WebRes.helga-o.com |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H45 | 5090 m | 0:48:43 | 9'34" | 11. (16) | ||
08.03.2024 - Avond - Ham | ||||||
H:02 | 4430 m | 0:53:36 | 12'06" | 10. (23) | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
H45 | 7630 m | 1:05:24 | 8'34" | 7. (12) | ||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | ||||||
H. Masters A | 5720 m | 1:18:11 | 13'40" | 4. (5) | ||
01.03.2024 - Interkorpsen Defensie - Intercorps Défense - | ||||||
02 | 7900 m | 1:15:50 | 9'36" | 20. (74) | ||
21.02.2024 - Militair Regelmatigheidscriterium - Amay | ||||||
H:03 | 6000 m | 107 m | 1:26:02 | 14'20" | 10. (28) | |
15.02.2024 - Militair regelmatigheidscriterium - Marche en Famenne | ||||||
H:03 | 6800 m | 205 m | 1:09:01 | 10'09" | 5. (26) | |
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:02 | 7290 m | 1:09:28 | 9'32" | 31. (41) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
H45 | 6080 m | 0:54:52 | 9'01" | 16. (22) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
H45 | 6650 m | 1:10:40 | 10'38" | 17. (22) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
H45 | 6560 m | 1:00:54 | 9'17" | 20. (22) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
H45 | 6330 m | 1:01:05 | 9'39" | 17. (22) | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
H:Oro-Hydro 2 | 6860 m | 1:19:07 | 11'32" | 11. (18) | ||
06.12.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | ||||||
H:03 | 7150 m | 1:06:28 | 9'18" | 5. (23) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:03 | 5930 m | 0:51:30 | 8'41" | 14. (33) | ||
01.12.2023 - VK Avond Prinsenpark - Retie | ||||||
H. Masters A | 6040 m | 1:21:24 | 13'29" | 3. (9) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
H45 | 7530 m | 1:19:11 | 10'31" | 8. (10) | ||
17.11.2023 - Championnat de Défense Militaire - Militair Kampioenschap Defensie - Pelt | ||||||
H:Masters A | 7200 m | 1:19:48 | 11'05" | 26. (32) | ||
17.10.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Arendonk | ||||||
H:03 | 6900 m | 1:10:43 | 10'15" | 4. (25) | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
H:02 | 7750 m | 1:20:14 | 10'21" | 22. (30) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing : Daginschrijving - De Winner | ||||||
LD | 6680 m | 1:13:44 | 11'02" | 13. (32) | ||
07.10.2023 - HOS - Bokrijk - Hasselt | ||||||
H:01 | 4280 m | 0:40:48 | 9'32" | 13. (24) | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | ||||||
Open | 4800 m | 0:59:48 | 12'27" | 34. (86) | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
LD | 4500 m | 1:10:14 | 15'36" | 11. (17) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
M45 | 7980 m | 1:36:50 | 12'08" | 7. (19) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
M45 | 5880 m | 1:19:50 | 13'35" | 10. (15) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
M45 | 7690 m | 1:28:16 | 11'29" | 12. (15) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
M45 | 8090 m | 1:23:56 | 10'22" | 10. (15) | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | ||||||
H:02 | 5870 m | 1:09:46 | 11'53" | 29. (44) | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:02 | 6930 m | 1:12:16 | 10'26" | 15. (16) | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
H:02 | 5440 m | 0:46:04 | 8'28" | 14. (29) | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
H:02 | 4870 m | 0:44:40 | 9'10" | 12. (21) | ||
12.05.2023 - Interkorpsen - Intercorps - Stockem | ||||||
02 | 7400 m | 125 m | 1:11:17 | 9'38" | 2. (51) | |
