WebRes.helga-o.com |
20.01.2024 - GOS Malem / Groenvalleipark - Gent | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
D:Omloop 3 | 1630 m | 0:36:40 | 22'30" | 3. (3) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
D:05 | 3250 m | 0:55:24 | 17'03" | 9. (12) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
D70 | 3170 m | 1:00:44 | 19'10" | 7. (8) | ||
04.11.2023 - GOS Gentbrugge - Gent | ||||||
Omloop 3 | 2130 m | 0:45:37,425 | 21'25" | 4. (6) | ||
14.10.2023 - GOS Maaltebruggepark - Gent | ||||||
D:Omloop 2 | 2560 m | 0:54:19 | 21'13" | 8. (9) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
D70 | 3180 m | 1:10:37 | 22'12" | 8. (11) | ||
09.09.2023 - GOS Claeys Bouüaert Park - Gent | ||||||
D:Omloop 2 | 3330 m | 1:03:29,195 | 19'04" | 5. (5) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
D70 | 2490 m | 0:47:23 | 19'02" | 6. (9) | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
D:03 | 3750 m | 1:09:27 | 18'31" | 13. (21) | ||
03.06.2023 - GOS Brusselse Poort - Gent | ||||||
D:Omloop 3 | 1600 m | 0:22:21 | 13'58" | 2. (4) | ||
17.05.2023 - Lenteloop - Stadspark & Blijkhoef Turnhout | ||||||
D:03 | 3100 m | 1:13:02 | 23'34" | 6. (10) | ||
06.05.2023 - GOS Schoonmeersen - Gent | ||||||
D:Omloop 3 | 1930 m | 0:37:22,609 | 19'22" | 4. (6) | ||
19.03.2023 - Nationale - Long Distance Oosterlynck - Hoge Mouw | ||||||
D70 | 2650 m | 0:53:11 | 20'04" | 8. (11) | ||
15.03.2023 - Militaire Regelmatigheidscriterium - Ursel | ||||||
D:03 | 6700 m | NCL | ||||
05.03.2023 - Trail Gent - Sportaround - Gent | ||||||
D:Omloop 2 | 3860 m | 1:01:59 | 16'03" | 7. (15) | ||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | ||||||
D:05 | 3250 m | 1:06:39 | 20'30" | 13. (19) | ||
05.02.2023 - VK Aflossing (Wisselbeker Gilbert Staepelaere) - Gentbrugse Meersen | ||||||
Aflossing | 4000 m | 1:18:14 | 19'33" | 29. (44) | ||
21.01.2023 - GOS Malem - Park Halfweg - Gent | ||||||
D:Omloop 3 | 1580 m | 0:33:25 | 21'09" | 4. (4) | ||
17.12.2022 - GOS Claeys Bouuaert Park Mariakerke - Gent | ||||||
D:Omloop 3 | 1950 m | 0:38:13 | 19'36" | 7. (8) | ||
19.11.2022 - GOS Blaarmeersen - Gent | ||||||
D:Omloop 3 | 2300 m | 0:54:01 | 23'29" | 6. (8) | ||
01.11.2022 - Regionale Vriesel - Ranst | ||||||
D:05 | 2970 m | 0:55:27 | 18'40" | 2. (8) | ||
22.10.2022 - GOS Sint Paulus Zwijnaarde - Gent | ||||||
D:Omloop 3 | 1460 m | 0:35:26 | 24'16" | 2. (6) | ||
17.09.2022 - GOS 9 - Schoonmeersen - Gent | ||||||
D:03 | 1870 m | NCL | ||||
29.05.2022 - CITY RACE - WIJNEGEM | ||||||
D:06 | 1390 m | 0:25:21 | 18'14" | 2. (4) | ||
14.05.2022 - GOS Maaltebruggepark - WOD - GENT | ||||||
D:Omloop 3 | 1630 m | 0:24:27 | 15'00" | 6. (10) | ||
09.04.2022 - GOS Technologiepark Zwijnaarde - Gent | ||||||
D:Omloop 2 | 3150 m | 0:55:42 | 17'41" | 4. (7) | ||
13.03.2022 - Nationale 2 LD SOFT - Ravels | ||||||
D70 | 2610 m | 0:42:02 | 16'06" | 5. (6) | ||
27.02.2022 - Graafsbos - Merksplas | ||||||
D:05 | 3680 m | 1:34:08 | 25'35" | 10. (16) | ||
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | ||||||
