WebRes.helga-o.com |
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H45 | 4920 m | 125 m | 1:02:49 | 12'46" | 6. (12) | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
LD | 5080 m | 0:47:00 | 9'15" | 2. (29) | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
H45 | 7630 m | 0:59:42 | 7'49" | 6. (12) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
H:02 | 7470 m | 1:13:27 | 9'50" | 27. (43) | ||
18.02.2024 - 2 Jours du Hainaut - Moyenne distance - Baudour | ||||||
H:Noir Long | 7000 m | 1:05:59 | 9'26" | 12. (21) | ||
17.02.2024 - 2 Jours du Hainaut - Longue distance - Baudour | ||||||
H:Noir Long | 8400 m | 1:36:06 | 11'26" | 10. (17) | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:02 | 7290 m | 0:54:01 | 7'25" | 16. (41) | ||
06.02.2024 - Militair Regelmatigheidscriterium - Tilff | ||||||
H:02 | 7400 m | 1:28:45 | 12'00" | 9. (19) | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | ||||||
H:Zwart lang | 9020 m | 1:25:02 | 9'26" | 8. (14) | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | ||||||
H:Zwart lang | 7000 m | 1:00:32 | 8'39" | 6. (17) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
H:02 | 7310 m | 1:10:44 | 9'41" | 15. (27) | ||
05.01.2024 - Jenevercross - Kesselse heide | ||||||
H:01 | 6190 m | 1:11:48 | 11'36" | 24. (38) | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
H40 | 6510 m | 0:51:33 | 7'55" | 5. (11) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
H40 | 6080 m | 0:45:29 | 7'29" | 4. (11) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
H40 | 6650 m | 1:02:31 | 9'24" | 5. (11) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
H40 | 6560 m | 0:51:05 | 7'47" | 7. (11) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
H40 | 6330 m | 0:53:40 | 8'29" | 4. (11) | ||
10.12.2023 - BOC04 - Ultra-longues Distances - Rouge-Cloître / 3 Fontaines | ||||||
Noir | 8200 m | 1:12:13 | 8'48" | 12. (48) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:01 | 9610 m | 1:18:30 | 8'10" | 12. (18) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
H:02 | 6840 m | 0:56:49 | 8'18" | 11. (23) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
H40 | 8540 m | 1:07:45 | 7'56" | 4. (6) | ||
17.11.2023 - Championnat de Défense Militaire - Militair Kampioenschap Defensie - Pelt | ||||||
H:Omloop 1 | 8700 m | 1:11:55 | 8'16" | 5. (9) | ||
11.11.2023 - BOC #1 - Régionale Moyenne Distance - Varkensgat | ||||||
H:Noir Long | 5750 m | 190 m | 1:07:28 | 11'44" | 40. (63) | |
04.11.2023 - LOS 2023-09 - Schaatsbaan | ||||||
H:01 | 5490 m | 0:54:10 | 9'52" | 18. (43) | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
H:02 | 7750 m | 1:41:01 | 13'02" | 27. (30) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
H. Masters A | 5130 m | 0:48:49 | 9'31" | 7. (13) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
H40 | 9580 m | 1:32:11 | 9'37" | 2. (5) | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
H40 | 4410 m | 0:59:46 | 13'33" | 2. (5) | ||
23.09.2023 - LOS 2023-07 - Tielt-Winge | ||||||
H:Long Difficult | 5620 m | 180 m | 1:09:23 | 12'21" | 19. (44) | |
17.09.2023 - Nederlands kampioenschap lange afstand - Oirschot | ||||||
H40 | 8050 m | 1:14:01 | 9'12" | -- (9) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
H40 | 7310 m | 1:00:15 | 8'15" | 7. (13) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
M40 | 7980 m | 1:32:55 | 11'39" | 1. (12) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
M40 | 5880 m | 1:17:30 | 13'11" | 6. (12) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
M40 | 7690 m | 1:18:07 | 10'09" | 3. (8) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
M40 | 8090 m | 1:11:44 | 8'52" | 6. (11) | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | ||||||
H:01 | 8190 m | 1:22:26 | 10'04" | 13. (19) | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:01 | 6420 m | 1:09:23 | 10'48" | 24. (45) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
H40 | 7500 m | 260 m | 1:32:04 | 12'17" | 9. (12) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
H40 | 8100 m | 235 m | 1:38:55 | 12'13" | 9. (12) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
H40 | 5000 m | 80 m | 0:47:37 | 9'31" | 8. (13) | |
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | ||||||
H:02 | 7440 m | 0:44:40 | 6'00" | 7. (19) | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | ||||||
OV Mixed Relay Open | 3210 m | 0:27:18 | 8'30" | 11. (17) | ||
10.06.2023 - HOS - Zonhoven - Zonhoven | ||||||
H:01 | 4630 m | 0:41:03 | 8'52" | 5. (28) | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:02 | 6930 m | 0:59:30 | 8'35" | 7. (16) | ||
01.06.2023 - AOS #6 Groenenborger - Antwerpen | ||||||
H:Lang | 5000 m | 0:32:17 | 6'27" | 13. (28) | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
H:02 | 5440 m | 0:43:47 | 8'03" | 11. (29) | ||
17.05.2023 - Lenteloop - Stadspark & Blijkhoef Turnhout | ||||||
H:01 | 6250 m | 0:47:55 | 7'40" | 11. (23) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
H40 | 2760 m | 70 m | 0:28:24 | 10'17" | 5. (9) | |
14.05.2023 - Scoreloop - Borgnool | ||||||
H40 | 0:16:23 | 2. (6) | ||||
06.05.2023 - LOS 2023-03 - Park Belle-Vue | ||||||
H:01 | 5090 m | 0:42:28 | 8'21" | 18. (43) | ||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
H:02 | 4510 m | 0:37:50 | 8'23" | 7. (27) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
H. Masters A | 3870 m | 0:22:28,742 | 5'48" | 7. (11) | ||
16.04.2023 - Nationale(r) LD - Dreihütten-St.Vith | ||||||
H40 | 9130 m | 400 m | 1:44:40 | 11'28" | 5. (6) | |
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:02 | 7050 m | 0:55:53 | 7'56" | 14. (36) | ||
06.04.2023 - AOS #4 Boekenbergpark - Antwerpen | ||||||
H:Lang | 5240 m | 0:34:41 | 6'37" | 11. (25) | ||
26.03.2023 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Banneux | ||||||
H40 | 5340 m | 185 m | 1:02:20 | 11'40" | 11. (13) | |
19.03.2023 - Nationale - Long Distance Oosterlynck - Hoge Mouw | ||||||
H40 | 9220 m | 1:22:24 | 8'56" | 6. (8) | ||
