WebRes.helga-o.com |
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H:04 | 4480 m | 0:42:36 | 9'31" | 7. (31) | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | ||||||
H:Rood kort | 4410 m | NCL | ||||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | ||||||
H:Zwart middel | 5000 m | 1:04:49 | 12'58" | 18. (26) | ||
27.01.2024 - Clubkampioenschap - LEOPOLDSBURG | ||||||
H. Masters C | 3650 m | 0:41:51 | 11'28" | 5. (9) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
H:04 | 4540 m | 0:49:52 | 10'59" | 5. (26) | ||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | ||||||
H:04 | 4000 m | 0:44:43 | 11'11" | 5. (22) | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
H65 | 4750 m | 0:49:48 | 10'29" | 13. (22) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
H65 | 4520 m | 0:49:04 | 10'51" | 14. (22) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
H65 | 4680 m | 1:02:31 | 13'21" | 15. (22) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
H65 | 4530 m | 0:56:59 | 12'35" | 15. (21) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 4000 m | 0:50:10 | 12'33" | 27. (33) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
H:04 | 3920 m | 0:56:26 | 14'24" | 19. (23) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
SD | 4530 m | 11:53:58 | 157'37" | 36. (36) | ||
11.11.2023 - BOC #1 - Régionale Moyenne Distance - Varkensgat | ||||||
H:Rouge | 3920 m | 125 m | 1:06:36 | 16'59" | 7. (26) | |
27.08.2023 - CB Interclubs BK - Virton - Rabais | ||||||
H65 | 4810 m | 150 m | 1:25:22 | 17'45" | 5. (12) | |
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
M65 | 4620 m | NCL | ||||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
M65 | 3680 m | 1:01:11 | 16'38" | 13. (23) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
M65 | 4360 m | 0:52:43 | 12'05" | 10. (21) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
M65 | 4690 m | 0:53:26 | 11'24" | 9. (22) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
H65 | 5000 m | 110 m | 1:06:05 | 13'13" | 27. (38) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
H65 | 6300 m | 115 m | 1:40:12 | 15'54" | 23. (38) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
H65 | 3800 m | 55 m | 1:00:14 | 15'51" | 31. (39) | |
18.06.2023 - Nationale Sud-Ouest 2023 - Longue distance - Lit-et-Mixe | ||||||
I2 | 6390 m | 110 m | 1:13:42 | 11'32" | 25. (48) | |
17.06.2023 - Nationale Sud-Ouest - Moyenne Distance - Lit-et-Mixe | ||||||
I2 | 3410 m | 50 m | 0:35:41 | 10'28" | 10. (52) | |
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:04 | 4060 m | 0:46:53 | 11'33" | 8. (19) | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
H:04 | 3510 m | 0:28:06 | 8'00" | 3. (19) | ||
24.05.2023 - Lenteloop Vossemeren - Lommel | ||||||
H:03 | 3640 m | 0:34:34 | 9'30" | 4. (25) | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
H:04 | 3840 m | 0:31:21 | 8'10" | 6. (19) | ||
17.05.2023 - Lenteloop - Stadspark & Blijkhoef Turnhout | ||||||
H:02 | 4340 m | 0:45:54 | 10'35" | 12. (29) | ||
14.05.2023 - Scoreloop - Borgnool | ||||||
H65 | 0:17:48 | 4. (4) | ||||
19.04.2023 - Lenteloop - Park Molenheide - Helchteren | ||||||
H:02 | 4100 m | DNF | ||||
16.04.2023 - Nationale(r) LD - Dreihütten-St.Vith | ||||||
H65 | 5880 m | 220 m | 0:52:48 | 8'59" | 2. (15) | |
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:03 | 5610 m | 0:49:05 | 8'45" | 9. (41) | ||
06.04.2023 - AOS #4 Boekenbergpark - Antwerpen | ||||||
H:Lang | 5240 m | 0:35:50 | 6'50" | 13. (25) | ||
22.03.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Plainevaux | ||||||
H:05 | 5900 m | 0:58:04 | 9'51" | 1. (8) | ||
19.03.2023 - Nationale - Long Distance Oosterlynck - Hoge Mouw | ||||||
H65 | 4910 m | 0:40:56 | 8'20" | 1. (21) | ||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | ||||||
H:04 | 4190 m | 0:43:36 | 10'24" | 9. (32) | ||
05.02.2023 - VK Aflossing (Wisselbeker Gilbert Staepelaere) - Gentbrugse Meersen | ||||||
Aflossing | 3900 m | 0:31:09 | 7'59" | 7. (44) | ||
29.01.2023 - Forest Cup Gerhees - Ham | ||||||
H:04 | 4680 m | 0:49:30 | 10'35" | 3. (29) | ||
22.01.2023 - Ijzeren Paal - Lommel | ||||||
H:03 | 5540 m | 0:53:28 | 9'39" | 7. (26) | ||
15.01.2023 - Regionale Lilse bergen - LILLE | ||||||
H:03 | 5700 m | 0:52:21 | 9'11" | 10. (42) | ||
08.01.2023 - Régionale 9 couleurs - Anthisnes - Comblain | ||||||
H:Noir moyen | 6290 m | 275 m | 1:10:01 | 11'08" | 9. (38) | |
30.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 5 - Solterheide | ||||||
H65 | 3990 m | 0:47:02 | 11'47" | 10. (19) | ||
29.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 4 - Masy Zuid | ||||||
H65 | 4350 m | 0:34:04 | 7'50" | 4. (19) | ||
28.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 3 - Brouwhuisseheide | ||||||
H65 | 4200 m | 0:31:58 | 7'37" | 1. (19) | ||
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | ||||||
H65 | 4170 m | 0:29:17 | 7'01" | 2. (19) | ||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | ||||||
H65 | 4200 m | 0:34:59 | 8'20" | 1. (19) | ||
11.12.2022 - Regionale MELBERG -ZILLEBOS - GENK | ||||||
H:04 | 4620 m | 0:43:46 | 9'28" | 3. (19) | ||
08.12.2022 - Militair Regelmatigheidscriterium - Baeckelandt | ||||||
H:06 | 5000 m | 0:42:15 | 8'27" | 1. (20) | ||
04.12.2022 - Kamp Beverlo (Sinterklaascross) - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 4190 m | 0:34:51 | 8'19" | 2. (25) | ||
03.12.2022 - O SERIE BERINGEN MIJN - BERINGEN - MIJN | ||||||
H:01 | 3950 m | 0:43:25 | 10'59" | 7. (24) | ||
27.11.2022 - Herfstwisselbeker - Dilsenerbos (Forest Cup) - Dilsen-Stokkem | ||||||
H:04 | 3900 m | 1:10:49 | 18'09" | 3. (11) | ||
20.11.2022 - Regionale - Hamont | ||||||
H:03 | 5310 m | 0:51:49 | 9'45" | 6. (22) | ||
18.11.2022 - Militair Individueel Kampioenschap - De Plas - Houthalen | ||||||
Short | 5260 m | 0:48:39 | 9'15" | 1. (40) | ||
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | ||||||
H65 | 4400 m | 1:00:29 | 13'45" | 8. (36) | ||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | ||||||
H65 | 4390 m | 0:41:30 | 9'27" | 10. (36) | ||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | ||||||
H65 | 3300 m | 0:43:31 | 13'11" | 21. (36) | ||
06.11.2022 - 40e Klompen-OL - Scoreloop - Oostelbeersche heide | ||||||
01 | 2:06:32 | 25. (44) | ||||
01.11.2022 - Regionale Vriesel - Ranst | ||||||
H:03 | 5450 m | 0:53:29 | 9'49" | 10. (22) | ||
23.10.2022 - Forest Cup - Schootshei - Maaseik | ||||||
H:NMBS Kort | 5160 m | 0:46:52 | 9'05" | 1. (6) | ||
15.10.2022 - NMBS-kampioensschap Fiets-O - Waterschei | ||||||
H:NMBS Heren | 18220 m | 1:54:33 | 6'17" | 6. (12) | ||
09.10.2022 - Interclub - De Winner | ||||||
H65 | 4260 m | 0:43:52 | 10'18" | 4. (17) | ||
05.10.2022 - HOS 7 - Campus Diepenbeek - Hasselt | ||||||
H:01 | 4060 m | 0:48:20 | 11'54" | 8. (26) | ||
02.10.2022 - Forest cup Hechtelse Duinen Oost - Hechtel | ||||||
H:04 | 4590 m | 0:49:49 | 10'51" | 3. (18) | ||
30.09.2022 - Wisselbeker Rik Thijs 2022 - Leopoldsburg - Laakheide | ||||||
Open | 5100 m | 0:54:12 | 10'38" | -- (108) | ||
18.09.2022 - Championnat de Belgique de Relais - Bois du Beynert - Arlon | ||||||
H. Masters C | 2700 m | 0:28:55 | 10'43" | 5. (11) | ||
17.09.2022 - Régionale Urbaine Moyenne Distance - Citadelle de Montmédy | ||||||
H:Noir Moyen | 4000 m | 0:57:29 | 14'22" | 22. (41) | ||
11.09.2022 - City Cup Berchem - Berchem | ||||||
H:04 | 4460 m | 0:27:36 | 6'11" | 3. (9) | ||
10.09.2022 - O Serie Hulsen - BALEN | ||||||
H:01 | 4040 m | 0:36:53 | 9'08" | 19. (31) | ||
04.09.2022 - BEL Meisterschaft Langdistanz - Schlierbach | ||||||
H65 | 5110 m | 145 m | 0:45:03 | 8'49" | 3. (15) | |
02.09.2022 - Vendredis de l'orientation - Esneux | ||||||
H:Challenge | 3350 m | 165 m | 0:36:01 | 10'45" | 31. (59) | |
28.08.2022 - Belgian Club Relay 2022 - Gives | ||||||
Belgian club Relay | 3760 m | 1:03:05 | 16'47" | 12. (32) | ||
21.08.2022 - Nationale Lang - Weyervlakte | ||||||
H65 | 4530 m | 25 m | NCL | |||
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | ||||||
H65 | 4830 m | 0:48:30 | 10'02" | 6. (31) | ||
14.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 2 - STALEYCKERHEIDE | ||||||
H65 | 4560 m | 0:54:39 | 11'59" | 10. (31) | ||
13.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 1 - ZWARTE WEG WEST | ||||||
H65 | 3940 m | 0:42:55 | 10'54" | 6. (31) | ||
31.07.2022 - Thuisblijverscross Peertsbos - Herentals | ||||||
H:02 | 5230 m | 1:04:19 | 12'18" | 8. (30) | ||
27.07.2022 - Gerhagen - Tessenterlo | ||||||
H:02 | 4590 m | 0:56:14 | 12'15" | 16. (37) | ||
03.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 3 - Louveterie La Gileppe | ||||||
H65 | 4340 m | 130 m | 0:49:37 | 11'26" | 5. (34) | |
02.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 2 - La Gileppe | ||||||
H65 | 4240 m | 35 m | 0:38:15 | 9'01" | 4. (36) | |
01.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 1 - Eupen | ||||||
H65 | 3490 m | 40 m | 0:30:11 | 8'39" | 1. (35) | |
26.06.2022 - Nationale LD - Huy | ||||||
H65 | 4300 m | 100 m | 1:01:36 | 14'20" | 3. (15) | |
19.06.2022 - City Cup - Pelt City | ||||||
H:04 | 3340 m | 0:27:23 | 8'12" | 1. (6) | ||
12.06.2022 - VK Aflossing - Sint Anna Linkeroever | ||||||
VK Aflossing | 3230 m | NCL | ||||
25.05.2022 - LenteLoop - Slagveld | ||||||
H:01 | 5840 m | 1:01:48 | 10'35" | 24. (34) | ||
