WebRes.helga-o.com |
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
SD | 3950 m | NCL | hamok | ||||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | |||||||
SD | 4530 m | 1:06:45 | 14'44" | 20. (36) | hamok | ||
08.10.2023 - BK Aflossing : Daginschrijving - De Winner | |||||||
SD | 3690 m | 1:11:34 | 19'24" | 17. (36) | hamok | ||
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | |||||||
SD | 4000 m | 85 m | 1:13:37 | 18'24" | 19. (27) | hamok | |
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | |||||||
D:03 | 3980 m | 0:55:17 | 13'53" | 14. (15) | hamok | ||
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
D:03 | 5610 m | 1:22:46 | 14'45" | 16. (20) | hamok | ||
05.03.2023 - Interland - Lommel | |||||||
W17 | 5820 m | 1:17:55 | 13'23" | 12. (14) | Orienteering Vlaanderen | ||
04.03.2023 - Training Interland - Pelt | |||||||
D:03 | 3040 m | 0:36:48 | 12'06" | 18. (41) | Orienteering Vlaanderen | ||
05.02.2023 - VK Aflossing (Wisselbeker Gilbert Staepelaere) - Gentbrugse Meersen | |||||||
Aflossing | 3900 m | 0:51:20 | 13'10" | 0. (44) | hamok | ||
29.01.2023 - Forest Cup Gerhees - Ham | |||||||
D:Short Easy | 3650 m | 1:18:00 | 21'22" | 2. (2) | hamok | ||
22.01.2023 - Ijzeren Paal - Lommel | |||||||
D:07 | 3000 m | 1:33:08 | 31'03" | -- (4) | hamok | ||
30.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 5 - Solterheide | |||||||
D-16 | 4000 m | 1:21:30 | 20'23" | 7. (8) | hamok | ||
29.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 4 - Masy Zuid | |||||||
D-16 | 4530 m | 1:13:41 | 16'16" | 6. (8) | hamok | ||
28.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 3 - Brouwhuisseheide | |||||||
D-16 | 4400 m | 1:26:29 | 19'39" | 7. (8) | hamok | ||
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | |||||||
D-16 | 4040 m | 1:02:11 | 15'24" | 7. (8) | hamok | ||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | |||||||
D-16 | 4300 m | 1:14:43 | 17'23" | 8. (8) | hamok | ||
20.11.2022 - Regionale - Hamont | |||||||
D:04 | 4580 m | 1:24:06 | 18'22" | -- (8) | hamok | ||
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | |||||||
D-16 | 4220 m | NCL | hamok | ||||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | |||||||
D-16 | 4660 m | NCL | hamok | ||||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | |||||||
D-16 | 3160 m | 0:51:31 | 16'18" | 19. (20) | hamok | ||
09.10.2022 - Interclub - De Winner | |||||||
D-16 | 4700 m | 1:09:20 | 14'45" | 2. (3) | hamok | ||
02.10.2022 - Zolder Orienteering Meeting - Zolder | |||||||
D:4K | 4000 m | 1:01:51 | 15'28" | 6. (9) | hamok | ||
25.09.2022 - Scoreloop - Geraardsbergen | |||||||
D:Max 30Min | 0:22:13 | 8. (10) | hamok | ||||
25.09.2022 - Nationale Sprint - Geraardsbergen | |||||||
D-16 | 3170 m | 48 m | 0:26:20 | 8'18" | 3. (3) | hamok | |
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | |||||||
D-16 | 4950 m | 1:31:14 | 18'26" | 4. (6) | hamok | ||
13.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 1 - ZWARTE WEG WEST | |||||||
D-16 | 4500 m | 1:23:53 | 18'38" | 6. (6) | hamok | ||
03.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 3 - Louveterie La Gileppe | |||||||
D-16 | 4580 m | 180 m | 1:44:07 | 22'44" | 5. (6) | hamok | |
02.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 2 - La Gileppe | |||||||
D-16 | 4590 m | 60 m | 1:27:19 | 19'01" | 5. (6) | hamok | |
01.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 1 - Eupen | |||||||
D-16 | 3210 m | 45 m | 1:08:50 | 21'27" | 5. (6) | hamok | |
19.06.2022 - City Cup - Pelt City | |||||||
D:03 | 4190 m | 1:00:53 | 14'32" | 8. (9) | hamok | ||
21.05.2022 - VK sprint - Kessel-Lo | |||||||
D. Espoirs - Beloften | 2680 m | 0:26:22 | 9'50" | 2. (4) | hamok | ||
01.05.2022 - FUN-Sprint Kantienberg - GENT | |||||||
D:Kantienberg 3 | 2020 m | 0:38:06 | 18'52" | 14. (19) | hamok | ||
01.05.2022 - CUP-Sprint Citadelpark - GENT | |||||||
D-16 | 2640 m | 0:36:15 | 13'44" | 3. (3) | hamok | ||
24.04.2022 - Beker van de Secretaris - | |||||||
D:01 | 0:59:32 | 10. (23) | hamok | ||||
18.04.2022 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
D:04 | 4070 m | 1:02:28 | 15'21" | 14. (21) | hamok | ||
03.04.2022 - ASOM 2022 - SUN WRE Sprint & City Race - Merksem | |||||||
W YOUTH | 5100 m | 0:43:31 | 8'32" | 11. (19) | hamok | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 2 - Antwerp Linkeroever | |||||||
W YOUTH | 2630 m | 0:20:50 | 7'55" | 7. (14) | hamok | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 1 - Antwerp Linkeroever | |||||||
W YOUTH | 2530 m | 0:21:53 | 8'39" | 7. (14) | hamok | ||
20.03.2022 - Nationale Moyenne Distance - La Houssière | |||||||
D-16 | 3580 m | 100 m | 1:29:53 | 25'06" | 4. (4) | hamok | |
13.03.2022 - Nationale 2 LD SOFT - Ravels | |||||||
SD | 4460 m | 1:33:33 | 20'59" | 9. (11) | hamok | ||
27.02.2022 - Graafsbos - Merksplas | |||||||
