WebRes.helga-o.com |
28.03.2024 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
D:05 | 4780 m | 0:51:25 | 10'45" | 3. (13) | ||
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
D65 | 3080 m | 0:36:28 | 11'50" | 1. (7) | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
D65 | 3650 m | 0:37:42 | 10'20" | 1. (6) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
D:05 | 3430 m | 0:37:43 | 11'00" | 1. (23) | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
D:04 | 4480 m | 0:39:41 | 8'51" | 2. (22) | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | ||||||
D:Rood kort | 4410 m | 0:48:35 | 11'01" | 1. (9) | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | ||||||
D:Zwart middel | 5000 m | 0:50:32 | 10'06" | 6. (19) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
D:04 | 4540 m | 0:49:56 | 11'00" | 2. (22) | ||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | ||||||
D:04 | 4000 m | 0:48:01 | 12'00" | 2. (10) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
SD | 4290 m | 0:41:46 | 9'44" | 14. (69) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
MM | 5650 m | 0:55:47 | 9'52" | 8. (19) | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
D:Oro-Hydro 5 | 3380 m | 0:32:38 | 9'39" | 2. (9) | ||
06.12.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | ||||||
D:06 | 4420 m | 0:43:01 | 9'44" | 1. (5) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
D:04 | 3920 m | 0:41:58 | 10'42" | 3. (19) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
D60 | 4220 m | 0:45:36 | 10'48" | 3. (7) | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
D:04 | 4140 m | 0:39:17 | 9'29" | 2. (17) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
D. Masters C | 3500 m | 0:49:25 | 14'07" | 2. (4) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
D60 | 4220 m | 0:54:45 | 12'58" | 1. (8) | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | ||||||
D. Open | 5000 m | 1:06:08 | 13'14" | 2. (4) | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
D60 | 2020 m | 0:34:16 | 16'58" | 1. (3) | ||
17.09.2023 - Nederlands kampioenschap lange afstand - Oirschot | ||||||
D55 | 5120 m | 0:51:28 | 10'03" | -- (11) | ||
09.09.2023 - Régionale - Camp Elsenborn | ||||||
D:Rouge Court | 5110 m | 0:56:08 | 10'59" | 1. (20) | ||
02.09.2023 - HOS -Kiewit - Hasselt | ||||||
D:01 | 4530 m | NCL | ||||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
W60 | 4190 m | 1:13:30 | 17'33" | 6. (25) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
W60 | 3280 m | 0:40:14 | 12'16" | 2. (24) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
W60 | 3940 m | 0:46:17 | 11'45" | 2. (25) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
W60 | 4000 m | 0:45:58 | 11'30" | 3. (23) | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | ||||||
D:03 | 3530 m | 0:39:06 | 11'05" | 1. (19) | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
D:03 | 3750 m | 0:39:59 | 10'40" | 1. (21) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
D60 | 4300 m | 80 m | 0:39:07 | 9'06" | 1. (18) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
D60 | 5100 m | 120 m | 0:58:58 | 11'34" | 2. (18) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
D60 | 3500 m | 55 m | 0:40:04 | 11'27" | 2. (18) | |
25.06.2023 - Regionale Westerlo - WESTERLO | ||||||
D:02 | 3010 m | 0:29:44 | 9'53" | 2. (10) | ||
10.06.2023 - HOS - Zonhoven - Zonhoven | ||||||
D:02 | 3100 m | 0:31:55 | 10'18" | 1. (7) | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | ||||||
D:05 | 3200 m | 0:34:31 | 10'47" | 1. (9) | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
D:04 | 3510 m | 0:32:43 | 9'19" | 1. (16) | ||
24.05.2023 - Lenteloop Vossemeren - Lommel | ||||||
D:03 | 3640 m | 0:36:19 | 9'59" | 2. (16) | ||
20.05.2023 - LOS 2023-04 - provinciaal domein | ||||||
D:02 | 3030 m | 0:30:11 | 9'58" | 2. (28) | ||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
D:05 | 2870 m | 0:29:19 | 10'13" | 1. (12) | ||
16.04.2023 - Nationale(r) LD - Dreihütten-St.Vith | ||||||
D60 | 4520 m | 120 m | 0:52:14 | 11'33" | 1. (5) | |
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:04 | 4150 m | 0:40:29 | 9'45" | 2. (30) | ||
25.03.2023 - KOS ZILVERMEER - MOL | ||||||
D:01 | 4780 m | 0:45:28 | 9'31" | 2. (5) | ||
19.03.2023 - Nationale - Long Distance Oosterlynck - Hoge Mouw | ||||||
D60 | 3580 m | 0:38:36 | 10'47" | 1. (8) | ||
12.03.2023 - Nationale LD - Hèvremont | ||||||
D60 | 3390 m | 65 m | 0:43:59 | 12'58" | 1. (6) | |
09.03.2023 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
05 | 5200 m | 0:57:38 | 11'05" | 3. (23) | ||
05.03.2023 - Interland - Lommel | ||||||
W60 | 4130 m | 0:40:48 | 9'53" | 3. (15) | ||
26.02.2023 - Oostappense heide - Ommel | ||||||
D:IOF 3 | 3830 m | 0:46:45 | 12'12" | 2. (16) | ||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | ||||||
D:04 | 4190 m | 0:38:56 | 9'18" | 1. (22) | ||
29.01.2023 - Forest Cup Gerhees - Ham | ||||||
D:04 | 4680 m | 0:58:51 | 12'34" | 4. (18) | ||
22.01.2023 - Ijzeren Paal - Lommel | ||||||
D:04 | 3920 m | 0:45:01 | 11'29" | 1. (15) | ||
15.01.2023 - Regionale Lilse bergen - LILLE | ||||||
D:04 | 4110 m | 0:45:36 | 11'06" | 4. (21) | ||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | ||||||
MM | 5500 m | 1:01:54 | 11'15" | 5. (19) | ||
08.12.2022 - Militair Regelmatigheidscriterium - Baeckelandt | ||||||
D:06 | 5000 m | 0:55:16 | 11'03" | 1. (6) | ||
04.12.2022 - Kamp Beverlo (Sinterklaascross) - Leopoldsburg | ||||||
D:04 | 4190 m | 0:39:18 | 9'23" | 2. (19) | ||
27.11.2022 - Herfstwisselbeker - Dilsenerbos (Forest Cup) - Dilsen-Stokkem | ||||||
D:05 | 3250 m | 0:48:00 | 14'46" | 1. (8) | ||
20.11.2022 - Regionale - Hamont | ||||||
D:04 | 4580 m | 0:55:25 | 12'06" | 1. (8) | ||
18.11.2022 - Militair Individueel Kampioenschap - De Plas - Houthalen | ||||||
Short | 5260 m | 0:59:32 | 11'19" | 10. (40) | ||
06.11.2022 - 40e Klompen-OL - Omlopen - Oostelbeersche heide | ||||||
D:04 | 4300 m | 0:48:26 | 11'16" | 2. (11) | ||
23.10.2022 - Forest Cup - Schootshei - Maaseik | ||||||
D:04 | 4070 m | 0:48:36 | 11'56" | 3. (20) | ||
15.10.2022 - HOS 8 - Katarinawijk - Hasselt | ||||||
D:01 | 4900 m | 0:44:21 | 9'03" | 2. (7) | ||
09.10.2022 - Interclub - De Winner | ||||||
D60 | 4260 m | 0:50:48 | 11'55" | 2. (8) | ||
05.10.2022 - HOS 7 - Campus Diepenbeek - Hasselt | ||||||
D:01 | 4060 m | 0:50:01 | 12'19" | 1. (6) | ||
02.10.2022 - Forest cup Hechtelse Duinen Oost - Hechtel | ||||||
D:05 | 3680 m | 0:41:56 | 11'24" | 1. (13) | ||
24.09.2022 - HOS 2022-06 - Alken | ||||||
D:Lang | 4220 m | 0:53:20 | 12'38" | 7. (8) | ||
10.09.2022 - O Serie Hulsen - BALEN | ||||||
D:01 | 4040 m | 0:40:26 | 10'00" | 2. (10) | ||
21.08.2022 - Nationale Lang - Weyervlakte | ||||||
D60 | 3750 m | 0:37:54 | 10'06" | 2. (9) | ||
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | ||||||
D60 | 4090 m | 0:45:49 | 11'12" | 2. (12) | ||
14.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 2 - STALEYCKERHEIDE | ||||||
D60 | 4050 m | 0:56:41 | 14'00" | 5. (12) | ||
13.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 1 - ZWARTE WEG WEST | ||||||
D60 | 3390 m | 0:36:49 | 10'52" | 2. (12) | ||
31.07.2022 - Thuisblijverscross Peertsbos - Herentals | ||||||
D:02 | 5230 m | 1:21:47 | 15'38" | 4. (10) | ||
03.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 3 - Louveterie La Gileppe | ||||||
D60 | 3000 m | 100 m | 0:37:35 | 12'32" | 1. (22) | |
02.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 2 - La Gileppe | ||||||
D60 | 3660 m | 35 m | 0:32:56 | 9'00" | 1. (23) | |
