WebRes.helga-o.com |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H70 | 3080 m | 0:34:13 | 11'07" | 5. (16) | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
H70 | 4550 m | 0:59:12 | 13'01" | 7. (11) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
H:04 | 4590 m | 0:50:54 | 11'05" | 11. (26) | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:04 | 4480 m | 0:45:56 | 10'15" | 10. (31) | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | ||||||
H:Rood kort | 4410 m | 0:55:38 | 12'37" | 3. (11) | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | ||||||
H:Zwart middel | 5000 m | 0:57:17 | 11'27" | 12. (26) | ||
27.01.2024 - Clubkampioenschap - LEOPOLDSBURG | ||||||
H. Masters D | 3210 m | 0:33:47 | 10'31" | 1. (4) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
H:04 | 4540 m | 1:08:21 | 15'03" | 14. (26) | ||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | ||||||
H:04 | 4000 m | 1:01:28 | 15'22" | 14. (22) | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
H65 | 4750 m | 0:46:49 | 9'51" | 11. (22) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
H65 | 4520 m | 0:51:23 | 11'22" | 15. (22) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
H65 | 4680 m | 0:59:20 | 12'41" | 14. (22) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
H65 | 4590 m | 0:42:03 | 9'10" | 10. (22) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
H65 | 4530 m | 0:55:06 | 12'10" | 13. (21) | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
H:IOF 4 | 3990 m | 0:49:00 | 12'17" | 4. (7) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 4000 m | 0:40:11 | 10'03" | 15. (33) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
H:04 | 3920 m | 0:44:04 | 11'14" | 10. (23) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
H65 | 5190 m | 1:14:46 | 14'24" | 14. (20) | ||
17.11.2023 - Championnat de Défense Militaire - Militair Kampioenschap Defensie - Pelt | ||||||
H:Omloop 2 | 5000 m | 1:04:14 | 12'51" | 15. (31) | ||
21.10.2023 - LOS 2023-08 - Arenberg | ||||||
H:01 | 5500 m | 0:58:38 | 10'40" | 44. (51) | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
H:04 | 4140 m | 0:44:39 | 10'47" | 11. (25) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
H65 | 4860 m | 0:53:27 | 11'00" | 5. (23) | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
H65 | 2650 m | 0:50:50 | 19'11" | 9. (14) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
H65 | 4190 m | 0:38:59 | 9'18" | 6. (16) | ||
02.09.2023 - Regionale City - O - VORSELAAR | ||||||
H:03 | 3640 m | 0:34:44 | 9'33" | 5. (13) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
M65 | 4620 m | 1:55:22 | 24'58" | 18. (26) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
M65 | 3680 m | 0:54:59 | 14'56" | 9. (23) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
M65 | 4360 m | 0:59:23 | 13'37" | 14. (21) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
M65 | 4690 m | 1:00:41 | 12'56" | 14. (22) | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | ||||||
H:03 | 3530 m | 0:44:53 | 12'43" | 7. (34) | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:03 | 3750 m | 0:42:31 | 11'20" | 4. (55) | ||
25.06.2023 - Regionale Westerlo - WESTERLO | ||||||
H:02 | 3010 m | 0:28:21 | 9'25" | 10. (26) | ||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | ||||||
H:04 | 3980 m | 0:30:59 | 7'47" | 6. (15) | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:04 | 4060 m | 0:42:28 | 10'28" | 5. (19) | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
H:04 | 3510 m | 0:32:52 | 9'22" | 6. (19) | ||
24.05.2023 - Lenteloop Vossemeren - Lommel | ||||||
H:02 | 4190 m | 0:58:57 | 14'04" | 10. (15) | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
H:04 | 3840 m | 0:36:03 | 9'23" | 11. (19) | ||
17.05.2023 - Lenteloop - Stadspark & Blijkhoef Turnhout | ||||||
H:02 | 4340 m | 0:46:49 | 10'47" | 15. (29) | ||
06.05.2023 - LOS 2023-03 - Park Belle-Vue | ||||||
H:01 | 5090 m | NCL | ||||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
H:04 | 3630 m | 0:33:37 | 9'16" | 9. (24) | ||
19.04.2023 - Lenteloop - Park Molenheide - Helchteren | ||||||
H:02 | 4100 m | 0:48:04 | 11'43" | 20. (30) | ||
25.03.2023 - KOS ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:01 | 4780 m | 0:48:19 | 10'06" | 8. (15) | ||
19.03.2023 - Nationale - Long Distance Oosterlynck - Hoge Mouw | ||||||
H65 | 4910 m | 0:49:45 | 10'08" | 6. (21) | ||
09.03.2023 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
05 | 5200 m | 0:59:32 | 11'27" | 4. (23) | ||
05.03.2023 - Regionale - Lommel | ||||||
H:12 | 4780 m | 0:51:43 | 10'49" | 6. (22) | ||
18.02.2023 - CLUBKAMPIOENSCHAP - Inspiro Houthalen | ||||||
H. Masters C | 0:29:48 | 6. (10) | ||||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | ||||||
H:04 | 4190 m | NCL | ||||
29.01.2023 - Forest Cup Gerhees - Ham | ||||||
H:04 | 4680 m | 1:01:25 | 13'07" | 12. (29) | ||
22.01.2023 - Ijzeren Paal - Lommel | ||||||
H:04 | 3920 m | 0:48:42 | 12'25" | 8. (13) | ||
15.01.2023 - Regionale Lilse bergen - LILLE | ||||||
H:04 | 4110 m | 0:44:59 | 10'57" | 5. (17) | ||
30.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 5 - Solterheide | ||||||
H65 | 3990 m | 0:51:10 | 12'49" | 12. (19) | ||
29.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 4 - Masy Zuid | ||||||
H65 | 4350 m | 0:41:19 | 9'30" | 10. (19) | ||
28.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 3 - Brouwhuisseheide | ||||||
H65 | 4200 m | 0:44:52 | 10'41" | 10. (19) | ||
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | ||||||
H65 | 4170 m | 0:38:55 | 9'20" | 12. (19) | ||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | ||||||
H65 | 4200 m | 0:47:07 | 11'13" | 10. (19) | ||
18.12.2022 - Regionale Heidehuizen-Hutten - Mol | ||||||
H:04 | 4370 m | 0:52:30 | 12'01" | 10. (21) | ||
11.12.2022 - Regionale MELBERG -ZILLEBOS - GENK | ||||||
H:04 | 4620 m | 1:01:55 | 13'24" | 10. (19) | ||
08.12.2022 - Militair Regelmatigheidscriterium - Baeckelandt | ||||||
H:06 | 5000 m | 0:57:46 | 11'33" | 5. (20) | ||
04.12.2022 - Kamp Beverlo (Sinterklaascross) - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 4190 m | 0:41:00 | 9'47" | 9. (25) | ||
20.11.2022 - Regionale - Hamont | ||||||
H:04 | 4580 m | 1:01:09 | 13'21" | 10. (14) | ||
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | ||||||
H65 | 4400 m | 1:15:36 | 17'11" | 17. (36) | ||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | ||||||
H65 | 4390 m | 0:44:33 | 10'09" | 13. (36) | ||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | ||||||
H65 | 3300 m | 0:40:18 | 12'13" | 15. (36) | ||
06.11.2022 - 40e Klompen-OL - Omlopen - Oostelbeersche heide | ||||||
H:04 | 4300 m | 1:05:11 | 15'10" | 10. (15) | ||
01.11.2022 - Regionale Vriesel - Ranst | ||||||
H:04 | 3870 m | 0:45:49 | 11'50" | 7. (19) | ||
23.10.2022 - Forest Cup - Schootshei - Maaseik | ||||||
H:04 | 4070 m | 0:52:12 | 12'50" | 8. (17) | ||