15.03.2023 - Militaire Regelmatigheidscriterium - Ursel | ||||||
H:02 | 7800 m | 0:53:39 | 6'53" | 4. (30) | ||
05.03.2023 - Regionale - Lommel | ||||||
H:10 | 7090 m | 0:56:37 | 7'59" | 8. (31) | ||
04.03.2023 - Training Interland - Pelt | ||||||
H:01 | 6110 m | 0:48:23 | 7'55" | 22. (49) | ||
26.02.2023 - Oostappense heide - Ommel | ||||||
H:IOF 1 | 5920 m | 1:03:18 | 10'42" | 11. (20) | ||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | ||||||
H:02 | 7010 m | 0:56:58 | 8'08" | 19. (47) | ||
29.01.2023 - Forest Cup Gerhees - Ham | ||||||
H:02 | 7050 m | 1:10:58 | 10'04" | 16. (32) | ||
22.01.2023 - Ijzeren Paal - Lommel | ||||||
H:02 | 7050 m | 1:09:20 | 9'50" | 10. (19) | ||
15.01.2023 - Regionale Lilse bergen - LILLE | ||||||
H:02 | 7380 m | 1:07:56 | 9'12" | 10. (22) | ||
08.01.2023 - Régionale 9 couleurs - Anthisnes - Comblain | ||||||
H:Noir long | 8850 m | 345 m | 1:41:40 | 11'29" | 14. (20) | |
06.01.2023 - Jenevercross - Kessel | ||||||
H:01 | 6300 m | 0:58:14 | 9'15" | 18. (30) | ||
30.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 5 - Solterheide | ||||||
H40 | 6510 m | 1:07:45 | 10'24" | 8. (13) | ||
29.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 4 - Masy Zuid | ||||||
H40 | 6780 m | 0:54:45 | 8'05" | 6. (13) | ||
28.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 3 - Brouwhuisseheide | ||||||
H40 | 6600 m | 0:53:28 | 8'06" | 6. (13) | ||
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | ||||||
H40 | 6590 m | 0:45:17 | 6'52" | 3. (13) | ||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | ||||||
H40 | 6600 m | 1:07:37 | 10'15" | 11. (13) | ||
18.12.2022 - Regionale Heidehuizen-Hutten - Mol | ||||||
H:02 | 6750 m | 1:02:56 | 9'19" | 9. (19) | ||
11.12.2022 - Regionale MELBERG -ZILLEBOS - GENK | ||||||
H:02 | 7880 m | 1:18:22 | 9'57" | 8. (14) | ||
08.12.2022 - Militair Regelmatigheidscriterium - Baeckelandt | ||||||
H:02 | 8100 m | 1:02:53 | 7'46" | 11. (27) | ||
04.12.2022 - Kamp Beverlo (Sinterklaascross) - Leopoldsburg | ||||||
H:02 | 7170 m | 0:56:27 | 7'52" | 12. (24) | ||
27.11.2022 - Herfstwisselbeker - Dilsenerbos (Forest Cup) - Dilsen-Stokkem | ||||||
H:IOF 2 | 6430 m | 1:15:21 | 11'43" | 3. (6) | ||
20.11.2022 - Regionale - Hamont | ||||||
H:02 | 6840 m | 1:08:08 | 9'58" | 6. (15) | ||
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | ||||||
H40 | 5290 m | 1:12:39 | 13'44" | 12. (18) | ||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | ||||||
H40 | 7010 m | 0:51:42 | 7'23" | 8. (18) | ||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | ||||||
H40 | 3740 m | 0:30:42 | 8'13" | 8. (18) | ||
01.11.2022 - Regionale Vriesel - Ranst | ||||||
H:02 | 6930 m | 1:05:18 | 9'25" | 13. (23) | ||
23.10.2022 - Forest Cup - Schootshei - Maaseik | ||||||
H:02 | 6870 m | 1:13:29 | 10'42" | 12. (34) | ||
08.10.2022 - LOS 2022-06 - Michotte Park Leuven | ||||||
H:01 | 4790 m | NCL | ||||
24.09.2022 - HOS 2022-06 - Alken | ||||||
H:Lang | 4220 m | 0:36:35 | 8'40" | 6. (24) | ||
18.09.2022 - Championnat de Belgique de Relais - Bois du Beynert - Arlon | ||||||
H. Open | 7400 m | 1:16:11 | 10'18" | 9. (18) | ||
17.09.2022 - Régionale Urbaine Moyenne Distance - Citadelle de Montmédy | ||||||
H:Noir Long | 5400 m | 1:17:14 | 14'18" | 25. (46) | ||
10.09.2022 - O Serie Hulsen - BALEN | ||||||
H:01 | 4040 m | 0:32:58 | 8'10" | 8. (31) | ||
21.08.2022 - Nationale Lang - Weyervlakte | ||||||
H40 | 8660 m | 30 m | 1:12:38 | 8'23" | 2. (8) | |
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | ||||||
H40 | 7620 m | 1:11:51 | 9'26" | 6. (14) | ||
14.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 2 - STALEYCKERHEIDE | ||||||
H40 | 8360 m | 1:24:46 | 10'08" | 4. (15) | ||
13.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 1 - ZWARTE WEG WEST | ||||||
H40 | 6340 m | 1:00:37 | 9'34" | 3. (15) | ||
07.08.2022 - Challenge Wagener - Parcours individuels - Botrange | ||||||
H:LD | 7500 m | NCL | ||||
04.08.2022 - AOS #8 Merksem - Merksem | ||||||
H:1 | 4500 m | 0:27:50 | 6'11" | 7. (16) | ||
27.07.2022 - Gerhagen - Tessenterlo | ||||||
H:01 | 7100 m | 1:14:50 | 10'32" | 14. (31) | ||
29.06.2022 - De Kluis - St Joris Weert | ||||||
H:01 | 5530 m | 0:40:52 | 7'23" | 12. (37) | ||
12.06.2022 - VK Aflossing - Sint Anna Linkeroever | ||||||
VK Aflossing | 5310 m | 0:37:41 | 7'06" | 15. (41) | ||
06.06.2022 - City O cup 3 - BERINGEN MIJN | ||||||
H:02 | 5190 m | 0:47:14 | 9'06" | 21. (29) | ||
25.05.2022 - LenteLoop - Slagveld | ||||||
H:01 | 5840 m | 0:56:35 | 9'41" | 16. (34) | ||
21.05.2022 - VK sprint - Kessel-Lo | ||||||
H. Masters A | 3240 m | 0:25:06 | 7'45" | 6. (11) | ||
11.05.2022 - De Schorre - Boom | ||||||
H:01 | 6430 m | 0:58:44 | 9'08" | 8. (20) | ||
18.04.2022 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:02 | 7070 m | 0:54:41 | 7'44" | 3. (26) | ||
27.03.2022 - BK midden afstand - HELCHTERENBOS | ||||||
H40 | 5930 m | 0:49:04 | 8'16" | 6. (8) | ||
13.03.2022 - Nationale 2 LD SOFT - Ravels | ||||||
H40 | 8460 m | 1:23:36 | 9'53" | 4. (6) | ||
11.03.2022 - Avond-O Zwarte horst - Luyksgestel | ||||||
H:01 | 5920 m | 1:50:12 | 18'37" | 15. (20) | ||
06.03.2022 - Régionale 5 circuits couleurs - Baudour | ||||||
H:Noir Long | 8000 m | 1:07:48 | 8'29" | 3. (13) | ||
27.02.2022 - Graafsbos - Merksplas | ||||||
H:02 | 7050 m | 1:08:41 | 9'45" | 17. (29) | ||
20.02.2022 - Nationale Longue Distance - Nomont - Famelette | ||||||
H40 | 8550 m | 170 m | 1:47:05 | 12'31" | 7. (7) | |
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | ||||||
H:02 | 7520 m | 0:53:21 | 7'06" | 8. (40) | ||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | ||||||
H. Masters A | 5160 m | 0:51:30 | 9'59" | 16. (21) | ||
30.01.2022 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:02 | 7260 m | 1:08:55 | 9'30" | 12. (25) | ||
16.01.2022 - Regionale Hoge Rielen - LICHTAART | ||||||
H:02 | 7150 m | 1:03:52 | 8'56" | 14. (29) | ||
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | ||||||
H40 | 9700 m | 1:17:02 | 7'56" | 5. (9) | ||