D:04 | 4140 m | 1:09:05 | 16'41" | 9. (21) | hamok | ||
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | |||||||
D:03 | 5920 m | NCL | hamok | ||||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | |||||||
D. Espoirs - Beloften | 3820 m | 1:16:02 | 19'54" | 6. (6) | hamok | ||
30.01.2022 - Sledderlo - Genk | |||||||
D:03 | 5870 m | 1:39:22 | 16'56" | 13. (16) | hamok | ||
16.01.2022 - Regionale Hoge Rielen - LICHTAART | |||||||
D:03 | 6120 m | 1:26:56 | 14'12" | 15. (17) | hamok | ||
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | |||||||
D-16 | 6000 m | 2:01:18 | 20'13" | 4. (5) | hamok | ||
08.01.2022 - Clubkampioenschap - Keiheuvel | |||||||
hamok | 7140 m | NCL | hamok | ||||
30.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 5 - HEESERBERGEN | |||||||
D-16 | 4960 m | 1:09:29 | 14'01" | 5. (6) | hamok | ||
29.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 4 - SCHOOTSHEI | |||||||
D-16 | 5200 m | 1:30:22 | 17'23" | 7. (7) | hamok | ||
28.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 3 - POSTEL | |||||||
D-16 | 5020 m | 1:19:58 | 15'56" | 8. (11) | hamok | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | |||||||
D-16 | 5180 m | 1:33:25 | 18'02" | 9. (10) | hamok | ||
05.12.2021 - Regional - Kamp Beverlo - Leopoldsburg | |||||||
D:03 | 5600 m | 1:40:21 | 17'55" | 11. (12) | hamok | ||
28.11.2021 - Regionale - Kolisbos | |||||||
D:NMBS 3 | 4130 m | 0:49:33 | 12'00" | 2. (6) | SASOR | ||
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | |||||||
D:Long Easy | 7600 m | 2:19:17 | 18'20" | 1. (2) | hamok | ||
14.11.2021 - Regionale dagwedstrijd - Molenheide Poppel - Poppel | |||||||
D:04 | 4000 m | 1:10:17 | 17'34" | 10. (13) | hamok | ||
31.10.2021 - Zolder Orienteering Meeting - Circuit Zolder | |||||||
D:4K | 4000 m | 1:13:57 | 18'29" | 5. (7) | ZOM | ||
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | |||||||
D. Espoirs - Beloften | 4170 m | NCL | hamok | ||||
10.10.2021 - City Race - Hulst - Hulst | |||||||
D:Course 3 | 3940 m | NCL | hamok | ||||
03.10.2021 - BK Aflossing - Weyervlakte | |||||||
D. Espoirs - Beloften | 2200 m | 0:44:06 | 20'03" | 4. (6) | hamok | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | |||||||
D-16 | 5160 m | 1:53:58,617 | 22'05" | 5. (5) | hamok | ||
22.08.2021 - City - O - BILZEN - BILZEN | |||||||
D:04 | 1830 m | 0:23:31,761 | 12'51" | 4. (10) | hamok | ||
15.08.2021 - Flanders 3 days - De Winner - Hechtel-Eksel | |||||||
D-16 | 5690 m | 1:37:36 | 17'09" | 6. (7) | hamok | ||
14.08.2021 - Flanders 3 days - De Gorten - Hechtel-Eksel | |||||||
D-16 | 5610 m | 1:45:06 | 18'44" | 6. (7) | hamok | ||
13.08.2021 - Flanders 3 days - De Groote Hof - Hechtel-Eksel | |||||||
D-16 | 5550 m | 1:50:05 | 19'50" | 6. (7) | hamok | ||
08.08.2021 - Regionale Rivierenhof - Rivierenhof | |||||||
D:3 | 3640 m | 0:46:55 | 12'53" | 8. (20) | hamok | ||
01.08.2021 - Indoor Fort Race - Fort VIII Hoboken | |||||||
D:02 | 1140 m | 0:32:50 | 28'48" | 4. (18) | hamok | ||
01.08.2021 - Thuisblijverscross Sorghvliedt - Hoboken | |||||||
D:04 | 2650 m | 0:32:12,769 | 12'09" | 3. (8) | hamok | ||
10.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 2 - St.Vith | |||||||
D-16 | 4730 m | 50 m | 1:29:34 | 18'56" | 9. (9) | hamok | |
09.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 1 - St.Vith | |||||||
D-16 | 3480 m | 50 m | 1:10:28 | 20'15" | 9. (9) | hamok | |
27.06.2021 - VK SPRINT - TIVOLI - Mechelen | |||||||
D. Espoirs - Beloften | 2250 m | 0:27:43,742 | 12'19" | 9. (10) | hamok | ||
09.06.2021 - Lenteloop Ham Centrum - Ham | |||||||
D:04 | 2800 m | 0:35:56 | 12'50" | 2. (6) | hamok | ||
06.06.2021 - City O - LEOPOLDSBURG | |||||||
D:04 | 3160 m | 0:37:48 | 11'58" | 13. (18) | hamok | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | |||||||
D-14 | 2660 m | 0:53:17 | 20'01" | 8. (8) | hamok | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | |||||||
D-14 | 2860 m | 20 m | 0:40:26 | 14'08" | 7. (8) | hamok | |
13.09.2020 - Nationale Sprint - Ville de Herve | |||||||
D-14 | 2110 m | 60 m | 0:50:55 | 24'07" | 3. (4) | hamok | |
06.09.2020 - Circuits individuels - BCR - Anlier | |||||||
D:SD | 4300 m | 160 m | 1:47:51 | 25'04" | 11. (13) | hamok | |
29.08.2020 - Nationale Moyenne Distance - Spa - Sources | |||||||
D-14 | 4060 m | 95 m | 1:37:19 | 23'58" | -- (8) | hamok | |
12.07.2020 - City-Orienteering: Oud-Waterschei - Genk | |||||||
D:03 | 3750 m | 0:40:40 | 10'50" | 8. (12) | hamok | ||
08.03.2020 - Nationale Longue Distance Baudour - Baudour | |||||||
D-14 | 5300 m | 1:21:31 | 15'22" | 3. (5) | hamok | ||
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | |||||||
D-14 | 4200 m | NCL | hamok | ||||
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART | |||||||
D:05 | 4420 m | 0:47:53 | 10'50" | 3. (27) | hamok | ||
