WebRes.helga-o.com |
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
D:Zwart kort | 3000 m | NCL | ||||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
D:05 | 3400 m | NCL | ||||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | ||||||
D:05 | 3100 m | 1:23:35 | 26'58" | 8. (9) | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
D:IOF 6 | 2970 m | 1:29:15 | 30'03" | 2. (4) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
D:06 | 3100 m | NCL | ||||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
D:05 | 3250 m | 1:06:33 | 20'29" | 12. (12) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
D70 | 3170 m | 1:08:32 | 21'37" | 8. (8) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
D70 | 3180 m | 2:02:52 | 38'38" | 11. (11) | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
D70 | 1800 m | 1:20:57 | 44'58" | 6. (6) | ||
23.09.2023 - LOS 2023-07 - Tielt-Winge | ||||||
D:Short Difficult | 2930 m | 1:38:44 | 33'42" | 12. (13) | ||
09.09.2023 - LOS 2023-06 - Herent | ||||||
D:2 -Kort | 2490 m | 0:47:00 | 18'53" | 14. (22) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
D70 | 2490 m | 0:56:40 | 22'45" | 9. (9) | ||
27.08.2023 - CB Interclubs BK - Virton - Rabais | ||||||
D70 | 2660 m | 20 m | 1:28:49 | 33'23" | 4. (4) | |
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
D:03 | 3750 m | NCL | ||||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
D70 | 3500 m | 65 m | 1:19:16 | 22'39" | 11. (14) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
D70 | 3800 m | 90 m | 1:21:49 | 21'32" | 11. (13) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
D70 | 2900 m | 35 m | NCL | |||
20.05.2023 - LOS 2023-04 - provinciaal domein | ||||||
D:02 | 3030 m | 1:09:02 | 22'47" | 18. (28) | ||
17.05.2023 - Lenteloop - Stadspark & Blijkhoef Turnhout | ||||||
D:03 | 3100 m | NCL | ||||
06.05.2023 - LOS 2023-03 - Park Belle-Vue | ||||||
D:02 | 2720 m | 0:39:02 | 14'21" | 11. (26) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
D. Masters D | 2220 m | 0:33:16,804 | 14'59" | 7. (8) | ||
16.04.2023 - Nationale(r) LD - Dreihütten-St.Vith | ||||||
D70 | 3950 m | 120 m | 1:28:19 | 22'22" | 9. (9) | |
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:05 | 3170 m | 0:51:24 | 16'13" | 5. (16) | ||
26.03.2023 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Banneux | ||||||
D70 | 3140 m | 60 m | 1:22:23 | 26'14" | 9. (11) | |
19.03.2023 - Nationale - Long Distance Oosterlynck - Hoge Mouw | ||||||
D70 | 2650 m | 0:57:33 | 21'43" | 9. (11) | ||
12.03.2023 - Nationale LD - Hèvremont | ||||||
D70 | 3110 m | 70 m | 1:23:37 | 26'53" | 7. (8) | |
05.03.2023 - Regionale - Lommel | ||||||
D:13 | 3230 m | 1:06:58 | 20'44" | 11. (14) | ||
26.02.2023 - Oostappense heide - Ommel | ||||||
D:IOF 3 | 3830 m | 1:32:07 | 24'03" | 13. (16) | ||
05.02.2023 - Dagomlopen - Gentbrugse Meersen | ||||||
D:02 | 3020 m | NCL | ||||
29.01.2023 - Forest Cup Gerhees - Ham | ||||||
D:05 | 3220 m | 1:14:05 | 23'00" | 13. (17) | ||
22.01.2023 - Ijzeren Paal - Lommel | ||||||
D:05 | 3630 m | 1:12:12 | 19'53" | 4. (6) | ||
15.01.2023 - Regionale Lilse bergen - LILLE | ||||||
D:05 | 2980 m | NCL | ||||
04.12.2022 - Kamp Beverlo (Sinterklaascross) - Leopoldsburg | ||||||
D:05 | 3180 m | NCL | ||||
27.11.2022 - Herfstwisselbeker - Dilsenerbos (Forest Cup) - Dilsen-Stokkem | ||||||
D:IOF 5 | 3250 m | NCL | ||||
20.11.2022 - Regionale - Hamont | ||||||
D:05 | 3420 m | 1:21:07 | 23'43" | 6. (9) | ||
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | ||||||
D65 | 2700 m | NCL | ||||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | ||||||
D65 | 3350 m | 1:30:40 | 27'04" | 8. (11) | ||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | ||||||
D65 | 2560 m | 0:45:21 | 17'43" | 8. (11) | ||
01.11.2022 - Regionale Vriesel - Ranst | ||||||
D:05 | 2970 m | 1:07:26 | 22'42" | 5. (8) | ||
04.09.2022 - BEL Meisterschaft Langdistanz - Schlierbach | ||||||
D65 | 2880 m | 75 m | NCL | |||
03.09.2022 - HOS Ekkelgaarden - Hasselt | ||||||
D:02 | 2820 m | 0:46:08 | 16'22" | 5. (9) | ||
21.08.2022 - Nationale Lang - Weyervlakte | ||||||
D65 | 3750 m | NCL | ||||
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | ||||||