10.05.2023 - Militaire Stadsloop Hasselt - Hasselt | ||||||
H:03 | 7000 m | 0:47:01 | 6'43" | 7. (27) | ||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
H:02 | 4510 m | 0:41:28 | 9'12" | 17. (27) | ||
20.04.2023 - 42è Challenge G.Autmans - Spa - Staneux | ||||||
Open | 5750 m | 0:56:22 | 9'48" | 28. (88) | ||
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:02 | 7050 m | 1:06:48 | 9'29" | 24. (36) | ||
22.03.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Plainevaux | ||||||
H:03 | 6700 m | 1:07:45 | 10'07" | 13. (56) | ||
09.03.2023 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
Wisselbeker omloop 2 | 8600 m | 1:11:19 | 8'18" | 8. (31) | ||
05.03.2023 - Regionale - Lommel | ||||||
H:10 | 7090 m | 1:12:40 | 10'15" | 18. (31) | ||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | ||||||
H:02 | 7010 m | 0:56:24 | 8'03" | 16. (47) | ||
03.02.2023 - Avondwedstrijd Fonteintje - KOERSEL | ||||||
H:02 | 4570 m | 0:47:04 | 10'18" | 2. (24) | ||
29.01.2023 - Forest Cup Gerhees - Ham | ||||||
H:02 | 7050 m | 1:13:20 | 10'24" | 19. (32) | ||
22.01.2023 - Ijzeren Paal - Lommel | ||||||
H:02 | 7050 m | 1:09:31 | 9'52" | 11. (19) | ||
30.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 5 - Solterheide | ||||||
H45 | 6510 m | 1:05:36 | 10'05" | 11. (18) | ||
29.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 4 - Masy Zuid | ||||||
H45 | 6780 m | 1:00:08 | 8'52" | 11. (18) | ||
28.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 3 - Brouwhuisseheide | ||||||
H45 | 6600 m | 0:57:17 | 8'41" | 12. (18) | ||
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | ||||||
H45 | 6590 m | 0:50:06 | 7'36" | 12. (18) | ||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | ||||||
H45 | 6600 m | 1:03:58 | 9'42" | 12. (18) | ||
18.12.2022 - Regionale Heidehuizen-Hutten - Mol | ||||||
H:02 | 6750 m | 1:08:53 | 10'12" | 11. (19) | ||
08.12.2022 - Militair Regelmatigheidscriterium - Baeckelandt | ||||||
H:03 | 7100 m | 0:58:30 | 8'14" | 3. (22) | ||
04.12.2022 - Kamp Beverlo (Sinterklaascross) - Leopoldsburg | ||||||
H:02 | 7170 m | 0:56:20 | 7'51" | 11. (24) | ||
25.11.2022 - Avondwedstrijd Kelchterhoef - Houthalen | ||||||
H:02 | 4630 m | 1:11:37 | 15'28" | 10. (18) | ||
18.11.2022 - Militair Individueel Kampioenschap - De Plas - Houthalen | ||||||
Master A | 7560 m | 1:10:31 | 9'20" | 11. (26) | ||
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | ||||||
H45 | 4980 m | 1:08:17 | 13'43" | 30. (42) | ||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | ||||||
H45 | 6490 m | 0:53:41 | 8'16" | 25. (44) | ||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | ||||||
H45 | 3760 m | 0:32:34 | 8'40" | 23. (38) | ||
02.10.2022 - Forest cup Hechtelse Duinen Oost - Hechtel | ||||||
H:02 | 7340 m | 1:29:31 | 12'12" | 15. (21) | ||
27.07.2022 - Gerhagen - Tessenterlo | ||||||
H:02 | 4590 m | 0:59:34 | 12'59" | 19. (37) | ||
19.06.2022 - City Cup - Pelt City | ||||||
H:02 | 5100 m | 0:45:59 | 9'01" | 17. (23) | ||
11.06.2022 - HOS 4 - Kuringen - Hasselt | ||||||
H:01 | 4860 m | NCL | ||||
14.05.2022 - HOS 3 - Zonhoven Centrum - Zonhoven | ||||||
H:01 | 4640 m | 0:40:27 | 8'43" | 15. (31) | ||
08.05.2022 - VK Sprintaflossing - Kapermolen | ||||||
OV Mixed Relay Open | 3220 m | 0:20:10 | 6'16" | 10. (15) | ||
24.04.2022 - Zwarte Horst - Luyksgestel | ||||||
H:01 | 7300 m | 1:22:38 | 11'19" | 19. (38) | ||
18.04.2022 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:02 | 7070 m | 1:05:51 | 9'19" | 12. (26) | ||