D:05 | 3470 m | 11:49:46 | 204'33" | 14. (15) | ||
16.01.2022 - Regionale Hoge Rielen - LICHTAART | ||||||
D:05 | 3760 m | 1:10:22 | 18'43" | 8. (12) | ||
12.12.2021 - Regionale DE BEELTJENS - WESTERLO | ||||||
D:05 | 3400 m | 1:16:09 | 22'24" | 7. (10) | ||
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | ||||||
D:05 | 3300 m | 1:14:42 | 22'38" | 12. (12) | ||
11.11.2021 - Regionale dagwedstrijd Gielsbos - Regionale dagwedstrijd - Vosselaar | ||||||
D:05 | 3260 m | 0:57:27,394 | 17'37" | 2. (9) | ||
16.10.2021 - GOS - St Paulus - Gent | ||||||
D:02 | 3260 m | 1:11:40 | 21'59" | 10. (13) | ||
10.10.2021 - City Race - Hulst - Hulst | ||||||
D:Course 3 | 3940 m | 1:06:34 | 16'54" | 9. (16) | ||
03.10.2021 - BK Aflossing - Weyervlakte | ||||||
D. Masters C | 2300 m | 1:13:29 | 31'57" | 3. (3) | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | ||||||
D70 | 3950 m | 1:34:48,667 | 24'00" | 3. (5) | ||
15.09.2021 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel-Eksel | ||||||
D:06 | 3700 m | 1:40:12 | 27'05" | 6. (6) | ||
17.07.2021 - GOS 7 - Gentbrugse Meersen - Gent | ||||||
D:03 | 1640 m | 0:39:37 | 24'09" | 5. (7) | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
D70 | 2030 m | 0:56:18 | 27'44" | 6. (7) | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
D70 | 2020 m | 10 m | 0:50:18 | 24'54" | 3. (4) | |
18.07.2020 - Gent Orienteering Series - GOS 3 - Rozebroeken - Rozebroeken | ||||||
D:02 | 2780 m | 1:02:44 | 22'33" | 6. (12) | ||
08.02.2020 - Gent Orienteering Series - GOS 2 - Claeys-Bouüaertpark - Mariakerke | ||||||
02 | 3600 m | 1:33:39 | 26'00" | 21. (26) | ||
13.07.2019 - GOS 7 - Groenevalleipark - Gent | ||||||
02 | 2420 m | 1:07:11 | 27'45" | 14. (20) | ||
03.03.2019 - VK Lang - Kattenbos | ||||||
D70 | 3280 m | 0:50:45 | 15'28" | 2. (3) | ||
24.02.2019 - Stadspark (tvv Ploegen) - Turnhout | ||||||
D:06 | 3390 m | 0:45:45 | 13'29" | 1. (10) | ||
17.02.2019 - Nationale 1 LD - Schönefeld | ||||||
D70 | 3600 m | 50 m | 1:10:23 | 19'33" | 1. (2) | |
13.01.2019 - Wintercriterium Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
D:06 | 3380 m | 1:04:26 | 19'03" | 5. (9) | ||
29.12.2018 - Sylvester 2018 - day 4 - Houthalen | ||||||
SE | 4470 m | 0:58:05 | 12'59" | 12. (19) | ||
23.12.2018 - Wintercriterium - Witte Bergen | ||||||
D:06 | 3500 m | 0:56:41 | 16'11" | 5. (15) | ||
16.12.2018 - Herfstwisselbeker - Grobbendonk | ||||||
D:6 Oro-Hydro | 3000 m | 0:47:41 | 15'53" | 6. (8) | ||
22.11.2018 - Militair Regelmatigheidscriterium - REGULARITE ZONHOVEN - ZONHOVEN | ||||||
06 | 4300 m | 1:31:33 | 21'17" | 17. (22) | ||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | ||||||
D65 | 3030 m | 0:51:17 | 16'55" | 10. (10) | ||
14.10.2018 - Nat Lang De Roeler - | ||||||
D65 | 3200 m | 1:04:49 | 20'15" | 7. (8) | ||
07.10.2018 - Nationale lang Helchterenbos - HELCHTEREN | ||||||
D65 | 3980 m | 1:16:21 | 19'11" | 9. (12) | ||
30.09.2018 - Championnat de Belgique Sprint - Stavelot | ||||||
D65 | 1660 m | 0:39:51 | 24'00" | 10. (11) | ||