D65 | 3440 m | 1:37:45 | 28'25" | 9. (10) | ||
14.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 2 - STALEYCKERHEIDE | ||||||
D65 | 3640 m | 1:26:44 | 23'50" | 9. (10) | ||
13.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 1 - ZWARTE WEG WEST | ||||||
D65 | 2930 m | 1:25:41 | 29'15" | 9. (10) | ||
31.07.2022 - Thuisblijverscross Peertsbos - Herentals | ||||||
D:04 | 3060 m | 1:21:24 | 26'36" | 6. (9) | ||
27.07.2022 - Gerhagen - Tessenterlo | ||||||
D:03 | 3070 m | 1:27:41 | 28'34" | 10. (11) | ||
03.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 3 - Louveterie La Gileppe | ||||||
D65 | 2780 m | 100 m | NCL | |||
02.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 2 - La Gileppe | ||||||
D65 | 3390 m | 30 m | 1:04:14 | 18'57" | 5. (9) | |
01.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 1 - Eupen | ||||||
D65 | 2760 m | 45 m | NCL | |||
29.06.2022 - De Kluis - St Joris Weert | ||||||
D:03 | 2780 m | 1:07:32 | 24'18" | 10. (10) | ||
22.05.2022 - Dubbelsprint 1 "School De Wijnpers" - Leuven | ||||||
D:03 | 2450 m | 30 m | 0:46:48 | 19'06" | 13. (15) | |
21.05.2022 - VK sprint - Kessel-Lo | ||||||
D. Masters D | 2580 m | 0:40:36 | 15'44" | -- (4) | ||
18.05.2022 - Lenteloop Raadsherenpark - Vosselaar | ||||||
D:Omloop 3 | 2640 m | 0:52:38 | 19'56" | 4. (7) | ||
11.05.2022 - De Schorre - Boom | ||||||
D:04 | 2970 m | 0:50:30 | 17'00" | 1. (2) | ||
30.04.2022 - HOS 2 - Hollands veld - Hasselt | ||||||
D:02 | 2760 m | 0:43:48 | 15'52" | 5. (8) | ||
27.04.2022 - Lenteloop Ekeren - Ekeren | ||||||
D:3 | 3100 m | 0:40:31 | 13'04" | 2. (4) | ||
24.04.2022 - Zwarte Horst - Luyksgestel | ||||||
D:03 | 3610 m | NCL | ||||
18.04.2022 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:05 | 3160 m | 0:58:52 | 18'38" | 5. (11) | ||
16.04.2022 - LOS1-Heuvelhof - Heuvelhof Leuven | ||||||
D:02 | 2340 m | NCL | ||||
03.04.2022 - ASOM 2022 - SUN WRE Sprint & City Race - Merksem | ||||||
SE | 5000 m | NCL | ||||
27.03.2022 - BK midden afstand - HELCHTERENBOS | ||||||
D65 | 3180 m | 1:04:11 | 20'11" | 4. (4) | ||
13.03.2022 - Nationale 2 LD SOFT - Ravels | ||||||
D65 | 3350 m | 1:07:17 | 20'05" | 6. (6) | ||
27.02.2022 - Graafsbos - Merksplas | ||||||
D:05 | 3680 m | NCL | ||||
16.01.2022 - Regionale Hoge Rielen - LICHTAART | ||||||
D:05 | 3760 m | 1:04:35 | 17'11" | 6. (12) | ||
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | ||||||
D65 | 4070 m | 1:10:45 | 17'23" | 5. (5) | ||
28.11.2021 - Regionale - Kolisbos | ||||||
D:05 | 3010 m | 0:42:39 | 14'10" | 5. (11) | ||
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | ||||||
D:IOF-5 | 3200 m | 1:03:06 | 19'43" | 1. (2) | ||
11.11.2021 - Regionale dagwedstrijd Gielsbos - Regionale dagwedstrijd - Vosselaar | ||||||
D:05 | 3260 m | 1:01:25,878 | 18'50" | 4. (9) | ||
10.11.2021 - Militair regelmatigheidscriterium - Pijnven | ||||||
D:06 | 3900 m | NCL | ||||
06.11.2021 - Nationale Lange afstand - Dilsenerbos | ||||||
D65 | 3140 m | 90 m | 1:04:55 | 20'40" | 9. (9) | |
31.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 2 - Arnhemse Heide | ||||||
D65 | 2890 m | 0:49:53 | 17'16" | 7. (12) | ||
30.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 1 - Kootwijkerzand | ||||||
D65 | 4500 m | 1:30:51 | 20'11" | 9. (12) | ||
13.10.2021 - Militair Regelmatigheidscriterium - Houthalen-Helchteren | ||||||
D:06 | 4440 m | 1:40:21 | 22'36" | 4. (8) | ||
03.10.2021 - Dagonlopen BK Aflossing - Daginschrijvingen - Weyervlakte | ||||||
SD | 4300 m | NCL | ||||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | ||||||
D65 | 3950 m | 1:36:03 | 24'19" | 9. (9) | ||
05.09.2021 - Hoeverdijk - Pijnven | ||||||
D:05 | 2650 m | 0:58:01 | 21'54" | 5. (5) | ||
29.08.2021 - Championnat de Belgique Interclub - Vivy - Rochehaut | ||||||
D65 | 3000 m | 125 m | 1:42:36 | 34'12" | 5. (5) | |
28.08.2021 - Régionale 5 couleurs - Vivy | ||||||
D:Rouge | 4000 m | 110 m | 15:39:11 | 234'48" | 15. (16) | |
15.08.2021 - Flanders 3 days - De Winner - Hechtel-Eksel | ||||||
SE | 3580 m | 1:39:57 | 27'55" | 9. (11) | ||
24.07.2021 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
D:03 | 3070 m | 1:24:09 | 27'25" | 16. (22) | ||
