WebRes.helga-o.com |
01.04.2024 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
H:02 | 7510 m | 1:13:10 | 9'45" | 22. (39) | K.O.L. | ||
10.03.2024 - BK Middle - Achel | |||||||
H-18 | 5090 m | 0:46:01 | 9'02" | 8. (8) | K.O.L. | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | |||||||
H-18 | 8070 m | 1:09:42 | 8'38" | 5. (5) | K.O.L. | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | |||||||
H:02 | 7290 m | 1:03:31 | 8'43" | 28. (41) | K.O.L. | ||
27.01.2024 - Clubkampioenschap - LEOPOLDSBURG | |||||||
H. Junioren - Juniors | 5610 m | 0:44:50 | 8'00" | 2. (3) | K.O.L. | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | |||||||
H-16 | 5560 m | 0:44:29 | 8'00" | 10. (11) | K.O.L. | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | |||||||
H-16 | 5740 m | 0:47:12 | 8'13" | 9. (11) | K.O.L. | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | |||||||
H-16 | 5610 m | 0:53:44 | 9'35" | 8. (11) | K.O.L. | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | |||||||
H-16 | 5670 m | 0:49:23 | 8'43" | 10. (11) | K.O.L. | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | |||||||
H-16 | 5690 m | 0:48:45 | 8'34" | 7. (11) | K.O.L. | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | |||||||
H:Oro-Hydro 3 | 5110 m | 1:06:16 | 12'58" | 10. (19) | KOL 1 | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | |||||||
H:03 | 5930 m | 0:46:54 | 7'55" | 9. (33) | K.O.L. | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | |||||||
H:03 | 5680 m | 0:46:37 | 8'12" | 9. (25) | K.O.L. | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | |||||||
H-16 | 6740 m | 0:58:35 | 8'42" | 4. (6) | K.O.L. | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | |||||||
H:03 | 5520 m | 0:52:20 | 9'29" | 17. (35) | K.O.L. | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | |||||||
H. Espoirs - Beloften | 3640 m | 0:36:24 | 10'00" | 4. (14) | K.O.L. | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | |||||||
H-16 | 7590 m | 1:17:49 | 10'15" | 7. (7) | K.O.L. | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | |||||||
H-16 | 4070 m | 0:57:02 | 14'01" | 4. (6) | K.O.L. | ||
17.09.2023 - Nederlands kampioenschap lange afstand - Oirschot | |||||||
H-16 | 5120 m | 0:51:34 | 10'04" | -- (2) | K.O.L. | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | |||||||
Belgian club Relay | 7000 m | 1:16:50 | 10'59" | 0. (52) | K.O.L. | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | |||||||
H-16 | 6940 m | 1:07:05 | 9'40" | 8. (9) | K.O.L. | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | |||||||
M-16 | 7220 m | 1:35:54 | 13'17" | 5. (8) | K.O.L. | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | |||||||
M-16 | 4950 m | 1:04:51 | 13'06" | 3. (8) | K.O.L. | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | |||||||
M-16 | 7040 m | NCL | K.O.L. | ||||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | |||||||
M-16 | 7020 m | 1:16:08 | 10'51" | 4. (8) | K.O.L. | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | |||||||
