | 1:01:08 | 14'33" | 3. (8) | |
01.02.2014 - KOL clubkampioenschap 2014 - BRASEL - DESSEL | ||||||
D:05 | 0:40:34 | 3. (4) | ||||
19.01.2014 - Wintercriterium 't Fonteintje - Koersel | ||||||
D:05 | 4700 m | 1:12:24 | 15'24" | 17. (36) | ||
12.01.2014 - Wintercriterium - Hengelhoef | ||||||
D:05 | 4420 m | 1:02:02 | 14'02" | 11. (36) | ||
13.11.2013 - SVS 'Bos van Hees' - Schaffen | ||||||
D:04 | 2950 m | 0:40:27 | 13'42" | 6. (9) | ||
10.11.2013 - Wintercriterium - Galbergen | ||||||
D:05 | 3520 m | 0:50:21 | 14'18" | 1. (6) | ||
03.11.2013 - Ploegenwedstrijd - Zutendaal | ||||||
D:05 | 4700 m | 1:10:59 | 15'06" | 14. (23) | ||
12.10.2013 - NMBS-Kampioenschap - Ham | ||||||
D:03 | 4120 m | 0:49:25 | 11'59" | 6. (12) | ||
06.10.2013 - VK Aflossing "Bos van Hees" - Schaffen | ||||||
Open | 0:59:30 | 15'39" | 44. (51) | |||
29.09.2013 - BK aflossing - Helchteren | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 0:59:22 | 15'37" | 5. (9) | |||
22.09.2013 - Vlaams Kampioenschap Lang - Gielsbos | ||||||
D-14 | 4800 m | 1:09:42 | 14'31" | 3. (5) | ||
15.09.2013 - BK Lang - Kattenbos | ||||||
D-14 | 5680 m | 1:30:55 | 16'00" | 8. (8) | ||
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | ||||||
D-14 | 4500 m | 2:01:32 | 27'00" | 9. (9) | ||
26.06.2013 - Memorial Jacky Sallaerts - Lichtaart | ||||||
D:06 | 4400 m | 1:20:20 | 18'15" | 7. (7) | ||
23.06.2013 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
D-14 | 3540 m | 50 m | 1:20:51 | 22'50" | 9. (10) | |
05.06.2013 - Lenteloop ZILVERMEER - MOL | ||||||
D:03 | 3200 m | 0:44:36 | 13'56" | 7. (21) | ||
05.05.2013 - Rik Thys - Diest | ||||||
D:04 | 3100 m | 0:52:45 | 17'00" | 11. (20) | ||
21.04.2013 - Horensbergdam - Horensbergdam | ||||||
D:05 | 4600 m | 1:26:19 | 18'45" | 11. (14) | ||
03.03.2013 - Nationale 2 - Gerhees | ||||||
D-14 | 3800 m | 1:05:56 | 17'21" | 5. (7) | ||
17.02.2013 - Sanicole - www.olomega.be | ||||||
D:05 | 4200 m | 1:00:09 | 14'19" | 14. (22) | ||
10.02.2013 - Valentijn Wintercriterium - Koersel | ||||||
D:05 | 4800 m | NCL | ||||
20.01.2013 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | ||||||
D:05 | 4400 m | 1:11:34 | 16'15" | 10. (11) | ||
06.01.2013 - Wintercriterium Kelchterhoef WEST - Houthalen - Kelchterhoef | ||||||
D:05 | 4200 m | 1:05:06 | 15'30" | 11. (28) | ||
25.11.2012 - Memorial Day BRASEL - DESSEL | ||||||
D:06 | 3200 m | 0:56:34 | 17'40" | 4. (11) | ||
28.10.2012 - VVO PLOEGENWEDSTRIJD - BALEN - KEIHEUVEL | ||||||
D:06 | 3400 m | NCL | ||||
21.10.2012 - VVO kampioenschap MIDDEN afstand - LOMMEL SAHARA | ||||||
D. Pupilles | 2300 m | 0:26:24 | 11'28" | 5. (11) | ||
30.09.2012 - Championnat de Belgique de Relais 2012 - Watermael-Boitsfort | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 2860 m | 0:44:05 | 14'41" | 3. (8) | ||
23.09.2012 - Klub Aflossing 2012 - Kleine Schietveld | ||||||
OPEN | 0:49:26 | 14'32" | 16. (35) | |||
16.09.2012 - Nationale 4 - Houterenberg | ||||||
D-12 | 2700 m | 0:46:23 | 17'10" | 3. (5) | ||
09.09.2012 - Championnat de Belgique 2012 - MONTENAU | ||||||
D-12 | 2920 m | 50 m | 2:19:29 | 47'46" | 7. (7) | |
02.09.2012 - Regionale Hoge Vijvers - ARENDONK | ||||||