07.01.2022 - Jenevercross - Kessel | ||||||
H:01 | 5800 m | 0:47:22 | 8'10" | 16. (30) | ||
30.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 5 - HEESERBERGEN | ||||||
H40 | 7600 m | 1:00:22 | 7'57" | 6. (12) | ||
29.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 4 - SCHOOTSHEI | ||||||
H40 | 7600 m | 1:16:14 | 10'02" | 4. (14) | ||
28.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 3 - POSTEL | ||||||
H40 | 7220 m | 1:10:29 | 9'46" | 7. (11) | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | ||||||
H40 | 7540 m | 1:00:12 | 7'59" | 4. (14) | ||
19.12.2021 - Regionale - Heidehuizen - Balen | ||||||
H:02 | 7350 m | 1:07:33 | 9'11" | 12. (30) | ||
12.12.2021 - Regionale DE BEELTJENS - WESTERLO | ||||||
H:01 | 8670 m | 1:25:34 | 9'52" | 9. (18) | ||
05.12.2021 - Regional - Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:02 | 7100 m | 0:54:23 | 7'40" | 8. (24) | ||
28.11.2021 - Régionale LOST - Bois des Rêves et environs | ||||||
H:Noir long | 7100 m | 200 m | 1:22:44 | 11'39" | 8. (20) | |
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | ||||||
H:IOF-2 | 7100 m | 1:02:48 | 8'51" | 1. (4) | ||
14.11.2021 - Brussels Orienteering Challenge #4 - La Hulpe | ||||||
H:Noir long | 8800 m | 1:33:16 | 10'36" | 9. (22) | ||
11.11.2021 - Regionale dagwedstrijd Gielsbos - Regionale dagwedstrijd - Vosselaar | ||||||
H:02 | 6550 m | 0:49:21,511 | 7'32" | 4. (9) | ||
31.10.2021 - Zolder Orienteering Meeting - Circuit Zolder | ||||||
H:8K | 8000 m | 1:05:22 | 8'10" | 8. (17) | ||
29.09.2021 - Nazomerloop - Hofstade - Hofstade | ||||||
H:02 | 4160 m | 0:49:41 | 11'57" | 4. (7) | ||
15.08.2021 - Flanders 3 days - De Winner - Hechtel-Eksel | ||||||
H40 | 8620 m | 1:32:55 | 10'47" | 8. (13) | ||
14.08.2021 - Flanders 3 days - De Gorten - Hechtel-Eksel | ||||||
H40 | 8430 m | 1:37:36 | 11'35" | 6. (13) | ||
08.08.2021 - Regionale Rivierenhof - Rivierenhof | ||||||
H:1 | 6580 m | 0:54:31 | 8'17" | 15. (31) | ||
05.08.2021 - AOS Linkeroever - Linkeroever | ||||||
H:Course 1 | 3940 m | 0:26:09 | 6'38" | 9. (39) | ||
24.07.2021 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:01 | 7820 m | 1:22:06 | 10'30" | 9. (25) | ||
11.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 3 - St.Vith | ||||||
H40 | 7730 m | 180 m | 1:22:05 | 10'37" | 10. (17) | |
10.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 2 - St.Vith | ||||||
H40 | 7860 m | 110 m | 1:36:59 | 12'20" | 13. (17) | |
09.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 1 - St.Vith | ||||||
H40 | 5340 m | 100 m | 0:56:54 | 10'39" | 8. (16) | |
27.06.2021 - VK SPRINT - TIVOLI - Mechelen | ||||||
H. Masters A | 2600 m | 0:18:24 | 7'05" | 7. (13) | ||
26.06.2021 - Championnat de Belgique de Moyenne Distance - SPA NORD | ||||||
H40 | 5460 m | 200 m | 0:59:49 | 10'57" | 3. (9) | |
20.06.2021 - Nationale Longue Distance - Botrange - Botrange | ||||||
H40 | 9400 m | 335 m | 2:19:53 | 14'53" | 11. (17) | |
17.06.2021 - Hasselt O-series - Campus Diepenbeek - Diepenbeek | ||||||
H:01 | 4720 m | 0:50:45 | 10'45" | 4. (16) | ||
06.06.2021 - City O - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:01 | 7610 m | NCL | ||||
05.06.2021 - LOS 2021-5 - Leuven | ||||||
H:01 | 4620 m | 0:27:50 | 6'01" | 2. (41) | ||
02.06.2021 - Lent-O-loop - Thuisblijverscross - Vosselaar | ||||||
H:01 | 6110 m | 0:51:22 | 8'24" | 10. (44) | ||
26.05.2021 - LOS 2021-4 - De Kluis | ||||||
H:01 | 5310 m | 0:37:20 | 7'01" | 3. (29) | ||
15.05.2021 - LOS 2021-3 - Leuven | ||||||
H:01 | 3880 m | 60 m | 0:27:13 | 7'00" | 6. (51) | |
08.05.2021 - LOS 2021-2 - Leuven | ||||||
H:01 | 4120 m | 0:28:10 | 6'50" | 12. (34) | ||
24.10.2020 - LOS 7 -Training Schaatsbaan - LOS 7 - Leuven | ||||||
H:04 | 5190 m | 0:50:07 | 9'39" | 11. (37) | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
H40 | 5090 m | 0:51:33 | 10'07" | 10. (18) | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | ||||||
H40 | 8300 m | 1:11:09 | 8'34" | 14. (18) | ||
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | ||||||
H40 | 8790 m | 1:21:41 | 9'17" | 7. (13) | ||
06.09.2020 - Circuits individuels - BCR - Anlier | ||||||
H:LD | 7900 m | 195 m | 1:13:54 | 9'21" | 8. (26) | |
23.08.2020 - Course au score Val Treko - Val Treko | ||||||
H:Parcours 1 | 0:57:33 | 8. (62) | ||||
25.07.2020 - Gerhagen - Gerhagen | ||||||
H:01 | 8000 m | 1:10:18 | 8'47" | 17. (43) | ||
08.03.2020 - Nationale Longue Distance Baudour - Baudour | ||||||
H40 | 8300 m | 1:16:18 | 9'11" | 2. (3) | ||
01.03.2020 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
H:02 | 8040 m | 1:09:39 | 8'39" | 2. (9) | ||
23.02.2020 - Regionale - De Gentbrugse Meersen - Gentbrugge | ||||||
H:02 | 7210 m | 0:59:26 | 8'14" | 3. (5) | ||
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | ||||||
H40 | 8700 m | 1:13:17 | 8'25" | 3. (11) | ||
09.02.2020 - Régionale 9 parcours - Eupen | ||||||
H:Noir très long | 9300 m | 330 m | 1:37:44 | 10'30" | 17. (28) | |
26.01.2020 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
H:02 | 7800 m | 1:02:09 | 7'58" | 2. (7) | ||
25.01.2020 - Individuele omlopen replay H Mas A - Staleyckerheide - Leopoldsburg | ||||||
H:LD | 6880 m | 0:50:51 | 7'23" | 6. (19) | ||
19.01.2020 - Wintercriterium Gerhees-Wolputten - Ham | ||||||
H:02 | 8120 m | 1:06:27 | 8'11" | 5. (13) | ||
12.01.2020 - Wintercriterium Witgoor - DESSEL | ||||||
H:02 | 7480 m | 1:11:40 | 9'34" | 23. (27) | ||
07.01.2020 - AOS 1 Brilschans - Antwerp | ||||||
2 | 2600 m | 0:20:37 | 7'55" | 4. (20) | ||
1 | 3050 m | 0:31:35 | 10'21" | 11. (50) | ||
03.01.2020 - Jenevercross 2020 - Kesselse Heide | ||||||
H:01 | 6200 m | 0:55:01 | 8'52" | 22. (33) | ||
30.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 5 - Helchterenbos | ||||||
H40 | 6750 m | 0:47:37 | 7'03" | 3. (13) | ||
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | ||||||
H40 | 6590 m | 1:10:22 | 10'40" | 8. (13) | ||
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 3 - Opglabbeek | ||||||
H40 | 6650 m | 0:57:34 | 8'39" | 11. (13) | ||
