WebRes.helga-o.com |
24.03.2024 - Interland 2024 - Open race - Habay-la-Neuve | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
05 | 7430 m | 110 m | 1:36:34 | 13'00" | 6. (7) | |
23.03.2024 - O2LUX #5 - Croix Rouge - Croix Rouge | ||||||
D:2 - Noir moyen | 5400 m | 165 m | 1:20:47 | 14'58" | 15. (53) | |
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | ||||||
D45 | 3880 m | 105 m | 0:55:03 | 14'11" | 5. (10) | |
16.03.2024 - Championnat FRSO de Sprint - Barvaux | ||||||
D. Masters A | 2250 m | 0:18:23 | 8'10" | 1. (7) | ||
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
D45 | 4140 m | 0:46:36 | 11'15" | 5. (8) | ||
18.02.2024 - 2 Jours du Hainaut - Moyenne distance - Baudour | ||||||
D:Rouge Court | 3600 m | 0:51:33 | 14'19" | 5. (11) | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
D:04 | 4480 m | 0:48:41 | 10'52" | 6. (22) | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | ||||||
D:Zwart kort | 3400 m | 0:38:00 | 11'11" | 1. (11) | ||
20.01.2024 - GOS Malem / Groenvalleipark - Gent | ||||||
D:Omloop 2 | 3680 m | 0:30:21 | 8'15" | 2. (13) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
SD | 4290 m | 0:59:19 | 13'50" | 40. (69) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
SD | 3950 m | NCL | ||||
16.12.2023 - GOS Sint-Paulus - Gent | ||||||
D:Course 2 | 3210 m | 0:41:39 | 12'59" | 6. (10) | ||
10.12.2023 - BOC04 - Ultra-longues Distances - Rouge-Cloître / 3 Fontaines | ||||||
Bleu | 3300 m | 0:51:48 | 15'42" | 8. (25) | ||
03.12.2023 - Régionale LOST 10 ans - AmphiO - Louvain-La-Neuve | ||||||
D:Amphi-O Long | 99900 m | 0:32:13 | 0'19" | 17. (51) | ||
03.12.2023 - Régionale 10 ans LOST - Sprint 1 - Louvain-la-Neuve | ||||||
D:Noir Moyen | 2800 m | 0:37:41 | 13'28" | 16. (30) | ||
26.11.2023 - BOC#03 - Régionale Tumuli-Sapinière - Foret de Soignes | ||||||
D:Noir court | 4400 m | 115 m | 1:20:56 | 18'24" | 2. (11) | |
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
SD | 4530 m | 1:11:43 | 15'50" | 24. (36) | ||
12.11.2023 - BOC #2 - Double Sprint - Sprint 1 - Les Trois Tilleuls | ||||||
D:Noir Court | 3100 m | 0:44:00 | 14'12" | 18. (24) | ||
11.11.2023 - BOC #1 - Régionale Moyenne Distance - Varkensgat | ||||||
D:Rouge | 3920 m | 125 m | 0:55:11 | 14'05" | 4. (28) | |
04.11.2023 - GOS Gentbrugge - Gent | ||||||
Omloop 2 | 3200 m | 0:56:16,625 | 17'35" | 8. (28) | ||
14.10.2023 - GOS Maaltebruggepark - Gent | ||||||
D:Omloop 2 | 2560 m | 0:48:23 | 18'54" | 7. (9) | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
SD | 3260 m | 1:14:59 | 23'00" | 5. (8) | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Individuels - Camp Elsenborn | ||||||
D:SD | 3400 m | 1:08:59 | 20'17" | 3. (7) | ||
17.12.2022 - GOS Claeys Bouuaert Park Mariakerke - Gent | ||||||
D:Omloop 1 | 4790 m | 0:35:56 | 7'30" | 2. (8) | ||
19.11.2022 - GOS Blaarmeersen - Gent | ||||||
D:Omloop 1 | 4530 m | 0:41:21 | 9'08" | 3. (15) | ||
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | ||||||
D45 | 4220 m | 0:52:44 | 12'30" | 9. (25) | ||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | ||||||
D45 | 4660 m | 0:46:59 | 10'05" | 10. (27) | ||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | ||||||
D45 | 3160 m | 0:29:07 | 9'13" | 8. (25) | ||
09.10.2022 - Interclub - De Winner | ||||||
D45 | 4700 m | 1:03:05 | 13'25" | 3. (5) | ||
01.10.2022 - BK MTBO - Sprimont | ||||||
D. Masters A | 12020 m | 360 m | 1:21:03 | 6'45" | 4. (7) | |
25.09.2022 - Scoreloop - Geraardsbergen | ||||||
D:Max 45Min | 0:41:36 | 2. (11) | ||||
25.09.2022 - Nationale Sprint - Geraardsbergen | ||||||
D45 | 3170 m | 48 m | 0:20:03 | 6'19" | 1. (4) | |
24.09.2022 - MTBO - GERAARDSBERGEN | ||||||
03 | 9100 m | 1:07:49 | 7'27" | 2. (17) | ||
18.09.2022 - Championnat de Belgique de Relais - Bois du Beynert - Arlon | ||||||
D. Masters A | 3000 m | 0:50:21 | 16'47" | 4. (6) | ||