19.01.2020 - Wintercriterium Gerhees-Wolputten - Ham | |||||||
D:06 | 4210 m | 1:05:40 | 15'35" | -- (22) | hamok | ||
12.01.2020 - Wintercriterium Witgoor - DESSEL | |||||||
D:05 | 3740 m | 1:11:17 | 19'03" | 15. (22) | hamok | ||
30.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 5 - Helchterenbos | |||||||
D-14 | 3980 m | 0:47:45 | 11'59" | 7. (10) | hamok | ||
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | |||||||
D-14 | 4370 m | 1:10:42 | 16'10" | 7. (10) | hamok | ||
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 3 - Opglabbeek | |||||||
D-14 | 4080 m | 0:53:35 | 13'07" | 5. (10) | hamok | ||
27.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 2 - Solterheide | |||||||
D-14 | 4200 m | 1:07:35 | 16'05" | 8. (10) | hamok | ||
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 1 - Hoge Mouw | |||||||
D-14 | 4000 m | 0:54:56 | 13'44" | 8. (10) | hamok | ||
15.12.2019 - Hertberg - Herselt | |||||||
D:05 | 4600 m | 1:20:06 | 17'24" | 11. (24) | hamok | ||
14.12.2019 - BOS #10: In den Brand - Hechtel-Eksel | |||||||
D:02 | 3220 m | 0:32:54 | 10'13" | 1. (10) | hamok | ||
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo | |||||||
D:05 | 4300 m | NCL | hamok | ||||
01.11.2019 - Zolder Orienteering Meeting - Circuit Zolder | |||||||
D:4K | 4020 m | 1:06:26 | 16'31" | 17. (28) | hamok | ||
20.10.2019 - OV Kampioenschap Midden - De Elsakker | |||||||
D. Espoirs - Beloften | 3600 m | 0:55:01 | 15'16" | 4. (6) | hamok | ||
13.10.2019 - City Race Maastricht - Maastricht | |||||||
D-14 | 4600 m | 0:45:19 | 9'51" | 3. (4) | hamok | ||
06.10.2019 - Nationaal Kampioenschap Belgische Spoorwegen MTB-O - Groot Ham | |||||||
D:04 | 11640 m | NCL | hamok | ||||
22.09.2019 - Nationale LD - Bois de la Vecquée Seraing | |||||||
D-14 | 5000 m | 80 m | 1:55:37 | 23'07" | 4. (4) | hamok | |
15.09.2019 - Daginschrijving BK relay - Genk - Kattevenia | |||||||
D:02 | 4470 m | 1:34:18 | 21'05" | 4. (10) | hamok | ||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | |||||||
D-14 | 4700 m | 65 m | 1:33:05 | 19'48" | 14. (14) | hamok | |
25.08.2019 - Championnat de Belgique Interclubs - SPA - Sources | |||||||
D-14 | 4700 m | 135 m | NCL | hamok | |||
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | |||||||
D-14 | 5090 m | NCL | hamok | ||||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | |||||||
D-14 | 4800 m | 1:27:58 | 18'19" | 8. (8) | hamok | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | |||||||
D-14 | 5110 m | 1:27:20 | 17'05" | 6. (8) | hamok | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | |||||||
D-14 | 3720 m | 1:32:14 | 24'47" | 6. (8) | hamok | ||
04.08.2019 - Thuisblijverscross - Konijnenberg - Vosselaar | |||||||
D:Eenvoudig - 3Km | 2800 m | NCL | hamok | ||||
10.06.2019 - Belgium 3 days - Day 3 - Marche - en - Famenne | |||||||
D-14 | 3580 m | 1:05:42 | 18'21" | 5. (6) | hamok | ||
09.06.2019 - Belgium 3 days - Day 2 - Marche - en - Famenne | |||||||
D-14 | 4310 m | 1:34:24 | 21'54" | 6. (6) | hamok | ||
08.06.2019 - Belgium 3 days - Day 1 - Marche - en - Famenne | |||||||
D-14 | 4330 m | 1:30:01 | 20'47" | 5. (6) | hamok | ||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | |||||||
D-14 | 2040 m | NT | hamok | ||||
Kinder-O | 1000 m | NT | hamok | ||||
28.04.2019 - Nationaler MD - St.Vither Wald Süd | |||||||
D-14 | 2660 m | 45 m | 0:42:04 | 15'48" | 6. (8) | hamok | |
22.04.2019 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
D:05 | 4250 m | 1:31:13 | 21'27" | 15. (27) | hamok | ||
07.04.2019 - VK Sprint - Tessenderlo | |||||||
DESP | 2440 m | 0:25:58 | 10'38" | 4. (4) | hamok | ||
31.03.2019 - Bobbejaanland Indoor O - Kinderland | |||||||
Course 1 | 970 m | 0:31:41 | 32'39" | 31. (44) | hamok | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | |||||||
D-14 | 1290 m | 0:27:31 | 21'19" | 8. (18) | hamok | ||
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | |||||||
D-14 | 4320 m | 1:09:52 | 16'10" | 6. (8) | hamok | ||
03.03.2019 - VK Lang - Kattenbos | |||||||
D-14 | 4240 m | 1:15:33 | 17'49" | 3. (5) | hamok | ||
24.02.2019 - Stadspark (tvv Ploegen) - Turnhout | |||||||
D:05 | 3600 m | 0:49:15 | 13'40" | 9. (21) | hamok | ||
17.02.2019 - Nationale 1 LD - Schönefeld | |||||||
D-14 | 4500 m | 50 m | 1:46:13 | 23'36" | 10. (12) | hamok | |
15.02.2019 - ISF-MOEV Aarschot - Aarschot | |||||||
D:03 | 3060 m | NCL | hamok | ||||
10.02.2019 - Valentijn wintercriterium - Sonnis Noord Helchteren | |||||||
D:05 | 4420 m | NCL | hamok | ||||
03.02.2019 - Wintercriterium Geneberg - Ham | |||||||
D:05 | 5070 m | 1:43:03 | 20'19" | 10. (12) | hamok | ||
13.01.2019 - Wintercriterium Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | |||||||
D:05 | 4310 m | 1:37:27 | 22'36" | 16. (20) | hamok | ||
30.12.2018 - Sylvester 2018 - day 5 - Vlierden | |||||||
D-12 | 2800 m | 0:42:25 | 15'08" | 7. (7) | hamok | ||