01.04.2022 - Militair Regelmatigheidscriterium - Neuville-en-Condroz | ||||||
02 | 8400 m | 1:23:58 | 10'00" | 10. (24) | ||
27.03.2022 - BK midden afstand - HELCHTERENBOS | ||||||
H45 | 5570 m | 0:42:43 | 7'40" | 12. (23) | ||
17.03.2022 - Interkorpsen 2022 - Leopoldsburg | ||||||
02 | 7650 m | 1:17:15 | 10'06" | 20. (70) | ||
25.02.2022 - Individuele deelname Avondaflossing - Hechtel | ||||||
H:01 | 4280 m | 0:43:30 | 10'10" | 3. (7) | ||
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | ||||||
H:02 | 7520 m | 0:55:44 | 7'25" | 14. (40) | ||
11.02.2022 - VK Avond - Molenheide | ||||||
H. Masters A | 5580 m | 0:49:16 | 8'50" | 4. (6) | ||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | ||||||
H. Masters A | 5160 m | 0:44:18 | 8'35" | 10. (21) | ||
04.02.2022 - Avondwedstrijd HULSEN - BALEN - HULSEN | ||||||
H:02 | 4340 m | 0:50:00 | 11'31" | 6. (20) | ||
30.01.2022 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:02 | 7260 m | 1:09:17 | 9'33" | 13. (25) | ||
07.01.2022 - Jenevercross - Kessel | ||||||
H:01 | 5800 m | 0:54:53 | 9'28" | 22. (30) | ||
30.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 5 - HEESERBERGEN | ||||||
H40 | 7600 m | 0:57:17 | 7'32" | 2. (12) | ||
29.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 4 - SCHOOTSHEI | ||||||
H40 | 7600 m | 1:13:03 | 9'37" | 3. (14) | ||
28.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 3 - POSTEL | ||||||
H40 | 7220 m | 0:55:53 | 7'44" | 3. (11) | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | ||||||
H40 | 7540 m | 1:02:58 | 8'21" | 5. (14) | ||
19.12.2021 - Regionale - Heidehuizen - Balen | ||||||
H:02 | 7350 m | 1:02:15 | 8'28" | 5. (30) | ||
18.12.2021 - O serie KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:01 | 4570 m | 0:33:46 | 7'23" | 5. (29) | ||
12.12.2021 - Regionale DE BEELTJENS - WESTERLO | ||||||
H:02 | 7090 m | 1:02:53 | 8'52" | 5. (22) | ||
05.12.2021 - Regional - Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:02 | 7100 m | 0:54:03 | 7'37" | 7. (24) | ||
04.12.2021 - BK Avond / CB Nuit - Ham | ||||||
H. Masters A | 5620 m | 1:19:12 | 14'06" | 8. (14) | ||
28.11.2021 - Regionale - Kolisbos | ||||||
H:02 | 7150 m | 0:55:57 | 7'50" | 5. (24) | ||
26.11.2021 - VK Avond 2021 - Sonnisheide noord | ||||||
H. Masters A | 6140 m | 1:18:42 | 12'49" | 5. (11) | ||
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | ||||||
H:Long Easy | 7600 m | 1:00:26 | 7'57" | 3. (4) | ||
20.11.2021 - Kempen o-serie - ZILVERMEER MOL | ||||||
H:01 | 4120 m | 0:30:18 | 7'21" | 3. (25) | ||
18.11.2021 - Militair Kampioenschap - Koksijde | ||||||
Master A | 7140 m | 1:55:37 | 16'12" | 5. (24) | ||
10.11.2021 - Militair regelmatigheidscriterium - Pijnven | ||||||
H:02 | 7200 m | 1:08:35 | 9'32" | 9. (25) | ||
06.11.2021 - Nationale Lange afstand - Dilsenerbos | ||||||
H40 | 8820 m | 200 m | 1:42:06 | 11'35" | 4. (8) | |
04.11.2021 - Challenge Autmans 2021 - Elsenborn | ||||||
OPEN | 5090 m | 0:51:10 | 10'03" | 9. (58) | ||
20.10.2021 - Militair Kampioenschap Interkorpsen - Leopoldsburg | ||||||
02 | 7410 m | 1:06:08 | 8'55" | 7. (48) | ||
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | ||||||
H. Masters A | 5410 m | 0:49:24 | 9'08" | 15. (24) | ||
13.10.2021 - Militair Regelmatigheidscriterium - Houthalen-Helchteren | ||||||
H:02 | 7500 m | 1:21:20 | 10'51" | 9. (35) | ||
02.10.2021 - Kempen O serie Beringen - BERINGEN - MIJN | ||||||
H:01 | 4480 m | 0:37:01 | 8'16" | 6. (30) | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | ||||||