17.09.2022 - GOS 9 - Schoonmeersen - Gent | ||||||
D:01 | 4750 m | 0:43:17 | 9'07" | 1. (4) | ||
11.09.2022 - City Cup Berchem - Berchem | ||||||
D:03 | 5830 m | 0:38:13 | 6'33" | 3. (12) | ||
04.09.2022 - BEL Meisterschaft Langdistanz - Schlierbach | ||||||
D45 | 5110 m | 145 m | 0:56:46 | 11'07" | 5. (11) | |
28.08.2022 - Belgian Club Relay 2022 - Gives | ||||||
Belgian club Relay | 2740 m | 0:42:21 | 15'27" | 6. (32) | ||
21.08.2022 - Nationale Lang - Weyervlakte | ||||||
D45 | 6530 m | 30 m | 1:24:37,003 | 12'57" | 5. (6) | |
20.08.2022 - GOS 8 - Watersportbaan - Gent | ||||||
01 | 4020 m | 0:36:17 | 9'02" | 5. (32) | ||
03.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 3 - Louveterie La Gileppe | ||||||
D45 | 5070 m | 180 m | 1:12:44 | 14'21" | 10. (16) | |
02.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 2 - La Gileppe | ||||||
D45 | 4970 m | 75 m | 1:10:39 | 14'13" | 13. (17) | |
01.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 1 - Eupen | ||||||
D45 | 4160 m | 90 m | 1:05:42 | 15'48" | 12. (16) | |
26.06.2022 - Nationale LD - Huy | ||||||
D45 | 3600 m | 45 m | 1:08:07 | 18'55" | 3. (6) | |
12.06.2022 - VK Aflossing - Sint Anna Linkeroever | ||||||
VK Aflossing | 5330 m | 0:41:34 | 7'48" | 24. (41) | ||
11.06.2022 - GOS Park Halfweg - Malem - Gent | ||||||
D:Omloop 1 | 4330 m | 0:57:23 | 13'15" | 16. (19) | ||
21.05.2022 - VK sprint - Kessel-Lo | ||||||
D. Masters A | 2820 m | 0:18:58 | 6'44" | 4. (10) | ||
15.05.2022 - CB Sprint 2022 - Couvin | ||||||
D45 | 1730 m | 0:14:49 | 8'34" | 1. (5) | ||
08.05.2022 - VK Sprintaflossing - Kapermolen | ||||||
OV Mixed Relay Masters | 2720 m | 0:19:39 | 7'13" | 6. (15) | ||
03.04.2022 - ASOM 2022 - SUN WRE Sprint & City Race - Merksem | ||||||
W VET | 8020 m | 0:52:50 | 6'35" | 6. (43) | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 2 - Antwerp Linkeroever | ||||||
W VET | 3270 m | 0:19:30 | 5'58" | 7. (40) | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 1 - Antwerp Linkeroever | ||||||
W VET | 2840 m | 0:16:06 | 5'40" | 7. (40) | ||
27.03.2022 - BK midden afstand - HELCHTERENBOS | ||||||
D45 | 4440 m | 0:36:36 | 8'15" | 2. (8) | ||
20.02.2022 - Nationale Longue Distance - Nomont - Famelette | ||||||
D45 | 5010 m | 95 m | NCL | |||
12.02.2022 - GOS - Gentbrugge Noord - Gent | ||||||
D:Omloop 1 | 5100 m | 0:41:52 | 8'13" | 1. (11) | ||
29.01.2022 - GOS - Groenevalleipark - Gent | ||||||
D:Omloop 1 | 3870 m | 0:33:53 | 8'45" | 1. (13) | ||
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | ||||||
D45 | 6000 m | 1:00:06 | 10'01" | 3. (5) | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | ||||||
D45 | 6110 m | 1:04:42 | 10'35" | 4. (11) | ||
19.12.2021 - BOC#06 - Ultra-longues distances - Rouge-Cloître & Trois-Fontaines - Forêt de Soignes | ||||||
D:Individuel long | 6820 m | 1:17:36 | 11'23" | 2. (14) | ||
12.12.2021 - Regionale DE BEELTJENS - WESTERLO | ||||||
D:03 | 5450 m | 1:06:31 | 12'12" | 5. (11) | ||
05.12.2021 - BOC#05 - Rhode-Saint-Genèse - Manège Merry Horse | ||||||
D:Noir court | 3900 m | 55 m | 0:44:32 | 11'25" | 1. (10) | |
20.11.2021 - GOS - Blaarmeersen - Gent | ||||||
D:Omloop 1 | 4220 m | 0:45:44 | 10'50" | 1. (6) | ||
14.11.2021 - Brussels Orienteering Challenge #4 - La Hulpe | ||||||
D:Noir court | 4400 m | 1:05:03 | 14'47" | 7. (15) | ||
11.11.2021 - BOC #02 - Watermael-Boitsfort - La Sapinière | ||||||
D:Noir court | 3800 m | 100 m | NCL | |||
31.10.2021 - Zolder Orienteering Meeting - Circuit Zolder | ||||||
D:6K | 6000 m | 0:56:20,085 | 9'23" | 4. (10) | ||
23.10.2021 - Luxembourg Orienteering Weekend - Forest Middle Distance - Luxembourg Bambësch | ||||||
Veteran Women (D40-54) | 3900 m | 165 m | 1:22:01 | 21'02" | 33. (40) | |
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | ||||||
D. Masters A | 4560 m | 0:47:21 | 10'23" | 7. (12) | ||
