WebRes.helga-o.com |
16.03.2024 - Championnat de Belgique de nuit - Weris | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H. Masters C | 4250 m | 105 m | 1:03:57 | 15'03" | 7. (17) | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
H65 | 3940 m | 0:39:40 | 10'04" | 5. (19) | ||
08.03.2024 - Avond - Ham | ||||||
H:03 | 3500 m | 0:47:40 | 13'37" | 2. (15) | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
H65 | 5560 m | 1:01:05 | 10'59" | 11. (28) | ||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | ||||||
H. Masters C | 4010 m | 0:46:57 | 11'42" | 4. (15) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
H:04 | 4590 m | 0:46:24 | 10'07" | 6. (26) | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:04 | 4480 m | 0:37:04 | 8'16" | 2. (31) | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | ||||||
H:Zwart middel | 6180 m | 1:10:36 | 11'25" | 27. (43) | ||
27.01.2024 - Clubkampioenschap - LEOPOLDSBURG | ||||||
H. Masters C | 3650 m | 0:33:24 | 9'09" | 3. (9) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
H:04 | 4540 m | 0:56:47 | 12'30" | 8. (26) | ||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | ||||||
H:04 | 4000 m | 0:41:19 | 10'20" | 3. (22) | ||
12.01.2024 - Avondwedstrijd Kelchterhoef - Houthalen | ||||||
H:03 | 3280 m | 0:39:51 | 12'09" | 4. (12) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
SD | 4290 m | 0:44:30 | 10'22" | 21. (69) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
SD | 3910 m | 0:41:08 | 10'31" | 6. (46) | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
H:Oro-Hydro 4 | 3960 m | 0:42:53 | 10'50" | 5. (14) | ||
08.12.2023 - Avondwedstrijd SAHARA - LOMMEL | ||||||
H:03 | 3310 m | 0:43:18 | 13'05" | 6. (23) | ||
06.12.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | ||||||
H:06 | 4420 m | 0:41:06 | 9'18" | 2. (29) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 4000 m | 0:39:41 | 9'55" | 14. (33) | ||
01.12.2023 - VK Avond Prinsenpark - Retie | ||||||
H. Masters C | 3420 m | 0:44:02 | 12'53" | 4. (10) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
H:04 | 3920 m | 0:40:13 | 10'16" | 7. (23) | ||
17.11.2023 - Championnat de Défense Militaire - Militair Kampioenschap Defensie - Pelt | ||||||
H:Omloop 2 | 5000 m | 0:56:55 | 11'23" | 8. (31) | ||
17.10.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Arendonk | ||||||
H:05 | 4900 m | 1:06:51 | 13'39" | 6. (21) | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
H:04 | 4140 m | 0:42:15 | 10'12" | 7. (25) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
H. Masters C | 4100 m | 0:46:29 | 11'20" | 4. (10) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
H65 | 4860 m | 1:01:12 | 12'36" | 9. (23) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
H65 | 4190 m | 0:39:58 | 9'32" | 7. (16) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
O-H_short | 4030 m | 1:09:07 | 17'09" | 16. (35) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
O-H_short | 4040 m | 1:12:54 | 18'03" | 19. (40) | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | ||||||
H:03 | 3530 m | 0:43:43 | 12'23" | 6. (34) | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:03 | 3750 m | 0:56:41 | 15'07" | 22. (55) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
H65 | 5000 m | 110 m | 1:03:02 | 12'36" | 25. (38) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
H65 | 6300 m | 115 m | 1:39:39 | 15'49" | 22. (38) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
H65 | 3800 m | 55 m | 0:56:45 | 14'56" | 28. (39) | |
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 4150 m | 0:56:44 | 13'40" | 24. (38) | ||
25.03.2023 - KOS ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:04 | 4890 m | 0:54:02 | 11'03" | 10. (21) | ||
09.03.2023 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
06 | 4100 m | 0:57:16 | 13'58" | 11. (35) | ||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | ||||||
H:04 | 4190 m | 1:03:08 | 15'04" | 21. (32) | ||
03.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 3 - Louveterie La Gileppe | ||||||
H65 | 4340 m | 130 m | 0:57:12 | 13'11" | 8. (34) | |
02.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 2 - La Gileppe | ||||||
H65 | 4240 m | 35 m | 0:41:34 | 9'48" | 8. (36) | |
01.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 1 - Eupen | ||||||
H65 | 3490 m | 40 m | NCL | |||
25.06.2022 - Clubkampioenschap 2022 - HEUSDEN - ZOLDER | ||||||
H. Masters C | 0:36:38 | 4. (6) | ||||
08.06.2022 - Zwarte bergen - Luyksgestel | ||||||
H:03 | 3670 m | 0:41:40 | 11'21" | 2. (18) | ||
25.05.2022 - LenteLoop - Slagveld | ||||||
H:02 | 4500 m | 0:49:51 | 11'05" | 7. (30) | ||
24.04.2022 - Zwarte Horst - Luyksgestel | ||||||
H:02 | 4570 m | 0:49:32 | 10'50" | 5. (35) | ||
27.03.2022 - BK midden afstand - HELCHTERENBOS | ||||||
H65 | 3910 m | NCL | ||||
13.03.2022 - Nationale 2 LD SOFT - Ravels | ||||||
H65 | 4750 m | 0:44:47 | 9'26" | 6. (17) | ||
11.03.2022 - Avond-O Zwarte horst - Luyksgestel | ||||||
H:02 | 4700 m | 1:18:44 | 16'45" | 8. (18) | ||
05.03.2022 - CB Nuit - Schönberg | ||||||
H. Masters C | 4200 m | 130 m | 0:56:03 | 13'21" | 4. (11) | |
27.02.2022 - Graafsbos - Merksplas | ||||||
H:04 | 4140 m | 0:46:10 | 11'09" | 5. (27) | ||
25.02.2022 - Avond openingsaflossing - HECHTEL | ||||||
H. Open | 5440 m | 1:01:39 | 11'20" | 10. (15) | ||
20.02.2022 - Nationale Longue Distance - Nomont - Famelette | ||||||
H65 | 4040 m | 80 m | 0:52:00 | 12'52" | 4. (15) | |
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | ||||||
H:04 | 4530 m | 0:50:42 | 11'12" | 10. (35) | ||
11.02.2022 - VK Avond - Molenheide | ||||||
H. Masters C | 4530 m | 0:48:39 | 10'44" | 4. (7) | ||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | ||||||
H. Masters C | 3820 m | 0:37:10 | 9'44" | 4. (22) | ||
04.02.2022 - Avondwedstrijd HULSEN - BALEN - HULSEN | ||||||
H:03 | 3270 m | 0:36:27 | 11'09" | 1. (13) | ||
30.01.2022 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:04 | 4240 m | 0:40:21 | 9'31" | 5. (34) | ||
16.01.2022 - Regionale Hoge Rielen - LICHTAART | ||||||
H:04 | 4380 m | 0:35:22 | 8'04" | 2. (31) | ||
30.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 5 - HEESERBERGEN | ||||||
H65 | 4040 m | 0:39:26 | 9'46" | 6. (21) | ||
28.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 3 - POSTEL | ||||||
H65 | 4160 m | 0:37:52 | 9'06" | 6. (22) | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | ||||||
H65 | 4040 m | 0:41:56 | 10'23" | 9. (22) | ||
19.12.2021 - Regionale - Heidehuizen - Balen | ||||||
H:04 | 4020 m | 0:43:43 | 10'52" | 2. (26) | ||
12.12.2021 - Regionale DE BEELTJENS - WESTERLO | ||||||
H:04 | 4110 m | 0:44:01,421 | 10'43" | 4. (23) | ||
04.12.2021 - BK Avond / CB Nuit - Ham | ||||||
H. Masters C | 4470 m | 1:17:41 | 17'23" | 6. (10) | ||
28.11.2021 - Regionale - Kolisbos | ||||||
H:04 | 3950 m | 0:37:56 | 9'36" | 3. (17) | ||
26.11.2021 - VK Avond 2021 - Sonnisheide noord | ||||||
H. Masters C | 4570 m | 0:55:51 | 12'13" | 2. (10) | ||
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | ||||||
H:04 | 4100 m | 0:39:13 | 9'34" | 1. (14) | ||
12.11.2021 - Nacht Sledderlo - Sledderlo | ||||||
H:03 | 3530 m | 0:44:14 | 12'32" | 1. (11) | ||
11.11.2021 - Regionale dagwedstrijd Gielsbos - Regionale dagwedstrijd - Vosselaar | ||||||
H:04 | 4110 m | 0:35:12,281 | 8'34" | 3. (17) | ||
10.11.2021 - Militair regelmatigheidscriterium - Pijnven | ||||||
H:05 | 4900 m | 0:47:01 | 9'36" | 1. (27) | ||
07.11.2021 - Klompen-O 2021 - Galgenberg | ||||||
H:04 | 3700 m | 0:38:53 | 10'31" | 1. (14) | ||
06.11.2021 - Nationale Lange afstand - Dilsenerbos | ||||||
H65 | 4990 m | 160 m | 1:01:10 | 12'15" | 4. (12) | |
31.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 2 - Arnhemse Heide | ||||||
H65 | 3420 m | 0:30:58 | 9'03" | 7. (23) | ||
30.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 1 - Kootwijkerzand | ||||||
H65 | 5600 m | 0:55:30 | 9'55" | 6. (23) | ||
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | ||||||