15.10.2022 - HOS 8 - Katarinawijk - Hasselt | ||||||
H:01 | 4900 m | NCL | ||||
09.10.2022 - Interclub - De Winner | ||||||
H65 | 4260 m | 0:59:28 | 13'58" | 11. (17) | ||
02.10.2022 - Forest cup Hechtelse Duinen Oost - Hechtel | ||||||
H:04 | 4590 m | 0:58:36 | 12'46" | 9. (18) | ||
13.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 1 - ZWARTE WEG WEST | ||||||
H65 | 3940 m | 0:58:04 | 14'44" | 20. (31) | ||
31.07.2022 - Thuisblijverscross Peertsbos - Herentals | ||||||
H:03 | 4290 m | 1:21:05 | 18'54" | 8. (27) | ||
27.07.2022 - Gerhagen - Tessenterlo | ||||||
H:03 | 3070 m | 0:50:15 | 16'22" | 13. (33) | ||
25.06.2022 - Clubkampioenschap 2022 - HEUSDEN - ZOLDER | ||||||
H. Masters C | 0:38:27 | 3. (6) | ||||
19.06.2022 - City Cup - Pelt City | ||||||
H:04 | 3340 m | 0:33:49 | 10'07" | 2. (6) | ||
08.06.2022 - Zwarte bergen - Luyksgestel | ||||||
H:03 | 3670 m | 1:12:41 | 19'48" | 12. (18) | ||
06.06.2022 - City O cup 3 - BERINGEN MIJN | ||||||
H:04 | 3120 m | 0:30:21 | 9'44" | 5. (15) | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 2 - LEOPOLDSBURG GELEEG OOST | ||||||
04 | 1830 m | 0:22:03 | 12'03" | 11. (21) | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 1 - LEOPOLDSBURG GELEEG WEST | ||||||
04 | 1980 m | 0:19:28 | 9'50" | 6. (21) | ||
01.06.2022 - LenteLoop - Basvelden | ||||||
H:01 | 4970 m | 0:42:45 | 8'36" | 21. (32) | ||
29.05.2022 - CITY RACE - WIJNEGEM | ||||||
H:04 | 3220 m | 0:33:32 | 10'25" | 16. (24) | ||
25.05.2022 - LenteLoop - Slagveld | ||||||
H:02 | 4500 m | 1:02:43 | 13'56" | 14. (30) | ||
18.05.2022 - Lenteloop Raadsherenpark - Vosselaar | ||||||
H:Omloop 2 | 3470 m | 0:38:01 | 10'57" | 4. (12) | ||
04.05.2022 - Lenteloop - Vorselaar | ||||||
H:02 | 3980 m | 0:35:46 | 8'59" | 5. (14) | ||
24.04.2022 - Zwarte Horst - Luyksgestel | ||||||
H:02 | 4570 m | 0:51:39 | 11'18" | 8. (35) | ||
18.04.2022 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 4070 m | 0:46:32 | 11'26" | 13. (27) | ||
16.04.2022 - LOS1-Heuvelhof - Heuvelhof Leuven | ||||||
H:01 | 4590 m | 0:43:55 | 9'34" | 19. (35) | ||
19.03.2022 - O serie kempen - Kempen O serie - MOL | ||||||
H:01 | 4720 m | 0:55:17 | 11'43" | 16. (25) | ||
13.03.2022 - Nationale 2 LD SOFT - Ravels | ||||||
H65 | 4750 m | 0:47:31 | 10'00" | 10. (17) | ||
27.02.2022 - Graafsbos - Merksplas | ||||||
H:04 | 4140 m | 0:46:03 | 11'07" | 4. (27) | ||
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | ||||||
H:04 | 4530 m | 0:47:11 | 10'25" | 8. (35) | ||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | ||||||
H. Masters C | 3820 m | 0:51:26 | 13'28" | 15. (22) | ||
30.01.2022 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:04 | 4240 m | 0:55:54 | 13'11" | 18. (34) | ||
16.01.2022 - Regionale Hoge Rielen - LICHTAART | ||||||
H:04 | 4380 m | 0:40:55 | 9'21" | 7. (31) | ||
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | ||||||
H65 | 4820 m | 0:44:57 | 9'20" | 8. (14) | ||
30.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 5 - HEESERBERGEN | ||||||
H65 | 4040 m | 0:56:56 | 14'06" | 13. (21) | ||
28.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 3 - POSTEL | ||||||
H65 | 4160 m | 0:44:04 | 10'36" | 9. (22) | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | ||||||
H65 | 4040 m | 0:50:53 | 12'36" | 14. (22) | ||
19.12.2021 - Regionale - Heidehuizen - Balen | ||||||
H:04 | 4020 m | 0:55:52 | 13'54" | 12. (26) | ||
18.12.2021 - O serie KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:02 | 3560 m | 0:34:40 | 9'44" | 4. (19) | ||
12.12.2021 - Regionale DE BEELTJENS - WESTERLO | ||||||
H:04 | 4110 m | 0:42:36,585 | 10'22" | 3. (23) | ||
05.12.2021 - Regional - Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 4400 m | 0:40:13 | 9'08" | 5. (23) | ||
28.11.2021 - Regionale - Kolisbos | ||||||
H:04 | 3950 m | 0:42:42 | 10'49" | 9. (17) | ||
20.11.2021 - Kempen o-serie - ZILVERMEER MOL | ||||||
H:01 | 4120 m | 0:38:03 | 9'14" | 13. (25) | ||
14.11.2021 - Regionale dagwedstrijd - Molenheide Poppel - Poppel | ||||||
H:04 | 4000 m | 0:48:00 | 12'00" | 5. (20) | ||
07.11.2021 - Klompen-O 2021 - Galgenberg | ||||||
H:04 | 3700 m | 0:53:21 | 14'25" | 8. (14) | ||
06.11.2021 - Nationale Lange afstand - Dilsenerbos | ||||||
H65 | 4990 m | 160 m | 1:12:30 | 14'32" | 7. (12) | |
31.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 2 - Arnhemse Heide | ||||||
H65 | 3420 m | 0:38:56 | 11'23" | 12. (23) | ||
30.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 1 - Kootwijkerzand | ||||||
H65 | 5600 m | 1:24:41 | 15'07" | 17. (23) | ||
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | ||||||
H. Masters C | 4170 m | 0:53:14 | 12'46" | 18. (26) | ||
13.10.2021 - Militair Regelmatigheidscriterium - Houthalen-Helchteren | ||||||
H:05 | 4960 m | 1:07:23 | 13'35" | 5. (39) | ||
10.10.2021 - City Race - Hulst - Hulst | ||||||
H:Course 3 | 3940 m | 0:38:44 | 9'50" | 7. (22) | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | ||||||
H65 | 4670 m | 1:03:43 | 13'39" | 17. (22) | ||
15.09.2021 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel-Eksel | ||||||
H:05 | 6200 m | 1:54:58 | 18'33" | 7. (17) | ||
15.08.2021 - Flanders 3 days - De Winner - Hechtel-Eksel | ||||||
H65 | 5110 m | 1:01:47 | 12'05" | 7. (25) | ||
14.08.2021 - Flanders 3 days - De Gorten - Hechtel-Eksel | ||||||
H65 | 5280 m | 1:12:24 | 13'43" | 14. (25) | ||
13.08.2021 - Flanders 3 days - De Groote Hof - Hechtel-Eksel | ||||||
H65 | 5080 m | 1:01:25 | 12'05" | 9. (25) | ||
08.08.2021 - Regionale Rivierenhof - Rivierenhof | ||||||
H:3 | 3640 m | 0:36:06 | 9'55" | 4. (34) | ||
01.08.2021 - Thuisblijverscross Sorghvliedt - Hoboken | ||||||
H:03 | 3810 m | 0:36:05,437 | 9'28" | 10. (34) | ||
24.07.2021 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:03 | 3070 m | 0:43:29 | 14'10" | 2. (31) | ||
27.06.2021 - VK SPRINT - TIVOLI - Mechelen | ||||||
H. Masters C | 2250 m | 0:21:05 | 9'22" | 3. (6) | ||
23.06.2021 - Lenteloop Schorvoort - Turnhout | ||||||
H:02 | 3930 m | 0:46:40 | 11'52" | 6. (13) | ||
09.06.2021 - Lenteloop Ham Centrum - Ham | ||||||
H:02 | 3340 m | 0:41:33 | 12'26" | 6. (23) | ||
06.06.2021 - City O - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:03 | 4650 m | 0:46:47 | 10'04" | 12. (29) | ||
02.06.2021 - Lent-O-loop - Thuisblijverscross - Vosselaar | ||||||
H:02 | 4690 m | NCL | ||||
29.05.2021 - O serie Galbergen - MOL | ||||||
H:02 | 4500 m | 0:50:05 | 11'08" | 6. (21) | ||
15.05.2021 - LOS 2021-3 - Leuven | ||||||
H:01 | 3880 m | 60 m | 0:38:48 | 10'00" | 24. (51) | |
08.05.2021 - LOS 2021-2 - Leuven | ||||||
H:01 | 4120 m | 0:38:50 | 9'25" | 23. (34) | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
H65 | 3320 m | 0:39:00 | 11'44" | 4. (22) | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | ||||||
H65 | 4980 m | 0:52:47 | 10'35" | 9. (18) | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
