WebRes.helga-o.com |
18.04.2022 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H:Long Easy | 7350 m | 0:53:45 | 7'19" | 2. (3) | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | ||||||
H-12 | 2990 m | 0:37:40 | 12'35" | 5. (6) | ||
25.08.2019 - Championnat de Belgique Interclubs - SPA - Sources | ||||||
H-12 | 2780 m | 75 m | 0:42:22 | 15'14" | 6. (8) | |
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H-12 | 3000 m | 0:31:27 | 10'29" | 1. (6) | ||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H-12 | 2900 m | 0:26:58 | 9'17" | 1. (5) | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H-12 | 3070 m | 0:25:10 | 8'11" | 1. (6) | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H-12 | 2840 m | 0:20:43 | 7'17" | 1. (6) | ||
23.06.2019 - Belgian Club Relay - Vielsalm - So Bêchefa | ||||||
Belgian club Relay | 3400 m | 0:45:28 | 13'22" | 16. (42) | ||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | ||||||
H-12 | 1350 m | 0:09:48 | 7'15" | 1. (8) | ||
05.05.2019 - Stads-O Geel - Geel | ||||||
H:05 | 2500 m | 0:33:26 | 13'22" | 5. (18) | ||
14.04.2019 - Régionale 5 couleurs - CO Ardenne - Etape 3 - ROSSART | ||||||
H:4 BLEU | 3280 m | 45 m | 0:23:49 | 7'15" | 1. (8) | |
13.04.2019 - Régionale 5 couleurs - CO Ardenne - Etape 2 - CHINY (Le Ha) | ||||||
H:4 BLEU | 3750 m | 125 m | 0:31:57 | 8'31" | 1. (6) | |
12.04.2019 - Régionale 5 couleurs - CO Ardenne - Etape 1 - Habay la Neuve | ||||||
H:Rouge | 4200 m | 50 m | 1:11:30 | 17'01" | 4. (6) | |
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
H-12 | 1160 m | 0:11:11 | 9'38" | 1. (14) | ||
24.03.2019 - Regionale Sledderlo - Genk | ||||||
H:06 | 3100 m | 0:40:18 | 13'00" | 1. (16) | ||
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | ||||||
H-12 | 3040 m | 0:28:26 | 9'21" | 2. (5) | ||
03.03.2019 - VK Lang - Kattenbos | ||||||
H-12 | 3280 m | 0:34:46 | 10'35" | 1. (4) | ||
03.02.2019 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
H:06 | 4070 m | 0:48:46 | 11'58" | 3. (25) | ||
20.01.2019 - Kepkensberg - Ham | ||||||
H:06 | 2310 m | 0:21:06 | 9'08" | 1. (15) | ||
29.12.2018 - Sylvester 2018 - day 4 - Houthalen | ||||||
SE | 4470 m | 0:31:41 | 7'05" | 1. (19) | ||
09.12.2018 - Wintercriterium De Beeltjes - Westerlo | ||||||
H:07 | 2090 m | 0:14:27 | 6'54" | 1. (10) | ||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | ||||||
H-10A | 2210 m | 0:20:59 | 9'29" | 1. (5) | ||
14.10.2018 - Nat Lang De Roeler - | ||||||
H-10 | 2800 m | 0:27:49 | 9'56" | 1. (7) | ||
07.10.2018 - Nationale lang Helchterenbos - HELCHTEREN | ||||||
H-10 | 2580 m | 0:25:25 | 9'51" | 3. (7) | ||
30.09.2018 - Championnat de Belgique Sprint - Stavelot | ||||||
H-10 | 1420 m | 0:14:49 | 10'26" | 1. (9) | ||
23.09.2018 - VK lange afstand - Masy Meeuwen | ||||||
H-10 | 2350 m | 0:17:08 | 7'17" | 1. (6) | ||
16.09.2018 - Regionale - Bokrijk - Bokrijk | ||||||
H:06 | 2500 m | 0:26:50 | 10'44" | 1. (21) | ||
02.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Championnats de Belgique - Longue distance - Chimay - Bois Robert | ||||||