H. Masters C | 4170 m | 0:39:08 | 9'23" | 9. (26) | ||
13.10.2021 - Militair Regelmatigheidscriterium - Houthalen-Helchteren | ||||||
H:04 | 6250 m | 0:57:27 | 9'12" | 5. (48) | ||
03.10.2021 - BK Aflossing - Weyervlakte | ||||||
H. Masters C | 3200 m | 0:37:55 | 11'51" | 1. (11) | ||
25.09.2021 - BK SPRINT - HOUTEM | ||||||
H65 | 1780 m | 0:15:19 | 8'36" | 5. (13) | ||
24.09.2021 - Aflossing Rik Thys - Opglabbeek | ||||||
H. Open | 5300 m | 0:54:12 | 10'14" | 0. (90) | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | ||||||
H65 | 4670 m | 0:43:52 | 9'24" | 4. (22) | ||
15.09.2021 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel-Eksel | ||||||
H:04 | 6600 m | 1:11:48 | 10'53" | 8. (39) | ||
05.09.2021 - Hoeverdijk - Pijnven | ||||||
H:04 | 4090 m | 0:43:05 | 10'32" | 2. (32) | ||
15.08.2021 - Flanders 3 days - De Winner - Hechtel-Eksel | ||||||
H65 | 5110 m | 1:11:44 | 14'02" | 13. (25) | ||
14.08.2021 - Flanders 3 days - De Gorten - Hechtel-Eksel | ||||||
H65 | 5280 m | 1:00:54 | 11'32" | 6. (25) | ||
13.08.2021 - Flanders 3 days - De Groote Hof - Hechtel-Eksel | ||||||
H65 | 5080 m | 0:56:54 | 11'12" | 6. (25) | ||
24.07.2021 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 5820 m | 1:11:49 | 12'20" | 17. (47) | ||
11.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 3 - St.Vith | ||||||
H65 | 4550 m | 80 m | 0:50:06 | 11'01" | 8. (31) | |
10.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 2 - St.Vith | ||||||
H65 | 4730 m | 50 m | 0:47:45 | 10'06" | 7. (31) | |
09.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 1 - St.Vith | ||||||
H65 | 3480 m | 50 m | 0:34:25 | 9'53" | 3. (31) | |
26.06.2021 - Championnat de Belgique de Moyenne Distance - SPA NORD | ||||||
H65 | 3150 m | 60 m | 0:34:49 | 11'03" | 4. (15) | |
20.06.2021 - Nationale Longue Distance - Botrange - Botrange | ||||||
H65 | 4100 m | 85 m | 0:51:16 | 12'30" | 4. (25) | |
06.06.2021 - City O - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:03 | 4650 m | 0:37:42 | 8'06" | 3. (29) | ||
29.05.2021 - O serie Galbergen - MOL | ||||||
H:02 | 4500 m | 0:43:19 | 9'38" | 4. (21) | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
H65 | 3320 m | 0:34:21 | 10'20" | 1. (22) | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | ||||||
H65 | 4980 m | 0:44:28 | 8'55" | 3. (18) | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
H65 | 2860 m | 20 m | 0:26:40 | 9'19" | 3. (19) | |
03.10.2020 - O serie Kempen - BALEN HULSEN | ||||||
H:01 | 5610 m | NCL | ||||
27.09.2020 - Championnat de Belgique et FRSO Longue distance - Stambruges | ||||||
H65 | 4300 m | 45 m | 0:50:46 | 11'48" | 3. (25) | |
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | ||||||
H65 | 5170 m | 0:48:20 | 9'20" | 2. (21) | ||
13.09.2020 - Nationale Sprint - Ville de Herve | ||||||
H65 | 2110 m | 60 m | 0:23:10 | 10'58" | 7. (14) | |
05.09.2020 - O serie kempen KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:01 | 5060 m | 0:43:57 | 8'41" | 20. (42) | ||
25.07.2020 - Gerhagen - Gerhagen | ||||||
H:02 | 6000 m | 0:58:56 | 9'49" | 11. (42) | ||
12.07.2020 - City-Orienteering: Oud-Waterschei - Genk | ||||||
H:02 | 5090 m | 0:42:18 | 8'18" | 11. (23) | ||
06.03.2020 - VK AVOND - PRINSENPARK | ||||||
H. Masters C | 3640 m | 0:36:18 | 9'58" | 2. (12) | ||
01.03.2020 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
H:04 | 6130 m | 0:57:52 | 9'26" | 8. (30) | ||
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | ||||||
H65 | 5200 m | 0:46:38 | 8'58" | 3. (19) | ||
14.02.2020 - Avond-O - Zwarte Horst | ||||||
H:02 | 4700 m | 1:01:39 | 13'07" | 2. (18) | ||
09.02.2020 - Régionale 9 parcours - Eupen | ||||||
H:Noir moyen | 4800 m | 180 m | 0:59:25 | 12'22" | 12. (39) | |
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART | ||||||
H:04 | 5950 m | 0:48:33 | 8'09" | 5. (35) | ||
31.01.2020 - Avond-O SportinGenk - Genk | ||||||
H:02 | 4510 m | 0:46:55 | 10'24" | 10. (22) | ||
19.01.2020 - Wintercriterium Gerhees-Wolputten - Ham | ||||||
H:04 | 6290 m | 1:03:06 | 10'01" | 10. (33) | ||
17.01.2020 - Avondcriterium DON BOSCO - Hechtel | ||||||
H:02 | 4500 m | 0:41:40 | 9'15" | 1. (22) | ||
12.01.2020 - Wintercriterium Witgoor - DESSEL | ||||||
H:04 | 5540 m | 0:46:37 | 8'24" | 2. (43) | ||
30.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 5 - Helchterenbos | ||||||
H60 | 4740 m | 0:36:29 | 7'41" | 5. (22) | ||
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | ||||||
H60 | 4450 m | 0:46:22 | 10'25" | 9. (22) | ||
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 3 - Opglabbeek | ||||||
H60 | 4670 m | 0:40:31 | 8'40" | 5. (22) | ||
27.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 2 - Solterheide | ||||||
H60 | 4900 m | 0:45:27 | 9'16" | 6. (21) | ||
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 1 - Hoge Mouw | ||||||
H60 | 4500 m | 0:42:30 | 9'26" | 11. (21) | ||
22.12.2019 - Boshoverheide - Weert | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:46:09 | 8'05" | 5. (27) | ||
15.12.2019 - Hertberg - Herselt | ||||||
H:04 | 6200 m | 0:58:08 | 9'22" | 8. (27) | ||
13.12.2019 - Avondcriterium - Houthalen - Kelchterhoef | ||||||
H:02 | 4650 m | 0:57:05 | 12'16" | 2. (19) | ||
08.12.2019 - Individueel herfstwisselbeker - HECHTEL | ||||||
H:IOF 4 | 5490 m | 0:54:07 | 9'51" | 2. (12) | ||
04.12.2019 - Memorial Day - Het Giels Bos | ||||||
H:02 | 4550 m | 0:42:41 | 9'22" | 5. (22) | ||
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo | ||||||
H:04 | 5500 m | 0:46:43 | 8'29" | 8. (34) | ||
29.11.2019 - Avond - Galbergen | ||||||
H:02 | 4880 m | 1:07:30 | 13'49" | 10. (29) | ||
21.11.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium - ZONHOVEN | ||||||
H:05 | 5430 m | 0:45:30 | 8'22" | 2. (14) | ||
11.11.2019 - North Sea Trophy - Day 3 - Koksijde - Bad | ||||||
H60 | 5150 m | 0:52:39 | 10'13" | 16. (41) | ||
10.11.2019 - North Sea Trophy - Day 2 - Plaats Duinen - Oostduinkerke | ||||||
H60 | 5130 m | 1:03:20 | 12'20" | 12. (41) | ||
09.11.2019 - North Sea Trophy - Day 1 - Koksijde - Schipsgatduinen | ||||||
H60 | 4070 m | 0:50:17 | 12'21" | 11. (41) | ||
02.11.2019 - Regional - e /Oml. - Balen | ||||||
H:01 | 3980 m | NCL | ||||
20.10.2019 - OV Kampioenschap Midden - De Elsakker | ||||||
H. Masters C | 3600 m | 0:31:44 | 8'48" | 3. (16) | ||
04.10.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium 2019 - Tielenkamp | ||||||
H:05 | 5040 m | 0:52:21 | 10'23" | 1. (39) | ||
15.09.2019 - BK RELAY - GENK | ||||||
H. Masters C | 4830 m | 0:44:09 | 9'08" | 5. (12) | ||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | ||||||
H60 | 5600 m | 120 m | 1:03:03 | 11'15" | 8. (18) | |
01.09.2019 - Nationale Longues Distances - Nassogne | ||||||
H60 | 5900 m | 155 m | 1:23:27 | 14'08" | 6. (17) | |
25.08.2019 - Championnat de Belgique Interclubs - SPA - Sources | ||||||
H60 | 5670 m | 230 m | 1:18:33 | 13'51" | 5. (12) | |
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H60 | 5840 m | 1:13:55 | 12'39" | 10. (22) | ||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H60 | 5740 m | 0:57:20 | 9'59" | 13. (24) | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H60 | 6030 m | 1:00:49 | 10'05" | 9. (24) | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H60 | 4150 m | 0:38:17 | 9'13" | 3. (24) | ||
11.08.2019 - Holven - Overpelt | ||||||
H:04 | 5610 m | 0:52:56 | 9'26" | 4. (18) | ||
04.08.2019 - Thuisblijverscross - Konijnenberg - Vosselaar | ||||||
H:Technisch - 4Km | 4110 m | NCL | ||||
26.06.2019 - Vossemeren Lommel - Vossemeren | ||||||
H:02 | 4620 m | 0:50:15 | 10'52" | 7. (11) | ||
23.06.2019 - Belgian Club Relay - Vielsalm - So Bêchefa | ||||||
Belgian club Relay | 4900 m | 0:53:25 | 10'54" | 18. (42) | ||
19.06.2019 - Lenteloop Groote Cirkel - Reusel | ||||||
H:02 | 4500 m | 0:52:19 | 11'37" | 7. (19) | ||
16.06.2019 - Regionale Balendijk - Lommel | ||||||
H:04 | 4970 m | 1:00:40 | 12'12" | 8. (24) | ||
10.06.2019 - Belgium 3 days - Day 3 - Marche - en - Famenne | ||||||
H60 | 4280 m | 0:53:35 | 12'31" | 13. (27) | ||