23.09.2018 - VK lange afstand - Masy Meeuwen | ||||||
D65 | 3580 m | 1:05:37 | 18'19" | 5. (8) | ||
09.09.2018 - Championnat de Belgique de Relais - Les Fossés | ||||||
D. Masters C | 3310 m | 1:09:36 | 21'01" | 3. (3) | ||
02.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Championnats de Belgique - Longue distance - Chimay - Bois Robert | ||||||
D65 | 3600 m | 100 m | 1:12:00 | 20'00" | 7. (13) | |
26.08.2018 - BK Clubaflossing - Vierveld | ||||||
Belgian club Relay | 2090 m | 0:33:15 | 15'54" | 29. (36) | ||
19.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 3 - Hechtelse Duinen | ||||||
D65 | 2990 m | 1:08:09 | 22'47" | 12. (15) | ||
18.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - Day 2 - Spiekelspade | ||||||
D65 | 3200 m | 0:46:05 | 14'24" | 11. (15) | ||
17.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 1 - Don Bosco Fitometer | ||||||
D65 | 3060 m | 1:05:22 | 21'21" | 14. (15) | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | ||||||
D. Masters C | 2300 m | 0:34:24 | 14'57" | 11. (13) | ||
10.06.2018 - NK relay - daginschrijving - Zwarte horst | ||||||
SE | 3500 m | 0:59:01 | 16'51" | 4. (21) | ||
01.05.2018 - Vlaams kampioenschap Sprint - WESTERLO | ||||||
D. Masters C | 1800 m | 0:23:17 | 12'56" | 12. (12) | ||
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | ||||||
D65 | 3500 m | 1:46:59 | 30'33" | 10. (10) | ||
22.04.2018 - Rozebroeken - Gent | ||||||
D:03 | 3150 m | 0:55:11 | 17'31" | 5. (7) | ||
19.04.2018 - MdBn 1C/1Gr - Leopoldsburg | ||||||
6 | 4500 m | NCL | ||||
25.03.2018 - Nationale ABSO - Esneux-Sud | ||||||
SE | 2500 m | 1:08:41 | 27'28" | 10. (16) | ||
25.02.2018 - BK Middle - Hooggoed - Aalter | ||||||
SD | 3870 m | 1:12:35 | 18'45" | 5. (8) | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | ||||||
SD | 4000 m | 1:04:02 | 16'00" | 18. (24) | ||
23.11.2017 - REGULARITE ZONHOVEN - ZONHOVEN | ||||||
6 | 4400 m | 1:20:28 | 18'17" | 12. (14) | ||
26.10.2017 - NKD- 1/2 finale Orientatie Cross Defensie - Brasschaat - Groot Schietveld | ||||||
Burg_Kort | 6800 m | 2:02:00 | 17'56" | 11. (13) | ||
15.10.2017 - Vlaams Kampioenschap Aflossing - Leopoldsburg | ||||||
H. Open | 4000 m | 1:08:34 | 17'08" | 54. (70) | ||
01.10.2017 - Nationale lang Kelchterhoef - Sonnis - HOUTHALEN | ||||||
D65 | 3800 m | 1:23:03 | 21'51" | 9. (10) | ||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | ||||||
D65 | 3560 m | 1:02:16 | 17'29" | 8. (8) | ||
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | ||||||
D65 | 3300 m | 1:10:21 | 21'19" | 5. (5) | ||
15.09.2017 - Militaire regelmatigheid Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
D:06 | 4500 m | 1:37:30 | 21'39" | 1. (4) | ||
10.09.2017 - BK aflossing - Gruitrode | ||||||
D. Masters C | 3200 m | 1:20:05 | 25'01" | 2. (2) | ||
03.09.2017 - Regionale Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
D:06 | 3300 m | 1:02:49 | 19'02" | 3. (19) | ||
15.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-Oost | ||||||
D65 | 3030 m | 1:04:57 | 21'26" | 6. (11) | ||
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West | ||||||