H40 | 9170 m | 1:27:27 | 9'32" | 6. (12) | ||
05.09.2021 - Hoeverdijk - Pijnven | ||||||
H:02 | 7240 m | 1:11:37 | 9'54" | 10. (22) | ||
22.08.2021 - City - O - BILZEN - BILZEN | ||||||
H:01 | 5310 m | 0:47:40,492 | 8'59" | 11. (16) | ||
24.07.2021 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:01 | 7820 m | 1:23:59 | 10'44" | 11. (25) | ||
09.06.2021 - Lenteloop Ham Centrum - Ham | ||||||
H:01 | 5050 m | 0:51:09 | 10'08" | 16. (37) | ||
06.06.2021 - City O - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:01 | 7610 m | 0:57:04 | 7'30" | 22. (38) | ||
29.05.2021 - O serie Galbergen - MOL | ||||||
H:01 | 5510 m | 0:52:49 | 9'35" | 12. (29) | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
H40 | 5090 m | 0:46:03 | 9'02" | 7. (18) | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | ||||||
H40 | 8300 m | 1:03:56 | 7'42" | 8. (18) | ||
12.07.2020 - City-Orienteering: Oud-Waterschei - Genk | ||||||
H:01 | 6730 m | 0:44:18 | 6'34" | 16. (30) | ||
12.03.2020 - Challenge Autmans 2020 - Barrage Eupen | ||||||
OPEN | 5700 m | 0:45:17 | 7'56" | 12. (91) | ||
06.03.2020 - VK AVOND - PRINSENPARK | ||||||
H. Masters A | 5670 m | 0:57:33 | 10'08" | 3. (8) | ||
01.03.2020 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
H:02 | 8040 m | 1:09:45 | 8'40" | 3. (9) | ||
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | ||||||
LD | 7000 m | 0:54:11 | 7'44" | 7. (30) | ||
14.02.2020 - Avond-O - Zwarte Horst | ||||||
H:01 | 6300 m | 1:28:44 | 14'05" | 9. (16) | ||
14.02.2020 - Rocky Orienteering Event - Militair Regelmatigheidscriterium - Eupen | ||||||
M Master 1 | 6500 m | 205 m | 1:15:49 | 11'39" | 12. (52) | |
06.02.2020 - Challenge Comd Prov Hainaut - Baudour | ||||||
H:NL | 7900 m | 1:02:08 | 7'51" | 4. (48) | ||
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART | ||||||
H:02 | 7780 m | 0:53:40 | 6'53" | 6. (23) | ||
31.01.2020 - Avond-O SportinGenk - Genk | ||||||
H:01 | 5930 m | 0:48:51 | 8'14" | 6. (11) | ||
19.01.2020 - Wintercriterium Gerhees-Wolputten - Ham | ||||||
H:02 | 8120 m | 1:06:34 | 8'11" | 6. (13) | ||
17.01.2020 - Avondcriterium DON BOSCO - Hechtel | ||||||
H:01 | 6170 m | 1:00:35 | 9'49" | 18. (24) | ||
30.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 5 - Helchterenbos | ||||||
H40 | 6750 m | 0:45:31 | 6'44" | 2. (13) | ||
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | ||||||
H40 | 6590 m | 0:51:58 | 7'53" | 2. (13) | ||
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 3 - Opglabbeek | ||||||
H40 | 6650 m | 0:49:26 | 7'26" | 4. (13) | ||
27.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 2 - Solterheide | ||||||
H40 | 7000 m | 0:52:03 | 7'26" | 3. (13) | ||
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 1 - Hoge Mouw | ||||||
H40 | 6600 m | 0:53:27 | 8'05" | 8. (13) | ||
22.12.2019 - Boshoverheide - Weert | ||||||
H:02 | 8100 m | 1:04:13 | 7'55" | 7. (13) | ||
13.12.2019 - Avondcriterium - Houthalen - Kelchterhoef | ||||||
H:02 | 4650 m | 1:06:06 | 14'12" | 7. (19) | ||
08.12.2019 - Individueel herfstwisselbeker - HECHTEL | ||||||
H:IOF 3 | 6130 m | 0:59:51 | 9'45" | -- (17) | ||
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo | ||||||
H:02 | 7900 m | 0:58:15 | 7'22" | 6. (19) | ||
28.11.2019 - Intercorps - Interkorpsen 2019 - Marche-en-Famenne | ||||||
02 | 8100 m | 1:05:42 | 8'06" | 3. (73) | ||
24.11.2019 - Wintercriterium / NMBS-kampioenschap - Kolisbos - Pelt | ||||||
H:03 | 6960 m | 1:01:03 | 8'46" | -- (21) | ||