09.06.2019 - Belgium 3 days - Day 2 - Marche - en - Famenne | ||||||
H60 | 5300 m | 1:04:31 | 12'10" | 15. (27) | ||
08.06.2019 - Belgium 3 days - Day 1 - Marche - en - Famenne | ||||||
H60 | 5620 m | 0:50:59 | 9'04" | 6. (27) | ||
01.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
LD | 7600 m | 1:18:27 | 10'19" | 3. (8) | ||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | ||||||
H60 | 2310 m | 0:24:46 | 10'43" | 5. (8) | ||
15.05.2019 - Het Slagveld - Ham | ||||||
H:02 | 3960 m | 0:33:14 | 8'23" | 6. (33) | ||
05.05.2019 - Stads-O Geel - Geel | ||||||
H:04 | 3200 m | 0:51:19 | 16'02" | 11. (17) | ||
25.04.2019 - Schifting Militair Kampioenschap - Hechtelse Duinen | ||||||
04 | 6300 m | 0:56:33 | 8'58" | 5. (21) | ||
24.04.2019 - Lenteloop Hulsen - BALEN - HULSEN | ||||||
02 | 4760 m | 0:49:15 | 10'20" | 6. (29) | ||
22.04.2019 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 5470 m | 0:46:46 | 8'32" | 6. (41) | ||
13.04.2019 - BOS #2: Grote Hof - Hobos - Hechtel-Eksel | ||||||
H:01 | 6870 m | 0:53:17 | 7'45" | 8. (19) | ||
07.04.2019 - VK Sprint - Tessenderlo | ||||||
HMC | 2440 m | 0:19:32 | 8'00" | 9. (24) | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
H60 | 1300 m | 0:30:18 | 23'18" | 20. (24) | ||
29.03.2019 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - LEOPOLDSBURG | ||||||
05 | 4900 m | 0:40:58 | 8'21" | 1. (54) | ||
24.03.2019 - Regionale Sledderlo - Genk | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:49:56 | 8'55" | 4. (35) | ||
21.03.2019 - Challenge Autmans 2019 - Eupen Schönefeld | ||||||
OPEN | 6000 m | NCL | ||||
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | ||||||
H60 | 4760 m | 0:42:14 | 8'52" | 8. (21) | ||
22.02.2019 - BK avond - Opoeteren | ||||||
HMC | 5170 m | 1:02:18 | 12'03" | 1. (12) | ||
21.02.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium - Dessel-Witgoor | ||||||
06 | 4470 m | 0:49:08 | 10'59" | 2. (16) | ||
17.02.2019 - Nationale 1 LD - Schönefeld | ||||||
H60 | 5500 m | 150 m | 0:56:19 | 10'14" | 5. (21) | |
15.02.2019 - Regional - Kolenspoor - Genk | ||||||
H:02 | 4500 m | 0:58:44 | 13'03" | 7. (24) | ||
10.02.2019 - Valentijn wintercriterium - Sonnis Noord Helchteren | ||||||
H:04 | 5690 m | 0:50:10 | 8'48" | 8. (30) | ||
08.02.2019 - VK avond - Leopoldsburg | ||||||
HMC | 3400 m | 0:35:43 | 10'30" | 4. (12) | ||
03.02.2019 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
H:04 | 5800 m | 0:50:07 | 8'38" | 5. (37) | ||
01.02.2019 - Nacht OL Einderheide - Riethoven | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:57:56 | 12'35" | 5. (12) | ||
31.01.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium Helchterenbos - Leopoldsburg | ||||||
05 | 5680 m | 0:45:13 | 7'57" | 1. (38) | ||
18.01.2019 - Avondcriterium Desselse Heide - Witgoor - DESSEL | ||||||
H:02 | 4710 m | 1:12:23 | 15'22" | 3. (22) | ||
13.01.2019 - Wintercriterium Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:04 | 5650 m | 0:52:57 | 9'22" | 11. (45) | ||
06.01.2019 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:44:38 | 7'58" | 11. (31) | ||
04.01.2019 - AvondOL Kesselse Heide - Kesselse Heide | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:44:28 | 9'40" | 12. (31) | ||
30.12.2018 - Sylvester 2018 - day 5 - Vlierden | ||||||
H60 | 4400 m | 0:37:00 | 8'24" | 7. (21) | ||
29.12.2018 - Sylvester 2018 - day 4 - Houthalen | ||||||
H60 | 4840 m | 0:38:30 | 7'57" | 10. (24) | ||
28.12.2018 - Sylvester 2018 - day 3 - Houthalen | ||||||
H60 | 4640 m | 0:39:54 | 8'35" | 8. (23) | ||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | ||||||
H60 | 4440 m | 0:37:57 | 8'32" | 9. (23) | ||
26.12.2018 - Sylvester 2018 - day 1 - Maasmechelen | ||||||
H60 | 4400 m | 85 m | 0:45:52 | 10'25" | 13. (24) | |
23.12.2018 - Wintercriterium - Witte Bergen | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:49:54 | 8'45" | 6. (35) | ||
16.12.2018 - Herfstwisselbeker - Grobbendonk | ||||||
H:4 Oro-Hydro | 5500 m | 0:47:10 | 8'34" | 5. (13) | ||
08.12.2018 - BK/VK Nacht - Schrikkelberg - Sterrebeek | ||||||
HMC | 4640 m | 1:01:26 | 13'14" | 1. (13) | ||
02.12.2018 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo-Sanicol | ||||||
H:04 | 5650 m | 0:44:32 | 7'52" | 10. (42) | ||
30.11.2018 - Avondcriterium Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:02 | 4360 m | 0:52:49 | 12'06" | 6. (26) | ||
29.11.2018 - Interkorpsen 2018 - Leopoldsburg | ||||||
05 | 4370 m | 0:34:45 | 7'57" | 1. (33) | ||
23.11.2018 - Avondcriterium Hoge Mouw - Hoge Mouw | ||||||
H:02 | 4480 m | 0:52:24 | 11'41" | 7. (23) | ||
22.11.2018 - Militair Regelmatigheidscriterium - REGULARITE ZONHOVEN - ZONHOVEN | ||||||
05 | 5300 m | 0:46:47 | 8'49" | 2. (31) | ||
18.11.2018 - Wintercriterium Keiheuvel - BALEN | ||||||
H:04 | 5940 m | 0:54:02 | 9'05" | 13. (46) | ||
15.11.2018 - Avond-O Genk-Sportcentrum - Genk | ||||||
H:02 | 4150 m | 0:41:12 | 9'55" | 7. (23) | ||
11.11.2018 - Klompen OL VVO - Oostelbeersche heide | ||||||
H:04 | 5800 m | 0:54:42 | 9'25" | 8. (24) | ||
09.11.2018 - Avondaflossing - Holven | ||||||
Open | 4330 m | 0:43:04 | 9'56" | 13. (25) | ||
08.11.2018 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | ||||||
04 | 6750 m | 0:59:16 | 8'46" | 10. (69) | ||
04.11.2018 - VK middel - Gruitrode | ||||||
HMC | 3740 m | 0:47:45 | 12'46" | 6. (28) | ||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | ||||||
H60 | 4940 m | 0:50:14 | 10'10" | 4. (18) | ||
14.10.2018 - Nat Lang De Roeler - | ||||||
H60 | 5100 m | 0:50:00 | 9'48" | 2. (15) | ||
07.10.2018 - Nationale lang Helchterenbos - HELCHTEREN | ||||||
H60 | 6190 m | 1:13:08 | 11'48" | 13. (17) | ||
30.09.2018 - Championnat de Belgique Sprint - Stavelot | ||||||
H60 | 2260 m | 0:23:57 | 10'35" | 8. (12) | ||
28.09.2018 - Aflossing Rik Thys - Pijnven | ||||||
Aflossing Rik Thys | 5220 m | 0:43:20 | 8'18" | 23. (98) | ||
09.09.2018 - Championnat de Belgique de Relais - Les Fossés | ||||||
H. Masters C | 4100 m | 0:43:09 | 10'31" | 3. (9) | ||
06.09.2018 - Régularité militaire - Marche-en-Famenne | ||||||
04 | 5600 m | 0:53:35 | 9'34" | 10. (50) | ||
02.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Championnats de Belgique - Longue distance - Chimay - Bois Robert | ||||||
H60 | 5690 m | 175 m | 1:00:06 | 10'33" | 6. (24) | |
26.08.2018 - BK Clubaflossing - Vierveld | ||||||
Belgian club Relay | 5660 m | 1:16:06 | 13'26" | 0. (36) | ||
19.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 3 - Hechtelse Duinen | ||||||
H60 | 5030 m | 0:54:41 | 10'52" | 10. (27) | ||
18.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - Day 2 - Spiekelspade | ||||||
H60 | 5140 m | 0:43:35 | 8'28" | 6. (27) | ||
17.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 1 - Don Bosco Fitometer | ||||||
H60 | 4090 m | 0:38:45 | 9'28" | 15. (28) | ||
12.08.2018 - Hoevenzavel - Genk | ||||||
H:03 | 4770 m | 0:36:52 | 7'43" | 2. (21) | ||
05.08.2018 - Thuisblijverscross - Stadpark Turnhout | ||||||
H:02 | 4690 m | 0:44:37 | 9'30" | 18. (33) | ||
28.07.2018 - Regionale - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 5400 m | 0:50:03 | 9'16" | 8. (43) | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | ||||||
H. Masters C | 2400 m | 0:21:51 | 9'06" | 8. (21) | ||
10.06.2018 - NK relay - daginschrijving - Zwarte horst | ||||||
LD | 7800 m | 1:38:57 | 12'41" | 12. (28) | ||
21.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Bouillon City | ||||||
H60 | 4400 m | 1:02:11 | 14'07" | 12. (28) | ||
20.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Pussemange | ||||||
H60 | 6000 m | 1:04:32 | 10'45" | 9. (28) | ||
19.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Sugny | ||||||
H60 | 3200 m | 0:28:38 | 8'56" | 7. (27) | ||
09.05.2018 - Lenteloop Genk City - GENK | ||||||
H:02 | 4500 m | 0:57:11 | 12'42" | 9. (19) | ||
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | ||||||
H60 | 4000 m | 0:45:55 | 11'28" | 6. (20) | ||
25.04.2018 - Lenteloop Dommelhof-Pelter Rally - Neerpelt | ||||||