27.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 2 - Solterheide | ||||||
H40 | 7000 m | 1:04:10 | 9'09" | 8. (13) | ||
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 1 - Hoge Mouw | ||||||
H40 | 6600 m | 1:06:24 | 10'03" | 10. (13) | ||
08.12.2019 - Individueel herfstwisselbeker - HECHTEL | ||||||
H:IOF 2 | 7660 m | 1:10:49 | 9'14" | 1. (6) | ||
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo | ||||||
H:02 | 7900 m | 0:56:13 | 7'06" | 4. (19) | ||
24.11.2019 - Wintercriterium / NMBS-kampioenschap - Kolisbos - Pelt | ||||||
H:02 | 7810 m | 1:18:05 | 9'59" | 12. (13) | ||
17.11.2019 - Brussels Orienteering Challenge #4 - La Hulpe | ||||||
H:Noir long | 8170 m | 1:21:55 | 10'01" | 23. (32) | ||
11.11.2019 - North Sea Trophy - Day 3 - Koksijde - Bad | ||||||
H40 | 6890 m | 0:55:32 | 8'03" | 10. (23) | ||
10.11.2019 - North Sea Trophy - Day 2 - Plaats Duinen - Oostduinkerke | ||||||
H40 | 6980 m | 1:13:56 | 10'35" | 11. (23) | ||
09.11.2019 - North Sea Trophy - Day 1 - Koksijde - Schipsgatduinen | ||||||
H40 | 5360 m | 1:06:25 | 12'23" | 17. (23) | ||
02.11.2019 - Regional - e /Oml. - Balen | ||||||
H:01 | 3980 m | 0:25:22 | 6'22" | 6. (36) | ||
01.11.2019 - Zolder Orienteering Meeting - Circuit Zolder | ||||||
H:8K | 8030 m | 1:06:00 | 8'13" | 46. (60) | ||
20.10.2019 - OV Kampioenschap Midden - De Elsakker | ||||||
Long Difficult | 5100 m | 0:59:51 | 11'44" | 11. (20) | ||
29.09.2019 - Wisselbeker Staepelaere - Masy Zuid | ||||||
H. Open | 5810 m | 0:43:46 | 7'31" | 29. (52) | ||
22.09.2019 - Nationale LD - Bois de la Vecquée Seraing | ||||||
LD | 7500 m | 110 m | 1:14:56 | 9'59" | 4. (13) | |
15.09.2019 - Daginschrijving BK relay - Genk - Kattevenia | ||||||
H:01 | 7230 m | 1:35:07 | 13'09" | 9. (17) | ||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | ||||||
LD | 7200 m | 115 m | 1:10:00 | 9'43" | 8. (25) | |
01.09.2019 - Nationale Longues Distances - Nassogne | ||||||
LD | 7200 m | 220 m | 1:42:17 | 14'12" | 2. (9) | |
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H40 | 8020 m | 1:49:03 | 13'35" | -- (16) | ||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H40 | 8000 m | 1:16:00 | 9'30" | -- (17) | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H40 | 8240 m | 1:15:45 | 9'11" | -- (16) | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H40 | 6270 m | 1:23:28 | 13'18" | -- (15) | ||
11.08.2019 - Holven - Overpelt | ||||||
H:02 | 7990 m | 1:15:41 | 9'28" | 7. (12) | ||
04.08.2019 - Thuisblijverscross - Konijnenberg - Vosselaar | ||||||
H:Technisch - 6Km | 6110 m | 0:49:25 | 8'05" | 28. (42) | ||
16.06.2019 - Regionale Balendijk - Lommel | ||||||
H:04 | 4970 m | 1:01:20 | 12'20" | -- (24) | ||
02.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
SD | 3100 m | 0:44:57 | 14'30" | 6. (11) | ||
01.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
SD | 3000 m | 0:50:05 | 16'41" | 7. (8) | ||
12.05.2019 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Mer de Sable - Stambruges | ||||||
LD | 5400 m | 75 m | 1:09:49 | 12'55" | 4. (8) | |
08.05.2019 - Lenteloop Arenbergpark - Leuven | ||||||
H:03 | 2720 m | 1:10:54 | 26'03" | -- (8) | ||
05.05.2019 - Stads-O Geel - Geel | ||||||
H:07 | 2000 m | 0:38:54 | 19'27" | -- (7) | ||
22.04.2019 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 5470 m | 1:04:47 | 11'50" | -- (41) | ||
07.04.2019 - VK Sprint - Tessenderlo | ||||||
LD | 3170 m | 0:29:07 | 9'11" | 22. (33) | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
H40 | 2240 m | 0:28:56 | 12'54" | 8. (18) | ||
24.03.2019 - Regionale Sledderlo - Genk | ||||||
H:02 | 8100 m | 1:33:48 | 11'34" | 10. (12) | ||
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | ||||||
LD | 7210 m | 1:04:45 | 8'58" | 16. (28) | ||
07.03.2019 - Antwerp Orienteering Series 3 - Rivierenhof | ||||||
Lang | 4050 m | 0:37:13 | 9'11" | 16. (54) | ||
Kort | 3350 m | 0:29:02 | 8'40" | 2. (20) | ||
03.03.2019 - VK Lang - Kattenbos | ||||||
SD | 4010 m | 1:11:30 | 17'49" | 26. (34) | ||
10.02.2019 - Valentijn wintercriterium - Sonnis Noord Helchteren | ||||||
H:02 | 7680 m | 1:22:55 | 10'47" | 17. (19) | ||
07.02.2019 - AOS 2 - Antwerpen Wilrijkse Pleinen | ||||||
Kort | 2370 m | 0:18:55 | 7'58" | 1. (13) | ||
Lang | 3800 m | 0:31:22 | 8'15" | 15. (39) | ||
03.02.2019 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
H:02 | 8170 m | 1:15:57 | 9'17" | 6. (9) | ||
27.01.2019 - Wintercriterium - Mariemborg | ||||||
H:02 | 5760 m | 0:53:32 | 9'17" | 10. (14) | ||
20.01.2019 - Kepkensberg - Ham | ||||||
H:02 | 6450 m | 1:04:59 | 10'04" | 10. (19) | ||
13.01.2019 - Wintercriterium Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:02 | 8200 m | 1:20:21 | 9'47" | 14. (18) | ||
06.01.2019 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | ||||||
H:07 | 1880 m | 0:32:44 | 17'24" | -- (7) | ||
30.12.2018 - Sylvester 2018 - day 5 - Vlierden | ||||||
LD | 7500 m | 1:05:24 | 8'43" | 15. (24) | ||
29.12.2018 - Sylvester 2018 - day 4 - Houthalen | ||||||
LD | 7510 m | 1:03:13 | 8'25" | 14. (33) | ||
28.12.2018 - Sylvester 2018 - day 3 - Houthalen | ||||||
LD | 7460 m | 1:12:23 | 9'42" | 9. (17) | ||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | ||||||
LD | 7810 m | 1:06:40 | 8'32" | 4. (24) | ||
23.12.2018 - Wintercriterium - Witte Bergen | ||||||
H:02 | 8200 m | 1:14:51 | 9'07" | 17. (21) | ||
16.12.2018 - Herfstwisselbeker - Grobbendonk | ||||||
H:2 IOF | 7400 m | 0:56:38 | 7'39" | 4. (4) | ||
09.12.2018 - Wintercriterium De Beeltjes - Westerlo | ||||||
H:02 | 7910 m | 1:16:36 | 9'41" | 7. (8) | ||
02.12.2018 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo-Sanicol | ||||||
H:02 | 8200 m | 1:04:55 | 7'54" | 15. (20) | ||
30.11.2018 - Avondcriterium Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:01 | 6470 m | 2:01:34 | 18'47" | 16. (21) | ||
25.11.2018 - Wintercriterium NMBS-kampioenschap - Kattenbos | ||||||
H:02 | 7930 m | 1:14:49 | 9'26" | 14. (19) | ||
18.11.2018 - Wintercriterium Keiheuvel - BALEN | ||||||