H-10 | 2470 m | 50 m | 0:16:33 | 6'42" | 1. (11) | |
26.08.2018 - BCR - Daginschrijving - Maasmechelen | ||||||
SE | 3630 m | 0:32:58 | 9'04" | 1. (15) | ||
01.07.2018 - ASOM - City Race - Ieper | ||||||
M YOUTH -12 | 2510 m | 0:21:29 | 8'33" | 3. (14) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 2 - Kortrijk | ||||||
M YOUTH -12 | 1530 m | 0:13:56 | 9'06" | 2. (9) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 1 WRE - Kortrijk | ||||||
M YOUTH -12 | 1420 m | 0:17:01 | 11'59" | 2. (11) | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | ||||||
H. Pupilles | 2000 m | 0:15:24 | 7'41" | 2. (11) | ||
10.06.2018 - NK relay - daginschrijving - Zwarte horst | ||||||
SE | 3500 m | 0:49:11 | 14'03" | 2. (21) | ||
21.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Bouillon City | ||||||
H-10 | 2900 m | 0:24:13 | 8'21" | 1. (9) | ||
20.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Pussemange | ||||||
H-10 | 3300 m | 0:22:06 | 6'41" | 1. (8) | ||
19.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Sugny | ||||||
H-10 | 2500 m | 0:16:43 | 6'41" | 1. (9) | ||
01.05.2018 - Vlaams kampioenschap Sprint - WESTERLO | ||||||
H. Pupilles | 1500 m | 0:14:54 | 9'56" | 4. (10) | ||
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | ||||||
H-10 | 1900 m | 0:23:20 | 12'16" | 2. (7) | ||
15.04.2018 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:06 | 3000 m | 0:28:00 | 9'19" | 2. (18) | ||
25.03.2018 - Nationale ABSO - Esneux-Sud | ||||||
H-10 | 2100 m | 35 m | 0:17:54 | 8'31" | 1. (6) | |
18.03.2018 - Regionale Be-Mine - Beringen Mijn | ||||||
H:05 | 1900 m | 0:16:23 | 8'37" | 1. (12) | ||
25.02.2018 - BK Middle - Hooggoed - Aalter | ||||||
H-10 | 3050 m | 0:00:00 | -- (5) | |||
11.02.2018 - Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:06 | 2770 m | 0:36:18 | 13'06" | 6. (15) | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | ||||||
H-10 | 1800 m | 0:16:34 | 9'12" | 1. (6) | ||
19.11.2017 - Herfstwisselbeker - Maasmechelen | ||||||
H:07 | 2500 m | 0:35:45 | 14'18" | 2. (4) | ||
15.10.2017 - VK aflossing - daginschrijvingen - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 1900 m | 0:33:15 | 17'30" | 1. (5) | ||
01.10.2017 - Nationale lang Kelchterhoef - Sonnis - HOUTHALEN | ||||||
H-10 | 2600 m | 0:24:18 | 9'20" | 1. (5) | ||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | ||||||
H-10 | 2760 m | 0:27:34 | 9'59" | 3. (6) | ||
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | ||||||
H-10 | 3300 m | 0:53:20 | 16'09" | 1. (4) | ||
10.09.2017 - BK aflossing - Gruitrode | ||||||
H. Pupilles | 2200 m | NCL | ||||
27.08.2017 - BM Interclubs - Hinter den Sandgruben | ||||||
H10A | 2040 m | 40 m | 0:18:16 | 8'57" | 1. (5) | |
15.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-Oost | ||||||
H-10A | 2010 m | 0:20:16 | 10'04" | 1. (8) | ||
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West | ||||||
H-10A | 2170 m | 0:16:59 | 7'49" | 1. (8) | ||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | ||||||
H-10A | 2200 m | 0:22:01 | 10'00" | 2. (7) | ||
12.08.2017 - 4 Days of Flanders - Kolenspoor | ||||||