D65 | 2680 m | 1:01:04 | 22'47" | 9. (10) | ||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | ||||||
D65 | 2490 m | 0:32:44 | 13'08" | 5. (11) | ||
12.08.2017 - 4 Days of Flanders - Kolenspoor | ||||||
D65 | 2410 m | 0:50:38 | 21'00" | 5. (10) | ||
16.07.2017 - Thuisblijverscross - Gielsbos | ||||||
D:04 | 4200 m | 1:00:43 | 14'27" | 7. (17) | ||
18.06.2017 - Balendijk - Lommel | ||||||
D:06 | 2920 m | 1:02:10 | 21'17" | 1. (19) | ||
11.06.2017 - Nationale long distance 3 - St - Hubert Les Abanages | ||||||
D65 | 4200 m | 1:25:46 | 20'25" | 5. (8) | ||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | ||||||
D65 | 4500 m | 1:20:10 | 17'48" | 9. (15) | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | ||||||
D65 | 4100 m | 1:08:53 | 16'48" | 6. (16) | ||
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN | ||||||
D65 | 3000 m | 0:54:22 | 18'07" | 7. (16) | ||
24.05.2017 - Lenteloop Schoterse bossen World Orienteering Day - Tessenderlo | ||||||
D:02 | 4320 m | 1:13:37 | 17'02" | 22. (26) | ||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | ||||||
D65 | 1900 m | 0:51:19 | 27'00" | 3. (5) | ||
23.04.2017 - Belgian Club Relay - Straimont | ||||||
BCR 2017 | 3310 m | 1:36:41 | 29'12" | 20. (30) | ||
09.04.2017 - Nationale L.D. - Küchelscheid | ||||||
D65 | 3190 m | 35 m | 1:07:02 | 21'00" | 9. (9) | |
31.03.2017 - Wisselbeker Comd Kamp BEVERLO - HEPPEN | ||||||
6 | 4400 m | 1:16:07 | 17'17" | 31. (38) | ||
12.03.2017 - Regionale HOGE RIELEN - KASTERLEE | ||||||
D:06 | 3100 m | NCL | ||||
05.03.2017 - Regionale Holven - Overpelt | ||||||
D:06 | 3370 m | 1:05:53 | 19'32" | 3. (12) | ||
26.02.2017 - Nationale 1 - Schootshei | ||||||
D65 | 3200 m | 60 m | 0:57:56 | 18'06" | 6. (8) | |
19.02.2017 - Championnat BEL Middle Distance - Godinne | ||||||
D65 | 2100 m | 90 m | 0:53:05 | 25'16" | 7. (9) | |
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | ||||||
D. Masters C | 2700 m | 0:48:43 | 18'02" | 10. (14) | ||
24.11.2016 - Wisselbeker Comd Prov Limburg - Zonhoven | ||||||
6 | 4500 m | 1:19:40 | 17'42" | 8. (10) | ||
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | ||||||
D:ORO-HYDRO 6 | 2900 m | 15 m | 0:47:24 | 16'20" | 9. (13) | |
28.10.2016 - WISSELBEKER KAMP Beverlo - HECHTEL | ||||||
ANDERE | 4900 m | 1:26:48 | 17'42" | 11. (23) | ||
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | ||||||
D65 | 3800 m | 1:03:17 | 16'39" | 3. (6) | ||
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | ||||||
D65 | 3100 m | 1:11:00 | 22'54" | 4. (7) | ||
25.09.2016 - BM Staffel - Emmels/Windräder | ||||||
D. Masters C | 2520 m | 0:49:52 | 19'47" | 3. (4) | ||
11.09.2016 - Nationale longue distance - Bertrix | ||||||
D65 | 3600 m | 0:53:10 | 14'46" | 4. (8) | ||
04.09.2016 - Champ. Belgique Longue Distance - Montenau | ||||||
D65 | 3890 m | 1:02:22 | 16'01" | 4. (7) | ||
27.08.2016 - Nationale Longue distance - Anlier | ||||||
D65 | 3400 m | 70 m | 1:15:01 | 22'03" | 3. (4) | |
21.08.2016 - Regionale Hoge Vijvers - De Wauwers - ARENDONK | ||||||