11.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 3 - St.Vith | ||||||
D65 | 2610 m | 40 m | 0:49:36 | 19'00" | 8. (10) | |
10.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 2 - St.Vith | ||||||
D65 | 2700 m | 25 m | 0:41:23 | 15'20" | 8. (10) | |
09.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 1 - St.Vith | ||||||
D65 | 2350 m | 20 m | 0:46:27 | 19'46" | 9. (10) | |
20.06.2021 - Nationale Longue Distance - Botrange - Botrange | ||||||
D65 | 4000 m | 75 m | NCL | |||
15.05.2021 - LOS 2021-3 - Leuven | ||||||
D:01 | 3880 m | 60 m | NCL | |||
08.05.2021 - LOS 2021-2 - Leuven | ||||||
D:02 | 2780 m | 0:37:48 | 13'35" | 13. (22) | ||
20.01.2021 - Thomas More - Hoge Rielen | ||||||
04 | 4550 m | NCL | ||||
24.10.2020 - LOS 7 -Training Schaatsbaan - LOS 7 - Leuven | ||||||
D:03 | 3740 m | 1:18:10 | 20'54" | 14. (22) | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
D65 | 2410 m | 0:55:09 | 22'53" | 9. (13) | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | ||||||
D65 | 4050 m | 1:22:37 | 20'23" | 10. (10) | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
D65 | 2020 m | 10 m | 0:33:18 | 16'29" | 8. (11) | |
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | ||||||
D65 | 3940 m | 1:24:20 | 21'24" | 7. (8) | ||
06.09.2020 - Circuits individuels - BCR - Anlier | ||||||
D:SD | 4300 m | 160 m | 1:46:56 | 24'52" | 10. (13) | |
05.09.2020 - Régionale Forêt d'Anlier - Vlessart | ||||||
D:Rouge | 4500 m | 70 m | 2:03:49 | 27'30" | 14. (15) | |
29.08.2020 - Nationale Moyenne Distance - Spa - Sources | ||||||
D65 | 3110 m | 60 m | 1:13:02 | 23'29" | 6. (10) | |
28.08.2020 - Régionale 9 couleurs - Spa - Nord | ||||||
D:Rouge court | 3350 m | 110 m | 1:03:44 | 19'01" | 6. (8) | |
23.02.2020 - Regionale - De Gentbrugse Meersen - Gentbrugge | ||||||
D:05 | 4040 m | NCL | ||||
15.02.2020 - O Serie KEMPEN 1 - Balen - Keiheuvel | ||||||
D:02 | 3020 m | NCL | ||||
26.01.2020 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
D:06 | 3600 m | 1:06:43 | 18'31" | 4. (10) | ||
19.01.2020 - Wintercriterium Gerhees-Wolputten - Ham | ||||||
D:06 | 4210 m | NCL | ||||
12.01.2020 - Wintercriterium Witgoor - DESSEL | ||||||
D:05 | 3740 m | 1:12:43 | 19'26" | 17. (22) | ||
23.11.2019 - Gentbrugse Meersen - Gent | ||||||
02 | 3570 m | 1:08:53 | 19'17" | 22. (27) | ||
11.11.2019 - North Sea Trophy - Day 3 - Koksijde - Bad | ||||||
D65 | 3390 m | 1:13:11 | 21'35" | 10. (12) | ||
10.11.2019 - North Sea Trophy - Day 2 - Plaats Duinen - Oostduinkerke | ||||||
D65 | 3110 m | NCL | ||||
09.11.2019 - North Sea Trophy - Day 1 - Koksijde - Schipsgatduinen | ||||||
D65 | 2950 m | 1:03:01 | 21'21" | 7. (12) | ||
22.09.2019 - Nationale LD - Bois de la Vecquée Seraing | ||||||
D65 | 3800 m | 70 m | 1:10:30 | 18'33" | 9. (9) | |
15.09.2019 - Daginschrijving BK relay - Genk - Kattevenia | ||||||
D:02 | 4470 m | 1:41:55 | 22'48" | 6. (10) | ||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | ||||||
D65 | 3700 m | 30 m | NCL | |||
01.09.2019 - Nationale Longues Distances - Nassogne | ||||||
D65 | 3600 m | 85 m | NCL | |||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
SD | 3900 m | 1:30:57 | 23'19" | 25. (28) | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
SD | 4290 m | NCL | ||||
11.08.2019 - Holven - Overpelt | ||||||
D:06 | 3260 m | 1:02:46 | 19'15" | 4. (9) | ||
04.08.2019 - Thuisblijverscross - Konijnenberg - Vosselaar | ||||||
D:Eenvoudig - 3Km | 2800 m | 1:10:54 | 25'19" | 14. (19) | ||
10.06.2019 - Belgium 3 days - Day 3 - Marche - en - Famenne | ||||||
D65 | 3320 m | 1:12:28 | 21'49" | 10. (13) | ||
08.06.2019 - Belgium 3 days - Day 1 - Marche - en - Famenne | ||||||
D65 | 3330 m | 1:29:44 | 26'56" | 12. (13) | ||
02.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
D65 | 3400 m | 1:21:43 | 24'02" | 5. (5) | ||
01.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
D65 | 3400 m | 1:27:22 | 25'41" | 5. (5) | ||
28.04.2019 - Nationaler MD - St.Vither Wald Süd | ||||||
SD | 3160 m | 50 m | 0:57:47 | 18'17" | 20. (22) | |
24.03.2019 - Regionale Sledderlo - Genk | ||||||
D:06 | 3100 m | 1:12:20 | 23'20" | 8. (15) | ||
24.02.2019 - Stadspark (tvv Ploegen) - Turnhout | ||||||
D:06 | 3390 m | 1:00:02 | 17'42" | 4. (10) | ||
