WebRes.helga-o.com |
28.03.2024 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H:03 | 5660 m | 1:29:54 | 15'53" | 25. (30) | ||
15.03.2024 - HOGENT Moonlight Pursuit - Blaarmeersen - Nacht-O - Gent | ||||||
H:Omloop 1 | 5300 m | 1:26:21 | 16'18" | 17. (25) | ||
21.02.2024 - Militair Regelmatigheidscriterium - Amay | ||||||
H:03 | 6000 m | 107 m | 2:20:52 | 23'29" | 21. (28) | |
15.02.2024 - Militair regelmatigheidscriterium - Marche en Famenne | ||||||
H:03 | 6800 m | 205 m | 1:50:48 | 16'18" | 18. (26) | |
06.02.2024 - Militair Regelmatigheidscriterium - Tilff | ||||||
H:04 | 6200 m | 2:07:28 | 20'34" | 34. (45) | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | ||||||
H:Rood lang | 7070 m | 1:57:51 | 16'40" | 13. (15) | ||
03.02.2024 - GOS Blaarmeersen - Gent | ||||||
H:Omloop 1 | 4650 m | 1:05:55,324 | 14'11" | 34. (50) | ||
H:Omloop 2 | 3280 m | 0:38:09,488 | 11'38" | 8. (17) | ||
16.12.2023 - GOS Sint-Paulus - Gent | ||||||
H:Course 2 | 3210 m | 1:30:12 | 28'06" | 25. (25) | ||
06.12.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | ||||||
H:04 | 6040 m | NCL | ||||
26.11.2023 - BOC#03 - Régionale Tumuli-Sapinière - Foret de Soignes | ||||||
H:Rouge Long | 6000 m | 135 m | 2:06:38 | 21'06" | 4. (7) | |
17.11.2023 - Championnat de Défense Militaire - Militair Kampioenschap Defensie - Pelt | ||||||
H:Omloop 1 | 8700 m | 2:09:40 | 14'54" | 9. (9) | ||
11.11.2023 - BOC #1 - Régionale Moyenne Distance - Varkensgat | ||||||
H:Noir Long | 5750 m | 190 m | 2:02:37 | 21'19" | 57. (63) | |
09.11.2023 - Militair regelmatigheidscriterium - Ciney | ||||||
H:03 | 5000 m | 170 m | 0:58:31 | 11'42" | 17. (34) | |
04.11.2023 - GOS Gentbrugge - Gent | ||||||
Omloop 1 | 4830 m | 1:17:31,902 | 16'03" | 34. (52) | ||
17.10.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Arendonk | ||||||
H:03 | 6900 m | 1:43:25 | 14'59" | 16. (25) | ||
14.10.2023 - GOS Maaltebruggepark - Gent | ||||||
H:Omloop 2 | 2560 m | 0:42:56 | 16'46" | 6. (11) | ||
H:Omloop 3 | 1460 m | 0:15:39 | 10'43" | 3. (10) | ||
05.10.2023 - BMOT - Rodenberg | ||||||
H:03 | 5900 m | 1:55:14 | 19'32" | 28. (31) | ||
20.08.2023 - Ghent City Run - Ghent | ||||||
H:Ghent City Run | 6190 m | 1:07:03 | 10'50" | 16. (32) | ||
10.05.2023 - Militaire Stadsloop Hasselt - Hasselt | ||||||
H:03 | 7000 m | 1:04:00 | 9'09" | 15. (27) | ||
06.05.2023 - GOS Schoonmeersen - Gent | ||||||
H:Omloop 2 | 3040 m | 0:35:11,652 | 11'34" | 3. (9) | ||
H:Omloop 1 | 4020 m | 0:53:19,593 | 13'16" | 30. (46) | ||
29.04.2023 - GOS Technologiepark - Gent | ||||||
H:Omloop 3 | 1790 m | 0:19:29 | 10'53" | 3. (11) | ||
H:Omloop 1 | 4780 m | 0:58:18 | 12'12" | 17. (41) | ||
H:Omloop 2 | 3640 m | 0:37:36 | 10'20" | 2. (10) | ||
20.04.2023 - 42è Challenge G.Autmans - Spa - Staneux | ||||||
Open | 5610 m | 1:21:04 | 14'27" | -- (88) | ||