H65 | 2860 m | 20 m | 0:44:36 | 15'35" | 15. (19) | |
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | ||||||
H65 | 5170 m | 1:06:16 | 12'49" | 11. (21) | ||
05.09.2020 - O serie kempen KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:02 | 3600 m | 0:33:53 | 9'24" | 2. (32) | ||
25.07.2020 - Gerhagen - Gerhagen | ||||||
H:03 | 4600 m | 0:56:10 | 12'12" | 4. (24) | ||
12.07.2020 - City-Orienteering: Oud-Waterschei - Genk | ||||||
H:03 | 3750 m | 0:30:07 | 8'01" | 1. (23) | ||
07.03.2020 - O serie Kempen 2 - ZILVERMEER MOL | ||||||
H:01 | 4150 m | 0:37:36 | 9'03" | 24. (43) | ||
01.03.2020 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
H:05 | 4610 m | 0:46:52 | 10'09" | 1. (26) | ||
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | ||||||
H65 | 5200 m | 1:04:53 | 12'28" | 9. (19) | ||
26.01.2020 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
H:05 | 4500 m | 0:53:04 | 11'47" | 5. (20) | ||
12.01.2020 - Wintercriterium Witgoor - DESSEL | ||||||
H:05 | 3740 m | 0:35:54 | 9'35" | 4. (24) | ||
30.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 5 - Helchterenbos | ||||||
H65 | 3980 m | 0:41:28 | 10'25" | 13. (28) | ||
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | ||||||
H65 | 4370 m | 0:59:08 | 13'31" | 17. (28) | ||
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 3 - Opglabbeek | ||||||
H65 | 4080 m | 0:41:29 | 10'10" | 10. (28) | ||
27.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 2 - Solterheide | ||||||
H65 | 4200 m | 0:40:37 | 9'40" | 5. (27) | ||
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 1 - Hoge Mouw | ||||||
H65 | 4000 m | 0:39:01 | 9'45" | 8. (27) | ||
22.12.2019 - Boshoverheide - Weert | ||||||
H:05 | 4400 m | 0:36:14 | 8'14" | 2. (22) | ||
15.12.2019 - Hertberg - Herselt | ||||||
H:05 | 4600 m | 0:46:44 | 10'09" | 2. (18) | ||
08.12.2019 - Individueel herfstwisselbeker - HECHTEL | ||||||
H:IOF 5 | 4090 m | 1:05:07 | 15'55" | 1. (5) | ||
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo | ||||||
H:05 | 4300 m | 0:36:56 | 8'35" | 2. (31) | ||
24.11.2019 - Wintercriterium / NMBS-kampioenschap - Kolisbos - Pelt | ||||||
H:05 | 4580 m | 0:54:17 | 11'51" | 3. (18) | ||
21.11.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium - ZONHOVEN | ||||||
H:05 | 5430 m | 1:12:58 | 13'26" | 6. (14) | ||
11.11.2019 - North Sea Trophy - Day 3 - Koksijde - Bad | ||||||
H65 | 4510 m | 0:47:40 | 10'34" | 7. (34) | ||
10.11.2019 - North Sea Trophy - Day 2 - Plaats Duinen - Oostduinkerke | ||||||
H65 | 4320 m | 1:00:08 | 13'55" | 13. (34) | ||
09.11.2019 - North Sea Trophy - Day 1 - Koksijde - Schipsgatduinen | ||||||
H65 | 4010 m | 1:14:03 | 18'27" | 23. (34) | ||
01.11.2019 - Zolder Orienteering Meeting - Circuit Zolder | ||||||
H:6K | 6030 m | 0:49:50 | 8'15" | 18. (46) | ||
20.10.2019 - OV Kampioenschap Midden - De Elsakker | ||||||
H. Masters C | 3600 m | 0:44:50 | 12'27" | 14. (16) | ||
13.10.2019 - City Race Maastricht - Maastricht | ||||||
H65 | 4800 m | NCL | ||||
04.10.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium 2019 - Tielenkamp | ||||||
H:05 | 5040 m | 1:07:49 | 13'27" | 5. (39) | ||
29.09.2019 - Daginschrijvingen Wisselbeker G. staepelaere - Masy Zuid | ||||||
H:02 | 4260 m | 0:46:26 | 10'53" | 4. (12) | ||
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H65 | 5090 m | 1:24:19 | 16'33" | 17. (24) | ||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H65 | 4800 m | 0:51:04 | 10'38" | 14. (24) | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H65 | 5110 m | 0:58:09 | 11'22" | 14. (25) | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H65 | 3720 m | 1:11:02 | 19'05" | 20. (25) | ||
11.08.2019 - Holven - Overpelt | ||||||
H:05 | 4070 m | 0:44:30 | 10'56" | 3. (19) | ||
04.08.2019 - Thuisblijverscross - Konijnenberg - Vosselaar | ||||||
H:Technisch - 4Km | 4110 m | 0:38:26 | 9'21" | 20. (53) | ||
27.07.2019 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 5330 m | 1:04:31 | 12'06" | 16. (38) | ||
26.06.2019 - Vossemeren Lommel - Vossemeren | ||||||
H:02 | 4620 m | 0:55:48 | 12'04" | 8. (11) | ||
19.06.2019 - Lenteloop Groote Cirkel - Reusel | ||||||
H:02 | 4500 m | 0:56:22 | 12'31" | 10. (19) | ||
16.06.2019 - Regionale Balendijk - Lommel | ||||||
H:05 | 4280 m | 1:05:24 | 15'16" | 3. (14) | ||
02.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
H65 | 4500 m | 0:47:41 | 10'35" | 4. (13) | ||
01.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
H65 | 4600 m | 0:59:31 | 12'56" | 7. (14) | ||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | ||||||
H65 | 2040 m | NCL | ||||
15.05.2019 - Het Slagveld - Ham | ||||||
H:02 | 3960 m | 0:41:33 | 10'29" | 14. (33) | ||
08.05.2019 - Lenteloop Arenbergpark - Leuven | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:50:17 | 10'55" | 5. (14) | ||
05.05.2019 - Stads-O Geel - Geel | ||||||
H:05 | 2500 m | 0:36:18 | 14'31" | 7. (18) | ||
01.05.2019 - Stads-O Turnhout - Turnhout | ||||||
H:05 | 4800 m | 0:38:31 | 8'01" | 3. (13) | ||
25.04.2019 - Schifting Militair Kampioenschap - Hechtelse Duinen | ||||||
05 | 4700 m | 0:50:32 | 10'45" | 8. (26) | ||
24.04.2019 - Lenteloop Hulsen - BALEN - HULSEN | ||||||
02 | 4760 m | 0:57:09 | 12'00" | 14. (29) | ||
22.04.2019 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 5470 m | 1:01:43 | 11'16" | 20. (41) | ||
07.04.2019 - VK Sprint - Tessenderlo | ||||||
HMC | 2440 m | 0:19:34 | 8'01" | 11. (24) | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
H65 | 1300 m | 0:23:10 | 17'49" | 13. (21) | ||
29.03.2019 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - LEOPOLDSBURG | ||||||
05 | 4900 m | 0:45:29 | 9'16" | 4. (54) | ||
24.03.2019 - Regionale Sledderlo - Genk | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:59:13 | 10'34" | 12. (35) | ||
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | ||||||
H65 | 4320 m | 0:47:08 | 10'54" | 14. (25) | ||
03.03.2019 - VK Lang - Kattenbos | ||||||
H65 | 4240 m | 0:48:01 | 11'19" | 5. (9) | ||
24.02.2019 - Stadspark (tvv Ploegen) - Turnhout | ||||||
H:04 | 4710 m | 0:42:19 | 8'59" | 8. (17) | ||
21.02.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium - Dessel-Witgoor | ||||||
05 | 5330 m | 1:05:56 | 12'22" | 6. (25) | ||
15.02.2019 - ISF-MOEV Aarschot - Aarschot | ||||||
H:02 | 4950 m | 0:48:22 | 9'46" | 11. (23) | ||
10.02.2019 - Valentijn wintercriterium - Sonnis Noord Helchteren | ||||||
H:05 | 4420 m | 0:48:52 | 11'03" | 8. (22) | ||
03.02.2019 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
H:05 | 5070 m | 0:54:14 | 10'41" | 4. (17) | ||
31.01.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium Helchterenbos - Leopoldsburg | ||||||
06 | 4740 m | 0:42:36 | 8'59" | 5. (54) | ||
27.01.2019 - Wintercriterium - Mariemborg | ||||||
H:05 | 3660 m | 0:37:53 | 10'21" | 5. (14) | ||
20.01.2019 - Kepkensberg - Ham | ||||||
H:04 | 4030 m | 0:47:27 | 11'46" | 10. (28) | ||
