WebRes.helga-o.com |
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H:03 | 5380 m | 0:49:32 | 9'12" | 6. (40) | ||
06.02.2024 - Militair Regelmatigheidscriterium - Tilff | ||||||
H:04 | 6200 m | 1:07:30 | 10'53" | 4. (45) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
H:02 | 7310 m | 0:57:53 | 7'55" | 6. (27) | ||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | ||||||
H:02 | 7200 m | 0:57:22 | 7'58" | 2. (16) | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
H60 | 4750 m | 0:30:40 | 6'27" | 1. (26) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
H60 | 4520 m | 0:34:00 | 7'31" | 3. (26) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
H60 | 4680 m | NCL | ||||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
H60 | 4590 m | 0:30:57 | 6'45" | 4. (26) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
H60 | 4530 m | 0:35:33 | 7'51" | 1. (25) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 4000 m | 0:29:35 | 7'24" | 3. (33) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
H60 | 6140 m | 0:46:32 | 7'35" | 1. (18) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
H. Masters C | 4190 m | NCL | ||||
05.10.2023 - BMOT - Rodenberg | ||||||
H:02 | 7900 m | 1:11:26 | 9'03" | 5. (20) | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
H60 | 3440 m | 0:36:44 | 10'41" | 1. (6) | ||
17.09.2023 - Nederlands kampioenschap lange afstand - Oirschot | ||||||
H60 | 5120 m | 0:37:55 | 7'24" | -- (12) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
H60 | 4750 m | 0:30:12 | 6'21" | 1. (21) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
M60 | 5700 m | 0:55:28 | 9'44" | 2. (20) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
M60 | 4080 m | 0:43:56 | 10'46" | 1. (22) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
M60 | 5450 m | 0:46:45 | 8'35" | 2. (19) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
M60 | 5620 m | 0:45:11 | 8'02" | 1. (22) | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | ||||||
H:02 | 5870 m | 0:47:24 | 8'04" | 4. (44) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
H60 | 5400 m | 125 m | 0:39:34 | 7'20" | 3. (34) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
H60 | 6800 m | 140 m | 0:58:02 | 8'32" | 3. (34) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
H60 | 4000 m | 50 m | 0:31:46 | 7'56" | 2. (34) | |
18.06.2023 - Nationale Sud-Ouest 2023 - Longue distance - Lit-et-Mixe | ||||||
I2 | 6390 m | 110 m | 0:57:03 | 8'56" | 7. (48) | |
17.06.2023 - Nationale Sud-Ouest - Moyenne Distance - Lit-et-Mixe | ||||||
I2 | 3410 m | 50 m | 0:25:53 | 7'35" | 1. (52) | |
03.06.2023 - Coppa del Segretario - Ham | ||||||
H:1 | 0:54:12 | 13. (27) | ||||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
H:03 | 4220 m | 0:28:38 | 6'47" | 2. (31) | ||
24.05.2023 - Lenteloop Vossemeren - Lommel | ||||||
H:02 | 4190 m | NCL | ||||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
H60 | 2050 m | 50 m | 0:20:19 | 9'55" | 3. (11) | |
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
H. Masters C | 2410 m | 0:14:19,785 | 5'56" | 2. (14) | ||
20.04.2023 - 42è Challenge G.Autmans - Spa - Staneux | ||||||
Open | 5630 m | 0:44:02 | 7'49" | 11. (88) | ||
16.04.2023 - Nationale(r) LD - Dreihütten-St.Vith | ||||||
H60 | 6320 m | 230 m | 0:54:26 | 8'37" | 1. (7) | |
26.03.2023 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Banneux | ||||||
H60 | 3830 m | 110 m | 0:26:27 | 6'54" | 1. (23) | |
19.03.2023 - Nationale - Long Distance Oosterlynck - Hoge Mouw | ||||||
H60 | 5830 m | 0:41:57 | 7'12" | 1. (20) | ||
12.03.2023 - Nationale LD - Hèvremont | ||||||
H60 | 6150 m | 150 m | 0:49:26 | 8'02" | 1. (20) | |
09.03.2023 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
Wisselbeker omloop 3 | 7300 m | NCL | ||||
05.03.2023 - Interland - Lommel | ||||||
M60 | 5820 m | 0:40:18 | 6'55" | 2. (21) | ||
29.01.2023 - Forest Cup Gerhees - Ham | ||||||
H:01 | 8580 m | 1:19:35 | 9'17" | 9. (15) | ||
22.01.2023 - Ijzeren Paal - Lommel | ||||||
H:09 | 5440 m | NCL | ||||
15.01.2023 - Regionale Lilse bergen - LILLE | ||||||
H:02 | 7380 m | 1:02:28 | 8'28" | 2. (22) | ||
30.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 5 - Solterheide | ||||||
H60 | 4540 m | 0:36:22 | 8'01" | 1. (19) | ||
29.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 4 - Masy Zuid | ||||||
H60 | 4780 m | 0:28:42 | 6'00" | 2. (19) | ||
28.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 3 - Brouwhuisseheide | ||||||
H60 | 4800 m | 0:33:34 | 7'00" | 1. (19) | ||
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | ||||||
H60 | 4510 m | 0:29:47 | 6'36" | 2. (19) | ||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | ||||||
H60 | 4500 m | 0:35:32 | 7'54" | 1. (19) | ||
11.12.2022 - Regionale MELBERG -ZILLEBOS - GENK | ||||||
H:03 | 6340 m | 0:52:58 | 8'21" | 1. (22) | ||
08.12.2022 - Militair Regelmatigheidscriterium - Baeckelandt | ||||||
H:02 | 8100 m | 1:02:25 | 7'42" | 9. (27) | ||
04.12.2022 - Kamp Beverlo (Sinterklaascross) - Leopoldsburg | ||||||
H:02 | 7170 m | 0:46:55 | 6'33" | 2. (24) | ||
18.11.2022 - Militair Individueel Kampioenschap - De Plas - Houthalen | ||||||
Long | 8340 m | 1:12:04 | 8'38" | 6. (14) | ||
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | ||||||
H60 | 4260 m | 0:41:59 | 9'51" | 1. (45) | ||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | ||||||
H60 | 5030 m | 0:36:43 | 7'18" | 1. (45) | ||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | ||||||
H60 | 3240 m | 0:25:20 | 7'49" | 2. (45) | ||
06.11.2022 - 40e Klompen-OL - Omlopen - Oostelbeersche heide | ||||||
H:03 | 6000 m | 0:45:28 | 7'35" | 2. (19) | ||
09.10.2022 - Interclub - De Winner | ||||||
H60 | 4700 m | 0:35:48 | 7'37" | 1. (11) | ||
02.10.2022 - Forest cup Hechtelse Duinen Oost - Hechtel | ||||||
H:03 | 5880 m | 0:49:35 | 8'26" | 3. (40) | ||
30.09.2022 - Wisselbeker Rik Thijs 2022 - Leopoldsburg - Laakheide | ||||||
Open | 5100 m | 0:40:48 | 8'00" | 11. (108) | ||
18.09.2022 - Championnat de Belgique de Relais - Bois du Beynert - Arlon | ||||||
H. Masters C | 2800 m | 0:21:45 | 7'46" | 4. (11) | ||
09.09.2022 - Militair Regelmatigheidscriterium - Pussemange | ||||||
H:02 | 6950 m | 180 m | 1:14:41 | 10'45" | 3. (12) | |
04.09.2022 - BEL Meisterschaft Langdistanz - Schlierbach | ||||||
H60 | 5350 m | 150 m | 0:43:12 | 8'04" | 3. (18) | |
21.08.2022 - Nationale Lang - Weyervlakte | ||||||
H60 | 5510 m | 25 m | 0:39:50 | 7'14" | 3. (20) | |
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | ||||||
H60 | 5580 m | 0:43:00 | 7'42" | 2. (18) | ||
14.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 2 - STALEYCKERHEIDE | ||||||
H60 | 5520 m | 0:43:26 | 7'52" | 2. (18) | ||
13.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 1 - ZWARTE WEG WEST | ||||||
H60 | 4510 m | 0:33:25 | 7'25" | 1. (18) | ||