H:02 | 5220 m | 0:49:45 | 9'31" | 18. (47) | ||
19.04.2018 - MdBn 1C/1Gr - Leopoldsburg | ||||||
4 | 6100 m | 1:05:57 | 10'48" | 1. (106) | ||
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 5180 m | 0:47:29 | 9'10" | 7. (42) | ||
29.03.2018 - Challenge Autmans 2018 - EUPEN Schönefeld | ||||||
OPEN | 5800 m | 110 m | 1:12:18 | 12'27" | 29. (89) | |
25.03.2018 - Nationale ABSO - Esneux-Sud | ||||||
H60 | 5000 m | 165 m | 0:57:10 | 11'26" | 7. (18) | |
22.03.2018 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - LEOPOLDSBURG | ||||||
4 | 6300 m | 0:54:04 | 8'34" | 8. (98) | ||
17.03.2018 - BM Nacht - Hahnenberg | ||||||
H. Masters C | 4550 m | 100 m | 0:56:32 | 12'25" | 1. (11) | |
08.03.2018 - Régularité militaire regelmatigheid - Spa | ||||||
4 | 5800 m | 175 m | 1:04:58 | 11'12" | 9. (53) | |
23.02.2018 - Avondoriëntatie Sanicol - Leopoldsburg | ||||||
H:02 | 4700 m | 0:44:38 | 9'29" | 1. (24) | ||
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | ||||||
H:04 | 5400 m | 0:48:48 | 9'02" | 6. (35) | ||
11.02.2018 - Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:04 | 5320 m | 0:51:22 | 9'39" | 13. (44) | ||
03.02.2018 - Clubkampioenschap 2018 - ZILVERMEER - MOL | ||||||
H. Masters C | 0:41:53 | 10. (10) | ||||
26.01.2018 - Avondcriterium BRASEL - DESSEL | ||||||
H:02 | 4500 m | 0:49:33 | 11'00" | 12. (23) | ||
14.01.2018 - Wintercriterium Koersel 't Fonteintje - KOERSEL | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:53:01 | 9'18" | 7. (37) | ||
07.01.2018 - Ploegenwedstrijd - Gerhagen | ||||||
H:04 | 6100 m | 0:57:57 | 9'30" | 6. (24) | ||
05.01.2018 - JENEVERCROSS - KESSELSE HEIDE | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:42:27 | 9'13" | 7. (21) | ||
30.12.2017 - Sylvester 2017 - Herentals | ||||||
H60 | 4510 m | 0:47:48 | 10'35" | 13. (18) | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | ||||||
H60 | 3500 m | 0:37:17 | 10'39" | 7. (20) | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | ||||||
H60 | 4800 m | 0:44:01 | 9'10" | 6. (23) | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | ||||||
H60 | 3810 m | 0:45:47 | 12'00" | 13. (21) | ||
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk | ||||||
H60 | 4450 m | 0:41:51 | 9'24" | 10. (24) | ||
17.12.2017 - Wintercriterium Kattevenia - GENK | ||||||
H:04 | 5900 m | 0:52:32 | 8'54" | 6. (32) | ||
10.12.2017 - Galbergen - Mol | ||||||
H:04 | 5060 m | 0:51:36 | 10'11" | 8. (21) | ||
03.12.2017 - Sinterklaascross - Leopoldsburg | ||||||
H:09 | 7700 m | 1:02:24 | 8'06" | 9. (28) | ||
01.12.2017 - Avondwedstrijd Bokrijk - Genk | ||||||
H:02 | 5400 m | 0:56:11 | 10'24" | 10. (33) | ||
26.11.2017 - Wintercriterium Willekensberg St Ferdinand - LUMMEN | ||||||
H:04 | 5800 m | 0:52:03 | 8'58" | 9. (40) | ||
24.11.2017 - Kepkensberg Avondwedstrijd - Ham | ||||||
H:02 | 4380 m | 0:54:44 | 12'29" | 6. (25) | ||
23.11.2017 - REGULARITE ZONHOVEN - ZONHOVEN | ||||||
4 | 6400 m | 0:54:09 | 8'27" | 15. (74) | ||
19.11.2017 - Herfstwisselbeker - Maasmechelen | ||||||
H:14 | 5700 m | 0:57:02 | 10'00" | -- (7) | ||
29.10.2017 - Tweedaagse van de Veluwe - Wekerom | ||||||
H60 | 3900 m | 0:37:24 | 9'35" | 15. (25) | ||
28.10.2017 - Tweedaagse van de Veluwe - Kootwijk | ||||||
H60 | 6100 m | 1:02:18 | 10'12" | 13. (25) | ||
15.10.2017 - Vlaams Kampioenschap Aflossing - Leopoldsburg | ||||||
H. Open | 5800 m | 1:10:27 | 12'08" | 24. (70) | ||
14.10.2017 - Kampioenschap NMBS - Lommel | ||||||
H:06 | 5300 m | 0:49:14 | 9'17" | 5. (15) | ||
08.10.2017 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:56:11 | 10'01" | 1. (23) | ||
01.10.2017 - Nationale lang Kelchterhoef - Sonnis - HOUTHALEN | ||||||
H60 | 5800 m | 0:56:27 | 9'43" | 5. (17) | ||
29.09.2017 - Aflossing Rik Thys - Maasmechelen | ||||||
H. Open | 5400 m | 1:03:23 | 11'44" | 41. (99) | ||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | ||||||
H60 | 5560 m | 40 m | 0:57:11 | 10'17" | 8. (20) | |
03.09.2017 - Regionale Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:04 | 5900 m | 1:05:16 | 11'03" | 17. (41) | ||
27.08.2017 - BM Interclubs - Hinter den Sandgruben | ||||||
H60 | 4700 m | 110 m | 0:48:42 | 10'21" | 6. (18) | |
15.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-Oost | ||||||
H60 | 4450 m | 1:05:27 | 14'42" | 7. (14) | ||
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West | ||||||
H60 | 4810 m | 0:48:57 | 10'10" | 7. (14) | ||
12.08.2017 - 4 Days of Flanders - Kolenspoor | ||||||
H60 | 3440 m | 0:45:29 | 13'13" | 10. (14) | ||
06.08.2017 - Régionale 9 couleurs - Spa Sources | ||||||
Noir moyen | 6630 m | 185 m | 1:22:54 | 12'30" | 24. (67) | |
28.07.2017 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 5600 m | 1:06:25 | 11'51" | 11. (36) | ||
09.07.2017 - HTC O-Run - Eindhoven | ||||||
H:03 | 4400 m | 0:40:03 | 9'06" | 6. (24) | ||
25.06.2017 - Nationale MD - Bois des Manants | ||||||
H60 | 3300 m | 70 m | 0:38:30 | 11'40" | 5. (10) | |
14.06.2017 - Lenteloop Groote Cirkel - Reusel | ||||||
H:02 | 5500 m | 1:08:53 | 12'31" | 13. (23) | ||
11.06.2017 - Nationale long distance 3 - St - Hubert Les Abanages | ||||||
H60 | 6300 m | 1:39:44 | 15'49" | 2. (14) | ||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | ||||||
H60 | 5900 m | 1:03:31 | 10'45" | 28. (41) | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | ||||||
H60 | 5400 m | 0:53:55 | 9'59" | 16. (43) | ||
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN | ||||||
H60 | 3600 m | 0:39:49 | 11'03" | 19. (45) | ||
17.04.2017 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 5030 m | 0:52:59 | 10'32" | 14. (33) | ||
09.04.2017 - Nationale L.D. - Küchelscheid | ||||||
H60 | 4450 m | 70 m | 0:45:11 | 10'09" | 8. (22) | |
02.04.2017 - Régionale Interland - Herbeumont | ||||||
H:Noir moyen | 6000 m | 310 m | 1:37:47 | 16'17" | 7. (8) | |
31.03.2017 - Wisselbeker Comd Kamp BEVERLO - HEPPEN | ||||||
4 | 6400 m | 1:03:19 | 9'53" | 12. (59) | ||
12.03.2017 - Regionale HOGE RIELEN - KASTERLEE | ||||||
H:04 | 5900 m | 0:50:36 | 8'34" | 5. (25) | ||
11.03.2017 - BK Avond - Hoge Mouw | ||||||
H. Masters C | 3200 m | 0:40:26 | 12'38" | 2. (15) | ||
05.03.2017 - Regionale Holven - Overpelt | ||||||
H:04 | 5250 m | 0:55:03 | 10'29" | 7. (32) | ||
26.02.2017 - Nationale 1 - Schootshei | ||||||
H60 | 5300 m | 125 m | 0:54:47 | 10'20" | 6. (18) | |
24.02.2017 - Avondwedstrijd - Ham | ||||||
H:02 | 4160 m | 0:51:38 | 12'24" | 3. (21) | ||
19.02.2017 - Championnat BEL Middle Distance - Godinne | ||||||
H60 | 3300 m | 100 m | NCL | |||
17.02.2017 - VK Avond Masy Noord - MEEUWEN | ||||||
H. Masters C | 4700 m | 0:56:54 | 12'06" | 1. (10) | ||
12.02.2017 - Valentijn wintercriterium - KOERSEL | ||||||
H:04 | 5100 m | 0:43:43 | 8'34" | 7. (34) | ||
27.01.2017 - Régularité Militaire - Malonne | ||||||
4 | 5100 m | 180 m | 0:55:28 | 10'52" | 6. (69) | |
15.01.2017 - Wintercriterium Helchterenbos - KOERSEL | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:54:40 | 9'35" | 10. (34) | ||
08.01.2017 - Wintercriterium - Kamp Grobbendonk | ||||||
H:04 | 5400 m | 0:43:57 | 8'08" | 8. (36) | ||
06.01.2017 - Nachtcriterium - Kesselse Heide | ||||||
H:02 | 4700 m | 0:45:06 | 9'35" | 6. (17) | ||
30.12.2016 - Sylvester5-2016 - Meeuwen-Gruitrode | ||||||
H60 | 4400 m | 0:48:07 | 10'56" | 15. (27) | ||
29.12.2016 - Sylvester5-2016 - Ravels | ||||||
H60 | 3450 m | 0:30:40 | 8'53" | 9. (24) | ||
28.12.2016 - Sylvester5-2016 - Oostelbeers | ||||||
H60 | 4700 m | 0:41:47 | 8'53" | 10. (24) | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | ||||||
H60 | 4500 m | 0:37:08 | 8'15" | 9. (28) | ||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | ||||||
H60 | 4640 m | 0:46:57 | 10'07" | 15. (28) | ||
18.12.2016 - Wintercriterium - Molenheide Poppel | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:54:12 | 9'40" | 7. (33) | ||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | ||||||
H. Masters C | 3600 m | 0:33:52 | 9'24" | 4. (27) | ||
09.12.2016 - Avondcriterium Willekensberg - LUMMEN | ||||||