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:03 | 5610 m | 1:13:47 | 13'09" | 34. (41) | ||
22.03.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Plainevaux | ||||||
H:03 | 6700 m | 1:39:35 | 14'52" | 26. (56) | ||
15.03.2023 - Militaire Regelmatigheidscriterium - Ursel | ||||||
H:01 | 8900 m | 2:16:46 | 15'22" | 23. (27) | ||
09.03.2023 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
Wisselbeker omloop 3 | 7300 m | 1:34:57 | 13'00" | 27. (56) | ||
09.02.2023 - Challenge Comdt Mil Prov HAINAUT - Baudour | ||||||
04 | 5600 m | 1:21:10 | 14'30" | 10. (28) | ||
05.02.2023 - Dagomlopen - Gentbrugse Meersen | ||||||
H:01 | 5090 m | 1:02:06 | 12'12" | 25. (29) | ||
21.01.2023 - GOS Malem - Park Halfweg - Gent | ||||||
H:Omloop 1 | 4550 m | 0:59:33 | 13'05" | 21. (29) | ||
18.12.2022 - BOC#04 - Ultra-Longues Distances - Tumulis | ||||||
Individuel Long | 8000 m | 140 m | 2:08:18 | 16'02" | 21. (26) | |
17.12.2022 - GOS Claeys Bouuaert Park Mariakerke - Gent | ||||||
H:Omloop 1 | 4790 m | 0:51:39 | 10'47" | 17. (25) | ||
08.12.2022 - Militair Regelmatigheidscriterium - Baeckelandt | ||||||
H:06 | 5000 m | 1:00:25 | 12'05" | 7. (20) | ||
19.11.2022 - GOS Blaarmeersen - Gent | ||||||
H:Omloop 1 | 4530 m | 1:01:14 | 13'31" | 22. (32) | ||
18.11.2022 - Militair Individueel Kampioenschap - De Plas - Houthalen | ||||||
Short | 5260 m | 1:27:39 | 16'40" | 32. (40) | ||
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | ||||||
H60 | 4260 m | 1:07:59 | 15'58" | 30. (45) | ||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | ||||||
H60 | 5030 m | 1:16:10 | 15'09" | 36. (45) | ||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | ||||||
H60 | 3240 m | 0:44:11 | 13'38" | 30. (45) | ||
01.11.2022 - Regionale Vriesel - Ranst | ||||||
H:03 | 5450 m | 1:13:18 | 13'27" | 18. (22) | ||
22.10.2022 - GOS Sint Paulus Zwijnaarde - Gent | ||||||
H:Omloop 1 | 4370 m | 0:54:50 | 12'33" | 20. (28) | ||
18.10.2022 - Militair Regelmatigheidscriterium - La Roche-en-Ardenne | ||||||
H:03 | 5000 m | 1:55:15 | 23'03" | 13. (17) | ||
02.10.2022 - Brussels Orienteering Challenge #1 - Rouge-Cloitre | ||||||
H:Rouge Long | 6500 m | 170 m | 2:18:26 | 21'18" | 1. (2) | |
25.09.2022 - Nationale Sprint - Geraardsbergen | ||||||
H60 | 3170 m | 48 m | 0:27:54 | 8'48" | 7. (9) | |
17.09.2022 - GOS 9 - Schoonmeersen - Gent | ||||||
H:01 | 4750 m | 1:15:37 | 15'55" | 6. (12) | ||
09.09.2022 - Militair Regelmatigheidscriterium - Pussemange | ||||||
H:04 | 5480 m | 130 m | 1:39:41 | 18'11" | 3. (6) | |
20.08.2022 - GOS 8 - Watersportbaan - Gent | ||||||
01 | 4020 m | 0:57:00 | 14'11" | 23. (32) | ||
11.06.2022 - GOS Park Halfweg - Malem - Gent | ||||||
H:Omloop 1 | 4330 m | 0:52:03 | 12'01" | 23. (31) | ||
14.05.2022 - GOS Maaltebruggepark - WOD - GENT | ||||||
H:Omloop 1 | 4250 m | 0:57:44 | 13'35" | 11. (32) | ||
11.05.2022 - De Schorre - Boom | ||||||