H-10A | 1920 m | 0:19:35 | 10'11" | 2. (6) | ||
18.06.2017 - Balendijk - Lommel | ||||||
H:07 | 2690 m | 0:39:55 | 14'50" | 1. (11) | ||
11.06.2017 - Nationale long distance 3 - St - Hubert Les Abanages | ||||||
H-10 | 2300 m | 0:25:13 | 10'57" | 1. (4) | ||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | ||||||
H-10 | 2400 m | 0:31:09 | 12'58" | 2. (9) | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | ||||||
H-10 | 2000 m | 0:25:49 | 12'54" | 3. (9) | ||
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN | ||||||
H-10 | 1800 m | 0:19:26 | 10'47" | 1. (9) | ||
27.05.2017 - 2-daagse van Brabant - 2e sprint Henri Dunantpark | ||||||
H-10A | 1500 m | 0:20:04 | 13'22" | 2. (2) | ||
27.05.2017 - 2-daagse van Brabant - 1e sprint 't Hool | ||||||
H-10A | 1600 m | 0:17:06 | 10'41" | 1. (2) | ||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | ||||||
H-10 | 1800 m | 0:24:10 | 13'25" | 3. (4) | ||
14.05.2017 - Competition 3 - Het Steen - Antwerp | ||||||
M Youth (12-) | 2540 m | 0:29:25 | 11'34" | 4. (8) | ||
07.05.2017 - Nationale sprint - Geel | ||||||
H-10 | 2800 m | 0:24:36 | 8'47" | 2. (4) | ||
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT | ||||||
H. Pupilles | 1300 m | 0:15:44 | 12'06" | 4. (9) | ||
23.04.2017 - Régionale 4 couleurs - Straimont | ||||||
H:SE | 2970 m | 60 m | 0:39:17 | 13'13" | 2. (6) | |
17.04.2017 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:07 | 1710 m | 0:19:09 | 11'11" | 2. (6) | ||
09.04.2017 - Nationale L.D. - Küchelscheid | ||||||
H-10 | 2700 m | 55 m | NCL | |||
02.04.2017 - Régionale Interland - Herbeumont | ||||||
H:Bleu court | 2500 m | 95 m | 0:31:03 | 12'25" | 4. (6) | |
01.04.2017 - Entrainement Interland - Grandvoir | ||||||
H:4.Bleu | 3200 m | 75 m | 0:43:12 | 13'30" | 8. (13) | |
26.03.2017 - HOCup 2017 - Régionale - Treignes - Bois de Matignolles | ||||||
H:Bleu court | 2600 m | 110 m | NCL | |||
12.03.2017 - Regionale HOGE RIELEN - KASTERLEE | ||||||
H:07 | 2100 m | 0:20:59 | 9'59" | 1. (16) | ||
05.03.2017 - Regionale Holven - Overpelt | ||||||
H:07 | 2050 m | 0:21:44 | 10'36" | 1. (7) | ||
26.02.2017 - Nationale 1 - Schootshei | ||||||
H10B | 2300 m | 40 m | 0:28:56 | 12'34" | 1. (3) | |
19.02.2017 - Championnat BEL Middle Distance - Godinne | ||||||
H10B | 1400 m | 15 m | 0:13:01 | 9'17" | 1. (4) | |
22.01.2017 - Regionale Gerhees - Ham | ||||||
H:07 | 2240 m | 0:29:39 | 13'14" | 1. (7) | ||
30.12.2016 - Sylvester5-2016 - Meeuwen-Gruitrode | ||||||
H-10A | 1900 m | 0:34:14 | 18'01" | 6. (8) | ||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | ||||||
H. Pupilles | 2000 m | 0:19:56 | 9'57" | -- (13) | ||
23.10.2016 - Regionale - Herenlaak - | ||||||
H:07 | 3000 m | 0:32:43 | 10'54" | 1. (5) | ||
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | ||||||
H-10 | 2300 m | 0:27:58 | 12'09" | 2. (6) | ||
25.09.2016 - BM Staffel - Emmels/Windräder | ||||||
H. Pupilles | 1780 m | 0:21:28 | 12'03" | 4. (5) | ||
04.09.2016 - Champ. Belgique Longue Distance - Montenau | ||||||
H-10 | 2970 m | 0:26:37 | 8'57" | 5. (7) | ||