21.11.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium - ZONHOVEN | ||||||
H:02 | 8060 m | 1:14:33 | 9'14" | 18. (43) | ||
11.11.2019 - North Sea Trophy - Day 3 - Koksijde - Bad | ||||||
H40 | 6890 m | 0:52:35 | 7'37" | 8. (23) | ||
10.11.2019 - North Sea Trophy - Day 2 - Plaats Duinen - Oostduinkerke | ||||||
H40 | 6980 m | 1:03:27 | 9'05" | 6. (23) | ||
09.11.2019 - North Sea Trophy - Day 1 - Koksijde - Schipsgatduinen | ||||||
H40 | 5360 m | 0:55:57 | 10'26" | 10. (23) | ||
27.09.2019 - Wisselbeker ADC Rik Thys - Lommel Sahara | ||||||
NOIR | 5000 m | 0:35:21 | 7'04" | 0. (118) | ||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | ||||||
LD | 7200 m | 115 m | 1:08:30 | 9'30" | 7. (25) | |
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H40 | 8240 m | 1:11:03 | 8'37" | 9. (16) | ||
27.07.2019 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:01 | 7360 m | 1:13:27 | 9'58" | 12. (26) | ||
19.06.2019 - Lenteloop Groote Cirkel - Reusel | ||||||
H:02 | 4500 m | 0:41:40 | 9'15" | 1. (19) | ||
16.06.2019 - Regionale Balendijk - Lommel | ||||||
H:02 | 6690 m | 1:12:03 | 10'46" | 9. (22) | ||
16.05.2019 - Militair Kampioenschap 2019 - Brasschaat | ||||||
02 | 8310 m | 1:22:31 | 9'55" | 14. (41) | ||
15.05.2019 - Het Slagveld - Ham | ||||||
H:02 | 3960 m | 0:33:43 | 8'30" | -- (33) | ||
25.04.2019 - Schifting Militair Kampioenschap - Hechtelse Duinen | ||||||
02 | 7590 m | 1:21:57 | 10'47" | 26. (50) | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
SD | 2630 m | 0:29:08 | 11'04" | 11. (46) | ||
29.03.2019 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - LEOPOLDSBURG | ||||||
03 | 7200 m | 0:58:15 | 8'05" | -- (85) | ||
21.03.2019 - Challenge Autmans 2019 - Eupen Schönefeld | ||||||
OPEN | 5800 m | 0:56:28 | 9'44" | 47. (98) | ||
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | ||||||
LD | 7210 m | 0:58:37 | 8'07" | 11. (28) | ||
21.02.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium - Dessel-Witgoor | ||||||
03 | 6900 m | 1:02:46 | 9'05" | 10. (54) | ||
15.02.2019 - Regional - Kolenspoor - Genk | ||||||
H:02 | 4500 m | 0:59:32 | 13'13" | -- (24) | ||
10.02.2019 - Valentijn wintercriterium - Sonnis Noord Helchteren | ||||||
H:03 | 6520 m | 1:04:00 | 9'48" | -- (31) | ||
08.02.2019 - VK avond - Leopoldsburg | ||||||
SD | 4100 m | 0:32:00 | 7'48" | 1. (7) | ||
03.02.2019 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
H:04 | 5800 m | 0:55:25 | 9'33" | -- (37) | ||
18.01.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium 4 Gp CIS - Godinne | ||||||
03 | 5100 m | 200 m | 1:03:02 | 12'21" | 12. (63) | |
30.12.2018 - Sylvester 2018 - day 5 - Vlierden | ||||||
H40 | 6500 m | 0:58:51 | 9'03" | 13. (15) | ||
29.12.2018 - Sylvester 2018 - day 4 - Houthalen | ||||||
H40 | 6900 m | 0:56:15 | 8'09" | 13. (17) | ||
28.12.2018 - Sylvester 2018 - day 3 - Houthalen | ||||||
H40 | 6590 m | 1:10:24 | 10'40" | 14. (16) | ||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | ||||||
H40 | 6400 m | 0:55:07 | 8'36" | 14. (16) | ||
02.12.2018 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo-Sanicol | ||||||
H:04 | 5650 m | 0:40:50 | 7'13" | -- (42) | ||
29.11.2018 - Interkorpsen 2018 - Leopoldsburg | ||||||
03 | 6000 m | 0:49:43 | 8'17" | 6. (80) | ||
25.11.2018 - Wintercriterium NMBS-kampioenschap - Kattenbos | ||||||
H:04 | 6040 m | 0:50:28 | 8'21" | -- (29) | ||
08.11.2018 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | ||||||
03 | 7330 m | 0:58:54 | 8'02" | 12. (71) | ||
