WebRes.helga-o.com |
08.03.2024 - Avond - Ham | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H:03 | 3500 m | 0:57:38 | 16'28" | 8. (15) | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
SD | 4460 m | 0:46:03 | 10'20" | 5. (32) | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:06 | 3270 m | 0:51:24 | 15'43" | 3. (11) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
H:03 | 6000 m | 0:59:56 | 9'59" | 11. (49) | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
SD | 4160 m | 0:34:05 | 8'12" | 3. (32) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
SD | 4290 m | 0:37:47 | 8'48" | 8. (69) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
SD | 3950 m | 0:50:27 | 12'46" | 13. (52) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
SD | 4020 m | 0:39:34 | 9'51" | 9. (41) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
SD | 3910 m | 0:43:20 | 11'05" | 13. (46) | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
H:IOF 3 | 5050 m | 0:49:27 | 9'48" | 5. (11) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
SD | 4530 m | 0:43:23 | 9'35" | 5. (36) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
H. Masters B | 4440 m | 0:52:11 | 11'45" | 8. (12) | ||
05.10.2023 - BMOT - Rodenberg | ||||||
H:03 | 5900 m | 1:10:23 | 11'56" | 17. (31) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
H60 | 5890 m | 1:10:50 | 12'02" | 9. (16) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
H60 | 4750 m | 0:47:19 | 9'58" | 15. (21) | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 5570 m | 0:58:43 | 10'32" | 11. (34) | ||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | ||||||
H:03 | 5810 m | NCL | ||||
10.06.2023 - HOS - Zonhoven - Zonhoven | ||||||
H:01 | 4630 m | 0:50:22 | 10'53" | 18. (28) | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:03 | 5450 m | 1:07:07 | 12'19" | 11. (17) | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
H:03 | 4220 m | 0:41:54 | 9'56" | 20. (31) | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
H:03 | 4520 m | 0:42:36 | 9'25" | 12. (22) | ||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
H:03 | 3980 m | 0:32:47 | 8'14" | 7. (20) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
H. Masters C | 2410 m | 0:21:02 | 8'44" | 11. (14) | ||
19.04.2023 - Lenteloop - Park Molenheide - Helchteren | ||||||
H:01 | 5630 m | 0:43:32 | 7'44" | 15. (27) | ||
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:02 | 7050 m | 1:01:37 | 8'44" | 20. (36) | ||
19.03.2023 - Nationale - Long Distance Oosterlynck - Hoge Mouw | ||||||
SD | 4170 m | 0:39:46 | 9'32" | 3. (20) | ||
05.03.2023 - Regionale - Lommel | ||||||
H:11 | 5910 m | 0:54:32 | 9'14" | 16. (39) | ||
04.03.2023 - Training Interland - Pelt | ||||||
H:02 | 4530 m | 0:46:58 | 10'22" | 22. (42) | ||
18.02.2023 - CLUBKAMPIOENSCHAP - Inspiro Houthalen | ||||||
H. Masters C | 0:21:36 | 4. (10) | ||||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | ||||||
H:03 | 5500 m | 0:52:44 | 9'35" | 21. (41) | ||
03.02.2023 - Avondwedstrijd Fonteintje - KOERSEL | ||||||
H:02 | 4570 m | 0:57:10 | 12'31" | 8. (24) | ||
29.01.2023 - Forest Cup Gerhees - Ham | ||||||
H:03 | 5210 m | 0:49:50 | 9'34" | 4. (36) | ||
22.01.2023 - Ijzeren Paal - Lommel | ||||||
H:03 | 5540 m | 0:52:45 | 9'31" | 5. (26) | ||
15.01.2023 - Regionale Lilse bergen - LILLE | ||||||
H:03 | 5700 m | 0:50:03 | 8'47" | 8. (42) | ||
