WebRes.helga-o.com |
13.04.2024 - O serie Westerlo - WESTERLO | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
D:01 | 4020 m | 0:44:08 | 10'59" | 5. (16) | Omega | ||
01.04.2024 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
D:03 | 5340 m | 1:04:28 | 12'04" | 13. (18) | Omega | ||
10.03.2024 - BK Middle - Achel | |||||||
D21 | 4880 m | 1:10:48 | 14'30" | 6. (7) | Omega | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | |||||||
SD | 4460 m | 1:08:46 | 15'25" | 21. (32) | Omega | ||
04.11.2023 - LOS 2023-09 - Schaatsbaan | |||||||
D:02 | 2850 m | 0:36:17 | 12'44" | 2. (15) | Omega | ||
21.10.2023 - LOS 2023-08 - Arenberg | |||||||
D:01 | 5500 m | 0:55:37 | 10'07" | 5. (9) | Omega | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | |||||||
LD | 7550 m | 2:12:25 | 17'32" | 21. (25) | Omega | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | |||||||
D21 | 4070 m | 1:17:00 | 18'55" | 5. (5) | Omega | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | |||||||
O-H_short | 4030 m | 1:45:29 | 26'10" | 29. (35) | Omega | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | |||||||
O-H_short | 4040 m | 1:13:34 | 18'13" | 20. (40) | Omega | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | |||||||
O-H_short | 3920 m | 1:45:50 | 27'00" | 32. (37) | Omega | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | |||||||
O-H_short | 4010 m | 1:34:14 | 23'30" | 24. (36) | Omega | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | |||||||
D:02 | 5570 m | 1:19:19 | 14'14" | 6. (7) | Omega | ||
25.06.2023 - Regionale Westerlo - WESTERLO | |||||||
D:02 | 3010 m | 0:33:55 | 11'16" | 5. (10) | Omega | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | |||||||
D:02 | 5440 m | 0:56:51 | 10'27" | 7. (9) | Omega | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | |||||||
D:02 | 4870 m | 0:55:32 | 11'24" | 4. (4) | Omega | ||
20.05.2023 - LOS 2023-04 - provinciaal domein | |||||||
D:01 | 4660 m | 1:04:13 | 13'47" | 8. (17) | Omega | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | |||||||
D21 | 2760 m | 70 m | 0:38:21 | 13'54" | 11. (17) | Omega | |
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | |||||||
D:02 | 4510 m | 0:54:28 | 12'05" | 7. (8) | Omega | ||
29.04.2023 - LOS 2023-02 - Sportoqse | |||||||
D:01 | 4770 m | 0:53:06 | 11'08" | 5. (12) | Omega | ||
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
D:03 | 5610 m | 1:09:06 | 12'19" | 12. (20) | Omega | ||
01.04.2023 - LOS 2023-01 - Locomotievenwijk | |||||||
D:01 | 4930 m | 1:24:17 | 17'06" | 9. (11) | Omega | ||
01.11.2022 - Regionale Vriesel - Ranst | |||||||
D:03 | 5450 m | 1:12:31 | 13'18" | 6. (8) | Omega | ||
15.10.2022 - HOS 8 - Katarinawijk - Hasselt | |||||||
D:01 | 4900 m | 0:52:09 | 10'39" | 4. (7) | Omega | ||
21.08.2022 - Nationale Lang - Weyervlakte | |||||||
SD | 4310 m | 20 m | 0:54:53 | 12'44" | 7. (23) | Omega | |
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | |||||||
D21 | 6970 m | 1:27:09 | 12'30" | 6. (6) | Omega | ||