18.05.2022 - Lenteloop Raadsherenpark - Vosselaar | ||||||
H:Omloop 1 | 4310 m | 0:36:52 | 8'33" | 11. (28) | ||
15.05.2022 - CB Sprint 2022 - Couvin | ||||||
H65 | 1600 m | 0:17:20 | 10'50" | 5. (9) | ||
14.05.2022 - Relais Sprint - Chimay | ||||||
Relais Mixte 4 | 2020 m | 0:19:50 | 9'49" | -- (18) | ||
08.05.2022 - VK Sprintaflossing - Kapermolen | ||||||
OV Mixed Relay Masters | 2740 m | 0:20:19 | 7'25" | 7. (15) | ||
05.05.2022 - AOS Stadspark - Antwerpen | ||||||
H:2 | 1480 m | 0:11:50 | 8'00" | 16. (25) | ||
H:1 | 1860 m | 0:14:03 | 7'33" | 11. (29) | ||
04.05.2022 - Lenteloop - Vorselaar | ||||||
H:02 | 3980 m | NCL | ||||
01.05.2022 - FUN-Sprint Kantienberg - GENT | ||||||
H:Kantienberg 4 | 1940 m | 0:28:22 | 14'37" | 4. (12) | ||
01.05.2022 - CUP-Sprint Citadelpark - GENT | ||||||
H65 | 2440 m | 0:18:44 | 7'41" | 2. (5) | ||
24.04.2022 - Zwarte Horst - Luyksgestel | ||||||
H:02 | 4570 m | 0:50:54 | 11'08" | 6. (35) | ||
22.04.2022 - Challenge Autmans 2022 - Schönefeld (Eupen) | ||||||
OPEN | 5220 m | 0:47:13 | 9'03" | 24. (72) | ||
18.04.2022 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 4070 m | 0:31:25 | 7'43" | 1. (27) | ||
16.04.2022 - Regionaler 9 Bahnen - Rodt Skihütte | ||||||
H:Noir long | 7590 m | 105 m | 1:31:00 | 11'59" | 16. (22) | |
09.04.2022 - Régionale 9 couleurs - Vlessart - Loups bleus | ||||||
H:Noir moyen | 7590 m | 1:19:42 | 10'30" | 9. (25) | ||
09.04.2022 - HOS 2022 - HOS 1 - Corda Campus - Hasselt | ||||||
H:01 | 4850 m | 0:45:20 | 9'21" | 18. (33) | ||
01.04.2022 - Militair Regelmatigheidscriterium - Neuville-en-Condroz | ||||||
04 | 6500 m | NCL | ||||
27.03.2022 - BK midden afstand - HELCHTERENBOS | ||||||
H65 | 3910 m | 0:27:49 | 7'07" | 4. (25) | ||
20.03.2022 - Nationale Moyenne Distance - La Houssière | ||||||
H65 | 3070 m | 60 m | 0:47:49 | 15'35" | 4. (12) | |
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | ||||||
H:04 | 4530 m | 0:37:32 | 8'17" | 1. (35) | ||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | ||||||
H. Masters C | 3820 m | 0:36:29 | 9'33" | 2. (22) | ||
30.01.2022 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:04 | 4240 m | 0:39:27 | 9'18" | 2. (34) | ||
29.01.2022 - GOS - Groenevalleipark - Gent | ||||||
H:Omloop 1 | 3870 m | 0:37:46 | 9'46" | 11. (29) | ||
16.01.2022 - Régionale 9 couleurs - Comblain - au - pont | ||||||
H:Noir moyen | 4860 m | 155 m | 0:48:57 | 10'04" | 8. (36) | |
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | ||||||
H65 | 4820 m | 0:36:04 | 7'29" | 2. (14) | ||
30.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 5 - HEESERBERGEN | ||||||
H65 | 4040 m | 0:38:16 | 9'28" | 5. (21) | ||
29.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 4 - SCHOOTSHEI | ||||||
H65 | 4000 m | 0:40:03 | 10'01" | 4. (19) | ||
28.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 3 - POSTEL | ||||||
H65 | 4160 m | 0:34:05 | 8'12" | 1. (22) | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | ||||||
H65 | 4040 m | 0:43:30 | 10'46" | 10. (22) | ||
19.12.2021 - Regionale - Heidehuizen - Balen | ||||||
H:03 | 5480 m | 0:50:20 | 9'11" | 11. (28) | ||
18.12.2021 - O serie KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:01 | 4570 m | 0:37:37 | 8'14" | 8. (29) | ||
12.12.2021 - Regionale DE BEELTJENS - WESTERLO | ||||||
H:03 | 5450 m | 0:51:59 | 9'32" | 9. (29) | ||
05.12.2021 - Regional - Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 4400 m | 0:36:17 | 8'15" | 4. (23) | ||
28.11.2021 - Regionale - Kolisbos | ||||||
H:NMBS 2 | 4940 m | 0:36:37 | 7'25" | 1. (4) | ||
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | ||||||
H:03 | 5600 m | 0:56:46 | 10'08" | 7. (29) | ||
20.11.2021 - Kempen o-serie - ZILVERMEER MOL | ||||||
H:01 | 4120 m | 0:30:43 | 7'27" | 5. (25) | ||
14.11.2021 - Regionale dagwedstrijd - Molenheide Poppel - Poppel | ||||||
H:03 | 5550 m | 0:52:07 | 9'23" | 7. (22) | ||
11.11.2021 - BOC #02 - Watermael-Boitsfort - La Sapinière | ||||||
H:Noir moyen | 5200 m | 105 m | 0:59:22 | 11'25" | 12. (37) | |
10.11.2021 - Militair regelmatigheidscriterium - Pijnven | ||||||
H:04 | 6100 m | 1:04:32 | 10'35" | 10. (42) | ||
07.11.2021 - Klompen-O 2021 - Galgenberg | ||||||
H:03 | 4800 m | 0:46:50 | 9'45" | 11. (30) | ||
06.11.2021 - Nationale Lange afstand - Dilsenerbos | ||||||
H65 | 4990 m | 160 m | 0:54:39,773 | 10'57" | 2. (12) | |
04.11.2021 - Challenge Autmans 2021 - Elsenborn | ||||||
OPEN | 4950 m | 0:54:45 | 11'04" | 21. (58) | ||
31.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 2 - Arnhemse Heide | ||||||
H65 | 3420 m | 0:28:45 | 8'24" | 4. (23) | ||
30.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 1 - Kootwijkerzand | ||||||
H65 | 5600 m | 0:54:01 | 9'39" | 4. (23) | ||
24.10.2021 - Luxembourg Orienteering Weekend - City Long Distance - Luxembourg City | ||||||
UltraVet Men (H65-74) | 5825 m | 90 m | 0:49:34,582 | 8'31" | 9. (30) | |
23.10.2021 - Luxembourg Orienteering Weekend - Forest Middle Distance - Luxembourg Bambësch | ||||||
UltraVet Men (H65-74) | 2800 m | 135 m | 0:29:32 | 10'33" | 4. (28) | |
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | ||||||
H. Masters C | 4170 m | 0:35:57 | 8'37" | 6. (26) | ||
13.10.2021 - Militair Regelmatigheidscriterium - Houthalen-Helchteren | ||||||
H:04 | 6250 m | 0:54:44 | 8'45" | 2. (48) | ||
10.10.2021 - City Race - Hulst - Hulst | ||||||
H:Course 2 | 4980 m | NCL | ||||
07.10.2021 - HOS Kuringen - Hasselt | ||||||
H:01 | 4940 m | NCL | ||||
03.10.2021 - BK Aflossing - Weyervlakte | ||||||
H. Masters C | 3400 m | 0:43:31 | 12'48" | 5. (11) | ||
02.10.2021 - Kempen O serie Beringen - BERINGEN - MIJN | ||||||
H:01 | 4480 m | 0:41:43 | 9'19" | 15. (30) | ||
25.09.2021 - BK SPRINT - HOUTEM | ||||||
H65 | 1780 m | 0:14:46,613 | 8'18" | 3. (13) | ||
22.08.2021 - City - O - BILZEN - BILZEN | ||||||
H:02 | 3990 m | NCL | ||||
15.08.2021 - Flanders 3 days - De Winner - Hechtel-Eksel | ||||||
H65 | 5110 m | 0:53:48 | 10'32" | 2. (25) | ||
14.08.2021 - Flanders 3 days - De Gorten - Hechtel-Eksel | ||||||
H65 | 5280 m | 0:47:41 | 9'02" | 1. (25) | ||
13.08.2021 - Flanders 3 days - De Groote Hof - Hechtel-Eksel | ||||||
H65 | 5080 m | 0:45:15 | 8'54" | 1. (25) | ||
08.08.2021 - Regionale Rivierenhof - Rivierenhof | ||||||
H:2 | 4770 m | 0:39:43,929 | 8'20" | 2. (21) | ||
05.08.2021 - AOS Linkeroever - Linkeroever | ||||||
H:Course 1 | 3940 m | 0:33:51,585 | 8'35" | 23. (39) | ||
01.08.2021 - Thuisblijverscross Sorghvliedt - Hoboken | ||||||
H:02 | 4770 m | 0:39:30,175 | 8'17" | 5. (15) | ||
24.07.2021 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 5820 m | 1:06:24 | 11'25" | 12. (47) | ||
11.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 3 - St.Vith | ||||||
H65 | 4550 m | 80 m | 0:43:44 | 9'37" | 1. (31) | |
10.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 2 - St.Vith | ||||||
H65 | 4730 m | 50 m | 0:45:39 | 9'39" | 4. (31) | |
09.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 1 - St.Vith | ||||||
H65 | 3480 m | 50 m | 0:45:36 | 13'06" | 17. (31) | |
01.07.2021 - HOS Kermt - Hasselt | ||||||
H:01 | 3700 m | NCL | ||||
27.06.2021 - Régionale 9 circuits - SPA-Sources | ||||||
H:Noir moyen | 5340 m | 150 m | 0:51:08 | 9'35" | 1. (35) | |
26.06.2021 - Championnat de Belgique de Moyenne Distance - SPA NORD | ||||||
H65 | 3150 m | 60 m | 0:36:15 | 11'30" | 5. (15) | |
25.06.2021 - Vendredis de l'orientation - Stavelot | ||||||
1_Challenge | 3370 m | 0:34:13 | 10'09" | 43. (98) | ||
20.06.2021 - Nationale Longue Distance - Botrange - Botrange | ||||||
H65 | 4100 m | 85 m | 0:47:31 | 11'35" | 3. (25) | |
09.06.2021 - Lenteloop Ham Centrum - Ham | ||||||
H:01 | 5050 m | 0:49:30 | 9'48" | 13. (37) | ||
06.06.2021 - City O - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:03 | 4650 m | 0:36:46 | 7'54" | 1. (29) | ||
02.06.2021 - Lent-O-loop - Thuisblijverscross - Vosselaar | ||||||
H:01 | 6110 m | 1:02:27,128 | 10'13" | 21. (44) | ||
29.05.2021 - O serie Galbergen - MOL | ||||||
H:01 | 5510 m | 0:50:25 | 9'09" | 9. (29) | ||
26.05.2021 - LOS 2021-4 - De Kluis | ||||||
H:01 | 5310 m | 0:43:57 | 8'16" | 5. (29) | ||
21.05.2021 - Vendredis de l'orientation - Micheroux | ||||||
H:1_Challenge | 3850 m | 0:34:03 | 8'51" | 38. (87) | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
H65 | 3320 m | 0:49:04 | 14'46" | 12. (22) | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | ||||||
H65 | 4980 m | 0:55:57 | 11'14" | 13. (18) | ||
10.10.2020 - BK Fiets-O / CB VTT-O - Lommel | ||||||
H. Masters C | 18490 m | 1:49:35 | 5'55" | 8. (17) | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
H65 | 2860 m | 20 m | 0:31:15 | 10'55" | 5. (19) | |
03.10.2020 - O serie Kempen - BALEN HULSEN | ||||||
H:01 | 5610 m | NCL | ||||
27.09.2020 - Championnat de Belgique et FRSO Longue distance - Stambruges | ||||||
H65 | 4300 m | 45 m | 0:53:10 | 12'21" | 5. (25) | |
29.08.2020 - Nationale Moyenne Distance - Spa - Sources | ||||||
H65 | 4060 m | 95 m | 0:42:55 | 10'34" | 3. (23) | |
28.08.2020 - Régionale 9 couleurs - Spa - Nord | ||||||
H:Noir moyen | 5580 m | 190 m | 1:09:04 | 12'22" | 16. (39) | |
23.08.2020 - Course au score Val Treko - Val Treko | ||||||
H:Parcours 1 | 1:01:37 | 21. (62) | ||||
09.08.2020 - Challenge Wagener - Parcours Individuels - Vielsalm | ||||||
H:LD | 6400 m | 1:07:21 | 10'31" | 10. (25) | ||