16.10.2021 - GOS - St Paulus - Gent | ||||||
D:02 | 3260 m | 0:57:44 | 17'43" | 6. (13) | ||
03.10.2021 - BK Aflossing - Weyervlakte | ||||||
D. Masters A | 3800 m | 0:50:34 | 13'18" | 2. (8) | ||
26.09.2021 - BRES VK Sprint Mixed Relay - Antwerpen | ||||||
Masters 40+ | 2810 m | 0:22:46 | 8'06" | 5. (12) | ||
25.09.2021 - BK SPRINT - HOUTEM | ||||||
D45 | 1920 m | 0:14:18,402 | 7'27" | 3. (11) | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | ||||||
SD | 4200 m | 1:02:06 | 14'47" | 4. (15) | ||
12.09.2021 - Belgian Club Relay - Lagland | ||||||
Belgian club Relay | 2900 m | 0:47:00 | 16'12" | 5. (37) | ||
11.09.2021 - Régionale Middle distance 9 parcours - Lagland | ||||||
D:Noir court | 3500 m | 50 m | 1:16:33 | 21'52" | 8. (16) | |
09.09.2021 - AOS Groen Kwartier - Antwerpen | ||||||
D:3 | 880 m | 0:05:38,609 | 6'24" | 1. (7) | ||
D:2 | 2590 m | 0:20:22,121 | 7'52" | 1. (11) | ||
22.08.2021 - Challenge Wagener - Worriken | ||||||
Wagener | 1:29:26 | 16. (29) | ||||
15.08.2021 - Flanders 3 days - De Winner - Hechtel-Eksel | ||||||
D45 | 6370 m | 1:12:35 | 11'24" | 3. (9) | ||
14.08.2021 - Flanders 3 days - De Gorten - Hechtel-Eksel | ||||||
D45 | 6490 m | 1:23:43 | 12'54" | 2. (9) | ||
13.08.2021 - Flanders 3 days - De Groote Hof - Hechtel-Eksel | ||||||
D45 | 6170 m | 1:09:06 | 11'12" | 2. (9) | ||
08.08.2021 - Regionale Rivierenhof - Rivierenhof | ||||||
D:2 | 4770 m | 0:39:56,218 | 8'22" | 2. (18) | ||
05.08.2021 - AOS Linkeroever - Linkeroever | ||||||
D:Course 1 | 3940 m | 0:29:38,304 | 7'31" | 4. (18) | ||
01.08.2021 - Indoor Fort Race - Fort VIII Hoboken | ||||||
D:02 | 1140 m | NCL | ||||
01.08.2021 - Thuisblijverscross Sorghvliedt - Hoboken | ||||||
D:02 | 4770 m | 0:36:55,453 | 7'44" | 4. (15) | ||
27.06.2021 - VK SPRINT - TIVOLI - Mechelen | ||||||
D. Masters A | 2260 m | 0:16:15,765 | 7'11" | 3. (13) | ||
26.06.2021 - Championnat de Belgique de Moyenne Distance - SPA NORD | ||||||
D45 | 3720 m | 95 m | 0:56:52 | 15'17" | 5. (7) | |
13.06.2021 - Dubbelsprint Bosuil - Deurne | ||||||
D:Sprint 2 Omloop 2 | 2990 m | 0:19:49,246 | 6'38" | 2. (10) | ||
D:Sprint 1 Omloop 2 | 3210 m | 0:19:15,492 | 6'00" | 2. (10) | ||
12.06.2021 - GOS - Malem - Gent | ||||||
D:01 | 3820 m | 0:38:40 | 10'07" | 3. (13) | ||
06.06.2021 - City O - LEOPOLDSBURG | ||||||
D:02 | 5970 m | 0:47:22 | 7'56" | 3. (9) | ||
29.05.2021 - GOS 29/05/2021 - Maalterbrugge Park - Gent | ||||||
D:04 | 4340 m | 0:38:05 | 8'46" | 1. (7) | ||
10.04.2021 - LOS 2021-1 - Leuven | ||||||
D:01 | 4800 m | 0:44:53 | 9'21" | 1. (15) | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
D40 | 3980 m | 0:58:20 | 14'39" | 8. (15) | ||
17.10.2020 - Gent Orienteering Series 2020 - GOS 6 - Nieuw Gent - Gent | ||||||
01 | 4510 m | 0:37:37 | 8'20" | 7. (37) | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
D40 | 4200 m | 35 m | 0:55:27 | 13'12" | 5. (8) | |
27.09.2020 - Championnat de Belgique et FRSO Longue distance - Stambruges | ||||||
D40 | 6100 m | 70 m | 1:28:38 | 14'31" | 6. (14) | |
26.09.2020 - Gent Orienteering Series 2020 - GOS 5 - Gentbrugse Meersen - Gentbrugge | ||||||
D:01 | 4350 m | 0:38:11 | 8'46" | 3. (7) | ||
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | ||||||
D40 | 6430 m | 1:25:37 | 13'18" | 7. (12) | ||
13.09.2020 - Nationale Sprint - Ville de Herve | ||||||
D40 | 2470 m | 80 m | 0:20:59 | 8'29" | 2. (6) | |
06.09.2020 - Belgian Club Relay - Anlier - Les Loups Bleus | ||||||
Belgian club Relay | 2880 m | 0:28:10 | 9'46" | 21. (48) | ||
05.09.2020 - Régionale Forêt d'Anlier - Vlessart | ||||||
D:Noir Moyen | 5100 m | 95 m | 1:10:40 | 13'51" | 11. (16) | |
29.08.2020 - Nationale Moyenne Distance - Spa - Sources | ||||||
D40 | 4570 m | 125 m | 1:07:55 | 14'51" | 8. (16) | |
08.08.2020 - Gent Orienteering Series - GOS 4 - Citadelpark - Citadelpark | ||||||