12.01.2023 - AOS #1 Centrum - Antwerpen | ||||||
H:Lang | 4850 m | 0:33:41 | 6'57" | 11. (16) | ||
30.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 5 - Solterheide | ||||||
H60 | 4540 m | 0:52:56 | 11'40" | 8. (19) | ||
29.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 4 - Masy Zuid | ||||||
H60 | 4780 m | 0:34:28 | 7'13" | 3. (19) | ||
28.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 3 - Brouwhuisseheide | ||||||
H60 | 4800 m | 0:38:46 | 8'05" | 5. (19) | ||
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | ||||||
H60 | 4510 m | 0:30:46 | 6'49" | 3. (19) | ||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | ||||||
H60 | 4500 m | 0:44:36 | 9'55" | 5. (19) | ||
18.12.2022 - Regionale Heidehuizen-Hutten - Mol | ||||||
H:02 | 6750 m | 1:06:04 | 9'47" | 10. (19) | ||
11.12.2022 - Regionale MELBERG -ZILLEBOS - GENK | ||||||
H:03 | 6340 m | 1:06:04 | 10'25" | 8. (22) | ||
04.12.2022 - Kamp Beverlo (Sinterklaascross) - Leopoldsburg | ||||||
H:03 | 5790 m | 0:59:32 | 10'17" | 13. (17) | ||
03.12.2022 - O SERIE BERINGEN MIJN - BERINGEN - MIJN | ||||||
H:01 | 3950 m | 0:49:18 | 12'29" | 9. (24) | ||
27.11.2022 - Herfstwisselbeker - Dilsenerbos (Forest Cup) - Dilsen-Stokkem | ||||||
H:03 | 5480 m | 1:54:18 | 20'51" | 10. (12) | ||
25.11.2022 - Avondwedstrijd Kelchterhoef - Houthalen | ||||||
H:02 | 4630 m | 1:15:07 | 16'13" | 12. (18) | ||
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | ||||||
H60 | 4260 m | 1:00:35 | 14'13" | 21. (45) | ||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | ||||||
H60 | 5030 m | 0:48:39 | 9'40" | 10. (45) | ||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | ||||||
H60 | 3240 m | 0:34:54 | 10'46" | 19. (45) | ||
01.11.2022 - Regionale Vriesel - Ranst | ||||||
H:03 | 5450 m | 0:52:10 | 9'34" | 8. (22) | ||
23.10.2022 - Forest Cup - Schootshei - Maaseik | ||||||
H:03 | 5460 m | 0:48:59 | 8'58" | 5. (28) | ||
15.10.2022 - HOS 8 - Katarinawijk - Hasselt | ||||||
H:01 | 4900 m | 0:39:19 | 8'01" | 7. (22) | ||
05.10.2022 - HOS 7 - Campus Diepenbeek - Hasselt | ||||||
H:01 | 4060 m | 0:48:42 | 12'00" | 9. (26) | ||
02.10.2022 - Forest cup Hechtelse Duinen Oost - Hechtel | ||||||
H:03 | 5880 m | 1:23:47 | 14'15" | 32. (40) | ||
03.09.2022 - HOS Ekkelgaarden - Hasselt | ||||||
H:01 | 4370 m | 0:33:05 | 7'34" | 8. (17) | ||
21.08.2022 - Nationale Lang - Weyervlakte | ||||||
H60 | 5510 m | 25 m | 0:44:29 | 8'04" | 5. (20) | |
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | ||||||
SD | 4350 m | 0:45:22 | 10'26" | 4. (31) | ||
31.07.2022 - Thuisblijverscross Peertsbos - Herentals | ||||||
H:02 | 5230 m | 1:14:48 | 14'18" | 13. (30) | ||
27.07.2022 - Gerhagen - Tessenterlo | ||||||
H:02 | 4590 m | 0:49:33 | 10'48" | 7. (37) | ||
03.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 3 - Louveterie La Gileppe | ||||||
H60 | 5070 m | 180 m | 1:11:22 | 14'05" | 24. (39) | |
02.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 2 - La Gileppe | ||||||
H60 | 4970 m | 75 m | 1:07:52 | 13'39" | 30. (42) | |
01.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 1 - Eupen | ||||||
H60 | 4160 m | 90 m | 0:51:57 | 12'29" | 19. (39) | |
25.06.2022 - Clubkampioenschap 2022 - HEUSDEN - ZOLDER | ||||||
H. Masters C | 0:44:39 | 1. (6) | ||||
19.06.2022 - City Cup - Pelt City | ||||||
H:03 | 4190 m | 0:38:15 | 9'08" | 4. (8) | ||