H:02 | 5870 m | 1:00:51 | 10'22" | 17. (44) | K.O.L. | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | |||||||
H:02 | 5570 m | 1:02:50 | 11'17" | 15. (34) | K.O.L. | ||
25.06.2023 - Regionale Westerlo - WESTERLO | |||||||
H:02 | 3010 m | 0:28:39 | 9'31" | 11. (26) | K.O.L. | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | |||||||
H:03 | 5450 m | 0:59:39 | 10'57" | 7. (17) | K.O.L. | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | |||||||
H:03 | 4220 m | 0:38:56 | 9'14" | 15. (31) | K.O.L. | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | |||||||
H:03 | 4520 m | 0:42:57 | 9'30" | 13. (22) | K.O.L. | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | |||||||
H-16 | 2360 m | 60 m | 0:22:23 | 9'29" | 7. (9) | K.O.L. | |
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | |||||||
H:03 | 3980 m | 0:39:33 | 9'56" | 11. (20) | K.O.L. | ||
16.04.2023 - Nationale(r) LD - Dreihütten-St.Vith | |||||||
H-16 | 6840 m | 280 m | 1:19:57 | 11'41" | 4. (4) | K.O.L. | |
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:03 | 5610 m | 0:57:36 | 10'16" | 19. (41) | K.O.L. | ||
19.03.2023 - Nationale - Long Distance Oosterlynck - Hoge Mouw | |||||||
H-16 | 7320 m | 1:19:11 | 10'49" | 2. (2) | K.O.L. | ||
12.03.2023 - Nationale LD - Hèvremont | |||||||
H-16 | 7100 m | 240 m | 1:49:27 | 15'25" | 7. (7) | K.O.L. | |
05.03.2023 - Regionale - Lommel | |||||||
H:11 | 5910 m | 1:16:21 | 12'55" | 33. (39) | K.O.L. | ||
26.02.2023 - Oostappense heide - Ommel | |||||||
H:IOF 1 | 5920 m | 1:15:40 | 12'47" | 16. (20) | K.O.L. | ||
18.02.2023 - CLUBKAMPIOENSCHAP - Inspiro Houthalen | |||||||
H. Espoirs - Beloften | 0:27:21 | 2. (5) | K.O.L. | ||||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | |||||||
H:03 | 5500 m | 0:53:04 | 9'39" | 22. (41) | K.O.L. | ||
05.02.2023 - VK Aflossing (Wisselbeker Gilbert Staepelaere) - Gentbrugse Meersen | |||||||
Aflossing | 5600 m | 0:49:04 | 8'46" | 22. (44) | K.O.L. | ||
29.01.2023 - Forest Cup Gerhees - Ham | |||||||
H:03 | 5210 m | 0:56:30 | 10'51" | 11. (36) | K.O.L. | ||
22.01.2023 - Ijzeren Paal - Lommel | |||||||
H:03 | 5540 m | 1:00:13 | 10'52" | 15. (26) | K.O.L. | ||
15.01.2023 - Regionale Lilse bergen - LILLE | |||||||
H:03 | 5700 m | 0:59:05 | 10'22" | 19. (42) | K.O.L. | ||
30.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 5 - Solterheide | |||||||
H-16 | 5720 m | 1:05:02 | 11'22" | 6. (6) | K.O.L. | ||
29.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 4 - Masy Zuid | |||||||
H-16 | 5660 m | 0:47:01 | 8'18" | 4. (6) | K.O.L. | ||
28.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 3 - Brouwhuisseheide | |||||||
H-16 | 5600 m | 0:55:07 | 9'51" | 4. (6) | K.O.L. | ||
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | |||||||
H-16 | 5670 m | 0:46:23 | 8'11" | 6. (6) | K.O.L. | ||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | |||||||
H-16 | 5500 m | 0:59:28 | 10'49" | 6. (6) | K.O.L. | ||
18.12.2022 - Regionale Heidehuizen-Hutten - Mol | |||||||
H:03 | 5250 m | 0:57:58 | 11'02" | 9. (21) | K.O.L. | ||