14.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 2 - STALEYCKERHEIDE | |||||||
D21 | 6870 m | 1:42:47 | 14'58" | 5. (7) | Omega | ||
13.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 1 - ZWARTE WEG WEST | |||||||
D21 | 5210 m | 1:13:08 | 14'02" | 5. (7) | Omega | ||
31.07.2022 - Thuisblijverscross Peertsbos - Herentals | |||||||
D:02 | 5230 m | 1:16:06 | 14'33" | 3. (10) | Omega | ||
22.05.2022 - Dubbelsprint 2 "School De Wijnpers" - Leuven | |||||||
D:01 | 3200 m | 90 m | 0:42:56 | 13'25" | 6. (7) | Omega | |
22.05.2022 - Dubbelsprint 1 "School De Wijnpers" - Leuven | |||||||
D:01 | 3230 m | 40 m | 0:37:12 | 11'31" | 5. (7) | Omega | |
21.05.2022 - VK sprint - Kessel-Lo | |||||||
D. Open | 2880 m | 0:29:43 | 10'19" | 10. (12) | Omega | ||
08.05.2022 - VK Sprintaflossing - Kapermolen | |||||||
OV Mixed Relay Open | 2540 m | 0:20:06 | 7'55" | 14. (15) | Omega | ||
04.05.2022 - Lenteloop - Vorselaar | |||||||
D:01 | 4680 m | 0:51:28 | 11'00" | 5. (6) | Omega | ||
30.04.2022 - HOS 2 - Hollands veld - Hasselt | |||||||
D:01 | 4700 m | 0:51:48 | 11'01" | 5. (5) | Omega | ||
16.04.2022 - LOS1-Heuvelhof - Heuvelhof Leuven | |||||||
D:01 | 4590 m | 0:49:29 | 10'47" | 7. (16) | Omega | ||
09.04.2022 - HOS 2022 - HOS 1 - Corda Campus - Hasselt | |||||||
D:01 | 4850 m | 0:56:20 | 11'37" | 8. (8) | Omega | ||
03.04.2022 - ASOM 2022 - SUN WRE Sprint & City Race - Merksem | |||||||
W ELITE | 4050 m | 0:33:45 | 8'20" | 77. (107) | Omega | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 2 - Antwerp Linkeroever | |||||||
W ELITE | 3990 m | 0:31:30 | 7'54" | 29. (114) | Omega | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 1 - Antwerp Linkeroever | |||||||
W ELITE | 3350 m | 0:25:50 | 7'43" | 45. (114) | Omega | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Knock Out Qualification - Antwerp | |||||||
W Heat 1 | 2760 m | 0:20:49 | 7'33" | 26. (28) | Omega | ||
27.03.2022 - BK midden afstand - HELCHTERENBOS | |||||||
D21 | 5110 m | 1:07:56 | 13'18" | 3. (4) | Omega | ||
19.03.2022 - O serie kempen - Kempen O serie - MOL | |||||||
D:01 | 4720 m | 1:01:20 | 13'00" | 5. (13) | Omega | ||
27.02.2022 - Graafsbos - Merksplas | |||||||
D:02 | 7050 m | 1:36:07 | 13'38" | 5. (6) | Omega | ||
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | |||||||
D:03 | 5920 m | 1:15:34 | 12'46" | 7. (15) | Omega | ||
11.02.2022 - VK Avond - Molenheide | |||||||
D. Open | 5580 m | 1:11:25 | 12'48" | 5. (6) | Omega | ||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | |||||||
D. Open | 4650 m | 1:03:08 | 13'35" | 11. (14) | Omega | ||
30.01.2022 - Sledderlo - Genk | |||||||
D:03 | 5870 m | 1:30:28 | 15'25" | -- (16) | Omega | ||
12.12.2021 - Regionale DE BEELTJENS - WESTERLO | |||||||
D:02 | 7090 m | NCL | Omega | ||||
22.10.2021 - Los Heverlee Kazerne - Kazerne Heverlee | |||||||
D:01 | 5700 m | 1:14:41 | 13'06" | 4. (8) | Omega | ||
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | |||||||
D. Open | 4860 m | 1:01:56 | 12'45" | 10. (13) | Omega | ||