13.01.2019 - Wintercriterium Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:05 | 4310 m | 0:44:49 | 10'23" | 6. (25) | ||
06.01.2019 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | ||||||
H:05 | 4690 m | 0:40:41 | 8'40" | 2. (23) | ||
30.12.2018 - Sylvester 2018 - day 5 - Vlierden | ||||||
H60 | 4400 m | 0:42:32 | 9'40" | 11. (21) | ||
29.12.2018 - Sylvester 2018 - day 4 - Houthalen | ||||||
H60 | 4840 m | 0:52:31 | 10'51" | 18. (24) | ||
28.12.2018 - Sylvester 2018 - day 3 - Houthalen | ||||||
H60 | 4640 m | 0:53:05 | 11'26" | 18. (23) | ||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | ||||||
H60 | 4440 m | 0:42:36 | 9'35" | 13. (23) | ||
26.12.2018 - Sylvester 2018 - day 1 - Maasmechelen | ||||||
H60 | 4400 m | 85 m | 0:53:14 | 12'05" | 16. (24) | |
23.12.2018 - Wintercriterium - Witte Bergen | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:55:51 | 9'47" | 10. (35) | ||
22.12.2018 - Indoor - Outdoor individueel - Ham | ||||||
H:04 | 710 m | NCL | ||||
16.12.2018 - Herfstwisselbeker - Grobbendonk | ||||||
H:4 IOF | 5500 m | 0:48:55 | 8'53" | 5. (11) | ||
09.12.2018 - Wintercriterium De Beeltjes - Westerlo | ||||||
H:04 | 5640 m | NCL | ||||
02.12.2018 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo-Sanicol | ||||||
H:04 | 5650 m | 0:46:25 | 8'12" | 13. (42) | ||
29.11.2018 - Interkorpsen 2018 - Leopoldsburg | ||||||
05 | 4370 m | NCL | ||||
25.11.2018 - Wintercriterium NMBS-kampioenschap - Kattenbos | ||||||
H:04 | 6040 m | 1:00:12 | 9'58" | 12. (29) | ||
22.11.2018 - Militair Regelmatigheidscriterium - REGULARITE ZONHOVEN - ZONHOVEN | ||||||
05 | 5300 m | NCL | ||||
18.11.2018 - Wintercriterium Keiheuvel - BALEN | ||||||
H:04 | 5940 m | 0:56:18 | 9'28" | 16. (46) | ||
11.11.2018 - Klompen OL VVO - Oostelbeersche heide | ||||||
H:04 | 5800 m | 0:57:21 | 9'53" | 9. (24) | ||
08.11.2018 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | ||||||
05 | 5630 m | 0:57:53 | 10'16" | 9. (29) | ||
04.11.2018 - VK middel - Gruitrode | ||||||
HMC | 3740 m | 0:58:01 | 15'30" | 14. (28) | ||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | ||||||
H60 | 4940 m | 1:05:14 | 13'12" | 14. (18) | ||
14.10.2018 - Nat Lang De Roeler - | ||||||
H60 | 5100 m | 1:07:18 | 13'11" | 9. (15) | ||
07.10.2018 - Nationale lang Helchterenbos - HELCHTEREN | ||||||
H60 | 6190 m | 1:14:10 | 11'58" | 14. (17) | ||
23.09.2018 - VK lange afstand - Masy Meeuwen | ||||||
H60 | 5900 m | 1:04:44 | 10'58" | 10. (17) | ||
19.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 3 - Hechtelse Duinen | ||||||
H60 | 5030 m | 0:58:02 | 11'32" | 11. (27) | ||
18.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - Day 2 - Spiekelspade | ||||||
H60 | 5140 m | NCL | ||||
17.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 1 - Don Bosco Fitometer | ||||||
H60 | 4090 m | 0:46:39 | 11'24" | 20. (28) | ||
12.08.2018 - Hoevenzavel - Genk | ||||||
H:03 | 4770 m | 0:44:25 | 9'18" | 12. (21) | ||
05.08.2018 - Thuisblijverscross - Stadpark Turnhout | ||||||
H:02 | 4690 m | 0:43:34 | 9'17" | 17. (33) | ||
28.07.2018 - Regionale - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 5400 m | 0:54:43 | 10'07" | 19. (43) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 2 - Kortrijk | ||||||
M SUPERVET | 2450 m | 0:26:14 | 10'42" | 29. (49) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 1 WRE - Kortrijk | ||||||
M SUPERVET | 2460 m | 0:24:20 | 9'53" | 24. (54) | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | ||||||
H. Masters C | 2400 m | 0:21:07 | 8'47" | 7. (21) | ||
13.06.2018 - Lenteloop - RULHEYDE | ||||||
H:02 | 4400 m | 0:54:23 | 12'21" | 11. (31) | ||
10.06.2018 - NK relay - daginschrijving - Zwarte horst | ||||||
SD | 3800 m | 0:55:57 | 14'43" | 17. (43) | ||
06.06.2018 - De Kluis - Sint-Joris-Weert | ||||||
H:02 | 4600 m | NCL | ||||
03.06.2018 - Diest - Diest | ||||||
H:04 | 4400 m | 0:44:55 | 10'12" | 8. (41) | ||
23.05.2018 - World Orienteering Day - Tessenderlo | ||||||
H:03 | 3790 m | 0:44:47 | 11'48" | 18. (36) | ||
16.05.2018 - Lenteloop Campus Vesta - Emblem | ||||||
H:02 | 4400 m | 0:47:05 | 10'42" | 10. (23) | ||
09.05.2018 - Lenteloop Genk City - GENK | ||||||
H:02 | 4500 m | NCL | ||||
01.05.2018 - Vlaams kampioenschap Sprint - WESTERLO | ||||||
H. Masters C | 2000 m | 0:24:25 | 12'12" | 21. (28) | ||
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | ||||||
H60 | 4000 m | 1:08:26 | 17'06" | 17. (20) | ||
25.04.2018 - Lenteloop Dommelhof-Pelter Rally - Neerpelt | ||||||
H:02 | 5220 m | 0:46:15 | 8'51" | 8. (47) | ||
19.04.2018 - MdBn 1C/1Gr - Leopoldsburg | ||||||
5 | 5400 m | NCL | ||||
15.04.2018 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:58:57 | 10'31" | 16. (46) | ||
22.03.2018 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - LEOPOLDSBURG | ||||||
5 | 5100 m | 0:51:18 | 10'03" | 3. (27) | ||
18.03.2018 - Regionale Be-Mine - Beringen Mijn | ||||||
H:03 | 3800 m | 0:38:01 | 10'00" | 10. (24) | ||
25.02.2018 - BK Middle - Hooggoed - Aalter | ||||||
H60 | 4420 m | 0:43:25 | 9'49" | 5. (16) | ||
24.02.2018 - Vagevuurbos - Beernem | ||||||
H:02 | 0:40:58 | 9. (14) | ||||
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | ||||||
H:04 | 5400 m | 0:50:54 | 9'25" | 11. (35) | ||
11.02.2018 - Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:04 | 5320 m | 0:50:10 | 9'25" | 10. (44) | ||
04.02.2018 - Hertberg - Herselt | ||||||
H:04 | 5500 m | 0:58:16 | 10'35" | 9. (21) | ||
03.02.2018 - Clubkampioenschap 2018 - ZILVERMEER - MOL | ||||||
Long Difficult | 0:36:37 | 1. (4) | ||||
28.01.2018 - Wintercriterium - De Klinge | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:46:11 | 8'14" | 6. (23) | ||
21.01.2018 - Geneberg - Ham | ||||||
H:04 | 5970 m | 0:59:04 | 9'53" | 12. (39) | ||
14.01.2018 - Wintercriterium Koersel 't Fonteintje - KOERSEL | ||||||
H:04 | 5700 m | 1:04:14 | 11'16" | 15. (37) | ||
07.01.2018 - Ploegenwedstrijd - Gerhagen | ||||||
H:05 | 4200 m | 0:41:24 | 9'51" | -- (29) | ||
30.12.2017 - Sylvester 2017 - Herentals | ||||||
H60 | 4510 m | 0:41:29 | 9'11" | 9. (18) | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | ||||||
H60 | 3500 m | 0:35:37 | 10'10" | 6. (20) | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | ||||||
H60 | 4800 m | 0:51:40 | 10'45" | 12. (23) | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | ||||||
H60 | 3810 m | 0:45:51 | 12'02" | 14. (21) | ||
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk | ||||||
H60 | 4450 m | 0:44:14 | 9'56" | 13. (24) | ||
23.12.2017 - INDOOR WEDSTRIJD KRISTOFFELHEEM - OOSTHAM | ||||||
H:02 | 800 m | NCL | ||||
23.12.2017 - SCORE INDOOR - OOSTHAM | ||||||
H:01 | 0:21:56 | 30. (40) | ||||
17.12.2017 - Wintercriterium Kattevenia - GENK | ||||||
H:04 | 5900 m | 0:57:58 | 9'49" | 11. (32) | ||
10.12.2017 - Galbergen - Mol | ||||||
H:04 | 5060 m | 1:00:14 | 11'54" | 13. (21) | ||
03.12.2017 - Sinterklaascross - Leopoldsburg | ||||||