04.12.2022 - Kamp Beverlo (Sinterklaascross) - Leopoldsburg | |||||||
H:03 | 5790 m | 0:58:43 | 10'08" | 12. (17) | K.O.L. | ||
27.11.2022 - Herfstwisselbeker - Dilsenerbos (Forest Cup) - Dilsen-Stokkem | |||||||
H:03 | 5480 m | 1:51:18 | 20'19" | 8. (12) | Kol 5 | ||
20.11.2022 - Regionale - Hamont | |||||||
H:03 | 5310 m | 1:02:22 | 11'45" | 16. (22) | K.O.L. | ||
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | |||||||
H-16 | 4260 m | 0:49:27 | 11'36" | 9. (18) | K.O.L. | ||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | |||||||
H-16 | 5030 m | 0:53:03 | 10'33" | 15. (19) | K.O.L. | ||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | |||||||
H-16 | 3240 m | 0:33:11 | 10'15" | 11. (18) | K.O.L. | ||
23.10.2022 - Forest Cup - Schootshei - Maaseik | |||||||
H:03 | 5460 m | 1:12:50 | 13'20" | 25. (28) | K.O.L. | ||
09.10.2022 - Interclub - De Winner | |||||||
H-16 | 6780 m | 1:16:04 | 11'13" | 3. (3) | K.O.L. | ||
02.10.2022 - Forest cup Hechtelse Duinen Oost - Hechtel | |||||||
H:03 | 5880 m | 1:23:20 | 14'10" | 31. (40) | K.O.L. | ||
11.09.2022 - City Cup Berchem - Berchem | |||||||
H:03 | 5830 m | 0:42:35 | 7'18" | 12. (15) | K.O.L. | ||
04.09.2022 - BEL Meisterschaft Langdistanz - Schlierbach | |||||||
H-16 | 6800 m | 245 m | 1:33:05 | 13'41" | 11. (14) | K.O.L. | |
21.08.2022 - Nationale Lang - Weyervlakte | |||||||
H-16 | 7340 m | 35 m | 1:31:12 | 12'26" | 4. (4) | K.O.L. | |
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | |||||||
H-16 | 5580 m | 1:09:00 | 12'22" | 5. (5) | K.O.L. | ||
14.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 2 - STALEYCKERHEIDE | |||||||
H-16 | 5520 m | 1:10:55 | 12'51" | 3. (5) | K.O.L. | ||
13.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 1 - ZWARTE WEG WEST | |||||||
H-16 | 4510 m | 1:00:41 | 13'27" | 4. (5) | K.O.L. | ||
31.07.2022 - Thuisblijverscross Peertsbos - Herentals | |||||||
H:02 | 5230 m | 1:24:28 | 16'09" | 20. (30) | K.O.L. | ||
27.07.2022 - Gerhagen - Tessenterlo | |||||||
H:02 | 4590 m | 1:10:38 | 15'23" | 30. (37) | K.O.L. | ||
03.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 3 - Louveterie La Gileppe | |||||||
H-16 | 6310 m | 230 m | 1:35:15 | 15'06" | 6. (8) | K.O.L. | |
02.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 2 - La Gileppe | |||||||
H-16 | 6210 m | 150 m | 1:42:43 | 16'32" | 7. (8) | K.O.L. | |
01.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 1 - Eupen | |||||||
H-16 | 4380 m | 75 m | 1:11:09 | 16'15" | 6. (8) | K.O.L. | |
26.06.2022 - Nationale LD - Huy | |||||||
SD | 4000 m | 100 m | 1:29:15 | 22'19" | 4. (9) | K.O.L. | |
08.05.2022 - VK Sprintaflossing - Kapermolen | |||||||
OV Mixed Relay Masters | 2090 m | 0:16:17 | 7'47" | 13. (15) | K.O.L. | ||
24.04.2022 - Zwarte Horst - Luyksgestel | |||||||
H:02 | 4570 m | 1:11:12 | 15'35" | 27. (35) | K.O.L. | ||
18.04.2022 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:03 | 5310 m | 0:59:29 | 11'12" | 16. (29) | K.O.L. | ||