H:02 | 4700 m | 0:48:24 | 10'17" | 12. (24) | ||
04.12.2016 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 5800 m | 0:51:13 | 8'49" | 7. (31) | ||
27.11.2016 - Regionale Kolenspoor - Genk | ||||||
H:04 | 5000 m | 0:56:00 | 11'11" | 17. (31) | ||
24.11.2016 - Wisselbeker Comd Prov Limburg - Zonhoven | ||||||
4 | 6400 m | 1:03:07 | 9'51" | 14. (60) | ||
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:ORO-HYDRO 4 | 5500 m | 25 m | 0:58:03 | 10'33" | 7. (20) | |
04.11.2016 - Nachtaflossing - Kasterlee | ||||||
OPEN | 3000 m | 0:34:09 | 11'23" | 11. (29) | ||
23.10.2016 - Regionale - Herenlaak - | ||||||
H:04 | 5200 m | 0:47:39 | 9'09" | 6. (31) | ||
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | ||||||
H60 | 5400 m | 0:54:10 | 10'01" | 1. (22) | ||
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | ||||||
H60 | 4900 m | 1:01:23 | 12'31" | 2. (16) | ||
02.10.2016 - Belgian Clubs Relay - Leopoldsburg | ||||||
Open | 6700 m | 0:58:42 | 8'45" | 30. (39) | ||
30.09.2016 - Rik Thys 2016 - Weyervlakte | ||||||
OPEN | 5900 m | 0:51:38 | 8'45" | 36. (106) | ||
25.09.2016 - BM Staffel - Emmels/Windräder | ||||||
H. Masters C | 3740 m | 0:48:47 | 13'02" | 8. (12) | ||
15.09.2016 - REGELMATIGHEIDSCRITERIUM - KOERSEL | ||||||
H:04 | 6700 m | NCL | ||||
11.09.2016 - Nationale longue distance - Bertrix | ||||||
H60 | 5900 m | 1:03:21 | 10'44" | 10. (22) | ||
04.09.2016 - Champ. Belgique Longue Distance - Montenau | ||||||
H60 | 5280 m | 1:05:11 | 12'20" | 7. (17) | ||
27.08.2016 - Nationale Longue distance - Anlier | ||||||
H60 | 5900 m | 115 m | 1:01:27 | 10'24" | 1. (12) | |
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | ||||||
H60 | 5700 m | 140 m | 2:02:24 | 21'28" | 18. (23) | |
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | ||||||
H60 | 4100 m | 100 m | 0:49:40 | 12'06" | 6. (24) | |
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | ||||||
H60 | 4400 m | 70 m | 0:50:51 | 11'33" | 5. (24) | |
07.08.2016 - Thuisblijverscross - Marienborgh | ||||||
H:02 | 6700 m | 1:14:06 | 11'03" | 17. (44) | ||
12.06.2016 - Regionale Zillebos - Melberg - GENK | ||||||
H:04 | 5800 m | 1:11:20 | 12'17" | 3. (26) | ||
25.05.2016 - Lenteloop Engstraat - Meerhout | ||||||
H:02 | 4020 m | 0:36:38 | 9'06" | 5. (33) | ||
22.05.2016 - VK Aflossing - Ham | ||||||
H. Open | 5800 m | 0:59:21 | 10'13" | 33. (50) | ||
16.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Herbeumont | ||||||
H60 | 4500 m | 240 m | 1:10:07 | 15'34" | 23. (48) | |
15.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing - Les Fossés | ||||||
H60 | 3500 m | 55 m | 0:33:52 | 9'40" | 11. (47) | |
14.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing | ||||||
H60 | 5000 m | 200 m | 0:58:49 | 11'45" | 18. (48) | |
17.04.2016 - Regionale BRASEL - DESSEL | ||||||
H:04 | 5500 m | 0:54:59 | 9'59" | 17. (31) | ||
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | ||||||
H60 | 4790 m | 0:51:45 | 10'48" | 8. (23) | ||
03.04.2016 - Nationale Competitie 3 - Einderheide | ||||||
H:04 | 4500 m | 0:51:58 | 11'32" | 14. (39) | ||
28.03.2016 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 5500 m | 0:52:18 | 9'30" | 13. (47) | ||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | ||||||
H60 | 3040 m | 0:41:15 | 13'34" | 14. (24) | ||
13.03.2016 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:04 | 5400 m | 0:44:01 | 8'09" | 5. (30) | ||
12.03.2016 - Championnat BEL Nuit - Acoz | ||||||
H. Masters C | 4400 m | 165 m | 1:03:33 | 14'26" | 2. (14) | |
06.03.2016 - Regionale DE BEELTJES - WESTERLO | ||||||
H:04 | 5400 m | 0:50:34 | 9'21" | 3. (24) | ||
04.03.2016 - VK Avond - Prinsenpark | ||||||
H. Masters C | 3200 m | 0:37:12 | 11'37" | 2. (9) | ||
28.02.2016 - 1e Nat De Roeler - | ||||||
H60 | 6000 m | 0:54:57 | 9'09" | 7. (26) | ||
26.02.2016 - Ijzeren paal - | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:44:29 | 9'40" | 6. (20) | ||
14.02.2016 - Valentijn Wintercriterium - Kechterhoef - Houthalen | ||||||
H:04 | 5900 m | 0:54:02 | 9'09" | 7. (27) | ||
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | ||||||
H60 | 6010 m | 0:55:27 | 9'13" | 3. (15) | ||
29.01.2016 - Avondloop - Genemeer | ||||||
H:02 | 4510 m | 1:07:57 | 15'03" | 17. (22) | ||
17.01.2016 - Wintercriterium Staleyckerheide - STAL - KOERSEL | ||||||
H:04 | 6000 m | 0:47:21 | 7'53" | 5. (51) | ||
30.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Zuid | ||||||
H60 | 4200 m | 0:39:14 | 9'20" | 8. (24) | ||
29.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Noord | ||||||
H60 | 4500 m | 0:57:03 | 12'40" | 15. (24) | ||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | ||||||
H60 | 4300 m | 0:41:53 | 9'44" | 10. (25) | ||
27.12.2015 - Sylvester 2015 - Ossendrecht | ||||||
H60 | 4400 m | 0:48:31 | 11'01" | 14. (27) | ||
26.12.2015 - Sylvester 2015 - Kattevenia | ||||||
H60 | 5100 m | 0:45:52 | 8'59" | 8. (26) | ||
11.12.2015 - Avondcriterium KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:02 | 4800 m | NCL | ||||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | ||||||
H. Masters C | 3500 m | 0:27:36 | 7'53" | 13. (29) | ||
27.11.2015 - Avond Kepkensberg - Ham | ||||||
H:02 | 5040 m | 1:02:23 | 12'22" | 10. (20) | ||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:12 | 5200 m | 0:42:34 | 8'11" | 7. (22) | ||
13.11.2015 - Herfstwisselbeker - daginschrijving - Sanicol | ||||||
H:01 | 4700 m | 0:46:26 | 9'52" | 2. (7) | ||
08.11.2015 - Wsselbeker Staepelaere Individueel - Balen Keiheuvel | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:39:15 | 8'31" | 1. (17) | ||
25.09.2015 - Wisselbeker Rik Thijs - Gruitrode | ||||||
OPEN | 5800 m | 1:15:21 | 12'59" | 16. (121) | ||
20.09.2015 - Rik Thys - Den ijzeren paal - Kerkhoven | ||||||
H:04 | 5800 m | 2:05:12 | 21'35" | 22. (32) | ||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | ||||||
H60 | 6400 m | 1:15:08 | 11'44" | 10. (25) | ||
29.08.2015 - IK2015 - WOLFSBUSCH | ||||||
H60 | 4760 m | 155 m | 0:53:35 | 11'15" | 7. (19) | |
23.08.2015 - Regionale - Hertberg - Hertberg | ||||||
H:04 | 5740 m | 1:05:31 | 11'24" | 15. (37) | ||
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H60 | 5200 m | 2:40:15 | 30'49" | 24. (25) | ||
15.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H60 | 5400 m | 0:57:07 | 10'34" | 7. (24) | ||
14.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H60 | 4700 m | 0:45:32 | 9'41" | 15. (26) | ||
25.07.2015 - Regionale-Gerhagen Bosmuseum - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 5800 m | 1:16:19 | 13'09" | 10. (35) | ||
05.07.2015 - Regionale zomerwedstrijd - Lange Duinen | ||||||
H:03 | 5100 m | 1:08:43 | 13'28" | 7. (9) | ||
21.06.2015 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
H60 | 4850 m | 205 m | 1:19:05 | 16'18" | 20. (27) | |
07.06.2015 - Regionale Zillebos & Melberg - GENK | ||||||
H:04 | 5600 m | 1:11:24 | 12'45" | 10. (28) | ||
03.06.2015 - Lenteloop Lommel sportvelden - LOMMEL | ||||||
H:02 | 4600 m | NCL | ||||
20.05.2015 - Lenteloop "Diest" - Diest | ||||||
H:02 | 4900 m | 0:59:54 | 12'13" | 18. (42) | ||
17.05.2015 - Zwarte Bergen (NC3) - Zwarte Bergen | ||||||
H:03 | 6100 m | 1:01:10 | 10'01" | 21. (48) | ||
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren | ||||||
H60 | 2100 m | 0:14:06 | 6'42" | 5. (20) | ||
06.05.2015 - Lenteloop DE VOSSEMEREN - LOMMEL | ||||||
H:02 | 4700 m | NCL | ||||
03.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H60 | 4300 m | 60 m | 0:45:03 | 10'28" | 9. (43) | |
02.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H60 | 4100 m | 100 m | 0:35:58 | 8'46" | 2. (47) | |
01.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H60 | 5100 m | 150 m | 0:45:18 | 8'52" | 8. (49) | |
26.04.2015 - Estival - FRSO - OLVE - SCHÖNBERG | ||||||
H:04 | 5500 m | 160 m | 0:57:14 | 10'24" | 5. (18) | |
12.04.2015 - Nationale Longue Distance - Olloy-sur-Viroin | ||||||
H60 | 5000 m | 240 m | 1:21:24 | 16'16" | 13. (26) | |