03.10.2021 - BK Aflossing - Weyervlakte | |||||||
D. Open | 5400 m | 1:31:34 | 16'57" | 12. (16) | Omega | ||
02.10.2021 - Kempen O serie Beringen - BERINGEN - MIJN | |||||||
D:02 | 3280 m | 0:40:42 | 12'25" | -- (10) | Omega | ||
26.09.2021 - BRES VK Sprint Mixed Relay - Antwerpen | |||||||
Open | 2810 m | 0:31:19 | 11'09" | 16. (21) | Omega | ||
24.07.2021 - Gerhagen - Tessenderlo | |||||||
D:02 | 5820 m | 1:41:37 | 17'28" | 12. (22) | Omega | ||
27.06.2021 - VK SPRINT - TIVOLI - Mechelen | |||||||
D. Open | 2590 m | 0:25:37 | 9'53" | 7. (11) | Omega | ||
06.06.2021 - City O - LEOPOLDSBURG | |||||||
D:02 | 5970 m | 1:04:40 | 10'50" | 6. (9) | Omega | ||
05.06.2021 - LOS 2021-5 - Leuven | |||||||
D:01 | 4620 m | 0:43:29 | 9'24" | 10. (20) | Omega | ||
15.05.2021 - LOS 2021-3 - Leuven | |||||||
D:01 | 3880 m | 60 m | 0:41:42 | 10'44" | 16. (23) | Omega | |
08.05.2021 - LOS 2021-2 - Leuven | |||||||
D:11 | 4120 m | 0:40:51 | 9'54" | 8. (19) | Omega | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | |||||||
D21 | 4530 m | 1:31:36 | 20'13" | 9. (10) | Omega | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | |||||||
D21 | 4580 m | 40 m | 1:12:26 | 15'48" | 6. (7) | Omega | |
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | |||||||
D21 | 6400 m | 1:39:14 | 15'30" | 4. (5) | Omega | ||
20.10.2019 - OV Kampioenschap Midden - De Elsakker | |||||||
D. Open | 5000 m | 1:23:24 | 16'40" | 6. (8) | Omega | ||
15.09.2019 - BK RELAY - GENK | |||||||
D. Open | 6760 m | 1:40:20 | 14'50" | -- (11) | Omega | ||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | |||||||
D21 | 7500 m | 140 m | 2:01:46 | 16'14" | 3. (3) | Omega | |
30.06.2019 - ASOM - Sunday City Race - Oostende | |||||||
W ELITE | 2580 m | 0:23:47 | 9'13" | 47. (55) | Omega | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 2 - Oostende | |||||||
W ELITE | 2720 m | 0:28:22 | 10'25" | 20. (25) | Omega | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 1 - Oostende | |||||||
W ELITE | 2530 m | 0:26:34 | 10'30" | 14. (19) | Omega | ||
29.06.2019 - ASOM Knock Out Quali - Oostende | |||||||
Women Heat 4 | 1950 m | 0:19:31 | 10'00" | 7. (7) | Omega | ||
05.05.2019 - Stads-O Geel - Geel | |||||||
D:03 | 3500 m | 0:51:42 | 14'46" | 5. (5) | Omega | ||
22.04.2019 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
D:02 | 7770 m | 2:13:03 | 17'07" | 1. (1) | Omega | ||
07.04.2019 - VK Sprint - Tessenderlo | |||||||
DOPEN | 2820 m | 0:25:42 | 9'06" | 9. (10) | Omega | ||
31.03.2019 - Bobbejaanland Indoor O - Kinderland | |||||||
Course 4 | 1070 m | 0:17:09 | 16'01" | 12. (38) | Omega | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | |||||||
DE | 2070 m | 0:25:22 | 12'15" | 10. (26) | Omega | ||
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | |||||||
D21 | 6710 m | 1:27:04 | 12'58" | 3. (4) | Omega | ||
03.03.2019 - VK Lang - Kattenbos | |||||||
D21 | 7470 m | 1:46:43 | 14'17" | 5. (5) | Omega | ||
16.12.2018 - Herfstwisselbeker - Grobbendonk | |||||||