01.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 1 - Eupen | ||||||
D60 | 3250 m | 50 m | 0:48:20 | 14'52" | 1. (22) | |
26.06.2022 - Nationale LD - Huy | ||||||
SD | 4000 m | 100 m | 0:55:35 | 13'54" | 1. (9) | |
19.06.2022 - City Cup - Pelt City | ||||||
D:04 | 3340 m | DSQ | ||||
11.06.2022 - HOS 4 - Kuringen - Hasselt | ||||||
D:01 | 4860 m | 0:46:33 | 9'35" | 1. (6) | ||
08.06.2022 - Zwarte bergen - Luyksgestel | ||||||
D:03 | 3670 m | 0:56:14 | 15'19" | 3. (5) | ||
01.06.2022 - LenteLoop - Basvelden | ||||||
D:01 | 4970 m | 0:41:02 | 8'15" | 5. (12) | ||
25.05.2022 - LenteLoop - Slagveld | ||||||
D:02 | 4500 m | 0:47:10 | 10'29" | 2. (11) | ||
14.05.2022 - HOS 3 - Zonhoven Centrum - Zonhoven | ||||||
D:01 | 4640 m | 0:44:46 | 9'39" | 5. (9) | ||
08.05.2022 - VK Sprintaflossing - Kapermolen | ||||||
OV Mixed Relay Masters+ | 1780 m | 0:13:00 | 7'18" | -- (10) | ||
30.04.2022 - Kempen O serie INSPIRO - HOUTHALEN | ||||||
D:01 | 3550 m | 0:34:35 | 9'45" | 3. (6) | ||
24.04.2022 - Zwarte Horst - Luyksgestel | ||||||
D:02 | 4570 m | 1:03:33 | 13'54" | 4. (14) | ||
22.04.2022 - Challenge Autmans 2022 - Schönefeld (Eupen) | ||||||
OPEN | 5300 m | 1:05:41 | 12'24" | 47. (72) | ||
18.04.2022 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:04 | 4070 m | 0:39:18 | 9'39" | 2. (21) | ||
16.04.2022 - Regionaler 9 Bahnen - Rodt Skihütte | ||||||
D:Noir moyen | 5210 m | 80 m | 1:07:20 | 12'55" | 3. (10) | |
09.04.2022 - HOS 2022 - HOS 1 - Corda Campus - Hasselt | ||||||
D:01 | 4850 m | 0:45:13 | 9'19" | 2. (8) | ||
01.04.2022 - Militair Regelmatigheidscriterium - Neuville-en-Condroz | ||||||
06 | 5400 m | 1:00:27 | 11'12" | 1. (12) | ||
27.03.2022 - BK midden afstand - HELCHTERENBOS | ||||||
D60 | 3320 m | 0:31:28 | 9'29" | 3. (11) | ||
06.03.2022 - Régionale 9 circuits - Schönberg | ||||||
D:Noir moyen | 5420 m | 170 m | 1:01:12 | 11'17" | 4. (17) | |
27.02.2022 - Graafsbos - Merksplas | ||||||
D:04 | 4140 m | 0:52:15 | 12'37" | 1. (21) | ||
20.02.2022 - Nationale Longue Distance - Nomont - Famelette | ||||||
D60 | 4040 m | 80 m | 0:53:20 | 13'12" | 1. (8) | |
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | ||||||
D:04 | 4530 m | 0:46:44 | 10'19" | 4. (23) | ||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | ||||||
D. Masters C | 3040 m | 0:29:28 | 9'42" | 1. (8) | ||
30.01.2022 - Sledderlo - Genk | ||||||
D:04 | 4240 m | 0:45:23 | 10'42" | 1. (26) | ||
16.01.2022 - Regionale Hoge Rielen - LICHTAART | ||||||
D:04 | 4380 m | 11:44:14 | 160'47" | 23. (24) | ||
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | ||||||
D60 | 4070 m | 0:41:15 | 10'08" | 2. (6) | ||
30.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 5 - HEESERBERGEN | ||||||
D60 | 3090 m | 0:31:11 | 10'06" | 2. (6) | ||
29.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 4 - SCHOOTSHEI | ||||||
D60 | 3700 m | 0:44:38 | 12'04" | 1. (6) | ||
28.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 3 - POSTEL | ||||||
D60 | 3540 m | 0:39:49 | 11'15" | 1. (5) | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | ||||||
D60 | 3460 m | 0:36:03 | 10'25" | 1. (6) | ||
18.12.2021 - O serie KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
D:01 | 4570 m | 0:44:07 | 9'39" | 6. (15) | ||
12.12.2021 - Regionale DE BEELTJENS - WESTERLO | ||||||
D:04 | 4110 m | 0:46:08 | 11'13" | 1. (10) | ||
05.12.2021 - Regional - Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
D:04 | 4400 m | 0:44:56 | 10'13" | 1. (12) | ||
28.11.2021 - Regionale - Kolisbos | ||||||
D:04 | 3950 m | 0:41:51 | 10'36" | 1. (9) | ||
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | ||||||
D:05 | 3300 m | 0:37:56 | 11'30" | 1. (12) | ||
14.11.2021 - Brussels Orienteering Challenge #4 - La Hulpe | ||||||
D:Noir court | 4400 m | 0:48:13 | 10'57" | 2. (15) | ||
10.11.2021 - Militair regelmatigheidscriterium - Pijnven | ||||||
D:05 | 4900 m | NCL | ||||
06.11.2021 - Nationale Lange afstand - Dilsenerbos | ||||||
D60 | 4330 m | 120 m | 0:55:42 | 12'52" | 1. (5) | |
24.10.2021 - Brussels Orienteering Challenge #1 - Tervuren | ||||||
D:Noir moyen | 5700 m | 75 m | 1:06:42 | 11'42" | 9. (15) | |
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | ||||||
D. Masters C | 3380 m | 0:35:42 | 10'34" | 1. (12) | ||
13.10.2021 - Militair Regelmatigheidscriterium - Houthalen-Helchteren | ||||||
D:05 | 4960 m | NCL | ||||
03.10.2021 - BK Aflossing - Weyervlakte | ||||||
D. Masters C | 2400 m | 0:38:00 | 15'50" | 1. (3) | ||
24.09.2021 - Aflossing Rik Thys - Opglabbeek | ||||||
H. Open | 5500 m | 1:02:33 | 11'22" | 28. (90) | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | ||||||
D60 | 4430 m | 0:55:22,414 | 12'30" | 1. (6) | ||
15.09.2021 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel-Eksel | ||||||
D:06 | 3700 m | 0:38:49 | 10'29" | 1. (6) | ||
05.09.2021 - Hoeverdijk - Pijnven | ||||||
D:04 | 4090 m | 0:45:10 | 11'03" | 2. (18) | ||
04.09.2021 - Kempen O serie - Lommel sportvelden | ||||||
D:02 | 3050 m | 0:25:20 | 8'18" | 1. (6) | ||
22.08.2021 - City - O - BILZEN - BILZEN | ||||||
D:03 | 2870 m | NCL | ||||
08.08.2021 - Regionale Rivierenhof - Rivierenhof | ||||||
D:3 | 3640 m | 0:38:24 | 10'33" | 3. (20) | ||
11.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 3 - St.Vith | ||||||
D60 | 3740 m | 60 m | 0:40:34 | 10'51" | 3. (14) | |
10.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 2 - St.Vith | ||||||
D60 | 3620 m | 25 m | 0:44:52 | 12'24" | 3. (14) | |
09.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 1 - St.Vith | ||||||
D60 | 3020 m | 50 m | 0:37:00 | 12'15" | 1. (14) | |
26.06.2021 - Championnat de Belgique de Moyenne Distance - SPA NORD | ||||||
D60 | 3150 m | 60 m | 0:40:04 | 12'43" | 1. (11) | |
20.06.2021 - Nationale Longue Distance - Botrange - Botrange | ||||||
D60 | 4100 m | 85 m | 1:07:08 | 16'22" | 3. (11) | |
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
D60 | 2660 m | 0:28:57 | 10'53" | 1. (12) | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | ||||||
D60 | 4980 m | 1:07:36 | 13'34" | 2. (14) | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
D60 | 2860 m | 20 m | 0:35:28 | 12'24" | 2. (8) | |
27.09.2020 - Championnat de Belgique et FRSO Longue distance - Stambruges | ||||||
D60 | 4300 m | 45 m | 1:07:32 | 15'42" | 1. (10) | |
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | ||||||
D60 | 5170 m | 0:59:16 | 11'27" | 1. (9) | ||
12.09.2020 - Régionale 9 circuits - Amay | ||||||
D:Noir moyen | 5600 m | 220 m | 1:38:41 | 17'37" | 6. (16) | |
06.09.2020 - Circuits individuels - BCR - Anlier | ||||||
D:SD | 4300 m | 160 m | 0:53:54 | 12'32" | 2. (13) | |
05.09.2020 - Régionale Forêt d'Anlier - Vlessart | ||||||
D:Noir Moyen | 5100 m | 95 m | 1:10:48 | 13'52" | 12. (16) | |
29.08.2020 - Nationale Moyenne Distance - Spa - Sources | ||||||
D60 | 4060 m | 95 m | 0:53:05 | 13'04" | 1. (9) | |
28.08.2020 - Régionale 9 couleurs - Spa - Nord | ||||||
D:Noir moyen | 5580 m | 190 m | 1:18:08 | 14'00" | 5. (19) | |
09.08.2020 - Challenge Wagener - Parcours Individuels - Vielsalm | ||||||
D:SD | 3600 m | 0:48:36 | 13'30" | 1. (9) | ||
25.07.2020 - Gerhagen - Gerhagen | ||||||
D:03 | 4600 m | 0:52:21 | 11'22" | 2. (31) | ||
19.07.2020 - Régionale 5 circuits - Bois des Manants | ||||||
D:Rouge | 3900 m | 145 m | NCL | |||
12.07.2020 - Régionale 5 circuits EUPEN - La SOOR | ||||||
D:Rouge | 4300 m | 150 m | 1:19:24 | 18'27" | 7. (22) | |
07.03.2020 - O serie Kempen 2 - ZILVERMEER MOL | ||||||
D:01 | 4150 m | 0:38:38 | 9'18" | 6. (22) | ||