25.07.2020 - Gerhagen - Gerhagen | ||||||
H:02 | 6000 m | 0:56:36 | 9'26" | 7. (42) | ||
12.07.2020 - City-Orienteering: Oud-Waterschei - Genk | ||||||
H:02 | 5090 m | 0:38:07 | 7'29" | 7. (23) | ||
08.03.2020 - Nationale Longue Distance Baudour - Baudour | ||||||
H65 | 5300 m | 0:42:30 | 8'01" | 1. (7) | ||
06.03.2020 - Militair Regelmatigheidscriterium - Vitrival | ||||||
04 | 5200 m | 100 m | 0:52:11 | 10'02" | 4. (113) | |
01.03.2020 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
H:04 | 6130 m | 0:51:31 | 8'24" | 3. (30) | ||
23.02.2020 - Regionale - De Gentbrugse Meersen - Gentbrugge | ||||||
H:04 | 5890 m | 0:55:32 | 9'25" | 4. (16) | ||
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | ||||||
H65 | 5200 m | 0:45:19 | 8'42" | 2. (19) | ||
15.02.2020 - O Serie KEMPEN 1 - Balen - Keiheuvel | ||||||
H:01 | 3980 m | 0:34:59 | 8'47" | 5. (21) | ||
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART | ||||||
H:04 | 5950 m | 0:42:56 | 7'12" | 3. (35) | ||
26.01.2020 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
H:04 | 5400 m | 0:44:08 | 8'10" | 2. (22) | ||
19.01.2020 - Wintercriterium Gerhees-Wolputten - Ham | ||||||
H:04 | 6290 m | 1:00:12 | 9'34" | 7. (33) | ||
12.01.2020 - Wintercriterium Witgoor - DESSEL | ||||||
H:04 | 5540 m | 0:47:23 | 8'33" | 3. (43) | ||
30.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 5 - Helchterenbos | ||||||
H60 | 4740 m | 0:34:10 | 7'12" | 3. (22) | ||
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | ||||||
H60 | 4450 m | 0:43:11 | 9'42" | 6. (22) | ||
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 3 - Opglabbeek | ||||||
H60 | 4670 m | 0:42:42 | 9'08" | 6. (22) | ||
27.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 2 - Solterheide | ||||||
H60 | 4900 m | 0:40:58 | 8'21" | 2. (21) | ||
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 1 - Hoge Mouw | ||||||
H60 | 4500 m | 0:40:11 | 8'55" | 6. (21) | ||
22.12.2019 - Boshoverheide - Weert | ||||||
H:04 | 5700 m | 1:13:29 | 12'53" | 27. (27) | ||
15.12.2019 - Hertberg - Herselt | ||||||
H:04 | 6200 m | 0:54:53 | 8'51" | 4. (27) | ||
08.12.2019 - Herfstwisselbeker - HECHTEL | ||||||
H:04 | 5370 m | 1:01:51 | 11'31" | 6. (13) | ||
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo | ||||||
H:04 | 5500 m | 0:44:34 | 8'06" | 7. (34) | ||
24.11.2019 - Wintercriterium / NMBS-kampioenschap - Kolisbos - Pelt | ||||||
H:09 | 4930 m | 0:44:50 | 9'05" | 1. (4) | ||
21.11.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium - ZONHOVEN | ||||||
H:04 | 6370 m | 0:51:16 | 8'02" | 7. (65) | ||
16.11.2019 - BOS #9: Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:01 | 5600 m | 0:39:52 | 7'07" | 9. (28) | ||
11.11.2019 - North Sea Trophy - Day 3 - Koksijde - Bad | ||||||
H60 | 5150 m | 0:44:21 | 8'36" | 5. (41) | ||
10.11.2019 - North Sea Trophy - Day 2 - Plaats Duinen - Oostduinkerke | ||||||
H60 | 5130 m | 0:59:23 | 11'34" | 6. (41) | ||
09.11.2019 - North Sea Trophy - Day 1 - Koksijde - Schipsgatduinen | ||||||
H60 | 4070 m | 0:47:44 | 11'43" | 6. (41) | ||
20.10.2019 - OV Kampioenschap Midden - De Elsakker | ||||||
H. Masters C | 3600 m | 0:32:04 | 8'54" | 5. (16) | ||
13.10.2019 - City Race Maastricht - Maastricht | ||||||
H60 | 4800 m | 0:35:13 | 7'20" | 4. (7) | ||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | ||||||
H60 | 5600 m | 120 m | 1:31:00 | 16'15" | 16. (18) | |
01.09.2019 - Nationale Longues Distances - Nassogne | ||||||
H60 | 5900 m | 155 m | 1:44:45 | 17'45" | 13. (17) | |
29.08.2019 - HOS 5 - Centrum - Hasselt | ||||||
H:6km | 5920 m | 0:51:14 | 8'39" | 7. (15) | ||
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H60 | 5840 m | 1:13:54 | 12'39" | 9. (22) | ||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H60 | 5740 m | 0:47:06 | 8'12" | 1. (24) | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H60 | 6030 m | 0:58:06 | 9'38" | 4. (24) | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H60 | 4150 m | 0:44:29 | 10'43" | 7. (24) | ||
11.08.2019 - Holven - Overpelt | ||||||
H:03 | 6190 m | 0:56:25 | 9'06" | 3. (18) | ||
04.08.2019 - Thuisblijverscross - Konijnenberg - Vosselaar | ||||||
H:Technisch - 4Km | 4110 m | 0:30:06 | 7'19" | 9. (53) | ||
26.06.2019 - Vossemeren Lommel - Vossemeren | ||||||
H:02 | 4620 m | 0:45:06 | 9'45" | 5. (11) | ||
23.06.2019 - Belgian Club Relay - Vielsalm - So Bêchefa | ||||||
Belgian club Relay | 6600 m | 1:17:55 | 11'48" | 24. (42) | ||
19.06.2019 - Lenteloop Groote Cirkel - Reusel | ||||||
H:02 | 4500 m | 0:46:56 | 10'25" | 4. (19) | ||
16.06.2019 - Regionale Balendijk - Lommel | ||||||
H:04 | 4970 m | 1:09:16 | 13'56" | 14. (24) | ||
15.06.2019 - Kempen O serie 6 - Keiheuvel Balen | ||||||
H:04 | 3300 m | 1:07:57 | 20'35" | 3. (6) | ||
10.06.2019 - Belgium 3 days - Day 3 - Marche - en - Famenne | ||||||
H60 | 4280 m | 0:42:59 | 10'02" | 2. (27) | ||
09.06.2019 - Belgium 3 days - Day 2 - Marche - en - Famenne | ||||||
H60 | 5300 m | 0:51:31 | 9'43" | 4. (27) | ||
08.06.2019 - Belgium 3 days - Day 1 - Marche - en - Famenne | ||||||
H60 | 5620 m | 0:51:06 | 9'05" | 7. (27) | ||
02.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
H60 | 5600 m | 0:52:12 | 9'19" | 2. (10) | ||
01.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
H60 | 6000 m | 1:07:41 | 11'16" | 2. (8) | ||
25.05.2019 - BOS #4: Kattenbos Lommel - Lommel | ||||||
H:01 | 7450 m | 0:52:24 | 7'02" | 11. (22) | ||
23.05.2019 - HOS 2 - Hasselt Orienteering Series - Heilig Hartwijk | ||||||
H:5km | 5050 m | NCL | ||||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | ||||||
H60 | 2310 m | 0:19:39 | 8'30" | 1. (8) | ||
15.05.2019 - Het Slagveld - Ham | ||||||
H:02 | 3960 m | 0:35:29 | 8'57" | 9. (33) | ||
12.05.2019 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Mer de Sable - Stambruges | ||||||
H60 | 3400 m | 60 m | 0:37:54 | 11'08" | 7. (20) | |
11.05.2019 - BOS #3: Lommel Sahara - Lommel | ||||||
H:01 | 6790 m | 1:12:40 | 10'42" | 10. (15) | ||
05.05.2019 - Stads-O Geel - Geel | ||||||
H:04 | 3200 m | 0:37:11 | 11'37" | 3. (17) | ||
01.05.2019 - Stads-O Turnhout - Turnhout | ||||||
H:04 | 5500 m | 0:37:10 | 6'45" | 2. (14) | ||
28.04.2019 - Nationaler MD - St.Vither Wald Süd | ||||||
H60 | 3890 m | 70 m | 0:29:32 | 7'35" | 1. (15) | |
27.04.2019 - Multi-Technik Training - St.Vither Wald Nord | ||||||
H:Special 5 km | 4960 m | 70 m | 1:18:51 | 15'53" | 13. (16) | |
25.04.2019 - Schifting Militair Kampioenschap - Hechtelse Duinen | ||||||
04 | 6300 m | 1:11:55 | 11'24" | 11. (21) | ||
24.04.2019 - Lenteloop Hulsen - BALEN - HULSEN | ||||||
02 | 4760 m | 0:49:15 | 10'20" | 6. (29) | ||
22.04.2019 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 5470 m | 0:43:52 | 8'01" | 2. (41) | ||
14.04.2019 - City-O Sint-Niklaas - Sint-Niklaas | ||||||
H:04 | 5000 m | 0:40:44 | 8'08" | 3. (19) | ||
13.04.2019 - BOS #2: Grote Hof - Hobos - Hechtel-Eksel | ||||||
H:02 | 3870 m | 0:30:22 | 7'50" | 2. (24) | ||
07.04.2019 - VK Sprint - Tessenderlo | ||||||
HMC | 2440 m | 0:17:23 | 7'07" | 1. (24) | ||
31.03.2019 - Bobbejaanland Indoor O - Kinderland | ||||||
Course 3 | 960 m | 0:30:11 | 31'26" | 28. (38) | ||
31.03.2019 - Bobbejaanland Mixed Relay - Bobbejaanland | ||||||
4 | 3790 m | NCL | ||||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
H60 | 1300 m | 0:20:32 | 15'47" | 9. (24) | ||
29.03.2019 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - LEOPOLDSBURG | ||||||
05 | 4900 m | 0:41:56 | 8'33" | 2. (54) | ||
24.03.2019 - Regionale Sledderlo - Genk | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:54:36 | 9'45" | 5. (35) | ||
21.02.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium - Dessel-Witgoor | ||||||
03 | 6900 m | NCL | ||||
17.02.2019 - Nationale 1 LD - Schönefeld | ||||||
H60 | 5500 m | 150 m | 0:54:23 | 9'53" | 3. (21) | |
15.02.2019 - ISF-MOEV Aarschot - Aarschot | ||||||
H:02 | 4950 m | 0:46:05 | 9'18" | 8. (23) | ||
10.02.2019 - Valentijn wintercriterium - Sonnis Noord Helchteren | ||||||
H:04 | 5690 m | 0:46:40 | 8'12" | 5. (30) | ||
08.02.2019 - VK avond - Leopoldsburg | ||||||
HMC | 3400 m | 0:31:47 | 9'20" | 1. (12) | ||
03.02.2019 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
H:04 | 5800 m | 0:55:28 | 9'33" | 11. (37) | ||
31.01.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium Helchterenbos - Leopoldsburg | ||||||
04 | 6730 m | 0:51:50 | 7'42" | 10. (61) | ||
20.01.2019 - Kepkensberg - Ham | ||||||
H:03 | 5580 m | 0:50:04 | 8'58" | 8. (32) | ||
18.01.2019 - Avondcriterium Desselse Heide - Witgoor - DESSEL | ||||||
H:03 | 3410 m | 1:07:01 | 19'39" | -- (13) | ||
13.01.2019 - Wintercriterium Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:04 | 5650 m | 0:48:48 | 8'38" | 6. (45) | ||
06.01.2019 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:39:00 | 6'57" | 3. (31) | ||
30.12.2018 - Sylvester 2018 - day 5 - Vlierden | ||||||
H60 | 4400 m | 0:39:22 | 8'56" | 8. (21) | ||
29.12.2018 - Sylvester 2018 - day 4 - Houthalen | ||||||
H60 | 4840 m | NCL | ||||
28.12.2018 - Sylvester 2018 - day 3 - Houthalen | ||||||
H60 | 4640 m | 0:44:46 | 9'38" | 13. (23) | ||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | ||||||
H60 | 4440 m | 0:38:35 | 8'41" | 10. (23) | ||
26.12.2018 - Sylvester 2018 - day 1 - Maasmechelen | ||||||
H60 | 4400 m | 85 m | 0:42:30 | 9'39" | 9. (24) | |