27.08.2016 - Nationale Longue distance - Anlier | ||||||
H10B | 2700 m | 50 m | 0:31:31 | 11'40" | 1. (1) | |
21.08.2016 - Regionale Hoge Vijvers - De Wauwers - ARENDONK | ||||||
H:07 | 2100 m | 0:28:03 | 13'21" | 1. (5) | ||
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | ||||||
H10B | 2900 m | 0:17:50 | 6'08" | 1. (7) | ||
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | ||||||
H10B | 2900 m | 0:16:30 | 5'41" | 2. (8) | ||
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | ||||||
H10B | 3100 m | 0:26:11 | 8'26" | 1. (7) | ||
10.07.2016 - Galbergen - Mol | ||||||
H:06 | 2740 m | NCL | ||||
26.06.2016 - ASOM 2016 - Antwerpen City-O | ||||||
M. Children | 3200 m | 0:33:55 | 10'35" | 2. (8) | ||
12.06.2016 - Regionale Zillebos - Melberg - GENK | ||||||
H:07 | 2000 m | 0:38:52 | 19'25" | 4. (6) | ||
05.06.2016 - City-O Hasselt-Banneuxwijk - Hasselt | ||||||
H:07 | 1600 m | 0:25:45 | 16'05" | 3. (13) | ||
29.05.2016 - Championnat de Belgique de sprint - Flémalle | ||||||
H10B | 2200 m | 30 m | 0:23:02 | 10'28" | 1. (4) | |
16.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Herbeumont | ||||||
H10B | 2700 m | 65 m | 0:28:43 | 10'38" | -- (16) | |
15.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing - Les Fossés | ||||||
H10B | 2300 m | 45 m | 0:25:03 | 10'53" | -- (17) | |
14.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing | ||||||
H10B | 2000 m | 35 m | 0:27:55 | 13'57" | -- (16) | |
01.05.2016 - Nationale - Sprint - Waimes | ||||||
H.Pupillen B | 2000 m | 0:23:34 | 11'47" | 1. (3) | ||
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen | ||||||
H. Pupilles | 1400 m | 0:00:00 | -- (16) | |||
17.04.2016 - Regionale BRASEL - DESSEL | ||||||
H:07 | 2100 m | 0:27:00 | 12'51" | 2. (7) | ||
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | ||||||
H10B | 1610 m | 0:21:17 | 13'13" | 1. (3) | ||
28.03.2016 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:07 | 2720 m | 0:33:31 | 12'19" | 2. (7) | ||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | ||||||
H10B | 1100 m | 0:17:01 | 15'28" | 1. (8) | ||
06.03.2016 - Regionale DE BEELTJES - WESTERLO | ||||||
H:07 | 1900 m | 0:22:46 | 11'58" | 2. (5) | ||
28.02.2016 - 1e Nat De Roeler - | ||||||
H-10B | 2500 m | 0:28:22 | 11'20" | 1. (3) | ||
14.02.2016 - Valentijn Wintercriterium - Kechterhoef - Houthalen | ||||||
H:07 | 2300 m | 0:23:43 | 10'18" | 2. (5) | ||
17.01.2016 - Wintercriterium Staleyckerheide - STAL - KOERSEL | ||||||
H:07 | 1900 m | 0:27:01 | 14'13" | 3. (5) | ||
30.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Zuid | ||||||
H-10B | 2400 m | 0:28:50 | 12'00" | 1. (4) | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | ||||||
H. Pupillen | 2100 m | 0:24:24 | 11'37" | 9. (13) | ||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:07 | 2600 m | 0:32:28 | 12'29" | 2. (7) | ||
18.10.2015 - Klompen OL - Oostappense heide | ||||||
H:07 | 3000 m | 0:37:13 | 12'24" | 1. (3) | ||
04.10.2015 - City-O Aarschor - Aarschot | ||||||
H:07 | 2400 m | 10 m | 0:29:10 | 12'09" | 2. (6) | |
20.09.2015 - Rik Thys - Den ijzeren paal - Kerkhoven | ||||||