20.01.2019 - Kepkensberg - Ham | ||||||
D:05 | 3220 m | 0:57:20 | 17'48" | 8. (20) | ||
13.01.2019 - Wintercriterium Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
D:06 | 3380 m | 1:04:52 | 19'11" | 6. (9) | ||
06.01.2019 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | ||||||
D:06 | 2900 m | 0:42:04 | 14'30" | 3. (16) | ||
09.12.2018 - Wintercriterium De Beeltjes - Westerlo | ||||||
D:06 | 3240 m | 1:03:07 | 19'28" | 3. (6) | ||
23.09.2018 - VK lange afstand - Masy Meeuwen | ||||||
D65 | 3580 m | 1:12:23 | 20'13" | 7. (8) | ||
16.09.2018 - Regionale - Bokrijk - Bokrijk | ||||||
D:05 | 3900 m | 1:10:51 | 18'09" | 19. (22) | ||
26.08.2018 - BCR - Daginschrijving - Maasmechelen | ||||||
SD | 3890 m | 1:43:15 | 26'32" | 30. (39) | ||
19.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 3 - Hechtelse Duinen | ||||||
D65 | 2990 m | 1:17:35 | 25'56" | 14. (15) | ||
18.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - Day 2 - Spiekelspade | ||||||
D65 | 3200 m | 0:55:12 | 17'15" | 13. (15) | ||
17.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 1 - Don Bosco Fitometer | ||||||
D65 | 3060 m | 0:57:40 | 18'50" | 12. (15) | ||
13.06.2018 - Lenteloop - RULHEYDE | ||||||
D:03 | 3100 m | 1:06:14 | 21'21" | 9. (18) | ||
03.06.2018 - Diest - Diest | ||||||
D:05 | 3700 m | 1:10:55 | 19'09" | 21. (29) | ||
21.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Bouillon City | ||||||
D65 | 3100 m | 1:11:05 | 22'55" | 11. (13) | ||
20.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Pussemange | ||||||
D65 | 4000 m | 1:18:58 | 19'44" | 12. (14) | ||
19.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Sugny | ||||||
D65 | 2800 m | 0:55:48 | 19'55" | 10. (14) | ||
13.05.2018 - Départementale Longue Distance - Les Lhuys | ||||||
Jaune | 3070 m | 95 m | 1:09:37 | 22'40" | 20. (24) | |
03.05.2018 - AOS 5 - Antwerpen Luchtbal | ||||||
D:Gemakkelijk | 2370 m | 0:48:23 | 20'24" | 8. (10) | ||
12.04.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 4 Antwerp Centrum - Antwerpen | ||||||
D:AOS | 3280 m | 0:46:44 | 14'14" | 26. (38) | ||
08.03.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 3 Galgenweel - Antwerpen | ||||||
D:Moeilijk | 2990 m | 0:57:36 | 19'15" | 14. (16) | ||
04.03.2018 - Nationale LD Challenge Oosterlynck - Lac des Vieilles Forges | ||||||
D65 | 3300 m | 60 m | 1:07:57 | 20'35" | 7. (8) | |
08.02.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 2 Park Spoor Noord - Antwerpen | ||||||
D:Gemakkelijk | 2690 m | 0:41:13 | 15'19" | 6. (8) | ||
21.01.2018 - Geneberg - Ham | ||||||
D:06 | 4090 m | 1:12:11 | 17'38" | 6. (17) | ||
14.01.2018 - Wintercriterium Koersel 't Fonteintje - KOERSEL | ||||||
D:06 | 3200 m | NCL | ||||
11.01.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 1 - Antwerpen | ||||||
D:Moeilijk | 3350 m | 1:11:27 | 21'19" | 5. (5) | ||
03.12.2017 - Sinterklaascross - Leopoldsburg | ||||||
D:06 | 3600 m | 1:32:50 | 25'47" | 8. (10) | ||
26.11.2017 - Wintercriterium Willekensberg St Ferdinand - LUMMEN | ||||||
D:06 | 3700 m | 1:09:18 | 18'43" | 4. (14) | ||
12.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - La Hulpe | ||||||
D:Noir court | 3490 m | 65 m | 1:07:34 | 19'21" | 12. (12) | |
11.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - Forêt de Soignes | ||||||
D:Noir court | 2800 m | 30 m | 1:09:31 | 24'49" | 7. (13) | |
29.10.2017 - Tweedaagse van de Veluwe - Wekerom | ||||||
D60 | 3000 m | 0:45:18 | 15'05" | 8. (10) | ||
28.10.2017 - Tweedaagse van de Veluwe - Kootwijk | ||||||
D60 | 4100 m | NCL | ||||
27.10.2017 - Wageningen Night Sprint - Wageningen | ||||||
Route 6 | 2500 m | 0:42:28 | 16'59" | 9. (11) | ||
01.10.2017 - Nationale lang Kelchterhoef - Sonnis - HOUTHALEN | ||||||
D60 | 5100 m | 1:37:03 | 19'01" | 4. (6) | ||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | ||||||
D60 | 4780 m | 35 m | 1:50:56 | 23'12" | 10. (10) | |
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | ||||||
D60 | 3300 m | 1:14:38 | 22'36" | 4. (4) | ||
27.08.2017 - BM Interclubs - Hinter den Sandgruben | ||||||
D60 | 3320 m | 70 m | 1:09:52 | 21'02" | 12. (12) | |
15.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-Oost | ||||||