H:02 | 3900 m | 0:52:56 | 13'34" | 8. (18) | ||
01.05.2022 - FUN-Sprint Kantienberg - GENT | ||||||
H:Kantienberg 3 | 2020 m | 0:38:45 | 19'11" | 16. (17) | ||
01.05.2022 - CUP-Sprint Citadelpark - GENT | ||||||
H60 | 2640 m | 0:33:26 | 12'40" | 6. (6) | ||
18.04.2022 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:03 | 5310 m | 1:04:01 | 12'03" | 19. (29) | ||
09.04.2022 - GOS Technologiepark Zwijnaarde - Gent | ||||||
H:Omloop 1 | 4400 m | NCL | ||||
12.03.2022 - GOS Rozebroeken - Gent | ||||||
H:01 | 4050 m | 0:53:40 | 13'15" | 12. (23) | ||
06.03.2022 - Régionale 5 circuits couleurs - Baudour | ||||||
H:Noir Moyen | 6700 m | 1:31:47 | 13'42" | 11. (16) | ||
18.12.2021 - GOS Claeys-Bouüaert park - Gent | ||||||
H:Omloop 1 | 4830 m | 0:53:49 | 11'09" | 22. (34) | ||
05.12.2021 - BOC#05 - Rhode-Saint-Genèse - Manège Merry Horse | ||||||
H:Rouge Long | 7300 m | 115 m | 1:48:33 | 14'52" | 6. (9) | |
10.11.2021 - Militair regelmatigheidscriterium - Pijnven | ||||||
H:05 | 4900 m | 1:14:48 | 15'16" | 14. (27) | ||
06.03.2020 - Militair Regelmatigheidscriterium - Vitrival | ||||||
03 | 6300 m | 110 m | 1:30:28 | 14'21" | 33. (58) | |
14.02.2020 - Rocky Orienteering Event - Militair Regelmatigheidscriterium - Eupen | ||||||
M Master 1 | 6500 m | 205 m | 2:20:18 | 21'35" | 47. (52) | |
08.02.2020 - Gent Orienteering Series - GOS 2 - Claeys-Bouüaertpark - Mariakerke | ||||||
01 | 4400 m | NCL | ||||
06.02.2020 - Challenge Comd Prov Hainaut - Baudour | ||||||
H:NC | 6600 m | 1:43:57 | 15'45" | 53. (76) | ||
14.12.2019 - GOS 12 - Brielmeersen - Brielmeersen - Deinze | ||||||
omloop 1 | 5460 m | 1:05:38 | 12'01" | 19. (24) | ||
21.11.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium - ZONHOVEN | ||||||
H:04 | 6370 m | 1:23:36 | 13'07" | 49. (65) | ||
16.11.2019 - Regionale Aalter - Hooggoed | ||||||
H:COURSE 2 | 5980 m | 1:26:49 | 14'31" | 7. (8) | ||
11.11.2019 - North Sea Trophy - Day 3 - Koksijde - Bad | ||||||
H55 | 5750 m | 1:11:22 | 12'24" | 25. (42) | ||
10.11.2019 - North Sea Trophy - Day 2 - Plaats Duinen - Oostduinkerke | ||||||
H55 | 6050 m | 1:40:05 | 16'32" | 34. (42) | ||
09.11.2019 - North Sea Trophy - Day 1 - Koksijde - Schipsgatduinen | ||||||
H55 | 4650 m | 1:25:57 | 18'29" | 26. (42) | ||
04.10.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium 2019 - Tielenkamp | ||||||
H:03 | 6740 m | 1:34:37 | 14'02" | 15. (30) | ||
10.08.2019 - GOS 8 - Gentbrugse Meren - Gent | ||||||
01 | 4300 m | 1:04:07 | 14'54" | 12. (25) | ||
02 | 3240 m | 0:49:13 | 15'11" | 5. (11) | ||
13.07.2019 - GOS 7 - Groenevalleipark - Gent | ||||||
02 | 2420 m | 1:14:29 | 30'46" | 15. (20) | ||
30.06.2019 - ASOM Sunday Day Entry - Oostende | ||||||
Day Entry | 5820 m | 1:10:27 | 12'06" | 14. (16) | ||
06.06.2019 - Challenge régularité course d'orientation militaire - Libramont | ||||||