D:01 | 3930 m | 0:31:19 | 7'58" | 2. (7) | ||
18.07.2020 - Gent Orienteering Series - GOS 3 - Rozebroeken - Rozebroeken | ||||||
D:01 | 4430 m | 0:53:30 | 12'04" | 4. (9) | ||
01.03.2020 - Hasselt City Run - Hasselt | ||||||
D:2 | 5000 m | 0:30:06 | 6'01" | 2. (42) | ||
23.02.2020 - Regionale - De Gentbrugse Meersen - Gentbrugge | ||||||
D:04 | 5890 m | 0:55:09 | 9'21" | 2. (5) | ||
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | ||||||
D40 | 5800 m | 1:18:24 | 13'31" | 5. (6) | ||
08.02.2020 - Gent Orienteering Series - GOS 2 - Claeys-Bouüaertpark - Mariakerke | ||||||
01 | 4400 m | 0:40:11 | 9'07" | 7. (46) | ||
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART | ||||||
D:04 | 5950 m | 0:51:23 | 8'38" | 3. (17) | ||
26.01.2020 - TROL-kampioenschap - Oostende Stad - Oostande | ||||||
01 | 3300 m | 0:24:06 | 7'18" | 12. (29) | ||
25.01.2020 - TROL-kampioenschap - Duinenkerk - Oostende | ||||||
01 | 2310 m | 0:33:03 | 14'18" | 30. (38) | ||
25.01.2020 - TROL-kampioenschap - Supersprint Park Napoleon - Oostende | ||||||
01 | 1350 m | 0:09:44 | 7'12" | 10. (39) | ||
24.01.2020 - TROL-kampioenschap - Zee en Duin - Oostende | ||||||
01 | 680 m | 0:15:17 | 22'28" | 8. (34) | ||
18.01.2020 - Gent Orienteering Series - GOS 1 - Technologiepark - Zwijnaarde | ||||||
01 | 4280 m | 0:38:16 | 8'56" | 9. (41) | ||
14.12.2019 - GOS 12 - Brielmeersen - Brielmeersen - Deinze | ||||||
omloop 1 | 5460 m | 0:46:05 | 8'26" | 10. (24) | ||
05.12.2019 - AOS 12 - Boekenbergpark - Antwerpen | ||||||
1 | 1090 m | 0:14:42 | 13'29" | 10. (22) | ||
3 | 1350 m | 0:15:43 | 11'38" | 15. (22) | ||
2 | 1370 m | 0:19:48 | 14'27" | 17. (23) | ||
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo | ||||||
D:04 | 5500 m | 0:48:56 | 8'53" | 2. (24) | ||
17.11.2019 - Brussels Orienteering Challenge #4 - La Hulpe | ||||||
D:Noir moyen | 6300 m | 1:20:37 | 12'47" | 16. (29) | ||
16.11.2019 - Regionale Aalter - Hooggoed | ||||||
D:COURSE 2 | 5980 m | 1:12:12 | 12'04" | 2. (6) | ||
11.11.2019 - North Sea Trophy - Day 3 - Koksijde - Bad | ||||||
D40 | 5750 m | 0:57:10 | 9'56" | 6. (15) | ||
10.11.2019 - North Sea Trophy - Day 2 - Plaats Duinen - Oostduinkerke | ||||||
D40 | 6050 m | 1:15:44 | 12'31" | 7. (15) | ||
09.11.2019 - North Sea Trophy - Day 1 - Koksijde - Schipsgatduinen | ||||||
D40 | 4650 m | 1:19:36 | 17'07" | 6. (15) | ||
07.09.2019 - GOS 9 - Citadelpark - Gent | ||||||
04 | 1860 m | 0:16:26 | 8'50" | 12. (27) | ||
01 | 1680 m | 0:17:02 | 10'08" | 12. (43) | ||
10.08.2019 - GOS 8 - Gentbrugse Meren - Gent | ||||||
01 | 4300 m | 1:20:45 | 18'46" | 17. (25) | ||
13.07.2019 - GOS 7 - Groenevalleipark - Gent | ||||||
01 | 4070 m | NCL | ||||
30.06.2019 - ASOM - Sunday City Race - Oostende | ||||||
W VET 40+ | 5370 m | 0:52:12 | 9'43" | 16. (47) | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 2 - Oostende | ||||||
W VET 40+ | 2480 m | 0:19:44 | 7'57" | 11. (40) | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 1 - Oostende | ||||||
W VET 40+ | 2340 m | 0:17:09 | 7'19" | 11. (41) | ||
15.06.2019 - GOS 6 - Claeys-Bouüaertdomein - Mariakerke | ||||||
01 | 4030 m | 0:36:54 | 9'09" | 19. (42) | ||
12.05.2019 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Mer de Sable - Stambruges | ||||||
D40 | 3800 m | 50 m | 1:08:16 | 17'57" | 8. (11) | |
04.05.2019 - GOS 5 - Maaltebruggepark - Gent | ||||||
01 | 4410 m | 0:38:31 | 8'44" | 8. (49) | ||
28.04.2019 - Nationaler MD - St.Vither Wald Süd | ||||||
D40 | 4180 m | 80 m | 0:48:24 | 11'34" | 9. (13) | |
20.04.2019 - GOS 4 - Blaarmeersen - Gent | ||||||
01 | 4500 m | 0:56:52 | 12'38" | 11. (47) | ||
07.04.2019 - VK Sprint - Tessenderlo | ||||||
DMA | 2610 m | 0:21:47 | 8'20" | 5. (10) | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
D40 | 1720 m | 0:23:40 | 13'45" | 6. (15) | ||
23.03.2019 - GOS 3 - Rozebroeken - Gent | ||||||