H:07 | 2400 m | 0:38:02 | 15'50" | 5. (11) | ||
H:10 | NT | |||||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | ||||||
H-10B | 2600 m | 0:25:19 | 9'44" | 1. (8) | ||
30.08.2015 - Belgian Championship Middle Distance - Rechtervenn | ||||||
H-10 | 1890 m | 25 m | 0:19:56 | 10'32" | -- (11) | |
29.08.2015 - IK2015 - WOLFSBUSCH | ||||||
H-10 | 1870 m | 50 m | 0:21:51 | 11'41" | -- (7) | |
23.08.2015 - Regionale - Hertberg - Hertberg | ||||||
H:07 | 2550 m | 0:37:50 | 14'50" | 1. (10) | ||
H:08 | 1000 m | NT | ||||
16.08.2015 - Daginschrijving 3 3Dv KEMPEN - Houthalen | ||||||
H:03 | 1400 m | 0:10:00 | 7'08" | 1. (22) | ||
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H-10B | 2200 m | 0:21:04 | 9'34" | 3. (8) | ||
15.08.2015 - Daginschrijving 2 3D vd KEMPEN - Houthalen | ||||||
H:03 | 1800 m | 0:10:00 | 5'33" | 1. (19) | ||
15.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H-10B | 2300 m | 0:22:18 | 9'41" | 1. (8) | ||
14.08.2015 - Daginschrijving 1 3D vd KEMPEN - Houthalen | ||||||
H:03 | 1300 m | 0:10:00 | 7'41" | 2. (17) | ||
14.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H-10B | 1800 m | 0:21:41 | 12'02" | 3. (7) | ||
09.08.2015 - SCORELOOP VOSSELAAR - VOSSELAAR | ||||||
H:04 | 0:20:22 | 1. (2) | ||||
01.07.2015 - HTC lenteloop - HighTech Campus Eindhoven | ||||||
H:06 | 2800 m | 0:48:48 | 17'25" | 3. (5) | ||
28.06.2015 - Felenne course du jour - Felenne | ||||||
3 | 3100 m | 115 m | 0:40:02 | 12'54" | 1. (10) | |
21.06.2015 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
H-10 | 2370 m | 80 m | 0:33:18 | 14'03" | 2. (9) | |
14.06.2015 - Nationale sprint - | ||||||
H-10 | 2100 m | 0:32:29 | 15'28" | -- (8) | ||
07.06.2015 - Regionale Zillebos & Melberg - GENK | ||||||
H:07 | 1900 m | 0:52:43 | 27'44" | 13. (17) | ||
24.05.2015 - Regionale CITY - O Bilzen - BILZEN | ||||||
H:07 | 1900 m | 0:35:25 | 18'38" | 5. (8) | ||
03.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H-10 | 2700 m | 35 m | 0:29:43 | 11'00" | -- (12) | |
02.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H-10 | 2900 m | 75 m | 0:28:55 | 9'58" | -- (12) | |
01.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H-10 | 2600 m | 60 m | 0:27:09 | 10'26" | -- (14) | |
26.04.2015 - Ghent O-Event - Gent-Zuid | ||||||
H:07 | 2400 m | 0:34:53 | 14'32" | 3. (3) | ||
19.04.2015 - FRSO Middle - Schlierbach | ||||||
H. Pupilles | 1790 m | 40 m | 0:23:48 | 13'17" | 3. (16) | |
12.04.2015 - Nationale Longue Distance - Olloy-sur-Viroin | ||||||
H-10 | 2100 m | 55 m | 0:28:59 | 13'48" | 1. (8) | |
11.04.2015 - Régionale Moyenne / Sprint - Vierves | ||||||
H:Facile H/D | 1600 m | 85 m | 0:23:02 | 14'23" | 1. (9) | |
22.03.2015 - Regionale Pelter Rally - Neerpelt | ||||||
H:08 | 1000 m | NT | ||||
H:07 | 2930 m | 0:41:48 | 14'15" | 4. (6) | ||
15.03.2015 - Regionale wedstrijd 't FONTEINTJE - KOERSEL | ||||||
H:07 | 0:38:19 | 8. (13) | ||||
08.03.2015 - Nationale 2 - Zonhoven | ||||||
H-10 | 3130 m | 0:36:14 | 11'34" | -- (6) | ||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | ||||||