D:3 Oro-Hydro | 6500 m | 1:15:57 | 11'41" | 7. (7) | OMEGA 3 | ||
04.11.2018 - VK middel - Gruitrode | |||||||
DJUN | 4340 m | 1:10:09 | 16'09" | 2. (3) | Omega | ||
01.07.2018 - ASOM - City Race - Ieper | |||||||
W JUNIOR | 4830 m | 0:55:33 | 11'30" | 3. (5) | Omega | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 2 - Kortrijk | |||||||
W JUNIOR | 2220 m | 0:22:50 | 10'17" | 3. (4) | Omega | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 1 WRE - Kortrijk | |||||||
W JUNIOR | 2150 m | 0:22:01 | 10'14" | 3. (4) | Omega | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | |||||||
D. Junioren - Juniores | 2500 m | 0:23:33 | 9'25" | 4. (6) | Omega | ||
01.05.2018 - Vlaams kampioenschap Sprint - WESTERLO | |||||||
D. Junioren - Juniores | 2200 m | 0:22:14 | 10'06" | 4. (4) | Omega | ||
25.02.2018 - BK Middle - Hooggoed - Aalter | |||||||
D-20 | 4150 m | 0:55:35 | 13'23" | 4. (4) | Omega | ||
19.11.2017 - Herfstwisselbeker - Maasmechelen | |||||||
D:03 | 7400 m | 2:42:49 | 22'00" | 6. (7) | OMEGA 2 | ||
11.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - Forêt de Soignes | |||||||
D:Noir moyen | 5000 m | 105 m | 1:13:44 | 14'44" | 23. (48) | KU Leuven | |
15.10.2017 - Vlaams Kampioenschap Aflossing - Leopoldsburg | |||||||
H. Open | 5800 m | 1:12:37 | 12'31" | 60. (70) | Omega | ||
01.10.2017 - Nationale lang Kelchterhoef - Sonnis - HOUTHALEN | |||||||
D-20 | 6500 m | 2:31:05 | 23'14" | 1. (1) | Omega | ||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | |||||||
D-20 | 6710 m | 85 m | 1:59:21 | 17'47" | 2. (2) | Omega | |
10.09.2017 - BK aflossing - Gruitrode | |||||||
D. Junioren - Juniores | 4200 m | 1:10:24 | 16'45" | 2. (3) | Omega | ||
13.08.2017 - Daginschrijving Vierdaagse van Vlaanderen - Oud-Waterschei | |||||||
LD | 6840 m | 1:10:45 | 10'20" | 13. (17) | Omega | ||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | |||||||
D-20 | 2400 m | 0:29:27 | 12'16" | 1. (1) | Omega | ||
17.05.2017 - Lenteloop - Banneuxwijk - Hasselt | |||||||
D:02 | 5000 m | 0:49:13 | 9'50" | 2. (21) | Omega | ||
14.05.2017 - Competition 3 - Het Steen - Antwerp | |||||||
W Junior | 4430 m | 0:43:13 | 9'45" | 3. (4) | Omega | ||
13.05.2017 - Competition 2 - Mastvest - Antwerp | |||||||
W Junior | 2540 m | 0:21:59 | 8'39" | 1. (2) | Omega | ||
13.05.2017 - Competition 1 - Kielpark - Antwerp | |||||||
W Junior | 2430 m | 0:19:15 | 7'55" | 1. (2) | Omega | ||
07.05.2017 - Nationale sprint - Geel | |||||||
D-20 | 3510 m | 0:25:09 | 7'09" | 1. (2) | Omega | ||
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT | |||||||
D. Junioren - Juniores | 2000 m | 0:19:34 | 9'47" | 4. (7) | Omega | ||
02.04.2017 - Match Interland 2017 - Herbeumont | |||||||
W20 | 6300 m | 310 m | 1:52:19 | 17'49" | 8. (10) | VVO | |
01.04.2017 - Entrainement Interland - Grandvoir | |||||||
D:4.Bleu | 3200 m | 75 m | 0:40:48 | 12'45" | 4. (16) | VVO | |
12.03.2017 - Regionale HOGE RIELEN - KASTERLEE | |||||||
D:03 | 7000 m | 1:20:34 | 11'30" | 3. (3) | Omega | ||