07.08.2022 - Challenge Wagener - Botrange | ||||||
Wagener | 0:48:51 | 0. (34) | ||||
31.07.2022 - Thuisblijverscross Peertsbos - Herentals | ||||||
H:02 | 5230 m | 0:52:00 | 9'57" | 2. (30) | ||
03.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 3 - Louveterie La Gileppe | ||||||
H60 | 5070 m | 180 m | 1:04:59 | 12'49" | 14. (39) | |
02.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 2 - La Gileppe | ||||||
H60 | 4970 m | 75 m | 0:46:32 | 9'22" | 5. (42) | |
01.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 1 - Eupen | ||||||
H60 | 4160 m | 90 m | 0:39:14 | 9'26" | 2. (39) | |
26.06.2022 - Nationale LD - Huy | ||||||
H60 | 4300 m | 100 m | 0:58:20 | 13'34" | 6. (15) | |
24.06.2022 - Vendredis de l'orientation - Ougrée Haut | ||||||
H:Challenge | 3400 m | 0:31:26 | 9'15" | 27. (61) | ||
21.05.2022 - VK sprint - Kessel-Lo | ||||||
H. Masters C | 2680 m | 0:16:28 | 6'09" | 1. (9) | ||
08.05.2022 - VK Sprintaflossing - Kapermolen | ||||||
OV Mixed Relay Masters | 2770 m | 0:17:35 | 6'21" | 3. (15) | ||
04.05.2022 - Lenteloop - Vorselaar | ||||||
H:02 | 3980 m | 0:28:19 | 7'07" | 2. (14) | ||
27.04.2022 - Lenteloop Ekeren - Ekeren | ||||||
H:2 | 4420 m | 0:30:54 | 6'59" | 2. (7) | ||
24.04.2022 - Beker van de Secretaris - | ||||||
H:01 | 0:57:56 | 13. (37) | ||||
13.03.2022 - Nationale 2 LD SOFT - Ravels | ||||||
H60 | 5700 m | 0:42:08 | 7'24" | 1. (17) | ||
20.02.2022 - Nationale Longue Distance - Nomont - Famelette | ||||||
H60 | 5010 m | 95 m | 0:44:06 | 8'48" | 2. (17) | |
30.01.2022 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:03 | 5870 m | 0:47:45 | 8'08" | 4. (36) | ||
16.01.2022 - Regionale Hoge Rielen - LICHTAART | ||||||
H:02 | 7150 m | 0:47:07 | 6'35" | 1. (29) | ||
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | ||||||
H60 | 6000 m | 0:40:52 | 6'49" | 1. (14) | ||
08.01.2022 - Clubkampioenschap - Keiheuvel | ||||||
hamok | 7140 m | 1:00:47 | 8'46" | 19. (59) | ||
30.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 5 - HEESERBERGEN | ||||||
H60 | 4960 m | 0:32:17 | 6'31" | 2. (25) | ||
29.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 4 - SCHOOTSHEI | ||||||
H60 | 5200 m | 0:41:13 | 7'56" | 3. (22) | ||
28.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 3 - POSTEL | ||||||
H60 | 5020 m | 0:37:01 | 7'22" | 1. (24) | ||
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | ||||||
H:03 | 5600 m | 0:58:44 | 10'29" | 9. (29) | ||
07.11.2021 - Klompen-O 2021 - Galgenberg | ||||||
H:03 | 4800 m | 0:39:42 | 8'16" | 6. (30) | ||
06.11.2021 - Nationale Lange afstand - Dilsenerbos | ||||||
H60 | 5830 m | 160 m | 0:49:37 | 8'31" | 1. (17) | |
04.11.2021 - Challenge Autmans 2021 - Elsenborn | ||||||
OPEN | 5070 m | 0:43:10 | 8'31" | 6. (58) | ||
31.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 2 - Arnhemse Heide | ||||||
H60 | 3920 m | 0:27:51 | 7'06" | 1. (15) | ||
30.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 1 - Kootwijkerzand | ||||||
H60 | 6200 m | 0:45:28 | 7'20" | 1. (15) | ||
24.10.2021 - Luxembourg Orienteering Weekend - City Long Distance - Luxembourg City | ||||||
SuperVet Men (H55-64) | 8850 m | 190 m | 1:14:02,636 | 8'22" | 21. (44) | |
23.10.2021 - Luxembourg Orienteering Weekend - Forest Middle Distance - Luxembourg Bambësch | ||||||
SuperVet Men (H55-64) | 3900 m | 165 m | 0:35:31 | 9'06" | 5. (44) | |
03.10.2021 - BK Aflossing - Weyervlakte | ||||||
H. Masters C | 3200 m | 0:34:24 | 10'45" | 2. (11) | ||
26.09.2021 - Orientrail Panbos-Beerschot - Zeist | ||||||
Lang | 9000 m | 0:56:24 | 6'16" | 4. (17) | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | ||||||
H60 | 5670 m | 0:44:03 | 7'46" | 3. (24) | ||
15.09.2021 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel-Eksel | ||||||
H:04 | 6600 m | 0:59:29 | 9'01" | 1. (39) | ||
08.08.2021 - Regionale Rivierenhof - Rivierenhof | ||||||
H:2 | 4770 m | NCL | ||||
01.08.2021 - Thuisblijverscross Sorghvliedt - Hoboken | ||||||
H:01 | 5810 m | 0:40:33,531 | 6'59" | 19. (36) | ||
11.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 3 - St.Vith | ||||||
H60 | 5070 m | 80 m | 0:37:58 | 7'29" | 3. (41) | |
10.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 2 - St.Vith | ||||||
H60 | 5250 m | 50 m | 0:45:33 | 8'41" | 1. (41) | |
09.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 1 - St.Vith | ||||||
H60 | 4070 m | 60 m | 0:33:01 | 8'07" | 4. (41) | |
03.07.2021 - Transforestière 2021 - Samedi - Engreux | ||||||
E1 Solo | 4700 m | 165 m | 1:05:46 | 14'00" | 1. (5) | |
27.06.2021 - Régionale 9 circuits - SPA-Sources | ||||||
H:Noir long | 8420 m | 230 m | 1:21:00 | 9'37" | 4. (25) | |
26.06.2021 - Championnat de Belgique de Moyenne Distance - SPA NORD | ||||||
H60 | 3720 m | 95 m | 0:43:50 | 11'47" | 8. (22) | |
20.06.2021 - Nationale Longue Distance - Botrange - Botrange | ||||||
H60 | 4500 m | 90 m | 0:51:38 | 11'28" | 6. (27) | |
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
H55 | 4530 m | 0:39:03 | 8'37" | 5. (22) | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | ||||||
H55 | 6390 m | 0:41:22 | 6'28" | 1. (22) | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
H55 | 4200 m | 35 m | 0:29:30 | 7'01" | 1. (14) | |
06.09.2020 - Belgian Club Relay - Anlier - Les Loups Bleus | ||||||
Belgian club Relay | 4680 m | 0:38:44 | 8'16" | 27. (48) | ||
29.08.2020 - Nationale Moyenne Distance - Spa - Sources | ||||||
H55 | 4570 m | 125 m | 0:36:47 | 8'02" | 1. (13) | |
28.08.2020 - Régionale 9 couleurs - Spa - Nord | ||||||
H:Noir moyen | 5580 m | 190 m | 0:52:38 | 9'25" | 2. (39) | |
12.03.2020 - Challenge Autmans 2020 - Barrage Eupen | ||||||
OPEN | 5600 m | 0:46:24 | 8'17" | 2. (91) | ||
08.03.2020 - Nationale Longue Distance Baudour - Baudour | ||||||
H55 | 7200 m | NCL | ||||
06.03.2020 - Militair Regelmatigheidscriterium - Vitrival | ||||||
02 | 7500 m | 125 m | 1:15:28 | 10'03" | 5. (37) | |
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | ||||||
H55 | 6400 m | 0:47:59 | 7'29" | 2. (19) | ||
14.02.2020 - Rocky Orienteering Event - Militair Regelmatigheidscriterium - Eupen | ||||||
M Master 2 | 4900 m | 165 m | 0:54:58 | 11'13" | 4. (75) | |
09.02.2020 - Régionale 9 parcours - Eupen | ||||||
H:Noir long | 6700 m | 230 m | 1:06:27 | 9'55" | 12. (46) | |
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART | ||||||
H:02 | 7780 m | 0:51:31 | 6'37" | 2. (23) | ||
25.01.2020 - Replay BK relay H Mas A - Leopoldsburg | ||||||
H. Masters A | 7000 m | 0:44:13 | 6'18" | 2. (12) | ||
19.01.2020 - Wintercriterium Gerhees-Wolputten - Ham | ||||||
H:04 | 6290 m | 0:48:15 | 7'40" | 1. (33) | ||
12.01.2020 - Wintercriterium Witgoor - DESSEL | ||||||
H:09 | 5230 m | 0:43:07 | 8'14" | -- (15) | ||
30.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 5 - Helchterenbos | ||||||
H55 | 5230 m | 0:33:09 | 6'20" | 3. (31) | ||