H-10 | 2550 m | 60 m | 0:38:49 | 15'13" | -- (7) | |
15.02.2015 - VALENTIJN - Wintercriterium - Lommel - SAHARA | ||||||
H:07 | 2900 m | 0:41:48 | 14'24" | 1. (7) | ||
01.02.2015 - Regionale - Ham | ||||||
H:07 | 2790 m | 0:42:09 | 15'06" | 5. (11) | ||
H:08 | 1030 m | NT | ||||
25.01.2015 - MERODESE BOSSEN - MERODESE BOSSEN | ||||||
H:07 | 3300 m | 0:44:25 | 13'27" | 2. (6) | ||
04.01.2015 - Wintercriterium SPIEKELSPADE - HECHTEL | ||||||
H:07 | 3000 m | 0:42:46 | 14'15" | 2. (11) | ||
30.12.2014 - Sylvester5-2014 - Gerhees | ||||||
H-10 | 2570 m | 0:36:45 | 14'17" | 7. (12) | ||
30.12.2014 - Daginschrijving Sylvester 2014 - Dag 5 - Gerhees | ||||||
H:04 | 1000 m | NT | ||||
21.12.2014 - Wintercriterium WILLEKENSBERG - LUMMEN | ||||||
H:08 | 4000 m | 0:00:10 | 0'02" | 1. (15) | ||
H:07 | 2900 m | 0:36:37 | 12'37" | 4. (6) | ||
14.12.2014 - Rodenberg - Tessenderlo | ||||||
H:07 | 1940 m | 0:30:41 | 15'48" | 1. (7) | ||
H:08 | 1030 m | NT | ||||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | ||||||
H:08 | 1000 m | NT | ||||
H:07 | 2200 m | 0:35:16 | 16'01" | 4. (11) | ||
30.11.2014 - Wintercriterium - Ravels Noord | ||||||
H:07 | 2710 m | 0:39:15 | 14'29" | 3. (7) | ||
H:08 | 1000 m | 0:00:01 | 0'01" | 1. (7) | ||
23.11.2014 - Memorial day Bos van Hees - Zelem | ||||||
H:07 | 3100 m | 0:40:42 | 13'07" | 6. (8) | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | ||||||
Kinder-O | 1700 m | NT | ||||
11.11.2014 - Wintercriterium ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:08 | 500 m | 0:10:00 | 20'00" | 1. (23) | ||
09.11.2014 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2014 - Groenendael | ||||||
H:07 | 2000 m | 35 m | 0:35:42 | 17'51" | 3. (5) | |
02.11.2014 - Horensberg - Genk | ||||||
H:07 | 3100 m | 0:54:36 | 17'36" | 1. (2) | ||
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
Kinder-O | 650 m | 0:00:00 | 0'00" | 0. (31) | ||
12.10.2014 - BK Interclub Daginschrijving - Dilsenerbos | ||||||
H:06 | 1000 m | 1:00:00 | 60'00" | 1. (7) | ||
17.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H-10 | 2450 m | 30 m | 0:41:19 | 16'51" | -- (19) | |
17.08.2014 - FL3D - 3 - Daginschrijving - Waterschei | ||||||
:04 | 1000 m | NT | ||||
16.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H-10 | 2280 m | 0:32:14 | 14'08" | -- (18) | ||
15.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H-10 | 2980 m | 0:42:37 | 14'18" | -- (17) | ||
10.08.2014 - Thuisblijverscross - Te Boelaer & Boekenbergpark | ||||||
H:04 | 2570 m | 0:49:59 | 19'26" | 6. (9) | ||
22.06.2014 - Stads-O te Hasselt - Hasselt | ||||||
H:09 | 1000 m | 0:30:00 | 30'00" | -- (4) | ||
H:07 | 1900 m | 0:33:54 | 17'50" | 4. (9) | ||
15.06.2014 - CITY-O HERENTALS - HERENTALS | ||||||
H:04 | 2500 m | 0:31:31 | 12'36" | 4. (9) | ||
09.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
H-10 | 2900 m | 25 m | 0:40:04 | 13'48" | 3. (13) | |
08.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
H-10 | 2900 m | 35 m | 0:52:56 | 18'15" | 9. (14) | |
07.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Libramont | ||||||