10.10.2018 - Militair Individueel Kampioenschap - Houthalen-Helchteren | ||||||
H:03 | 8300 m | 1:18:16 | 9'25" | 32. (43) | ||
28.09.2018 - Aflossing Rik Thys - Pijnven | ||||||
Aflossing Rik Thys | 5100 m | 0:47:42 | 9'21" | 50. (98) | ||
13.09.2018 - Militair Kampioenschap OC - 1/2 finale - Oostduinkerke | ||||||
H:02 | 7000 m | 1:36:12 | 13'44" | 22. (56) | ||
19.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 3 - Hechtelse Duinen | ||||||
H40 | 8080 m | 1:17:24 | 9'34" | 11. (16) | ||
18.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - Day 2 - Spiekelspade | ||||||
H40 | 8200 m | 1:10:15 | 8'34" | 12. (19) | ||
17.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 1 - Don Bosco Fitometer | ||||||
H40 | 5730 m | 0:55:50 | 9'44" | 14. (19) | ||
25.04.2018 - Lenteloop Dommelhof-Pelter Rally - Neerpelt | ||||||
H:02 | 5220 m | 0:47:32 | 9'06" | -- (47) | ||
15.04.2018 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:03 | 7300 m | 1:11:11 | 9'45" | 12. (35) | ||
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:03 | 6760 m | 1:00:21 | 8'55" | -- (36) | ||
29.03.2018 - Challenge Autmans 2018 - EUPEN Schönefeld | ||||||
OPEN | 5900 m | 110 m | 0:54:39 | 9'15" | 0. (89) | |
18.03.2018 - Regionale Be-Mine - Beringen Mijn | ||||||
H:03 | 3800 m | 0:34:35 | 9'06" | 5. (24) | ||
23.02.2018 - Avondoriëntatie Sanicol - Leopoldsburg | ||||||
H:02 | 4700 m | 0:47:35 | 10'07" | 5. (24) | ||
07.01.2018 - Ploegenwedstrijd - Gerhagen | ||||||
H:04 | 6100 m | 1:00:00 | 9'50" | -- (24) | ||
30.12.2017 - Sylvester 2017 - Herentals | ||||||
H40 | 6290 m | 0:52:11 | 8'17" | 7. (14) | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | ||||||
H40 | 6400 m | 0:51:35 | 8'03" | 11. (22) | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | ||||||
H40 | 5530 m | 0:50:19 | 9'05" | 14. (20) | ||
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk | ||||||
H40 | 6450 m | 0:54:25 | 8'26" | 11. (18) | ||
01.12.2017 - Avondwedstrijd Bokrijk - Genk | ||||||
H:01 | 6600 m | 1:20:20 | 12'10" | 9. (17) | ||
24.11.2017 - Kepkensberg Avondwedstrijd - Ham | ||||||
H:01 | 6080 m | 0:57:49 | 9'30" | 9. (16) | ||
23.11.2017 - REGULARITE ZONHOVEN - ZONHOVEN | ||||||
2 | 8100 m | 1:05:22 | 8'04" | 7. (26) | ||
03.09.2017 - Regionale Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:02 | 8200 m | 1:15:25 | 9'11" | 20. (35) | ||
28.07.2017 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:01 | 6700 m | 1:03:46 | 9'31" | 9. (30) | ||
18.06.2017 - Balendijk - Lommel | ||||||
H:02 | 7570 m | 1:19:00 | 10'26" | 9. (17) | ||
24.05.2017 - Lenteloop Schoterse bossen World Orienteering Day - Tessenderlo | ||||||
H:01 | 5490 m | 0:53:23 | 9'43" | 18. (40) | ||
17.05.2017 - Lenteloop - Banneuxwijk - Hasselt | ||||||
H:01 | 6300 m | 0:55:25 | 8'47" | 14. (67) | ||
10.05.2017 - Memorial Jacky Sallaerts - Lenteloop - MOL ZILVERMEER | ||||||
H:01 | 6200 m | 0:49:28 | 7'58" | 15. (47) | ||
09.05.2017 - Training - Marche en Famenne | ||||||
3 | 6500 m | 0:54:30 | 8'23" | 5. (74) | ||
03.05.2017 - Lenteloop Vossemeren - LOMMEL | ||||||
H:01 | 6100 m | 0:48:38 | 7'58" | 16. (58) | ||
25.04.2017 - LenteLoop - Ham Centrum | ||||||
H:01 | 5250 m | 0:47:28 | 9'02" | 20. (42) | ||
17.04.2017 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:03 | 6300 m | 1:06:31 | 10'33" | -- (32) | ||
31.03.2017 - Wisselbeker Comd Kamp BEVERLO - HEPPEN | ||||||
2 | 7800 m | 1:09:14 | 8'52" | 10. (46) | ||
16.03.2017 - Interkorpsen - Intercorps 2017 - NEERPELT | ||||||