H:02 | 8080 m | 1:03:16 | 7'49" | 13. (16) | ||
15.11.2018 - Avond-O Genk-Sportcentrum - Genk | ||||||
H:01 | 5580 m | 0:58:27 | 10'28" | 13. (14) | ||
14.11.2018 - Regional - MOEV wedstrijd - De Kluis | ||||||
H:05 | 5500 m | 0:41:34 | 7'33" | 3. (9) | ||
11.11.2018 - 3ème étape du Brussels Orienteering Challenge - Groenendaal | ||||||
H:Noir Court | 3600 m | 115 m | NCL | |||
08.11.2018 - Antwerp Orienteering Series 11 - Antwerpen Nachtegalenpark | ||||||
H:Moeilijk | 4110 m | 0:36:52 | 8'58" | 6. (35) | ||
H:Gemakkelijk | 2880 m | 0:21:16 | 7'23" | 1. (11) | ||
04.11.2018 - VK middel - Gruitrode | ||||||
LD | 6820 m | NCL | ||||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | ||||||
LD | 7410 m | 1:14:56 | 10'06" | 9. (21) | ||
14.10.2018 - Nat Lang De Roeler - | ||||||
LD | 7900 m | 1:32:15 | 11'40" | 16. (20) | ||
04.10.2018 - Antwerp Orienteering Series 10 - Antwerpen Stadspark | ||||||
Moeilijk | 3750 m | 0:32:57 | 8'47" | 14. (55) | ||
29.09.2018 - Regional - Régionale Forêt de Soignes - 3 Espinettes | ||||||
H:Noir Long | 9200 m | 280 m | 1:44:17 | 11'20" | 16. (26) | |
23.09.2018 - VK lange afstand - Masy Meeuwen | ||||||
LD | 7300 m | 1:21:03 | 11'06" | 9. (16) | ||
16.09.2018 - Regionale - Bokrijk - Bokrijk | ||||||
H:02 | 7400 m | 1:09:13 | 9'21" | 12. (19) | ||
02.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Championnats de Belgique - Longue distance - Chimay - Bois Robert | ||||||
SD | 4230 m | 95 m | 0:40:45 | 9'38" | 1. (21) | |
26.08.2018 - BK Clubaflossing - Vierveld | ||||||
Belgian club Relay | 4770 m | 0:50:43 | 10'37" | 15. (36) | ||
19.08.2018 - daginschrijvingen 3DVDK dag 3 - Hechtel | ||||||
H:03 | 7500 m | 1:26:54 | 11'35" | 20. (33) | ||
18.08.2018 - daginschrijvingen 3DVDK - dag 2 - Hechtel | ||||||
H:03 | 7300 m | 1:07:59 | 9'18" | 9. (26) | ||
17.08.2018 - Daginschrijving 3DVDK dag 1 - Hechtel | ||||||
H:03 | 5900 m | 0:52:07 | 8'49" | 12. (20) | ||
05.08.2018 - Thuisblijverscross - Stadpark Turnhout | ||||||
H:01 | 6170 m | 0:52:40 | 8'32" | 26. (36) | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | ||||||
Short Difficult | 2400 m | 0:31:44 | 13'13" | 8. (13) | ||
23.05.2018 - World Orienteering Day - Tessenderlo | ||||||
H:01 | 5180 m | 0:53:02 | 10'14" | 17. (20) | ||
16.05.2018 - Lenteloop Campus Vesta - Emblem | ||||||
H:01 | 5800 m | 0:48:26 | 8'21" | 12. (31) | ||
13.05.2018 - Départementale Longue Distance - Les Lhuys | ||||||
Violet Moyen | 5780 m | 150 m | 1:14:29 | 12'53" | 9. (22) | |
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | ||||||
LD | 7100 m | 1:25:39 | 12'03" | 15. (28) | ||
25.04.2018 - Lenteloop Dommelhof-Pelter Rally - Neerpelt | ||||||
H:02 | 5220 m | 0:47:05 | 9'01" | -- (47) | ||
22.04.2018 - Régionale La Julienne - La Julienne | ||||||
H:Noir moyen | 5100 m | 210 m | 1:14:03 | 14'31" | 25. (44) | |
19.04.2018 - MdBn 1C/1Gr - Leopoldsburg | ||||||
2 | 8000 m | 1:37:54 | 12'14" | 16. (46) | ||
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:02 | 8080 m | 1:13:02 | 9'02" | 10. (16) | ||
25.03.2018 - Nationale ABSO - Esneux-Sud | ||||||
LD | 7400 m | 300 m | 1:46:35 | 14'24" | 16. (22) | |
24.03.2018 - Régionale 5 Couleurs - Nord | ||||||
H:Noir Long | 5900 m | 235 m | 1:35:48 | 16'14" | 31. (36) | |
18.03.2018 - Regionale Be-Mine - Beringen Mijn | ||||||
H:02 | 5000 m | 0:46:12 | 9'14" | 16. (26) | ||
04.03.2018 - Nationale LD Challenge Oosterlynck - Lac des Vieilles Forges | ||||||
LD | 6900 m | 230 m | 1:30:35 | 13'07" | 6. (11) | |
11.02.2018 - Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:02 | 7380 m | 1:07:25 | 9'08" | 14. (21) | ||
21.01.2018 - Geneberg - Ham | ||||||
H:02 | 8300 m | 1:22:29 | 9'56" | 15. (22) | ||
14.01.2018 - Wintercriterium Koersel 't Fonteintje - KOERSEL | ||||||
H:02 | 8000 m | 1:21:14 | 10'09" | 14. (17) | ||
30.12.2017 - Sylvester 2017 - Herentals | ||||||
LD | 7400 m | 1:07:56 | 9'10" | 16. (38) | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | ||||||
LD | 5300 m | 0:43:54 | 8'16" | 8. (15) | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | ||||||
LD | 7900 m | 1:11:27 | 9'02" | 19. (44) | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | ||||||
LD | 6700 m | 1:10:06 | 10'27" | 18. (34) | ||
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk | ||||||
LD | 7610 m | 1:20:32 | 10'34" | 28. (33) | ||
03.12.2017 - Sinterklaascross - Leopoldsburg | ||||||
H:08 | 3900 m | 0:35:56 | 9'12" | 1. (18) | ||
26.11.2017 - Wintercriterium Willekensberg St Ferdinand - LUMMEN | ||||||
H:02 | 8100 m | 1:13:22 | 9'03" | 16. (22) | ||
19.11.2017 - 3 jours de la Forêt de Soignes - Sprint - Homborch | ||||||
2 | 2600 m | 60 m | 0:29:36 | 11'23" | 5. (33) | |
19.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - Linkebeek | ||||||
H:Noir long | 4700 m | 185 m | 0:52:27 | 11'09" | 16. (40) | |
11.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - Forêt de Soignes | ||||||
H:Noir long | 7200 m | 105 m | 1:29:59 | 12'29" | 35. (52) | |
05.11.2017 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
H:02 | 8000 m | 1:28:03 | 11'00" | 11. (12) | ||
22.10.2017 - NK Lang - Rucphense heide | ||||||
H:02 | 8000 m | 1:25:12 | 10'38" | 7. (11) | ||
15.10.2017 - Vlaams Kampioenschap Aflossing - Leopoldsburg | ||||||
H. Open | 5800 m | 1:00:19 | 10'23" | 35. (70) | ||
08.10.2017 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
H:02 | 7600 m | 1:52:13 | 14'45" | 19. (22) | ||
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | ||||||
LD | 8100 m | 1:33:35 | 11'33" | 12. (16) | ||
27.08.2017 - BM Interclubs - Hinter den Sandgruben | ||||||
LD | 7450 m | 155 m | 1:44:23 | 14'00" | 15. (20) | |
28.07.2017 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:01 | 6700 m | 1:27:47 | 13'06" | 23. (30) | ||
16.07.2017 - Thuisblijverscross - Gielsbos | ||||||
H:02 | 7100 m | 1:02:14 | 8'45" | 25. (38) | ||
09.07.2017 - HTC O-Run - Eindhoven | ||||||
H:01 | 7100 m | 1:04:21 | 9'03" | 26. (35) | ||
23.06.2017 - Lenteloop - Kessel-Lo - Kessel-Lo | ||||||