01.03.2020 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
D:06 | 3340 m | 0:38:21 | 11'28" | 1. (13) | ||
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | ||||||
D60 | 3800 m | 0:41:15 | 10'51" | 1. (10) | ||
15.02.2020 - O Serie KEMPEN 1 - Balen - Keiheuvel | ||||||
D:05 | 2990 m | 0:32:01 | 10'42" | -- (6) | ||
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART | ||||||
D:06 | 3640 m | 0:32:57 | 9'03" | 1. (12) | ||
25.01.2020 - Individuele omlopen replay H Mas A - Staleyckerheide - Leopoldsburg | ||||||
D:SD | 4300 m | 0:44:35 | 10'22" | 2. (10) | ||
19.01.2020 - Wintercriterium Gerhees-Wolputten - Ham | ||||||
D:06 | 4210 m | 0:45:50 | 10'53" | 1. (22) | ||
12.01.2020 - Wintercriterium Witgoor - DESSEL | ||||||
D:05 | 3740 m | 0:35:52 | 9'35" | 1. (22) | ||
08.12.2019 - Herfstwisselbeker - HECHTEL | ||||||
D:06 | 3070 m | 0:30:31 | 9'56" | 1. (7) | ||
07.12.2019 - O serie ZILVERMEER - MOL | ||||||
D:speciaal 1 | 4090 m | 0:48:29 | 11'51" | 1. (1) | ||
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo | ||||||
D:04 | 5500 m | 0:49:26 | 8'59" | 3. (24) | ||
24.11.2019 - Wintercriterium / NMBS-kampioenschap - Kolisbos - Pelt | ||||||
D:05 | 4580 m | 0:51:24 | 11'13" | 1. (13) | ||
21.11.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium - ZONHOVEN | ||||||
D:04 | 6370 m | 1:02:38 | 9'49" | 1. (1) | ||
17.11.2019 - Brussels Orienteering Challenge #4 - La Hulpe | ||||||
D:Noir moyen | 6300 m | 1:17:57 | 12'22" | 14. (29) | ||
02.11.2019 - Regional - e /Oml. - Balen | ||||||
D:01 | 3980 m | 0:30:08 | 7'34" | 1. (19) | ||
19.10.2019 - BOS #8: Balendijk - Lommel | ||||||
D:01 | 5890 m | 0:53:49 | 9'08" | 2. (8) | ||
13.10.2019 - City Race Maastricht - Maastricht | ||||||
SD | 4600 m | 0:36:46 | 7'59" | 2. (12) | ||
04.10.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium 2019 - Tielenkamp | ||||||
D:04 | 5820 m | 1:12:52 | 12'31" | 1. (2) | ||
29.09.2019 - Wisselbeker Staepelaere - Masy Zuid | ||||||
H. Open | 3840 m | 0:34:25 | 8'57" | 14. (52) | ||
27.09.2019 - Wisselbeker ADC Rik Thys - Lommel Sahara | ||||||
NOIR | 5000 m | 0:45:44 | 9'08" | 47. (118) | ||
22.09.2019 - Nationale LD - Bois de la Vecquée Seraing | ||||||
D60 | 5000 m | 80 m | 0:52:43 | 10'32" | 1. (5) | |
15.09.2019 - BK RELAY - GENK | ||||||
D. Masters B | 5070 m | 0:54:04 | 10'39" | 1. (6) | ||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | ||||||
D60 | 4700 m | 65 m | 0:47:38 | 10'08" | 1. (8) | |
01.09.2019 - Nationale Longues Distances - Nassogne | ||||||
D60 | 5200 m | 150 m | 1:08:25 | 13'09" | 1. (7) | |
25.08.2019 - Championnat de Belgique Interclubs - SPA - Sources | ||||||
D60 | 4700 m | 135 m | 0:59:52 | 12'44" | 1. (7) | |
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
D60 | 4320 m | 1:01:54 | 14'19" | 2. (16) | ||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
D60 | 3610 m | 0:36:25 | 10'05" | 1. (16) | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
D60 | 4260 m | 0:46:22 | 10'53" | 1. (16) | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
D60 | 3350 m | 0:38:45 | 11'34" | 1. (16) | ||
11.08.2019 - Holven - Overpelt | ||||||
D:04 | 5610 m | 0:59:16 | 10'33" | 1. (10) | ||
27.07.2019 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
D:02 | 5330 m | 1:05:07 | 12'13" | 5. (23) | ||
26.06.2019 - Vossemeren Lommel - Vossemeren | ||||||
D:02 | 4620 m | 0:52:26 | 11'20" | 2. (8) | ||
22.06.2019 - BOS #5: Holven - Pelt | ||||||
D:01 | 6030 m | 0:59:09 | 9'48" | 3. (9) | ||
19.06.2019 - Lenteloop Groote Cirkel - Reusel | ||||||
D:02 | 4500 m | 0:52:26 | 11'39" | 1. (8) | ||
16.06.2019 - Regionale Balendijk - Lommel | ||||||
D:03 | 5430 m | 1:07:27 | 12'25" | 1. (4) | ||
02.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
D60 | 3400 m | 0:35:41 | 10'29" | 1. (7) | ||
01.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
D60 | 3400 m | 0:38:44 | 11'23" | 1. (6) | ||
25.05.2019 - BOS #4: Kattenbos Lommel - Lommel | ||||||
D:01 | 7450 m | 1:06:54 | 8'58" | 2. (6) | ||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | ||||||
D60 | 1880 m | 0:22:48 | 12'07" | 1. (6) | ||
12.05.2019 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Mer de Sable - Stambruges | ||||||
D60 | 2800 m | 50 m | 0:34:32 | 12'19" | 1. (10) | |
28.04.2019 - Nationaler MD - St.Vither Wald Süd | ||||||
D60 | 2860 m | 45 m | 0:30:15 | 10'34" | 1. (8) | |
22.04.2019 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:05 | 4250 m | 0:43:43 | 10'17" | 1. (27) | ||
13.04.2019 - BOS #2: Grote Hof - Hobos - Hechtel-Eksel | ||||||
D:01 | 6870 m | 1:03:25 | 9'13" | 1. (8) | ||
07.04.2019 - VK Sprint - Tessenderlo | ||||||
DMC | 2180 m | 0:18:27 | 8'27" | 1. (13) | ||
29.03.2019 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - LEOPOLDSBURG | ||||||
05 | 4900 m | 0:53:22 | 10'53" | 10. (54) | ||
24.03.2019 - Regionale Sledderlo - Genk | ||||||
D:04 | 5600 m | 1:02:02 | 11'04" | 6. (18) | ||
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | ||||||
D60 | 4320 m | 0:39:12 | 9'04" | 1. (9) | ||
03.03.2019 - VK Lang - Kattenbos | ||||||
D60 | 3280 m | 0:30:07 | 9'10" | 1. (5) | ||
21.02.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium - Dessel-Witgoor | ||||||
04 | 6180 m | 1:01:58 | 10'01" | 13. (97) | ||
17.02.2019 - Nationale 1 LD - Schönefeld | ||||||
D60 | 4500 m | 50 m | 0:49:09 | 10'55" | 1. (10) | |
10.02.2019 - Valentijn wintercriterium - Sonnis Noord Helchteren | ||||||
D:04 | 5690 m | 0:57:41 | 10'08" | 7. (18) | ||
03.02.2019 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
D:05 | 5070 m | 0:52:46 | 10'24" | 1. (12) | ||
31.01.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium Helchterenbos - Leopoldsburg | ||||||
05 | 5680 m | 0:55:40 | 9'48" | 4. (38) | ||
27.01.2019 - Wintercriterium - Mariemborg | ||||||
D:05 | 3660 m | 0:38:10 | 10'25" | 2. (15) | ||
20.01.2019 - Kepkensberg - Ham | ||||||
D:04 | 4030 m | 0:42:47 | 10'36" | 2. (20) | ||
13.01.2019 - Wintercriterium Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
D:04 | 5650 m | 1:00:25 | 10'41" | 5. (20) | ||
06.01.2019 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | ||||||
D:05 | 4690 m | 0:44:13 | 9'25" | 1. (18) | ||
29.12.2018 - Sylvester 2018 - day 4 - Houthalen | ||||||
SD | 4330 m | 0:40:52 | 9'26" | 10. (46) | ||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | ||||||
SD | 4380 m | 0:42:06 | 9'36" | 2. (24) | ||
23.12.2018 - Wintercriterium - Witte Bergen | ||||||
D:05 | 4200 m | 0:39:05 | 9'18" | 2. (19) | ||
09.12.2018 - Wintercriterium De Beeltjes - Westerlo | ||||||
D:03 | 6830 m | 1:13:50 | 10'48" | 4. (4) | ||
25.11.2018 - Wintercriterium NMBS-kampioenschap - Kattenbos | ||||||
D:03 | 6900 m | 1:01:10 | 8'51" | 3. (9) | ||
22.11.2018 - Militair Regelmatigheidscriterium - REGULARITE ZONHOVEN - ZONHOVEN | ||||||
04 | 6700 m | 1:04:49 | 9'40" | 34. (75) | ||
18.11.2018 - Wintercriterium Keiheuvel - BALEN | ||||||
D:04 | 5940 m | 0:55:37 | 9'21" | 3. (18) | ||
11.11.2018 - Klompen OL VVO - Oostelbeersche heide | ||||||
D:04 | 5800 m | 0:56:39 | 9'46" | 1. (12) | ||
08.11.2018 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | ||||||
05 | 5630 m | 0:52:47 | 9'22" | 7. (29) | ||
04.11.2018 - VK middel - Gruitrode | ||||||
DMB | 3740 m | 0:51:54 | 13'52" | 3. (10) | ||
14.10.2018 - Nat Lang De Roeler - | ||||||
D55 | 4200 m | 0:43:29 | 10'21" | 1. (4) | ||
07.10.2018 - Daginschrijvingen Nationale lang Helchterenbos - HELCHTEREN | ||||||
SD | 4330 m | 0:55:27 | 12'48" | 13. (34) | ||
28.09.2018 - Aflossing Rik Thys - Pijnven | ||||||