H:02 | 8100 m | 1:09:35 | 8'35" | 28. (92) | ||
12.03.2017 - Regionale HOGE RIELEN - KASTERLEE | ||||||
H:02 | 8100 m | 1:08:05 | 8'24" | 6. (13) | ||
05.03.2017 - Regionale Holven - Overpelt | ||||||
H:03 | 6160 m | 1:04:49 | 10'31" | -- (30) | ||
12.02.2017 - Valentijn wintercriterium - KOERSEL | ||||||
H:03 | 6300 m | 1:01:00 | 9'40" | -- (28) | ||
27.01.2017 - Régularité Militaire - Malonne | ||||||
3 | 6100 m | 205 m | 1:07:43 | 11'06" | 19. (83) | |
22.01.2017 - Regionale Gerhees - Ham | ||||||
H:03 | 6720 m | 1:10:27 | 10'29" | -- (32) | ||
20.01.2017 - Avond Genk-Sportcentrum - Genk | ||||||
H:02 | 4400 m | 0:45:46 | 10'24" | -- (21) | ||
15.01.2017 - Wintercriterium Helchterenbos - KOERSEL | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:58:32 | 10'16" | -- (34) | ||
30.12.2016 - Sylvester5-2016 - Meeuwen-Gruitrode | ||||||
H35 | 7400 m | 1:24:54 | 11'28" | 9. (12) | ||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | ||||||
H35 | 7580 m | 1:16:56 | 10'08" | 8. (10) | ||
27.11.2016 - Regionale Kolenspoor - Genk | ||||||
H:01 | 6290 m | 1:14:25 | 11'49" | 25. (35) | ||
24.11.2016 - Wisselbeker Comd Prov Limburg - Zonhoven | ||||||
3 | 7300 m | 1:11:39 | 9'48" | 29. (70) | ||
18.11.2016 - Avondwedstrijd - Kepkensberg | ||||||
H:02 | 4030 m | 0:57:22 | 14'14" | -- (17) | ||
14.06.2016 - Championnat Défense Intercorps 2016 - St HUBERT | ||||||
2 | 6800 m | 1:15:38 | 11'07" | 9. (66) | ||
25.05.2016 - Lenteloop Engstraat - Meerhout | ||||||
H:02 | 4020 m | 0:38:59 | 9'41" | -- (33) | ||
22.05.2016 - VK Aflossing Daginschrijving - Ham | ||||||
H:Long Difficult | 5130 m | 0:55:34 | 10'49" | 11. (26) | ||
20.04.2016 - Lenteloop - Balendijk | ||||||
H:02 | 4530 m | 0:46:27 | 10'15" | -- (37) | ||
03.03.2016 - REGELMATIGHEIDSCRITERIUM - KOERSEL | ||||||
3 | 7700 m | 0:57:10 | 7'25" | 16. (77) | ||
26.02.2016 - Ijzeren paal - | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:54:30 | 11'50" | -- (20) | ||
19.02.2016 - Criterium Regelmatigheid - Brasschaat | ||||||
3 | 7700 m | 1:12:07 | 9'21" | 32. (64) | ||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | ||||||
H35 | 6010 m | 0:53:30 | 8'54" | 12. (14) | ||
26.12.2015 - Sylvester 2015 - Kattevenia | ||||||
H35 | 7400 m | 1:07:40 | 9'08" | 9. (10) | ||
11.12.2015 - Avondcriterium KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:02 | 4800 m | 1:01:33 | 12'49" | 13. (27) | ||
27.11.2015 - Avond Kepkensberg - Ham | ||||||
H:02 | 5040 m | 1:01:21 | 12'10" | -- (20) | ||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:10 | 7400 m | 1:06:04 | 8'55" | 9. (14) | ||
18.11.2015 - NCD Orïentatielopen Interkorpsen 2015 - Leopoldsburg | ||||||
2 | 7500 m | 1:29:59 | 11'59" | 65. (88) | ||
15.11.2015 - Ploegenwedstrijd - Gerhees | ||||||
H:03 | 5700 m | 1:03:36 | 11'09" | -- (27) | ||
13.11.2015 - Herfstwisselbeker - daginschrijving - Sanicol | ||||||
H:02 | 3300 m | 0:27:27 | 8'19" | -- (7) | ||
23.06.2015 - Engstraat - Meerhout | ||||||
H:02 | 4950 m | 0:51:34 | 10'25" | -- (46) | ||
19.06.2015 - Tour préliminaire Championnat Défense 2015 - Bertrix | ||||||
1 | 8400 m | 1:31:29 | 10'53" | 17. (31) | ||
17.05.2015 - Zwarte Bergen (NC3) - Zwarte Bergen | ||||||
H:03 | 6100 m | 1:02:49 | 10'17" | 23. (48) | ||
06.05.2015 - Lenteloop DE VOSSEMEREN - LOMMEL | ||||||
H:02 | 4700 m | 0:45:30 | 9'40" | 12. (43) | ||
03.04.2015 - Wisselbeker Comd Kamp BEVERLO - De Weyervlakte | ||||||
H:01 | 9300 m | 1:31:18 | 9'49" | 59. (83) | ||
26.03.2015 - Critérium Régularité - La Haie du Cerf | ||||||