D:01 | 4010 m | 0:35:28 | 8'50" | 2. (12) | ||
07.03.2019 - Antwerp Orienteering Series 3 - Rivierenhof | ||||||
Lang | 4050 m | 0:49:59 | 12'20" | 34. (54) | ||
16.02.2019 - GOS 2 - De Sterre - Gent | ||||||
D:01 | 4500 m | 0:38:10 | 8'28" | 1. (17) | ||
10.02.2019 - Valentijn wintercriterium - Sonnis Noord Helchteren | ||||||
D:04 | 5690 m | 1:03:55 | 11'13" | 12. (18) | ||
27.01.2019 - Wintercriterium - Mariemborg | ||||||
D:04 | 4520 m | 0:41:37 | 9'12" | 3. (14) | ||
12.01.2019 - GOS Technologiepark - Zwijnaarde | ||||||
D:01 | 4150 m | 0:38:32 | 9'17" | 5. (11) | ||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | ||||||
D40 | 5100 m | 1:02:55 | 12'20" | 13. (15) | ||
26.12.2018 - Sylvester 2018 - day 1 - Maasmechelen | ||||||
D40 | 4900 m | 75 m | 1:05:15 | 13'18" | 9. (15) | |
16.12.2018 - Herfstwisselbeker - Grobbendonk | ||||||
D:4 IOF | 5500 m | 0:46:27 | 8'26" | 1. (3) | ||
02.12.2018 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo-Sanicol | ||||||
D:05 | 4220 m | 0:37:33 | 8'53" | -- (15) | ||
08.11.2018 - Antwerp Orienteering Series 11 - Antwerpen Nachtegalenpark | ||||||
D:Moeilijk | 4110 m | 0:47:54 | 11'39" | 2. (8) | ||
07.10.2018 - Daginschrijvingen Nationale lang Helchterenbos - HELCHTEREN | ||||||
SD | 4330 m | 1:01:02 | 14'05" | 17. (34) | ||
04.10.2018 - Antwerp Orienteering Series 10 - Antwerpen Stadspark | ||||||
Moeilijk | 3750 m | 0:39:38 | 10'34" | 21. (55) | ||
16.09.2018 - Regionale - Bokrijk - Bokrijk | ||||||
D:04 | 5000 m | 0:50:58 | 10'11" | 6. (17) | ||
06.09.2018 - Antwerp Orienteering Series 9 - Antwerpen Boekenbergpark | ||||||
Omloop 3 | 1200 m | 0:09:50 | 8'11" | 5. (26) | ||
02.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Championnats de Belgique - Longue distance - Chimay - Bois Robert | ||||||
D40 | 6500 m | 175 m | 1:16:53 | 11'49" | 9. (12) | |
01.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Double Sprint / 2 - Chimay - Ville | ||||||
D:Difficile | 3000 m | 120 m | 0:33:00 | 11'00" | 10. (25) | |
26.08.2018 - BK Clubaflossing - Vierveld | ||||||
Belgian club Relay | 5670 m | 1:36:16 | 16'58" | 27. (36) | ||
19.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 3 - Hechtelse Duinen | ||||||
D40 | 5170 m | 1:08:50 | 13'18" | 5. (10) | ||
18.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - Day 2 - Spiekelspade | ||||||
D40 | 5340 m | 1:12:55 | 13'39" | 7. (11) | ||
17.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 1 - Don Bosco Fitometer | ||||||
D40 | 4640 m | 0:51:38 | 11'07" | 5. (9) | ||
12.08.2018 - Challenge Wagener - Küchelscheid | ||||||
Challenge Wagener | 1:21:47 | 14. (36) | ||||
01.07.2018 - ASOM - City Race - Ieper | ||||||
W VET | 5110 m | 0:48:40 | 9'31" | 6. (52) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 2 - Kortrijk | ||||||
W VET | 2340 m | 0:24:13 | 10'20" | 10. (44) | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | ||||||
D. Masters A | 2500 m | 0:18:37 | 7'26" | 4. (19) | ||
07.06.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 6 Boelaerpark - Antwerpen - Boelaerpark | ||||||
Moeilijk | 4200 m | 0:31:53 | 7'35" | 15. (70) | ||
03.06.2018 - Diest - Diest | ||||||
D:04 | 4400 m | 0:46:13 | 10'30" | 6. (24) | ||
03.05.2018 - AOS 5 - Antwerpen Luchtbal | ||||||
D:Moeilijk | 3050 m | 0:24:55 | 8'10" | 5. (18) | ||
01.05.2018 - Vlaams kampioenschap Sprint - WESTERLO | ||||||
D. Masters A | 2200 m | 0:19:50 | 9'00" | 3. (13) | ||
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | ||||||
D40 | 4600 m | 1:06:41 | 14'29" | 4. (6) | ||
12.04.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 4 Antwerp Centrum - Antwerpen | ||||||
D:AOS | 3280 m | 0:26:14 | 7'59" | 5. (38) | ||
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:04 | 5180 m | 0:53:13 | 10'16" | 5. (27) | ||
25.03.2018 - Nationale ABSO - Esneux-Sud | ||||||