Aflossing Rik Thys | 5110 m | 0:54:21 | 10'38" | 59. (98) | ||
16.09.2018 - Regionale - Bokrijk - Bokrijk | ||||||
D:02 | 7400 m | 1:17:13 | 10'26" | 1. (2) | ||
26.08.2018 - BK Clubaflossing - Vierveld | ||||||
Belgian club Relay | 5630 m | 1:26:28 | 15'21" | 20. (36) | ||
19.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 3 - Hechtelse Duinen | ||||||
D55 | 4790 m | 0:55:09 | 11'30" | 2. (9) | ||
18.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - Day 2 - Spiekelspade | ||||||
D55 | 4590 m | 0:48:56 | 10'39" | 2. (12) | ||
17.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 1 - Don Bosco Fitometer | ||||||
D55 | 3770 m | 0:34:19 | 9'06" | 2. (12) | ||
12.08.2018 - Challenge Wagener + Course du Jour - Küchelscheid | ||||||
D:LE | 5730 m | 80 m | 1:12:46 | 12'41" | 1. (2) | |
24.06.2018 - Chapt FRSO longue distance - Erezée | ||||||
D55 | 3800 m | 200 m | 0:53:26 | 14'03" | 1. (9) | |
17.06.2018 - Challenge Jean-Damien Schenkelaars - Terril de la Batterie | ||||||
D:Noir Moyen | 4900 m | 300 m | NCL | |||
10.06.2018 - NK relay - daginschrijving - Zwarte horst | ||||||
SD | 3800 m | 0:51:51 | 13'38" | 12. (43) | ||
03.06.2018 - Diest - Diest | ||||||
D:05 | 3700 m | 0:41:17 | 11'09" | 2. (29) | ||
20.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Pussemange | ||||||
D55 | 4900 m | 0:51:41 | 10'32" | 4. (27) | ||
19.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Sugny | ||||||
D55 | 3000 m | 0:37:10 | 12'23" | 6. (26) | ||
01.05.2018 - Vlaams kampioenschap Sprint - WESTERLO | ||||||
D. Masters B | 2000 m | 0:17:13 | 8'36" | 3. (10) | ||
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | ||||||
D55 | 4000 m | 0:46:04 | 11'30" | 1. (9) | ||
22.04.2018 - Régionale La Julienne - La Julienne | ||||||
D:Noir court | 3200 m | 170 m | 0:48:49 | 15'15" | 2. (16) | |
19.04.2018 - MdBn 1C/1Gr - Leopoldsburg | ||||||
5 | 5400 m | 1:07:17 | 12'27" | 1. (45) | ||
15.04.2018 - Sledderlo - Genk | ||||||
D:04 | 5600 m | 0:55:28 | 9'54" | 5. (30) | ||
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:04 | 5180 m | 0:52:32 | 10'08" | 4. (27) | ||
25.03.2018 - Nationale ABSO - Esneux-Sud | ||||||
D55 | 3800 m | 130 m | 0:44:26 | 11'41" | 1. (7) | |
22.03.2018 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - LEOPOLDSBURG | ||||||
5 | 5100 m | 0:52:24 | 10'16" | 5. (27) | ||
18.03.2018 - Regionale Be-Mine - Beringen Mijn | ||||||
D:03 | 3800 m | 0:39:19 | 10'20" | 8. (16) | ||
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | ||||||
D:04 | 5400 m | 0:51:07 | 9'27" | 1. (25) | ||
11.02.2018 - Heeserbergen - Lommel | ||||||
D:04 | 5320 m | 0:52:28 | 9'51" | 4. (21) | ||
04.02.2018 - Hertberg - Herselt | ||||||
D:04 | 5500 m | 1:02:22 | 11'20" | 3. (15) | ||
21.01.2018 - Geneberg - Ham | ||||||
D:05 | 5030 m | 0:49:39 | 9'52" | 1. (26) | ||
14.01.2018 - Wintercriterium Koersel 't Fonteintje - KOERSEL | ||||||
D:05 | 4200 m | 0:43:19 | 10'18" | 1. (28) | ||
07.01.2018 - Ploegenwedstrijd - Gerhagen | ||||||
D:05 | 4200 m | 0:45:37 | 10'51" | 1. (17) | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | ||||||
SD | 4600 m | 0:45:21 | 9'51" | 7. (45) | ||
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk | ||||||
SD | 4310 m | 0:43:46 | 10'09" | 5. (27) | ||
10.12.2017 - Galbergen - Mol | ||||||
D:05 | 4020 m | 0:43:12 | 10'44" | 1. (12) | ||
03.12.2017 - Sinterklaascross - Leopoldsburg | ||||||
D:03 | 7400 m | 2:14:59 | 18'14" | 3. (3) | ||
26.11.2017 - Wintercriterium Willekensberg St Ferdinand - LUMMEN | ||||||
D:05 | 4300 m | 0:40:22 | 9'23" | 1. (24) | ||
23.11.2017 - REGULARITE ZONHOVEN - ZONHOVEN | ||||||
3 | 7400 m | 1:09:11 | 9'20" | 29. (89) | ||
19.11.2017 - Herfstwisselbeker - Maasmechelen | ||||||
D:14 | 5700 m | 0:58:31 | 10'15" | -- (4) | ||
12.11.2017 - Wintercriterium - Kolisbos | ||||||
D:04 | 5900 m | 0:58:09 | 9'51" | 2. (10) | ||
05.11.2017 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
D:04 | 5500 m | 0:51:47 | 9'24" | 3. (12) | ||
15.10.2017 - Vlaams Kampioenschap Aflossing - Leopoldsburg | ||||||
H. Open | 3900 m | 0:41:50 | 10'43" | 20. (70) | ||
08.10.2017 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
D:02 | 7600 m | 1:40:21 | 13'12" | 1. (1) | ||
01.10.2017 - Nationale lang Kelchterhoef - Sonnis - HOUTHALEN | ||||||
D55 | 5100 m | 0:54:51 | 10'45" | 1. (6) | ||
29.09.2017 - Aflossing Rik Thys - Maasmechelen | ||||||
H. Open | 5300 m | 1:01:21 | 11'34" | 39. (99) | ||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | ||||||
D55 | 4780 m | 35 m | 0:47:45 | 9'59" | 2. (9) | |
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | ||||||
D55 | 4500 m | 0:45:15 | 10'03" | 1. (2) | ||
10.09.2017 - BK aflossing - Gruitrode | ||||||
D. Masters B | 3800 m | 0:43:54 | 11'33" | 1. (6) | ||
03.09.2017 - Regionale Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
D:03 | 7000 m | 1:14:36 | 10'39" | 2. (7) | ||
27.08.2017 - BM Interclubs - Hinter den Sandgruben | ||||||
D55 | 3320 m | 70 m | 0:33:45 | 10'09" | 1. (8) | |
20.08.2017 - Challenge Wagener - Rodt | ||||||
D:LD | 5800 m | 110 m | 1:04:49 | 11'10" | 2. (5) | |
15.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-Oost | ||||||
D55 | 3880 m | 0:50:37 | 13'02" | 1. (6) | ||
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West | ||||||
D55 | 3820 m | 0:42:47 | 11'11" | 1. (6) | ||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | ||||||
D55 | 3310 m | 0:34:28 | 10'24" | 2. (7) | ||
12.08.2017 - 4 Days of Flanders - Kolenspoor | ||||||
D55 | 3340 m | 0:46:51 | 14'01" | 1. (7) | ||
06.08.2017 - Régionale 9 couleurs - Spa Sources | ||||||
Noir moyen | 6630 m | 185 m | 1:21:17 | 12'15" | 21. (67) | |
16.07.2017 - Thuisblijverscross - Gielsbos | ||||||
D:03 | 5600 m | 0:48:08 | 8'35" | 5. (20) | ||
25.06.2017 - Nationale MD - Bois des Manants | ||||||
D55 | 2800 m | 70 m | 0:32:18 | 11'32" | 1. (3) | |
18.06.2017 - Balendijk - Lommel | ||||||
D:05 | 4710 m | 1:00:10 | 12'46" | 1. (10) | ||
11.06.2017 - Nationale long distance 3 - St - Hubert Les Abanages | ||||||
D55 | 5900 m | 1:21:05 | 13'44" | 1. (5) | ||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | ||||||
D55 | 5300 m | 0:54:38 | 10'18" | 2. (16) | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | ||||||
D55 | 4800 m | 0:53:46 | 11'12" | 2. (16) | ||
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN | ||||||
D55 | 3300 m | 0:36:12 | 10'58" | 3. (15) | ||
24.05.2017 - Lenteloop Schoterse bossen World Orienteering Day - Tessenderlo | ||||||
D:02 | 4320 m | 0:45:43 | 10'34" | 4. (26) | ||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | ||||||
D55 | 2200 m | 0:23:33 | 10'42" | 2. (6) | ||
10.05.2017 - Memorial Jacky Sallaerts - Lenteloop - MOL ZILVERMEER | ||||||
D:02 | 4500 m | 0:38:17 | 8'30" | 3. (19) | ||
07.05.2017 - Nationale sprint - Geel | ||||||
LD | 3600 m | NCL | ||||
23.04.2017 - Régionale 4 couleurs - Straimont | ||||||
D:LD | 6830 m | 250 m | 1:27:09 | 12'45" | 2. (4) | |
22.04.2017 - Régionale pré-relais des clubs - Assenois | ||||||
D:Noir Moyen | 4400 m | 175 m | 0:55:25 | 12'35" | 1. (5) | |
17.04.2017 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:04 | 5030 m | 0:53:06 | 10'33" | 7. (32) | ||
09.04.2017 - Nationale L.D. - Küchelscheid | ||||||
D55 | 4090 m | 55 m | 0:46:54 | 11'28" | 1. (7) | |
31.03.2017 - Wisselbeker Comd Kamp BEVERLO - HEPPEN | ||||||
6 | 4400 m | 0:44:45 | 10'10" | 3. (38) | ||
19.03.2017 - Regionaler - Elsenborn | ||||||
D:Rouge | 4540 m | 40 m | 0:48:22 | 10'39" | 1. (34) | |
12.03.2017 - Régionale 9 couleurs et O-Trail - Ferrières | ||||||