29.12.2018 - Sylvester 2018 - day 4 - Houthalen | |||||||
D-12 | 2890 m | 0:36:57 | 12'47" | 7. (7) | hamok | ||
28.12.2018 - Sylvester 2018 - day 3 - Houthalen | |||||||
D-12 | 2650 m | 0:32:10 | 12'08" | 6. (7) | hamok | ||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | |||||||
D-12 | 2570 m | 0:37:47 | 14'42" | 5. (7) | hamok | ||
Kinder-O | 1000 m | NT | hamok | ||||
26.12.2018 - Sylvester 2018 - day 1 - Maasmechelen | |||||||
D-12 | 2900 m | 60 m | 1:02:18 | 21'28" | 6. (7) | hamok | |
23.12.2018 - Wintercriterium - Witte Bergen | |||||||
D:06 | 3500 m | 1:03:35 | 18'09" | 7. (15) | hamok | ||
02.12.2018 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo-Sanicol | |||||||
D:06 | 3340 m | 0:52:16 | 15'38" | 6. (13) | hamok | ||
25.11.2018 - Wintercriterium NMBS-kampioenschap - Kattenbos | |||||||
D:07 | 3110 m | NCL | hamok | ||||
18.11.2018 - Wintercriterium Keiheuvel - BALEN | |||||||
D:06 | 3850 m | 0:58:17 | 15'08" | 5. (26) | hamok | ||
04.11.2018 - VK middel - Gruitrode | |||||||
D.Pup | 1910 m | 0:38:09 | 19'58" | 4. (5) | hamok | ||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | |||||||
D-12 | 2650 m | 0:47:14 | 17'49" | 2. (6) | hamok | ||
30.09.2018 - Championnat de Belgique Sprint - Stavelot | |||||||
D-12 | 1820 m | 0:28:15 | 15'31" | 6. (6) | hamok | ||
16.09.2018 - Regionale - Bokrijk - Bokrijk | |||||||
D:06 | 2500 m | 0:33:42 | 13'28" | 3. (16) | hamok | ||
09.09.2018 - Championnat de Belgique de Relais - Les Fossés | |||||||
D. Pupilles | 2070 m | 0:29:46 | 14'22" | 3. (4) | hamok | ||
02.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Championnats de Belgique - Longue distance - Chimay - Bois Robert | |||||||
D-12 | 2900 m | 85 m | 0:34:20 | 11'50" | 7. (12) | hamok | |
19.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 3 - Hechtelse Duinen | |||||||
D-12 | 2520 m | 0:38:35 | 15'18" | 5. (7) | hamok | ||
18.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - Day 2 - Spiekelspade | |||||||
D-12 | 2620 m | 0:37:04 | 14'08" | 5. (7) | hamok | ||
17.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 1 - Don Bosco Fitometer | |||||||
D-12 | 2310 m | 0:29:06 | 12'35" | 3. (7) | hamok | ||
12.08.2018 - Hoevenzavel - Genk | |||||||
D:04 | 3530 m | 0:58:04 | 16'26" | 9. (15) | hamok | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | |||||||
D. Pupilles | 2000 m | 0:18:10 | 9'04" | 5. (10) | hamok | ||
13.06.2018 - Lenteloop - RULHEYDE | |||||||
D:04 | 3000 m | 1:01:44 | 20'34" | 5. (9) | hamok | ||
10.06.2018 - NK estafette - Zwarte horst | |||||||
NK | 3500 m | 1:13:23 | -- (36) | hamok | |||
03.06.2018 - Diest - Diest | |||||||
D:06 | 2300 m | 0:34:49 | 15'08" | 4. (11) | hamok | ||
23.05.2018 - World Orienteering Day - Tessenderlo | |||||||
D:05 | 1920 m | 0:21:09 | 11'00" | 2. (21) | hamok | ||
21.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Bouillon City | |||||||
D-12 | 3000 m | 0:29:14 | 9'44" | 6. (18) | hamok | ||
20.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Pussemange | |||||||
D-12 | 3600 m | 0:44:03 | 12'14" | 7. (17) | hamok | ||
19.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Sugny | |||||||
D-12 | 2800 m | 0:28:10 | 10'03" | 6. (17) | hamok | ||
01.05.2018 - Vlaams kampioenschap Sprint - WESTERLO | |||||||
D. Pupilles | 1500 m | 0:16:50 | 11'13" | 5. (11) | hamok | ||
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | |||||||
D-12 | 2400 m | 0:45:05 | 18'47" | 2. (8) | hamok | ||
22.04.2018 - Régionale La Julienne - La Julienne | |||||||
D:Bleu court | 3100 m | 120 m | NCL | hamok | |||
15.04.2018 - Sledderlo - Genk | |||||||
D:06 | 3000 m | 0:52:40 | 17'33" | 13. (17) | hamok | ||
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
D:06 | 2750 m | 0:46:36 | 16'56" | 1. (10) | hamok | ||
25.03.2018 - Nationale ABSO - Esneux-Sud | |||||||
D-12 | 2100 m | 35 m | 0:46:57 | 22'21" | 7. (10) | hamok | |
18.03.2018 - Regionale Be-Mine - Beringen Mijn | |||||||
D:05 | 1900 m | 0:21:40 | 11'24" | 2. (8) | hamok | ||
25.02.2018 - BK Middle - Hooggoed - Aalter | |||||||
D-12 | 2000 m | 0:36:49 | 18'24" | 4. (8) | hamok | ||
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | |||||||
D:06 | 3500 m | 0:58:46 | 16'47" | 4. (12) | hamok | ||
11.02.2018 - Heeserbergen - Lommel | |||||||
D:08 | 1100 m | NT | hamok | ||||
D:06 | 2770 m | 0:29:58 | 10'49" | -- (10) | hamok | ||
21.01.2018 - Geneberg - Ham | |||||||
D:06 | 4090 m | 1:08:29 | 16'44" | 5. (17) | hamok | ||
14.01.2018 - Wintercriterium Koersel 't Fonteintje - KOERSEL | |||||||
D:06 | 3200 m | 1:04:06 | 20'01" | 8. (14) | hamok | ||
30.12.2017 - Sylvester 2017 - Herentals | |||||||
D11-12 | 2850 m | 0:47:19 | 16'36" | 3. (7) | hamok | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | |||||||
D11-12 | 2300 m | 0:31:41 | 13'46" | 5. (6) | hamok | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | |||||||