H:01 | 5900 m | 0:48:34 | 8'13" | 17. (28) | ||
18.06.2017 - Balendijk - Lommel | ||||||
H:02 | 7570 m | 1:28:23 | 11'40" | 14. (17) | ||
07.06.2017 - Lenteloop Rulheyde - Kasterlee | ||||||
H:01 | 6600 m | 1:12:56 | 11'03" | 16. (21) | ||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | ||||||
LD | 7700 m | 1:12:43 | 9'26" | 17. (27) | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | ||||||
LD | 7500 m | 1:22:33 | 11'00" | 19. (30) | ||
24.05.2017 - Lenteloop Schoterse bossen World Orienteering Day - Tessenderlo | ||||||
H:01 | 5490 m | 1:08:55 | 12'33" | 33. (40) | ||
10.05.2017 - Memorial Jacky Sallaerts - Lenteloop - MOL ZILVERMEER | ||||||
H:01 | 6200 m | 0:49:02 | 7'54" | 13. (47) | ||
03.05.2017 - Lenteloop Vossemeren - LOMMEL | ||||||
H:01 | 6100 m | 1:08:50 | 11'17" | 46. (58) | ||
17.04.2017 - Camp O Ardenne - Lierneux - Lierneux | ||||||
H:Noir Court | 5400 m | 185 m | 1:09:40 | 12'54" | 11. (37) | |
16.04.2017 - Camp O Ardenne - Chiny - Chiny | ||||||
H:Noir Court | 5000 m | 100 m | 0:51:57 | 10'23" | 9. (27) | |
15.04.2017 - Camp O Ardenne - Habay la Neuve - Habay | ||||||
H:02 | 5500 m | 0:46:22 | 8'25" | 7. (38) | ||
14.04.2017 - Camp O Ardenne - Smuid - Smuid | ||||||
H:Noir Moyen | 4600 m | 0:50:08 | 10'53" | 8. (45) | ||
13.04.2017 - Camp O Ardenne - Libramont - Libramont | ||||||
H:02 | 5500 m | 1:01:32 | 11'11" | 10. (31) | ||
09.04.2017 - Nationale L.D. - Küchelscheid | ||||||
LD | 6930 m | 190 m | 1:18:26 | 11'19" | 11. (20) | |
02.04.2017 - Régionale Interland - Herbeumont | ||||||
H:4 | 6300 m | 310 m | 1:34:08 | 14'56" | 19. (25) | |
19.02.2017 - Godinne - | ||||||
H:LD | 5700 m | 205 m | 1:10:40 | 12'23" | 12. (22) | |
12.02.2017 - Valentijn wintercriterium - KOERSEL | ||||||
H:02 | 7700 m | 1:22:32 | 10'43" | 16. (25) | ||
05.02.2017 - VK MD Geneberg - Ham | ||||||
Long Difficult | 8080 m | 1:27:48 | 10'51" | 24. (30) | ||
04.02.2017 - ISF-SVS Aarschot - Aarschot | ||||||
H:01 | 6300 m | 1:05:46 | 10'26" | 17. (26) | ||
20.01.2017 - Avond Genk-Sportcentrum - Genk | ||||||
H:01 | 6000 m | 1:05:18 | 10'53" | 15. (17) | ||
15.01.2017 - Wintercriterium Helchterenbos - KOERSEL | ||||||
H:02 | 8000 m | 1:16:22 | 9'32" | 12. (17) | ||
06.01.2017 - Nachtcriterium - Kesselse Heide | ||||||
H:01 | 6100 m | 1:06:26 | 10'53" | 20. (22) | ||
29.12.2016 - Sylvester5-2016 - Ravels | ||||||
LD | 6730 m | 0:59:28 | 8'50" | 8. (20) | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | ||||||
LD | 7200 m | 1:05:24 | 9'05" | 16. (35) | ||
04.12.2016 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:02 | 8600 m | 1:19:17 | 9'13" | 23. (23) | ||
27.11.2016 - Regionale Kolenspoor - Genk | ||||||
H:02 | 6090 m | 1:19:23 | 13'02" | 13. (16) | ||
20.11.2016 - Rik Thys Bokrijk - Genk | ||||||
H:08 | 7500 m | 1:08:35 | 9'08" | 9. (16) | ||
13.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tervueren | ||||||
H:Noir très long | 9400 m | 140 m | 1:26:54 | 9'14" | 38. (58) | |
11.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Bruxelles | ||||||
H:Noir très long | 7200 m | 140 m | 1:15:24 | 10'28" | 44. (64) | |
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:IOF 2 | 8500 m | 40 m | 1:25:22 | 10'02" | 3. (3) | |
28.10.2016 - WISSELBEKER KAMP Beverlo - HECHTEL | ||||||
H20-40 | 8300 m | 1:44:35 | 12'36" | 26. (37) | ||
23.10.2016 - Regionale - Herenlaak - | ||||||
H:02 | 7300 m | 1:04:48 | 8'52" | 17. (25) | ||
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | ||||||
LD | 7400 m | 1:28:35 | 11'58" | 23. (30) | ||
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | ||||||
LD | 7000 m | 1:23:37 | 11'56" | 11. (33) | ||
02.10.2016 - Daginschrijvingen clubaflossing - leopodsburg | ||||||
H:04 | 7400 m | 1:21:06 | 10'57" | 16. (27) | ||
21.08.2016 - Regionale Hoge Vijvers - De Wauwers - ARENDONK | ||||||
H:02 | 7500 m | 1:20:10 | 10'41" | 12. (17) | ||
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | ||||||
H35 | 8900 m | 230 m | 2:24:50 | 16'16" | 8. (11) | |
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | ||||||
H35 | 6900 m | 160 m | 1:27:37 | 12'41" | 8. (13) | |
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | ||||||
H35 | 7300 m | 115 m | 1:37:27 | 13'20" | 12. (13) | |
10.07.2016 - Galbergen - Mol | ||||||
H:02 | 7140 m | 1:23:36 | 11'42" | 10. (19) | ||
22.06.2016 - Hemptinne - Heverlee | ||||||
H:01 | 6100 m | 90 m | 1:11:40 | 11'44" | 15. (19) | |
05.06.2016 - City-O Hasselt-Banneuxwijk - Hasselt | ||||||
H:02 | 5900 m | 0:58:02 | 9'50" | 16. (26) | ||
01.06.2016 - Sonse bos - Son | ||||||
H:01 | 6000 m | 1:28:52 | 14'48" | 25. (28) | ||
25.05.2016 - Lenteloop Engstraat - Meerhout | ||||||
H:01 | 5980 m | 1:00:01 | 10'02" | 31. (36) | ||
22.05.2016 - VK Aflossing - Ham | ||||||
H. Open | 5900 m | 1:00:12 | 10'12" | 30. (50) | ||
18.05.2016 - Lenteloop "Emblem" - Ranst | ||||||
H:01 | 5800 m | 0:55:30 | 9'34" | 18. (27) | ||
16.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Herbeumont | ||||||
H35 | 8100 m | 335 m | 2:09:55 | 16'02" | 20. (24) | |
15.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing - Les Fossés | ||||||
H35 | 4900 m | 145 m | 1:12:16 | 14'44" | 20. (23) | |
14.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing | ||||||
H35 | 8800 m | 370 m | 2:28:27 | 16'52" | 18. (22) | |
04.05.2016 - Lenteloop Konijnenberg - VOSSELAAR | ||||||
H:01 | 5900 m | 0:58:32 | 9'55" | 22. (26) | ||
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen | ||||||
Long Difficult | 3600 m | 0:28:59 | 8'03" | 10. (33) | ||
20.04.2016 - Lenteloop - Balendijk | ||||||
H:01 | 6550 m | 0:56:19 | 8'35" | 24. (62) | ||
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | ||||||
LD | 7410 m | 1:20:52 | 10'54" | 15. (32) | ||
28.03.2016 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:02 | 7980 m | 1:13:05 | 9'09" | 21. (26) | ||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | ||||||
H35 | 4880 m | 0:48:03 | 9'50" | 11. (13) | ||