23.12.2018 - Wintercriterium - Witte Bergen | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:44:12 | 7'45" | 2. (35) | ||
09.12.2018 - Wintercriterium De Beeltjes - Westerlo | ||||||
H:04 | 5640 m | 1:03:57 | 11'20" | 9. (26) | ||
02.12.2018 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo-Sanicol | ||||||
H:04 | 5650 m | 0:43:21 | 7'40" | 9. (42) | ||
29.11.2018 - Interkorpsen 2018 - Leopoldsburg | ||||||
04 | 7230 m | 0:57:01 | 7'53" | 9. (37) | ||
25.11.2018 - Wintercriterium NMBS-kampioenschap - Kattenbos | ||||||
H:09 | 5200 m | 0:37:51 | 7'16" | 1. (3) | ||
15.11.2018 - Avond-O Genk-Sportcentrum - Genk | ||||||
H:02 | 4150 m | 0:49:53 | 12'01" | 14. (23) | ||
11.11.2018 - Klompen OL VVO - Oostelbeersche heide | ||||||
H:04 | 5800 m | 0:53:50 | 9'16" | 6. (24) | ||
09.11.2018 - Avondaflossing - Holven | ||||||
Open | 5930 m | 0:54:41 | 9'13" | 12. (25) | ||
08.11.2018 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | ||||||
05 | 5630 m | 0:44:47 | 7'57" | 1. (29) | ||
04.11.2018 - VK middel - Gruitrode | ||||||
HMC | 3740 m | 0:45:25 | 12'08" | 1. (28) | ||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | ||||||
H60 | 4940 m | 0:49:17 | 9'58" | 3. (18) | ||
20.10.2018 - BK Fiets-O Stoppelbergen - Berendrecht | ||||||
HMC | 13300 m | 1:17:04 | 5'47" | 4. (14) | ||
14.10.2018 - Nat Lang De Roeler - | ||||||
H60 | 5100 m | 0:52:19 | 10'15" | 5. (15) | ||
13.10.2018 - Fiets - O kattevenia - GENK | ||||||
H:02 | 15200 m | 1:23:49 | 5'30" | 6. (11) | ||
07.10.2018 - Nationale lang Helchterenbos - HELCHTEREN | ||||||
H60 | 6190 m | 0:50:04 | 8'05" | 5. (17) | ||
04.10.2018 - Antwerp Orienteering Series 10 - Antwerpen Stadspark | ||||||
Moeilijk | 3750 m | 0:32:56 | 8'46" | 13. (55) | ||
29.09.2018 - Fiets-OL - Halen | ||||||
H:05 | 18100 m | 1:48:10 | 5'58" | 10. (16) | ||
28.09.2018 - Aflossing Rik Thys - Pijnven | ||||||
Aflossing Rik Thys | 5020 m | 0:40:34 | 8'04" | 22. (98) | ||
19.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 3 - Hechtelse Duinen | ||||||
H60 | 5030 m | 0:46:37 | 9'16" | 4. (27) | ||
18.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - Day 2 - Spiekelspade | ||||||
H60 | 5140 m | 0:38:22 | 7'27" | 3. (27) | ||
17.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 1 - Don Bosco Fitometer | ||||||
H60 | 4090 m | 0:31:56 | 7'48" | 5. (28) | ||
12.08.2018 - Hoevenzavel - Genk | ||||||
H:04 | 3530 m | 0:26:52 | 7'36" | 2. (21) | ||
05.08.2018 - Thuisblijverscross - Stadpark Turnhout | ||||||
H:02 | 4690 m | 0:45:07 | 9'37" | 19. (33) | ||
28.07.2018 - Regionale - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 5400 m | 0:51:55 | 9'36" | 13. (43) | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | ||||||
H. Masters C | 2400 m | 0:18:36 | 7'45" | 3. (21) | ||
20.06.2018 - Lenteloop - Boxtel | ||||||
H:02 | 4400 m | 0:32:28 | 7'22" | 7. (20) | ||
17.06.2018 - Challenge Jean-Damien Schenkelaars - Terril de la Batterie | ||||||
H:Noir Moyen | 4900 m | 300 m | 1:04:06 | 13'04" | 7. (44) | |
23.05.2018 - World Orienteering Day - Tessenderlo | ||||||
H:03 | 3790 m | 0:39:40 | 10'27" | 12. (36) | ||
21.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Bouillon City | ||||||
H60 | 4400 m | 0:54:06 | 12'17" | 6. (28) | ||
20.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Pussemange | ||||||
H60 | 6000 m | 0:58:41 | 9'46" | 3. (28) | ||
19.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Sugny | ||||||
H60 | 3200 m | 0:30:48 | 9'37" | 10. (27) | ||
09.05.2018 - Lenteloop Genk City - GENK | ||||||
H:02 | 4500 m | 0:47:41 | 10'35" | 2. (19) | ||
06.05.2018 - Nationale Sprint Mons - Mons | ||||||
H60 | 2700 m | 0:26:31 | 9'49" | 3. (12) | ||
05.05.2018 - Spéciale - Ghlin - Ghlin | ||||||
H:Noir Moyen | 6000 m | 0:50:16 | 8'22" | 12. (24) | ||
01.05.2018 - Vlaams kampioenschap Sprint - WESTERLO | ||||||
H. Masters C | 2000 m | 0:15:38 | 7'48" | 5. (28) | ||
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | ||||||
H60 | 4000 m | 0:59:26 | 14'51" | 14. (20) | ||
25.04.2018 - Lenteloop Dommelhof-Pelter Rally - Neerpelt | ||||||
H:02 | 5220 m | 0:44:47 | 8'34" | 6. (47) | ||
22.04.2018 - Régionale La Julienne - La Julienne | ||||||
H:Noir moyen | 5100 m | 210 m | 0:55:54 | 10'57" | 5. (44) | |
15.04.2018 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:47:50 | 8'32" | 5. (46) | ||
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 5180 m | 0:41:30 | 8'00" | 1. (42) | ||
25.03.2018 - Nationale ABSO - Esneux-Sud | ||||||
H60 | 5000 m | 165 m | 0:48:51 | 9'46" | 2. (18) | |
24.03.2018 - Régionale 5 Couleurs - Nord | ||||||
H:Noir Moyen | 4000 m | 165 m | 0:56:13 | 14'03" | 13. (26) | |
04.03.2018 - Nationale LD Challenge Oosterlynck - Lac des Vieilles Forges | ||||||
H60 | 5800 m | 150 m | 1:12:44 | 12'32" | 6. (17) | |
25.02.2018 - BK Middle - Hooggoed - Aalter | ||||||
H60 | 4420 m | 0:36:03 | 8'09" | 1. (16) | ||
24.02.2018 - Vagevuurbos - Beernem | ||||||
H:02 | 0:40:07 | 5. (14) | ||||
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | ||||||
H:04 | 5400 m | 0:44:57 | 8'19" | 2. (35) | ||
11.02.2018 - Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:04 | 5320 m | 0:39:05 | 7'20" | 2. (44) | ||
28.01.2018 - Wintercriterium - De Klinge | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:40:00 | 7'08" | 3. (23) | ||
26.01.2018 - Avondcriterium BRASEL - DESSEL | ||||||
H:02 | 4500 m | 0:51:26 | 11'25" | 13. (23) | ||
21.01.2018 - Geneberg - Ham | ||||||
H:04 | 5970 m | 0:50:30 | 8'27" | 8. (39) | ||
07.01.2018 - Ploegenwedstrijd - Gerhagen | ||||||
H:04 | 6100 m | 1:00:12 | 9'52" | 9. (24) | ||
30.12.2017 - Sylvester 2017 - Herentals | ||||||
H60 | 4510 m | 0:38:13 | 8'28" | 7. (18) | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | ||||||
H60 | 3500 m | 0:33:57 | 9'41" | 4. (20) | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | ||||||
H60 | 4800 m | 0:40:57 | 8'31" | 4. (23) | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | ||||||
H60 | 3810 m | 0:37:14 | 9'46" | 6. (21) | ||
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk | ||||||
H60 | 4450 m | 0:38:42 | 8'41" | 6. (24) | ||
10.12.2017 - Galbergen - Mol | ||||||
H:04 | 5060 m | 0:43:29 | 8'35" | 2. (21) | ||
03.12.2017 - Sinterklaascross - Leopoldsburg | ||||||
H:09 | 7700 m | 1:04:14 | 8'20" | 13. (28) | ||
26.11.2017 - Wintercriterium Willekensberg St Ferdinand - LUMMEN | ||||||
H:04 | 5800 m | 1:18:38 | 13'33" | 28. (40) | ||
19.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - Linkebeek | ||||||
H:Noir long | 4700 m | 185 m | 1:06:48 | 14'12" | 34. (40) | |
12.11.2017 - Wintercriterium - Kolisbos | ||||||
H:04 | 5900 m | 0:49:40 | 8'25" | 3. (22) | ||
05.11.2017 - Luxembourg City Race 2017 - Luxembourg | ||||||
SuperVet Men (H50-64) | 2780 m | 100 m | 0:41:22 | 14'52" | 15. (42) | |
29.10.2017 - Tweedaagse van de Veluwe - Wekerom | ||||||
H60 | 3900 m | 0:35:21 | 9'03" | 10. (25) | ||
28.10.2017 - Tweedaagse van de Veluwe - Kootwijk | ||||||
H60 | 6100 m | 0:54:42 | 8'58" | 6. (25) | ||
22.10.2017 - NK Lang - Rucphense heide | ||||||
H:04 | 6000 m | 0:55:35 | 9'15" | 2. (15) | ||
21.10.2017 - Fiets-O Groot-Ham - Ham | ||||||
H:02 | 18980 m | 1:52:19 | 5'55" | 6. (12) | ||
15.10.2017 - Vlaams Kampioenschap Aflossing - Leopoldsburg | ||||||
H. Open | 5800 m | 0:53:49 | 9'16" | 23. (70) | ||
14.10.2017 - Kampioenschap NMBS - Lommel | ||||||
H:02 | 5300 m | 0:47:20 | 8'55" | 1. (5) | ||
08.10.2017 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
H:04 | 5600 m | 1:01:12 | 10'55" | 5. (23) | ||
01.10.2017 - Nationale lang Kelchterhoef - Sonnis - HOUTHALEN | ||||||
H60 | 5800 m | 0:49:23 | 8'30" | 1. (17) | ||
03.09.2017 - Regionale Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:04 | 5900 m | 0:55:29 | 9'24" | 6. (41) | ||
27.08.2017 - BM Interclubs - Hinter den Sandgruben | ||||||
H60 | 4700 m | 110 m | 0:46:36 | 9'54" | 5. (18) | |
15.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-Oost | ||||||
H60 | 4450 m | 0:59:45 | 13'25" | 4. (14) | ||
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West | ||||||
H60 | 4810 m | 0:45:54 | 9'32" | 3. (14) | ||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | ||||||
H60 | 4190 m | 0:34:26 | 8'13" | 3. (13) | ||
12.08.2017 - 4 Days of Flanders - Kolenspoor | ||||||
H60 | 3440 m | 0:44:56 | 13'03" | 9. (14) | ||
06.08.2017 - Régionale 9 couleurs - Spa Sources | ||||||
Noir moyen | 6630 m | 185 m | 1:29:51 | 13'33" | 34. (67) | |
09.07.2017 - HTC O-Run - Eindhoven | ||||||
H:03 | 4400 m | 0:56:22 | 12'48" | 19. (24) | ||
11.06.2017 - Nationale long distance 3 - St - Hubert Les Abanages | ||||||
H60 | 6300 m | 1:55:10 | 18'16" | 8. (14) | ||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | ||||||
H60 | 5900 m | 1:24:41 | 14'21" | 37. (41) | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | ||||||
H60 | 5400 m | NCL | ||||
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN | ||||||
H60 | 3600 m | NCL | ||||
02.06.2017 - Prologue BELGIUM 3 days De Winner - Hechtel Eksel | ||||||
H:02 | 4540 m | 0:44:03 | 9'42" | 3. (35) | ||
28.05.2017 - 2-daagse van Brabant - TU/e | ||||||
H60 | 4700 m | 0:40:04 | 8'31" | 1. (4) | ||
27.05.2017 - 2-daagse van Brabant - 2e sprint Henri Dunantpark | ||||||
H60 | 2600 m | 0:22:21 | 8'35" | 1. (4) | ||
27.05.2017 - 2-daagse van Brabant - 1e sprint 't Hool | ||||||