27.03.2022 - BK midden afstand - HELCHTERENBOS | |||||||
H-16 | 4570 m | 0:47:38 | 10'25" | 8. (10) | K.O.L. | ||
20.03.2022 - Nationale Moyenne Distance - La Houssière | |||||||
H-16 | 4650 m | 110 m | 1:17:19 | 16'38" | 7. (10) | K.O.L. | |
20.02.2022 - Nationale Longue Distance - Nomont - Famelette | |||||||
SD | 4500 m | 90 m | 1:11:59 | 16'00" | 6. (7) | K.O.L. | |
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | |||||||
H:03 | 5920 m | 1:10:43 | 11'57" | 29. (37) | K.O.L. | ||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | |||||||
H. Espoirs - Beloften | 3820 m | 0:44:12 | 11'34" | 3. (7) | K.O.L. | ||
30.01.2022 - Sledderlo - Genk | |||||||
H:03 | 5870 m | 1:11:05 | 12'07" | 18. (36) | K.O.L. | ||
16.01.2022 - Regionale Hoge Rielen - LICHTAART | |||||||
H:03 | 6120 m | 1:01:24 | 10'02" | 21. (32) | K.O.L. | ||
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | |||||||
H-16 | 6000 m | 1:12:26 | 12'04" | 3. (3) | K.O.L. | ||
30.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 5 - HEESERBERGEN | |||||||
H-14 | 4040 m | 1:00:32 | 14'59" | 6. (6) | K.O.L. | ||
12.12.2021 - Regionale DE BEELTJENS - WESTERLO | |||||||
H:03 | 5450 m | 1:01:20 | 11'15" | 17. (29) | K.O.L. | ||
28.11.2021 - Regionale - Kolisbos | |||||||
H:04 | 3950 m | 0:41:40 | 10'33" | 7. (17) | K.O.L. | ||
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | |||||||
H:04 | 4100 m | 1:05:01 | 15'51" | 6. (14) | K.O.L. | ||
14.11.2021 - Regionale dagwedstrijd - Molenheide Poppel - Poppel | |||||||
H:04 | 4000 m | 0:48:23,246 | 12'06" | 6. (20) | K.O.L. | ||
11.11.2021 - Regionale dagwedstrijd Gielsbos - Regionale dagwedstrijd - Vosselaar | |||||||
H:04 | 4110 m | 0:38:16,910 | 9'19" | 5. (17) | K.O.L. | ||
07.11.2021 - Klompen-O 2021 - Galgenberg | |||||||
H:04 | 3700 m | 0:44:06 | 11'55" | 4. (14) | K.O.L. | ||
06.11.2021 - Nationale Lange afstand - Dilsenerbos | |||||||
H-14 | 5830 m | 160 m | 1:13:01 | 12'31" | 1. (3) | K.O.L. | |
31.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 2 - Arnhemse Heide | |||||||
H-14 | 2890 m | 0:27:26 | 9'30" | 3. (5) | Kempische Orientatielopers | ||
30.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 1 - Kootwijkerzand | |||||||
H-14 | 4500 m | 0:50:53 | 11'18" | 3. (5) | Kempische Orientatielopers | ||
24.10.2021 - Brussels Orienteering Challenge #1 - Tervuren | |||||||
H:Noir court | 3500 m | 60 m | 0:43:48 | 12'31" | 1. (21) | K.O.L. | |
03.10.2021 - BK Aflossing - Weyervlakte | |||||||
H. Espoirs - Beloften | 3200 m | 0:56:34 | 17'41" | 8. (9) | K.O.L. | ||
02.10.2021 - Kempen O serie Beringen - BERINGEN - MIJN | |||||||
H:01 | 4480 m | 0:56:42 | 12'39" | 25. (30) | K.O.L. | ||
25.09.2021 - BK SPRINT - HOUTEM | |||||||
H-14 | 1730 m | 0:13:55 | 8'03" | 5. (10) | K.O.L. | ||
22.09.2021 - MOEV Heidehuizen - MOL | |||||||
H:02 | 4340 m | 1:01:18 | 14'07" | 5. (8) | K.O.L. | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | |||||||
H-14 | 5160 m | NCL | K.O.L. | ||||
05.09.2021 - Hoeverdijk - Pijnven | |||||||