13.03.2016 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:02 | 7900 m | 1:22:35 | 10'27" | 14. (16) | ||
28.02.2016 - 1e Nat De Roeler - | ||||||
LD | 7900 m | 1:17:46 | 9'50" | 12. (16) | ||
21.02.2016 - Wintercriterium - Brasschaat | ||||||
H:02 | 8100 m | 1:25:16 | 10'31" | 20. (27) | ||
14.02.2016 - Valentijn Wintercriterium - Kechterhoef - Houthalen | ||||||
H:03 | 6900 m | 1:08:35 | 9'56" | 25. (38) | ||
07.02.2016 - Regionale - Brustem | ||||||
H:02 | 7980 m | 1:16:21 | 9'34" | 11. (13) | ||
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | ||||||
LD | 7650 m | 1:08:58 | 9'00" | 13. (27) | ||
17.01.2016 - Wintercriterium Staleyckerheide - STAL - KOERSEL | ||||||
H:02 | 8300 m | 1:16:54 | 9'15" | 16. (29) | ||
20.12.2015 - Kolenspoor - Genk | ||||||
H:02 | 7650 m | 1:23:45 | 10'56" | 16. (24) | ||
06.12.2015 - Sinterklaascross - Kam Beverlo | ||||||
H:02 | 8400 m | 1:15:54 | 9'02" | 19. (22) | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | ||||||
Long Difficult | 5100 m | 0:41:36 | 8'09" | 16. (40) | ||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:12 | 5200 m | 0:51:43 | 9'56" | 14. (22) | ||
15.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Tervueren - Duisburg | ||||||
H:02 | 8700 m | 160 m | 1:30:26 | 10'23" | 31. (57) | |
11.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Groenendael | ||||||
H:01 | 5500 m | 180 m | 0:54:38 | 9'56" | 46. (71) | |
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | ||||||
LD | 7400 m | 1:23:23 | 11'16" | 11. (32) | ||
30.08.2015 - Belgian Championship Middle Distance - Rechtervenn | ||||||
LD | 5100 m | 125 m | 1:14:53 | 14'40" | 11. (27) | |
23.08.2015 - Regionale - Hertberg - Hertberg | ||||||
H:03 | 7270 m | 1:49:42 | 15'05" | -- (30) | ||
05.07.2015 - Regionale zomerwedstrijd - Lange Duinen | ||||||
H:01 | 7900 m | 1:32:04 | 11'39" | 6. (16) | ||
01.07.2015 - HTC lenteloop - HighTech Campus Eindhoven | ||||||
H:03 | 6100 m | 1:00:11 | 9'51" | 15. (25) | ||
23.06.2015 - Engstraat - Meerhout | ||||||
H:01 | 6510 m | 1:08:35 | 10'32" | 38. (45) | ||
27.05.2015 - Lenteloop Kessel-Lo - Kessel-Lo | ||||||
H:01 | 5900 m | 0:50:57 | 8'38" | 20. (31) | ||
06.05.2015 - Lenteloop DE VOSSEMEREN - LOMMEL | ||||||
H:01 | 6800 m | 1:01:32 | 9'02" | 27. (44) | ||
03.05.2015 - Parcours sur place jour 3 - Vlessart | ||||||
H:01 | 6800 m | 180 m | 1:51:18 | 16'22" | 11. (17) | |
01.05.2015 - Parcours sur place jour 1 - Vlessart | ||||||
H:01 | 6800 m | 190 m | 1:18:35 | 11'33" | 13. (20) | |
22.04.2015 - Lenteloop - Ham | ||||||
H:01 | 4760 m | 0:41:09 | 8'38" | 36. (60) | ||
19.04.2015 - STADSPARK BLIJKHOEF - TURNHOUT | ||||||
H:02 | 7200 m | 1:05:42 | 9'07" | 10. (15) | ||
29.03.2015 - Daginschrijving BK Aflossing - Hoge Mouw | ||||||
H:01 | 6220 m | 0:56:13 | 9'02" | 13. (25) | ||
15.03.2015 - Regionale wedstrijd 't FONTEINTJE - KOERSEL | ||||||
H:04 | 1:15:04 | 17. (28) | ||||
08.03.2015 - Nationale 2 - Zonhoven | ||||||
LD | 7720 m | 1:05:23 | 8'28" | 12. (35) | ||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | ||||||
LD | 6490 m | 160 m | 1:14:00 | 11'24" | 15. (24) | |
15.02.2015 - VALENTIJN - Wintercriterium - Lommel - SAHARA | ||||||
H:02 | 7900 m | 1:07:16 | 8'30" | 21. (30) | ||
01.02.2015 - Regionale - Ham | ||||||
H:02 | 8230 m | 1:33:50 | 11'24" | 12. (14) | ||
25.01.2015 - MERODESE BOSSEN - MERODESE BOSSEN | ||||||
H:02 | 8000 m | 1:15:02 | 9'22" | 14. (22) | ||
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | ||||||
H:02 | 7100 m | 1:15:09 | 10'35" | 22. (26) | ||
11.01.2015 - WINTERCRITERIUM - DE KLINGE | ||||||
H:07 | 3000 m | 1:21:57 | 27'18" | -- (6) | ||
21.12.2014 - Wintercriterium WILLEKENSBERG - LUMMEN | ||||||
H:02 | 8300 m | 1:17:03 | 9'16" | 18. (21) | ||
14.12.2014 - Rodenberg - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 6360 m | 1:07:11 | 10'33" | 22. (30) | ||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | ||||||
H:02 | 8300 m | 1:11:38 | 8'37" | 17. (25) | ||
23.11.2014 - Memorial day Bos van Hees - Zelem | ||||||
H:08 | 7000 m | 1:07:56 | 9'42" | -- (28) | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | ||||||
LD | 7100 m | 1:02:20 | 8'46" | 16. (30) | ||
11.11.2014 - Wintercriterium ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:02 | 8400 m | 1:13:32 | 8'45" | 6. (18) | ||
02.11.2014 - Horensberg - Genk | ||||||
H:02 | 8000 m | 1:24:29 | 10'33" | 11. (14) | ||
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
LD | 5120 m | 0:40:29 | 7'54" | 6. (29) | ||
04.10.2014 - JEC Spectators - Weyervlakte | ||||||
H:02 | 5510 m | 0:55:12 | 10'01" | 20. (24) | ||
24.08.2014 - Pijnven - | ||||||
H:02 | 7600 m | 1:19:50 | 10'30" | 9. (17) | ||
17.08.2014 - FL3D - 3 - Daginschrijving - Waterschei | ||||||
H:02 | 7000 m | 175 m | 1:18:16 | 11'10" | -- (13) | |
16.08.2014 - FL3D - 2 - Daginschrijving - Kolenspoor | ||||||
H:02 | 6200 m | 1:04:43 | 10'26" | -- (25) | ||
15.08.2014 - FL3D - 1 - Daginschrijving - Waterschei | ||||||
H:02 | 6800 m | 1:19:54 | 11'45" | -- (18) | ||
25.06.2014 - Lenteloop PULDERBOS - Zandhoven | ||||||
H:01 | 6700 m | 1:01:33 | 9'11" | 12. (23) | ||
25.05.2014 - VVO Dagwedstrijd - Einderheide | ||||||
H:02 | 8100 m | 1:22:16 | 10'09" | 22. (35) | ||
21.05.2014 - Lenteloop Basvelden - Zonhoven | ||||||
H:03 | 4320 m | 0:29:43 | 6'52" | 7. (20) | ||
01.05.2014 - CITY-O TURNHOUT - TURNHOUT | ||||||
H:02 | 5700 m | 1:01:34 | 10'48" | 12. (18) | ||
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | ||||||
LD | 7200 m | 1:07:26 | 9'21" | 14. (31) | ||
23.04.2014 - Lenteloop "Genk" - Genk | ||||||
H:01 | 5800 m | 0:47:10 | 8'07" | 24. (43) | ||
21.04.2014 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:02 | 7230 m | 1:22:55 | 11'28" | 23. (31) | ||
13.04.2014 - Daginschrijving / Kinder-O - De Mosten | ||||||
LD | 6200 m | 0:54:34 | 8'48" | 15. (22) | ||
23.03.2014 - Nationaler LD Oosterlynck - St.Vith-Dreihütten | ||||||
LD | 7370 m | 180 m | 1:18:51 | 10'41" | 17. (32) | |
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel | ||||||