26.02.2017 - Nationale 1 - Schootshei | |||||||
D-20 | 5300 m | 125 m | 1:25:44 | 16'10" | 2. (2) | Omega | |
05.02.2017 - VK MD Geneberg - Ham | |||||||
D. Junioren | 4300 m | 0:55:28 | 12'53" | 3. (3) | Omega | ||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | |||||||
D. Junioren - Juniores | 4300 m | 0:55:51 | 12'59" | 1. (1) | Omega | ||
16.11.2016 - SVS-Arenberg - | |||||||
D:06 | 5600 m | 0:55:03 | 9'49" | 1. (4) | Omega | ||
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | |||||||
D:ORO-HYDRO 3 | 7200 m | 35 m | 1:45:59 | 14'43" | 10. (10) | OMEGA 7 | |
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | |||||||
D-18 | 5900 m | 1:55:08 | 19'30" | 4. (4) | Omega | ||
02.10.2016 - Belgian Clubs Relay - Leopoldsburg | |||||||
Open | 5300 m | 1:04:28 | 12'09" | 36. (39) | Omega | ||
25.09.2016 - BM Staffel - Emmels/Windräder | |||||||
D. Junioren - Juniores | 3070 m | 0:38:56 | 12'40" | 2. (4) | Omega | ||
18.09.2016 - BOM - Louvain-La-Neuve | |||||||
D-18 | 5600 m | 1:09:41 | 12'26" | 1. (2) | Omega | ||
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | |||||||
D-18 | 6400 m | 210 m | 2:16:19 | 21'17" | 4. (8) | Omega | |
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | |||||||
D-18 | 4500 m | 100 m | 1:13:50 | 16'24" | 6. (8) | Omega | |
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | |||||||
D-18 | 4700 m | 65 m | 1:15:55 | 16'09" | 7. (8) | Omega | |
26.06.2016 - ASOM 2016 - Antwerpen City-O | |||||||
W. Junior | 4500 m | 0:45:40 | 10'08" | 2. (6) | Omega | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 2 | |||||||
W. Junior | 2300 m | 0:20:15 | 8'48" | 3. (4) | Omega | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 1 | |||||||
W. Junior | 2300 m | 0:18:53 | 8'12" | 3. (4) | Omega | ||
05.06.2016 - City-O Hasselt-Banneuxwijk - Hasselt | |||||||
D:04 | 4100 m | 0:45:38 | 11'07" | 15. (34) | Omega | ||
29.05.2016 - Championnat de Belgique de sprint - Flémalle | |||||||
D-18 | 2800 m | 50 m | 0:27:24 | 9'47" | 5. (7) | Omega | |
22.05.2016 - VK Aflossing - Ham | |||||||
H. Open | 6000 m | 1:29:04 | 14'50" | 35. (50) | Omega | ||
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen | |||||||
D. Junioren - Juniores | 2500 m | 0:21:32 | 8'36" | 6. (7) | Omega | ||
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | |||||||
D-18 | 3550 m | 0:44:35 | 12'33" | 2. (2) | Omega | ||
06.03.2016 - Regionale DE BEELTJES - WESTERLO | |||||||
D:04 | 5400 m | 1:36:09 | 17'48" | 15. (19) | Omega | ||
28.02.2016 - 1e Nat De Roeler - | |||||||
D-18 | 6300 m | 1:10:12 | 11'08" | 5. (6) | Omega | ||
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | |||||||
D-18 | 6010 m | 1:09:13 | 11'31" | 3. (6) | Omega | ||
20.01.2016 - SVS 'De Schorre' - Boom | |||||||
2 | 4300 m | 0:35:25 | 8'14" | 3. (20) | KOBU Herentals | ||
17.01.2016 - Wintercriterium Staleyckerheide - STAL - KOERSEL | |||||||
D:04 | 6000 m | 1:04:19 | 10'43" | 15. (31) | Omega | ||
30.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Zuid | |||||||