H:02 | 8000 m | 1:22:16 | 10'17" | 31. (64) | ||
13.03.2015 - Criterium Regulariteit - Sterrebeek | ||||||
H:02 | 7800 m | 1:30:19 | 11'34" | 39. (57) | ||
15.02.2015 - VALENTIJN - Wintercriterium - Lommel - SAHARA | ||||||
H:03 | 6900 m | 1:06:51 | 9'41" | -- (51) | ||
01.02.2015 - Regionale - Ham | ||||||
H:03 | 7160 m | 1:14:55 | 10'27" | -- (33) | ||
29.01.2015 - Challenge Comdt Prov Hainaut - Baudour | ||||||
2 | 8100 m | 1:44:22 | 12'53" | 25. (47) | ||
07.05.2014 - Challenge Autmans 2014 - Eupen | ||||||
OPEN | 6400 m | 1:11:36 | 10'50" | 75. (119) | ||
09.03.2014 - VK middel - Sledderlo | ||||||
Long Difficult | 7000 m | 1:04:52 | 9'16" | 13. (42) | ||
07.03.2014 - Criterium Régularité - Brasschaat | ||||||
H:02 | 9200 m | 1:26:59 | 9'27" | 11. (46) | ||
26.01.2014 - Regionale "Gerhagen" - Tessendelo | ||||||
H:04 | 5000 m | 0:47:20 | 9'27" | -- (46) | ||
19.01.2014 - Wintercriterium 't Fonteintje - Koersel | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:55:46 | 9'47" | -- (54) | ||
30.12.2013 - Sylvester day 5 Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
H35 | 8000 m | 1:09:22 | 8'40" | 10. (11) | ||
29.12.2013 - Sylvester Dag 4 Staleyckerheide - Leopoldsburg | ||||||
H35 | 7600 m | 1:11:05 | 9'21" | 11. (11) | ||
28.12.2013 - Sylvester Dag 3 Heeserbergen - Lommel | ||||||
H35 | 7480 m | 1:07:28 | 9'01" | 10. (13) | ||
21.12.2013 - Wintercriterium - Rodenberg | ||||||
H:02 | 5730 m | 0:58:26 | 10'11" | 11. (25) | ||
05.12.2013 - Interkorps kampioenschap Defensie 2013 - Leopoldsburg | ||||||
2 | 7600 m | 1:22:05 | 10'48" | 65. (117) | ||
01.12.2013 - Sinterklaascross 'Kamp van Beverlo' - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 5900 m | 0:52:27 | 8'53" | -- (48) | ||
28.11.2013 - Wisselbeker Commandant Provincie Limburg - Zonhoven | ||||||
H:02 | 8400 m | 1:18:34 | 9'21" | 29. (54) | ||
15.09.2013 - BK Lang - Kattenbos | ||||||
SD | 4620 m | 0:43:14 | 9'21" | 2. (24) | ||
11.09.2013 - Championnat Défense 2013 - Bertrix | ||||||
H:01 | 10700 m | 2:05:05 | 11'41" | 25. (47) | ||
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | ||||||
LD | 6900 m | 1:21:50 | 11'51" | 11. (32) | ||
18.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Rijksbos | ||||||
H35 | 9030 m | 1:48:36 | 12'01" | 16. (16) | ||
17.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Vlasmeer | ||||||
H35 | 8130 m | 1:20:03 | 9'50" | 11. (16) | ||
16.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Einderheide | ||||||
H35 | 6600 m | 1:12:36 | 11'00" | 13. (16) | ||
26.06.2013 - Memorial Jacky Sallaerts - Lichtaart | ||||||
H:02 | 6200 m | 0:57:13 | 9'13" | 17. (50) | ||
04.06.2013 - Eliminatoires CND course d'orientation - Bois de Bernihé | ||||||
H:01 | 9000 m | 1:29:58 | 9'59" | 21. (49) | ||
01.04.2013 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 5790 m | 0:51:59 | 8'58" | 18. (54) | ||
03.03.2013 - Nationale 2 - Gerhees | ||||||
LD | 6410 m | 0:55:56 | 8'43" | 16. (48) | ||
24.11.2011 - Mil Comd Limburg - Zonhoven | ||||||
H:03 | 6900 m | 1:03:20 | 9'10" | 48. (74) | ||
16.01.2011 - Wintercriterium Spiekelspade - Hechtel | ||||||
H:03 | 7200 m | 1:03:02 | 8'45" | -- (53) | ||
27.12.2010 - Sylvester - De Keiheuvel | ||||||
LD | 7200 m | 1:13:07 | 10'09" | 12. (20) | ||
26.12.2010 - Sylvester - Houterenberg | ||||||
LD | 5400 m | 0:58:13 | 10'46" | 12. (26) | ||
19.02.2006 - Nationale 1 + Challenge SOFT - Hechtel | ||||||
SD | 4610 m | 45 m | 0:41:34 | 9'01" | 1. (23) |