H:03 | 7200 m | 1:36:19 | 13'22" | 25. (36) | ||
04.05.2019 - GOS 5 - Maaltebruggepark - Gent | ||||||
01 | 4410 m | 0:55:35 | 12'36" | 18. (49) | ||
21.02.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium - Dessel-Witgoor | ||||||
04 | 6180 m | 1:17:01 | 12'27" | 46. (97) | ||
07.02.2019 - Challenge Comd Prov Hainaut - Baudour | ||||||
04 | 6260 m | 100 m | 1:40:01 | 15'58" | 35. (59) | |
01.07.2018 - ASOM - City Race - Ieper | ||||||
M SUPERVET | 5580 m | 1:11:53 | 12'52" | 48. (59) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 2 - Kortrijk | ||||||
M SUPERVET | 2450 m | 0:42:52 | 17'29" | 43. (49) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 1 WRE - Kortrijk | ||||||
M SUPERVET | 2460 m | 0:31:19 | 12'43" | 40. (54) | ||
22.04.2018 - Rozebroeken - Gent | ||||||
H:01 | 5300 m | 1:05:37 | 12'22" | 11. (15) | ||
19.04.2018 - MdBn 1C/1Gr - Leopoldsburg | ||||||
3 | 7300 m | 1:42:39 | 14'03" | 49. (91) | ||
29.03.2018 - Challenge Autmans 2018 - EUPEN Schönefeld | ||||||
OPEN | 5800 m | 110 m | 1:24:23 | 14'32" | 52. (89) | |
08.03.2018 - Régularité militaire regelmatigheid - Spa | ||||||
3 | 6600 m | 200 m | 1:39:09 | 15'01" | 79. (106) | |
25.02.2018 - BK Middle - Hooggoed - Aalter | ||||||
H55 | 4900 m | 1:06:47 | 13'37" | 14. (19) | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | ||||||
LD | 5300 m | 0:54:05 | 10'12" | 11. (15) | ||
17.12.2017 - Ultra-longues distances 2017 - Forêt de Soignes | ||||||
5 km- individuel | 5100 m | 100 m | 1:01:15 | 12'00" | 21. (43) | |
23.11.2017 - REGULARITE ZONHOVEN - ZONHOVEN | ||||||
3 | 7400 m | 2:21:49 | 19'09" | 63. (89) | ||
19.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - Linkebeek | ||||||
H:Noir moyen | 2900 m | 135 m | NCL | |||
12.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - La Hulpe | ||||||
H:Noir moyen | 4610 m | 115 m | 1:13:50 | 16'00" | 29. (35) | |
11.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - Forêt de Soignes | ||||||
H:Noir moyen | 5000 m | 105 m | 1:25:05 | 17'00" | 35. (46) | |
21.09.2017 - Challenge Autmans 2017 - Elsenborn | ||||||
OPEN | 6500 m | 60 m | 1:35:59 | 14'45" | 0. (86) | |
15.09.2017 - Militaire regelmatigheid Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:03 | 7000 m | 1:23:12 | 11'53" | 33. (63) | ||
31.03.2017 - Wisselbeker Comd Kamp BEVERLO - HEPPEN | ||||||
3 | 6900 m | 1:32:39 | 13'25" | 57. (86) | ||
16.03.2017 - Interkorpsen - Intercorps 2017 - NEERPELT | ||||||
H:01 | 9400 m | 1:57:41 | 12'31" | 77. (85) | ||
24.11.2016 - Wisselbeker Comd Prov Limburg - Zonhoven | ||||||
3 | 7300 m | 1:25:55 | 11'46" | 46. (70) | ||
13.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tervueren | ||||||
H:Noir moyen | 5100 m | 95 m | 1:09:54 | 13'42" | 51. (74) | |
12.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Groenendael | ||||||
H:Noir moyen | 6010 m | 115 m | NCL | |||