D-18 | 5000 m | 1:02:31 | 12'30" | 5. (5) | Omega | ||
29.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Noord | |||||||
D-18 | 5000 m | 1:17:32 | 15'30" | 3. (5) | Omega | ||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | |||||||
D-18 | 4650 m | 0:56:06 | 12'03" | 5. (5) | Omega | ||
27.12.2015 - Sylvester 2015 - Ossendrecht | |||||||
D-18 | 5700 m | 1:18:44 | 13'48" | 5. (6) | Omega | ||
26.12.2015 - Sylvester 2015 - Kattevenia | |||||||
D-18 | 5500 m | 1:10:14 | 12'46" | 5. (6) | Omega | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | |||||||
D. Junioren | 4400 m | 0:45:06 | 10'15" | 4. (4) | Omega | ||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | |||||||
D:03 | 6200 m | 1:19:04 | 12'45" | 9. (11) | OMEGA 2 | ||
18.11.2015 - SVS Wedstrijd - Halve maan | |||||||
D:02 | 3500 m | 0:29:52 | 8'32" | 1. (5) | kOsh Campus Collegestraat Herentals | ||
08.11.2015 - Aflossing wisselbeker Staepelaere - Balen - Keiheuvel | |||||||
6200 m | 1:12:50 | 11'44" | 51. (56) | Omega | |||
04.10.2015 - City-O Aarschor - Aarschot | |||||||
D:04 | 5700 m | 60 m | 1:02:14 | 10'55" | 20. (28) | Omega | |
30.09.2015 - SVS BRASEL DESSEL - BRASEL | |||||||
D:03 | 4100 m | 0:46:23 | 11'18" | 4. (12) | KOCO Herentals | ||
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | |||||||
D-18 | 6300 m | 1:38:40 | 15'39" | 1. (1) | Omega | ||
20.09.2015 - Rik Thys - Den ijzeren paal - Kerkhoven | |||||||
D:04 | 5800 m | 1:41:33 | 17'30" | 9. (16) | Omega | ||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | |||||||
D-18 | 6100 m | 1:56:24 | 19'04" | 2. (2) | Omega | ||
06.09.2015 - City-O - Antwerpen centrum | |||||||
W. Junior | 4200 m | 0:41:05 | 9'46" | 4. (5) | Omega | ||
05.09.2015 - Sprint 2 - Luchtbal Noord | |||||||
W. Junior | 1900 m | NCL | Omega | ||||
30.08.2015 - Belgian Championship Middle Distance - Rechtervenn | |||||||
D-18 | 3410 m | 75 m | 1:03:47 | 18'42" | 3. (6) | Omega | |
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | |||||||
D-18 | 5800 m | 1:37:27 | 16'48" | 1. (2) | Omega | ||
15.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | |||||||
D-18 | 6000 m | 1:36:18 | 16'03" | 1. (2) | Omega | ||
14.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | |||||||
D-18 | 5400 m | 1:18:36 | 14'33" | 1. (2) | Omega | ||
14.06.2015 - Nationale sprint - | |||||||
D-18 | 2400 m | 0:26:21 | 10'58" | 1. (1) | Omega | ||
20.05.2015 - Lenteloop "Diest" - Diest | |||||||
D:02 | 4900 m | 1:03:58 | 13'03" | 6. (20) | Omega | ||
17.05.2015 - Zwarte Bergen (NC3) - Zwarte Bergen | |||||||
D:03 | 6100 m | 1:31:54 | 15'03" | 16. (21) | Omega | ||
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren | |||||||
D-18 | 2100 m | 0:19:30 | 9'17" | 2. (3) | Omega | ||
06.04.2015 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
D:04 | 5680 m | 1:13:16 | 12'53" | 28. (35) | Omega | ||
29.03.2015 - BK Aflossing - Kasterlee | |||||||
D. Junioren - Juniores | 4100 m | 0:48:28 | 11'49" | 3. (4) | Omega | ||