D:06 | 2600 m | 0:42:34 | 16'22" | 2. (13) | ||
26.08.2012 - Leuven oriënteert - Leuven | ||||||
D:06 | 2400 m | 0:39:44 | 16'33" | 1. (3) | ||
12.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Koersel Fonteintje | ||||||
D-12 | 3200 m | 1:20:56 | 25'17" | 6. (6) | ||
11.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Grauwensteen | ||||||
D-12 | 3300 m | 0:52:08 | 15'47" | 4. (6) | ||
10.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Helchterenbos | ||||||
D-12 | 3200 m | NCL | ||||
10.06.2012 - Regionale - Stadspark / Blijkhoef | ||||||
D:03 | 3840 m | 0:48:40 | 12'40" | 3. (21) | ||
06.06.2012 - Lenteloop Complex Zuid - Leopoldsburg | ||||||
D:03 | 3700 m | 0:42:35 | 11'30" | 1. (11) | ||
03.06.2012 - Bruges Weekend - Brugge | ||||||
D. Pupilles | 2410 m | 0:30:47 | 12'46" | 4. (10) | ||
08.01.2012 - Wintercriterium Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
D:06 | 3500 m | 0:53:46 | 15'21" | 2. (10) | ||
20.11.2011 - Herfstwisselbeker - Lommel Sahara | ||||||
D:06 | 3000 m | 0:58:51 | 19'37" | 3. (3) | ||
02.10.2011 - Nationale 4 - Masy Noord | ||||||
D-12 | 2800 m | 0:32:48 | 11'42" | 4. (5) | ||
21.08.2011 - Regionale wedstrijd - LILLE | ||||||
D:04 | 1:28:55 | 8. (15) | ||||
15.08.2011 - Flanders 3 days - Heeserbergen | ||||||
D-12 | 3070 m | 0:45:24 | 14'47" | 8. (8) | ||
14.08.2011 - Flanders 3 days - Kattenbos-Noord | ||||||
D-12 | 3130 m | 0:58:23 | 18'39" | 8. (9) | ||
13.08.2011 - Flanders 3 days - Kattenbos-Zuid | ||||||
D-12 | 3350 m | NCL | ||||
13.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 3 - L.D. | ||||||
D-12 | 3200 m | 75 m | NCL | |||
12.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Beauraing - Sprint | ||||||
D-12 | 1700 m | 15 m | 0:27:51 | 16'22" | 11. (13) | |
12.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 2 - Middle. | ||||||
D-12 | 2800 m | 95 m | 1:05:08 | 23'15" | 6. (15) | |
11.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 1 - L.D.- WRE | ||||||
D-12 | 3400 m | 70 m | 1:21:34 | 23'59" | 11. (15) | |
29.05.2011 - BK Sprint Sint-Truiden - Stad Sint-Truiden | ||||||
D. Pupilles | 2000 m | 0:41:02 | 20'30" | 8. (21) | ||
13.02.2011 - Wintercriterium - VALENTIJN - Kelchterhoef West | ||||||
D:10 | 3000 m | 0:57:43 | 19'14" | -- (6) | ||
16.01.2011 - Wintercriterium Spiekelspade - Hechtel | ||||||
D:06 | 3400 m | 1:17:25 | 22'46" | 6. (9) | ||
17.10.2010 - Championnat de Belgique Sprint - Eupen | ||||||
D. Pupilles | 1800 m | 0:26:50 | 14'54" | 9. (19) | ||
03.10.2010 - Championnat de Belgique Middle Distance - Lommel | ||||||
D. Pupilles | 2200 m | 0:32:32 | 14'47" | 6. (17) | ||
26.04.2009 - Championnat Belgique Moyenne Distance - Recht | ||||||
D. Pupilles | 1700 m | 45 m | 0:42:08 | 24'47" | 5. (9) | |
15.03.2009 - Nationale Moyenne Distance - Weelde Station | ||||||
D. Pupillen - Pupilles | 2500 m | 1:10:32 | 28'13" | 4. (5) | ||
01.03.2009 - Nationale - Waterschei | ||||||
D-10 | 2600 m | 0:59:55 | 23'03" | 6. (6) | ||
27.04.2008 - Nationale moyenne distance - Ronquières | ||||||
D. Pupilles | 2300 m | 65 m | 0:44:06 | 19'10" | 3. (5) | |
16.03.2008 - Nationale 2 - Challenge Oosterlynck - Esneux | ||||||
D-10 | 2300 m | 25 m | 0:43:38 | 18'58" | 3. (6) |