D:06 | 3000 m | 1:20:50 | 26'56" | 7. (13) | ||
07.08.2016 - Thuisblijverscross - Marienborgh | ||||||
D:01 | 8100 m | 2:38:15 | 19'32" | 2. (2) | ||
30.07.2016 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
D:03 | 3800 m | 1:19:11 | 20'50" | 13. (20) | ||
21.05.2016 - Stads-O - Hulst | ||||||
D:01 | 6400 m | 1:41:35 | 15'52" | 3. (3) | ||
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | ||||||
D65 | 2790 m | 0:44:53 | 16'05" | 2. (6) | ||
28.03.2016 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:06 | 3030 m | 0:53:35 | 17'41" | 2. (6) | ||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | ||||||
D65 | 2120 m | 0:44:28 | 20'58" | 7. (9) | ||
13.03.2016 - Sledderlo - Genk | ||||||
D:06 | 3000 m | 0:49:14 | 16'24" | 8. (10) | ||
06.03.2016 - Regionale DE BEELTJES - WESTERLO | ||||||
D:06 | 3200 m | 0:48:32 | 15'09" | 7. (13) | ||
03.03.2016 - REGELMATIGHEIDSCRITERIUM - KOERSEL | ||||||
6 | 5000 m | 1:18:33 | 15'42" | 35. (46) | ||
28.02.2016 - 1e Nat De Roeler - | ||||||
D65 | 3400 m | 0:56:38 | 16'39" | 6. (6) | ||
21.02.2016 - Wintercriterium - Brasschaat | ||||||
D:06 | 3900 m | 1:07:37 | 17'20" | 9. (11) | ||
10.01.2016 - Wintercriterium - DE KLINGE | ||||||
D:06 | 3800 m | 0:43:26 | 11'25" | 3. (8) | ||
29.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Noord | ||||||
Wandel-O | 5100 m | 1:30:39 | 17'46" | 2. (9) | ||
06.12.2015 - Sinterklaascross - Kam Beverlo | ||||||
D:06 | 3400 m | 0:58:03 | 17'04" | 11. (24) | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | ||||||
D. Masters C | 2700 m | 0:34:21 | 12'43" | 10. (12) | ||
18.11.2015 - NCD Orïentatielopen Interkorpsen 2015 - Leopoldsburg | ||||||
4 | 4500 m | 1:14:41 | 16'35" | 36. (46) | ||
08.11.2015 - Wsselbeker Staepelaere Individueel - Balen Keiheuvel | ||||||
D:03 | 3200 m | 0:51:58 | 16'14" | 7. (13) | ||
28.10.2015 - Criterium regulariteit - Sonnisheide | ||||||
D:06 | 5100 m | 1:31:20 | 17'54" | 4. (4) | ||
04.10.2015 - City-O Aarschor - Aarschot | ||||||
D:06 | 3000 m | 10 m | 0:42:04 | 14'01" | 10. (18) | |
29.08.2015 - IK2015 - WOLFSBUSCH | ||||||
D65 | 2580 m | 70 m | 1:00:04 | 23'16" | 2. (2) | |
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
D65 | 3700 m | 0:53:44 | 14'31" | 4. (6) | ||
15.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
D65 | 3700 m | 1:10:54 | 19'09" | 4. (6) | ||
14.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
D65 | 3400 m | 0:53:18 | 15'40" | 3. (6) | ||
09.08.2015 - SCORELOOP VOSSELAAR - VOSSELAAR | ||||||
D:01 | 1:00:09 | 9. (11) | ||||
13.06.2015 - Mol Heidehuizen - | ||||||
D:03 | 3300 m | 1:18:08 | 23'40" | 5. (6) | ||
04.01.2015 - Wintercriterium SPIEKELSPADE - HECHTEL | ||||||
D:06 | 3800 m | 1:01:29 | 16'10" | 4. (12) | ||
27.11.2014 - Wisselbeker Comd Prov Limburg - Hengelhoef | ||||||
D:06 | 5400 m | 1:21:50 | 15'09" | 4. (4) | ||
25.10.2014 - Herfstwisselbeker (Ploegen) - Bosbergen | ||||||
D:06 | 4100 m | 45 m | 1:07:19 | 16'25" | 6. (15) | |
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