15.03.2015 - Regionale wedstrijd 't FONTEINTJE - KOERSEL | |||||||
D:03 | 1:09:20 | 8. (19) | Omega | ||||
08.03.2015 - Nationale 2 - Zonhoven | |||||||
D-18 | 7040 m | 1:25:39 | 12'09" | 1. (4) | Omega | ||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | |||||||
D-18 | 5050 m | 150 m | 1:18:12 | 15'29" | 2. (2) | Omega | |
15.02.2015 - VALENTIJN - Wintercriterium - Lommel - SAHARA | |||||||
D:04 | 5700 m | 1:13:51 | 12'57" | 13. (26) | Omega | ||
01.02.2015 - Regionale - Ham | |||||||
D:04 | 6000 m | 1:18:20 | 13'03" | 14. (26) | Omega | ||
21.01.2015 - SVS Hoge Rielen - | |||||||
2 | 4500 m | 0:50:52 | 11'18" | 4. (21) | KOSH | ||
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | |||||||
D:04 | 5100 m | 1:22:22 | 16'09" | 29. (33) | Omega | ||
30.12.2014 - Sylvester5-2014 - Gerhees | |||||||
D-16 | 3570 m | 0:46:50 | 13'07" | 5. (8) | Omega | ||
29.12.2014 - Sylvester5-2014 - De Roeler | |||||||
D-16 | 4200 m | 0:56:35 | 13'28" | 5. (7) | Omega | ||
28.12.2014 - Sylvester5-2014 - Weyervlakte | |||||||
D-16 | 4000 m | 1:08:16 | 17'04" | 7. (7) | Omega | ||
27.12.2014 - Sylvester5-2014 - Witte Bergen | |||||||
D-16 | 4000 m | 1:02:58 | 15'44" | 4. (7) | Omega | ||
26.12.2014 - Sylvester5-2014 - Brouwhuisseheide | |||||||
D-16 | 3900 m | 0:47:41 | 12'13" | 4. (7) | Omega | ||
21.12.2014 - Wintercriterium WILLEKENSBERG - LUMMEN | |||||||
D:04 | 6000 m | 1:20:30 | 13'25" | 19. (23) | Omega | ||
26.11.2014 - ISF Selectie - Vierveld | |||||||
D:02 | 4100 m | 75 m | 1:13:37 | 17'57" | 9. (16) | KOCO Herentals | |
23.11.2014 - Memorial day Bos van Hees - Zelem | |||||||
D:04 | 4700 m | 2:09:02 | 27'27" | 18. (18) | Omega | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | |||||||
D-16 | 6300 m | 1:16:12 | 12'05" | 6. (8) | Omega | ||
12.11.2014 - SVS BLOSO-domein Hofstade - Hofstade | |||||||
D:02 | 4450 m | 0:54:27 | 12'14" | 10. (12) | kOsh-Campus Collegestraat Herentals | ||
25.10.2014 - Herfstwisselbeker (Ploegen) - Bosbergen | |||||||
D:03 | 6900 m | 85 m | 1:49:50 | 15'55" | 3. (3) | OMEGA 3 | |
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | |||||||
D-16 | 3230 m | 0:32:57 | 10'12" | 12. (15) | Omega | ||
12.10.2014 - BK Clubaflossing - Dilsenerbos | |||||||
Clubaflossing | 4400 m | 1:14:28 | 16'55" | 28. (39) | Omega | ||
01.10.2014 - Regionale /Oml. - Balen Hulsen | |||||||
D:03 | 3900 m | 0:53:37 | 13'44" | 3. (6) | KOCO Herentals | ||
21.09.2014 - Brussels O-meeting - Brussels City | |||||||
D-16 | 4800 m | 0:49:56 | 10'24" | 8. (9) | Omega | ||
29.06.2014 - Pelter Rally - Dommelhof - Pelter Rally - Dommelhof | |||||||
D:04 | 6540 m | 1:58:22 | 18'05" | 5. (9) | Omega | ||
22.06.2014 - Stads-O te Hasselt - Hasselt | |||||||
D:04 | 3900 m | 0:47:02 | 12'03" | 15. (26) | Omega | ||
15.06.2014 - CITY-O HERENTALS - HERENTALS | |||||||
D:02 | 5800 m | 1:11:08 | 12'15" | 16. (22) | Omega | ||
01.06.2014 - Vlaams kampioenschap SPRINT - GENK CITY ZUID | |||||||
D. Espoirs - Beloften | 2000 m | 0:32:48 | 16'23" | 4. (6) | Omega | ||