Noir moyen | 5500 m | 175 m | 1:17:55 | 14'09" | 33. (64) | |
05.03.2017 - Regionale Holven - Overpelt | ||||||
D:04 | 5250 m | 0:53:28 | 10'11" | 1. (15) | ||
26.02.2017 - Nationale 1 - Schootshei | ||||||
D55 | 3600 m | 85 m | 0:46:28 | 12'54" | 1. (6) | |
19.02.2017 - Championnat BEL Middle Distance - Godinne | ||||||
D55 | 3200 m | 90 m | 0:36:50 | 11'30" | 2. (12) | |
12.02.2017 - Valentijn wintercriterium - KOERSEL | ||||||
D:04 | 5100 m | 0:46:34 | 9'07" | 1. (17) | ||
05.02.2017 - VK MD Geneberg - Ham | ||||||
D. Masters B | 3660 m | 0:34:17 | 9'22" | 2. (10) | ||
22.01.2017 - Régionale 9 couleurs - Seraing | ||||||
D:Noir moyen | 5100 m | 160 m | 1:28:12 | 17'17" | 4. (9) | |
15.01.2017 - Wintercriterium Helchterenbos - KOERSEL | ||||||
D:05 | 4500 m | 0:43:54 | 9'45" | 1. (16) | ||
08.01.2017 - Wintercriterium - Kamp Grobbendonk | ||||||
D:05 | 4100 m | 0:38:12 | 9'19" | 2. (19) | ||
29.12.2016 - Sylvester5-2016 - Ravels | ||||||
SD | 3400 m | 0:33:07 | 9'44" | 6. (30) | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | ||||||
LD | 7200 m | 1:13:40 | 10'13" | 21. (35) | ||
11.12.2016 - Régionale Hippodrome Boitsfort - Championnat Universitaire - Hippodrome Uccle-Boitsfort | ||||||
D:3 Noir Court | 4300 m | 110 m | 0:44:14 | 10'17" | 3. (25) | |
04.12.2016 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
D:05 | 3800 m | 0:35:04 | 9'13" | 1. (27) | ||
27.11.2016 - Regionale Kolenspoor - Genk | ||||||
D:05 | 3820 m | 0:40:51 | 10'41" | 1. (13) | ||
24.11.2016 - Wisselbeker Comd Prov Limburg - Zonhoven | ||||||
5 | 5500 m | 0:56:54 | 10'20" | 2. (29) | ||
20.11.2016 - Rik Thys Bokrijk - Genk | ||||||
D:05 | 4500 m | 1:19:01 | 17'33" | 3. (10) | ||
13.11.2016 - 35e Klompen-OL - Vlierden | ||||||
D:04 | 4600 m | 0:58:37 | 12'44" | 3. (8) | ||
11.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Bruxelles | ||||||
D:Noir long | 5500 m | 135 m | 0:51:32 | 9'22" | 8. (23) | |
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | ||||||
D:ORO-HYDRO 5 | 3900 m | 20 m | 0:46:03 | 11'48" | 3. (17) | |
28.10.2016 - WISSELBEKER KAMP Beverlo - HECHTEL | ||||||
D20-40-45-50 | 5800 m | 1:00:03 | 10'21" | 1. (21) | ||
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | ||||||
D55 | 5000 m | 0:53:08 | 10'37" | 1. (6) | ||
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | ||||||
D55 | 4200 m | 1:44:25 | 24'51" | 7. (9) | ||
02.10.2016 - Belgian Clubs Relay - Leopoldsburg | ||||||
Open | 3200 m | 0:30:03 | 9'23" | 13. (39) | ||
30.09.2016 - Rik Thys 2016 - Weyervlakte | ||||||
OPEN | 5800 m | 1:03:41 | 10'58" | 58. (106) | ||
25.09.2016 - BM Staffel - Emmels/Windräder | ||||||
D. Masters B | 2390 m | 0:22:50 | 9'33" | 1. (5) | ||
15.09.2016 - REGELMATIGHEIDSCRITERIUM - KOERSEL | ||||||
D:05 | 5700 m | 1:04:30 | 11'18" | 3. (8) | ||
11.09.2016 - Nationale longue distance - Bertrix | ||||||
D55 | 5300 m | 0:50:38 | 9'33" | 1. (7) | ||
04.09.2016 - Champ. Belgique Longue Distance - Montenau | ||||||
D55 | 4870 m | 1:02:22 | 12'48" | 2. (7) | ||
27.08.2016 - Nationale Longue distance - Anlier | ||||||
D55 | 5200 m | 100 m | 0:57:27 | 11'02" | 1. (4) | |
21.08.2016 - Regionale Hoge Vijvers - De Wauwers - ARENDONK | ||||||
D:04 | 5400 m | 1:12:59 | 13'30" | 8. (15) | ||
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | ||||||
D55 | 3600 m | 85 m | NCL | |||
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | ||||||
D55 | 3800 m | 65 m | 0:41:51 | 11'00" | 1. (4) | |
07.08.2016 - Thuisblijverscross - Marienborgh | ||||||
D:03 | 3900 m | 0:45:30 | 11'40" | 3. (35) | ||
30.07.2016 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
D:03 | 3800 m | 0:40:14 | 10'35" | 1. (20) | ||
10.07.2016 - Galbergen - Mol | ||||||
D:04 | 4640 m | 0:52:30 | 11'18" | 3. (17) | ||
19.06.2016 - Régional 9 circuits Harzée - Harzée | ||||||
D:Noir moyen | 5600 m | 135 m | 1:01:21 | 10'57" | 1. (16) | |
12.06.2016 - Regionale Zillebos - Melberg - GENK | ||||||
D:05 | 4800 m | 0:51:45 | 10'46" | 1. (13) | ||
05.06.2016 - City-O Hasselt-Banneuxwijk - Hasselt | ||||||
D:05 | 3200 m | 0:27:53 | 8'42" | 2. (14) | ||
29.05.2016 - Championnat de Belgique de sprint - Flémalle | ||||||
D55 | 2400 m | 35 m | NCL | |||
22.05.2016 - VK Aflossing - Ham | ||||||
H. Open | 4500 m | 0:51:42 | 11'29" | 33. (50) | ||
24.04.2016 - Régionale 9 couleurs - Seraing | ||||||
D:Noir court | 3600 m | 0:34:56 | 9'42" | 2. (5) | ||
20.04.2016 - Lenteloop - Balendijk | ||||||
D:02 | 4530 m | 0:44:24 | 9'48" | 3. (21) | ||
17.04.2016 - Regionale BRASEL - DESSEL | ||||||
D:04 | 5500 m | 0:49:26 | 8'59" | 5. (22) | ||
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | ||||||
D55 | 3150 m | 0:32:41 | 10'22" | 1. (13) | ||
03.04.2016 - Nationale Competitie 3 - Einderheide | ||||||
D:03 | 6000 m | 1:00:01 | 10'00" | 5. (20) | ||
28.03.2016 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:04 | 5500 m | 0:55:20 | 10'03" | 2. (21) | ||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | ||||||
D55 | 2380 m | 0:29:01 | 12'11" | 1. (8) | ||
13.03.2016 - Sledderlo - Genk | ||||||
D:05 | 4000 m | 0:40:14 | 10'03" | 2. (13) | ||
06.03.2016 - Regionale DE BEELTJES - WESTERLO | ||||||
D:05 | 4200 m | 0:45:29 | 10'49" | 2. (18) | ||
28.02.2016 - 1e Nat De Roeler - | ||||||
D55 | 5500 m | 0:52:02 | 9'27" | 1. (6) | ||
21.02.2016 - Wintercriterium - Brasschaat | ||||||
D:05 | 4400 m | 0:47:40 | 10'50" | 2. (21) | ||
14.02.2016 - Valentijn Wintercriterium - Kechterhoef - Houthalen | ||||||
D:05 | 4700 m | 0:46:36 | 9'54" | 3. (19) | ||
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | ||||||
D55 | 4830 m | 0:45:37 | 9'26" | 1. (5) | ||
24.01.2016 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
D:05 | 4000 m | 0:40:19 | 10'04" | 2. (22) | ||
17.01.2016 - Wintercriterium Staleyckerheide - STAL - KOERSEL | ||||||
D:06 | 3900 m | 0:37:11 | 9'32" | -- (26) | ||
08.11.2015 - Aflossing wisselbeker Staepelaere - Balen - Keiheuvel | ||||||
4200 m | 0:37:57 | 9'02" | 29. (56) | |||
28.10.2015 - Criterium regulariteit - Sonnisheide | ||||||
D:05 | 5700 m | 1:03:43 | 11'10" | 1. (6) | ||
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | ||||||
D55 | 4900 m | 1:00:45 | 12'23" | 1. (3) | ||
20.09.2015 - Rik Thys - Den ijzeren paal - Kerkhoven | ||||||
D:05 | 4700 m | 1:40:55 | 21'28" | 5. (18) | ||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | ||||||
D55 | 5400 m | 1:01:28 | 11'22" | 1. (6) | ||
30.08.2015 - Belgian Championship Middle Distance - Rechtervenn | ||||||
D55 | 2550 m | 45 m | 0:28:19 | 11'06" | 1. (8) | |
29.08.2015 - IK2015 - WOLFSBUSCH | ||||||
D55 | 4310 m | 145 m | 0:52:48 | 12'15" | 1. (2) | |
23.08.2015 - Regionale - Hertberg - Hertberg | ||||||
D:05 | 3940 m | 0:41:24 | 10'30" | 1. (24) | ||
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
D55 | 4800 m | 0:46:32 | 9'41" | 1. (8) | ||
15.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
D55 | 4500 m | 0:50:41 | 11'15" | 1. (8) | ||
14.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
D55 | 4000 m | 0:44:48 | 11'11" | 1. (8) | ||
09.08.2015 - SCORELOOP VOSSELAAR - VOSSELAAR | ||||||
D:02 | 0:44:36 | 2. (20) | ||||
25.07.2015 - Regionale-Gerhagen Bosmuseum - Tessenderlo | ||||||
D:03 | 4300 m | 0:57:30 | 13'22" | 1. (14) | ||
23.06.2015 - Engstraat - Meerhout | ||||||
D:02 | 4950 m | 0:53:02 | 10'42" | 4. (18) | ||
21.06.2015 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
D55 | 3750 m | 160 m | 0:54:20 | 14'29" | 2. (5) | |
14.06.2015 - Nationale sprint - | ||||||