H60 | 2600 m | 0:21:42 | 8'20" | 2. (4) | ||
24.05.2017 - Lenteloop Schoterse bossen World Orienteering Day - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 4320 m | 0:38:39 | 8'56" | 2. (39) | ||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | ||||||
H60 | 2300 m | 0:20:28 | 8'53" | 6. (11) | ||
14.05.2017 - Competition 3 - Het Steen - Antwerp | ||||||
M Supervet. | 5690 m | 0:55:10 | 9'41" | 24. (51) | ||
10.05.2017 - Memorial Jacky Sallaerts - Lenteloop - MOL ZILVERMEER | ||||||
H:06 | 4500 m | 0:44:45 | 9'56" | -- (21) | ||
07.05.2017 - Nationale sprint - Geel | ||||||
H60 | 3380 m | 0:21:56 | 6'29" | 3. (9) | ||
03.05.2017 - Lenteloop Vossemeren - LOMMEL | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:43:18 | 9'24" | 10. (40) | ||
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT | ||||||
H. Masters C | 1600 m | 0:17:37 | 11'00" | 10. (20) | ||
25.04.2017 - LenteLoop - Ham Centrum | ||||||
H:02 | 4310 m | 0:34:51 | 8'05" | 4. (38) | ||
17.04.2017 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 5030 m | 0:44:26 | 8'50" | 4. (33) | ||
09.04.2017 - Nationale L.D. - Küchelscheid | ||||||
H60 | 4450 m | 70 m | 0:38:26 | 8'38" | 2. (22) | |
02.04.2017 - Match Interland 2017 - Herbeumont | ||||||
M60 | 5600 m | 245 m | 1:13:34 | 13'08" | 9. (15) | |
01.04.2017 - Entrainement Interland - Grandvoir | ||||||
H:3.Rouge | 3600 m | 120 m | 0:31:07 | 8'38" | 9. (39) | |
26.03.2017 - De Klinge - De Klinge | ||||||
H:04 | 5400 m | 0:44:24 | 8'13" | 1. (20) | ||
12.02.2017 - Valentijn wintercriterium - KOERSEL | ||||||
H:04 | 5100 m | 0:40:01 | 7'50" | 3. (34) | ||
05.02.2017 - VK MD Geneberg - Ham | ||||||
H. Masters C | 3660 m | 0:27:54 | 7'37" | 5. (31) | ||
04.02.2017 - Clubkampioenschap - Balen Hulsen | ||||||
H. Masters C | 4200 m | 0:45:01 | 10'43" | 3. (10) | ||
31.01.2017 - FRSO Régionale 9 Couleurs - Malonne | ||||||
H:Noir moyen | 4300 m | 200 m | 0:52:56 | 12'18" | 6. (38) | |
28.01.2017 - Jeugdtraining Kristoffelheem - OOSTHAM | ||||||
H:01 | 800 m | NCL | ||||
22.01.2017 - Regionale Gerhees - Ham | ||||||
H:04 | 5590 m | 0:54:52 | 9'48" | 8. (39) | ||
15.01.2017 - Wintercriterium Helchterenbos - KOERSEL | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:47:55 | 8'24" | 4. (34) | ||
08.01.2017 - Wintercriterium - Kamp Grobbendonk | ||||||
H:04 | 5400 m | 0:40:02 | 7'24" | 6. (36) | ||
30.12.2016 - Sylvester5-2016 - Meeuwen-Gruitrode | ||||||
H60 | 4400 m | 0:39:29 | 8'58" | 6. (27) | ||
29.12.2016 - Sylvester5-2016 - Ravels | ||||||
H60 | 3450 m | 0:26:40 | 7'43" | 4. (24) | ||
28.12.2016 - Sylvester5-2016 - Oostelbeers | ||||||
H60 | 4700 m | 0:37:57 | 8'04" | 6. (24) | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | ||||||
H60 | 4500 m | 0:34:34 | 7'40" | 6. (28) | ||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | ||||||
H60 | 4640 m | 0:41:42 | 8'59" | 7. (28) | ||
18.12.2016 - Wintercriterium - Molenheide Poppel | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:57:45 | 10'18" | 8. (33) | ||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | ||||||
H. Masters C | 3600 m | 0:37:24 | 10'23" | 10. (27) | ||
09.12.2016 - Avondcriterium Willekensberg - LUMMEN | ||||||
H:02 | 4700 m | 0:46:55 | 9'58" | 10. (24) | ||
27.11.2016 - Regionale Kolenspoor - Genk | ||||||
H:04 | 5000 m | 0:48:19 | 9'39" | 7. (31) | ||
21.11.2016 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
H:02 | 5000 m | 1:16:02 | 15'12" | 4. (11) | ||
20.11.2016 - Rik Thys Bokrijk - Genk | ||||||
H:08 | 7500 m | 1:04:15 | 8'33" | 7. (16) | ||
19.11.2016 - NMBS kampioenschap - Gerhees | ||||||
H:02 | 5140 m | 0:54:41 | 10'38" | 1. (6) | ||
13.11.2016 - 35e Klompen-OL - Vlierden | ||||||
H:04 | 4600 m | 0:44:24 | 9'39" | 3. (21) | ||
12.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Groenendael | ||||||
H:Noir moyen | 6010 m | 115 m | 0:57:37 | 9'35" | 17. (66) | |
11.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Bruxelles | ||||||
H:Noir moyen | 4400 m | 70 m | 0:38:45 | 8'48" | 15. (70) | |
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:ORO-HYDRO 4 | 5500 m | 25 m | 0:54:43 | 9'56" | 4. (20) | |
04.11.2016 - Nachtaflossing - Kasterlee | ||||||
OPEN | 5500 m | 1:17:07 | 14'01" | 24. (29) | ||
23.10.2016 - Regionale - Herenlaak - | ||||||
H:04 | 5200 m | 0:49:06 | 9'26" | 12. (31) | ||
22.10.2016 - Fiets-OL Bossen rond Averbode - | ||||||
H:02 | 14400 m | 1:31:33 | 6'21" | 7. (18) | ||
15.10.2016 - Fiets-O - Ham | ||||||
H:04 | 17650 m | 2:13:56 | 7'35" | 10. (19) | ||
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | ||||||
H60 | 4900 m | 1:05:38 | 13'23" | 4. (16) | ||
02.10.2016 - Daginschrijvingen clubaflossing - leopodsburg | ||||||
H:06 | 7000 m | NCL | ||||
01.10.2016 - Training USIC 2016 - GENK | ||||||
H:02 | 4380 m | 0:51:40 | 11'47" | 8. (14) | ||
30.09.2016 - Rik Thys 2016 - Weyervlakte | ||||||
OPEN | 5900 m | 0:48:53 | 8'17" | 13. (106) | ||
25.09.2016 - BM Staffel - Emmels/Windräder | ||||||
H. Masters C | 3800 m | 0:38:18 | 10'04" | -- (12) | ||
21.09.2016 - Regionale /Oml. - TISP Mol | ||||||
H:01 | 5600 m | 0:44:33 | 7'57" | 6. (24) | ||
18.09.2016 - BOM - Louvain-La-Neuve | ||||||
H60 | 4500 m | 0:58:39 | 13'02" | 5. (18) | ||
17.09.2016 - Fiets -O Kattenbos - Lommel | ||||||
H:02 | 20790 m | 2:12:02 | 6'21" | 12. (23) | ||
11.09.2016 - Nationale longue distance - Bertrix | ||||||
H60 | 5900 m | 1:00:48 | 10'18" | 9. (22) | ||
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | ||||||
H60 | 5700 m | 140 m | 1:35:37 | 16'46" | 11. (23) | |
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | ||||||
H60 | 4100 m | 100 m | 0:48:28 | 11'49" | 5. (24) | |
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | ||||||
H60 | 4400 m | 70 m | NCL | |||
30.07.2016 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 5300 m | 0:52:42 | 9'56" | 8. (56) | ||
10.07.2016 - Galbergen - Mol | ||||||
H:04 | 4640 m | 0:51:44 | 11'08" | 6. (39) | ||
19.06.2016 - NK Sprint 2016 - TU/e | ||||||
H:06 | 4000 m | 0:45:29 | 11'22" | 14. (27) | ||
18.05.2016 - Lenteloop "Emblem" - Ranst | ||||||
H:02 | 4400 m | 0:45:37 | 10'22" | 7. (22) | ||
16.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Herbeumont | ||||||
H60 | 4500 m | 240 m | 1:00:36 | 13'27" | 17. (48) | |
15.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing - Les Fossés | ||||||
H60 | 3500 m | 55 m | 0:35:37 | 10'10" | 16. (47) | |
14.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing | ||||||
H60 | 5000 m | 200 m | 0:55:59 | 11'11" | 16. (48) | |
11.05.2016 - Lenteloop Genk City - GENK | ||||||
H:02 | 4700 m | 0:58:22 | 12'25" | 16. (37) | ||
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen | ||||||
H. Masters C | 2100 m | 0:16:06 | 7'40" | 2. (22) | ||
17.04.2016 - Regionale BRASEL - DESSEL | ||||||
H:04 | 5500 m | 0:46:07 | 8'23" | 5. (31) | ||
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | ||||||
H60 | 4790 m | 0:46:10 | 9'38" | 3. (23) | ||
28.03.2016 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 5500 m | 0:48:06 | 8'44" | 3. (47) | ||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | ||||||
H60 | 3040 m | NCL | ||||
13.03.2016 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:04 | 5400 m | 0:43:35 | 8'04" | 4. (30) | ||
06.03.2016 - Regionale DE BEELTJES - WESTERLO | ||||||
H:04 | 5400 m | 0:50:34 | 9'21" | 3. (24) | ||
03.03.2016 - REGELMATIGHEIDSCRITERIUM - KOERSEL | ||||||
6 | 5000 m | 0:34:27 | 6'53" | 1. (46) | ||
28.02.2016 - 1e Nat De Roeler - | ||||||
H60 | 6000 m | 0:52:20 | 8'43" | 6. (26) | ||
26.02.2016 - Ijzeren paal - | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:37:58 | 8'15" | 2. (20) | ||
21.02.2016 - Interland - Brasschaat | ||||||
M60 | 5900 m | 0:57:20 | 9'43" | 6. (17) | ||
20.02.2016 - Training voor Interland - Brasschaat | ||||||
H:02 | 4200 m | 0:44:34 | 10'36" | 6. (29) | ||
19.02.2016 - Criterium Regelmatigheid - Brasschaat | ||||||
5 | 5400 m | 0:43:22 | 8'01" | 2. (63) | ||
14.02.2016 - Valentijn Wintercriterium - Kechterhoef - Houthalen | ||||||
H:04 | 5900 m | 0:46:45 | 7'55" | 3. (27) | ||
12.02.2016 - KOVZ Nacht - De Grote Cirkel | ||||||
H:02 | 4700 m | 1:12:36 | 15'26" | 11. (20) | ||
07.02.2016 - Regionale - Brustem | ||||||
H:04 | 5640 m | 0:45:52 | 8'07" | 2. (14) | ||
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | ||||||
H60 | 6010 m | NCL | ||||
29.01.2016 - Avondloop - Genemeer | ||||||
H:02 | 4510 m | 0:55:04 | 12'12" | 8. (22) | ||
24.01.2016 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
H:04 | 5400 m | 0:50:01 | 9'15" | 5. (25) | ||
17.01.2016 - Wintercriterium Staleyckerheide - STAL - KOERSEL | ||||||
H:04 | 6000 m | 0:48:01 | 8'00" | 8. (51) | ||
10.01.2016 - Wintercriterium - DE KLINGE | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:36:18 | 6'22" | 1. (18) | ||
30.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Zuid | ||||||
H60 | 4200 m | 0:35:08 | 8'21" | 3. (24) | ||
29.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Noord | ||||||
H60 | 4500 m | 0:43:25 | 9'38" | 3. (24) | ||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | ||||||
H60 | 4300 m | 0:34:48 | 8'05" | 4. (25) | ||
27.12.2015 - Sylvester 2015 - Ossendrecht | ||||||
H60 | 4400 m | 0:37:13 | 8'27" | 3. (27) | ||
26.12.2015 - Sylvester 2015 - Kattevenia | ||||||
H60 | 5100 m | 0:41:25 | 8'07" | 3. (26) | ||