D60 | 3880 m | 1:29:30 | 23'04" | 4. (5) | ||
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West | ||||||
D60 | 3820 m | NCL | ||||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | ||||||
D60 | 3310 m | 0:57:12 | 17'16" | 6. (6) | ||
12.08.2017 - 4 Days of Flanders - Kolenspoor | ||||||
D60 | 3340 m | 1:25:12 | 25'30" | 4. (6) | ||
25.06.2017 - Nationale MD - Bois des Manants | ||||||
SD | 3500 m | 100 m | 1:47:21 | 30'40" | 15. (20) | |
18.06.2017 - Balendijk - Lommel | ||||||
D:06 | 2920 m | NCL | ||||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | ||||||
D60 | 4500 m | 1:26:58 | 19'19" | 14. (16) | ||
13.05.2017 - Competition 2 - Mastvest - Antwerp | ||||||
W Supervet. | 2280 m | 0:37:00 | 16'13" | 20. (22) | ||
07.05.2017 - Nationale sprint - Geel | ||||||
D60 | 3380 m | 0:36:49 | 10'53" | 3. (3) | ||
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT | ||||||
Short Difficult | 2000 m | 0:43:07 | 21'33" | 4. (4) | ||
02.04.2017 - Régionale Interland - Herbeumont | ||||||
D:Bleu court | 2500 m | 95 m | 0:53:17 | 21'18" | 10. (12) | |
01.04.2017 - Entrainement Interland - Grandvoir | ||||||
D:4.Bleu | 3200 m | 75 m | 1:13:29 | 22'57" | 14. (16) | |
29.03.2017 - Ghent O-Event - Sprint 2 - De Sterre | ||||||
D:01 | 2900 m | NCL | ||||
26.02.2017 - Nationale 1 - Schootshei | ||||||
SD | 4200 m | 80 m | 1:38:00 | 23'20" | 16. (17) | |
22.01.2017 - Regionale Gerhees - Ham | ||||||
D:06 | 3100 m | 1:04:33 | 20'49" | 8. (15) | ||
15.01.2017 - Wintercriterium Helchterenbos - KOERSEL | ||||||
D:06 | 3500 m | 1:03:19 | 18'05" | 4. (11) | ||
28.12.2016 - Sylvester5-2016 - Oostelbeers | ||||||
SD | 4300 m | NCL | ||||
18.12.2016 - Wintercriterium - Molenheide Poppel | ||||||
D:06 | 3000 m | 1:03:32 | 21'10" | 4. (8) | ||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | ||||||
D. Masters C | 2700 m | 0:55:02 | 20'22" | 11. (14) | ||
04.12.2016 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
D:06 | 3100 m | 1:01:39 | 19'53" | 10. (16) | ||
27.11.2016 - Regionale Kolenspoor - Genk | ||||||
D:06 | 2810 m | 1:01:46 | 21'58" | 3. (8) | ||
20.11.2016 - Rik Thys Bokrijk - Genk | ||||||
D:09 | 4200 m | 3:00:40 | 43'00" | 10. (11) | ||
12.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Groenendael | ||||||
D:Rouge court | 3000 m | 60 m | 1:18:16 | 26'05" | 15. (22) | |
11.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Sprint - Bruxelles | ||||||
D:Bleu | 2100 m | 40 m | 0:34:13 | 16'17" | 11. (19) | |
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | ||||||
D60 | 3800 m | 1:32:45 | 24'24" | 11. (13) | ||
02.10.2016 - Daginschrijvingen clubaflossing - leopodsburg | ||||||
D:01 | 4200 m | 1:10:04 | 16'40" | 3. (10) | ||
27.08.2016 - Nationale Longue distance - Anlier | ||||||
SE | 3600 m | 75 m | 1:02:43 | 17'25" | 2. (7) | |
21.08.2016 - Regionale Hoge Vijvers - De Wauwers - ARENDONK | ||||||
D:06 | 3000 m | 1:22:41 | 27'33" | 8. (13) | ||
10.07.2016 - Galbergen - Mol | ||||||
D:05 | 4060 m | NCL | ||||
19.06.2016 - NK Sprint 2016 - TU/e | ||||||
D:03 | 1900 m | 0:40:01 | 21'03" | 17. (18) | ||
16.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Herbeumont | ||||||
D60 | 3200 m | 185 m | 1:39:26 | 31'04" | 26. (31) | |
15.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing - Les Fossés | ||||||
D60 | 2800 m | 50 m | 1:13:12 | 26'08" | 30. (32) | |
14.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing | ||||||
D60 | 3700 m | 110 m | 1:09:02 | 18'39" | 24. (31) | |
01.05.2016 - Nationale - Sprint - Waimes | ||||||
D. Masters C | 2200 m | 0:37:56 | 17'14" | 10. (13) | ||
03.04.2016 - Nationale Competitie 3 - Einderheide | ||||||
D:04 | 4500 m | 1:36:18 | 21'24" | 32. (35) | ||
28.03.2016 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:06 | 3030 m | NCL | ||||
06.03.2016 - Regionale DE BEELTJES - WESTERLO | ||||||
D:05 | 4200 m | 1:28:20 | 21'01" | 17. (18) | ||
07.02.2016 - Regionale - Brustem | ||||||
D:06 | 3030 m | 0:49:57 | 16'29" | 7. (9) | ||
17.01.2016 - Wintercriterium Staleyckerheide - STAL - KOERSEL | ||||||
D:06 | 3900 m | 1:04:43 | 16'35" | 11. (26) | ||
29.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Noord | ||||||
SD | 4400 m | NCL | ||||