D55 | 2200 m | 0:21:30 | 9'46" | 1. (2) | ||
07.06.2015 - Regionale Zillebos & Melberg - GENK | ||||||
D:05 | 5000 m | 1:00:02 | 12'00" | 2. (14) | ||
03.06.2015 - Lenteloop Lommel sportvelden - LOMMEL | ||||||
D:02 | 4600 m | 0:46:45 | 10'09" | 3. (9) | ||
24.05.2015 - Regionale CITY - O Bilzen - BILZEN | ||||||
D:05 | 4000 m | 0:50:47 | 12'41" | 1. (17) | ||
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren | ||||||
D55 | 2100 m | 0:15:34 | 7'24" | 2. (7) | ||
06.05.2015 - Lenteloop DE VOSSEMEREN - LOMMEL | ||||||
D:02 | 4700 m | 0:53:49 | 11'27" | 6. (15) | ||
03.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
D55 | 3400 m | 60 m | 0:32:55 | 9'40" | 1. (13) | |
02.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
D55 | 3100 m | 70 m | 0:30:26 | 9'49" | 1. (17) | |
01.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
D55 | 4000 m | 110 m | 0:37:58 | 9'29" | 1. (18) | |
22.04.2015 - Lenteloop - Ham | ||||||
D:02 | 3810 m | 0:29:59 | 7'52" | 1. (10) | ||
12.04.2015 - Nationale Longue Distance - Olloy-sur-Viroin | ||||||
D55 | 4300 m | 205 m | 0:57:06 | 13'16" | 1. (5) | |
06.04.2015 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:04 | 5680 m | 0:54:28 | 9'35" | 9. (35) | ||
03.04.2015 - Wisselbeker Comd Kamp BEVERLO - De Weyervlakte | ||||||
D:05 | 6000 m | 1:03:46 | 10'37" | 1. (8) | ||
29.03.2015 - BK Aflossing - Kasterlee | ||||||
D. Masters B | 3200 m | 0:31:14 | 9'45" | 1. (4) | ||
22.03.2015 - Regionale Pelter Rally - Neerpelt | ||||||
D:04 | 5460 m | 0:48:23 | 8'51" | 2. (16) | ||
15.03.2015 - Regionale wedstrijd 't FONTEINTJE - KOERSEL | ||||||
D:05 | 0:44:43 | 4. (32) | ||||
08.03.2015 - Nationale 2 - Zonhoven | ||||||
D55 | 5100 m | 0:49:34 | 9'43" | 1. (8) | ||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | ||||||
D55 | 3480 m | 90 m | 0:39:20 | 11'18" | 1. (7) | |
22.02.2015 - Nationale MD - Jurbise | ||||||
D55 | 3400 m | 0:38:02 | 11'11" | 1. (5) | ||
15.02.2015 - VALENTIJN - Wintercriterium - Lommel - SAHARA | ||||||
D:05 | 4100 m | 0:39:46 | 9'41" | 2. (30) | ||
01.02.2015 - Regionale - Ham | ||||||
D:05 | 5080 m | 0:51:45 | 10'11" | 1. (23) | ||
31.01.2015 - MidWinterCyclus 3 - Grote Heide zuid | ||||||
D:02 | 5300 m | 0:57:36 | 10'52" | 1. (11) | ||
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | ||||||
D:05 | 4200 m | 0:48:40 | 11'35" | 2. (27) | ||
04.01.2015 - Wintercriterium SPIEKELSPADE - HECHTEL | ||||||
D:05 | 4600 m | 0:45:31 | 9'53" | 1. (30) | ||
28.12.2014 - Daginschrijving Sylvester 2014 - Dag 3 - | ||||||
D:02 | 4700 m | 0:57:40 | 12'16" | 1. (11) | ||
21.12.2014 - Wintercriterium WILLEKENSBERG - LUMMEN | ||||||
D:05 | 4600 m | 0:42:15 | 9'11" | 1. (22) | ||
11.11.2014 - Wintercriterium ZILVERMEER - MOL | ||||||
D:05 | 4400 m | 0:42:34 | 9'40" | 1. (23) | ||
08.11.2014 - Regionale De Winner - Eksel | ||||||
D:05 | 4070 m | 0:48:06 | 11'49" | 2. (16) | ||
06.07.2014 - HTC O-Run - Eindhoven | ||||||
D:05 | 4500 m | 0:45:03 | 10'00" | 4. (22) | ||
29.06.2014 - Estivale FRSO - Ferrières | ||||||
D:04 | 5700 m | 185 m | 1:13:09 | 12'50" | 1. (14) | |
22.06.2014 - Stads-O te Hasselt - Hasselt | ||||||
D:05 | 3200 m | 0:32:28 | 10'08" | 1. (21) | ||
09.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
D55 | 3400 m | 70 m | 0:42:04 | 12'22" | 3. (20) | |
08.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
D55 | 3500 m | 40 m | 0:34:49 | 9'56" | 1. (18) | |
07.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Libramont | ||||||
D55 | 4400 m | 45 m | 0:38:03 | 8'38" | 1. (20) | |
01.06.2014 - Vlaams kampioenschap SPRINT - GENK CITY ZUID | ||||||
D. Masters B | 1800 m | 0:16:55 | 9'23" | 1. (11) | ||
28.05.2014 - Lenteloop BRASEL - DESSEL | ||||||
D:02 | 5300 m | 0:44:33 | 8'24" | 3. (13) | ||
25.05.2014 - VVO Dagwedstrijd - Einderheide | ||||||
D:04 | 4700 m | 1:02:22 | 13'16" | 7. (17) | ||
18.05.2014 - Championnat de Belgique SPRINT - DURBUY | ||||||
D55 | 2100 m | 0:35:31 | 16'54" | 2. (9) | ||
11.05.2014 - Nationale Longue distance - Martelange | ||||||
D55 | 3300 m | 140 m | 0:42:02 | 12'44" | 1. (7) | |
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | ||||||
D55 | 4000 m | 0:34:30 | 8'37" | 1. (6) | ||
21.04.2014 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:05 | 4620 m | 0:44:37 | 9'39" | 1. (24) | ||
06.04.2014 - Regionaler Sommerlauf - Vielsalm | ||||||
D:04 | 6100 m | 160 m | 1:07:06 | 11'00" | 3. (19) | |
23.03.2014 - Nationaler LD Oosterlynck - St.Vith-Dreihütten | ||||||
D55 | 4790 m | 130 m | 0:47:38 | 9'56" | 1. (7) | |
09.03.2014 - Regionaler Winterlauf - Galhausen | ||||||
D:04 | 5160 m | 110 m | 0:51:19 | 9'56" | 3. (20) | |
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel | ||||||
D55 | 4700 m | 0:46:43 | 9'56" | 1. (8) | ||
23.02.2014 - Nationale 1 / 2014 - Saanhoeve | ||||||
D55 | 4200 m | 80 m | 0:45:04 | 10'43" | 1. (11) | |
16.02.2014 - Valentijn wintercriterium - Balen - Keiheuvel | ||||||
D:05 | 4900 m | 0:40:21 | 8'14" | 1. (27) | ||
09.02.2014 - Régionale d'hiver - Marchin | ||||||
D:04 | 5300 m | 160 m | 1:09:31 | 13'06" | 7. (33) | |
02.02.2014 - Den Heuvel - Den Heuvel | ||||||
D:05 | 4300 m | 0:39:10 | 9'06" | 1. (27) | ||
26.01.2014 - Regionale "Gerhagen" - Tessendelo | ||||||
D:05 | 4300 m | 0:41:09 | 9'34" | 1. (26) | ||
19.01.2014 - Wintercriterium 't Fonteintje - Koersel | ||||||
D:05 | 4700 m | 0:43:12 | 9'11" | 1. (36) | ||
12.01.2014 - Wintercriterium - Hengelhoef | ||||||
D:05 | 4420 m | 0:36:54 | 8'20" | 1. (36) | ||
05.01.2014 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
D:05 | 4300 m | 0:37:17 | 8'40" | 1. (19) | ||
30.12.2013 - Sylvester day 5 Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
SD | 4300 m | 0:40:26 | 9'24" | 5. (28) | ||
29.12.2013 - Sylvester Dag 4 Staleyckerheide - Leopoldsburg | ||||||
SD | 4400 m | 0:40:39 | 9'14" | 4. (38) | ||
27.12.2013 - Sylvester Dag 2 Vierveld (WRE) - Maasmechelen | ||||||
SD | 4620 m | 75 m | 0:55:02 | 11'54" | 2. (16) | |
21.12.2013 - Wintercriterium - Rodenberg | ||||||
D:04 | 4090 m | 0:47:56 | 11'43" | 2. (21) | ||
08.12.2013 - Wintercriterium MASY NOORD - MEEUWEN | ||||||
D:04 | 5800 m | 0:51:14 | 8'49" | 4. (22) | ||
05.12.2013 - Interkorps kampioenschap Defensie 2013 - Leopoldsburg | ||||||
4 | 6400 m | 1:02:31 | 9'46" | 39. (122) | ||
01.12.2013 - Sinterklaascross 'Kamp van Beverlo' - Leopoldsburg | ||||||
D:05 | 4700 m | 0:45:34 | 9'41" | 2. (24) | ||
28.11.2013 - Wisselbeker Commandant Provincie Limburg - Zonhoven | ||||||
D:05 | 6000 m | 1:06:56 | 11'09" | 3. (9) | ||
24.11.2013 - Klompen OL - Boshoverheide | ||||||
D:05 | 4200 m | 0:40:54 | 9'44" | 1. (18) | ||
17.11.2013 - Herfstwisselbeker - Neeroeteren | ||||||
D:05 | 4200 m | 1:04:40 | 15'23" | 3. (14) | ||
11.11.2013 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tumuli | ||||||
D:03 | 4480 m | 140 m | 0:44:28 | 9'55" | 4. (15) | |
08.11.2013 - Military Regularity Criterium - Kelchterhoef | ||||||
D:05 | 5700 m | 1:01:06 | 10'43" | 3. (9) | ||
03.11.2013 - Ploegenwedstrijd - Zutendaal | ||||||
D:05 | 4700 m | 0:48:06 | 10'14" | 3. (23) | ||
27.10.2013 - Wintercriterium Spiekelspade - Hechtel | ||||||
D:04 | 5800 m | 0:57:31 | 9'55" | 2. (11) | ||
12.10.2013 - NMBS-Kampioenschap - Ham | ||||||
D:02 | 5430 m | 0:53:34 | 9'51" | 1. (4) | ||
29.09.2013 - BK aflossing - Helchteren | ||||||
D. Masters A | 0:42:13 | 9'22" | 2. (9) | |||
22.09.2013 - Vlaams Kampioenschap Lang - Gielsbos | ||||||
D50 | 4800 m | 0:58:47 | 12'14" | 4. (5) | ||
15.09.2013 - BK Lang - Kattenbos | ||||||
D50 | 5820 m | 0:55:10 | 9'28" | 5. (10) | ||