20.12.2015 - Kolenspoor - Genk | ||||||
H:04 | 5140 m | 0:45:34 | 8'51" | 5. (33) | ||
13.12.2015 - Sprint - Imagipark | ||||||
2 | 2000 m | 0:16:20 | 8'10" | 4. (55) | ||
13.12.2015 - Moyenne distance - Bois Brûlé Sud | ||||||
2 | 3900 m | 0:32:22 | 8'17" | 12. (75) | ||
11.12.2015 - Avondcriterium KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:02 | 4800 m | 1:00:39 | 12'38" | 11. (27) | ||
06.12.2015 - Sinterklaascross - Kam Beverlo | ||||||
H:04 | 6600 m | 0:51:06 | 7'44" | 1. (48) | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | ||||||
H. Masters C | 3500 m | 0:21:58 | 6'16" | 1. (29) | ||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:10 | 7400 m | 0:58:09 | 7'51" | 6. (14) | ||
18.11.2015 - NCD Orïentatielopen Interkorpsen 2015 - Leopoldsburg | ||||||
5 | 7500 m | 1:05:46 | 8'46" | 17. (61) | ||
15.11.2015 - Ploegenwedstrijd - Gerhees | ||||||
H:03 | 5700 m | 1:02:19 | 10'55" | 9. (27) | ||
11.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Groenendael | ||||||
H:02 | 4700 m | 160 m | 0:39:57 | 8'30" | 14. (56) | |
08.11.2015 - Aflossing wisselbeker Staepelaere - Balen - Keiheuvel | ||||||
6300 m | 0:54:46 | 8'41" | 35. (56) | |||
01.11.2015 - NC6/Interclub - Roekel | ||||||
H60 | 4570 m | 0:40:55 | 8'57" | 2. (10) | ||
28.10.2015 - Criterium regulariteit - Sonnisheide | ||||||
H:04 | 6500 m | 0:57:22 | 8'49" | 11. (72) | ||
22.10.2015 - Régionale /Parc. - Zonhoven | ||||||
H:04 | 6500 m | 0:59:45 | 9'11" | 4. (61) | ||
18.10.2015 - Klompen OL - Oostappense heide | ||||||
H:04 | 5200 m | 0:55:41 | 10'42" | 7. (31) | ||
17.10.2015 - NMBS kampioenschap SASOR - MOL - ZILVERMEER | ||||||
H:02 | 5200 m | NCL | ||||
16.10.2015 - Memorial Jacky Sallaerts - Mazy | ||||||
H:04 | 6300 m | 0:54:46 | 8'41" | 5. (69) | ||
04.10.2015 - City-O Aarschor - Aarschot | ||||||
H:04 | 5700 m | 60 m | 0:48:59 | 8'35" | 9. (33) | |
01.10.2015 - Regelmatigheid criterieum - Tielen | ||||||
4 | 6900 m | 1:17:11 | 11'11" | 16. (53) | ||
30.09.2015 - SVS BRASEL DESSEL - BRASEL | ||||||
H:04 | 5000 m | 0:44:39 | 8'55" | 4. (16) | ||
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | ||||||
H60 | 6300 m | 1:02:20 | 9'53" | 3. (16) | ||
26.09.2015 - CB VTT CO - Marche en Famenne | ||||||
H. Masters C | 11900 m | NCL | ||||
20.09.2015 - Rik Thys - Den ijzeren paal - Kerkhoven | ||||||
H:08 | 7400 m | 1:08:33 | 9'15" | 10. (24) | ||
19.09.2015 - Fiets-ol Bessemer - | ||||||
H:06 | 17500 m | 1:49:50 | 6'16" | 5. (10) | ||
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H60 | 5200 m | NCL | ||||
15.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H60 | 5400 m | 0:51:13 | 9'29" | 1. (24) | ||
14.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H60 | 4700 m | 0:42:27 | 9'01" | 10. (26) | ||
09.08.2015 - SCORELOOP VOSSELAAR - VOSSELAAR | ||||||
H:02 | 0:48:39 | 19. (45) | ||||
25.07.2015 - Regionale-Gerhagen Bosmuseum - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 5800 m | 1:18:54 | 13'36" | 14. (35) | ||
01.07.2015 - HTC lenteloop - HighTech Campus Eindhoven | ||||||
H:05 | 4100 m | 0:48:42 | 11'52" | 6. (15) | ||
23.06.2015 - Engstraat - Meerhout | ||||||
H:02 | 4950 m | NCL | ||||
13.06.2015 - Mol Heidehuizen - | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:53:48 | 11'41" | 2. (15) | ||
07.06.2015 - Regionale Zillebos & Melberg - GENK | ||||||
H:04 | 5600 m | 1:13:53 | 13'11" | 13. (28) | ||
31.05.2015 - Brugge - Brugge Sunday | ||||||
H. Masters C | 5520 m | 0:45:37 | 8'15" | 3. (38) | ||
27.05.2015 - Lenteloop Kessel-Lo - Kessel-Lo | ||||||
H:02 | 4400 m | 0:34:09 | 7'45" | 4. (27) | ||
24.05.2015 - Regionale CITY - O Bilzen - BILZEN | ||||||
H:04 | 4700 m | 0:51:55 | 11'02" | 5. (21) | ||
20.05.2015 - Lenteloop "Diest" - Diest | ||||||
H:02 | 4900 m | 0:59:09 | 12'04" | 17. (42) | ||
17.05.2015 - Zwarte Bergen (NC3) - Zwarte Bergen | ||||||
H:04 | 4700 m | 0:46:43 | 9'56" | 4. (50) | ||
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren | ||||||
H60 | 2100 m | 0:13:41 | 6'30" | 4. (20) | ||
06.05.2015 - Lenteloop DE VOSSEMEREN - LOMMEL | ||||||
H:02 | 4700 m | 0:43:59 | 9'21" | 7. (43) | ||
03.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H60 | 4300 m | 60 m | 1:06:16 | 15'24" | 32. (43) | |
02.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H60 | 4100 m | 100 m | 0:45:05 | 10'59" | 16. (47) | |
01.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H60 | 5100 m | 150 m | 0:50:33 | 9'54" | 16. (49) | |
22.04.2015 - Lenteloop - Ham | ||||||
H:01 | 4760 m | 0:41:56 | 8'48" | 38. (60) | ||
19.04.2015 - STADSPARK BLIJKHOEF - TURNHOUT | ||||||
H:04 | 5200 m | 0:42:01 | 8'04" | 2. (24) | ||
12.04.2015 - Nationale Longue Distance - Olloy-sur-Viroin | ||||||
H60 | 5000 m | 240 m | 1:04:56 | 12'59" | 6. (26) | |
11.04.2015 - Régionale Moyenne / Sprint - Vierves | ||||||
H:Moyen H/D | 3600 m | 225 m | NCL | |||
06.04.2015 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:03 | 6500 m | 0:55:03 | 8'28" | 11. (40) | ||
03.04.2015 - Wisselbeker Comd Kamp BEVERLO - De Weyervlakte | ||||||
H:05 | 6000 m | 0:59:09 | 9'51" | 8. (25) | ||
29.03.2015 - BK Aflossing - Kasterlee | ||||||
H. Masters C | 3800 m | 0:36:23 | 9'34" | 2. (17) | ||
22.03.2015 - Regionale Pelter Rally - Neerpelt | ||||||
H:04 | 5460 m | 0:43:08 | 7'53" | 2. (34) | ||
21.03.2015 - MTBO - Berendrecht | ||||||
H:02 | 16900 m | 1:41:30 | 6'00" | 7. (12) | ||
08.03.2015 - Nationale 2 - Zonhoven | ||||||
H60 | 6140 m | 0:55:43 | 9'04" | 12. (31) | ||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | ||||||
H60 | 5050 m | 150 m | 0:55:22 | 10'57" | 12. (32) | |
22.02.2015 - Nationale MD - Jurbise | ||||||
H60 | 4100 m | 0:42:22 | 10'19" | 4. (22) | ||
15.02.2015 - VALENTIJN - Wintercriterium - Lommel - SAHARA | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:48:04 | 8'25" | 7. (51) | ||
25.01.2015 - MERODESE BOSSEN - MERODESE BOSSEN | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:48:54 | 8'34" | 6. (34) | ||
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | ||||||
H:04 | 5100 m | 0:42:29 | 8'19" | 1. (40) | ||
11.01.2015 - WINTERCRITERIUM - DE KLINGE | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:45:40 | 8'00" | 4. (29) | ||
04.01.2015 - Wintercriterium SPIEKELSPADE - HECHTEL | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:46:18 | 8'07" | 7. (57) | ||
30.12.2014 - Sylvester5-2014 - Gerhees | ||||||
H55 | 4200 m | 0:40:52 | 9'43" | 10. (23) | ||
29.12.2014 - Sylvester5-2014 - De Roeler | ||||||
H55 | 4900 m | 0:41:16 | 8'25" | 6. (21) | ||
28.12.2014 - Sylvester5-2014 - Weyervlakte | ||||||
H55 | 5200 m | 0:44:24 | 8'32" | 6. (29) | ||
27.12.2014 - Sylvester5-2014 - Witte Bergen | ||||||
H55 | 5700 m | 1:00:21 | 10'35" | 11. (22) | ||
26.12.2014 - Sylvester5-2014 - Brouwhuisseheide | ||||||
H55 | 5100 m | 0:41:57 | 8'13" | 9. (25) | ||
21.12.2014 - Wintercriterium WILLEKENSBERG - LUMMEN | ||||||
H:04 | 6000 m | 0:45:21 | 7'33" | 4. (48) | ||
14.12.2014 - Rodenberg - Tessenderlo | ||||||
H:03 | 5680 m | 0:55:42 | 9'48" | 10. (35) | ||
12.12.2014 - Nightorientation Thomas More - Turnhout | ||||||
H:02 | 4700 m | NCL | ||||
11.12.2014 - Criterium Regulariteit - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 7000 m | 0:54:16 | 7'45" | 10. (60) | ||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:41:42 | 7'26" | 4. (53) | ||
30.11.2014 - Wintercriterium - Ravels Noord | ||||||
H:04 | 5610 m | 0:46:21 | 8'15" | 3. (36) | ||
27.11.2014 - Wisselbeker Comd Prov Limburg - Hengelhoef | ||||||
H:04 | 6900 m | 0:55:24 | 8'01" | 5. (42) | ||
23.11.2014 - Memorial day Bos van Hees - Zelem | ||||||
H:08 | 7000 m | 1:11:01 | 10'08" | -- (28) | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | ||||||
H55 | 7400 m | 0:54:42 | 7'23" | 4. (15) | ||
11.11.2014 - Wintercriterium ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:47:39 | 8'30" | 4. (41) | ||
08.11.2014 - Regionale De Winner - Eksel | ||||||
H:03 | 6890 m | 1:06:27 | 9'38" | 8. (20) | ||
02.11.2014 - Horensberg - Genk | ||||||
H:08 | 7200 m | 1:11:14 | 9'53" | 4. (18) | ||
31.10.2014 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - Meeuwen | ||||||
H:04 | 6900 m | 0:58:47 | 8'31" | 4. (61) | ||
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
H55 | 4160 m | 0:28:56 | 6'57" | 8. (27) | ||
17.10.2014 - Criterium Regulariteit - Zillebos Mellberg | ||||||
H:04 | 6500 m | NCL | ||||
12.10.2014 - BK Clubaflossing - Dilsenerbos | ||||||
Clubaflossing | 4400 m | 0:43:55 | 9'58" | 8. (39) | ||
11.10.2014 - BK MTBO - Lichtaart | ||||||
H. Masters B | 21200 m | 2:13:23 | 6'17" | 8. (13) | ||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | ||||||
H55 | 6500 m | 0:48:45 | 7'30" | 2. (19) | ||
27.09.2014 - Fiets-ol Gerhagen - | ||||||
H:02 | 17200 m | 1:54:58 | 6'41" | 9. (12) | ||
26.09.2014 - Wisselbeker Rik Thys 2014 - Kattevenia | ||||||
OPEN | 5500 m | 0:59:32 | 10'49" | 74. (123) | ||
20.09.2014 - MTBO Pijnven - Lommel | ||||||
H:02 | 17760 m | 1:41:46 | 5'43" | 5. (16) | ||
13.09.2014 - Fiets- O KESSELBERG - HOLSBEEK | ||||||
H:02 | 16500 m | 1:50:17 | 6'41" | 9. (15) | ||
17.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H55 | 5940 m | 95 m | 0:53:37 | 9'01" | 7. (23) | |
16.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H55 | 4400 m | 0:37:07 | 8'26" | 6. (22) | ||