11.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Bruxelles | ||||||
H:Noir moyen | 4400 m | 70 m | 0:54:45 | 12'26" | 45. (70) | |
08.11.2016 - NK Defensie - CN Défense - Koksijde | ||||||
Finale B Vet | 5700 m | 1:26:18 | 15'08" | 5. (26) | ||
28.10.2016 - WISSELBEKER KAMP Beverlo - HECHTEL | ||||||
H21-35 | 9200 m | 2:07:31 | 13'51" | 46. (52) | ||
20.10.2016 - Schiftingen Defensie Kampioenschap - Lommel | ||||||
5 | 6500 m | 1:22:27 | 12'41" | 28. (38) | ||
30.09.2016 - Rik Thys 2016 - Weyervlakte | ||||||
OPEN | 5800 m | 1:17:03 | 13'17" | 84. (106) | ||
15.09.2016 - REGELMATIGHEIDSCRITERIUM - KOERSEL | ||||||
H:03 | 7200 m | 1:51:57 | 15'32" | 33. (44) | ||
06.09.2016 - Challenge régularité - Marche en Famenne | ||||||
H:03 | 7100 m | 1:31:37 | 12'54" | 34. (43) | ||
14.06.2016 - Championnat Défense Intercorps 2016 - St HUBERT | ||||||
3 | 5400 m | 2:24:48 | 26'48" | 60. (72) | ||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | ||||||
H55 | 3960 m | 0:59:00 | 14'53" | 23. (34) | ||
19.02.2016 - Criterium Regelmatigheid - Brasschaat | ||||||
4 | 6500 m | 1:22:18 | 12'39" | 54. (75) | ||
28.01.2016 - Challenge Comd Prov Hainaut - Baudour | ||||||
3 | 6500 m | 1:24:46 | 13'02" | 93. (140) | ||
18.11.2015 - NCD Orïentatielopen Interkorpsen 2015 - Leopoldsburg | ||||||
3 | 6000 m | 1:19:56 | 13'19" | 76. (100) | ||
01.10.2015 - Regelmatigheid criterieum - Tielen | ||||||
4 | 6900 m | 1:44:07 | 15'05" | 38. (53) | ||
25.09.2015 - Wisselbeker Rik Thijs - Gruitrode | ||||||
OPEN | 6000 m | 1:42:00 | 17'00" | 106. (121) | ||
19.06.2015 - Tour préliminaire Championnat Défense 2015 - Bertrix | ||||||
6 | 6900 m | 1:38:05 | 14'12" | 35. (38) | ||
30.04.2015 - Challenge AUTMANS - Eupen | ||||||
OPEN | 6100 m | 175 m | NCL | |||
03.04.2015 - Wisselbeker Comd Kamp BEVERLO - De Weyervlakte | ||||||
H:01 | 9300 m | 1:48:19 | 11'38" | 68. (83) | ||
26.03.2015 - Critérium Régularité - La Haie du Cerf | ||||||
H:02 | 8000 m | 1:36:33 | 12'04" | 45. (64) | ||
13.03.2015 - Criterium Regulariteit - Sterrebeek | ||||||
H:02 | 7800 m | 2:10:35 | 16'44" | 49. (57) | ||
29.01.2015 - Challenge Comdt Prov Hainaut - Baudour | ||||||
2 | 8100 m | 2:01:52 | 15'02" | 39. (47) | ||
14.12.2014 - Rodenberg - Tessenderlo | ||||||
H:03 | 5680 m | 1:16:47 | 13'31" | 23. (35) | ||
27.11.2014 - Wisselbeker Comd Prov Limburg - Hengelhoef | ||||||
H:03 | 7500 m | 1:33:27 | 12'27" | 83. (105) | ||
31.10.2014 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - Meeuwen | ||||||
H:02 | 8400 m | 1:38:00 | 11'40" | 38. (60) | ||
17.10.2014 - Criterium Regulariteit - Zillebos Mellberg | ||||||
H:02 | 8100 m | 1:35:03 | 11'44" | 32. (48) | ||
01.10.2014 - Championnat Biathlon Défense 2014 - Baudour | ||||||
2 | 3500 m | 0:51:15 | 14'38" | 32. (45) | ||
26.09.2014 - Wisselbeker Rik Thys 2014 - Kattevenia | ||||||