D40 | 5800 m | 215 m | 1:21:13 | 14'00" | 5. (8) | |
24.03.2018 - TTT maart 2018 - Gent | ||||||
D:19 | 11230 m | 0:00:04 | 0'00" | 1. (1) | ||
08.03.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 3 Galgenweel - Antwerpen | ||||||
D:Moeilijk | 2990 m | 0:25:24 | 8'29" | 3. (16) | ||
25.02.2018 - BK Middle - Hooggoed - Aalter | ||||||
D40 | 4420 m | 0:52:53 | 11'57" | 5. (6) | ||
08.02.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 2 Park Spoor Noord - Antwerpen | ||||||
D:Moeilijk | 3310 m | 0:29:32 | 8'55" | 5. (12) | ||
28.01.2018 - Wintercriterium - De Klinge | ||||||
D:04 | 5600 m | 0:50:00 | 8'55" | 2. (11) | ||
21.01.2018 - Geneberg - Ham | ||||||
D:04 | 5970 m | 1:03:48 | 10'41" | 5. (18) | ||
11.01.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 1 - Antwerpen | ||||||
D:Moeilijk | 3350 m | 0:31:06 | 9'17" | 1. (5) | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | ||||||
D40 | 4540 m | 0:51:23 | 11'19" | 5. (6) | ||
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk | ||||||
D40 | 5190 m | 0:56:12 | 10'49" | 5. (8) | ||
03.12.2017 - Sinterklaascross - Leopoldsburg | ||||||
D:08 | 3900 m | 0:49:23 | 12'39" | 6. (21) | ||
11.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - Forêt de Soignes | ||||||
D:Noir court | 2800 m | 30 m | 0:44:46 | 15'59" | 4. (13) | |
15.10.2017 - Vlaams Kampioenschap Aflossing - Leopoldsburg | ||||||
H. Open | 5800 m | 1:26:15 | 14'52" | 66. (70) | ||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | ||||||
D40 | 6710 m | 85 m | 1:44:58 | 15'38" | 8. (9) | |
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | ||||||
D40 | 6200 m | 1:16:33 | 12'20" | 2. (6) | ||
16.07.2017 - Thuisblijverscross - Gielsbos | ||||||
D:03 | 5600 m | 0:53:51 | 9'36" | 9. (20) | ||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | ||||||
D40 | 2300 m | 0:21:41 | 9'25" | 3. (9) | ||
13.05.2017 - Competition 2 - Mastvest - Antwerp | ||||||
W Vet. | 2790 m | 0:24:02 | 8'36" | 8. (30) | ||
13.05.2017 - Competition 1 - Kielpark - Antwerp | ||||||
W Vet. | 2760 m | 0:20:31 | 7'26" | 7. (31) | ||
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT | ||||||
D. Masters A | 2000 m | 0:17:38 | 8'48" | 2. (13) | ||
15.04.2017 - Camp O Ardenne - Habay la Neuve - Habay | ||||||
D:03 | 4800 m | 0:59:26 | 12'22" | 5. (18) | ||
14.04.2017 - Camp O Ardenne - Smuid - Smuid | ||||||
D:Rouge | 5700 m | 1:30:15 | 15'49" | 2. (11) | ||
09.04.2017 - Nationale L.D. - Küchelscheid | ||||||
D40 | 5610 m | 120 m | 1:28:39 | 15'48" | 8. (9) | |
26.03.2017 - De Klinge - De Klinge | ||||||
D:04 | 5400 m | 0:54:26 | 10'04" | 4. (10) | ||
19.03.2017 - Ghent O-Event - Sprint 1 - Schoonmeersen | ||||||
D:02 | 2470 m | 0:19:48 | 8'00" | 3. (13) | ||
05.03.2017 - Regionale Holven - Overpelt | ||||||
D:04 | 5250 m | 1:17:22 | 14'44" | 9. (15) | ||
19.02.2017 - Championnat BEL Middle Distance - Godinne | ||||||
D40 | 3400 m | 100 m | 0:44:06 | 12'58" | 3. (8) | |
05.02.2017 - VK MD Geneberg - Ham | ||||||
D. Masters A | 4300 m | 0:44:33 | 10'21" | 5. (9) | ||
08.01.2017 - Wintercriterium - Kamp Grobbendonk | ||||||
D:04 | 5400 m | 0:46:07 | 8'32" | 4. (30) | ||
29.12.2016 - Sylvester5-2016 - Ravels | ||||||
D40 | 4030 m | 0:42:33 | 10'33" | 6. (7) | ||
28.12.2016 - Sylvester5-2016 - Oostelbeers | ||||||
D40 | 4900 m | 0:55:47 | 11'23" | 5. (7) | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | ||||||
D40 | 5000 m | 0:57:59 | 11'35" | 6. (7) | ||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | ||||||
D40 | 5010 m | 1:10:34 | 14'05" | 5. (7) | ||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | ||||||
D. Masters A | 4300 m | 0:58:41 | 13'38" | 9. (13) | ||
04.12.2016 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
D:04 | 5800 m | 1:00:00 | 10'20" | 8. (22) | ||
13.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tervueren | ||||||