27.12.2015 - Sylvester 2015 - Ossendrecht | ||||||
SD | 4800 m | 1:14:08 | 15'26" | 22. (31) | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | ||||||
Short Difficult | 2900 m | 0:44:09 | 15'13" | 11. (26) | ||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
D:13 | 3600 m | 0:47:27 | 13'10" | 3. (7) | ||
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | ||||||
D60 | 4900 m | NCL | ||||
06.09.2015 - City-O - Antwerpen centrum | ||||||
W. Superveteran | 4300 m | 0:53:11 | 12'22" | 23. (27) | ||
05.09.2015 - Sprint 2 - Luchtbal Noord | ||||||
W. Superveteran | 1900 m | 0:27:32 | 14'29" | 25. (27) | ||
05.09.2015 - Sprint 1 - Luchtbal Zuid | ||||||
W. Superveteran | 2200 m | 0:32:03 | 14'34" | 23. (27) | ||
30.08.2015 - Belgian Championship Middle Distance - Rechtervenn | ||||||
D60 | 2550 m | 45 m | 1:03:43 | 24'59" | 14. (15) | |
29.08.2015 - IK2015 - WOLFSBUSCH | ||||||
D60 | 4310 m | 145 m | 2:12:43 | 30'47" | 10. (10) | |
21.06.2015 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
D60 | 3750 m | 160 m | 1:28:50 | 23'41" | 12. (14) | |
13.06.2015 - Mol Heidehuizen - | ||||||
D:03 | 3300 m | 1:11:51 | 21'46" | 3. (6) | ||
20.05.2015 - Lenteloop "Diest" - Diest | ||||||
D:03 | 3300 m | NCL | ||||
03.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
D60 | 3400 m | 60 m | 1:10:44 | 20'48" | 18. (21) | |
02.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
D60 | 3100 m | 70 m | NCL | |||
26.04.2015 - Ghent O-Event - VK Sprint Citadelpark | ||||||
D. Masters C | 1600 m | 0:26:37 | 16'38" | 7. (9) | ||
26.04.2015 - Ghent O-Event - Gent-Zuid | ||||||
D:06 | 2700 m | 0:45:18 | 16'46" | 9. (9) | ||
12.04.2015 - Nationale Longue Distance - Olloy-sur-Viroin | ||||||
SD | 4200 m | 230 m | NCL | |||
06.04.2015 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:05 | 4060 m | 1:06:18 | 16'19" | 13. (31) | ||
29.03.2015 - Daginschrijving BK Aflossing - Hoge Mouw | ||||||
D:02 | 3670 m | 0:54:40 | 14'53" | 3. (9) | ||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | ||||||
D60 | 3480 m | 90 m | 1:28:10 | 25'20" | 11. (13) | |
01.02.2015 - Régionale d'Hiver Chevetogne - Chevetogne | ||||||
D:05 | 3200 m | 105 m | 1:15:36 | 23'37" | 5. (11) | |
31.01.2015 - Sprint Chevetogne - Chevetogne | ||||||
D:02 | 2800 m | 105 m | 0:54:51 | 19'35" | 13. (14) | |
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | ||||||
D:05 | 4200 m | 1:06:05 | 15'44" | 18. (27) | ||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | ||||||
D:06 | 3000 m | NCL | ||||
30.11.2014 - Wintercriterium - Ravels Noord | ||||||
D:06 | 3150 m | 0:52:52 | 16'46" | 8. (10) | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | ||||||
SD | 3900 m | NCL | ||||
08.11.2014 - Regionale De Winner - Eksel | ||||||
D:06 | 3210 m | 0:47:50 | 14'54" | 2. (8) | ||
05.10.2014 - JEC Spectators - Sahara | ||||||
D:05 | 5100 m | 1:35:45 | 18'46" | 17. (19) | ||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | ||||||
D60 | 4760 m | 1:27:52 | 18'27" | 12. (13) | ||
07.09.2014 - Inscriptions sur place - Baraque Fraiture | ||||||
D:02 | 4100 m | 115 m | 1:38:04 | 23'55" | 8. (10) | |
24.08.2014 - Pijnven - | ||||||
D:06 | 2800 m | 0:53:07 | 18'58" | 3. (18) | ||
17.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
D60 | 3960 m | 55 m | 1:25:06 | 21'29" | 10. (11) | |
15.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
D60 | 4000 m | NCL | ||||
10.08.2014 - Thuisblijverscross - Te Boelaer & Boekenbergpark | ||||||
D:03 | 5140 m | NCL | ||||
06.07.2014 - HTC O-Run - Eindhoven | ||||||
D:05 | 4500 m | 1:09:49 | 15'30" | 17. (22) | ||
25.06.2014 - Lenteloop PULDERBOS - Zandhoven | ||||||
D:03 | 3500 m | 1:00:07 | 17'10" | 9. (16) | ||
09.06.2014 - 3 JO - course du jour 3 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
17 | 6300 m | 125 m | 2:14:29 | 21'20" | 5. (7) | |
01.06.2014 - Vlaams kampioenschap SPRINT - GENK CITY ZUID | ||||||
SD | 2800 m | 0:52:02 | 18'35" | 17. (19) | ||
25.05.2014 - VVO Dagwedstrijd - Einderheide | ||||||
D:05 | 4400 m | 1:41:42 | 23'06" | 13. (17) | ||
04.05.2014 - Ghent O-Event - Technologiepark | ||||||
D:03 | 2210 m | 0:29:43 | 13'26" | 13. (14) | ||
03.05.2014 - Ghent O-Event - Rozenbroeken Oost | ||||||