H-10 | 3000 m | 40 m | 0:41:53 | 13'57" | 9. (14) | |
25.05.2014 - VVO Dagwedstrijd - Einderheide | ||||||
H:07 | 3000 m | 0:49:52 | 16'37" | 5. (11) | ||
04.05.2014 - Ghent O-Event - Gent-centrum | ||||||
H:04 | 1620 m | 0:23:15 | 14'21" | 1. (2) | ||
04.05.2014 - Ghent O-Event - Technologiepark | ||||||
H:04 | 1650 m | 0:23:09 | 14'01" | 2. (2) | ||
01.05.2014 - CITY-O TURNHOUT - TURNHOUT | ||||||
H:07 | 2300 m | 0:46:29 | 20'12" | 3. (5) | ||
H:08 | 3200 m | 0:00:01 | 0'00" | 1. (15) | ||
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | ||||||
Kinder-O | 1100 m | NT | ||||
21.04.2014 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:08 | 1010 m | NT | ||||
09.03.2014 - VK middel - Sledderlo | ||||||
Kinder-O | 1000 m | NT | ||||
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel | ||||||
Kinder-O | 1200 m | NT | ||||
23.02.2014 - Nationale 1 / 2014 - Saanhoeve | ||||||
Kinder-O | 1000 m | NT | ||||
16.02.2014 - Valentijn wintercriterium - Balen - Keiheuvel | ||||||
H:08 | 1400 m | NT | ||||
02.02.2014 - Den Heuvel - Den Heuvel | ||||||
H:08 | 1010 m | NT | ||||
26.01.2014 - Regionale "Gerhagen" - Tessendelo | ||||||
H:08 | 1000 m | NT | ||||
19.01.2014 - Wintercriterium 't Fonteintje - Koersel | ||||||
H:08 | 900 m | 0:00:01 | 0'01" | -- (22) | ||
30.12.2013 - Sylvester day 5 Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
Kinder-O | 1700 m | 0:00:01 | 0'00" | 1. (24) | ||
08.12.2013 - Wintercriterium MASY NOORD - MEEUWEN | ||||||
H:08 | 1600 m | NT | ||||
01.12.2013 - Sinterklaascross 'Kamp van Beverlo' - Leopoldsburg | ||||||
H:08 | 0:00:00 | -- (23) | ||||
24.11.2013 - Klompen OL - Boshoverheide | ||||||
H:08 | 1250 m | 1:00:00 | 48'00" | 1. (7) | ||
03.11.2013 - Ploegenwedstrijd - Zutendaal | ||||||
H:08 | 1000 m | 0:01:00 | 1'00" | -- (4) | ||
06.10.2013 - Daginschrijving VK Aflossing "Bos van Hees" - Schaffen | ||||||
4 | 4200 m | NT | ||||
29.09.2013 - Daginschrijvingen BK relay - Sonnisheide | ||||||
:05 | 1200 m | 1:00:00 | 50'00" | 1. (15) | ||
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | ||||||
Kinder-O | NT | |||||
17.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Vlasmeer | ||||||
Kinder-O | NT | |||||
16.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Einderheide | ||||||
Kinder-O | NT | |||||
07.07.2013 - Pelter Rally - Dommelhof | ||||||
H:07 | 1540 m | 10:00:00 | 389'36" | 1. (2) | ||
09.06.2013 - Nationale van Nederland (NC3) - Grote heide (zuid) | ||||||
H:08 | 1500 m | 1:00:00 | 40'00" | 1. (3) | ||
20.05.2013 - 3 daagse van België - dag 3 - Kattevenia | ||||||
H:05 | 1000 m | 0:00:00 | 0'00" | 0. (12) | ||
19.05.2013 - 3 daagse van België - dag 2 - Zwarte Bergen | ||||||
H:05 | 1000 m | 0:00:00 | 0'00" | 0. (15) | ||
18.05.2013 - 3-Daagse van België Day1 - Zillebos-Melberg | ||||||
H:05 | 1000 m | 0:00:00 | 0'00" | 0. (15) | ||
05.05.2013 - Rik Thys - Diest | ||||||
H:08 | 3100 m | NT | ||||
03.03.2013 - Nationale 2 - Gerhees | ||||||
Kinder-O | 1000 m | 1:00:00 | 60'00" | -- (17) | ||
10.02.2013 - Valentijn Wintercriterium - Koersel | ||||||
Kinder-O | 1000 m | NT |