D11-12 | 2300 m | 0:45:07 | 19'36" | 7. (7) | hamok | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | |||||||
D11-12 | 2670 m | 0:55:08 | 20'38" | 5. (7) | hamok | ||
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk | |||||||
D11-12 | 2670 m | 0:54:10 | 20'17" | 5. (6) | hamok | ||
23.12.2017 - INDOOR WEDSTRIJD KRISTOFFELHEEM - OOSTHAM | |||||||
D:04 | 800 m | 0:56:27 | 70'33" | 10. (14) | hamok | ||
23.12.2017 - SCORE INDOOR - OOSTHAM | |||||||
D:01 | 0:22:34 | 15. (35) | hamok | ||||
10.12.2017 - Galbergen - Mol | |||||||
D:06 | 3010 m | 0:50:24 | 16'44" | 2. (12) | hamok | ||
03.12.2017 - Sinterklaascross - Leopoldsburg | |||||||
D:06 | 3600 m | 2:13:01 | 36'56" | 10. (10) | hamok | ||
26.11.2017 - Wintercriterium Willekensberg St Ferdinand - LUMMEN | |||||||
D:06 | 3700 m | 1:07:59 | 18'22" | 3. (14) | hamok | ||
29.10.2017 - Tweedaagse van de Veluwe - Wekerom | |||||||
D-12 | 2400 m | 0:25:40 | 10'41" | 4. (6) | hamok | ||
28.10.2017 - Tweedaagse van de Veluwe - Kootwijk | |||||||
D-12 | 3000 m | 0:44:13 | 14'44" | 5. (6) | hamok | ||
15.10.2017 - VK aflossing - daginschrijvingen - Leopoldsburg | |||||||
D:04 | 1900 m | 0:40:24 | 21'15" | 3. (4) | hamok | ||
08.10.2017 - Wintercriterium - Tielenkamp | |||||||
D:07 | 2100 m | NCL | hamok | ||||
01.10.2017 - Nationale lang Kelchterhoef - Sonnis - HOUTHALEN | |||||||
D-12 | 3100 m | 0:48:41 | 15'42" | 5. (5) | hamok | ||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | |||||||
D-12 | 3470 m | 0:50:09 | 14'27" | 6. (7) | hamok | ||
Kinder-O | 1000 m | NT | hamok | ||||
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | |||||||
D-12 | 3300 m | 1:33:15 | 28'15" | 5. (5) | hamok | ||
10.09.2017 - BK aflossing - daginschrijving - | |||||||
D:01 | 4300 m | NCL | hamok | ||||
03.09.2017 - Regionale Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | |||||||
D:07 | 2300 m | 0:42:29 | 18'28" | 5. (10) | hamok | ||
15.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-Oost | |||||||
D-12 | 2190 m | 0:55:59 | 25'33" | 8. (9) | hamok | ||
15.08.2017 - Daginschrijving Vierdaagse van Vlaanderen - Opglabbeek-Oost | |||||||
Kinder-O | 7440 m | NT | hamok | ||||
14.08.2017 - Daginschrijving Vierdaagse van Vlaanderen - Opglabbeek-West | |||||||
Kinder-O | 7180 m | NT | hamok | ||||
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West | |||||||
D-12 | 2620 m | 0:38:37 | 14'44" | 5. (8) | hamok | ||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | |||||||
D-12 | 2660 m | 0:41:37 | 15'38" | 7. (9) | hamok | ||
13.08.2017 - Daginschrijving Vierdaagse van Vlaanderen - Oud-Waterschei | |||||||
Kinder-O | 6840 m | NT | hamok | ||||
12.08.2017 - 4 Days of Flanders - Kolenspoor | |||||||
D-12 | 2190 m | 0:42:31 | 19'24" | 7. (9) | hamok | ||
12.08.2017 - Daginschrijving Vierdaagse van Vlaanderen - Kolenspoor | |||||||
Kinder-O | 1000 m | NT | hamok | ||||
25.06.2017 - Nationale MD - Bois des Manants | |||||||
D-12 | 2100 m | 75 m | 0:37:52 | 18'01" | 4. (4) | hamok | |
18.06.2017 - Balendijk - Lommel | |||||||
D:06 | 2920 m | 1:15:24 | 25'49" | 8. (19) | hamok | ||
D:08 | 1000 m | NT | hamok | ||||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | |||||||
D-12 | 2700 m | 0:41:14 | 15'16" | 6. (8) | hamok | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | |||||||
D-12 | 3300 m | 1:00:04 | 18'12" | 5. (8) | hamok | ||
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN | |||||||
D-12 | 2200 m | 0:34:27 | 15'39" | 7. (7) | hamok | ||
02.06.2017 - Prologue BELGIUM 3 days De Winner - Hechtel Eksel | |||||||
D:03 | 2970 m | 1:01:39 | 20'45" | 20. (34) | hamok | ||
28.05.2017 - 2-daagse van Brabant - TU/e | |||||||
D-12 | 2200 m | 0:37:53 | 17'13" | 2. (2) | hamok | ||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | |||||||
D-12 | 2000 m | 0:36:16 | 18'07" | 5. (7) | hamok | ||
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT | |||||||
D. Pupilles | 1300 m | 0:26:02 | 20'01" | 4. (5) | hamok | ||
17.04.2017 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
D:08 | 1400 m | 0:00:00 | -- (12) | hamok | |||
D:07 | 1710 m | 0:26:00 | 15'12" | 7. (11) | hamok | ||
09.04.2017 - Nationale L.D. - Küchelscheid | |||||||
D12B | 14450 m | 330 m | NCL | hamok | |||
29.03.2017 - Ghent O-Event - Sprint 2 - De Sterre | |||||||
D:04 | 1580 m | 0:38:53 | 24'36" | 4. (8) | hamok | ||
19.03.2017 - Ghent O-Event - Sprint 1 - Schoonmeersen | |||||||
D:04 | 1650 m | 0:22:43 | 13'46" | 4. (8) | hamok | ||
12.03.2017 - Regionale HOGE RIELEN - KASTERLEE | |||||||
D:07 | 2100 m | 0:45:42 | 21'45" | 7. (12) | hamok | ||
26.02.2017 - Nationale 1 - Schootshei | |||||||
D-12 | 3200 m | 65 m | 0:54:10 | 16'55" | -- (8) | hamok | |
Kinder-O | 1000 m | 20 m | NT | hamok | |||
12.02.2017 - Valentijn wintercriterium - KOERSEL | |||||||