H:08 | 3900 m | 0:39:14 | 10'03" | 2. (18) | ||
26.11.2017 - Wintercriterium Willekensberg St Ferdinand - LUMMEN | ||||||
H:04 | 5800 m | 0:53:57 | 9'18" | 13. (40) | ||
23.11.2017 - REGULARITE ZONHOVEN - ZONHOVEN | ||||||
5 | 5300 m | 1:01:50 | 11'39" | 12. (31) | ||
19.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - Linkebeek | ||||||
H:Noir moyen | 2900 m | 135 m | 0:31:56 | 11'00" | 7. (37) | |
19.11.2017 - 3 jours de la Forêt de Soignes - Sprint - Homborch | ||||||
3 | 2000 m | 45 m | 0:25:16 | 12'37" | 2. (21) | |
12.11.2017 - Wintercriterium - Kolisbos | ||||||
H:04 | 5900 m | 1:02:15 | 10'33" | 11. (22) | ||
05.11.2017 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
H:04 | 5500 m | 1:00:22 | 10'58" | 8. (18) | ||
29.10.2017 - Tweedaagse van de Veluwe - Wekerom | ||||||
H60 | 3900 m | 0:46:57 | 12'02" | 20. (25) | ||
28.10.2017 - Tweedaagse van de Veluwe - Kootwijk | ||||||
H60 | 6100 m | 1:11:13 | 11'40" | 16. (25) | ||
15.10.2017 - Vlaams Kampioenschap Aflossing - Leopoldsburg | ||||||
H. Open | 5900 m | 0:58:00 | 9'49" | 42. (70) | ||
14.10.2017 - Kampioenschap NMBS - Lommel | ||||||
H:09 | 4900 m | 0:54:58 | 11'13" | 5. (8) | ||
08.10.2017 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
H:04 | 5600 m | 1:02:27 | 11'09" | 7. (23) | ||
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | ||||||
H60 | 6200 m | NCL | ||||
15.09.2017 - Militaire regelmatigheid Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:05 | 5400 m | 0:58:17 | 10'47" | 7. (35) | ||
10.09.2017 - BK aflossing - daginschrijving - | ||||||
H:02 | 4100 m | 1:01:06 | 14'54" | 8. (18) | ||
03.09.2017 - Regionale Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:04 | 5900 m | 1:05:39 | 11'07" | 18. (41) | ||
15.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-Oost | ||||||
H60 | 4450 m | NCL | ||||
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West | ||||||
H60 | 4810 m | 0:55:12 | 11'28" | 10. (14) | ||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | ||||||
H60 | 4190 m | 0:38:11 | 9'06" | 8. (13) | ||
12.08.2017 - 4 Days of Flanders - Kolenspoor | ||||||
H60 | 3440 m | 0:59:56 | 17'25" | 14. (14) | ||
28.07.2017 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 5600 m | 1:09:54 | 12'28" | 12. (36) | ||
09.07.2017 - HTC O-Run - Eindhoven | ||||||
H:03 | 4400 m | 0:35:09 | 7'59" | 2. (24) | ||
23.06.2017 - Lenteloop - Kessel-Lo - Kessel-Lo | ||||||
H:02 | 4700 m | 0:47:45 | 10'09" | 9. (20) | ||
18.06.2017 - Balendijk - Lommel | ||||||
H:04 | 5400 m | 1:07:22 | 12'28" | 7. (20) | ||
14.06.2017 - Lenteloop Groote Cirkel - Reusel | ||||||
H:02 | 5500 m | 0:57:25 | 10'26" | 5. (23) | ||
07.06.2017 - Lenteloop Rulheyde - Kasterlee | ||||||
H:02 | 5000 m | 0:56:39 | 11'19" | 9. (19) | ||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | ||||||
H60 | 5900 m | 0:54:46 | 9'16" | 13. (41) | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | ||||||
H60 | 5400 m | 1:03:52 | 11'49" | 26. (43) | ||
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN | ||||||
H60 | 3600 m | 0:35:46 | 9'56" | 11. (45) | ||
28.05.2017 - 2-daagse van Brabant - TU/e | ||||||
H60 | 4700 m | 0:44:58 | 9'34" | 3. (4) | ||
27.05.2017 - 2-daagse van Brabant - 2e sprint Henri Dunantpark | ||||||
H60 | 2600 m | 0:24:23 | 9'22" | 3. (4) | ||
27.05.2017 - 2-daagse van Brabant - 1e sprint 't Hool | ||||||
H60 | 2600 m | 0:22:25 | 8'37" | 3. (4) | ||
24.05.2017 - Lenteloop Schoterse bossen World Orienteering Day - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 4320 m | 0:44:53 | 10'23" | 8. (39) | ||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | ||||||
H60 | 2300 m | 0:21:49 | 9'29" | 7. (11) | ||
17.05.2017 - Lenteloop - Banneuxwijk - Hasselt | ||||||
H:02 | 5000 m | 0:46:01 | 9'12" | 13. (27) | ||
10.05.2017 - Memorial Jacky Sallaerts - Lenteloop - MOL ZILVERMEER | ||||||
H:02 | 4500 m | 0:38:53 | 8'38" | 11. (37) | ||
07.05.2017 - Nationale sprint - Geel | ||||||
H60 | 3380 m | 0:23:05 | 6'49" | 6. (9) | ||
03.05.2017 - Lenteloop Vossemeren - LOMMEL | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:49:32 | 10'46" | 22. (40) | ||
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT | ||||||
H. Masters C | 1600 m | 0:16:13 | 10'08" | 8. (20) | ||
25.04.2017 - LenteLoop - Ham Centrum | ||||||
H:02 | 4310 m | 0:41:00 | 9'30" | 9. (38) | ||
17.04.2017 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 5030 m | 0:49:44 | 9'53" | 7. (33) | ||
31.03.2017 - Wisselbeker Comd Kamp BEVERLO - HEPPEN | ||||||
5 | 5200 m | 1:07:58 | 13'04" | 9. (26) | ||
26.03.2017 - De Klinge - De Klinge | ||||||
H:04 | 5400 m | 0:50:22 | 9'19" | 4. (20) | ||
12.03.2017 - Regionale HOGE RIELEN - KASTERLEE | ||||||
H:04 | 5900 m | 0:48:09 | 8'09" | 4. (25) | ||
05.03.2017 - Regionale Holven - Overpelt | ||||||
H:04 | 5250 m | 0:55:29 | 10'34" | 8. (32) | ||
26.02.2017 - Nationale 1 - Schootshei | ||||||
H60 | 5300 m | 125 m | 0:56:39 | 10'41" | 8. (18) | |
12.02.2017 - Valentijn wintercriterium - KOERSEL | ||||||
H:04 | 5100 m | 0:42:38 | 8'21" | 6. (34) | ||
05.02.2017 - VK MD Geneberg - Ham | ||||||
H. Masters C | 3660 m | 0:33:41 | 9'12" | 17. (31) | ||
04.02.2017 - Clubkampioenschap - Balen Hulsen | ||||||
H. Masters C | 4200 m | 0:46:06 | 10'58" | 4. (10) | ||
22.01.2017 - Regionale Gerhees - Ham | ||||||
H:04 | 5590 m | 0:57:22 | 10'15" | 11. (39) | ||
15.01.2017 - Wintercriterium Helchterenbos - KOERSEL | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:58:37 | 10'17" | 17. (34) | ||
08.01.2017 - Wintercriterium - Kamp Grobbendonk | ||||||
H:04 | 5400 m | 0:57:00 | 10'33" | 22. (36) | ||
30.12.2016 - Sylvester5-2016 - Meeuwen-Gruitrode | ||||||
H60 | 4400 m | 0:44:00 | 10'00" | 10. (27) | ||
29.12.2016 - Sylvester5-2016 - Ravels | ||||||
H60 | 3450 m | 0:32:42 | 9'28" | 14. (24) | ||
28.12.2016 - Sylvester5-2016 - Oostelbeers | ||||||
H60 | 4700 m | 0:48:12 | 10'15" | 18. (24) | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | ||||||
H60 | 4500 m | 0:44:46 | 9'56" | 18. (28) | ||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | ||||||
H60 | 4640 m | 0:50:54 | 10'58" | 18. (28) | ||
18.12.2016 - Wintercriterium - Molenheide Poppel | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:53:05 | 9'28" | 4. (33) | ||
04.12.2016 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 5800 m | 0:53:35 | 9'14" | 13. (31) | ||
27.11.2016 - Regionale Kolenspoor - Genk | ||||||
H:04 | 5000 m | 0:51:32 | 10'18" | 12. (31) | ||
24.11.2016 - Wisselbeker Comd Prov Limburg - Zonhoven | ||||||
4 | 6400 m | 1:09:32 | 10'51" | 25. (60) | ||
20.11.2016 - Rik Thys Bokrijk - Genk | ||||||
H:04 | 4900 m | 2:22:31 | 29'05" | 10. (17) | ||
19.11.2016 - NMBS kampioenschap - Gerhees | ||||||
H:05 | 5570 m | 1:18:46 | 14'08" | 11. (16) | ||
13.11.2016 - 35e Klompen-OL - Vlierden | ||||||
H:04 | 4600 m | 1:02:20 | 13'33" | 15. (21) | ||