LD | 7700 m | 1:09:46 | 9'03" | 22. (50) | ||
23.02.2014 - Nationale 1 / 2014 - Saanhoeve | ||||||
LD | 7200 m | 130 m | 1:17:41 | 10'47" | 19. (33) | |
16.02.2014 - Valentijn wintercriterium - Balen - Keiheuvel | ||||||
H:02 | 8200 m | 1:10:25 | 8'35" | 19. (25) | ||
09.02.2014 - Wintercriterium - De Klinge | ||||||
H:07 | 2900 m | 1:26:02 | 29'39" | -- (6) | ||
02.02.2014 - Den Heuvel - Den Heuvel | ||||||
H:03 | 7330 m | 1:04:36 | 8'48" | -- (42) | ||
19.01.2014 - Wintercriterium 't Fonteintje - Koersel | ||||||
H:02 | 8100 m | 1:18:43 | 9'43" | 17. (20) | ||
12.01.2014 - Wintercriterium - Hengelhoef | ||||||
H:03 | 7300 m | 1:14:46 | 10'14" | -- (38) | ||
26.12.2013 - Sylvester - Weelde | ||||||
LD | 7500 m | 1:17:52 | 10'22" | 19. (24) | ||
21.12.2013 - Wintercriterium - Rodenberg | ||||||
H:01 | 6580 m | 1:17:37 | 11'47" | 26. (33) | ||
15.12.2013 - Wintercriterium - Kruiskensberg | ||||||
H:03 | 7700 m | 1:20:15 | 10'25" | -- (28) | ||
08.12.2013 - Wintercriterium MASY NOORD - MEEUWEN | ||||||
H:02 | 8400 m | 1:26:48 | 10'20" | -- (29) | ||
06.10.2013 - Daginschrijving VK Aflossing "Bos van Hees" - Schaffen | ||||||
1 | 6800 m | 1:08:35 | 10'05" | 14. (38) | ||
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | ||||||
SD | 3600 m | 0:47:14 | 13'07" | 1. (25) | ||
01.09.2013 - Regionale wedstrijd - TIELEN | ||||||
H:02 | 6900 m | 1:20:40 | 11'41" | -- (48) | ||
18.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Rijksbos | ||||||
LD | 6940 m | 1:19:04 | 11'23" | 17. (26) | ||
17.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Vlasmeer | ||||||
LD | 7040 m | 1:20:54 | 11'29" | 14. (20) | ||
16.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Einderheide | ||||||
LD | 6090 m | 1:15:16 | 12'21" | 11. (17) | ||
15.08.2013 - Regionale DON BOSCO FITOMETER - Hechtel | ||||||
H:01 | 6500 m | 1:02:21 | 9'35" | 40. (56) | ||
26.05.2013 - 3 daagse van Brabant - Oostelbeersche heide | ||||||
H45 | 7200 m | 1:30:40 | 12'35" | -- (16) | ||
18.05.2013 - 3-Daagse van België Day1 - Zillebos-Melberg | ||||||
H:03 | 7300 m | 1:20:16 | 10'59" | 6. (15) | ||
21.04.2013 - Horensbergdam - Horensbergdam | ||||||
H:03 | 6500 m | 1:03:54 | 9'49" | 22. (30) | ||
17.02.2013 - Sanicole - www.olomega.be | ||||||
H:03 | 6900 m | 1:00:04 | 8'42" | -- (40) | ||
02.12.2012 - Sinterklaascross - www.olomega.be | ||||||
H:02 | 8100 m | 1:08:58 | 8'30" | -- (30) | ||
11.11.2012 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Rouge-Cloître | ||||||
H:02 | 7300 m | 1:14:30 | 10'12" | -- (42) | ||
21.10.2012 - VVO kampioenschap MIDDEN afstand - LOMMEL SAHARA | ||||||
Long Difficult | 7200 m | 1:04:01 | 8'53" | 14. (25) | ||
15.07.2012 - Zomercross - Den Heuvel | ||||||
H:02 | 8260 m | 1:25:19 | 10'19" | -- (25) | ||
01.07.2012 - 3 days of Belgium - Nallogne | ||||||
LD | 5000 m | 180 m | 1:17:14 | 15'26" | 7. (23) | |
23.05.2012 - Lenteloop DON BOSCO fitometer - Hechtel | ||||||
H:01 | 6200 m | 0:56:01 | 9'02" | 33. (69) | ||
08.01.2012 - Wintercriterium Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
H:01 | 9200 m | 1:13:19 | 7'58" | 29. (30) | ||
26.12.2011 - Sylvester 2011 - Geuzenbaan | ||||||
LD | 7000 m | 1:15:03 | 10'43" | 23. (32) | ||
20.11.2011 - Herfstwisselbeker - Lommel Sahara | ||||||
H:08 | 8800 m | 1:12:42 | 8'15" | 5. (8) | ||
13.11.2011 - Klompen Ol - Oostelbeers | ||||||
H:02 | 8300 m | 1:56:08 | 13'59" | -- (19) | ||
04.09.2011 - BM Interclubs - Hasselbach | ||||||
LD | 7200 m | 165 m | 1:20:00 | 11'06" | 11. (15) | |
21.08.2011 - Regionale wedstrijd - LILLE | ||||||
H:01 | 1:46:30 | 15. (24) | ||||
04.05.2011 - Lenteloop PULDERBOS - ZANDHOVEN | ||||||
H:01 | 6900 m | 1:02:52 | 9'06" | 27. (43) | ||
13.02.2011 - Wintercriterium - VALENTIJN - Kelchterhoef West | ||||||
H:01 | 9400 m | 1:24:29 | 8'59" | 22. (24) | ||
23.01.2011 - Brustem Vliegveld - Brustem | ||||||
H:01 | 9800 m | 1:20:02 | 8'10" | 28. (34) | ||
08.01.2011 - Schootshei - | ||||||
H:01 | 8480 m | 160 m | 1:40:05 | 11'48" | 15. (20) | |
28.12.2010 - Sylvester - Grote Heide | ||||||
LD | 6900 m | 1:14:28 | 10'47" | 2. (9) | ||
01.11.2010 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Watermael-Boitsfort | ||||||
01 | 8900 m | 260 m | 1:36:59 | 10'54" | 38. (52) | |
03.10.2010 - Championnat de Belgique Middle Distance - Lommel | ||||||
H. Open | 7600 m | 1:04:32 | 8'29" | 49. (59) | ||
11.11.2009 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Auderghem | ||||||
01 | 9200 m | 1:30:20 | 9'49" | 55. (66) | ||
08.11.2009 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Groenendael | ||||||
01 | 9120 m | 1:34:17 | 10'20" | 39. (50) | ||
01.11.2009 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 1 - Uccle | ||||||
01 | 10300 m | 1:30:03 | 8'45" | 19. (48) | ||
07.06.2009 - Nationale Longue Distance - Elsenborn | ||||||
LD | 6510 m | 100 m | 1:03:12 | 9'42" | 3. (12) | |
26.04.2009 - Championnat Belgique Moyenne Distance - Recht | ||||||
Long Difficult | 6800 m | 100 m | 1:08:24 | 10'04" | 10. (28) | |
15.03.2009 - Nationale Moyenne Distance - Inscription sur place - Weelde Station | ||||||
10 | 7100 m | 1:01:17 | 8'38" | 9. (17) | ||
01.03.2009 - Nationale - Waterschei | ||||||
LD | 6300 m | 1:11:28 | 11'21" | 8. (24) | ||
01.11.2008 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 1 - Tervuren | ||||||
02 | 7800 m | 110 m | 1:09:39 | -- (71) | ||
04.11.2007 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Watermael Boitsfort | ||||||
02 | 7610 m | 135 m | 1:25:21 | 11'13" | 59. (79) | |
09.09.2007 - Championnat de Belgique Longue Distance - Brasschaat | ||||||
LD | 7440 m | NCL | ||||
01.11.2006 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Auderghem | ||||||
03 | 6110 m | 180 m | 1:20:19 | 13'09" | 42. (71) | |
29.10.2006 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 1 - Auderghem | ||||||
02 | 7610 m | 175 m | 1:29:22 | 11'45" | 39. (69) | |
02.07.2006 - Nationale 3 - Classement sur place - Schönberg | ||||||
04 | 7430 m | 140 m | 1:54:28 | 15'24" | 8. (11) |