D:06 | 3400 m | 1:10:01 | 20'35" | 8. (14) | hamok | ||
05.02.2017 - VK MD Geneberg - Ham | |||||||
Kinder-O | 2380 m | NT | hamok | ||||
D. Pupillen B | 1970 m | NT | hamok | ||||
15.01.2017 - Wintercriterium Helchterenbos - KOERSEL | |||||||
D:06 | 3500 m | 1:24:01 | 24'00" | 7. (11) | hamok | ||
30.12.2016 - Sylvester5-2016 - Meeuwen-Gruitrode | |||||||
Kinder-O | NT | hamok | |||||
D-10B | 1900 m | 0:39:05 | 20'34" | 2. (4) | hamok | ||
29.12.2016 - Sylvester5-2016 - Ravels | |||||||
D-10B | 2190 m | 0:34:45 | 15'52" | 2. (6) | hamok | ||
28.12.2016 - Sylvester5-2016 - Oostelbeers | |||||||
D-10B | 2600 m | 0:43:26 | 16'42" | 2. (4) | hamok | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | |||||||
D-10B | 1800 m | 0:23:35 | 13'06" | 1. (5) | hamok | ||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | |||||||
D-10B | 2530 m | 0:36:44 | 14'31" | 2. (4) | hamok | ||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | |||||||
D. Pupilles | 2000 m | 0:34:12 | 17'06" | 10. (13) | hamok | ||
27.11.2016 - Regionale Kolenspoor - Genk | |||||||
D:08 | 1000 m | NT | hamok | ||||
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | |||||||
D:IOF 7 | 2700 m | 10 m | 0:35:34 | 13'10" | 3. (12) | hamok | |
23.10.2016 - Regionale - Herenlaak - | |||||||
D:07 | 3000 m | 1:03:47 | 21'15" | 4. (5) | hamok | ||
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | |||||||
D10B | 1500 m | 0:52:20 | 34'53" | 6. (7) | hamok | ||
Kinder-O | 1000 m | 0:10:10 | 10'10" | 1. (40) | hamok | ||
18.09.2016 - BOM - Louvain-La-Neuve | |||||||
D10B | 2400 m | 0:54:38 | 22'45" | 3. (6) | hamok | ||
04.09.2016 - Champ. Belgique Longue Distance - Montenau | |||||||
D10B | 2970 m | 0:51:34 | 17'21" | 2. (4) | hamok | ||
21.08.2016 - Regionale Hoge Vijvers - De Wauwers - ARENDONK | |||||||
D:07 | 2100 m | 0:50:57 | 24'15" | 6. (8) | hamok | ||
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | |||||||
D-10 | 2900 m | 0:24:18 | 8'22" | 6. (6) | hamok | ||
Kinder-O | NT | hamok | |||||
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | |||||||
D-10 | 2900 m | 0:27:06 | 9'20" | 5. (5) | hamok | ||
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | |||||||
Kinder-O | 1:00:00 | 1. (31) | hamok | ||||
D-10 | 3100 m | 0:43:35 | 14'03" | 4. (6) | hamok | ||
07.08.2016 - Thuisblijverscross - Marienborgh | |||||||
D:04 | 2500 m | 1:31:42 | 36'40" | 2. (9) | hamok | ||
10.07.2016 - Galbergen - Mol | |||||||
D:06 | 2740 m | 0:54:37 | 19'55" | 4. (13) | hamok | ||
26.06.2016 - ASOM 2016 - Antwerpen City-O | |||||||
W. Children | 3200 m | 0:44:19 | 13'50" | 8. (13) | hamok | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 2 | |||||||
W. Children | 1400 m | 0:18:53 | 13'29" | -- (7) | hamok | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 1 | |||||||
W. Children | 1500 m | 0:20:55 | 13'56" | -- (9) | hamok | ||
12.06.2016 - Regionale Zillebos - Melberg - GENK | |||||||
D:07 | 2000 m | 0:33:28 | 16'44" | 5. (10) | hamok | ||
29.05.2016 - Championnat de Belgique de sprint - Flémalle | |||||||
D-10 | 2200 m | 30 m | 0:34:17 | 15'34" | 4. (4) | hamok | |
16.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Herbeumont | |||||||
D10B | 2700 m | 65 m | 0:54:20 | 20'07" | -- (10) | hamok | |
15.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing - Les Fossés | |||||||
D10B | 2300 m | 45 m | 0:38:06 | 16'33" | -- (11) | hamok | |
14.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing | |||||||
D10B | 2000 m | 35 m | 2:04:33 | 62'16" | -- (10) | hamok | |
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen | |||||||
D. Pupilles | 1400 m | 0:23:13 | 16'35" | 7. (10) | V.V.O. | ||
20.04.2016 - Lenteloop - Balendijk | |||||||
D:03 | 3030 m | 0:38:12 | 12'36" | 2. (14) | hamok | ||
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | |||||||
D-10 | 1610 m | 0:30:29 | 18'56" | 2. (3) | hamok | ||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | |||||||
D10A | 1100 m | 0:22:16 | 20'14" | 2. (5) | hamok | ||
07.02.2016 - Regionale - Brustem | |||||||
D:07 | 2940 m | 0:41:54 | 14'15" | 2. (5) | hamok | ||
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | |||||||
D-10A | 2370 m | 0:35:09 | 14'49" | 2. (2) | hamok | ||
24.01.2016 - Meetshoven - Aarschot | |||||||
D:07 | 2100 m | 0:32:46 | 15'36" | 4. (7) | hamok | ||
20.12.2015 - Kolenspoor - Genk | |||||||
D:07 | 2900 m | 0:39:17 | 13'32" | 4. (6) | hamok | ||
06.12.2015 - Sinterklaascross - Kam Beverlo | |||||||
D:07 | 2600 m | 0:53:18 | 20'30" | 9. (13) | hamok | ||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | |||||||
D:07 | 2600 m | 0:33:20 | 12'49" | 3. (12) | hamok | ||
15.11.2015 - Ploegenwedstrijd - Gerhees | |||||||
D:07 | 2600 m | 1:12:34 | 27'54" | 6. (9) | hamok | ||
08.11.2015 - Wsselbeker Staepelaere Individueel - Balen Keiheuvel | |||||||
D:05 | 1100 m | 0:10:10 | 9'14" | 1. (12) | hamok | ||