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:IOF 4 | 5500 m | 25 m | 0:50:50 | 9'14" | 4. (14) | |
23.10.2016 - Regionale - Herenlaak - | ||||||
H:04 | 5200 m | 0:47:42 | 9'10" | 8. (31) | ||
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | ||||||
H60 | 5400 m | 1:12:12 | 13'22" | 11. (22) | ||
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | ||||||
SD | 3900 m | 1:16:49 | 19'41" | 9. (21) | ||
02.10.2016 - Daginschrijvingen clubaflossing - leopodsburg | ||||||
H:02 | 6100 m | 0:53:59 | 8'50" | 1. (5) | ||
28.08.2016 - City-O Leuven - Leuven | ||||||
H:04 | 3030 m | 0:58:14 | 19'13" | 9. (19) | ||
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | ||||||
H60 | 5700 m | 140 m | 1:54:59 | 20'10" | 14. (23) | |
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | ||||||
H60 | 4100 m | 100 m | 1:02:28 | 15'14" | 18. (24) | |
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | ||||||
H60 | 4400 m | 70 m | 0:57:09 | 12'59" | 11. (24) | |
07.08.2016 - Thuisblijverscross - Marienborgh | ||||||
H:02 | 6700 m | 1:25:10 | 12'42" | 29. (44) | ||
10.07.2016 - Galbergen - Mol | ||||||
H:04 | 4640 m | 0:55:46 | 12'01" | 14. (39) | ||
22.06.2016 - Hemptinne - Heverlee | ||||||
H:02 | 4600 m | 40 m | 0:53:47 | 11'41" | 10. (16) | |
12.06.2016 - Regionale Zillebos - Melberg - GENK | ||||||
H:04 | 5800 m | 1:15:24 | 13'00" | 5. (26) | ||
05.06.2016 - City-O Hasselt-Banneuxwijk - Hasselt | ||||||
H:04 | 4100 m | 0:45:40 | 11'08" | 11. (21) | ||
25.05.2016 - Lenteloop Engstraat - Meerhout | ||||||
H:02 | 4020 m | 0:40:59 | 10'11" | 10. (33) | ||
22.05.2016 - VK Aflossing - Ham | ||||||
H. Open | 5900 m | 0:58:54 | 9'58" | 31. (50) | ||
21.05.2016 - Stads-O - Hulst | ||||||
H:03 | 4200 m | 0:46:50 | 11'09" | 6. (7) | ||
18.05.2016 - Lenteloop "Emblem" - Ranst | ||||||
H:02 | 4400 m | 0:52:16 | 11'52" | 11. (22) | ||
11.05.2016 - Lenteloop Genk City - GENK | ||||||
H:02 | 4700 m | 1:09:48 | 14'51" | 23. (37) | ||
04.05.2016 - Lenteloop Konijnenberg - VOSSELAAR | ||||||
H:02 | 4200 m | 0:38:54 | 9'15" | 10. (29) | ||
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen | ||||||
H. Masters C | 2100 m | 0:23:00 | 10'57" | 17. (22) | ||
20.04.2016 - Lenteloop - Balendijk | ||||||
H:02 | 4530 m | 0:48:36 | 10'43" | 19. (37) | ||
17.04.2016 - Regionale BRASEL - DESSEL | ||||||
H:04 | 5500 m | 0:45:43 | 8'18" | 3. (31) | ||
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | ||||||
H60 | 4790 m | 1:03:39 | 13'17" | 18. (23) | ||
28.03.2016 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 5500 m | 1:06:08 | 12'01" | 26. (47) | ||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | ||||||
H60 | 3040 m | 0:42:34 | 14'00" | 15. (24) | ||
13.03.2016 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:04 | 5400 m | 0:50:43 | 9'23" | 7. (30) | ||
06.03.2016 - Regionale DE BEELTJES - WESTERLO | ||||||
H:04 | 5400 m | 1:00:00 | 11'06" | 10. (24) | ||
03.03.2016 - REGELMATIGHEIDSCRITERIUM - KOERSEL | ||||||
6 | 5000 m | 0:47:37 | 9'31" | 10. (46) | ||
28.02.2016 - 1e Nat De Roeler - | ||||||
H60 | 6000 m | 0:57:35 | 9'35" | 11. (26) | ||
21.02.2016 - Wintercriterium - Brasschaat | ||||||
H:04 | 5500 m | 0:57:40 | 10'29" | 13. (31) | ||
19.02.2016 - Criterium Regelmatigheid - Brasschaat | ||||||
6 | 4400 m | 0:44:17 | 10'03" | 1. (14) | ||
14.02.2016 - Valentijn Wintercriterium - Kechterhoef - Houthalen | ||||||
H:04 | 5900 m | 1:02:40 | 10'37" | 15. (27) | ||
07.02.2016 - Regionale - Brustem | ||||||
H:04 | 5640 m | 0:56:06 | 9'56" | 8. (14) | ||
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | ||||||
H60 | 6010 m | 1:03:29 | 10'33" | 8. (15) | ||
24.01.2016 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
H:04 | 5400 m | 0:56:50 | 10'31" | 15. (25) | ||
17.01.2016 - Wintercriterium Staleyckerheide - STAL - KOERSEL | ||||||
H:04 | 6000 m | 0:53:59 | 8'59" | 22. (51) | ||
10.01.2016 - Wintercriterium - DE KLINGE | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:47:13 | 8'17" | 6. (18) | ||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | ||||||
H60 | 4300 m | 0:45:05 | 10'29" | 15. (25) | ||
27.12.2015 - Sylvester 2015 - Ossendrecht | ||||||
H60 | 4400 m | 0:44:27 | 10'06" | 11. (27) | ||
26.12.2015 - Sylvester 2015 - Kattevenia | ||||||
H60 | 5100 m | 1:02:28 | 12'14" | 20. (26) | ||
20.12.2015 - Kolenspoor - Genk | ||||||
H:04 | 5140 m | 1:10:55 | 13'47" | 24. (33) | ||
06.12.2015 - Sinterklaascross - Kam Beverlo | ||||||
H:04 | 6600 m | 0:54:37 | 8'16" | 5. (48) | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | ||||||
H. Masters C | 3500 m | 0:30:22 | 8'40" | 16. (29) | ||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:12 | 5200 m | 0:39:27 | 7'35" | 4. (22) | ||
15.11.2015 - Ploegenwedstrijd - Gerhees | ||||||
H:04 | 5200 m | 0:53:15 | 10'14" | 7. (24) | ||
08.11.2015 - Aflossing wisselbeker Staepelaere - Balen - Keiheuvel | ||||||
4100 m | 0:41:18 | 10'04" | 33. (56) | |||
22.10.2015 - Régionale /Parc. - Zonhoven | ||||||
H:05 | 5800 m | NCL | ||||
17.10.2015 - NMBS kampioenschap SASOR - MOL - ZILVERMEER | ||||||
H:05 | 4900 m | 0:36:24 | 7'25" | 11. (28) | ||
16.10.2015 - Memorial Jacky Sallaerts - Mazy | ||||||
H:05 | 5400 m | 1:06:40 | 12'20" | 11. (29) | ||
04.10.2015 - City-O Aarschor - Aarschot | ||||||
H:04 | 5700 m | 60 m | 0:57:26 | 10'04" | 16. (33) | |
01.10.2015 - Regelmatigheid criterieum - Tielen | ||||||
5 | 5700 m | 1:00:44 | 10'39" | 6. (35) | ||
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | ||||||
H60 | 6300 m | 1:11:57 | 11'25" | 11. (16) | ||
20.09.2015 - Rik Thys - Den ijzeren paal - Kerkhoven | ||||||
H:04 | 5800 m | 1:21:58 | 14'07" | 8. (32) | ||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | ||||||
H60 | 6400 m | 1:14:33 | 11'38" | 9. (25) | ||
23.08.2015 - Regionale - Hertberg - Hertberg | ||||||
H:04 | 5740 m | 0:57:26 | 10'00" | 6. (37) | ||
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H60 | 5200 m | 1:17:36 | 14'55" | 21. (25) | ||
15.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H60 | 5400 m | 1:02:46 | 11'37" | 13. (24) | ||
14.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H60 | 4700 m | 0:56:57 | 12'07" | 21. (26) | ||
09.08.2015 - SCORELOOP VOSSELAAR - VOSSELAAR | ||||||
H:02 | 0:44:21 | 22. (45) | ||||
25.07.2015 - Regionale-Gerhagen Bosmuseum - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 5800 m | 1:19:13 | 13'39" | 16. (35) | ||
07.06.2015 - Regionale Zillebos & Melberg - GENK | ||||||
H:04 | 5600 m | NCL | ||||
03.06.2015 - Lenteloop Lommel sportvelden - LOMMEL | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:48:51 | 10'37" | 12. (33) | ||
27.05.2015 - Lenteloop Kessel-Lo - Kessel-Lo | ||||||
H:02 | 4400 m | 0:37:14 | 8'27" | 9. (27) | ||
24.05.2015 - Regionale CITY - O Bilzen - BILZEN | ||||||
H:04 | 4700 m | 1:04:03 | 13'37" | 13. (21) | ||
20.05.2015 - Lenteloop "Diest" - Diest | ||||||