D65 | 2650 m | 0:35:00 | 13'12" | 5. (8) | ||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | ||||||
SD | 4340 m | 1:20:52 | 18'37" | 20. (26) | ||
31.08.2014 - Leuven - Leuven | ||||||
D:05 | 2820 m | 0:37:45 | 13'23" | 11. (41) | ||
23.08.2014 - Klompen OL - Bestse bos | ||||||
D:04 | 3300 m | 0:45:33 | 13'48" | 3. (13) | ||
06.07.2014 - HTC O-Run - Eindhoven | ||||||
D:07 | 2800 m | 0:39:50 | 14'13" | 2. (7) | ||
15.06.2014 - CITY-O HERENTALS - HERENTALS | ||||||
D:03 | 3800 m | 0:59:16 | 15'35" | 17. (30) | ||
14.05.2014 - De Schorre - Boom | ||||||
D:03 | 3200 m | 1:15:00 | 23'26" | 5. (9) | ||
11.05.2014 - Nationale Longue distance - Martelange | ||||||
D65 | 2900 m | 100 m | 1:04:46 | 22'20" | 1. (2) | |
01.05.2014 - CITY-O TURNHOUT - TURNHOUT | ||||||
D:06 | 2400 m | 0:34:18 | 14'17" | 4. (11) | ||
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | ||||||
D65 | 3400 m | 0:45:53 | 13'29" | 3. (4) | ||
06.04.2014 - Regionale - Turnhout | ||||||
D:06 | 3300 m | 0:59:40 | 18'04" | 9. (15) | ||
23.03.2014 - Nationaler LD Oosterlynck - St.Vith-Dreihütten | ||||||
D65 | 4100 m | 75 m | 1:18:20 | 19'06" | 5. (5) | |
07.03.2014 - Criterium Régularité - Brasschaat | ||||||
D:06 | 5500 m | 1:43:37 | 18'50" | 6. (7) | ||
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel | ||||||
SE | 4400 m | 1:02:19 | 14'09" | 7. (20) | ||
09.02.2014 - Wintercriterium - De Klinge | ||||||
D:04 | 5800 m | 1:39:50 | 17'12" | 5. (10) | ||
01.12.2013 - Sinterklaascross 'Kamp van Beverlo' - Leopoldsburg | ||||||
D:06 | 3400 m | 1:13:22 | 21'34" | 13. (22) | ||
12.10.2013 - Wintercriterium - Ravels | ||||||
D:06 | 3000 m | 0:47:00 | 15'40" | 3. (6) | ||
29.09.2013 - Daginschrijvingen BK relay - Sonnisheide | ||||||
D:04 | 4200 m | 0:55:11 | 13'08" | 2. (16) | ||
27.07.2013 - Regionale-Gerhagen - | ||||||
D:03 | 3400 m | 0:00:00 | -- (11) | |||
30.06.2013 - VVO Dagwedstrijd - Molenheide | ||||||
D:06 | 3900 m | 1:16:48 | 19'41" | 4. (9) | ||
26.06.2013 - Memorial Jacky Sallaerts - Lichtaart | ||||||
D:05 | 7000 m | 1:48:49 | 15'32" | 7. (8) | ||
16.06.2013 - Balendijk - Balendijk | ||||||
D:06 | 3070 m | 0:58:52 | 19'10" | 4. (7) | ||
21.04.2013 - Régionale d'été - Libin | ||||||
D60 | 3600 m | 110 m | 1:56:59 | 32'29" | 6. (10) | |
14.04.2013 - Vlaams Kampioenschap Sprint - Meerminnen | ||||||
D. Masters C | 1600 m | 0:25:57 | 16'13" | 5. (5) | ||
10.04.2013 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - De Zwarte Weg | ||||||
D:06 | 4700 m | 1:08:29 | 14'34" | 16. (25) | ||
01.04.2013 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:06 | 3180 m | 0:49:01 | 15'24" | 7. (16) | ||
23.03.2013 - De Ster - De Ster | ||||||
D:04 | 3100 m | 0:40:40 | 13'07" | 3. (7) | ||
03.03.2013 - Nationale 2 - Gerhees | ||||||
D60 | 3750 m | 0:59:54 | 15'58" | 11. (18) | ||
23.02.2013 - OVK 2013 - Het Leen - Eeklo | ||||||
D:04 | 3700 m | 1:50:50 | 29'57" | 6. (7) | ||
10.02.2013 - Valentijn Wintercriterium - Koersel | ||||||
D:06 | 3500 m | 1:05:16 | 18'38" | 6. (18) | ||
13.01.2013 - Oost-Vlaams Kampioenschap - De Klinge | ||||||