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | |||||||
D-10B | 2470 m | 0:43:35 | 17'38" | 4. (9) | hamok | ||
20.09.2015 - Rik Thys - Den ijzeren paal - Kerkhoven | |||||||
D:10 | NT | hamok | |||||
D:07 | 2400 m | 0:38:17 | 15'57" | 2. (7) | hamok | ||
30.08.2015 - Belgian Championship Middle Distance - Rechtervenn | |||||||
D-10 | 1890 m | 25 m | 0:29:02 | 15'21" | -- (15) | hamok | |
23.08.2015 - Regionale - Hertberg - Hertberg | |||||||
D:07 | 2550 m | 0:47:01 | 18'26" | 4. (11) | hamok | ||
16.08.2015 - Daginschrijving 3 3Dv KEMPEN - Houthalen | |||||||
D:03 | 1400 m | 0:10:00 | 7'08" | 1. (16) | hamok | ||
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | |||||||
D-10B | 2200 m | 0:22:29 | 10'13" | 1. (9) | hamok | ||
15.08.2015 - Daginschrijving 2 3D vd KEMPEN - Houthalen | |||||||
D:03 | 1800 m | 0:10:00 | 5'33" | 1. (11) | hamok | ||
15.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | |||||||
D-10B | 2300 m | 0:28:01 | 12'10" | 2. (9) | hamok | ||
14.08.2015 - Daginschrijving 1 3D vd KEMPEN - Houthalen | |||||||
D:03 | 1300 m | 0:10:00 | 7'41" | 1. (8) | hamok | ||
14.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | |||||||
D-10B | 1800 m | 0:22:24 | 12'26" | 2. (7) | hamok | ||
21.06.2015 - Nationale Longue Distance - Wéris | |||||||
D-10 | 2370 m | 80 m | 0:53:54 | 22'44" | 4. (8) | hamok | |
07.06.2015 - Regionale Zillebos & Melberg - GENK | |||||||
D:07 | 1900 m | 0:29:09 | 15'20" | 5. (17) | hamok | ||
31.05.2015 - Brugge - Brugge Sunday | |||||||
Kinder-O | 0:00:00 | 0. (11) | hamok | ||||
17.05.2015 - Zwarte Bergen (NC3) - Zwarte Bergen | |||||||
D:08 | 1250 m | 1:00:00 | 48'00" | 1. (7) | hamok | ||
26.04.2015 - Ghent O-Event - VK Sprint Citadelpark | |||||||
D. Pupilles | 1400 m | 0:27:38 | 19'44" | -- (7) | hamok | ||
26.04.2015 - Ghent O-Event - Gent-Zuid | |||||||
D:07 | 2400 m | 1:01:32 | 25'38" | 4. (4) | hamok | ||
19.04.2015 - STADSPARK BLIJKHOEF - TURNHOUT | |||||||
D:08 | 700 m | 0:00:00 | 0'00" | 0. (7) | hamok | ||
D:07 | 3000 m | 1:03:30 | 21'09" | 2. (11) | hamok | ||
12.04.2015 - Nationale Longue Distance - Olloy-sur-Viroin | |||||||
D-10 | 2100 m | 55 m | 0:42:19 | 20'09" | 6. (10) | hamok | |
01.02.2015 - Regionale - Ham | |||||||
D:08 | 1030 m | NT | hamok | ||||
25.01.2015 - MERODESE BOSSEN - MERODESE BOSSEN | |||||||
D:07 | 3300 m | 1:23:51 | 25'24" | 8. (11) | hamok | ||
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | |||||||
D:06 | 3000 m | 1:42:30 | 34'10" | 10. (14) | hamok | ||
30.12.2014 - Daginschrijving Sylvester 2014 - Dag 5 - Gerhees | |||||||
D:04 | 1000 m | NT | hamok | ||||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | |||||||
D:07 | 2200 m | 0:39:18 | 17'51" | 11. (18) | hamok | ||
D:08 | 1000 m | NT | hamok | ||||
23.11.2014 - Memorial day Bos van Hees - Zelem | |||||||
D:07 | 3100 m | 0:41:01 | 13'13" | 7. (11) | hamok | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | |||||||
D-10 | 2900 m | 0:53:53 | 18'34" | 9. (12) | hamok | ||
11.11.2014 - Wintercriterium ZILVERMEER - MOL | |||||||
D:08 | 500 m | 0:10:00 | 20'00" | 1. (13) | hamok | ||
02.11.2014 - Horensberg - Genk | |||||||
H:15 | 0:10:00 | -- (25) | hamok | ||||
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | |||||||
D-10 | 1720 m | 0:22:47 | 13'14" | 6. (8) | hamok | ||
05.10.2014 - JEC Spectators - Sahara | |||||||
D:07 | 2410 m | 0:47:55 | 19'52" | 3. (4) | hamok | ||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | |||||||
D-10 | 2990 m | 0:39:05 | 13'04" | 3. (5) | hamok | ||
21.09.2014 - Brussels O-meeting - Brussels City | |||||||
D-10 | 2400 m | 1:12:57 | 30'23" | 5. (7) | hamok | ||
17.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | |||||||
D-10 | 2450 m | 30 m | 0:38:49 | 15'50" | -- (12) | hamok | |
16.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | |||||||
D-10 | 2280 m | 0:36:51 | 16'09" | -- (11) | hamok | ||
16.08.2014 - FL3D - 2 - Daginschrijving - Kolenspoor | |||||||
:04 | 4000 m | NT | hamok | ||||
15.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | |||||||
D-10 | 2980 m | 0:48:30 | 16'16" | -- (10) | hamok | ||
15.08.2014 - FL3D - 1 - Daginschrijving - Waterschei | |||||||
:04 | 1000 m | NT | hamok | ||||
29.06.2014 - Pelter Rally - Dommelhof - Pelter Rally - Dommelhof | |||||||
D:08 | 1000 m | NT | hamok | ||||
15.06.2014 - CITY-O HERENTALS - HERENTALS | |||||||
D:04 | 2500 m | 0:40:02 | 16'00" | 7. (16) | hamok | ||
09.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | |||||||
D-10 | 2900 m | 25 m | 1:02:00 | 21'22" | 10. (13) | hamok | |
08.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | |||||||
D-10 | 2900 m | 35 m | 0:56:45 | 19'34" | 9. (14) | hamok | |
07.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Libramont | |||||||
D-10 | 3000 m | 40 m | 0:57:12 | 19'04" | 11. (15) | hamok | |