H:04 | 4090 m | 1:08:14 | 16'41" | 23. (32) | K.O.L. | ||
04.09.2021 - Kempen O serie - Lommel sportvelden | |||||||
H:02 | 3050 m | 0:28:49 | 9'27" | 2. (14) | K.O.L. | ||
22.08.2021 - City - O - BILZEN - BILZEN | |||||||
H:03 | 2870 m | 0:39:11,414 | 13'39" | 8. (18) | K.O.L. | ||
15.08.2021 - Flanders 3 days - De Winner - Hechtel-Eksel | |||||||
H-14 | 5690 m | 1:24:59 | 14'56" | 4. (7) | K.O.L. | ||
14.08.2021 - Flanders 3 days - De Gorten - Hechtel-Eksel | |||||||
H-14 | 5610 m | 1:41:33 | 18'06" | 6. (7) | K.O.L. | ||
13.08.2021 - Flanders 3 days - De Groote Hof - Hechtel-Eksel | |||||||
H-14 | 5550 m | 1:57:30 | 21'10" | 6. (7) | K.O.L. | ||
08.08.2021 - Regionale Rivierenhof - Rivierenhof | |||||||
H:3 | 3640 m | 0:48:07 | 13'13" | 20. (34) | K.O.L. | ||
01.08.2021 - Thuisblijverscross Sorghvliedt - Hoboken | |||||||
H:03 | 3810 m | 0:44:22 | 11'39" | 19. (34) | K.O.L. | ||
24.07.2021 - Gerhagen - Tessenderlo | |||||||
H:03 | 3070 m | 1:18:38 | 25'37" | 22. (31) | K.O.L. | ||
06.06.2021 - City O - LEOPOLDSBURG | |||||||
H:03 | 4650 m | 0:58:21 | 12'33" | 23. (29) | K.O.L. | ||
29.05.2021 - O serie Galbergen - MOL | |||||||
H:02 | 4500 m | 1:03:26 | 14'06" | 10. (21) | K.O.L. | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | |||||||
H-14 | 3350 m | 20 m | 0:51:23 | 15'20" | 6. (10) | K.O.L. | |
03.10.2020 - O serie Kempen - BALEN HULSEN | |||||||
H:03 | 3320 m | 0:52:19 | 15'45" | 2. (10) | K.O.L. | ||
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | |||||||
H-14 | 5200 m | 1:43:22 | 19'52" | 8. (12) | K.O.L. | ||
13.09.2020 - Nationale Sprint - Ville de Herve | |||||||
H-14 | 2110 m | 60 m | 0:30:03 | 14'14" | 7. (10) | K.O.L. | |
05.09.2020 - O serie kempen KEIHEUVEL - BALEN | |||||||
H:02 | 3600 m | 0:43:26 | 12'03" | 15. (32) | K.O.L. | ||
29.08.2020 - Nationale Moyenne Distance - Spa - Sources | |||||||
H-14 | 4530 m | 105 m | NCL | K.O.L. | |||
25.07.2020 - Gerhagen - Gerhagen | |||||||
H:03 | 4600 m | 1:11:27 | 15'31" | 12. (24) | K.O.L. | ||
12.07.2020 - City-Orienteering: Oud-Waterschei - Genk | |||||||
H:03 | 3750 m | 0:43:10 | 11'30" | 12. (23) | K.O.L. | ||
07.03.2020 - O serie Kempen 2 - ZILVERMEER MOL | |||||||
H:02 | 2980 m | 0:27:04 | 9'04" | 4. (18) | K.O.L. | ||
01.03.2020 - Wintercriterium Geneberg - Ham | |||||||
H:06 | 3340 m | 1:00:11 | 18'01" | -- (27) | K.O.L. | ||
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | |||||||
SE | 4000 m | 1:04:20 | 16'05" | 4. (13) | K.O.L. | ||
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART | |||||||
H:06 | 3640 m | 1:03:04 | 17'19" | -- (25) | K.O.L. | ||
19.01.2020 - Wintercriterium Gerhees-Wolputten - Ham | |||||||
H:07 | 2850 m | 0:33:06 | 11'36" | -- (27) | K.O.L. | ||
12.01.2020 - Wintercriterium Witgoor - DESSEL | |||||||
H:07 | 2560 m | 0:23:15 | 9'04" | -- (11) | K.O.L. | ||
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo | |||||||
H:05 | 4300 m | 1:00:46 | 14'07" | 23. (31) | K.O.L. | ||
02.11.2019 - Regional - e /Oml. - Balen | |||||||
H:03 | 2790 m | NCL | K.O.L. | ||||