15.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H55 | 6210 m | 1:09:05 | 11'07" | 11. (22) | ||
10.08.2014 - Thuisblijverscross - Te Boelaer & Boekenbergpark | ||||||
H:02 | 5670 m | 0:46:44 | 8'14" | 10. (45) | ||
26.07.2014 - Regionale Gerhagen - Gerhagen | ||||||
H:02 | 5100 m | 1:05:57 | 12'55" | 8. (51) | ||
29.06.2014 - Pelter Rally - Dommelhof - Pelter Rally - Dommelhof | ||||||
H:04 | 6540 m | 1:07:43 | 10'21" | 5. (17) | ||
25.06.2014 - Lenteloop PULDERBOS - Zandhoven | ||||||
H:02 | 5200 m | 0:47:28 | 9'07" | 7. (29) | ||
22.06.2014 - Régionale CN - Verzy | ||||||
2 | 6310 m | 100 m | 1:40:40 | 15'57" | 5. (7) | |
15.06.2014 - CITY-O HERENTALS - HERENTALS | ||||||
H:02 | 5800 m | 0:48:07 | 8'17" | 10. (46) | ||
01.06.2014 - Vlaams kampioenschap SPRINT - GENK CITY ZUID | ||||||
H. Masters B | 2600 m | 0:23:52 | 9'10" | 11. (16) | ||
28.05.2014 - Lenteloop BRASEL - DESSEL | ||||||
H:02 | 5300 m | 0:42:21 | 7'59" | 11. (30) | ||
21.05.2014 - Lenteloop Basvelden - Zonhoven | ||||||
H:03 | 4320 m | 0:27:43 | 6'24" | 6. (20) | ||
01.05.2014 - CITY-O TURNHOUT - TURNHOUT | ||||||
H:03 | 4900 m | 0:53:52 | 10'59" | 4. (16) | ||
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | ||||||
H55 | 5400 m | 0:47:00 | 8'42" | 9. (26) | ||
21.04.2014 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:03 | 6140 m | 0:51:21 | 8'21" | 6. (35) | ||
06.04.2014 - Regionale - Turnhout | ||||||
H:04 | 5200 m | 0:41:37 | 8'00" | 1. (24) | ||
23.03.2014 - Nationaler LD Oosterlynck - St.Vith-Dreihütten | ||||||
H55 | 6870 m | 140 m | 0:55:46 | 8'07" | 4. (20) | |
09.03.2014 - VK middel - Sledderlo | ||||||
H. Masters B | 4300 m | NCL | ||||
23.02.2014 - Nationale 1 / 2014 - Saanhoeve | ||||||
H55 | 6400 m | 100 m | 0:58:51 | 9'11" | 11. (26) | |
16.02.2014 - Valentijn wintercriterium - Balen - Keiheuvel | ||||||
H:04 | 5700 m | NCL | ||||
09.02.2014 - Wintercriterium - De Klinge | ||||||
H:04 | 5800 m | 0:51:35 | 8'53" | 2. (18) | ||
26.01.2014 - Regionale "Gerhagen" - Tessendelo | ||||||
H:03 | 7400 m | 0:58:19 | 7'52" | 3. (47) | ||
19.01.2014 - Wintercriterium 't Fonteintje - Koersel | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:47:48 | 8'23" | 3. (54) | ||
12.01.2014 - Wintercriterium - Hengelhoef | ||||||
H:03 | 7300 m | 1:14:20 | 10'10" | 20. (38) | ||
05.01.2014 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
H:04 | 5500 m | 0:41:45 | 7'35" | 2. (37) | ||
30.12.2013 - Sylvester day 5 Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
H55 | 5200 m | 0:42:26 | 8'09" | 6. (23) | ||
29.12.2013 - Sylvester Dag 4 Staleyckerheide - Leopoldsburg | ||||||
H55 | 5300 m | 0:41:03 | 7'44" | 5. (22) | ||
28.12.2013 - Sylvester Dag 3 Heeserbergen - Lommel | ||||||
H55 | 5090 m | 0:39:15 | 7'42" | 4. (24) | ||
27.12.2013 - Sylvester Dag 2 Vierveld (WRE) - Maasmechelen | ||||||
H55 | 4140 m | 85 m | 0:46:00 | 11'06" | 8. (18) | |
26.12.2013 - Sylvester - Weelde | ||||||
H55 | 5100 m | 0:50:19 | 9'51" | 10. (19) | ||
21.12.2013 - Wintercriterium - Rodenberg | ||||||
H:03 | 5150 m | 0:52:47 | 10'14" | 9. (29) | ||
15.12.2013 - Wintercriterium - Kruiskensberg | ||||||
H:04 | 5800 m | 0:48:08 | 8'17" | 1. (37) | ||
08.12.2013 - Wintercriterium MASY NOORD - MEEUWEN | ||||||
H:04 | 5800 m | 0:51:09 | 8'49" | 10. (49) | ||
01.12.2013 - Sinterklaascross 'Kamp van Beverlo' - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 5900 m | 0:49:51 | 8'26" | 10. (48) | ||
24.11.2013 - Klompen OL - Boshoverheide | ||||||
H:04 | 5800 m | 0:48:15 | 8'19" | 11. (35) | ||
21.11.2013 - Congo - Congo | ||||||
H:02 | 4460 m | 0:48:59 | 10'58" | 4. (18) | ||
17.11.2013 - Herfstwisselbeker - Neeroeteren | ||||||
H:03 | 7000 m | 1:50:11 | 15'44" | 14. (18) | ||
10.11.2013 - GP Melis Final - Galbergen | ||||||
1 | 3840 m | 0:33:13 | 8'39" | 7. (10) | ||
10.11.2013 - GP Melis Qualifications - Galbergen | ||||||
2 | 3160 m | 0:29:54 | 9'27" | 10. (16) | ||
08.11.2013 - Military Regularity Criterium - Kelchterhoef | ||||||
H:04 | 7100 m | 1:20:36 | 11'21" | 18. (37) | ||
03.11.2013 - Ploegenwedstrijd - Zutendaal | ||||||
H:04 | 5900 m | 0:45:27 | 7'42" | 4. (32) | ||
27.10.2013 - Wintercriterium Spiekelspade - Hechtel | ||||||
H:03 | 7000 m | 1:00:50 | 8'41" | 14. (39) | ||
24.10.2013 - Regelsmatigheid criterium - Helchterenbos | ||||||
4 | 6100 m | 0:52:23 | 8'35" | 16. (90) | ||
12.10.2013 - NMBS-Kampioenschap - Ham | ||||||
H:04 | 7130 m | 1:05:52 | 9'14" | 4. (10) | ||
06.10.2013 - VK Aflossing "Bos van Hees" - Schaffen | ||||||
Open | 0:47:23 | 8'18" | 28. (51) | |||
29.09.2013 - BK aflossing - Helchteren | ||||||
H. Masters B | 0:54:52 | 10'45" | 10. (16) | |||
27.09.2013 - Wisselbeker Rik Thys - Dilsenerbos | ||||||
OPEN | 6000 m | 1:03:31 | 10'35" | 44. (111) | ||
22.09.2013 - Vlaams Kampioenschap Lang - Gielsbos | ||||||
H55 | 7000 m | 0:59:09 | 8'26" | 2. (18) | ||
15.09.2013 - BK Lang - Kattenbos | ||||||
H55 | 7570 m | 1:16:14 | 10'04" | 6. (19) | ||
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | ||||||
H55 | 6000 m | 1:17:53 | 12'58" | 8. (25) | ||
01.09.2013 - Regionale wedstrijd - TIELEN | ||||||
H:02 | 6900 m | 1:06:18 | 9'36" | 4. (48) | ||
28.08.2013 - Zomerloop Duitse Basis - Arendonk | ||||||
H:02 | 4900 m | 0:45:36 | 9'18" | 1. (21) | ||
17.08.2013 - MTB Pijnven- Rijksbos - Lommel | ||||||
H:01 | 16700 m | 1:38:29 | 5'53" | 12. (21) | ||
17.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Vlasmeer | ||||||
LD | 7040 m | 1:10:04 | 9'57" | 11. (20) | ||
10.08.2013 - Wiet Special - Kasterlee | ||||||
H:01 | 12200 m | 2:37:02 | 12'52" | 50. (51) | ||
07.07.2013 - Pelter Rally - Dommelhof | ||||||
H:04 | 5590 m | 0:48:44 | 8'43" | 1. (42) | ||
30.06.2013 - VVO Dagwedstrijd - Molenheide | ||||||
H:04 | 5800 m | 0:53:50 | 9'16" | 6. (19) | ||
16.06.2013 - Balendijk - Balendijk | ||||||
H:03 | 5180 m | 0:45:45 | 8'49" | 6. (24) | ||
09.06.2013 - Nationale van Nederland (NC3) - Grote heide (zuid) | ||||||
H:03 | 6300 m | 0:58:03 | 9'12" | 3. (25) | ||
08.06.2013 - Fiets-OL - Oeterdal | ||||||
H:02 | 17900 m | 1:54:12 | 6'22" | 8. (13) | ||
05.06.2013 - Lenteloop ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:02 | 4400 m | 0:38:58 | 8'51" | 5. (48) | ||
26.05.2013 - 3 daagse van Brabant - Oostelbeersche heide | ||||||
H55 | 5400 m | 0:49:34 | 9'10" | 1. (18) | ||
22.05.2013 - Lenteloop - St.Jozefscollege | ||||||
H:02 | 4300 m | 0:35:16 | 8'12" | 4. (26) | ||
20.05.2013 - 3 Days of Belgium - Kattevenia | ||||||
H55 | 6340 m | 0:54:43 | 8'37" | 7. (29) | ||
19.05.2013 - 3 Days of Belgium - Zwarte Bergen | ||||||
H55 | 5290 m | 0:45:55 | 8'40" | 4. (32) | ||
18.05.2013 - 3 Days of Belgium - Melberg-Zillebos | ||||||
H55 | 5850 m | 0:58:35 | 10'00" | 6. (32) | ||
17.05.2013 - 3 Days of Belgium "Sprint" - Genk | ||||||
H:03 | 2800 m | 0:25:09 | 8'58" | 15. (22) | ||
08.05.2013 - Lenteloop Heidehuizen - Heidehuizen | ||||||
H:02 | 4530 m | 0:39:04 | 8'37" | 4. (46) | ||
05.05.2013 - Rik Thys - Diest | ||||||
H:05 | 7500 m | 1:10:09 | 9'21" | 12. (32) | ||
01.05.2013 - Stads-O - Stad Turnhout | ||||||
H:03 | 4200 m | 0:37:25 | 8'54" | 5. (22) | ||
21.04.2013 - Horensbergdam - Horensbergdam | ||||||
H:03 | 6500 m | 0:43:07 | 6'37" | 2. (30) | ||
14.04.2013 - Vlaams Kampioenschap Sprint - Meerminnen | ||||||
H. Masters B | 2200 m | 0:19:00 | 8'38" | 9. (12) | ||
10.04.2013 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - De Zwarte Weg | ||||||
H:04 | 6200 m | 0:45:19 | 7'18" | 4. (69) | ||
07.04.2013 - BM Mitteldistanz - Vielsalm | ||||||
H55 | 5400 m | 180 m | 0:54:16 | 10'02" | 7. (19) | |
01.04.2013 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 5790 m | 0:45:48 | 7'54" | 5. (54) | ||
17.03.2013 - Regionale Lilse Bergen - Lille | ||||||
H:02 | 0:48:55 | 24. (44) | ||||
09.03.2013 - Régionale FRSO - Rouge- Cloïtre | ||||||
H:02 | 6000 m | 140 m | 0:53:42 | 8'56" | 8. (57) | |
03.03.2013 - Nationale 2 - Gerhees | ||||||
H55 | 6030 m | NCL | ||||
10.02.2013 - Valentijn Wintercriterium - Koersel | ||||||
H:04 | 6000 m | 0:55:34 | 9'15" | 4. (39) | ||
03.02.2013 - WINTERCRITERIUM - WEELDE | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:38:47 | 6'48" | 3. (30) | ||
20.01.2013 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | ||||||
H:04 | 5500 m | 0:46:58 | 8'32" | 1. (25) | ||
13.01.2013 - Oost-Vlaams Kampioenschap - De Klinge | ||||||
H:04 | 5670 m | 0:49:45 | 8'46" | 3. (20) | ||
06.01.2013 - Wintercriterium Kelchterhoef WEST - Houthalen - Kelchterhoef | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:48:48 | 8'42" | 5. (46) | ||
30.12.2012 - Sylvester 2012 - Oirschotseheide | ||||||
H55 | 4600 m | 0:46:29 | 10'06" | 12. (18) | ||
29.12.2012 - Sylvester 2012 - Sonnisheide | ||||||
H55 | 3900 m | 0:37:29 | 9'36" | 11. (19) | ||
28.12.2012 - Sylvester 2012 - De Schrikkelberg | ||||||
H55 | 4760 m | 0:37:49 | 7'56" | 5. (18) | ||
27.12.2012 - Sylvester 2012 - De Lietteberg | ||||||
H55 | 4900 m | 0:36:52 | 7'31" | 8. (22) | ||
26.12.2012 - Sylvester 2012 - Solterheide | ||||||
H55 | 4600 m | 0:54:24 | 11'49" | 13. (19) | ||
23.12.2012 - Wintercriterium Molenheide-Poppel - Molenheide | ||||||
H:03 | 6100 m | 0:44:04 | 7'13" | 2. (16) | ||
21.12.2012 - Nacht ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:02 | 4300 m | 0:48:06 | 11'11" | 8. (16) | ||
16.12.2012 - Hengelhoef - Hengelhoef | ||||||
H:04 | 5630 m | 0:36:33 | 6'29" | 1. (36) | ||