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | ||||||
H55 | 5140 m | 0:38:30 | 7'29" | 1. (31) | ||
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 3 - Opglabbeek | ||||||
H55 | 4960 m | 0:33:52 | 6'49" | 1. (31) | ||
27.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 2 - Solterheide | ||||||
H55 | 5200 m | 0:36:09 | 6'57" | 1. (30) | ||
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 1 - Hoge Mouw | ||||||
H55 | 5000 m | 0:35:44 | 7'08" | 3. (30) | ||
22.12.2019 - Boshoverheide - Weert | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:41:57 | 7'21" | 2. (27) | ||
15.12.2019 - Hertberg - Herselt | ||||||
H:08 | 6100 m | 1:04:33 | 10'34" | -- (13) | ||
08.12.2019 - Herfstwisselbeker - HECHTEL | ||||||
H:03 | 6060 m | 1:06:54 | 11'02" | 7. (15) | ||
21.11.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium - ZONHOVEN | ||||||
H:02 | 8060 m | 1:01:20 | 7'36" | 3. (43) | ||
11.11.2019 - North Sea Trophy - Day 3 - Koksijde - Bad | ||||||
H55 | 5750 m | 0:43:52 | 7'37" | 2. (42) | ||
10.11.2019 - North Sea Trophy - Day 2 - Plaats Duinen - Oostduinkerke | ||||||
H55 | 6050 m | 0:52:52 | 8'44" | 5. (42) | ||
09.11.2019 - North Sea Trophy - Day 1 - Koksijde - Schipsgatduinen | ||||||
H55 | 4650 m | 0:45:24 | 9'45" | 3. (42) | ||
03.11.2019 - Interclub (NC 7) - Ginkel Noord | ||||||
H45 | 7800 m | 0:56:20 | 7'13" | -- (7) | ||
01.11.2019 - Zolder Orienteering Meeting - Circuit Zolder | ||||||
H:6K | 6030 m | 0:46:54 | 7'46" | 15. (46) | ||
13.10.2019 - City Race Maastricht - Maastricht | ||||||
H55 | 6500 m | 0:33:23 | 5'08" | 1. (15) | ||
27.09.2019 - Wisselbeker ADC Rik Thys - Lommel Sahara | ||||||
NOIR | 5200 m | 0:41:18 | 7'56" | 7. (118) | ||
22.09.2019 - Nationale LD - Bois de la Vecquée Seraing | ||||||
H55 | 6700 m | 100 m | 0:49:51 | 7'26" | 1. (14) | |
21.09.2019 - BOS #7: Heuvelse Heide - Lommel | ||||||
H:02 | 3730 m | NCL | ||||
18.09.2019 - Moev - Balen Hulsen | ||||||
H:01 | 5720 m | NCL | ||||
15.09.2019 - BK RELAY - GENK | ||||||
H. Masters B | 5900 m | 0:47:49 | 8'06" | 1. (13) | ||
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H55 | 6430 m | 1:02:45 | 9'45" | 3. (22) | ||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H55 | 6590 m | 0:44:39 | 6'46" | 1. (26) | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H55 | 6900 m | 0:49:48 | 7'13" | 2. (28) | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H55 | 4670 m | 0:37:59 | 8'08" | 1. (28) | ||
11.08.2019 - Holven - Overpelt | ||||||
H:04 | 5610 m | 0:40:19 | 7'11" | 1. (18) | ||
04.08.2019 - Thuisblijverscross - Konijnenberg - Vosselaar | ||||||
H:Technisch - 6Km | 6110 m | 0:38:30 | 6'18" | 10. (42) | ||
23.06.2019 - Belgian Club Relay - Vielsalm - So Bêchefa | ||||||
Belgian club Relay | 6600 m | 1:11:52 | 10'53" | 14. (42) | ||
15.06.2019 - Kempen O serie 6 - Keiheuvel Balen | ||||||
H:05 | 3800 m | 0:37:24 | 9'50" | 3. (11) | ||
10.06.2019 - Belgium 3 days - Day 3 - Marche - en - Famenne | ||||||
H55 | 4390 m | 0:29:59 | 6'49" | 2. (35) | ||
09.06.2019 - Belgium 3 days - Day 2 - Marche - en - Famenne | ||||||
H55 | 5830 m | 0:41:06 | 7'02" | 1. (34) | ||
08.06.2019 - Belgium 3 days - Day 1 - Marche - en - Famenne | ||||||
H55 | 6070 m | 0:44:30 | 7'19" | 3. (35) | ||
02.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
H50 | 6800 m | 1:00:33 | 8'54" | 4. (11) | ||
01.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
H50 | 7000 m | 1:01:27 | 8'46" | 3. (13) | ||
25.05.2019 - BOS #4: Kattenbos Lommel - Lommel | ||||||
H:01 | 7450 m | 0:46:04 | 6'11" | 2. (22) | ||
15.05.2019 - Het Slagveld - Ham | ||||||
H:01 | 5770 m | 0:40:38 | 7'02" | 3. (38) | ||
04.05.2019 - O- series Kempen 4 - CONGO - BALEN | ||||||
H:01 | 4020 m | 0:41:34 | 10'20" | 8. (14) | ||
28.04.2019 - Nationaler MD - St.Vither Wald Süd | ||||||
H55 | 4570 m | 85 m | 0:30:40 | 6'42" | 2. (22) | |
24.04.2019 - Lenteloop Hulsen - BALEN - HULSEN | ||||||
02 | 4760 m | 0:44:38 | 9'22" | 4. (29) | ||
29.03.2019 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - LEOPOLDSBURG | ||||||
03 | 7200 m | 0:46:59 | 6'31" | 2. (85) | ||
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | ||||||
H55 | 6020 m | 0:37:50 | 6'17" | 1. (20) | ||
16.03.2019 - Bosland Orienteering Series: Pijnven - BOS1 - Hechtel-Eksel | ||||||
H:02 | 3510 m | 0:29:46 | 8'28" | 3. (16) | ||
03.03.2019 - VK Lang - Kattenbos | ||||||
H55 | 6080 m | 0:40:07 | 6'35" | 2. (17) | ||
10.02.2019 - Valentijn wintercriterium - Sonnis Noord Helchteren | ||||||
H:04 | 5690 m | 0:39:53 | 7'00" | 1. (30) | ||
03.02.2019 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
H:03 | 6960 m | 0:48:53 | 7'01" | 1. (26) | ||
20.01.2019 - Kepkensberg - Ham | ||||||
H:04 | 4030 m | 0:30:30 | 7'34" | 1. (28) | ||
13.01.2019 - Wintercriterium Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:03 | 7140 m | 0:50:06 | 7'01" | 1. (33) | ||
06.01.2019 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | ||||||
H:03 | 6860 m | 0:50:28 | 7'21" | 3. (26) | ||
30.12.2018 - Sylvester 2018 - day 5 - Vlierden | ||||||
H55 | 5000 m | 0:33:24 | 6'40" | 2. (18) | ||
29.12.2018 - Sylvester 2018 - day 4 - Houthalen | ||||||
H55 | 5010 m | 0:33:35 | 6'42" | 3. (22) | ||
28.12.2018 - Sylvester 2018 - day 3 - Houthalen | ||||||
H55 | 5080 m | 0:35:02 | 6'53" | 2. (20) | ||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | ||||||
H55 | 5100 m | 0:33:59 | 6'39" | 1. (22) | ||
26.12.2018 - Sylvester 2018 - day 1 - Maasmechelen | ||||||
H55 | 4900 m | 75 m | 0:36:34 | 7'27" | 1. (21) | |
16.12.2018 - Herfstwisselbeker - Grobbendonk | ||||||
H:4 Oro-Hydro | 5500 m | 0:34:09 | 6'12" | 1. (13) | ||
09.12.2018 - Wintercriterium De Beeltjes - Westerlo | ||||||
H:04 | 5640 m | 0:43:44 | 7'45" | 1. (26) | ||
02.12.2018 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo-Sanicol | ||||||
H:04 | 5650 m | 0:35:34 | 6'17" | 1. (42) | ||
18.11.2018 - Wintercriterium Keiheuvel - BALEN | ||||||
H:04 | 5940 m | 0:36:25 | 6'07" | 1. (46) | ||
11.11.2018 - Klompen OL VVO - Oostelbeersche heide | ||||||
H:03 | 7100 m | 0:55:34 | 7'49" | 1. (14) | ||
04.11.2018 - VK middel - Gruitrode | ||||||
HMB | 4340 m | 0:35:19 | 8'08" | 1. (20) | ||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | ||||||
H55 | 6480 m | 0:48:12 | 7'26" | 1. (21) | ||
14.10.2018 - Nat Lang De Roeler - | ||||||
H55 | 5000 m | 0:38:20 | 7'39" | 1. (11) | ||
23.09.2018 - VK lange afstand - Masy Meeuwen | ||||||
H55 | 6130 m | 0:53:18 | 8'41" | 2. (14) | ||
19.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 3 - Hechtelse Duinen | ||||||
H55 | 5700 m | NCL | ||||
18.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - Day 2 - Spiekelspade | ||||||
H55 | 5930 m | 0:39:26 | 6'38" | 2. (25) | ||
17.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 1 - Don Bosco Fitometer | ||||||
H55 | 4990 m | 0:35:25 | 7'05" | 5. (25) | ||