01.05.2014 - CITY-O TURNHOUT - TURNHOUT | |||||||
D:07 | 2300 m | 1:14:22 | 32'20" | 7. (8) | hamok | ||
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | |||||||
D-10 | 2500 m | 0:38:27 | 15'22" | 7. (10) | hamok | ||
21.04.2014 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
D:08 | 1010 m | NT | hamok | ||||
D:07 | 2270 m | 0:45:50 | 20'11" | 3. (15) | hamok | ||
13.04.2014 - Daginschrijving / Kinder-O - De Mosten | |||||||
SE | 2800 m | 0:46:39 | 16'39" | 8. (16) | hamok | ||
Kinder-O | 1111 m | 1:00:00 | 54'00" | 1. (12) | hamok | ||
23.03.2014 - Nationaler LD Oosterlynck - St.Vith-Dreihütten | |||||||
D-10 | 2300 m | 25 m | 0:46:08 | 20'03" | 4. (5) | hamok | |
16.03.2014 - Brielmeersen - Deinze | |||||||
D:03 | 2900 m | 1:26:07 | 29'41" | 6. (8) | hamok | ||
09.03.2014 - VK middel - Sledderlo | |||||||
D. Pupilles | 2100 m | 0:42:46 | 20'21" | -- (11) | hamok | ||
23.02.2014 - Nationale 1 / 2014 - Saanhoeve | |||||||
D-10 | 2200 m | 0:43:15 | 19'39" | -- (8) | hamok | ||
16.02.2014 - Valentijn wintercriterium - Balen - Keiheuvel | |||||||
D:08 | 1400 m | NT | hamok | ||||
D:07 | 2700 m | 0:53:25 | 19'47" | 9. (15) | hamok | ||
09.02.2014 - Wintercriterium - De Klinge | |||||||
D:07 | 2900 m | 1:10:31 | 24'18" | 3. (6) | hamok | ||
02.02.2014 - Den Heuvel - Den Heuvel | |||||||
D:08 | 1010 m | NT | hamok | ||||
26.01.2014 - Regionale "Gerhagen" - Tessendelo | |||||||
D:08 | 1000 m | NT | hamok | ||||
19.01.2014 - Wintercriterium 't Fonteintje - Koersel | |||||||
D:07 | 2700 m | 0:48:00 | 17'46" | 5. (13) | hamok | ||
D:08 | 900 m | 0:00:01 | 0'01" | -- (11) | hamok | ||
12.01.2014 - Wintercriterium - Hengelhoef | |||||||
:08 | 1020 m | NT | hamok | ||||
30.12.2013 - Sylvester day 5 Zwarte Weg - Leopoldsburg | |||||||
Kinder-O | 1700 m | 0:00:01 | 0'00" | 1. (24) | hamok | ||
28.12.2013 - Sylvester Dag 3 Heeserbergen - Lommel | |||||||
Kinder-O | 920 m | 0:00:01 | 0'01" | 1. (25) | hamok | ||
27.12.2013 - Sylvester Dag 2 Vierveld (WRE) - Maasmechelen | |||||||
Kinder-O | 5690 m | 0:01:00 | 0'10" | 1. (20) | hamok | ||
21.12.2013 - Wintercriterium - Rodenberg | |||||||
D:08 | 1000 m | NT | hamok | ||||
01.12.2013 - Sinterklaascross 'Kamp van Beverlo' - Leopoldsburg | |||||||
D:07 | 2100 m | 0:39:29 | 18'48" | 9. (11) | hamok | ||
D:08 | 0:00:00 | -- (9) | hamok | ||||
10.11.2013 - Wintercriterium - Galbergen | |||||||
D:08 | 1000 m | NT | hamok | ||||
03.11.2013 - Ploegenwedstrijd - Zutendaal | |||||||
D:07 | 2800 m | 1:05:31 | 23'23" | 11. (13) | hamok | ||
D:08 | 1000 m | 0:01:00 | 1'00" | -- (14) | hamok | ||
20.10.2013 - VVO Kampioenschap Middle Distance - Kepkensberg | |||||||
Kinder-O | 0:00:00 | 0. (24) | hamok | ||||
D. Pupilles | 2160 m | 20 m | 0:51:19 | 23'45" | 11. (14) | hamok | |
06.10.2013 - Daginschrijving VK Aflossing "Bos van Hees" - Schaffen | |||||||
3 | 2000 m | 0:51:44 | 25'52" | 18. (21) | hamok | ||
4 | 4200 m | NT | hamok | ||||
15.09.2013 - BK Lang - Kattenbos | |||||||
D-10 | 2760 m | 0:45:23 | 16'26" | -- (12) | hamok | ||
Kinder-O | 0:01:00 | 1. (19) | hamok | ||||
18.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Rijksbos | |||||||
D-10 | 2120 m | 0:44:24 | 20'56" | 11. (11) | hamok | ||
Kinder-O | NT | hamok | |||||
17.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Vlasmeer | |||||||
D-10 | 2020 m | 0:42:55 | 21'14" | 9. (10) | hamok | ||
Kinder-O | NT | hamok | |||||
16.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Einderheide | |||||||
D-10 | 1980 m | 0:35:27 | 17'54" | 7. (10) | hamok | ||
Kinder-O | NT | hamok | |||||
07.07.2013 - Pelter Rally - Dommelhof | |||||||
D:07 | 1540 m | 10:00:00 | 389'36" | 1. (6) | Indiv. | ||
D:06 | 2680 m | 1:09:16 | 25'50" | 6. (12) | hamok | ||
30.06.2013 - VVO Dagwedstrijd - Molenheide | |||||||
D:07 | 2700 m | 1:09:16 | 25'39" | 3. (8) | hamok | ||
23.06.2013 - Nationale Longue Distance - Wéris | |||||||
D-10 | 1950 m | 35 m | 0:51:28 | 26'23" | 3. (6) | hamok | |
16.06.2013 - Balendijk - Balendijk | |||||||
D:07 | 2500 m | 1:01:55 | 24'45" | 4. (8) | hamok | ||
20.05.2013 - 3 daagse van België - dag 3 - Kattevenia | |||||||
D:05 | 1000 m | 0:00:00 | 0'00" | 0. (16) | hamok | ||
19.05.2013 - 3 daagse van België - dag 2 - Zwarte Bergen | |||||||
D:05 | 1000 m | 0:00:00 | 0'00" | 0. (21) | hamok | ||
01.05.2013 - Stads-O - Stad Turnhout | |||||||
D:07 | 2200 m | 1:03:09 | 28'42" | 4. (10) | hamok | ||
28.04.2013 - SBS Skillbuilders Ghent O-Event - Citadelpark | |||||||
D:04 | 1540 m | 0:37:18 | 24'13" | 8. (10) | hamok | ||
28.04.2013 - SBS Skillbuilders Ghent O-Event - Gent-Centrum | |||||||
D:04 | 1630 m | NCL | hamok | ||||
14.04.2013 - Vlaams Kampioenschap Sprint - Meerminnen | |||||||
Short Difficult | 2300 m | 0:48:48 | 21'13" | 14. (20) | VVO 96 | ||
03.03.2013 - Nationale 2 - Gerhees | |||||||
Kinder-O | 1000 m | 1:00:00 | 60'00" | -- (17) | Kinder-O |