08.12.2012 - Wintercriterium Ravels Noord - Ravels Noord | ||||||
H:04 | 6000 m | 0:50:12 | 8'22" | 2. (17) | ||
02.12.2012 - Sinterklaascross - www.olomega.be | ||||||
H:04 | 6000 m | 0:48:18 | 8'03" | 9. (50) | ||
29.11.2012 - Wisselbeker Comd Prov Limburg - Hengelhoef | ||||||
H:04 | 6100 m | 0:45:52 | 7'31" | 3. (55) | ||
25.11.2012 - Memorial Day BRASEL - DESSEL | ||||||
H:04 | 5400 m | 0:39:47 | 7'22" | 2. (37) | ||
18.11.2012 - Rik Thijs "De Saenhoeve" - Maasmechelen | ||||||
H:04 | 5600 m | 80 m | 1:00:20 | 10'46" | 3. (22) | |
17.11.2012 - Halen-Kloosterberg MTB-O - Halen-Diest | ||||||
H:02 | 17900 m | 1:49:42 | 6'07" | 7. (19) | ||
08.11.2012 - Mil Regelmatigheid - De Winner | ||||||
H:03 | 7400 m | 1:55:36 | 15'37" | 81. (100) | ||
28.10.2012 - VVO PLOEGENWEDSTRIJD - BALEN - KEIHEUVEL | ||||||
H:04 | 5100 m | 0:39:17 | 7'42" | 3. (44) | ||
21.10.2012 - VVO kampioenschap MIDDEN afstand - LOMMEL SAHARA | ||||||
H. Masters B | 5100 m | 0:45:56 | 9'00" | 15. (34) | ||
13.10.2012 - NMBS Kampioenschap - Houthalen | ||||||
H:04 | 7300 m | 1:04:50 | 8'52" | 4. (15) | ||
07.10.2012 - BK INTERCLUB 2012 - HOUTHALEN | ||||||
H55 | 7400 m | 1:13:32 | 9'56" | 11. (17) | ||
30.09.2012 - Championnat de Belgique de Relais 2012 - Watermael-Boitsfort | ||||||
H. Masters B | 4610 m | 0:46:31 | 10'06" | 6. (15) | ||
28.09.2012 - Wisselbeker Rik Thijs - 21 Editie - Hechtelse duinen | ||||||
OPEN | 0:57:57 | 8'38" | 30. (128) | |||
23.09.2012 - Klub Aflossing 2012 - Kleine Schietveld | ||||||
OPEN | 1:05:31 | 8'44" | -- (35) | |||
16.09.2012 - Nationale 4 - Houterenberg | ||||||
H55 | 6390 m | 1:12:21 | 11'19" | 10. (17) | ||
02.09.2012 - Regionale Hoge Vijvers - ARENDONK | ||||||
H:03 | 6900 m | 1:15:13 | 10'54" | 8. (17) | ||
01.09.2012 - MTB-O - De Twee Kolonies | ||||||
H:03 | 13900 m | 1:11:53 | 5'10" | -- (7) | ||
26.08.2012 - Leuven oriënteert - Leuven | ||||||
H:04 | 4710 m | 0:40:08 | 8'31" | 6. (22) | ||
12.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Koersel Fonteintje | ||||||
H55 | 6300 m | 1:07:46 | 10'45" | 10. (33) | ||
11.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Grauwensteen | ||||||
H55 | 6400 m | 0:51:53 | 8'06" | 8. (32) | ||
10.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Helchterenbos | ||||||
H55 | 4700 m | 0:47:09 | 10'01" | 15. (32) | ||
05.08.2012 - Thuisblijverscross - BOSBERGEN | ||||||
H:04 | 5600 m | 105 m | 0:48:32 | 8'40" | 5. (39) | |
15.07.2012 - Zomercross - Den Heuvel | ||||||
H:04 | 5890 m | NCL | ||||
16.06.2012 - BK FIETS-O ; CB VTTO - LEOPOLDSBURG | ||||||
H. Masters B | 16900 m | 1:49:00 | 6'26" | 12. (17) | ||
10.06.2012 - Regionale - Stadspark / Blijkhoef | ||||||
H:02 | 5750 m | 0:47:36 | 8'16" | 15. (46) | ||
13.05.2012 - Oostapperseheide - Ommels | ||||||
H:04 | 5500 m | 0:43:14 | 7'51" | 3. (27) | ||
11.05.2012 - MEMORIAL Jacky Sallaerts - Leopoldsburg | ||||||
H:02 | 7500 m | 1:03:06 | 8'24" | 14. (43) | ||
06.05.2012 - Regionale Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:03 | 7000 m | 0:51:25 | 7'20" | 5. (24) | ||
01.05.2012 - Stadsorientatie - Stad Turnhout | ||||||
H:02 | 4940 m | 0:33:41 | 6'49" | 4. (37) | ||
18.04.2012 - Lenteloop Lommel Sportvelden - Lommel | ||||||
H:02 | 5000 m | 0:35:59 | 7'11" | 7. (35) | ||
15.04.2012 - Nationale MD Maasvallei - Maasmechelen | ||||||
H. Masters B | 3700 m | 105 m | 0:53:37 | 14'29" | 34. (39) | |
01.04.2012 - Sommerlauf - Gross und Klein Bohlscheid | ||||||
H55 | 5940 m | 215 m | 0:49:46 | 8'22" | 3. (8) | |
30.03.2012 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - Hechtelse Heide | ||||||
H:03 | 7100 m | 1:08:09 | 9'35" | 55. (136) | ||
18.03.2012 - Nationale longue distance - La Hulpe | ||||||
H55 | 6100 m | 155 m | 1:06:52 | 10'57" | 14. (29) | |
12.02.2012 - Valentijn - Keiheuvel | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:47:37 | 8'21" | 8. (24) | ||
28.01.2012 - Clubkampioenschap - Hulsen | ||||||
H:16 | 0:54:59 | 4. (9) | ||||
08.01.2012 - Wintercriterium Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
H:03 | 7000 m | 0:49:29 | 7'04" | 7. (47) | ||
30.12.2011 - Sylvester 2011 - Ravels Zuid | ||||||
H55 | 4820 m | 0:39:27 | 8'11" | 6. (18) | ||
29.12.2011 - Sylvester 2011 - Boshoverheide | ||||||
H55 | 4900 m | 0:48:56 | 9'59" | 13. (19) | ||
28.12.2011 - Sylvester 2011 - Hechtelse Duinen | ||||||
H55 | 4900 m | NCL | ||||
27.12.2011 - Sylvester 2011 - Rodenberg | ||||||
H55 | 3780 m | 0:35:02 | 9'16" | 8. (16) | ||
26.12.2011 - Sylvester 2011 - Geuzenbaan | ||||||
H55 | 4700 m | 0:44:13 | 9'24" | 11. (21) | ||
11.12.2011 - Memorial Day Gielsbos - Gielsbos | ||||||
H:03 | 6800 m | 0:46:47 | 6'52" | 4. (28) | ||
20.11.2011 - Herfstwisselbeker - Lommel Sahara | ||||||
H:10 | 6800 m | 0:52:02 | 7'39" | 1. (12) | ||
13.11.2011 - Klompen Ol - Oostelbeers | ||||||
H:03 | 7400 m | 1:22:31 | 11'09" | 12. (32) | ||
11.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Les 3 Fontaines | ||||||
H:03 | 4860 m | 110 m | 0:40:58 | 8'25" | 11. (63) | |
27.10.2011 - Regelmatigheid 18 Bn Log - Zwarte weg | ||||||
H:03 | 7000 m | 1:00:52 | 8'41" | 21. (79) | ||
02.10.2011 - Nationale 4 - Masy Noord | ||||||
H55 | 6000 m | 0:52:28 | 8'44" | 5. (18) | ||
21.08.2011 - Regionale wedstrijd - LILLE | ||||||
H:03 | 1:03:42 | 6. (31) | ||||
15.08.2011 - Flanders 3 days - Heeserbergen | ||||||
H55 | 6070 m | 0:57:51 | 9'31" | 16. (24) | ||
14.08.2011 - Flanders 3 days - Kattenbos-Noord | ||||||
H55 | 5990 m | 0:47:09 | 7'52" | 3. (29) | ||
13.08.2011 - Flanders 3 days - Kattenbos-Zuid | ||||||
H55 | 6300 m | 0:46:38 | 7'24" | 4. (25) | ||
24.06.2011 - MEMORIAL Jacky Sallaerts - Sonnisheide Noord | ||||||
H:03 | 6800 m | 0:52:36 | 7'44" | 5. (37) | ||
13.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 3 - L.D. | ||||||
H55 | 5400 m | 160 m | 1:00:36 | 11'13" | 9. (35) | |
12.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Beauraing - Sprint | ||||||
H55 | 2500 m | 25 m | 0:23:06 | 9'14" | 12. (29) | |
12.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 2 - Middle. | ||||||
H55 | 4200 m | 105 m | NCL | |||
11.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 1 - L.D.- WRE | ||||||
H55 | 6100 m | 180 m | 1:18:36 | 12'53" | 24. (37) | |
05.06.2011 - Sommer-OL - Elsenborn | ||||||
H55 | 6210 m | 1:08:54 | 11'05" | 1. (8) | ||
29.05.2011 - BK Sprint Sint-Truiden - Stad Sint-Truiden | ||||||
H. Masters B | 2500 m | 0:21:06 | 8'26" | 10. (27) | ||
27.03.2011 - Nationale de Stoumont - Stoumont | ||||||
H55 | 6000 m | 200 m | 1:07:13 | 11'12" | 8. (23) | |
18.03.2011 - Militaire regelmatigheid - Opglabbeek | ||||||
H:03 | 7300 m | 1:00:15 | 8'15" | 16. (94) | ||
13.03.2011 - Regionale ARENDONK - DE Wouwers - Hoge Vijvers | ||||||
H:04 | 6000 m | 0:53:07 | 8'51" | 3. (30) | ||
13.02.2011 - Wintercriterium - VALENTIJN - Kelchterhoef West | ||||||
H:03 | 7000 m | 0:58:48 | 8'23" | 14. (41) | ||
23.01.2011 - Brustem Vliegveld - Brustem | ||||||
H:03 | 7700 m | 1:03:22 | 8'13" | 20. (42) | ||
16.01.2011 - Wintercriterium Spiekelspade - Hechtel | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:38:24 | 6'51" | 3. (55) | ||
08.01.2011 - Schootshei - | ||||||
H:04 | 5370 m | 110 m | 0:51:10 | 9'31" | 5. (43) | |
30.12.2010 - Sylvester - Pijnven Noord | ||||||
H55 | 4800 m | 0:40:05 | 8'21" | 6. (18) | ||
29.12.2010 - Sylvester - De Bosbergen | ||||||
H55 | 4700 m | 0:40:14 | 8'33" | 13. (25) | ||
28.12.2010 - Sylvester - Grote Heide | ||||||
H55 | 4600 m | 0:39:35 | 8'36" | 5. (21) | ||
27.12.2010 - Sylvester - De Keiheuvel | ||||||
H55 | 4600 m | 0:51:27 | 11'11" | 16. (23) | ||
26.12.2010 - Sylvester - Houterenberg | ||||||
H55 | 3800 m | 0:40:22 | 10'37" | 11. (28) | ||
07.11.2010 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Groenendael | ||||||
03 | 5100 m | 175 m | 0:52:49 | 10'21" | 18. (60) | |
03.10.2010 - Championnat de Belgique Middle Distance - Lommel | ||||||
Long Difficult | 7900 m | 1:29:02 | 11'16" | 7. (16) | ||
29.08.2010 - Championnat de Belgique Longue Distance - Stoumont | ||||||
H55 | 5880 m | 225 m | 1:12:16 | 12'17" | 12. (22) | |
08.11.2009 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Groenendael | ||||||
03 | 6300 m | 0:55:00 | 8'44" | 9. (72) | ||
15.03.2009 - Nationale Moyenne Distance - Weelde Station | ||||||
H. Veteranen B - Vétérans B | 4700 m | 0:38:59 | 8'18" | 19. (53) | ||
01.03.2009 - Nationale - Waterschei | ||||||
H50 | 7100 m | 160 m | 1:13:34 | 10'22" | 9. (27) | |
16.03.2008 - Nationale 2 - Challenge Oosterlynck - Esneux | ||||||
H50 | 6200 m | 210 m | 1:06:02 | 10'39" | 7. (29) | |
04.11.2007 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Watermael Boitsfort | ||||||
03 | 6360 m | 125 m | 0:59:40 | 9'23" | 15. (74) | |
01.11.2007 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Tervuren | ||||||
03 | 5980 m | 0:46:26 | 7'46" | 18. (92) | ||
28.10.2007 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 1 - Hoeilaart | ||||||
02 | 5200 m | 175 m | 0:38:58 | 7'30" | 10. (53) | |
07.10.2007 - Nationale - Lommel | ||||||
H50 | 7200 m | 1:08:18 | 9'29" | 12. (26) | ||
05.11.2006 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Rhode-Saint-Genèse | ||||||
03 | 6300 m | 0:54:49 | 8'42" | 14. (61) | ||
02.07.2006 - Nationale 3 - Schönberg | ||||||
H50 | 6390 m | 120 m | 0:55:30 | 8'41" | 3. (18) |