12.08.2018 - Hoevenzavel - Genk | ||||||
H:02 | 6080 m | 0:41:06 | 6'45" | 2. (19) | ||
05.08.2018 - Thuisblijverscross - Stadpark Turnhout | ||||||
H:02 | 4690 m | 0:31:01 | 6'36" | 3. (33) | ||
23.05.2018 - World Orienteering Day - Tessenderlo | ||||||
H:03 | 3790 m | 0:36:39 | 9'40" | 7. (36) | ||
21.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Bouillon City | ||||||
H55 | 4600 m | NCL | ||||
20.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Pussemange | ||||||
H55 | 6200 m | 1:00:23 | 9'44" | 13. (46) | ||
19.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Sugny | ||||||
H55 | 4300 m | 0:32:16 | 7'30" | 6. (46) | ||
25.03.2018 - Nationale ABSO - Esneux-Sud | ||||||
H55 | 5800 m | 215 m | 0:52:59 | 9'08" | 5. (17) | |
24.03.2018 - Régionale 5 Couleurs - Nord | ||||||
H:Noir Moyen | 4000 m | 165 m | 0:47:55 | 11'58" | 2. (26) | |
25.02.2018 - BK Middle - Hooggoed - Aalter | ||||||
H55 | 4900 m | NCL | ||||
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | ||||||
H:03 | 6500 m | 0:46:13 | 7'06" | 1. (28) | ||
11.02.2018 - Deux Jours du Hainaut - Bois d'Enghien - Silly | ||||||
H:Noir Court | 7600 m | 1:12:35 | 9'33" | 12. (28) | ||
10.02.2018 - Deux Jours du Hainaut - Bois de Silly - Silly | ||||||
H:Noir Long | 7100 m | 1:17:33 | 10'55" | 6. (18) | ||
04.02.2018 - Hertberg - Herselt | ||||||
H:09 | 7300 m | 1:06:01 | 9'02" | 6. (12) | ||
21.01.2018 - Geneberg - Ham | ||||||
H:04 | 5970 m | 0:46:15 | 7'44" | 3. (39) | ||
14.01.2018 - Wintercriterium Koersel 't Fonteintje - KOERSEL | ||||||
H:03 | 7200 m | 0:54:02 | 7'30" | 3. (36) | ||
07.01.2018 - Ploegenwedstrijd - Gerhagen | ||||||
H:03 | 7200 m | 0:58:14 | 8'05" | 4. (30) | ||
30.12.2017 - Sylvester 2017 - Herentals | ||||||
H55 | 5140 m | 0:34:29 | 6'42" | 1. (20) | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | ||||||
H55 | 4000 m | 0:29:35 | 7'23" | 3. (16) | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | ||||||
H55 | 5400 m | 0:46:13 | 8'33" | 6. (23) | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | ||||||
H55 | 4540 m | 0:33:26 | 7'21" | 2. (26) | ||
26.11.2017 - Wintercriterium Willekensberg St Ferdinand - LUMMEN | ||||||
H:04 | 5800 m | 0:46:19 | 7'59" | 4. (40) | ||
05.11.2017 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
H:04 | 5500 m | 0:42:48 | 7'46" | 1. (18) | ||
29.10.2017 - Tweedaagse van de Veluwe - Wekerom | ||||||
H55 | 4400 m | 0:32:07 | 7'17" | 1. (34) | ||
28.10.2017 - Tweedaagse van de Veluwe - Kootwijk | ||||||
H55 | 7000 m | 0:49:07 | 7'00" | 1. (35) | ||
09.07.2017 - HTC O-Run - Eindhoven | ||||||
H:02 | 5600 m | 0:40:39 | 7'15" | 2. (21) | ||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | ||||||
H55 | 6400 m | 0:44:45 | 6'59" | 2. (42) | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | ||||||
H55 | 6700 m | 0:50:44 | 7'34" | 1. (41) | ||
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN | ||||||
H55 | 4200 m | 0:33:07 | 7'53" | 2. (40) | ||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | ||||||
H55 | 2400 m | 0:20:55 | 8'42" | 1. (10) | ||
10.05.2017 - Memorial Jacky Sallaerts - Lenteloop - MOL ZILVERMEER | ||||||
H:06 | 4500 m | 0:31:40 | 7'02" | -- (21) | ||
07.05.2017 - Nationale sprint - Geel | ||||||
H55 | 3510 m | 0:17:36 | 5'00" | 1. (7) | ||
03.05.2017 - Lenteloop Vossemeren - LOMMEL | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:33:47 | 7'20" | 2. (40) | ||
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT | ||||||
H. Masters B | 2100 m | 0:15:24 | 7'19" | 2. (15) | ||
25.04.2017 - LenteLoop - Ham Centrum | ||||||
H:03 | 2410 m | 0:16:50 | 6'59" | -- (16) | ||
09.04.2017 - Nationale L.D. - Küchelscheid | ||||||
H55 | 5610 m | 120 m | 0:56:06 | 10'00" | 5. (17) | |
02.04.2017 - Match Interland 2017 - Herbeumont | ||||||
M50 | 6300 m | 310 m | 1:00:07 | 9'32" | 5. (15) | |
26.03.2017 - HOCup 2017 - Régionale - Treignes - Bois de Matignolles | ||||||
H:Noir long | 6700 m | 405 m | 1:14:03 | 11'03" | 5. (25) | |
25.03.2017 - HOCup 2017 Entrainement - Middle - Dourbes | ||||||
H:Ultimate | 5400 m | 1:31:42 | 16'58" | 5. (11) | ||
19.03.2017 - Regionaler - Elsenborn | ||||||
H:Noir Long | 8390 m | 110 m | 1:08:08 | 8'07" | 16. (29) | |
26.02.2017 - Nationale 1 - Schootshei | ||||||
H55 | 6600 m | 160 m | 0:53:10 | 8'03" | 3. (15) | |
08.01.2017 - Wintercriterium - Kamp Grobbendonk | ||||||
H:04 | 5400 m | 0:38:53 | 7'12" | 3. (36) | ||
30.12.2016 - Sylvester5-2016 - Meeuwen-Gruitrode | ||||||
SD | 4500 m | 0:39:14 | 8'43" | 1. (19) | ||
28.12.2016 - Sylvester5-2016 - Oostelbeers | ||||||
SD | 4300 m | 0:36:32 | 8'29" | 1. (30) | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | ||||||
SD | 4400 m | NCL | ||||
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:ORO-HYDRO 3 | 7200 m | 35 m | 0:59:27 | 8'15" | 4. (22) | |
23.10.2016 - Regionale - Herenlaak - | ||||||
H:03 | 6300 m | 0:47:24 | 7'31" | 3. (27) | ||
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | ||||||
H55 | 5700 m | 1:00:54 | 10'41" | 10. (22) | ||
30.09.2016 - Rik Thys 2016 - Weyervlakte | ||||||
OPEN | 5800 m | 0:51:52 | 8'56" | 8. (106) | ||
25.09.2016 - BM Staffel - Emmels/Windräder | ||||||
H. Masters B | 4000 m | 0:30:52 | 7'43" | 3. (14) | ||
04.09.2016 - Champ. Belgique Longue Distance - Montenau | ||||||
H55 | 6430 m | 0:54:53 | 8'32" | 4. (27) | ||
27.08.2016 - Nationale Longue distance - Anlier | ||||||
H55 | 6400 m | 125 m | 0:51:54 | 8'06" | 4. (15) | |
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | ||||||
H55 | 6400 m | 210 m | 1:09:02 | 10'47" | 1. (20) | |
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | ||||||
H55 | 4500 m | 100 m | 0:35:55 | 7'58" | 2. (21) | |
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | ||||||
H55 | 4700 m | 65 m | 0:43:31 | 9'15" | 3. (20) | |
19.06.2016 - Régional 9 circuits Harzée - Harzée | ||||||
H:Noir long | 8300 m | 190 m | 1:18:20 | 9'26" | 4. (23) | |
18.06.2016 - Spring O cup 3_2016 - Saint-Roch Ferrières | ||||||
H:Noir Long | 7800 m | 310 m | NCL | |||
25.05.2016 - Lenteloop Engstraat - Meerhout | ||||||
H:01 | 5980 m | 0:50:14 | 8'24" | 21. (36) | ||
22.05.2016 - VK Aflossing - Ham | ||||||
H. Open | 5900 m | 0:43:36 | 7'23" | 9. (50) | ||
16.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Herbeumont | ||||||
H55 | 5100 m | 290 m | 0:46:21 | 9'05" | 3. (52) | |
15.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing - Les Fossés | ||||||
H55 | 3600 m | 70 m | 0:27:02 | 7'30" | 4. (56) | |
14.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing | ||||||
H55 | 5400 m | 220 m | 0:55:25 | 10'15" | 7. (58) | |
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen | ||||||
H. Masters B | 2800 m | 0:16:29 | 5'53" | 1. (12) | ||
20.04.2016 - Lenteloop - Balendijk | ||||||
H:02 | 4530 m | 0:34:57 | 7'42" | 1. (37) | ||