D:Noir court | 3300 m | 55 m | 0:34:00 | 10'18" | 3. (25) | |
11.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Bruxelles | ||||||
D:Noir court | 2700 m | 50 m | 0:35:14 | 13'02" | 3. (27) | |
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | ||||||
D:ORO-HYDRO 4 | 5500 m | 25 m | 1:32:34 | 16'49" | 16. (19) | |
23.09.2016 - Sprint Urbain - St-Ghislain | ||||||
D:Sprint Court | 3600 m | 0:31:35 | 8'46" | 2. (3) | ||
17.09.2016 - Brussels Urban Middle - Parc Duden - Forest | ||||||
D:Rouge | 2800 m | 120 m | 0:51:46 | 18'29" | 5. (6) | |
07.08.2016 - Thuisblijverscross - Marienborgh | ||||||
D:02 | 6700 m | 1:17:32 | 11'34" | 6. (18) | ||
26.06.2016 - ASOM 2016 - Antwerpen City-O | ||||||
W. Veteran | 6100 m | 0:53:54 | 8'50" | 11. (32) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 2 | ||||||
W. Veteran | 2800 m | 0:22:11 | 7'55" | 12. (32) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 1 | ||||||
W. Veteran | 2400 m | 0:20:11 | 8'24" | 13. (34) | ||
12.06.2016 - Championnat FRSO de sprint - Chièvres | ||||||
D. Masters A | 3200 m | 0:25:05 | 7'50" | 2. (9) | ||
05.06.2016 - City-O Hasselt-Banneuxwijk - Hasselt | ||||||
D:04 | 4100 m | 0:38:01 | 9'16" | 5. (34) | ||
21.05.2016 - Stads-O - Hulst | ||||||
D:04 | 3500 m | NCL | ||||
01.05.2016 - Nationale - Sprint - Waimes | ||||||
D. Masters A | 2300 m | 0:26:34 | 11'33" | 6. (17) | ||
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen | ||||||
D. Masters A | 2500 m | 0:20:59 | 8'23" | 3. (14) | ||
17.04.2016 - Regionale BRASEL - DESSEL | ||||||
D:04 | 5500 m | 0:54:20 | 9'52" | 10. (22) | ||
27.03.2016 - Camp-O - Libramont - Libramont | ||||||
D:Rouge | 4800 m | 55 m | 0:58:01 | 12'05" | 8. (19) | |
26.03.2016 - Camp-O - ATHUS - Athus | ||||||
D:Rouge | 3700 m | 1:12:50 | 19'41" | 11. (15) | ||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | ||||||
D40 | 3040 m | 0:42:41 | 14'02" | 5. (10) | ||
06.03.2016 - Regionale DE BEELTJES - WESTERLO | ||||||
D:04 | 5400 m | 1:10:09 | 12'59" | 11. (19) | ||
21.02.2016 - Wintercriterium - Brasschaat | ||||||
D:05 | 4400 m | 0:46:55 | 10'39" | 1. (21) | ||
10.01.2016 - Wintercriterium - DE KLINGE | ||||||
D:04 | 5700 m | 0:45:43 | 8'01" | 2. (9) | ||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | ||||||
D35 | 4650 m | 0:50:50 | 10'55" | 3. (8) | ||
27.12.2015 - Sylvester 2015 - Ossendrecht | ||||||
D35 | 5700 m | 0:59:18 | 10'24" | 4. (8) | ||
26.12.2015 - Sylvester 2015 - Kattevenia | ||||||
D35 | 5500 m | 1:11:27 | 12'59" | 8. (8) | ||
06.12.2015 - Sinterklaascross - Kam Beverlo | ||||||
D:04 | 6600 m | 1:27:31 | 13'15" | 10. (19) | ||
15.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Tervueren - Duisburg | ||||||
D:04 | 5900 m | 120 m | 1:10:15 | 11'54" | 12. (35) | |
11.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Groenendael | ||||||
D:03 | 4200 m | 115 m | 0:53:06 | 12'38" | 13. (27) | |
08.11.2015 - Aflossing wisselbeker Staepelaere - Balen - Keiheuvel | ||||||
6300 m | 1:07:51 | 10'46" | 52. (56) | |||
04.10.2015 - City-O Aarschor - Aarschot | ||||||
D:04 | 5700 m | 60 m | 0:51:51 | 9'05" | 9. (28) | |
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | ||||||
D35 | 6950 m | 1:55:42 | 16'38" | 6. (6) | ||
06.09.2015 - City-O - Antwerpen centrum | ||||||
W. Veteran | 5800 m | 0:53:13 | 9'10" | 12. (26) | ||
05.09.2015 - Sprint 1 - Luchtbal Zuid | ||||||
W. Veteran | 2600 m | 0:24:35 | 9'27" | 15. (23) | ||
05.09.2015 - Sprint 2 - Luchtbal Noord | ||||||
W. Veteran | 2100 m | 0:18:48 | 8'57" | 9. (23) | ||
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
D35 | 5800 m | 1:13:08 | 12'36" | 10. (14) | ||
15.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
D35 | 6000 m | 1:19:38 | 13'16" | 10. (14) | ||
14.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
D35 | 5400 m | 1:00:38 | 11'13" | 10. (14) | ||