08.06.2022 - Zwarte bergen - Luyksgestel | ||||||
H:01 | 6620 m | 1:12:29 | 10'57" | 12. (23) | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 2 - LEOPOLDSBURG GELEEG OOST | ||||||
03 | 2350 m | 0:17:49 | 7'35" | 8. (31) | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 1 - LEOPOLDSBURG GELEEG WEST | ||||||
03 | 2390 m | 0:20:22 | 8'31" | 13. (31) | ||
01.06.2022 - LenteLoop - Basvelden | ||||||
H:01 | 4970 m | 0:36:11 | 7'17" | 13. (32) | ||
29.05.2022 - CITY RACE - WIJNEGEM | ||||||
H:04 | 3220 m | 0:29:05 | 9'02" | 6. (24) | ||
25.05.2022 - LenteLoop - Slagveld | ||||||
H:01 | 5840 m | 0:59:17 | 10'09" | 19. (34) | ||
18.05.2022 - Lenteloop Raadsherenpark - Vosselaar | ||||||
H:Omloop 1 | 4310 m | 0:41:07 | 9'32" | 16. (28) | ||
14.05.2022 - HOS 3 - Zonhoven Centrum - Zonhoven | ||||||
H:01 | 4640 m | 0:37:55 | 8'10" | 10. (31) | ||
04.05.2022 - Lenteloop - Vorselaar | ||||||
H:01 | 4680 m | 0:38:58 | 8'20" | 17. (25) | ||
30.04.2022 - Kempen O serie INSPIRO - HOUTHALEN | ||||||
H:01 | 3550 m | 0:33:47 | 9'31" | 4. (16) | ||
18.04.2022 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:02 | 7070 m | 0:56:59 | 8'04" | 6. (26) | ||
09.04.2022 - HOS 2022 - HOS 1 - Corda Campus - Hasselt | ||||||
H:01 | 4850 m | 0:42:31 | 8'46" | 15. (33) | ||
03.04.2022 - ASOM 2022 - SUN WRE Sprint & City Race - Merksem | ||||||
M SUPERVET | 8610 m | 1:04:59 | 7'33" | 26. (46) | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 2 - Antwerp Linkeroever | ||||||
M SUPERVET | 3790 m | 0:25:28 | 6'43" | 29. (44) | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 1 - Antwerp Linkeroever | ||||||
M SUPERVET | 3200 m | 0:20:13 | 6'19" | 21. (44) | ||
27.03.2022 - BK midden afstand - HELCHTERENBOS | ||||||
H60 | 4440 m | 0:31:33 | 7'06" | 4. (22) | ||
19.03.2022 - O serie kempen - Kempen O serie - MOL | ||||||
H:01 | 4720 m | 0:45:16 | 9'35" | 9. (25) | ||
13.03.2022 - Nationale 2 LD SOFT - Ravels | ||||||
H60 | 5700 m | 0:57:47 | 10'08" | 4. (17) | ||
27.02.2022 - Graafsbos - Merksplas | ||||||
H:02 | 7050 m | 1:08:25 | 9'42" | 16. (29) | ||
25.02.2022 - Individuele deelname Avondaflossing - Hechtel | ||||||
H:01 | 4280 m | 0:51:51 | 12'07" | 4. (7) | ||
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | ||||||
H:03 | 5920 m | 0:47:54 | 8'05" | 9. (37) | ||
11.02.2022 - VK Avond - Molenheide | ||||||
H. Masters C | 4530 m | 0:47:11 | 10'25" | 3. (7) | ||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | ||||||
H. Masters C | 3820 m | NCL | ||||
04.02.2022 - Avondwedstrijd HULSEN - BALEN - HULSEN | ||||||
H:02 | 4340 m | 1:05:10 | 15'01" | -- (20) | ||
30.01.2022 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:02 | 7260 m | 1:05:32 | 9'02" | 9. (25) | ||
16.01.2022 - Regionale Hoge Rielen - LICHTAART | ||||||
H:02 | 7150 m | 1:03:02 | 8'49" | 12. (29) | ||
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | ||||||
H60 | 6000 m | 0:51:17 | 8'33" | 5. (14) | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | ||||||
H55 | 6110 m | 0:58:20 | 9'33" | 13. (20) | ||
19.12.2021 - Regionale - Heidehuizen - Balen | ||||||
H:03 | 5480 m | 0:47:51 | 8'44" | 7. (28) | ||
18.12.2021 - O serie KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:01 | 4570 m | 0:58:39 | 12'50" | 26. (29) | ||
12.12.2021 - Regionale DE BEELTJENS - WESTERLO | ||||||
H:02 | 7090 m | 1:11:03 | 10'01" | 11. (22) | ||