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | ||||||
H55 | 4250 m | 0:29:38 | 6'58" | 2. (27) | ||
03.04.2016 - Nationale Competitie 3 - Einderheide | ||||||
H:03 | 6000 m | 0:43:09 | 7'11" | 2. (41) | ||
30.03.2016 - Camp-O - Grandvoir - Granvoir | ||||||
H:Noir Long | 8000 m | 160 m | 1:06:25 | 8'18" | 10. (14) | |
29.03.2016 - Camp-O - Poix - St Hubert - Poix - St Hubert | ||||||
H:Noir Moyen | 4000 m | 170 m | 0:38:33 | 9'38" | 5. (27) | |
28.03.2016 - Camp-O - Neuchateau - NEUCHATEAU | ||||||
H:Noir Moyen | 5100 m | 0:47:43 | 9'21" | 3. (28) | ||
27.03.2016 - Camp-O - Libramont - Libramont | ||||||
H:Noir Moyen | 6100 m | 65 m | 0:52:26 | 8'35" | 8. (37) | |
26.03.2016 - Camp-O - ATHUS - Athus | ||||||
H:Noir Long | 6500 m | 0:54:26 | 8'22" | 7. (11) | ||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | ||||||
H55 | 3960 m | 0:32:15 | 8'08" | 2. (34) | ||
13.03.2016 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:04 | 5400 m | 0:36:21 | 6'43" | 1. (30) | ||
06.03.2016 - Championnat FRSO L.D. - ROSSART | ||||||
H55 | 7100 m | 70 m | 1:06:42 | 9'23" | 5. (15) | |
03.03.2016 - REGELMATIGHEIDSCRITERIUM - KOERSEL | ||||||
3 | 7700 m | 0:52:45 | 6'51" | 9. (77) | ||
28.02.2016 - 1e Nat De Roeler - | ||||||
H55 | 6300 m | NCL | ||||
21.02.2016 - Wintercriterium - Brasschaat | ||||||
H:03 | 6700 m | 0:56:33 | 8'26" | -- (43) | ||
20.02.2016 - Training voor Interland - Brasschaat | ||||||
H:02 | 4200 m | 0:46:04 | 10'58" | 7. (29) | ||
05.02.2016 - Avondcriterium Masy Noord - MEEUWEN | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:48:09 | 10'28" | 3. (16) | ||
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | ||||||
H55 | 7000 m | 1:03:26 | 9'03" | 6. (18) | ||
24.01.2016 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
H:04 | 5400 m | 0:39:52 | 7'22" | 1. (25) | ||
10.01.2016 - Course Régionale d'hiver à Elsenborn - Elsenborn | ||||||
H:Noir Moyen | 5900 m | 50 m | 0:50:07 | 8'29" | 4. (62) | |
30.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Zuid | ||||||
H50 | 5300 m | NCL | ||||
27.12.2015 - Sylvester 2015 - Ossendrecht | ||||||
H50 | 5500 m | 0:47:38 | 8'39" | 10. (24) | ||
20.12.2015 - Kolenspoor - Genk | ||||||
H:04 | 5140 m | 0:40:44 | 7'55" | -- (33) | ||
11.12.2015 - Avondcriterium KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:02 | 4800 m | 0:56:24 | 11'45" | 8. (27) | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | ||||||
H. Masters B | 4400 m | 0:29:43 | 6'45" | 10. (29) | ||
27.11.2015 - Avond Kepkensberg - Ham | ||||||
H:02 | 5040 m | 0:52:48 | 10'28" | 5. (20) | ||
08.11.2015 - Aflossing wisselbeker Staepelaere - Balen - Keiheuvel | ||||||
4200 m | 0:28:11 | 6'42" | 16. (56) | |||
18.10.2015 - Klompen OL - Oostappense heide | ||||||
H:04 | 5200 m | NCL | ||||
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | ||||||
H50 | 6950 m | 0:50:28 | 7'15" | 1. (14) | ||
20.09.2015 - Rik Thys - Den ijzeren paal - Kerkhoven | ||||||
H:03 | 7000 m | 1:53:10 | 16'09" | 12. (30) | ||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | ||||||
H50 | 7500 m | 0:57:48 | 7'42" | 4. (27) | ||
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H50 | 6800 m | 0:51:18 | 7'32" | 3. (23) | ||
15.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H50 | 6600 m | 0:47:34 | 7'12" | 1. (23) | ||
14.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H50 | 5700 m | 0:39:00 | 6'50" | 1. (21) | ||
09.08.2015 - SCORELOOP VOSSELAAR - VOSSELAAR | ||||||
H:02 | 0:43:05 | 1. (45) | ||||
19.07.2015 - RaidO Lux 2015 - Baraque de Fraiture | ||||||
H:Court | 7800 m | NCL | ||||
18.07.2015 - RaidO Lux 2015 - Libin | ||||||
H:Court | 8700 m | 1:36:49 | 11'07" | 1. (31) | ||
23.06.2015 - Engstraat - Meerhout | ||||||
H:02 | 4950 m | 0:36:56 | 7'27" | 2. (46) | ||
21.06.2015 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
H50 | 6060 m | 245 m | 1:04:42 | 10'40" | 6. (17) | |
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren | ||||||
H50 | 2100 m | NCL | ||||
06.05.2015 - Lenteloop DE VOSSEMEREN - LOMMEL | ||||||
H:02 | 4700 m | 0:42:03 | 8'56" | 4. (43) | ||
03.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H50 | 6100 m | 105 m | 0:52:24 | 8'35" | 8. (41) | |
02.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H50 | 5100 m | 140 m | 0:38:11 | 7'29" | 3. (41) | |
01.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H50 | 7200 m | 165 m | 0:59:39 | 8'17" | 12. (42) | |
22.04.2015 - Lenteloop - Ham | ||||||
H:02 | 3810 m | 0:23:48 | 6'14" | 1. (28) | ||
12.04.2015 - Nationale Longue Distance - Olloy-sur-Viroin | ||||||
H50 | 6000 m | 300 m | 1:05:33 | 10'55" | 5. (24) | |
29.03.2015 - BK Aflossing - Kasterlee | ||||||
H. Masters B | 4600 m | 0:30:05 | 6'32" | 2. (21) | ||
22.03.2015 - Regionale Pelter Rally - Neerpelt | ||||||
H:03 | 6670 m | 0:44:31 | 6'40" | 2. (26) | ||
15.03.2015 - Regionale wedstrijd 't FONTEINTJE - KOERSEL | ||||||
H:04 | 0:49:29 | 2. (28) | ||||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | ||||||
H50 | 7430 m | 185 m | 0:56:31 | 7'36" | 6. (26) | |
15.02.2015 - VALENTIJN - Wintercriterium - Lommel - SAHARA | ||||||
H:03 | 6900 m | 0:43:09 | 6'15" | 1. (51) | ||
01.02.2015 - Regionale - Ham | ||||||
H:03 | 7160 m | NCL | ||||
31.01.2015 - MidWinterCyclus 3 - Grote Heide zuid | ||||||
H:02 | 5300 m | NCL | ||||
25.01.2015 - Régionale d'hiver Ohey - Ohey | ||||||
H:02 | 9200 m | 220 m | 1:29:57 | 9'46" | 7. (21) | |
21.01.2015 - SVS Hoge Rielen - | ||||||
7 | 6000 m | 0:41:58 | 6'59" | -- (35) | ||
18.01.2015 - Régionale d'hiver - Marchin | ||||||
H:01 | 8200 m | 325 m | 1:23:30 | 10'10" | 11. (29) | |
11.01.2015 - WINTERCRITERIUM - DE KLINGE | ||||||
H:01 | 8800 m | 1:01:40 | 7'00" | 2. (13) | ||
04.01.2015 - Wintercriterium SPIEKELSPADE - HECHTEL | ||||||
H:03 | 6900 m | 0:48:08 | 6'58" | 4. (42) | ||
21.12.2014 - Wintercriterium WILLEKENSBERG - LUMMEN | ||||||
H:03 | 7300 m | NCL | ||||
14.12.2014 - Rodenberg - Tessenderlo | ||||||
H:03 | 5680 m | 0:42:34 | 7'29" | 3. (35) | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | ||||||
H50 | 7400 m | 0:42:54 | 5'47" | 1. (16) | ||
14.11.2014 - Avondwedstrijd "Bokrijk" - Bokrijk | ||||||
H:02 | 4600 m | NCL | ||||
11.11.2014 - Wintercriterium ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:03 | 7000 m | 0:54:25 | 7'46" | 1. (30) | ||
09.11.2014 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2014 - Groenendael | ||||||
H:03 | 7000 m | 140 m | 0:48:09 | 6'52" | 2. (58) | |
08.11.2014 - Regionale De Winner - Eksel | ||||||
H:08 | 6400 m | 0:49:04 | 7'39" | 3. (26) | ||
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
H50 | 4920 m | 0:27:19 | 5'33" | 3. (23) | ||
12.10.2014 - BK Clubaflossing - Dilsenerbos | ||||||
Clubaflossing | 4500 m | 0:37:16 | 8'16" | 4. (39) | ||
05.10.2014 - JEC Spectators - Sahara | ||||||