H:02 | 4900 m | 1:11:39 | 14'37" | 27. (42) | ||
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren | ||||||
H60 | 2100 m | 0:15:23 | 7'19" | 12. (20) | ||
06.05.2015 - Lenteloop DE VOSSEMEREN - LOMMEL | ||||||
H:02 | 4700 m | 0:47:48 | 10'10" | 15. (43) | ||
22.04.2015 - Lenteloop - Ham | ||||||
H:02 | 3810 m | 0:32:51 | 8'37" | 6. (28) | ||
19.04.2015 - STADSPARK BLIJKHOEF - TURNHOUT | ||||||
H:04 | 5200 m | 0:45:41 | 8'47" | 6. (24) | ||
06.04.2015 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 5680 m | 0:53:21 | 9'23" | 13. (48) | ||
03.04.2015 - Wisselbeker Comd Kamp BEVERLO - De Weyervlakte | ||||||
H:06 | 4600 m | 0:50:30 | 10'58" | 5. (51) | ||
29.03.2015 - BK Aflossing - Kasterlee | ||||||
H. Masters C | 3700 m | 0:35:33 | 9'36" | 9. (17) | ||
22.03.2015 - Regionale Pelter Rally - Neerpelt | ||||||
H:04 | 5460 m | 0:49:02 | 8'58" | 10. (34) | ||
15.03.2015 - Regionale wedstrijd 't FONTEINTJE - KOERSEL | ||||||
H:03 | 1:02:52 | 15. (26) | ||||
13.03.2015 - Criterium Regulariteit - Sterrebeek | ||||||
H:06 | 5100 m | 1:11:38 | 14'02" | 7. (16) | ||
08.03.2015 - Nationale 2 - Zonhoven | ||||||
H60 | 6140 m | 0:57:58 | 9'26" | 17. (31) | ||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | ||||||
H60 | 5050 m | 150 m | 0:57:10 | 11'19" | 15. (32) | |
15.02.2015 - VALENTIJN - Wintercriterium - Lommel - SAHARA | ||||||
H:04 | 5700 m | 1:05:09 | 11'25" | 27. (51) | ||
25.01.2015 - MERODESE BOSSEN - MERODESE BOSSEN | ||||||
H:04 | 5700 m | 1:07:07 | 11'46" | 17. (34) | ||
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | ||||||
H:04 | 5100 m | 0:58:12 | 11'24" | 18. (40) | ||
04.01.2015 - Wintercriterium SPIEKELSPADE - HECHTEL | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:57:59 | 10'10" | 20. (57) | ||
30.12.2014 - Sylvester5-2014 - Gerhees | ||||||
H60 | 3760 m | 0:43:14 | 11'29" | 9. (27) | ||
27.12.2014 - Sylvester5-2014 - Witte Bergen | ||||||
H60 | 4900 m | 1:14:34 | 15'13" | 25. (32) | ||
21.12.2014 - Wintercriterium WILLEKENSBERG - LUMMEN | ||||||
H:04 | 6000 m | 0:48:43 | 8'07" | 9. (48) | ||
14.12.2014 - Rodenberg - Tessenderlo | ||||||
H:04 | 4400 m | 0:49:45 | 11'18" | 12. (37) | ||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:45:54 | 8'11" | 12. (53) | ||
30.11.2014 - Wintercriterium - Ravels Noord | ||||||
H:04 | 5610 m | 0:56:18 | 10'02" | 19. (36) | ||
27.11.2014 - Wisselbeker Comd Prov Limburg - Hengelhoef | ||||||
H:05 | 6100 m | 0:53:33 | 8'46" | 4. (37) | ||
23.11.2014 - Memorial day Bos van Hees - Zelem | ||||||
H:04 | 4700 m | 1:09:29 | 14'47" | 6. (19) | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | ||||||
H60 | 6300 m | 1:04:56 | 10'18" | 9. (15) | ||
11.11.2014 - Wintercriterium ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:53:23 | 9'31" | 11. (41) | ||
08.11.2014 - Regionale De Winner - Eksel | ||||||
H:04 | 5380 m | 1:00:51 | 11'18" | 6. (23) | ||
02.11.2014 - Horensberg - Genk | ||||||
H:04 | 5500 m | 0:57:43 | 10'29" | 10. (29) | ||
31.10.2014 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - Meeuwen | ||||||
H:05 | 5700 m | 1:15:24 | 13'13" | 4. (16) | ||
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
H60 | 4160 m | 0:39:19 | 9'27" | 21. (30) | ||
17.10.2014 - Criterium Regulariteit - Zillebos Mellberg | ||||||
H:04 | 6500 m | NCL | ||||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | ||||||
H60 | 5880 m | NCL | ||||
26.09.2014 - Wisselbeker Rik Thys 2014 - Kattevenia | ||||||
OPEN | 5700 m | 0:58:01 | 10'10" | 67. (123) | ||
21.09.2014 - Brussels O-meeting - Brussels City | ||||||
H60 | 4800 m | 0:45:23 | 9'27" | 19. (23) | ||
23.08.2014 - Klompen OL - Bestse bos | ||||||
H:03 | 4800 m | 0:48:24 | 10'05" | 5. (27) | ||
17.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H60 | 4330 m | 60 m | 0:49:35 | 11'27" | 19. (30) | |
16.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H60 | 3670 m | 1:21:14 | 22'08" | 31. (31) | ||
15.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H60 | 4930 m | 0:56:30 | 11'27" | 11. (30) | ||
10.08.2014 - Thuisblijverscross - Te Boelaer & Boekenbergpark | ||||||
H:02 | 5670 m | 0:52:36 | 9'16" | 19. (45) | ||
26.07.2014 - Regionale Gerhagen - Gerhagen | ||||||
H:02 | 5100 m | 1:09:45 | 13'40" | 12. (51) | ||
25.06.2014 - Lenteloop PULDERBOS - Zandhoven | ||||||
H:02 | 5200 m | 0:52:43 | 10'08" | 11. (29) | ||
22.06.2014 - Stads-O te Hasselt - Hasselt | ||||||
H:04 | 3900 m | 0:50:14 | 12'52" | 17. (22) | ||
15.06.2014 - CITY-O HERENTALS - HERENTALS | ||||||
H:03 | 3800 m | 0:41:26 | 10'54" | -- (27) | ||
21.05.2014 - Lenteloop Basvelden - Zonhoven | ||||||
H:03 | 4320 m | 0:35:07 | 8'07" | 17. (20) | ||
01.05.2014 - CITY-O TURNHOUT - TURNHOUT | ||||||
H:04 | 3700 m | 0:37:47 | 10'12" | 6. (32) | ||
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | ||||||
H60 | 5000 m | 0:55:24 | 11'04" | 18. (29) | ||
23.04.2014 - Lenteloop "Genk" - Genk | ||||||
H:02 | 4100 m | 0:42:15 | 10'18" | 14. (24) | ||
21.04.2014 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 5260 m | 1:08:20 | 12'59" | 20. (36) | ||
06.04.2014 - Regionale - Turnhout | ||||||
H:04 | 5200 m | 0:57:31 | 11'03" | 12. (24) | ||
09.03.2014 - VK middel - Sledderlo | ||||||
H. Masters C | 3500 m | 0:38:20 | 10'57" | 10. (23) | ||
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel | ||||||
H60 | 5900 m | 1:01:51 | 10'28" | 18. (26) | ||
23.02.2014 - Nationale 1 / 2014 - Saanhoeve | ||||||
H60 | 5200 m | 100 m | 1:01:31 | 11'49" | 20. (28) | |
16.02.2014 - Valentijn wintercriterium - Balen - Keiheuvel | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:52:47 | 9'15" | 9. (45) | ||
09.02.2014 - Wintercriterium - De Klinge | ||||||
H:04 | 5800 m | 1:09:58 | 12'03" | 8. (18) | ||
19.01.2014 - Wintercriterium 't Fonteintje - Koersel | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:57:36 | 10'06" | 10. (54) | ||
05.01.2014 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
H:04 | 5500 m | NCL | ||||
15.12.2013 - Wintercriterium - Kruiskensberg | ||||||
H:05 | 4900 m | 0:58:42 | 11'58" | -- (24) | ||
22.09.2013 - Vlaams Kampioenschap Lang - Gielsbos | ||||||
H55 | 7000 m | 1:25:53 | 12'16" | 13. (18) | ||
15.09.2013 - BK Lang - Kattenbos | ||||||
H55 | 7570 m | 1:49:34 | 14'28" | 13. (19) | ||
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | ||||||
H55 | 6000 m | 1:26:14 | 14'22" | 14. (25) | ||
01.09.2013 - Regionale wedstrijd - TIELEN | ||||||
H:02 | 6900 m | 1:38:54 | 14'20" | 27. (48) | ||
28.08.2013 - Zomerloop Duitse Basis - Arendonk | ||||||
H:02 | 4900 m | 0:59:29 | 12'08" | 11. (21) | ||
18.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Rijksbos | ||||||
H55 | 6660 m | 1:30:39 | 13'36" | 11. (15) | ||
17.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Vlasmeer | ||||||
H55 | 6100 m | NCL | ||||
16.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Einderheide | ||||||
H55 | 4550 m | 0:52:15 | 11'29" | 11. (17) | ||