09.08.2015 - SCORELOOP VOSSELAAR - VOSSELAAR | ||||||
D:03 | 0:27:36 | 2. (13) | ||||
21.06.2015 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
D35 | 5930 m | 210 m | 2:04:26 | 20'59" | 5. (8) | |
14.06.2015 - Nationale sprint - | ||||||
D35 | 2700 m | 0:27:13 | 10'04" | 3. (7) | ||
31.05.2015 - Brugge - Brugge Sunday | ||||||
SD | 3450 m | 0:29:30 | 8'33" | 4. (8) | ||
26.04.2015 - Ghent O-Event - VK Sprint Citadelpark | ||||||
D. Senioren - Séniors | 2300 m | 0:21:25 | 9'18" | 8. (11) | ||
26.04.2015 - Ghent O-Event - Gent-Zuid | ||||||
D:03 | 5200 m | 0:45:09 | 8'40" | 7. (10) | ||
19.04.2015 - STADSPARK BLIJKHOEF - TURNHOUT | ||||||
D:04 | 5200 m | 0:51:26 | 9'53" | 6. (15) | ||
06.04.2015 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:04 | 5680 m | 1:00:51 | 10'42" | 18. (35) | ||
29.03.2015 - Daginschrijving BK Aflossing - Hoge Mouw | ||||||
D:02 | 3670 m | 0:39:11 | 10'40" | 1. (9) | ||
15.03.2015 - Regionale wedstrijd 't FONTEINTJE - KOERSEL | ||||||
D:05 | 0:59:50 | 17. (32) | ||||
08.03.2015 - Nationale 2 - Zonhoven | ||||||
D35 | 7040 m | 1:23:58 | 11'55" | 9. (9) | ||
15.02.2015 - VALENTIJN - Wintercriterium - Lommel - SAHARA | ||||||
D:04 | 5700 m | 1:14:09 | 13'00" | 14. (26) | ||
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | ||||||
D:04 | 5100 m | 1:10:42 | 13'51" | 21. (33) | ||
11.01.2015 - WINTERCRITERIUM - DE KLINGE | ||||||
D:04 | 5700 m | 1:01:21 | 10'45" | 5. (9) | ||
27.12.2014 - Sylvester5-2014 - Witte Bergen | ||||||
D35 | 5700 m | 1:24:16 | 14'47" | 10. (11) | ||
14.12.2014 - Rodenberg - Tessenderlo | ||||||
D:04 | 4400 m | 1:08:39 | 15'36" | 28. (38) | ||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | ||||||
D:05 | 4000 m | 0:59:02 | 14'45" | -- (21) | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | ||||||
SD | 3900 m | 0:50:40 | 12'59" | 8. (29) | ||
21.09.2014 - Brussels O-meeting - Brussels City | ||||||
DB | 4300 m | 0:39:51 | 9'16" | 4. (20) | ||
17.08.2014 - FL3D - 3 - Daginschrijving - Waterschei | ||||||
D:01 | 4200 m | 55 m | 1:24:42 | 20'09" | 3. (6) | |
16.08.2014 - FL3D - 2 - Daginschrijving - Kolenspoor | ||||||
D:01 | 3700 m | 0:53:38 | 14'29" | 3. (11) | ||
26.07.2014 - Regionale Gerhagen - Gerhagen | ||||||
D:02 | 5100 m | 1:29:57 | 17'38" | 16. (27) | ||
22.06.2014 - Stads-O te Hasselt - Hasselt | ||||||
D:04 | 3900 m | 0:36:50 | 9'26" | 7. (26) | ||
04.05.2014 - Ghent O-Event - Gent-centrum | ||||||
D:02 | 2630 m | 0:21:58 | 8'21" | 6. (10) | ||
03.05.2014 - Ghent O-Event - Rozenbroeken Oost | ||||||
D:04 | 1480 m | 0:15:08 | 10'13" | -- (5) | ||
21.04.2014 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:05 | 4620 m | 1:15:53 | 16'25" | -- (24) | ||
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel | ||||||
SE | 4400 m | 0:43:22 | 9'51" | 2. (20) | ||
16.02.2014 - Valentijn wintercriterium - Balen - Keiheuvel | ||||||
D:05 | 4900 m | 0:00:00 | -- (27) | |||
09.02.2014 - Wintercriterium - De Klinge | ||||||
D:05 | 4000 m | 0:49:21 | 12'20" | -- (10) | ||
12.01.2014 - Wintercriterium - Hengelhoef | ||||||
D:05 | 4420 m | 1:01:53 | 14'00" | -- (36) | ||
05.01.2014 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
D:05 | 4300 m | 0:54:41 | 12'43" | -- (19) | ||
08.12.2013 - Wintercriterium MASY NOORD - MEEUWEN | ||||||
D:05 | 3800 m | 0:43:18 | 11'23" | -- (25) | ||
20.10.2013 - VVO Kampioenschap Middle Distance - Kepkensberg | ||||||
Short Difficult | 3530 m | 25 m | NCL | |||
28.04.2013 - SBS Skillbuilders Ghent O-Event - Citadelpark | ||||||
D:02 | 2510 m | 0:27:50 | 11'05" | 12. (23) | ||
27.04.2013 - SBS Skillbuilders Ghent O-Event - Blaarmeersen | ||||||
D:03 | 4350 m | 0:56:57 | 13'05" | 7. (9) | ||
23.03.2013 - De Ster - De Ster | ||||||
D:03 | 5100 m | 0:48:47 | 9'33" | 2. (9) | ||
23.02.2013 - OVK 2013 - Het Leen - Eeklo | ||||||
D:04 | 3700 m | 0:59:21 | 16'02" | 1. (7) |