H:03 | 7660 m | 0:48:25 | 6'19" | 3. (25) | ||
03.10.2014 - JEC Spectators - Lommel | ||||||
H:02 | 2620 m | 0:18:45 | 7'09" | 3. (27) | ||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | ||||||
H50 | 8140 m | 0:57:31 | 7'03" | 2. (23) | ||
26.09.2014 - Wisselbeker Rik Thys 2014 - Kattevenia | ||||||
OPEN | 5600 m | 0:44:01 | 7'51" | 4. (123) | ||
14.09.2014 - Championnat de Belgique Longue Distance - Kampioenschap van België Lange Afstand - Chiny sur Semois | ||||||
H50 | 6830 m | 160 m | 0:53:57 | 7'53" | 1. (26) | |
07.09.2014 - Championnat de Belgique de relais - Baraque Fraiture | ||||||
H. Masters B | 4200 m | 120 m | 0:30:19 | 7'13" | 1. (21) | |
22.06.2014 - Stads-O te Hasselt - Hasselt | ||||||
H:02 | 5100 m | 0:34:54 | 6'50" | 7. (34) | ||
15.06.2014 - CITY-O HERENTALS - HERENTALS | ||||||
H:01 | 7200 m | 0:50:46 | 7'03" | 15. (37) | ||
09.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
H50 | 5700 m | 130 m | 0:56:59 | 9'59" | 7. (40) | |
08.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
H50 | 4300 m | 80 m | 0:31:27 | 7'18" | 6. (40) | |
07.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Libramont | ||||||
H50 | 7000 m | 150 m | 0:47:23 | 6'46" | 3. (41) | |
18.05.2014 - Championnat de Belgique SPRINT - DURBUY | ||||||
H50 | 2600 m | 0:22:27 | 8'38" | 3. (16) | ||
11.05.2014 - Nationale Longue distance - Martelange | ||||||
H50 | 6600 m | 210 m | 0:58:24 | 8'50" | 2. (14) | |
07.05.2014 - Challenge Autmans 2014 - Eupen | ||||||
OPEN | 6400 m | 0:50:43 | 7'48" | 5. (119) | ||
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | ||||||
H50 | 5600 m | 0:37:39 | 6'43" | 7. (24) | ||
13.04.2014 - Wisselbeker Gilbert Staepelaere - De Mosten | ||||||
Open | 6080 m | 0:37:22 | 6'08" | 5. (40) | ||
06.04.2014 - Regionale - Turnhout | ||||||
H:02 | 7700 m | 0:50:02 | 6'29" | 4. (26) | ||
23.03.2014 - Nationaler LD Oosterlynck - St.Vith-Dreihütten | ||||||
H50 | 7870 m | 175 m | 0:53:36 | 6'48" | 3. (22) | |
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel | ||||||
H50 | 7800 m | 0:50:56 | 6'31" | 3. (24) | ||
16.02.2014 - Valentijn wintercriterium - Balen - Keiheuvel | ||||||
H:03 | 6900 m | 0:42:04 | 6'05" | 2. (51) | ||
09.02.2014 - Régionale d'hiver - Marchin | ||||||
H:02 | 7900 m | 270 m | 1:11:32 | 9'03" | 7. (39) | |
02.02.2014 - Den Heuvel - Den Heuvel | ||||||
H:03 | 7330 m | 0:44:14 | 6'02" | 2. (42) | ||
26.01.2014 - Regionale "Gerhagen" - Tessendelo | ||||||
H:03 | 7400 m | 0:57:30 | 7'46" | 2. (47) | ||
19.01.2014 - Regionaler Winterlauf - Elsenborn | ||||||
H:01 | 8160 m | 80 m | 1:00:17 | 7'23" | 8. (29) | |
12.01.2014 - Wintercriterium - Hengelhoef | ||||||
H:03 | 7300 m | 0:47:35 | 6'31" | 2. (38) | ||
05.01.2014 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
H:03 | 6900 m | 0:45:12 | 6'33" | 1. (31) | ||
28.12.2013 - Sylvester Dag 3 Heeserbergen - Lommel | ||||||
H50 | 5760 m | 0:38:06 | 6'36" | 2. (18) | ||
27.12.2013 - Sylvester Dag 2 Vierveld (WRE) - Maasmechelen | ||||||
H50 | 4500 m | 110 m | 0:34:30 | 7'39" | 2. (19) | |
26.12.2013 - Sylvester - Weelde | ||||||
H50 | 5600 m | 0:35:06 | 6'16" | 2. (16) | ||
21.12.2013 - Wintercriterium - Rodenberg | ||||||
H:03 | 5150 m | 0:44:00 | 8'32" | 2. (29) | ||
08.12.2013 - Wintercriterium MASY NOORD - MEEUWEN | ||||||
H:03 | 6800 m | 0:42:55 | 6'18" | 2. (53) | ||
01.12.2013 - Sinterklaascross 'Kamp van Beverlo' - Leopoldsburg | ||||||
H:03 | 7600 m | 0:48:45 | 6'24" | 2. (40) | ||
28.11.2013 - Wisselbeker Commandant Provincie Limburg - Zonhoven | ||||||
H:02 | 8400 m | 1:05:49 | 7'50" | 12. (54) | ||
21.11.2013 - Congo - Congo | ||||||
H:01 | 5750 m | 0:53:50 | 9'21" | 4. (43) | ||
17.11.2013 - Herfstwisselbeker - Neeroeteren | ||||||
H:03 | 7000 m | 0:58:17 | 8'19" | 2. (18) | ||
15.11.2013 - VVO Avondaflossing De Beeltjens - Westerlo | ||||||
OPEN | 0:31:38 | 8'19" | 2. (18) | |||
11.11.2013 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tumuli | ||||||
H:01 | 6990 m | 190 m | 0:52:04 | 7'26" | 18. (66) | |
08.11.2013 - Military Regularity Criterium - Kelchterhoef | ||||||
H:02 | 8000 m | 0:58:10 | 7'16" | 2. (63) | ||
03.11.2013 - Ploegenwedstrijd - Zutendaal | ||||||
H:03 | 6500 m | 0:44:14 | 6'48" | 1. (43) | ||
20.10.2013 - VVO Kampioenschap Middle Distance - Kepkensberg | ||||||
H. Masters B | 4480 m | 35 m | 0:34:16 | 7'38" | 1. (30) | |
12.10.2013 - Wintercriterium - Ravels | ||||||
H:03 | 6900 m | 0:48:32 | 7'02" | 4. (19) | ||
06.10.2013 - VK Aflossing "Bos van Hees" - Schaffen | ||||||
Open | 0:40:36 | 6'59" | 14. (51) | |||
22.09.2013 - Vlaams Kampioenschap Lang - Gielsbos | ||||||
H50 | 7000 m | 0:47:34 | 6'47" | 2. (14) | ||
15.09.2013 - BK Lang - Kattenbos | ||||||
H50 | 8420 m | 0:54:57 | 6'31" | 2. (30) | ||
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | ||||||
H50 | 7000 m | 1:00:27 | 8'38" | 3. (27) | ||
01.09.2013 - Regionale wedstrijd - TIELEN | ||||||
H:02 | 6900 m | 1:01:18 | 8'53" | 2. (48) | ||
18.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Rijksbos | ||||||
H50 | 7310 m | 0:54:06 | 7'24" | 1. (12) | ||
17.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Vlasmeer | ||||||
H50 | 6640 m | 0:43:02 | 6'28" | 1. (14) | ||
16.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Einderheide | ||||||
H50 | 5020 m | 0:35:35 | 7'05" | 1. (13) | ||
10.08.2013 - Wiet Special - Kasterlee | ||||||
H:01 | 12200 m | 1:25:25 | 7'00" | 5. (51) | ||
18.07.2013 - O'Tramontane - Narbonne | ||||||
H50 | 3500 m | 150 m | 0:34:23 | 9'49" | 5. (51) | |
17.07.2013 - O'Tramontane - Montbrun des Corbières | ||||||
H50 | 4800 m | 145 m | 0:50:05 | 10'26" | 5. (54) | |
15.07.2013 - O'Tramontane - La Quillane | ||||||
H50 | 5900 m | 200 m | 0:54:14 | 9'11" | 13. (73) | |
14.07.2013 - O'Tramontane - Font-Romeu | ||||||
H50 | 5800 m | 220 m | 0:57:13 | 9'51" | 22. (76) | |
13.07.2013 - O'Tramontane - Bolquère Pyrénées 2000 | ||||||
H50 | 3800 m | 120 m | 0:34:45 | 9'08" | 18. (79) | |
07.07.2013 - Pelter Rally - Dommelhof | ||||||
H:03 | 6660 m | 0:45:43 | 6'51" | 1. (22) | ||
30.06.2013 - Raid-O-Lux - Smuid | ||||||
H:02 | 13000 m | 410 m | 2:22:14 | 10'56" | 7. (38) | |
29.06.2013 - Raid O Lux - Chiny | ||||||
2 | 13100 m | 380 m | 2:19:52 | 10'40" | 3. (43) | |
26.06.2013 - Memorial Jacky Sallaerts - Lichtaart | ||||||
H:05 | 7000 m | 0:49:59 | 7'08" | 3. (31) | ||
23.06.2013 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
H50 | 7190 m | 225 m | 1:13:07 | 10'10" | 1. (15) | |
09.06.2013 - Nationale van Nederland (NC3) - Grote heide (zuid) | ||||||
H:02 | 7900 m | 0:57:18 | 7'15" | 1. (23) | ||
20.05.2013 - 3 Days of Belgium - Kattevenia | ||||||
H50 | 6880 m | 0:44:21 | 6'26" | 2. (26) | ||
19.05.2013 - 3 Days of Belgium - Zwarte Bergen | ||||||
H50 | 6200 m | 0:42:13 | 6'48" | 4. (31) | ||
18.05.2013 - 3 Days of Belgium - Melberg-Zillebos | ||||||