06.04.2015 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 5680 m | 0:52:32 | 9'14" | 11. (48) | ||
03.04.2015 - Wisselbeker Comd Kamp BEVERLO - De Weyervlakte | ||||||
H:05 | 6000 m | 0:53:27 | 8'54" | 4. (25) | ||
29.03.2015 - BK Aflossing - Kasterlee | ||||||
H. Masters C | 3700 m | 0:30:50 | 8'20" | 3. (17) | ||
22.03.2015 - Regionale Pelter Rally - Neerpelt | ||||||
H:04 | 5460 m | 0:47:53 | 8'46" | 9. (34) | ||
15.03.2015 - Regionale wedstrijd 't FONTEINTJE - KOERSEL | ||||||
H:03 | 0:50:07 | 3. (26) | ||||
14.03.2015 - Belgisch kampioenschap AVOND - Koersel 't Fonteintje | ||||||
H. Masters C | 5200 m | 0:53:23 | 10'15" | 1. (19) | ||
08.03.2015 - Nationale 2 - Zonhoven | ||||||
H60 | 6140 m | 0:51:29 | 8'23" | 5. (31) | ||
06.03.2015 - VK avond - Gruitroderbos | ||||||
H. Masters C | 3400 m | 0:55:18 | 16'15" | 4. (10) | ||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | ||||||
H60 | 5050 m | 150 m | 0:48:38 | 9'37" | 5. (32) | |
22.02.2015 - Nationale MD - Jurbise | ||||||
H60 | 4100 m | 0:42:20 | 10'19" | 3. (22) | ||
15.02.2015 - VALENTIJN - Wintercriterium - Lommel - SAHARA | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:51:10 | 8'58" | 13. (51) | ||
13.02.2015 - Avond-O St. Martensberg - St. Martensberg | ||||||
H:02 | 4800 m | 0:50:17 | 10'28" | 6. (23) | ||
25.01.2015 - MERODESE BOSSEN - MERODESE BOSSEN | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:56:03 | 9'49" | 11. (34) | ||
23.01.2015 - Avondloop - Teunenberg | ||||||
H:02 | 4450 m | 0:47:19 | 10'37" | 5. (22) | ||
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | ||||||
H:04 | 5100 m | 0:51:18 | 10'03" | 9. (40) | ||
11.01.2015 - WINTERCRITERIUM - DE KLINGE | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:53:26 | 9'22" | 11. (29) | ||
30.12.2014 - Sylvester5-2014 - Gerhees | ||||||
H55 | 4200 m | 0:45:02 | 10'43" | 15. (23) | ||
28.12.2014 - Sylvester5-2014 - Weyervlakte | ||||||
H55 | 5200 m | 0:50:45 | 9'45" | 16. (29) | ||
26.12.2014 - Sylvester5-2014 - Brouwhuisseheide | ||||||
H55 | 5100 m | 0:41:58 | 8'13" | 10. (25) | ||
21.12.2014 - Wintercriterium WILLEKENSBERG - LUMMEN | ||||||
H:04 | 6000 m | 0:53:29 | 8'54" | 14. (48) | ||
14.12.2014 - Rodenberg - Tessenderlo | ||||||
H:04 | 4400 m | 0:43:39 | 9'55" | 8. (37) | ||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:48:11 | 8'36" | 19. (53) | ||
30.11.2014 - Wintercriterium - Ravels Noord | ||||||
H:04 | 5610 m | 0:53:51 | 9'35" | 17. (36) | ||
28.11.2014 - Avondwedstrijd LILSE BERGEN - LILLE | ||||||
H:02 | 4400 m | 0:59:30 | 13'31" | 9. (20) | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | ||||||
H55 | 7400 m | 1:01:19 | 8'17" | 8. (15) | ||
11.11.2014 - Wintercriterium ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:55:35 | 9'55" | 14. (41) | ||
08.11.2014 - Regionale De Winner - Eksel | ||||||
H:04 | 5380 m | 0:53:57 | 10'01" | 3. (23) | ||
02.11.2014 - Horensberg - Genk | ||||||
H:04 | 5500 m | 0:53:07 | 9'39" | 7. (29) | ||
25.10.2014 - Herfstwisselbeker (Ploegen) - Bosbergen | ||||||
H:04 | 6000 m | 60 m | 0:56:49 | 9'28" | 6. (16) | |
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
H55 | 4160 m | 0:33:38 | 8'05" | 17. (27) | ||
12.10.2014 - BK Clubaflossing - Dilsenerbos | ||||||
Clubaflossing | 3200 m | 0:32:34 | 10'10" | -- (39) | ||
05.10.2014 - JEC Spectators - Sahara | ||||||
H:04 | 6200 m | 0:56:48 | 9'09" | 14. (33) | ||
04.10.2014 - JEC Spectators - Weyervlakte | ||||||
H:04 | 4250 m | 0:42:15 | 9'56" | 16. (28) | ||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | ||||||
H55 | 6500 m | 1:02:25 | 9'36" | 13. (19) | ||
14.09.2014 - Championnat de Belgique Longue Distance - Kampioenschap van België Lange Afstand - Chiny sur Semois | ||||||
H55 | 5570 m | 90 m | 1:13:51 | 13'15" | 11. (18) | |
07.09.2014 - Championnat de Belgique de relais - Baraque Fraiture | ||||||
H. Masters B | 4100 m | 120 m | 0:47:31 | 11'35" | 12. (21) | |
24.08.2014 - Pijnven - | ||||||
H:04 | 5300 m | 1:18:11 | 14'45" | 18. (28) | ||
17.08.2014 - FL3D - 3 - Daginschrijving - Waterschei | ||||||
H:01 | 4200 m | 55 m | 0:49:42 | 11'50" | 4. (8) | |
14.02.2014 - Avond-O KOVZ - Zwarte Bergen | ||||||
H:02 | 4500 m | 0:57:13 | 12'42" | 4. (11) | ||
26.01.2014 - Regionale "Gerhagen" - Tessendelo | ||||||
H:01 | 9400 m | 1:44:06 | 11'04" | 33. (40) | ||
19.01.2014 - Wintercriterium 't Fonteintje - Koersel | ||||||
H:01 | 9000 m | 1:23:47 | 9'18" | 33. (35) | ||
12.01.2014 - Wintercriterium - Hengelhoef | ||||||
H:01 | 9060 m | 1:25:40 | 9'27" | 19. (25) | ||
05.01.2014 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
H:01 | 8900 m | 1:22:48 | 9'18" | 17. (21) | ||
03.01.2014 - Nachtcriterium VVO - Kesselse Heide | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:35:08 | 7'38" | 4. (16) | ||
30.12.2013 - Sylvester day 5 Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
H55 | 5200 m | 0:41:02 | 7'53" | 4. (23) | ||
29.12.2013 - Sylvester Dag 4 Staleyckerheide - Leopoldsburg | ||||||
H55 | 5300 m | 0:43:14 | 8'09" | 9. (22) | ||
28.12.2013 - Sylvester Dag 3 Heeserbergen - Lommel | ||||||
H55 | 5090 m | 0:42:48 | 8'24" | 10. (24) | ||
27.12.2013 - Sylvester Dag 2 Vierveld (WRE) - Maasmechelen | ||||||
H55 | 4140 m | 85 m | 0:43:03 | 10'23" | 5. (18) | |
26.12.2013 - Sylvester - Weelde | ||||||
H55 | 5100 m | 0:42:54 | 8'24" | 6. (19) | ||
21.12.2013 - Wintercriterium - Rodenberg | ||||||
H:04 | 4090 m | 0:45:42 | 11'10" | 10. (35) | ||
08.12.2013 - Wintercriterium MASY NOORD - MEEUWEN | ||||||
H:04 | 5800 m | 0:47:14 | 8'08" | 6. (49) | ||
06.12.2013 - Avondcriterium - Prinsenpark | ||||||
H:02 | 4400 m | 0:59:07 | 13'26" | 8. (16) | ||
01.12.2013 - Sinterklaascross 'Kamp van Beverlo' - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 5900 m | 0:52:42 | 8'55" | 15. (48) | ||
28.11.2013 - Wisselbeker Commandant Provincie Limburg - Zonhoven | ||||||
H:04 | 6900 m | 1:02:15 | 9'01" | 13. (73) | ||
24.11.2013 - Klompen OL - Boshoverheide | ||||||
H:04 | 5800 m | 0:49:43 | 8'34" | 13. (35) | ||
21.11.2013 - Congo - Congo | ||||||
H:02 | 4460 m | 0:59:41 | 13'22" | 7. (18) | ||
17.11.2013 - Herfstwisselbeker - Neeroeteren | ||||||
H:04 | 5400 m | 1:07:28 | 12'29" | 6. (24) | ||
06.10.2013 - VK Aflossing "Bos van Hees" - Schaffen | ||||||
Open | 0:55:44 | 9'36" | 31. (51) | |||
29.09.2013 - BK aflossing - Helchteren | ||||||
H. Masters B | 0:50:50 | 10'09" | 11. (16) | |||
22.09.2013 - Vlaams Kampioenschap Lang - Gielsbos | ||||||
H55 | 7000 m | 1:13:06 | 10'26" | 8. (18) | ||
15.09.2013 - BK Lang - Kattenbos | ||||||
H55 | 7570 m | 1:18:17 | 10'20" | 7. (19) | ||
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | ||||||
H55 | 6000 m | 1:19:30 | 13'15" | 10. (25) | ||
25.08.2013 - Interclubs - BERTRIX | ||||||
H55 | 5700 m | 1:17:06 | 13'31" | 5. (7) | ||
18.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Rijksbos | ||||||
H55 | 6660 m | 1:10:40 | 10'36" | 9. (15) | ||
17.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Vlasmeer | ||||||
H55 | 6100 m | NCL | ||||
16.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Einderheide | ||||||
H55 | 4550 m | 0:44:08 | 9'41" | 6. (17) | ||
04.08.2013 - Bosbergen - Herentals | ||||||
H:04 | 5500 m | 1:09:56 | 12'42" | 19. (33) | ||
27.07.2013 - Regionale-Gerhagen - | ||||||
H:02 | 5500 m | 1:02:15 | 11'19" | 11. (39) | ||
07.07.2013 - Pelter Rally - Dommelhof | ||||||
H:04 | 5590 m | 0:59:37 | 10'39" | 15. (42) | ||
30.06.2013 - VVO Dagwedstrijd - Molenheide | ||||||
H:04 | 5800 m | 0:52:39 | 9'04" | 3. (19) | ||
26.06.2013 - Memorial Jacky Sallaerts - Lichtaart | ||||||
H:02 | 6200 m | 0:53:48 | 8'40" | 13. (50) | ||
23.06.2013 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
H55 | 6050 m | 200 m | 1:34:11 | 15'34" | 11. (20) | |
09.06.2013 - Nationale van Nederland (NC3) - Grote heide (zuid) | ||||||
H:03 | 6300 m | 1:02:20 | 9'53" | 6. (25) | ||
26.05.2013 - 3 daagse van Brabant - Oostelbeersche heide | ||||||
H55 | 5400 m | 0:55:16 | 10'14" | 3. (18) | ||
25.05.2013 - 3 daagse van Brabant - Straatsche heide | ||||||