04.08.2013 - Bosbergen - Herentals | ||||||
H:04 | 5500 m | 1:14:28 | 13'32" | 21. (33) | ||
27.07.2013 - Regionale-Gerhagen - | ||||||
H:02 | 5500 m | 1:17:04 | 14'00" | 24. (39) | ||
07.07.2013 - Pelter Rally - Dommelhof | ||||||
H:04 | 5590 m | 1:10:06 | 12'32" | 24. (42) | ||
30.06.2013 - VVO Dagwedstrijd - Molenheide | ||||||
H:04 | 5800 m | 1:00:04 | 10'21" | 9. (19) | ||
09.06.2013 - Nationale van Nederland (NC3) - Grote heide (zuid) | ||||||
H:03 | 6300 m | 1:14:04 | 11'45" | 12. (25) | ||
05.06.2013 - Lenteloop ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:02 | 4400 m | 0:48:34 | 11'02" | 19. (48) | ||
29.05.2013 - Lenteloop - de Basvelden | ||||||
H:02 | 4140 m | 0:26:12 | 6'19" | 5. (34) | ||
22.05.2013 - Lenteloop - St.Jozefscollege | ||||||
H:02 | 4300 m | 0:45:44 | 10'38" | 11. (26) | ||
19.05.2013 - 3 daagse van België - dag 2 - Zwarte Bergen | ||||||
H:01 | 6900 m | 1:12:20 | 10'28" | 4. (7) | ||
05.05.2013 - Rik Thys - Diest | ||||||
H:06 | 4400 m | NCL | ||||
01.05.2013 - Stads-O - Stad Turnhout | ||||||
H:04 | 3500 m | 0:32:53 | 9'23" | 9. (22) | ||
21.04.2013 - Horensbergdam - Horensbergdam | ||||||
H:04 | 5300 m | 0:51:07 | 9'38" | 12. (24) | ||
17.04.2013 - Lenteloop - Wilrijk | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:57:33 | 12'30" | 11. (17) | ||
17.03.2013 - Regionale Lilse Bergen - Lille | ||||||
H:02 | 0:47:28 | 26. (44) | ||||
03.03.2013 - Nationale 2 - Gerhees | ||||||
H55 | 6030 m | 0:56:12 | 9'19" | 14. (27) | ||
17.02.2013 - Sanicole - www.olomega.be | ||||||
H:04 | 5200 m | 0:40:37 | 7'48" | 6. (42) | ||
10.02.2013 - Valentijn Wintercriterium - Koersel | ||||||
H:04 | 6000 m | 0:59:56 | 9'59" | 10. (39) | ||
08.02.2013 - Militaire regematigheid - De Keiheuvel | ||||||
H:04 | 6800 m | 1:16:23 | 11'13" | 24. (54) | ||
27.01.2013 - Regionale - Ham | ||||||
H:04 | 5710 m | 1:07:03 | 11'44" | 13. (32) | ||
13.01.2013 - Oost-Vlaams Kampioenschap - De Klinge | ||||||
H:04 | 5670 m | 0:50:26 | 8'53" | 5. (20) | ||
06.01.2013 - Wintercriterium Kelchterhoef WEST - Houthalen - Kelchterhoef | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:51:28 | 9'11" | 9. (46) | ||
30.12.2012 - Sylvester 2012 - Oirschotseheide | ||||||
LD | 7100 m | 1:10:24 | 9'54" | 16. (38) | ||
23.12.2012 - Wintercriterium Molenheide-Poppel - Molenheide | ||||||
H:04 | 5300 m | 0:43:57 | 8'17" | 3. (21) | ||
16.12.2012 - Hengelhoef - Hengelhoef | ||||||
H:04 | 5630 m | 0:51:46 | 9'11" | 16. (36) | ||
02.12.2012 - Sinterklaascross - www.olomega.be | ||||||
H:04 | 6000 m | NCL | ||||
25.11.2012 - Memorial Day BRASEL - DESSEL | ||||||
H:04 | 5400 m | 0:43:18 | 8'01" | 7. (37) | ||
18.11.2012 - Rik Thijs "De Saenhoeve" - Maasmechelen | ||||||
H:04 | 5600 m | 80 m | 1:31:47 | 16'23" | 15. (22) | |
08.11.2012 - Mil Regelmatigheid - De Winner | ||||||
H:04 | 6100 m | 1:18:53 | 12'55" | 16. (42) | ||
28.10.2012 - VVO PLOEGENWEDSTRIJD - BALEN - KEIHEUVEL | ||||||
H:04 | 5100 m | 0:49:33 | 9'42" | 21. (44) | ||
21.10.2012 - VVO kampioenschap MIDDEN afstand - LOMMEL SAHARA | ||||||
H. Masters B | 5100 m | 1:18:46 | 15'26" | 33. (34) | ||
13.10.2012 - NMBS Kampioenschap - Houthalen | ||||||
H:02 | 6100 m | 1:04:08 | 10'30" | 12. (36) | ||
12.10.2012 - Training MIL - Helchteren | ||||||
H:04 | 6100 m | 0:51:21 | 8'25" | 4. (38) | ||
07.10.2012 - BK INTERCLUB 2012 - HOUTHALEN | ||||||
H55 | 7400 m | 1:29:23 | 12'04" | 14. (17) | ||
02.09.2012 - Regionale Hoge Vijvers - ARENDONK | ||||||
H:04 | 5800 m | 1:14:42 | 12'52" | 15. (29) | ||
12.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Koersel Fonteintje | ||||||
H55 | 6300 m | 1:26:02 | 13'39" | 25. (33) | ||
11.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Grauwensteen | ||||||
H55 | 6400 m | 1:12:32 | 11'19" | 26. (32) | ||
10.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Helchterenbos | ||||||
H55 | 4700 m | 0:42:39 | 9'04" | 11. (32) | ||
05.08.2012 - Thuisblijverscross - BOSBERGEN | ||||||
H:04 | 5600 m | 105 m | 0:53:14 | 9'30" | 10. (39) | |
15.07.2012 - Zomercross - Den Heuvel | ||||||
H:04 | 5890 m | 1:05:32 | 11'07" | 21. (41) | ||
08.07.2012 - Thuisblijverscross - VRIESEL | ||||||
H:02 | 5600 m | 1:01:38 | 11'00" | 16. (26) | ||
10.06.2012 - Regionale - Stadspark / Blijkhoef | ||||||
H:02 | 5750 m | 0:53:35 | 9'19" | 25. (46) | ||
06.06.2012 - Lenteloop Complex Zuid - Leopoldsburg | ||||||
H:02 | 4700 m | 0:43:10 | 9'11" | 10. (28) | ||
23.05.2012 - Lenteloop DON BOSCO fitometer - Hechtel | ||||||
H:02 | 4400 m | 0:40:07 | 9'07" | 13. (49) | ||
11.05.2012 - MEMORIAL Jacky Sallaerts - Leopoldsburg | ||||||
H:03 | 5900 m | 1:10:20 | 11'55" | 27. (46) | ||
01.05.2012 - Stadsorientatie - Stad Turnhout | ||||||
H:03 | 3460 m | 0:35:45 | 10'19" | -- (14) | ||
18.04.2012 - Lenteloop Lommel Sportvelden - Lommel | ||||||
H:02 | 5000 m | 0:44:48 | 8'57" | 24. (35) | ||
24.03.2012 - Oostvlaams kampioenschap - De Ster | ||||||
H:02 | 5200 m | 0:47:32 | 9'08" | 6. (18) | ||
28.01.2012 - Clubkampioenschap - Hulsen | ||||||
H:16 | 0:50:55 | 3. (9) | ||||
15.01.2012 - Oost-Vlaams Kampioenschap - De Klinge | ||||||
H:04 | 5270 m | 0:57:46 | 10'57" | 10. (20) | ||
08.01.2012 - Wintercriterium Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:54:47 | 9'36" | 18. (51) | ||
24.11.2011 - Mil Comd Limburg - Zonhoven | ||||||
H:04 | 6000 m | 1:03:30 | 10'34" | 16. (47) | ||
20.11.2011 - Herfstwisselbeker - Lommel Sahara | ||||||
H:11 | 5800 m | 1:10:02 | 12'04" | 4. (8) | ||
13.11.2011 - Klompen Ol - Oostelbeers | ||||||
H:04 | 5400 m | 1:02:09 | 11'30" | 11. (33) | ||
25.09.2011 - Individueel Wisselbeker G. Staepelaere - DUITSE BASIS | ||||||
H:02 | 4200 m | 0:48:12 | 11'28" | 4. (15) | ||
21.08.2011 - Regionale wedstrijd - LILLE | ||||||
H:03 | 1:46:31 | 26. (31) | ||||
04.05.2011 - Lenteloop PULDERBOS - ZANDHOVEN | ||||||
H:03 | 4400 m | 0:46:22 | 10'32" | 8. (21) | ||
13.02.2011 - Wintercriterium - VALENTIJN - Kelchterhoef West | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:56:04 | 9'50" | 14. (56) | ||
23.01.2011 - Brustem Vliegveld - Brustem | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:50:46 | 8'54" | 17. (65) | ||
29.12.2010 - Sylvester - De Bosbergen | ||||||
H55 | 4700 m | NCL | ||||
27.12.2010 - Sylvester - De Keiheuvel | ||||||
H55 | 4600 m | 0:50:21 | 10'56" | 15. (23) | ||
26.12.2010 - Sylvester - Houterenberg | ||||||
H55 | 3800 m | 0:45:46 | 12'02" | 17. (28) | ||
03.10.2010 - Championnat de Belgique Middle Distance - Lommel | ||||||
H. Masters B | 4900 m | 0:48:37 | 9'55" | 25. (51) | ||
15.03.2009 - Nationale Moyenne Distance - Weelde Station | ||||||
H. Veteranen B - Vétérans B | 4700 m | 0:47:00 | 10'00" | 36. (53) | ||
09.09.2007 - Championnat de Belgique Longue Distance - Brasschaat | ||||||
SE | 4680 m | NCL | ||||
19.02.2006 - Nationale 1 + Challenge SOFT - Hechtel | ||||||
H50 | 7150 m | 45 m | 1:16:44 | 10'44" | 25. (34) |