H50 | 6500 m | 0:51:44 | 7'57" | 6. (31) | ||
12.05.2013 - BK Sprint - Vosselaar | ||||||
H50 | 2600 m | 50 m | 0:16:54 | 6'30" | 2. (11) | |
01.05.2013 - Stads-O - Stad Turnhout | ||||||
H:02 | 4900 m | 0:34:40 | 7'04" | 1. (14) | ||
25.04.2013 - Challenge AUTMANS - Plombières | ||||||
OPEN | 0:46:39 | 7'04" | 1. (136) | |||
21.04.2013 - Horensbergdam - Horensbergdam | ||||||
H:03 | 6500 m | 0:44:01 | 6'46" | 3. (30) | ||
14.04.2013 - Vlaams Kampioenschap Sprint - Meerminnen | ||||||
H. Masters B | 2200 m | 0:12:44 | 5'47" | 1. (12) | ||
07.04.2013 - BM Mitteldistanz - Vielsalm | ||||||
H50 | 5400 m | 180 m | NCL | |||
01.04.2013 - Pâques en Alsace - Thannenkirch | ||||||
H50 | 6500 m | 320 m | 0:59:45 | 9'11" | 10. (78) | |
31.03.2013 - Pâques en Alsace - St Hyppolyte | ||||||
H50 | 6800 m | 295 m | 0:59:02 | 8'40" | 11. (77) | |
30.03.2013 - Pâques en Alsace - Thannenkirch | ||||||
H50 | 4900 m | 155 m | 0:56:37 | 11'33" | 17. (79) | |
17.03.2013 - Regionale Lilse Bergen - Lille | ||||||
H:01 | 0:49:54 | 6. (70) | ||||
03.03.2013 - Nationale 2 - Gerhees | ||||||
H50 | 6860 m | 0:44:24 | 6'28" | 2. (23) | ||
17.02.2013 - Sanicole - www.olomega.be | ||||||
H:03 | 6900 m | 0:45:00 | 6'31" | 2. (40) | ||
08.02.2013 - Militaire regematigheid - De Keiheuvel | ||||||
H:02 | 8100 m | 0:53:55 | 6'39" | 4. (76) | ||
27.01.2013 - Regionale - Ham | ||||||
H:03 | 7180 m | 0:50:35 | 7'02" | 1. (31) | ||
06.01.2013 - Wintercriterium Kelchterhoef WEST - Houthalen - Kelchterhoef | ||||||
H:03 | 7200 m | 0:51:25 | 7'08" | 1. (34) | ||
30.12.2012 - Sylvester 2012 - Oirschotseheide | ||||||
H50 | 5500 m | 0:36:12 | 6'34" | 1. (18) | ||
29.12.2012 - Sylvester 2012 - Sonnisheide | ||||||
H50 | 4500 m | 0:32:05 | 7'07" | 5. (25) | ||
28.12.2012 - Sylvester 2012 - De Schrikkelberg | ||||||
H50 | 5470 m | 0:35:50 | 6'33" | 2. (19) | ||
27.12.2012 - Sylvester 2012 - De Lietteberg | ||||||
H50 | 5900 m | 0:42:24 | 7'11" | 2. (20) | ||
26.12.2012 - Sylvester 2012 - Solterheide | ||||||
H50 | 5600 m | 0:42:38 | 7'36" | 2. (19) | ||
16.12.2012 - Hengelhoef - Hengelhoef | ||||||
H:03 | 7270 m | 0:49:44 | 6'50" | 1. (38) | ||
29.11.2012 - Wisselbeker Comd Prov Limburg - Hengelhoef | ||||||
H:03 | 7200 m | 1:09:34 | 9'39" | 53. (113) | ||
18.11.2012 - Rik Thijs "De Saenhoeve" - Maasmechelen | ||||||
H:03 | 6700 m | 120 m | 0:59:43 | 8'54" | 3. (19) | |
28.10.2012 - VVO PLOEGENWEDSTRIJD - BALEN - KEIHEUVEL | ||||||
H:03 | 7100 m | 0:48:02 | 6'45" | 2. (44) | ||
21.10.2012 - VVO kampioenschap MIDDEN afstand - LOMMEL SAHARA | ||||||
H. Masters B | 5100 m | 0:34:01 | 6'40" | 2. (34) | ||
19.10.2012 - openings aflossing - Herentals | ||||||
H. Open | 0:34:19 | 9'31" | 2. (26) | |||
13.10.2012 - NMBS Kampioenschap - Houthalen | ||||||
H:02 | 6100 m | 0:43:46 | 7'10" | 2. (36) | ||
12.10.2012 - Training MIL - Helchteren | ||||||
H:03 | 7100 m | 0:50:02 | 7'02" | 7. (118) | ||
07.10.2012 - BK INTERCLUB 2012 - HOUTHALEN | ||||||
H50 | 7700 m | 0:50:19 | 6'32" | 2. (19) | ||
30.09.2012 - Championnat de Belgique de Relais 2012 - Watermael-Boitsfort | ||||||
H. Masters B | 4610 m | 0:34:32 | 7'30" | 3. (15) | ||
28.09.2012 - Wisselbeker Rik Thijs - 21 Editie - Hechtelse duinen | ||||||
OPEN | 0:45:17 | 6'45" | 8. (128) | |||
23.09.2012 - Klub Aflossing 2012 - Kleine Schietveld | ||||||
OPEN | 0:37:53 | 7'25" | 3. (35) | |||
16.09.2012 - Nationale 4 - Houterenberg | ||||||
H50 | 7130 m | 0:55:13 | 7'44" | 2. (17) | ||
09.09.2012 - Championnat de Belgique 2012 - MONTENAU | ||||||
H50 | 7050 m | 240 m | 1:01:34 | 8'43" | 5. (28) | |
26.08.2012 - Leuven oriënteert - Leuven | ||||||
H:03 | 5950 m | 0:44:33 | 7'29" | 2. (34) | ||
19.08.2012 - Thuisblijverscross - TIELENKAMP | ||||||
H:02 | 6400 m | 1:11:21 | 11'08" | 3. (16) | ||
02.07.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | ||||||
H50 | 6300 m | 200 m | 0:57:24 | 9'06" | 4. (17) | |
01.07.2012 - 3 days of Belgium - Nallogne | ||||||
H50 | 4700 m | 185 m | 0:45:51 | 9'45" | 4. (19) | |
30.06.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | ||||||
H50 | 6100 m | 190 m | 0:54:07 | 8'52" | 3. (18) | |
03.06.2012 - Bruges Weekend - Brugge | ||||||
H. Masters B | 6180 m | 0:41:38 | 6'44" | 6. (48) | ||
02.06.2012 - Bruges Weekend - Veltembosje | ||||||
H. Masters B | 2800 m | 0:14:55 | 5'19" | 5. (23) | ||
23.05.2012 - Lenteloop DON BOSCO fitometer - Hechtel | ||||||
H:02 | 4400 m | 0:38:10 | 8'40" | 11. (49) | ||
13.05.2012 - Oostapperseheide - Ommels | ||||||
H:03 | 7300 m | 0:49:14 | 6'44" | 1. (15) | ||
11.05.2012 - MEMORIAL Jacky Sallaerts - Leopoldsburg | ||||||
H:05 | 7500 m | 0:55:52 | 7'26" | 1. (29) | ||
06.05.2012 - Regionale Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:02 | 8000 m | 0:51:41 | 6'27" | 4. (21) | ||
22.04.2012 - INTERLAND - HABAY | ||||||
H. Masters B | 7200 m | 130 m | 0:45:54 | 6'22" | 2. (16) | |
21.04.2012 - Championnat FRSO de Moyenne Distance - Montmedy | ||||||
H. Master B | 3800 m | 140 m | 0:46:23 | 12'12" | 13. (47) | |
18.04.2012 - Lenteloop Lommel Sportvelden - Lommel | ||||||
H:01 | 6500 m | 0:42:27 | 6'31" | 9. (42) | ||
15.04.2012 - Nationale MD Maasvallei - Maasmechelen | ||||||
H. Masters B | 3700 m | 105 m | 0:34:00 | 9'11" | 4. (39) | |
30.03.2012 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - Hechtelse Heide | ||||||
H:02 | 8000 m | 0:57:29 | 7'11" | 8. (90) | ||
25.03.2012 - Nationaler - Petit-Thier | ||||||
H50 | 7520 m | 170 m | 0:52:50 | 7'01" | 3. (23) | |
18.03.2012 - Nationale longue distance - La Hulpe | ||||||
H50 | 7300 m | 160 m | 0:46:56 | 6'25" | 3. (26) | |
11.03.2012 - Championnat Été Martelange - Martelange | ||||||
H45 | 7800 m | 365 m | 1:26:30 | 11'05" | 5. (9) | |
10.03.2012 - Sprint - Martelange | ||||||
LE | 3400 m | 0:26:30 | 7'47" | 10. (21) | ||
17.01.2012 - Mil Regelmatigheid - Staleyckerheide | ||||||
1 | 8900 m | 1:00:00 | 6'44" | 7. (88) | ||
15.01.2012 - Hivernale FRSO - La Gileppe | ||||||
H:03 | 7900 m | 250 m | 1:03:49 | 8'04" | 4. (28) | |
08.01.2012 - Wintercriterium Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
H:03 | 7000 m | 0:44:15 | 6'19" | 3. (47) | ||
30.12.2011 - Sylvester 2011 - Ravels Zuid | ||||||
H50 | 5570 m | 0:38:19 | 6'52" | 3. (25) | ||
29.12.2011 - Sylvester 2011 - Boshoverheide | ||||||
H50 | 5600 m | 0:35:57 | 6'25" | 3. (26) | ||
28.12.2011 - Sylvester 2011 - Hechtelse Duinen | ||||||
H50 | 5600 m | 0:36:33 | 6'31" | 2. (28) | ||
27.12.2011 - Sylvester 2011 - Rodenberg | ||||||
H50 | 4330 m | 0:29:36 | 6'50" | 3. (26) | ||
26.12.2011 - Sylvester 2011 - Geuzenbaan | ||||||
H50 | 5600 m | NCL | ||||
11.12.2011 - Memorial Day Gielsbos - Gielsbos | ||||||
H:03 | 6800 m | 0:39:11 | 5'45" | 1. (28) | ||
26.11.2011 - BK Fiets BEL - Geel | ||||||
H. Masters B | 20300 m | 1:11:54 | 3'32" | 1. (18) | ||
24.11.2011 - Mil Comd Limburg - Zonhoven | ||||||