D:04 | 1480 m | 0:30:18 | 20'28" | 4. (5) | ||
03.05.2014 - Ghent O-Event - Rozenbroeken West | ||||||
D:04 | 1920 m | 0:46:25 | 24'10" | 2. (6) | ||
01.05.2014 - CITY-O TURNHOUT - TURNHOUT | ||||||
D:06 | 2400 m | 0:40:31 | 16'52" | 7. (11) | ||
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | ||||||
D60 | 3400 m | 1:01:16 | 18'01" | 14. (16) | ||
23.03.2014 - Nationaler LD Oosterlynck - St.Vith-Dreihütten | ||||||
D60 | 4790 m | 130 m | 1:18:15 | 16'20" | 16. (17) | |
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel | ||||||
D60 | 4700 m | 1:09:57 | 14'52" | 11. (15) | ||
23.02.2014 - Nationale 1 / 2014 - Saanhoeve | ||||||
SE | 3500 m | 50 m | 1:34:57 | 27'07" | 13. (16) | |
16.02.2014 - Valentijn wintercriterium - Balen - Keiheuvel | ||||||
D:05 | 4900 m | NCL | ||||
19.01.2014 - Wintercriterium 't Fonteintje - Koersel | ||||||
D:07 | 2700 m | 1:37:31 | 36'07" | -- (13) | ||
05.01.2014 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
D:06 | 3300 m | 1:01:36 | 18'39" | 9. (20) | ||
26.12.2013 - Sylvester - Weelde | ||||||
SD | 4400 m | 1:17:37 | 17'38" | 9. (16) | ||
24.11.2013 - Klompen OL - Boshoverheide | ||||||
D:05 | 4200 m | 1:06:38 | 15'51" | 13. (18) | ||
11.11.2013 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tumuli | ||||||
D:05 | 3220 m | 90 m | 1:14:28 | 23'07" | 24. (36) | |
15.09.2013 - BK Lang - Kattenbos | ||||||
D60 | 5680 m | 1:36:42 | 17'01" | 9. (12) | ||
28.08.2013 - Zomerloop Duitse Basis - Arendonk | ||||||
D:03 | 3400 m | NCL | ||||
25.08.2013 - Interclubs - BERTRIX | ||||||
D60 | 4300 m | 1:28:40 | 20'37" | 4. (6) | ||
18.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Rijksbos | ||||||
SD | 4510 m | 1:22:18 | 18'14" | 7. (11) | ||
26.06.2013 - Memorial Jacky Sallaerts - Lichtaart | ||||||
D:03 | 4600 m | 1:35:11 | 20'41" | 12. (14) | ||
23.06.2013 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
D60 | 3540 m | 50 m | 1:43:49 | 29'19" | 11. (12) | |
01.05.2013 - Stads-O - Stad Turnhout | ||||||
D:06 | 3100 m | 0:51:56 | 16'45" | 6. (12) | ||
21.04.2013 - Horensbergdam - Horensbergdam | ||||||
D:05 | 4600 m | 1:21:41 | 17'45" | 9. (14) | ||
17.04.2013 - Lenteloop - Wilrijk | ||||||
D:03 | 3500 m | NCL | ||||
07.04.2013 - BM Mitteldistanz - Vielsalm | ||||||
D60 | 3400 m | 100 m | 1:28:39 | 26'04" | 10. (13) | |
17.02.2013 - Sanicole - www.olomega.be | ||||||
D:05 | 4200 m | 0:56:32 | 13'27" | 11. (22) | ||
03.02.2013 - WINTERCRITERIUM - WEELDE | ||||||
D:05 | 4200 m | 0:52:18 | 12'27" | 6. (12) | ||
06.01.2013 - Wintercriterium Kelchterhoef WEST - Houthalen - Kelchterhoef | ||||||
D:05 | 4200 m | NCL | ||||
28.10.2012 - VVO PLOEGENWEDSTRIJD - BALEN - KEIHEUVEL | ||||||
D:05 | 4300 m | 1:08:35 | 15'56" | 13. (27) | ||
21.10.2012 - VVO kampioenschap MIDDEN afstand - LOMMEL SAHARA | ||||||
D. Masters B | 4400 m | 1:36:14 | 21'52" | 11. (12) | ||
30.09.2012 - Championnat de Belgique de relais - Inscriptions sur place - Tumuli | ||||||
2 | 4520 m | 120 m | NCL | |||
23.09.2012 - dagomlopen clubaflossing - Brasschaat | ||||||
D:02 | 3800 m | 1:24:32 | 22'14" | 4. (5) | ||
16.09.2012 - Nationale 4 - Houterenberg | ||||||
D55 | 4580 m | 1:41:54 | 22'14" | 5. (5) | ||
02.09.2012 - Regionale Hoge Vijvers - ARENDONK | ||||||
D:05 | 4100 m | 1:25:58 | 20'58" | 4. (9) | ||
12.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Koersel Fonteintje | ||||||
D55 | 4800 m | 1:35:01 | 19'47" | 16. (21) | ||
11.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Grauwensteen | ||||||
D55 | 4700 m | 1:26:24 | 18'22" | 18. (21) | ||
05.08.2012 - Thuisblijverscross - BOSBERGEN | ||||||
D:05 | 4300 m | 90 m | 1:15:51 | 17'38" | 9. (17) | |
08.07.2012 - Thuisblijverscross - VRIESEL | ||||||
D:02 | 5600 m | NCL | ||||
01.07.2012 - 3 days of Belgium - Nallogne | ||||||
D55 | 2900 m | 85 m | NCL | |||
30.06.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | ||||||
D55 | 4100 m | 145 m | 1:53:40 | 27'43" | 12. (12) | |
02.06.2012 - Bruges Weekend - Ter Groene Poorte | ||||||
SD | 2330 m | 0:40:20 | 17'18" | 12. (12) | ||
02.06.2012 - Bruges Weekend - Veltembosje | ||||||
D. Masters B | 2310 m | 0:24:41 | 10'41" | 13. (17) | ||