25.08.2013 - Interclubs - BERTRIX | ||||||
D50 | 5200 m | 1:06:25 | 12'46" | 1. (4) | ||
18.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Rijksbos | ||||||
D50 | 6030 m | 1:04:42 | 10'43" | 3. (7) | ||
17.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Vlasmeer | ||||||
D50 | 5590 m | 0:59:30 | 10'38" | 5. (7) | ||
16.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Einderheide | ||||||
D50 | 4170 m | NCL | ||||
10.08.2013 - Wiet Special - Kasterlee | ||||||
D:01 | 12200 m | 2:17:50 | 11'17" | 9. (23) | ||
04.08.2013 - Bosbergen - Herentals | ||||||
D:04 | 5500 m | 1:02:40 | 11'23" | 4. (24) | ||
23.06.2013 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
D50 | 4400 m | 135 m | 1:20:19 | 18'15" | 2. (7) | |
16.06.2013 - Balendijk - Balendijk | ||||||
D:04 | 4610 m | 0:48:23 | 10'29" | 2. (10) | ||
09.06.2013 - Nationale van Nederland (NC3) - Grote heide (zuid) | ||||||
D:05 | 5700 m | 1:11:26 | 12'31" | 1. (4) | ||
26.05.2013 - 3 daagse van Brabant - Oostelbeersche heide | ||||||
D45 | 5400 m | 0:57:55 | 10'43" | 3. (11) | ||
20.05.2013 - 3 Days of Belgium - Kattevenia | ||||||
D50 | 5480 m | 0:49:26 | 9'01" | 2. (22) | ||
19.05.2013 - 3 Days of Belgium - Zwarte Bergen | ||||||
D50 | 4320 m | 0:44:00 | 10'11" | 3. (23) | ||
18.05.2013 - 3 Days of Belgium - Melberg-Zillebos | ||||||
D50 | 5400 m | 0:54:19 | 10'03" | 3. (23) | ||
09.05.2013 - Regionaler Sommerlauf - Elsenborn | ||||||
D45 | 5000 m | 0:47:36 | 9'31" | 2. (11) | ||
05.05.2013 - Rik Thys - Diest | ||||||
D:03 | 5400 m | 2:16:41 | 25'18" | 13. (19) | ||
21.04.2013 - Horensbergdam - Horensbergdam | ||||||
D:03 | 6500 m | 0:54:51 | 8'26" | 5. (10) | ||
10.04.2013 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - De Zwarte Weg | ||||||
D:03 | 7300 m | 1:05:28 | 8'58" | 4. (18) | ||
07.04.2013 - BM Mitteldistanz - Vielsalm | ||||||
D50 | 3900 m | 130 m | 0:52:23 | 13'25" | 5. (8) | |
01.04.2013 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:04 | 5790 m | 0:50:53 | 8'47" | 1. (29) | ||
24.03.2013 - Course Nationale M.D. - Baudour | ||||||
D50 | 4000 m | 40 m | 0:42:44 | 10'41" | 1. (4) | |
17.03.2013 - Regionale Lilse Bergen - Lille | ||||||
D:01 | 0:55:12 | 4. (27) | ||||
03.03.2013 - Nationale 2 - Gerhees | ||||||
D50 | 5600 m | 0:52:49 | 9'25" | 3. (14) | ||
17.02.2013 - Sanicole - www.olomega.be | ||||||
D:03 | 6900 m | 0:58:23 | 8'27" | 3. (7) | ||
10.02.2013 - Valentijn Wintercriterium - Koersel | ||||||
D:05 | 4800 m | 0:44:44 | 9'19" | 1. (22) | ||
08.02.2013 - Militaire regematigheid - De Keiheuvel | ||||||
D:03 | 7000 m | 0:57:24 | 8'11" | 1. (6) | ||
03.02.2013 - WINTERCRITERIUM - WEELDE | ||||||
D:04 | 5700 m | 0:45:01 | 7'53" | 2. (10) | ||
27.01.2013 - Regionale - Ham | ||||||
D:03 | 7180 m | 1:15:11 | 10'28" | 5. (10) | ||
20.01.2013 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | ||||||
D:04 | 5500 m | 0:52:02 | 9'27" | 2. (12) | ||
06.01.2013 - Wintercriterium Kelchterhoef WEST - Houthalen - Kelchterhoef | ||||||
D:04 | 5600 m | 0:51:30 | 9'11" | 3. (18) | ||
30.12.2012 - Sylvester 2012 - Oirschotseheide | ||||||
LD | 7100 m | 1:09:13 | 9'44" | 15. (38) | ||
28.12.2012 - Sylvester 2012 - De Schrikkelberg | ||||||
SD | 4020 m | 0:34:56 | 8'41" | 2. (30) | ||
26.12.2012 - Sylvester 2012 - Solterheide | ||||||
LD | 7000 m | 1:09:22 | 9'54" | 11. (32) | ||
21.12.2012 - Nacht ZILVERMEER - MOL | ||||||
D:02 | 4300 m | 0:48:52 | 11'21" | 2. (2) | ||
16.12.2012 - Hengelhoef - Hengelhoef | ||||||
D:03 | 7270 m | 1:05:09 | 8'57" | 3. (8) | ||
25.11.2012 - Memorial Day BRASEL - DESSEL | ||||||
D:04 | 5400 m | 0:50:16 | 9'18" | 4. (17) | ||
23.11.2012 - Nacht-O Balen-Congo - Congo | ||||||
D:03 | 3180 m | 0:43:57 | 13'49" | 1. (8) | ||
18.11.2012 - Rik Thijs "De Saenhoeve" - Maasmechelen | ||||||
D:03 | 6700 m | 120 m | 1:28:32 | 13'12" | 3. (6) | |
01.11.2012 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tervueren - Arboretum | ||||||
D:03 | 6300 m | 1:12:12 | 11'27" | 3. (10) | ||
28.10.2012 - VVO PLOEGENWEDSTRIJD - BALEN - KEIHEUVEL | ||||||
D:03 | 7100 m | 1:02:10 | 8'45" | 4. (15) | ||
21.10.2012 - VVO kampioenschap MIDDEN afstand - LOMMEL SAHARA | ||||||
D. Masters B | 4400 m | 0:39:19 | 8'56" | 1. (12) | ||
07.10.2012 - BK INTERCLUB 2012 - HOUTHALEN | ||||||
D50 | 4700 m | 0:45:26 | 9'40" | 1. (13) | ||
30.09.2012 - Championnat de Belgique de Relais 2012 - Watermael-Boitsfort | ||||||
D. Masters B | 2770 m | 0:32:22 | 10'47" | 1. (4) | ||
28.09.2012 - Wisselbeker Rik Thijs - 21 Editie - Hechtelse duinen | ||||||
OPEN | 1:09:24 | 10'12" | 71. (128) | |||
23.09.2012 - Klub Aflossing 2012 - Kleine Schietveld | ||||||
OPEN | 0:32:06 | 9'10" | 1. (35) | |||
16.09.2012 - Nationale 4 - Houterenberg | ||||||
D50 | 5790 m | 1:01:03 | 10'32" | 1. (11) | ||
09.09.2012 - Championnat de Belgique 2012 - MONTENAU | ||||||
D50 | 5610 m | 135 m | 0:51:28 | 9'10" | 1. (11) | |
02.09.2012 - Regionale Hoge Vijvers - ARENDONK | ||||||
D:03 | 6900 m | 1:24:01 | 12'10" | 1. (5) | ||
12.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Koersel Fonteintje | ||||||
D50 | 4800 m | 0:47:02 | 9'47" | 1. (9) | ||
11.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Grauwensteen | ||||||
D50 | 4700 m | 0:42:32 | 9'02" | 1. (11) | ||
10.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Helchterenbos | ||||||
D50 | 3900 m | 0:45:02 | 11'32" | 1. (10) | ||
05.08.2012 - Thuisblijverscross - BOSBERGEN | ||||||
D:04 | 5600 m | 105 m | 0:52:40 | 9'24" | 4. (12) | |
15.07.2012 - Zomercross - Den Heuvel | ||||||
D:03 | 7030 m | 1:08:08 | 9'41" | 6. (10) | ||
02.07.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | ||||||
D50 | 3400 m | 75 m | 0:43:25 | 12'46" | 4. (10) | |
01.07.2012 - 3 days of Belgium - Nallogne | ||||||
D50 | 2900 m | 85 m | 0:37:26 | 12'54" | 1. (13) | |
30.06.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | ||||||
D50 | 4100 m | 145 m | 0:52:55 | 12'54" | 2. (12) | |
10.06.2012 - Regionale - Stadspark / Blijkhoef | ||||||
D:02 | 5750 m | 0:50:06 | 8'42" | 6. (20) | ||
06.06.2012 - Lenteloop Complex Zuid - Leopoldsburg | ||||||
D:02 | 4700 m | 0:39:50 | 8'28" | 2. (14) | ||
27.05.2012 - Championnats de Belgique Sprint - Thuin | ||||||
D. Masters B | 2000 m | 95 m | 0:24:38 | 12'18" | 1. (19) | |
23.05.2012 - Lenteloop DON BOSCO fitometer - Hechtel | ||||||
D:01 | 6200 m | 1:02:03 | 10'00" | 5. (9) | ||
13.05.2012 - Oostapperseheide - Ommels | ||||||
D:04 | 5500 m | 0:49:22 | 8'58" | 3. (13) | ||
11.05.2012 - MEMORIAL Jacky Sallaerts - Leopoldsburg | ||||||
D:02 | 7500 m | 1:13:23 | 9'47" | 3. (3) | ||
06.05.2012 - Regionale Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
D:03 | 7000 m | 1:02:32 | 8'56" | 4. (8) | ||
01.05.2012 - Stadsorientatie - Stad Turnhout | ||||||
D:02 | 4940 m | 0:40:18 | 8'09" | 3. (15) | ||
15.04.2012 - Nationale MD Maasvallei - Maasmechelen | ||||||
D. Masters B | 2900 m | 75 m | 0:39:50 | 13'44" | 5. (19) | |
30.03.2012 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - Hechtelse Heide | ||||||
D:05 | 4600 m | 0:45:48 | 9'57" | 2. (12) | ||
25.03.2012 - Nationaler - Petit-Thier | ||||||
D50 | 4700 m | 120 m | 0:43:27 | 9'14" | 1. (9) | |
18.03.2012 - Nationale longue distance - La Hulpe | ||||||
D50 | 5200 m | 120 m | 0:44:06 | 8'28" | 2. (12) | |
12.02.2012 - Valentijn - Keiheuvel | ||||||
D:04 | 5700 m | 0:50:56 | 8'56" | 2. (11) | ||
17.01.2012 - Mil Regelmatigheid - Staleyckerheide | ||||||
3 | 7000 m | 0:59:02 | 8'26" | 18. (144) | ||
15.01.2012 - Oost-Vlaams Kampioenschap - De Klinge | ||||||