18.11.2018 - Wintercriterium Keiheuvel - BALEN | |||||||
H:06 | 3850 m | 1:02:21 | 16'11" | 13. (27) | K.O.L. | ||
03.09.2017 - Regionale Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | |||||||
H:08 | 1900 m | 0:31:12 | 16'25" | 3. (4) | K.O.L. | ||
15.08.2017 - Daginschrijving Vierdaagse van Vlaanderen - Opglabbeek-Oost | |||||||
ME | 4510 m | 1:03:41 | 14'07" | 4. (14) | K.O.L. | ||
13.08.2017 - Daginschrijving Vierdaagse van Vlaanderen - Oud-Waterschei | |||||||
SD | 3950 m | 1:37:15 | 24'37" | 14. (14) | K.O.L. | ||
28.07.2017 - Gerhagen - Tessenderlo | |||||||
H:03 | 3400 m | 0:56:51 | 16'43" | 16. (32) | K.O.L. | ||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | |||||||
H10B | 1800 m | 0:20:57 | 11'38" | 1. (6) | K.O.L. | ||
07.05.2017 - Nationale sprint - Geel | |||||||
SE | 1700 m | 0:19:11 | 11'17" | 6. (25) | K.O.L. | ||
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT | |||||||
Short Easy | 1500 m | 0:14:54 | 9'56" | 2. (8) | K.O.L. | ||
28.01.2017 - Jeugdtraining Kristoffelheem - OOSTHAM | |||||||
H:02 | 400 m | NCL | K.O.L. | ||||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | |||||||
Kinder-O | 1900 m | 0:10:00 | 5'15" | 3. (36) | K.O.L. | ||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | |||||||
Kinder-O | 1500 m | 0:10:10 | 6'46" | 1. (5) | K.O.L. | ||
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | |||||||
SE | 4400 m | 1:37:51 | 22'14" | 16. (22) | K.O.L. | ||
02.10.2016 - Daginschrijvingen clubaflossing - leopodsburg | |||||||
H:09 | 2200 m | 0:29:51 | 13'34" | 4. (11) | K.O.L. | ||
21.09.2016 - Regionale /Oml. - TISP Mol | |||||||
H:04 | 2300 m | 0:26:54 | 11'41" | 7. (19) | De Puzzel Schoor | ||
29.05.2016 - Championnat de Belgique de sprint - Flémalle | |||||||
H10B | 2200 m | 30 m | 0:31:48 | 14'27" | 3. (4) | K.O.L. | |
16.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Herbeumont | |||||||
H10B | 2700 m | 65 m | 0:52:12 | 19'20" | -- (16) | K.O.L. | |
15.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing - Les Fossés | |||||||
H10B | 2300 m | 45 m | 0:34:49 | 15'08" | -- (17) | K.O.L. | |
14.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing | |||||||
H10B | 2000 m | 35 m | 0:33:11 | 16'35" | -- (16) | K.O.L. | |
20.09.2015 - Rik Thys - Den ijzeren paal - Kerkhoven | |||||||
H:07 | 2400 m | 0:31:35 | 13'09" | 3. (11) | K.O.L. | ||
H:10 | NT | K.O.L. | |||||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | |||||||
Kinder-O | 1800 m | 0:00:10 | 0'05" | 3. (38) | K.O.L. | ||
H-10B | 2600 m | 0:38:39 | 14'51" | 4. (8) | K.O.L. | ||
14.06.2015 - Nationale sprint - | |||||||
H-10 | 2100 m | 0:33:12 | 15'48" | -- (8) | K.O.L. | ||
13.06.2015 - Mol Heidehuizen - | |||||||
H:03 | 3300 m | NCL | K.O.L. | ||||
29.03.2015 - Daginschrijving BK Aflossing - Hoge Mouw | |||||||
H:04 | 3430 m | 1:07:28 | 19'40" | 6. (8) | K.O.L. | ||
15.03.2015 - Regionale wedstrijd 't FONTEINTJE - KOERSEL | |||||||
H:07 | 0:31:48 | 3. (13) | K.O.L. | ||||
21.01.2015 - SVS Hoge Rielen - | |||||||