OPEN | 5500 m | 1:08:31 | 12'27" | 53. (123) | ||
04.09.2014 - Criterium Régularité - Marenne | ||||||
H:01 | 8700 m | 220 m | 3:15:53 | 22'30" | 67. (103) | |
21.05.2014 - Schiftingen kampioenschap Defensie 2014 Eliminatoires championnat Défense 2014 - Leopoldsburg | ||||||
H:06 | 6400 m | 1:13:23 | 11'27" | 25. (37) | ||
07.05.2014 - Challenge Autmans 2014 - Eupen | ||||||
OPEN | 6400 m | 1:43:22 | 15'39" | 104. (119) | ||
07.03.2014 - Criterium Régularité - Brasschaat | ||||||
H:02 | 9200 m | 2:08:15 | 13'56" | 36. (46) | ||
13.02.2014 - Challenge Comdt Mil Prov Hainaut - Baudour | ||||||
H:01 | 9100 m | 125 m | 2:25:32 | 15'59" | 55. (66) | |
30.01.2014 - Criterium Régularité 2014 - Erezée | ||||||
H:01 | 9000 m | 1:37:32 | 10'50" | 53. (94) | ||
05.12.2013 - Interkorps kampioenschap Defensie 2013 - Leopoldsburg | ||||||
2 | 7600 m | 1:36:48 | 12'44" | 85. (117) | ||
28.11.2013 - Wisselbeker Commandant Provincie Limburg - Zonhoven | ||||||
H:01 | 9500 m | 1:49:33 | 11'31" | 65. (78) | ||
11.11.2013 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tumuli | ||||||
H:01 | 6990 m | 190 m | 1:37:57 | 14'00" | 54. (66) | |
24.10.2013 - Regelsmatigheid criterium - Helchterenbos | ||||||
1 | 8900 m | 1:33:37 | 10'31" | 69. (99) | ||
10.10.2013 - Championnat Biathlon Defense 2013 - Mons | ||||||
2 | 4200 m | 0:59:52 | 14'15" | 50. (62) | ||
26.06.2013 - Memorial Jacky Sallaerts - Lichtaart | ||||||
H:05 | 7000 m | 2:07:44 | 18'14" | 29. (31) | ||
04.06.2013 - Eliminatoires CND course d'orientation - Bois de Bernihé | ||||||
H:05 | 7000 m | 1:25:14 | 12'10" | 62. (76) | ||
28.04.2013 - SBS Skillbuilders Ghent O-Event - Gent-Centrum | ||||||
H:01 | 2910 m | 0:53:32 | 18'23" | 22. (23) | ||
28.04.2013 - SBS Skillbuilders Ghent O-Event - Citadelpark | ||||||
H:01 | 2980 m | 0:40:28 | 13'34" | 22. (24) | ||
27.04.2013 - SBS Skillbuilders Ghent O-Event - Blaarmeersen | ||||||
H:01 | 8190 m | 1:22:44 | 10'06" | 11. (13) | ||
25.04.2013 - Challenge AUTMANS - Plombières | ||||||
OPEN | 1:24:38 | 12'49" | 71. (136) | |||
10.04.2013 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - De Zwarte Weg | ||||||
H:01 | 9200 m | 1:49:04 | 11'51" | 68. (84) | ||
08.02.2013 - Militaire regematigheid - De Keiheuvel | ||||||
H:01 | 8900 m | 1:37:09 | 10'54" | 63. (107) | ||
28.12.2012 - Sylvester 2012 - De Schrikkelberg | ||||||
LD | 7090 m | 1:37:03 | 13'41" | 27. (34) | ||
20.12.2012 - Intercorps Défense 2012 - Silly | ||||||
3 | 6300 m | 135 m | 1:23:43 | 13'17" | 57. (111) | |
29.11.2012 - Wisselbeker Comd Prov Limburg - Hengelhoef | ||||||
H:03 | 7200 m | 1:21:56 | 11'22" | 86. (113) | ||
04.11.2012 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Groenendael | ||||||
H:01 | 7400 m | 115 m | 1:58:56 | 16'04" | 39. (42) | |
01.11.2012 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tervueren - Arboretum | ||||||