01.05.2014 - CITY-O TURNHOUT - TURNHOUT | |||||||
D:04 | 3700 m | 0:54:21 | 14'41" | 10. (18) | Omega | ||
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | |||||||
D-16 | 4000 m | 1:00:12 | 15'03" | 9. (9) | Omega | ||
06.04.2014 - Regionale - Turnhout | |||||||
D:05 | 4000 m | 0:47:49 | 11'57" | -- (13) | Omega | ||
09.03.2014 - VK middel - Sledderlo | |||||||
D. Espoirs - Beloften | 3500 m | 0:57:59 | 16'34" | 7. (7) | Omega | ||
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel | |||||||
D-16 | 5700 m | 1:38:14 | 17'14" | 8. (9) | Omega | ||
22.01.2014 - SVS Kampioenschap Antwerpen - Vrieselhof | |||||||
D:03 | 4220 m | 0:54:52 | 13'00" | 5. (15) | KOCO Herentals | ||
30.12.2013 - Sylvester day 5 Zwarte Weg - Leopoldsburg | |||||||
D-16 | 4200 m | 1:09:32 | 16'33" | 2. (2) | Omega | ||
29.12.2013 - Sylvester Dag 4 Staleyckerheide - Leopoldsburg | |||||||
D-16 | 4300 m | 1:08:33 | 15'56" | 2. (2) | Omega | ||
28.12.2013 - Sylvester Dag 3 Heeserbergen - Lommel | |||||||
D-16 | 3660 m | 0:57:45 | 15'46" | 2. (2) | Omega | ||
27.12.2013 - Sylvester Dag 2 Vierveld (WRE) - Maasmechelen | |||||||
D-16 | 3390 m | 50 m | 1:11:07 | 20'58" | 2. (2) | Omega | |
26.12.2013 - Sylvester - Weelde | |||||||
D-16 | 4100 m | 1:03:13 | 15'25" | 2. (2) | Omega | ||
15.12.2013 - Wintercriterium - Kruiskensberg | |||||||
D:04 | 5800 m | 1:42:10 | 17'36" | 14. (15) | Omega | ||
13.11.2013 - SVS 'Bos van Hees' - Schaffen | |||||||
D:03 | 3370 m | 0:41:03 | 12'10" | 6. (17) | Omega | ||
20.10.2013 - VVO Kampioenschap Middle Distance - Kepkensberg | |||||||
Short Difficult | 3530 m | 25 m | 1:20:02 | 22'40" | 13. (21) | Omega | |
06.10.2013 - Daginschrijving VK Aflossing "Bos van Hees" - Schaffen | |||||||
2 | 3900 m | 0:55:49 | 14'18" | 14. (38) | Omega | ||
18.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Rijksbos | |||||||
D-16 | 6030 m | 1:53:28 | 18'49" | 2. (2) | Omega | ||
17.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Vlasmeer | |||||||
D-16 | 5590 m | 1:30:47 | 16'14" | 2. (2) | Omega | ||
16.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Einderheide | |||||||
D-16 | 4170 m | 1:23:06 | 19'55" | 2. (2) | Omega | ||
04.08.2013 - Bosbergen - Herentals | |||||||
D:04 | 5500 m | 1:38:56 | 17'59" | 21. (24) | Omega | ||
07.07.2013 - Pelter Rally - Dommelhof | |||||||
D:04 | 5590 m | 1:27:58 | 15'44" | 13. (17) | VVO 96 | ||
30.06.2013 - VVO Dagwedstrijd - Molenheide | |||||||
D:05 | 4700 m | 1:29:58 | 19'08" | 8. (9) | VVO 96 | ||
26.06.2013 - Memorial Jacky Sallaerts - Lichtaart | |||||||
D:04 | 3500 m | 1:02:09 | 17'45" | 5. (8) | VVO 96 | ||
05.05.2013 - Rik Thys - Diest | |||||||
D:06 | 4400 m | 1:21:09 | 18'26" | 3. (18) | VVO 96 | ||
01.05.2013 - Stads-O - Stad Turnhout | |||||||
D:05 | 3200 m | 0:51:10 | 15'59" | -- (14) | VVO 96 | ||
23.01.2013 - SVS Gielsbos - | |||||||
D:03 | 3500 m | 1:08:01 | 19'26" | 3. (17) | KOCO Herentals | ||
14.11.2012 - SVS Arenberg - Leuven | |||||||
D:03 | 3400 m | 0:51:40 | 15'11" | 8. (15) | COHE |