06.05.2012 - Regionale Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
D:05 | 4300 m | 0:46:59 | 10'55" | 5. (23) | ||
01.05.2012 - Stadsorientatie - Stad Turnhout | ||||||
D:03 | 3460 m | 0:49:47 | 14'23" | 9. (17) | ||
02.10.2011 - Nationale 4 - Masy Noord | ||||||
D55 | 4600 m | 1:15:16 | 16'21" | 6. (7) | ||
04.09.2011 - BM Interclubs - Hasselbach | ||||||
D55 | 4000 m | 100 m | 1:26:29 | 21'37" | 12. (13) | |
15.08.2011 - Flanders 3 days - Heeserbergen | ||||||
D55 | 4600 m | 1:22:23 | 17'54" | 8. (9) | ||
14.08.2011 - Flanders 3 days - Kattenbos-Noord | ||||||
D55 | 4400 m | 1:03:25 | 14'24" | 8. (11) | ||
13.08.2011 - Flanders 3 days - Kattenbos-Zuid | ||||||
D55 | 4580 m | 1:16:19 | 16'39" | 8. (8) | ||
13.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 3 - L.D. | ||||||
D55 | 3500 m | 95 m | 0:57:39 | 16'28" | 15. (23) | |
12.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Beauraing - Sprint | ||||||
D55 | 2300 m | 13 m | 0:27:41 | 12'02" | 12. (21) | |
12.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 2 - Middle. | ||||||
D55 | 3100 m | 100 m | 1:28:17 | 28'28" | 22. (23) | |
11.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 1 - L.D.- WRE | ||||||
D55 | 4200 m | 95 m | 1:34:27 | 22'29" | 17. (21) | |
17.04.2011 - Belgische Meisterschaft Middle Distance - Grandvoir | ||||||
SD | 4100 m | 100 m | 1:04:52 | 15'49" | 11. (14) | |
13.03.2011 - Regionale ARENDONK - DE Wouwers - Hoge Vijvers | ||||||
D:05 | 4800 m | 1:09:42 | 14'31" | 7. (15) | ||
08.01.2011 - Schootshei - | ||||||
D:05 | 3930 m | 100 m | 2:09:13 | 32'52" | 9. (10) | |
29.12.2010 - Sylvester - De Bosbergen | ||||||
SD | 4100 m | 1:23:05 | 20'15" | 27. (27) | ||
27.12.2010 - Sylvester - De Keiheuvel | ||||||
SD | 4300 m | 1:30:05 | 20'56" | 10. (11) | ||
26.12.2010 - Sylvester - Houterenberg | ||||||
SD | 3600 m | 1:13:10 | 20'19" | 9. (12) | ||
03.10.2010 - Championnat de Belgique Middle Distance - Lommel | ||||||
D. Masters B | 3700 m | 1:06:50 | 18'04" | 20. (22) | ||
07.06.2009 - Nationale Longue Distance - Elsenborn | ||||||
D55 | 4210 m | 40 m | 1:33:22 | 22'11" | 12. (12) | |
15.03.2009 - Nationale Moyenne Distance - Weelde Station | ||||||
D. Veteranen B - Vétérans B | 4500 m | NCL | ||||
07.09.2008 - Championnat de Belgique Longue Distance - Recht | ||||||
D55 | 4390 m | 135 m | 1:11:49 | 16'22" | 10. (13) | |
19.07.2008 - Deux Jours du Hainaut - Sprint - - | ||||||
D55 | 2780 m | 0:38:55 | 14'00" | 4. (4) | ||
16.03.2008 - Nationale 2 - Challenge Oosterlynck - Esneux | ||||||
D55 | 3600 m | 85 m | 1:31:15 | 25'21" | 11. (12) | |
07.10.2007 - Nationale - Lommel | ||||||
SD | 4600 m | 1:29:12 | 19'23" | 23. (35) | ||
09.09.2007 - Championnat de Belgique Longue Distance - Brasschaat | ||||||
D50 | 5340 m | NCL | ||||
15.07.2007 - Championnat de Belgique Interclubs - Lommersweiler | ||||||
D50 | 4900 m | 150 m | 1:31:21 | 18'39" | 7. (8) | |
14.07.2007 - Régionale Middle Distance - Sankt Vith | ||||||
02 | 3700 m | 70 m | 1:05:03 | 17'35" | 26. (39) | |
03.06.2007 - Nationale 3 - Borlon | ||||||
D50 | 4310 m | 180 m | NCL | |||
22.04.2007 - Nationale 2 Challenge SOFT - Betâne | ||||||
D50 | 4830 m | 185 m | 1:38:00 | 20'17" | 14. (15) | |
25.03.2007 - Championnat de Belgique Middle Distance - Erezee | ||||||
D. Vétérans B | 2900 m | 90 m | 0:57:08 | 19'42" | 20. (23) | |
02.07.2006 - Nationale 3 - Schönberg | ||||||
D50 | 4960 m | 80 m | 1:08:26 | 13'48" | 8. (13) | |
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 3 - Marche-en-Famenne | ||||||
D50 | 3740 m | 20 m | 1:41:16 | 27'05" | 28. (28) | |
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 2 - Marche-en-Famenne | ||||||
D50 | 3620 m | 35 m | 1:30:41 | 25'03" | 24. (28) | |
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 1 - Marche-en-Famenne | ||||||
D50 | 2880 m | 115 m | 0:51:51 | 18'00" | 22. (28) | |
19.02.2006 - Nationale 1 + Challenge SOFT - Hechtel | ||||||
SD | 4610 m | 45 m | 1:19:30 | 17'15" | 17. (23) | |
16.10.2005 - Championnat de Belgique Sprint - Sankt Vith | ||||||
D. Veteranen B - Vétérans B | 2030 m | 30 m | 0:21:24 | 10'33" | 12. (15) | |
24.07.2005 - Championnat FRSO Manche 2 - Rodt | ||||||
D50 | 3600 m | 50 m | 1:46:57 | 29'42" | 3. (3) |