H:01 | 10100 m | 2:05:14 | 12'23" | 40. (44) | ||
12.10.2012 - Training MIL - Helchteren | ||||||
H:01 | 9200 m | 1:36:01 | 10'26" | 47. (59) | ||
26.06.2012 - Championnat Défense 2012 - Felenne | ||||||
3 | 6300 m | 1:40:55 | 16'01" | 31. (43) | ||
24.05.2012 - Eliminatoires Championnat Defense 2012 - Elsenborn | ||||||
5 | 7300 m | 45 m | 1:30:34 | 12'24" | 48. (71) | |
11.05.2012 - MEMORIAL Jacky Sallaerts - Leopoldsburg | ||||||
H:05 | 7500 m | 1:40:53 | 13'27" | 19. (29) | ||
05.05.2012 - Oost-Vlaams Kampioenschap - Brielmeersen - Deinze | ||||||
H:01 | 5940 m | 1:02:55 | 10'35" | 13. (30) | ||
22.04.2012 - Oost-Vlaams Kampioenschap - Citadelpark - Gent | ||||||
H:01 | 6250 m | 1:04:29 | 10'19" | 18. (22) | ||
18.03.2012 - Nationale longue distance - La Hulpe | ||||||
LD | 7000 m | 125 m | NCL | |||
11.03.2012 - Oost-Vlaams Kampioenschap - De Blaarmeersen - De Blaarmeersen | ||||||
H:01 | 8630 m | 1:33:12 | 10'47" | 10. (13) | ||
02.03.2012 - Training MIL - Spa | ||||||
H:02 | 7800 m | 220 m | 1:42:58 | 13'12" | 31. (51) | |
14.02.2012 - Training MIL - Libramont | ||||||
H:01 | 9200 m | 1:47:18 | 11'39" | 41. (58) | ||
26.01.2012 - Challenge Comd Prov Hainaut - La Ronde Maison | ||||||
1 | 9200 m | 1:52:17 | 12'12" | 56. (69) | ||
08.12.2011 - intercorps 2011 - La Rouge Fontaine | ||||||
2 | 7400 m | 110 m | 1:27:37 | 11'50" | 61. (85) | |
24.11.2011 - Mil Comd Limburg - Zonhoven | ||||||
H:01 | 8900 m | 1:31:08 | 10'14" | 60. (72) | ||
11.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Les 3 Fontaines | ||||||
H:01 | 6870 m | 160 m | 1:20:20 | 11'41" | 63. (68) | |
27.10.2011 - Regelmatigheid 18 Bn Log - Zwarte weg | ||||||
H:01 | 8900 m | 1:37:33 | 10'57" | 39. (59) | ||
14.10.2011 - Regelmatigheid Med Bn Bvr/5Li - De Watertoren | ||||||
H:01 | 9200 m | 1:47:28 | 11'40" | 55. (75) | ||
24.06.2011 - MEMORIAL Jacky Sallaerts - Sonnisheide Noord | ||||||
H:06 | 7000 m | 1:18:40 | 11'14" | -- (28) | ||
21.06.2011 - Biathlon orientation - Mer de sable | ||||||
3 | 5600 m | 2:21:12 | 25'12" | 16. (22) | ||
19.05.2011 - Eliminatoires Champ Def - Schiftingen Def Kamp - Fond d'Oxhé | ||||||
6 | 6100 m | 115 m | 1:19:15 | 12'59" | 36. (59) | |
08.04.2011 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - Weyervlakte | ||||||
H:01 | 9300 m | 1:30:54 | 9'46" | 60. (85) | ||
18.03.2011 - Militaire regelmatigheid - Opglabbeek | ||||||
H:02 | 8000 m | 1:23:14 | 10'24" | 52. (74) | ||
17.02.2011 - Challenge Md Bn 1/3L - Le chêne à l'image | ||||||
H:01 | 8900 m | 1:32:19 | 10'22" | 48. (65) | ||
27.01.2011 - Challenge Comd Prov Hainaut - Ghlin | ||||||
H:01 | 8700 m | 1:56:03 | 13'20" | 55. (95) | ||
29.12.2010 - Sylvester - De Bosbergen | ||||||
LD | 6900 m | 1:38:48 | 14'19" | 23. (24) | ||
28.12.2010 - Sylvester - Grote Heide | ||||||
LD | 6900 m | 1:31:57 | 13'19" | 7. (9) |