H55 | 5100 m | 0:46:59 | 9'12" | 4. (14) | ||
20.05.2013 - 3 Days of Belgium - Kattevenia | ||||||
H55 | 6340 m | 0:57:24 | 9'03" | 10. (29) | ||
19.05.2013 - 3 Days of Belgium - Zwarte Bergen | ||||||
H55 | 5290 m | 0:52:33 | 9'56" | 12. (32) | ||
18.05.2013 - 3 Days of Belgium - Melberg-Zillebos | ||||||
H55 | 5850 m | 1:02:31 | 10'41" | 14. (32) | ||
09.05.2013 - Regionaler Sommerlauf - Elsenborn | ||||||
H55 | 6400 m | 1:01:52 | 9'39" | 2. (14) | ||
05.05.2013 - Rik Thys - Diest | ||||||
H:03 | 5400 m | 2:01:57 | 22'34" | 15. (28) | ||
01.05.2013 - Stads-O - Stad Turnhout | ||||||
H:04 | 3500 m | NCL | ||||
21.04.2013 - Horensbergdam - Horensbergdam | ||||||
H:04 | 5300 m | 0:46:33 | 8'46" | 5. (24) | ||
10.04.2013 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - De Zwarte Weg | ||||||
H:04 | 6200 m | 0:47:49 | 7'42" | 6. (69) | ||
07.04.2013 - BM Mitteldistanz - Vielsalm | ||||||
H55 | 5400 m | 180 m | 0:53:30 | 9'54" | 5. (19) | |
01.04.2013 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 5790 m | 0:52:54 | 9'08" | 19. (54) | ||
24.03.2013 - Course Nationale M.D. - Baudour | ||||||
H55 | 4500 m | 45 m | 0:48:14 | 10'43" | 5. (11) | |
17.03.2013 - Regionale Lilse Bergen - Lille | ||||||
H:02 | 0:50:03 | 11. (44) | ||||
09.03.2013 - Régionale FRSO - Rouge- Cloïtre | ||||||
H:02 | 6000 m | 140 m | 0:57:08 | 9'31" | 9. (57) | |
03.03.2013 - Nationale 2 - Gerhees | ||||||
H55 | 6030 m | 0:49:07 | 8'08" | 6. (27) | ||
01.03.2013 - Vlaams avondkampioenschap - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H. Masters B | 4500 m | 0:39:34 | 8'47" | 5. (13) | ||
24.02.2013 - Nationale Pégase Felenne - Felenne | ||||||
H55 | 4700 m | 130 m | 1:07:59 | 14'27" | 7. (17) | |
17.02.2013 - Sanicole - www.olomega.be | ||||||
H:04 | 5200 m | 0:44:32 | 8'33" | 12. (42) | ||
16.02.2013 - BK NACHT - Lichtaart | ||||||
H. Masters B | 5100 m | 0:51:10 | 10'01" | 4. (15) | ||
10.02.2013 - Valentijn Wintercriterium - Koersel | ||||||
H:04 | 6000 m | 0:52:32 | 8'45" | 2. (39) | ||
20.01.2013 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | ||||||
H:04 | 5500 m | 0:47:38 | 8'39" | 2. (25) | ||
06.01.2013 - Wintercriterium Kelchterhoef WEST - Houthalen - Kelchterhoef | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:47:17 | 8'26" | 3. (46) | ||
30.12.2012 - Sylvester 2012 - Oirschotseheide | ||||||
H55 | 4600 m | 0:48:57 | 10'38" | 14. (18) | ||
29.12.2012 - Sylvester 2012 - Sonnisheide | ||||||
H55 | 3900 m | 0:35:28 | 9'05" | 10. (19) | ||
28.12.2012 - Sylvester 2012 - De Schrikkelberg | ||||||
H55 | 4760 m | 0:43:20 | 9'06" | 8. (18) | ||
27.12.2012 - Sylvester 2012 - De Lietteberg | ||||||
H55 | 4900 m | 0:55:56 | 11'24" | 19. (22) | ||
26.12.2012 - Sylvester 2012 - Solterheide | ||||||
H55 | 4600 m | 0:59:06 | 12'50" | 14. (19) | ||
02.12.2012 - Sinterklaascross - www.olomega.be | ||||||
H:04 | 6000 m | 0:45:40 | 7'36" | 5. (50) | ||
29.11.2012 - Wisselbeker Comd Prov Limburg - Hengelhoef | ||||||
H:04 | 6100 m | 0:49:12 | 8'03" | 4. (55) | ||
25.11.2012 - Memorial Day BRASEL - DESSEL | ||||||
H:03 | 6400 m | 0:55:07 | 8'36" | 13. (41) | ||
23.11.2012 - Nacht-O Balen-Congo - Congo | ||||||
H:02 | 4340 m | 0:45:44 | 10'32" | 5. (17) | ||
18.11.2012 - Rik Thijs "De Saenhoeve" - Maasmechelen | ||||||
H:04 | 5600 m | 80 m | 1:27:18 | 15'35" | 13. (22) | |
09.11.2012 - Nacht "Meetshoven" - Aarschot | ||||||
H:02 | 5000 m | 0:46:28 | 9'17" | 6. (17) | ||
01.11.2012 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tervueren - Arboretum | ||||||
H:03 | 6300 m | 1:02:27 | 9'54" | 10. (42) | ||
21.10.2012 - VVO kampioenschap MIDDEN afstand - LOMMEL SAHARA | ||||||
H. Masters B | 5100 m | 0:44:12 | 8'40" | 12. (34) | ||
30.09.2012 - Championnat de Belgique de relais - Inscriptions sur place - Tumuli | ||||||
3 | 6760 m | 160 m | 2:08:21 | 18'59" | 7. (9) | |
09.09.2012 - Championnat de Belgique 2012 - MONTENAU | ||||||
H55 | 6230 m | 180 m | 1:10:49 | 11'22" | 16. (24) | |
02.09.2012 - Regionale Hoge Vijvers - ARENDONK | ||||||
H:03 | 6900 m | 1:14:02 | 10'43" | 7. (17) | ||
19.08.2012 - Thuisblijverscross - TIELENKAMP | ||||||
H:04 | 4700 m | 0:56:31 | 12'01" | 2. (20) | ||
12.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Koersel Fonteintje | ||||||
H55 | 6300 m | 1:05:27 | 10'23" | 7. (33) | ||
11.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Grauwensteen | ||||||
H55 | 6400 m | 0:57:18 | 8'57" | 12. (32) | ||
10.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Helchterenbos | ||||||
H55 | 4700 m | 0:41:09 | 8'45" | 7. (32) | ||
05.08.2012 - Thuisblijverscross - BOSBERGEN | ||||||
H:04 | 5600 m | 105 m | 0:48:21 | 8'38" | 4. (39) | |
02.07.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | ||||||
H55 | 6100 m | 205 m | 1:16:27 | 12'31" | 9. (24) | |
30.06.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | ||||||
H55 | 5200 m | 175 m | 1:00:41 | 11'40" | 9. (25) | |
10.06.2012 - Regionale - Stadspark / Blijkhoef | ||||||
H:02 | 5750 m | 0:56:22 | 9'48" | 30. (46) | ||
06.06.2012 - Lenteloop Complex Zuid - Leopoldsburg | ||||||
H:02 | 4700 m | 0:34:28 | 7'20" | 1. (28) | ||
23.05.2012 - Lenteloop DON BOSCO fitometer - Hechtel | ||||||
H:01 | 6200 m | 0:54:31 | 8'47" | 30. (69) | ||
13.05.2012 - Oostapperseheide - Ommels | ||||||
H:03 | 7300 m | 0:56:55 | 7'47" | 4. (15) | ||
11.05.2012 - MEMORIAL Jacky Sallaerts - Leopoldsburg | ||||||
H:02 | 7500 m | 0:59:17 | 7'54" | 8. (43) | ||
06.05.2012 - Regionale Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:04 | 5500 m | 0:37:15 | 6'46" | 2. (27) | ||
01.05.2012 - Stadsorientatie - Stad Turnhout | ||||||
H:02 | 4940 m | 0:36:02 | 7'17" | 7. (37) | ||
18.04.2012 - Lenteloop Lommel Sportvelden - Lommel | ||||||
H:02 | 5000 m | 0:35:45 | 7'09" | 5. (35) | ||
15.04.2012 - Nationale MD Maasvallei - Maasmechelen | ||||||
H. Masters B | 3700 m | 105 m | 0:34:59 | 9'27" | 5. (39) | |
30.03.2012 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - Hechtelse Heide | ||||||
H:03 | 7100 m | 0:56:06 | 7'54" | 16. (136) | ||
25.03.2012 - Nationaler - Petit-Thier | ||||||
H55 | 6400 m | 140 m | 0:51:57 | 8'07" | 2. (21) | |
18.03.2012 - Nationale longue distance - La Hulpe | ||||||
H55 | 6100 m | 155 m | 0:54:08 | 8'52" | 7. (29) | |
10.03.2012 - Championnat Belgique de Nuit - Martelange | ||||||
H. Masters B | 4600 m | 180 m | 1:07:25 | 14'39" | 3. (12) | |
24.02.2012 - Nacht DE BEELTJES - WESTERLO _ - DE BEELTJS | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:44:50 | 9'44" | 2. (15) | ||
12.02.2012 - Valentijn - Keiheuvel | ||||||
H:03 | 7300 m | 0:50:16 | 6'53" | 2. (25) | ||
28.01.2012 - Clubkampioenschap - Hulsen | ||||||
H:16 | 1:06:48 | 7. (9) | ||||
22.01.2012 - Winterlauf - Elsenborn | ||||||
H:01 | 8770 m | 90 m | 1:17:31 | 8'50" | 35. (42) | |
17.01.2012 - Mil Regelmatigheid - Staleyckerheide | ||||||
1 | 8900 m | 1:10:28 | 7'55" | 31. (88) | ||
15.01.2012 - Hivernale FRSO - La Gileppe | ||||||
H:02 | 8200 m | 255 m | 1:12:39 | 8'51" | 11. (40) | |
08.01.2012 - Wintercriterium Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
H:01 | 9200 m | 1:08:38 | 7'27" | 26. (30) | ||
30.12.2011 - Sylvester 2011 - Ravels Zuid | ||||||
H55 | 4820 m | 0:44:10 | 9'09" | 10. (18) | ||
29.12.2011 - Sylvester 2011 - Boshoverheide | ||||||
H55 | 4900 m | 0:44:01 | 8'58" | 9. (19) | ||
28.12.2011 - Sylvester 2011 - Hechtelse Duinen | ||||||
H55 | 4900 m | 0:42:03 | 8'34" | 7. (21) | ||
27.12.2011 - Sylvester 2011 - Rodenberg | ||||||
H55 | 3780 m | 0:29:44 | 7'51" | 6. (16) | ||
26.12.2011 - Sylvester 2011 - Geuzenbaan | ||||||
H55 | 4700 m | 0:39:45 | 8'27" | 7. (21) | ||
16.12.2011 - Nachtcriterium Kelchterhoef - Kelchterhoef | ||||||
H:02 | 4400 m | 0:46:47 | 10'37" | 1. (6) | ||
24.11.2011 - Mil Comd Limburg - Zonhoven | ||||||
H:03 | 6900 m | 0:57:31 | 8'20" | 32. (74) | ||
20.11.2011 - Herfstwisselbeker - Lommel Sahara | ||||||
H:03 | 6700 m | 0:58:56 | 8'47" | 6. (19) | ||
13.11.2011 - Klompen Ol - Oostelbeers | ||||||