D:06 | 2450 m | 0:59:51 | 24'25" | 5. (7) | ||
06.01.2013 - Wintercriterium Kelchterhoef WEST - Houthalen - Kelchterhoef | ||||||
D:06 | 3300 m | 0:57:49 | 17'31" | 8. (15) | ||
13.10.2012 - NMBS Kampioenschap - Houthalen | ||||||
D:03 | 4500 m | 1:15:03 | 16'40" | 7. (14) | ||
10.06.2012 - Regionale - Stadspark / Blijkhoef | ||||||
D:03 | 3840 m | 1:13:58 | 19'15" | 12. (21) | ||
05.05.2012 - Oost-Vlaams Kampioenschap - Brielmeersen - Deinze | ||||||
D:04 | 2570 m | 0:31:13 | 12'08" | 2. (4) | ||
01.05.2012 - Stadsorientatie - Stad Turnhout | ||||||
D:03 | 3460 m | 0:56:34 | 16'20" | 11. (17) | ||
22.04.2012 - Oost-Vlaams Kampioenschap - Citadelpark - Gent | ||||||
D:03 | 2030 m | 0:45:32 | 22'25" | 4. (5) | ||
24.03.2012 - Oostvlaams kampioenschap - De Ster | ||||||
D:03 | 3100 m | 0:47:42 | 15'23" | 3. (7) | ||
11.03.2012 - Oost-Vlaams Kampioenschap - De Blaarmeersen - De Blaarmeersen | ||||||
D:06 | 3060 m | 0:51:08 | 16'42" | 2. (5) | ||
11.12.2011 - Memorial Day Gielsbos - Gielsbos | ||||||
D:06 | 3100 m | 1:05:19 | 21'04" | 3. (6) | ||
24.11.2011 - Mil Comd Limburg - Zonhoven | ||||||
D:05 | 5000 m | 1:26:51 | 17'22" | 10. (13) | ||
13.02.2011 - Wintercriterium - VALENTIJN - Kelchterhoef West | ||||||
D:06 | 3100 m | 0:47:13 | 15'13" | 1. (11) | ||
16.01.2011 - Wintercriterium Spiekelspade - Hechtel | ||||||
D:06 | 3400 m | 0:49:26 | 14'32" | 1. (9) | ||
03.10.2010 - Championnat de Belgique Middle Distance - Lommel | ||||||
D. Masters C | 2900 m | 0:53:38 | 18'30" | 7. (10) | ||
11.11.2009 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Auderghem | ||||||
05 | 4400 m | 1:08:22 | 15'32" | 20. (39) | ||
08.11.2009 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Groenendael | ||||||
05 | 4090 m | 1:16:01 | 18'35" | 20. (36) | ||
01.11.2009 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 1 - Uccle | ||||||
05 | 4600 m | 1:28:10 | 19'10" | 13. (21) | ||
15.03.2009 - Nationale Moyenne Distance - Weelde Station | ||||||
D. Veteranen C - Vétérans C | 3900 m | 0:58:54 | 15'06" | 3. (7) | ||
01.03.2009 - Nationale - Waterschei | ||||||
D60 | 4700 m | 1:21:30 | 17'20" | 4. (6) | ||
07.10.2007 - Nationale - Lommel | ||||||
D55 | 4400 m | 1:03:48 | 14'30" | 6. (7) | ||
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 3 - Marche-en-Famenne | ||||||
D55 | 3510 m | 20 m | 0:39:24 | 11'14" | 3. (21) | |
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 2 - Marche-en-Famenne | ||||||
D55 | 3380 m | 30 m | 0:46:59 | 13'54" | 5. (21) | |
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 1 - Marche-en-Famenne | ||||||
D55 | 2880 m | 85 m | 0:29:23 | 10'12" | 1. (21) | |
19.02.2006 - Nationale 1 + Challenge SOFT - Hechtel | ||||||
D55 | 4930 m | 25 m | 1:05:18 | 13'15" | 7. (12) | |
01.11.2005 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Auderghem | ||||||
05 | 4660 m | 1:01:19 | 13'09" | 9. (44) | ||
16.10.2005 - Championnat de Belgique Sprint - Sankt Vith | ||||||
D. Veteranen B - Vétérans B | 2030 m | 30 m | 0:19:11 | 9'27" | 9. (15) |