H:02 | 8100 m | 1:00:32 | 7'28" | 6. (67) | ||
13.11.2011 - Klompen Ol - Oostelbeers | ||||||
H:03 | 7400 m | 1:00:10 | 8'07" | 1. (32) | ||
12.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Groenendael | ||||||
H:02 | 7600 m | 145 m | 0:54:30 | 7'10" | 11. (45) | |
14.10.2011 - Regelmatigheid Med Bn Bvr/5Li - De Watertoren | ||||||
H:03 | 7100 m | 0:55:22 | 7'47" | 7. (121) | ||
02.10.2011 - Nationale 4 - Masy Noord | ||||||
H50 | 7200 m | 0:41:51 | 5'48" | 2. (23) | ||
18.09.2011 - Nationale Moyenne distance - Saint-Léger | ||||||
H. Masters B | 3990 m | 85 m | 0:41:31 | 10'24" | 3. (29) | |
04.09.2011 - BM Interclubs - Hasselbach | ||||||
H50 | 6800 m | 170 m | 0:50:04 | 7'21" | 3. (20) | |
21.08.2011 - Regionale wedstrijd - LILLE | ||||||
H:02 | 0:57:10 | 3. (15) | ||||
03.07.2011 - Nationale BABA - Martelange | ||||||
H50 | 7730 m | 295 m | 1:13:24 | 9'29" | 2. (23) | |
13.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 3 - L.D. | ||||||
H50 | 5500 m | 165 m | 0:45:16 | 8'13" | 1. (43) | |
12.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Beauraing - Sprint | ||||||
H50 | 2500 m | 35 m | 0:17:51 | 7'08" | 2. (36) | |
12.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 2 - Middle. | ||||||
H50 | 4400 m | 110 m | 0:35:25 | 8'02" | 1. (43) | |
11.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 1 - L.D.- WRE | ||||||
H50 | 7300 m | 255 m | 1:04:05 | 8'46" | 1. (46) | |
29.05.2011 - BK Sprint Sint-Truiden - Stad Sint-Truiden | ||||||
H. Masters B | 2500 m | 0:16:34 | 6'37" | 1. (27) | ||
25.05.2011 - Lenteloop HOGE RIELEN - Lichtaart | ||||||
H:02 | 4800 m | 0:37:55 | 7'53" | 2. (41) | ||
04.05.2011 - Lenteloop PULDERBOS - ZANDHOVEN | ||||||
H:02 | 5500 m | 0:36:03 | 6'33" | 1. (26) | ||
17.04.2011 - Belgische Meisterschaft Middle Distance - Grandvoir | ||||||
H. Masters B | 4300 m | 90 m | 0:31:02 | 7'13" | 4. (35) | |
10.04.2011 - Regionale De kimpel - Stad bilzen - Bilzen | ||||||
H:02 | 6200 m | 0:57:28 | 9'16" | 6. (36) | ||
08.04.2011 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - Weyervlakte | ||||||
H:01 | 9300 m | 1:03:41 | 6'50" | 15. (85) | ||
27.03.2011 - Nationale de Stoumont - Stoumont | ||||||
H50 | 7200 m | 220 m | 1:01:12 | 8'30" | 2. (28) | |
18.03.2011 - Militaire regelmatigheid - Opglabbeek | ||||||
H:01 | 9300 m | 1:08:02 | 7'18" | 16. (79) | ||
13.02.2011 - Wintercriterium - VALENTIJN - Kelchterhoef West | ||||||
H:03 | 7000 m | 0:48:08 | 6'52" | 1. (41) | ||
23.01.2011 - Brustem Vliegveld - Brustem | ||||||
H:03 | 7700 m | 0:58:24 | 7'35" | 12. (42) | ||
08.01.2011 - Schootshei - | ||||||
H:03 | 6670 m | 150 m | 0:58:56 | 8'50" | 5. (34) | |
29.12.2010 - Sylvester - De Bosbergen | ||||||
H45 | 6500 m | 0:51:16 | 7'53" | 7. (22) | ||
27.12.2010 - Sylvester - De Keiheuvel | ||||||
H45 | 6500 m | 0:49:32 | 7'37" | 7. (27) | ||
09.05.2010 - Nationale 4 Longue Distance - Saint-Léger | ||||||
H45 | 7900 m | 210 m | 1:15:39 | 9'35" | 11. (20) | |
25.04.2010 - Nationale Longue Distance - Recht | ||||||
H45 | 7940 m | 245 m | 0:55:03 | 6'56" | 4. (24) | |
11.04.2010 - Régionale d'été - Elsenborn | ||||||
H45 | 8080 m | 80 m | NCL | |||
11.11.2009 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Auderghem | ||||||
02 | 7800 m | 0:54:28 | 6'59" | 11. (67) | ||
11.10.2009 - Championnat de Belgique Sprint - NAMUR | ||||||
H. Veteranen A - Vétérans A | 2810 m | 0:16:52 | 6'00" | 11. (34) | ||
07.06.2009 - Nationale Longue Distance - Elsenborn | ||||||
H45 | 7360 m | 70 m | 1:07:02 | 9'06" | 14. (32) | |
17.05.2009 - Championnat FRSO de moyenne distance - Seraing | ||||||
H. Veteranen A - Vétérans A | 5200 m | 240 m | NCL | |||
16.05.2009 - Championnat FRSO de sprint - Seraing | ||||||
H. Veteranen A - Vétérans A | 3400 m | 0:28:20 | 8'20" | 5. (8) | ||
26.04.2009 - Championnat Belgique Moyenne Distance - Recht | ||||||
H. Veteranen A - Vétérans A | 5100 m | 75 m | 0:34:21 | 6'44" | 10. (54) | |
15.03.2009 - Nationale Moyenne Distance - Weelde Station | ||||||
H. Veteranen A - Vétérans A | 6500 m | 0:43:35 | 6'42" | 9. (40) | ||
08.03.2009 - Régionale - Esneux | ||||||
H45 | 7900 m | 300 m | NCL | |||
01.03.2009 - Nationale - Waterschei | ||||||
H45 | 7500 m | 170 m | 1:04:44 | 8'38" | 5. (34) | |
09.11.2008 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Auderghem | ||||||
02 | 7800 m | 0:54:32 | 6'59" | 10. (64) | ||
07.09.2008 - Championnat de Belgique Longue Distance - Recht | ||||||
H45 | 8870 m | 290 m | 1:04:49 | 7'18" | 8. (40) | |
06.07.2008 - Nationale - BEHEME | ||||||
H45 | 7210 m | 250 m | 1:03:56 | 8'52" | 2. (22) | |
01.05.2008 - Challenge Moïse : chacun sur son circuit - La Roche-en-Ardenne | ||||||
10 | 7100 m | 380 m | NCL | |||
27.04.2008 - Nationale moyenne distance - Ronquières | ||||||
H. Veteranen A - Vétérans A | 5800 m | 145 m | 0:42:55 | 7'24" | 12. (48) | |
16.03.2008 - Nationale 2 - Challenge Oosterlynck - Esneux | ||||||
H45 | 7300 m | 285 m | 1:05:07 | 8'55" | 13. (39) | |
08.03.2008 - Championnat de Belgique de Nuit - Schlommefurt | ||||||
H. Veteranen A - Vétérans A | 7020 m | 120 m | NCL | |||
14.10.2007 - Championnat de Belgique Sprint - Marche en Famenne | ||||||
H. Veteranen A - Vétérans A | 2900 m | 0:14:19 | 4'56" | 2. (25) | ||
09.09.2007 - Championnat de Belgique Longue Distance - Brasschaat | ||||||
H45 | 8620 m | 1:01:06 | 7'05" | 2. (35) | ||
03.06.2007 - Nationale 3 - Borlon | ||||||
H45 | 7660 m | 320 m | 1:09:20 | 9'03" | 5. (34) | |
22.04.2007 - Nationale 2 Challenge SOFT - Betâne | ||||||
H45 | 7950 m | 290 m | 1:12:26 | 9'07" | 8. (42) | |
25.03.2007 - Championnat de Belgique Middle Distance - Erezee | ||||||
H. Vétérans A | 4800 m | 185 m | 0:40:44 | 8'29" | 13. (57) | |
03.09.2006 - Championnat de Belgique Longue Distance - Louftémont | ||||||
H45 | 7130 m | 190 m | 0:59:02 | 8'17" | 6. (35) | |
02.09.2006 - Moyenne Distance de la Coupe des Pays Latins - Poix-Saint-Hubert | ||||||
05 | 3520 m | 100 m | 0:43:09 | 12'16" | 5. (14) | |
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 1 - Marche-en-Famenne | ||||||
H45 | 5470 m | 200 m | 0:40:02 | 7'19" | 5. (62) | |
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 3 - Marche-en-Famenne | ||||||
H45 | 6610 m | 40 m | 0:47:08 | 7'08" | 9. (58) | |
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 2 - Marche-en-Famenne | ||||||
H45 | 6670 m | 55 m | 0:49:28 | 7'25" | 9. (59) | |
23.04.2006 - Championnat d'été FRSO Manche 4 - Eupen | ||||||
H45 | 8260 m | 240 m | 1:04:50 | 7'51" | 2. (17) | |
19.02.2006 - Nationale 1 + Challenge SOFT - Hechtel | ||||||
H45 | 8030 m | 45 m | NCL | |||
08.01.2006 - Régionale d'hiver - Rodt | ||||||
02 | 7800 m | 155 m | 1:12:29 | 9'18" | 20. (53) | |
16.10.2005 - Championnat de Belgique Sprint - Sankt Vith | ||||||
H. Veteranen A - Vétérans A | 3020 m | 45 m | 0:16:50 | 5'34" | 5. (35) |