D:04 | 5270 m | 0:47:15 | 8'57" | 2. (13) | ||
08.01.2012 - Wintercriterium Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
D:05 | 4600 m | 0:41:14 | 8'57" | 1. (20) | ||
28.12.2011 - Sylvester 2011 - Hechtelse Duinen | ||||||
SD | 4500 m | 0:49:05 | 10'54" | 7. (33) | ||
11.12.2011 - Memorial Day Gielsbos - Gielsbos | ||||||
D:04 | 5500 m | 0:44:06 | 8'01" | 1. (20) | ||
20.11.2011 - Herfstwisselbeker - Lommel Sahara | ||||||
D:03 | 6700 m | 1:02:49 | 9'22" | 5. (10) | ||
13.11.2011 - Klompen Ol - Oostelbeers | ||||||
D:04 | 5400 m | 0:59:07 | 10'56" | 2. (19) | ||
02.10.2011 - Nationale 4 - Masy Noord | ||||||
D50 | 5200 m | 0:49:29 | 9'30" | 1. (7) | ||
25.09.2011 - championnat estival FRSO - Manche 9 - Banneux | ||||||
D45 | 5000 m | 150 m | 0:56:50 | 11'22" | 4. (13) | |
18.09.2011 - Nationale Moyenne distance - Saint-Léger | ||||||
D. Masters B | 3050 m | 75 m | 0:39:40 | 13'00" | 3. (14) | |
04.09.2011 - BM Interclubs - Hasselbach | ||||||
D50 | 4200 m | 145 m | 0:44:13 | 10'31" | 1. (4) | |
21.08.2011 - Regionale wedstrijd - LILLE | ||||||
D:03 | 1:16:00 | 8. (18) | ||||
15.08.2011 - Flanders 3 days - Heeserbergen | ||||||
D50 | 4600 m | 0:49:21 | 10'43" | 2. (7) | ||
14.08.2011 - Flanders 3 days - Kattenbos-Noord | ||||||
D50 | 4400 m | 0:40:13 | 9'08" | 1. (8) | ||
13.08.2011 - Flanders 3 days - Kattenbos-Zuid | ||||||
D50 | 4580 m | 0:44:56 | 9'48" | 1. (9) | ||
03.07.2011 - Nationale BABA - Martelange | ||||||
D50 | 5740 m | 250 m | 1:15:33 | 13'09" | 2. (8) | |
29.05.2011 - BK Sprint Sint-Truiden - Stad Sint-Truiden | ||||||
D. Masters B | 2300 m | 0:22:07 | 9'36" | 2. (13) | ||
04.05.2011 - Lenteloop PULDERBOS - ZANDHOVEN | ||||||
D:01 | 6900 m | NCL | ||||
17.04.2011 - Belgische Meisterschaft Middle Distance - Grandvoir | ||||||
D. Masters B | 3400 m | 75 m | 0:30:41 | 9'01" | 1. (15) | |
09.04.2011 - Régionale CL 6 - Moyenne Distance - Liessies - Val Joly | ||||||
3 | 3210 m | 0:35:13 | 10'58" | 18. (64) | ||
27.03.2011 - Nationale de Stoumont - Stoumont | ||||||
D21 | 7200 m | 220 m | 1:18:46 | 10'56" | 3. (16) | |
13.03.2011 - Regionale ARENDONK - DE Wouwers - Hoge Vijvers | ||||||
D:02 | 8200 m | 1:13:22 | 8'56" | 1. (1) | ||
20.02.2011 - Bois de Hautebise Andenne - Andenne | ||||||
D:04 | 5350 m | 215 m | 1:07:24 | 12'35" | 4. (30) | |
13.02.2011 - Wintercriterium - VALENTIJN - Kelchterhoef West | ||||||
D:03 | 7000 m | 1:00:48 | 8'41" | 1. (12) | ||
23.01.2011 - Brustem Vliegveld - Brustem | ||||||
D:04 | 5700 m | 0:46:29 | 8'09" | 2. (23) | ||
16.01.2011 - Wintercriterium Spiekelspade - Hechtel | ||||||
D:03 | 7200 m | NCL | ||||
08.01.2011 - Schootshei - | ||||||
D:02 | 7500 m | 160 m | 1:38:17 | 13'06" | 1. (1) | |
29.12.2010 - Sylvester - De Bosbergen | ||||||
LD | 6900 m | 1:09:03 | 10'00" | 15. (24) | ||
27.12.2010 - Sylvester - De Keiheuvel | ||||||
LD | 7200 m | 1:07:35 | 9'23" | 9. (20) | ||
01.11.2010 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Watermael-Boitsfort | ||||||
03 | 6400 m | 190 m | 1:10:20 | 10'59" | 20. (74) | |
31.10.2010 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 1 - Watermael-Boitsfort | ||||||
03 | 6600 m | 1:04:48 | 9'49" | 10. (66) | ||
03.10.2010 - Championnat de Belgique Middle Distance - Lommel | ||||||
D. Masters B | 3700 m | 0:31:22 | 8'29" | 1. (22) | ||
29.08.2010 - Championnat de Belgique Longue Distance - Stoumont | ||||||
D50 | 4110 m | 170 m | 0:54:10 | 13'11" | 3. (10) | |
09.05.2010 - Nationale 4 Longue Distance - Saint-Léger | ||||||
D21 | 6500 m | 185 m | 1:08:22 | 10'31" | 4. (11) | |
25.04.2010 - Nationale Longue Distance - Recht | ||||||
D21 | 7660 m | 250 m | 1:13:36 | 9'37" | 2. (9) | |
18.04.2010 - HOCup 2010 - Dourbes | ||||||
D21 | 6030 m | 350 m | 1:45:08 | 17'26" | 2. (6) | |
11.11.2009 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Auderghem | ||||||
02 | 7800 m | 1:07:57 | 8'43" | 31. (67) | ||
08.11.2009 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Groenendael | ||||||
02 | 7620 m | 1:11:18 | 9'21" | 27. (74) | ||
11.10.2009 - Championnat de Belgique Sprint - NAMUR | ||||||
D. Veteranen B - Vétérans B | 2010 m | 0:15:45 | 7'50" | 5. (16) | ||
14.06.2009 - Régionale FRSO Manche 5 - Marche-en-Famenne | ||||||
H45 | 8000 m | 1:26:34 | 10'49" | 7. (16) | ||
07.06.2009 - Nationale Longue Distance - Elsenborn | ||||||
D21 | 6960 m | 65 m | 1:12:44 | 10'27" | 2. (10) | |
29.03.2009 - Nationale Longue Distance - VLESSART | ||||||
D21 | 7540 m | 1:13:18 | 9'43" | 4. (11) | ||
15.03.2009 - Nationale Moyenne Distance - Weelde Station | ||||||
D. Open | 5500 m | 0:48:40 | 8'51" | 5. (14) | ||
01.03.2009 - Nationale - Waterschei | ||||||
D21 | 7100 m | 160 m | 1:17:36 | 10'56" | 2. (13) | |
01.11.2008 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 1 - Tervuren | ||||||
03 | 6400 m | 85 m | 0:52:57 | 8'16" | 4. (77) | |
06.07.2008 - Nationale - BEHEME | ||||||
D45 | 4790 m | 200 m | 1:09:27 | 14'30" | 1. (7) | |
27.04.2008 - Nationale moyenne distance - Ronquières | ||||||
D. Veteranen A - Vétérans A | 4800 m | 130 m | 0:46:04 | 9'36" | 2. (25) | |
16.03.2008 - Nationale 2 - Challenge Oosterlynck - Esneux | ||||||
D45 | 4700 m | 145 m | 0:51:48 | 11'01" | 1. (12) | |
01.11.2007 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Tervuren | ||||||
03 | 5980 m | 0:49:42 | 8'19" | 24. (92) | ||
14.10.2007 - Championnat de Belgique Sprint - Marche en Famenne | ||||||
D. Veteranen A - Vétérans A | 2300 m | 0:15:52 | 6'54" | 2. (16) | ||
07.10.2007 - Nationale - Lommel | ||||||
D45 | 5600 m | 0:44:34 | 7'57" | 1. (14) | ||
29.07.2007 - Challenge Wagener - Les parcours individuels - Schönberg | ||||||
02 | 3840 m | 150 m | 0:49:35 | 12'55" | 3. (24) | |
15.07.2007 - Championnat de Belgique Interclubs - Lommersweiler | ||||||
D45 | 4900 m | 150 m | 0:59:33 | 12'09" | 1. (6) | |
03.06.2007 - Nationale 3 - Borlon | ||||||
D45 | 4310 m | 180 m | 1:00:53 | 14'08" | 1. (9) | |
01.11.2006 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Auderghem | ||||||
02 | 7920 m | 110 m | 1:06:14 | 8'22" | 48. (80) | |
03.09.2006 - Championnat de Belgique Longue Distance - Louftémont | ||||||
D45 | 5220 m | 135 m | 0:56:53 | 10'54" | 1. (7) | |
02.07.2006 - Nationale 3 - Schönberg | ||||||
DE | 8130 m | 200 m | NCL | |||
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 2 - Marche-en-Famenne | ||||||
D45 | 3930 m | 30 m | 0:35:48 | 9'07" | 1. (23) | |
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 1 - Marche-en-Famenne | ||||||
D45 | 3440 m | 120 m | 0:27:35 | 8'01" | 1. (23) | |
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 3 - Marche-en-Famenne | ||||||
D45 | 4000 m | 25 m | 0:34:42 | 8'41" | 1. (24) | |
29.04.2006 - Nationale 2 Challenge Oosterlynck - Büllingen | ||||||
DE | 9380 m | 285 m | 1:26:52 | 9'16" | 5. (6) | |
19.02.2006 - Nationale 1 + Challenge SOFT - Hechtel | ||||||
DE | 8460 m | 45 m | 1:18:17 | 9'15" | 7. (7) | |
06.11.2005 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Groenendael | ||||||
01 | 9280 m | 1:34:37 | 10'12" | 39. (57) | ||
01.11.2005 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Auderghem | ||||||
02 | 7510 m | 0:58:41 | 7'49" | 37. (91) | ||
16.10.2005 - Championnat de Belgique Sprint - Sankt Vith | ||||||
D. Veteranen A - Vétérans A | 2150 m | 40 m | 0:18:19 | 8'31" | 3. (17) | |
24.07.2005 - Championnat FRSO Manche 2 - Rodt | ||||||
H45 | 7840 m | 125 m | 1:32:04 | 11'45" | 6. (17) | |
12.06.2005 - Championnat FRSO Manche 5 - Marche-en-Famenne | ||||||
DE | 10570 m | 100 m | 1:41:27 | 9'36" | 2. (4) |