5 | 2600 m | 0:36:51 | 14'10" | 4. (4) | De Puzzel | ||
30.12.2014 - Sylvester5-2014 - Gerhees | |||||||
H-10 | 2570 m | 1:00:44 | 23'37" | 11. (12) | K.O.L. | ||
29.12.2014 - Sylvester5-2014 - De Roeler | |||||||
H-10 | 2400 m | 1:06:06 | 27'32" | 8. (9) | K.O.L. | ||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | |||||||
H:07 | 2200 m | 0:49:26 | 22'28" | 8. (11) | K.O.L. | ||
30.11.2014 - Wintercriterium - Ravels Noord | |||||||
H:07 | 2710 m | 0:00:00 | -- (7) | K.O.L. | |||
17.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | |||||||
H-10 | 2450 m | 30 m | 0:49:30 | 20'12" | -- (19) | K.O.L. | |
16.08.2014 - FL3D - 2 - Daginschrijving - Kolenspoor | |||||||
:04 | 4000 m | NT | K.O.L. | ||||
16.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | |||||||
H-10 | 2280 m | 0:34:16 | 15'01" | -- (18) | K.O.L. | ||
15.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | |||||||
H-10 | 2980 m | 0:50:31 | 16'57" | -- (17) | K.O.L. | ||
22.06.2014 - Stads-O te Hasselt - Hasselt | |||||||
H:07 | 1900 m | 0:42:57 | 22'36" | 6. (9) | K.O.L. | ||
09.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | |||||||
H-10 | 2900 m | 25 m | 0:48:45 | 16'48" | 11. (13) | K.O.L. | |
08.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | |||||||
H-10 | 2900 m | 35 m | 0:56:54 | 19'37" | 10. (14) | K.O.L. | |
07.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Libramont | |||||||
H-10 | 3000 m | 40 m | 0:48:41 | 16'13" | 13. (14) | K.O.L. | |
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel | |||||||
H-10 | 2600 m | 0:52:12 | 20'04" | 12. (12) | K.O.L. | ||
16.02.2014 - Valentijn wintercriterium - Balen - Keiheuvel | |||||||
H:07 | 2700 m | 0:51:08 | 18'56" | 7. (11) | K.O.L. | ||
H:08 | 1400 m | NT | K.O.L. | ||||
19.01.2014 - Wintercriterium 't Fonteintje - Koersel | |||||||
H:08 | 900 m | 0:00:01 | 0'01" | -- (22) | K.O.L. | ||
27.12.2013 - Sylvester Dag 2 Vierveld (WRE) - Maasmechelen | |||||||
H-10 | 2070 m | 0:35:29 | 17'08" | 7. (7) | K.O.L. | ||
26.12.2013 - Sylvester - Weelde | |||||||
H-10 | 2300 m | 0:55:54 | 24'18" | 7. (7) | K.O.L. | ||
10.11.2013 - Wintercriterium - Galbergen | |||||||
H:07 | 2230 m | 0:40:25 | 18'07" | 7. (7) | K.O.L. | ||
15.09.2013 - BK Lang - Kattenbos | |||||||
H-10 | 2760 m | 0:49:41 | 18'00" | -- (13) | K.O.L. | ||
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | |||||||
H-10 | 2200 m | 0:46:58 | 21'20" | 9. (15) | K.O.L. | ||
30.06.2013 - VVO Dagwedstrijd - Molenheide | |||||||
H:07 | 2700 m | 0:59:02 | 21'51" | 2. (4) | K.O.L. | ||
20.05.2013 - 3 Days of Belgium - Kattevenia | |||||||
H-10 | 2960 m | 1:07:27 | 22'47" | 9. (13) | K.O.L. | ||
19.05.2013 - 3 Days of Belgium - Zwarte Bergen | |||||||
H-10 | 2640 m | 0:52:21 | 19'49" | 11. (12) | K.O.L. | ||
18.05.2013 - 3 Days of Belgium - Melberg-Zillebos | |||||||
H-10 | 2300 m | 0:42:55 | 18'39" | 8. (12) | K.O.L. | ||
14.04.2013 - Vlaams Kampioenschap Sprint - Meerminnen | |||||||
Short Difficult | 2300 m | 0:51:09 | 22'14" | 15. (20) | VVO 96 |