H:04 | 5400 m | 0:58:52 | 10'54" | 10. (33) | ||
27.10.2011 - Regelmatigheid 18 Bn Log - Zwarte weg | ||||||
H:03 | 7000 m | 0:50:24 | 7'12" | 2. (79) | ||
14.10.2011 - Regelmatigheid Med Bn Bvr/5Li - De Watertoren | ||||||
H:04 | 6000 m | NCL | ||||
02.10.2011 - Nationale 4 - Masy Noord | ||||||
H55 | 6000 m | 0:48:29 | 8'04" | 3. (18) | ||
18.09.2011 - Nationale Moyenne distance - Saint-Léger | ||||||
H. Masters B | 3990 m | 85 m | 0:50:36 | 12'40" | 11. (29) | |
04.09.2011 - BM Interclubs - Hasselbach | ||||||
H55 | 5600 m | 145 m | 0:54:06 | 9'39" | 6. (16) | |
21.08.2011 - Regionale wedstrijd - LILLE | ||||||
H:03 | 1:02:21 | 4. (31) | ||||
15.08.2011 - Flanders 3 days - Heeserbergen | ||||||
H55 | 6070 m | 0:47:16 | 7'47" | 3. (24) | ||
14.08.2011 - Flanders 3 days - Kattenbos-Noord | ||||||
H55 | 5990 m | 0:51:31 | 8'36" | 8. (29) | ||
13.08.2011 - Flanders 3 days - Kattenbos-Zuid | ||||||
H55 | 6300 m | 0:49:24 | 7'50" | 8. (25) | ||
03.07.2011 - Nationale BABA - Martelange | ||||||
H55 | 6290 m | 270 m | 1:20:33 | 12'48" | 5. (18) | |
24.06.2011 - MEMORIAL Jacky Sallaerts - Sonnisheide Noord | ||||||
H:03 | 6800 m | 0:52:28 | 7'42" | 4. (37) | ||
19.06.2011 - FRSO régionale d'été - Medell | ||||||
H55 | 6810 m | 150 m | 0:55:46 | 8'11" | 2. (9) | |
12.06.2011 - Felenne parcours du jour 2 - Felenne | ||||||
1 | 6200 m | 110 m | 1:20:21 | 12'57" | 11. (21) | |
05.06.2011 - Regionale MELBERG - ZILLEBOS - GENK | ||||||
H:04 | 6100 m | 0:55:33 | 9'06" | 1. (22) | ||
25.05.2011 - Lenteloop HOGE RIELEN - Lichtaart | ||||||
H:02 | 4800 m | 0:42:07 | 8'46" | 7. (41) | ||
04.05.2011 - Lenteloop PULDERBOS - ZANDHOVEN | ||||||
H:02 | 5500 m | 0:54:35 | 9'55" | 12. (26) | ||
01.05.2011 - Régionale été - Bouillon | ||||||
H55 | 6040 m | 275 m | 1:30:47 | 15'01" | 2. (13) | |
17.04.2011 - Belgische Meisterschaft Middle Distance - Grandvoir | ||||||
H. Masters B | 4300 m | 90 m | 0:34:43 | 8'04" | 11. (35) | |
10.04.2011 - Sommerlauf - Hinter den Sandgruben | ||||||
H55 | 6100 m | 0:51:47 | 8'29" | 1. (9) | ||
08.04.2011 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - Weyervlakte | ||||||
H:04 | 5800 m | 0:48:32 | 8'22" | 2. (55) | ||
27.03.2011 - Nationale de Stoumont - Stoumont | ||||||
H55 | 6000 m | 200 m | 1:01:01 | 10'10" | 4. (23) | |
13.03.2011 - Regionale ARENDONK - DE Wouwers - Hoge Vijvers | ||||||
H:03 | 6800 m | 1:00:12 | 8'51" | 12. (30) | ||
13.02.2011 - Wintercriterium - VALENTIJN - Kelchterhoef West | ||||||
H:03 | 7000 m | 0:58:36 | 8'22" | 12. (41) | ||
04.02.2011 - Nachtcriterium Sonnisheide - Helchteren | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:42:22 | 9'12" | 2. (21) | ||
23.01.2011 - Brustem Vliegveld - Brustem | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:42:55 | 7'31" | 3. (65) | ||
16.01.2011 - Wintercriterium Spiekelspade - Hechtel | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:38:47 | 6'55" | 5. (55) | ||
08.01.2011 - Schootshei - | ||||||
H:04 | 5370 m | 110 m | NCL | |||
30.12.2010 - Sylvester - Pijnven Noord | ||||||
H55 | 4800 m | 0:40:34 | 8'27" | 7. (18) | ||
29.12.2010 - Sylvester - De Bosbergen | ||||||
H55 | 4700 m | 0:39:07 | 8'19" | 10. (25) | ||
28.12.2010 - Sylvester - Grote Heide | ||||||
H55 | 4600 m | 0:39:32 | 8'35" | 4. (21) | ||
27.12.2010 - Sylvester - De Keiheuvel | ||||||
H55 | 4600 m | 0:48:24 | 10'31" | 13. (23) | ||
26.12.2010 - Sylvester - Houterenberg | ||||||
H55 | 3800 m | 0:34:40 | 9'07" | 6. (28) | ||
03.10.2010 - Championnat de Belgique Middle Distance - Lommel | ||||||
H. Masters B | 4900 m | 0:43:52 | 8'57" | 15. (51) | ||
29.08.2010 - Championnat de Belgique Longue Distance - Stoumont | ||||||
H55 | 5880 m | 225 m | 1:05:06 | 11'04" | 6. (22) | |
09.05.2010 - Nationale 4 Longue Distance - Saint-Léger | ||||||
H55 | 6500 m | 185 m | 1:09:07 | 10'38" | 10. (24) | |
25.04.2010 - Nationale Longue Distance - Recht | ||||||
H55 | 5970 m | 175 m | 0:51:11 | 8'34" | 5. (25) | |
18.04.2010 - HOCup 2010 - Dourbes | ||||||
H55 | 5370 m | 275 m | NCL | |||
11.04.2010 - Régionale d'été - Elsenborn | ||||||
H55 | 6050 m | 60 m | 1:03:41 | 10'32" | 4. (22) | |
28.03.2010 - Régionale - Esneux | ||||||
H55 | 6800 m | 200 m | 1:25:32 | 12'35" | 16. (21) | |
13.03.2010 - Championnat de Belgique de Nuit - Chevetogne | ||||||
H. Masters B | 5200 m | 225 m | 0:57:57 | 11'09" | 1. (12) | |
11.11.2009 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Auderghem | ||||||
03 | 6700 m | 0:56:41 | 8'28" | 12. (80) | ||
21.06.2009 - Régionale - Medell | ||||||
H50 | 6720 m | 130 m | 1:03:04 | 9'23" | 3. (6) | |
14.06.2009 - Régionale FRSO Manche 5 - Marche-en-Famenne | ||||||
H50 | 7000 m | 1:03:09 | 9'01" | 3. (15) | ||
07.06.2009 - Nationale Longue Distance - Elsenborn | ||||||
H50 | 6960 m | 65 m | 1:03:34 | 9'08" | 2. (24) | |
26.04.2009 - Championnat Belgique Moyenne Distance - Recht | ||||||
H. Veteranen B - Vétérans B | 4800 m | 60 m | 0:37:50 | 7'53" | 8. (52) | |
05.04.2009 - Régionale - Rodt | ||||||
H50 | 7200 m | 150 m | 1:11:13 | 9'53" | 4. (17) | |
29.03.2009 - Nationale Longue Distance - VLESSART | ||||||
H50 | 7540 m | 1:02:57 | 8'21" | 6. (20) | ||
15.03.2009 - Nationale Moyenne Distance - Weelde Station | ||||||
H. Veteranen B - Vétérans B | 4700 m | 0:38:10 | 8'07" | 15. (53) | ||
08.03.2009 - Régionale - Esneux | ||||||
H50 | 7000 m | 240 m | 1:17:05 | 11'01" | 4. (21) | |
01.03.2009 - Nationale - Waterschei | ||||||
H50 | 7100 m | 160 m | 1:10:06 | 9'52" | 5. (27) | |
07.09.2008 - Championnat de Belgique Longue Distance - Recht | ||||||
H50 | 7020 m | 220 m | 1:06:11 | 9'26" | 8. (27) | |
06.07.2008 - Nationale - BEHEME | ||||||
H50 | 6010 m | 250 m | 1:22:51 | 13'47" | 3. (15) | |
11.05.2008 - 3 Jours de Belgique - Inscriptions sur place Jour 2 - Arlon | ||||||
01 | 6800 m | 110 m | 1:01:50 | 9'06" | 2. (9) | |
27.04.2008 - Nationale moyenne distance - Ronquières | ||||||
H. Veteranen B - Vétérans B | 4900 m | 130 m | 0:47:17 | 9'39" | 20. (48) | |
16.03.2008 - Nationale 2 - Challenge Oosterlynck - Esneux | ||||||
H50 | 6200 m | 210 m | 1:02:46 | 10'07" | 4. (29) | |
08.03.2008 - Championnat de Belgique de Nuit - Schlommefurt | ||||||
H. Veteranen B - Vétérans B | 5190 m | 100 m | 0:52:13 | 10'04" | 1. (15) | |
01.11.2007 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Tervuren | ||||||
03 | 5980 m | 0:49:29 | 8'16" | 23. (92) | ||
14.10.2007 - Championnat de Belgique Sprint - Marche en Famenne | ||||||
H. Veteranen B - Vétérans B | 2300 m | 0:18:09 | 7'53" | 25. (37) | ||
07.10.2007 - Nationale - Lommel | ||||||
H50 | 7200 m | 0:58:15 | 8'05" | 6. (26) | ||
09.09.2007 - Championnat de Belgique Longue Distance - Brasschaat | ||||||
H50 | 7480 m | 1:09:57 | 9'21" | 8. (25) | ||
15.07.2007 - Championnat de Belgique Interclubs - Lommersweiler | ||||||
H50 | 6600 m | 190 m | 0:59:04 | 8'57" | 6. (15) | |
03.06.2007 - Nationale 3 - Borlon | ||||||
H50 | 6180 m | 225 m | 1:07:05 | 10'51" | 6. (25) | |
22.04.2007 - Nationale 2 Challenge SOFT - Betâne | ||||||
H50 | 6280 m | 280 m | 1:22:23 | 13'07" | 15. (28) | |
25.03.2007 - Championnat de Belgique Middle Distance - Erezee | ||||||
H. Vétérans B | 4600 m | 170 m | 0:42:08 | 9'10" | 8. (54) | |
01.11.2006 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Auderghem | ||||||
03 | 6110 m | 180 m | 1:07:49 | 11'06" | 20. (71) | |
03.09.2006 - Championnat de Belgique Longue Distance - Louftémont | ||||||
H50 | 6440 m | 150 m | 1:34:25 | 14'40" | 12. (19) | |
02.07.2006 - Nationale 3 - Schönberg | ||||||
H50 | 6390 m | 120 m | 1:02:33 | 9'47" | 5. (18) | |
29.04.2006 - Nationale 2 Challenge Oosterlynck - Büllingen | ||||||
H50 | 8080 m | 270 m | 1:06:51 | 8'16" | 9. (28) | |
23.04.2006 - Championnat d'été FRSO Manche 4 - Eupen | ||||||
H50 | 5970 m | 230 m | 1:07:09 | 11'15" | 10. (36) | |
02.04.2006 - Challenge Moïse - Ferrières | ||||||
09 | 7320 m | 285 m | 1:23:45 | 11'26" | 5. (12) | |
19.02.2006 - Nationale 1 + Challenge SOFT - Hechtel | ||||||
H50 | 7150 m | 45 m | 0:55:22 | 7'45" | 6. (34) |