05.12.2021 - Regional - Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:02 | 7100 m | 0:51:47 | 7'18" | 5. (24) | ||
02.12.2021 - AOS Eilandje - Antwerpen | ||||||
H:Lang | 5000 m | 0:32:39 | 6'32" | 14. (25) | ||
28.11.2021 - Regionale - Kolisbos | ||||||
H:03 | 5450 m | 0:44:33 | 8'10" | 8. (23) | ||
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | ||||||
H:IOF-3 | 5500 m | 0:45:07 | 8'12" | 1. (6) | ||
20.11.2021 - Kempen o-serie - ZILVERMEER MOL | ||||||
H:01 | 4120 m | 0:31:22 | 7'37" | 6. (25) | ||
14.11.2021 - Regionale dagwedstrijd - Molenheide Poppel - Poppel | ||||||
H:03 | 5550 m | 0:49:57 | 9'00" | 5. (22) | ||
11.11.2021 - Regionale dagwedstrijd Gielsbos - Regionale dagwedstrijd - Vosselaar | ||||||
H:02 | 6550 m | 0:55:15 | 8'26" | 6. (9) | ||
04.11.2021 - AOS Wilrijk - Wilrijk | ||||||
H:Lang | 5000 m | 0:37:51 | 7'34" | 10. (27) | ||
28.10.2021 - HOS Runkst - Hasselt | ||||||
H:01 | 4890 m | 0:41:01 | 8'23" | 6. (13) | ||
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | ||||||
H. Masters B | 4560 m | 0:38:35 | 8'28" | 14. (33) | ||
07.10.2021 - HOS Kuringen - Hasselt | ||||||
H:01 | 4940 m | 0:56:57 | 11'32" | 9. (14) | ||
03.10.2021 - Dagonlopen BK Aflossing - Daginschrijvingen - Weyervlakte | ||||||
SD | 4300 m | 1:16:59 | 17'54" | 7. (22) | ||
02.10.2021 - Kempen O serie Beringen - BERINGEN - MIJN | ||||||
H:01 | 4480 m | 0:36:43 | 8'12" | 5. (30) | ||
22.09.2021 - MOEV Heidehuizen - MOL | ||||||
H:01 | 5740 m | 1:01:59 | 10'48" | 7. (12) | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | ||||||
H55 | 6590 m | 1:04:41 | 9'49" | 10. (22) | ||
09.09.2021 - AOS Groen Kwartier - Antwerpen | ||||||
H:1 | 3470 m | 0:32:34 | 9'23" | 19. (29) | ||
05.09.2021 - Hoeverdijk - Pijnven | ||||||
H:03 | 5730 m | 0:52:08 | 9'06" | 1. (20) | ||
04.09.2021 - Kempen O serie - Lommel sportvelden | ||||||
H:01 | 4050 m | 0:33:25 | 8'15" | 9. (24) | ||
02.09.2021 - HOS 6 - Ekkelgaarden - Hasselt | ||||||
H:01 | 4230 m | 0:30:26 | 7'12" | 7. (15) | ||
H:02 | 2670 m | NCL | ||||
22.08.2021 - City - O - BILZEN - BILZEN | ||||||
H:02 | 3990 m | 0:41:11,585 | 10'19" | 13. (24) | ||
15.08.2021 - Flanders 3 days - De Winner - Hechtel-Eksel | ||||||
H55 | 6860 m | 1:07:02 | 9'46" | 6. (15) | ||
14.08.2021 - Flanders 3 days - De Gorten - Hechtel-Eksel | ||||||
H55 | 6600 m | 1:07:32 | 10'14" | 7. (15) | ||
13.08.2021 - Flanders 3 days - De Groote Hof - Hechtel-Eksel | ||||||
H55 | 6830 m | 1:10:36 | 10'20" | 7. (15) | ||
08.08.2021 - Regionale Rivierenhof - Rivierenhof | ||||||
H:1 | 6580 m | 1:07:02 | 10'11" | 27. (31) | ||
01.08.2021 - Thuisblijverscross Sorghvliedt - Hoboken | ||||||
H:01 | 5810 m | 0:44:54,355 | 7'44" | 22. (36) | ||
24.07.2021 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 5820 m | 1:03:23 | 10'53" | 7. (47) | ||
11.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 3 - St.Vith | ||||||
H55 | 6030 m | 110 m | 1:03:00 | 10'27" | 16. (33) | |
10.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 2 - St.Vith | ||||||
H55 | 6180 m | 95 m | NCL | |||
09.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 1 - St.Vith | ||||||
H55 | 4330 m | 60 m | 0:44:45 | 10'20" | 16. (33) | |
01.07.2021 - AOS Juli - Centrum - Antwerpen Centrum | ||||||
H:1 | 4600 m | 0:29:28 | 6'24" | 17. (25) | ||
27.06.2021 - VK SPRINT - TIVOLI - Mechelen | ||||||
H. Masters B | 2590 m | 0:20:43,917 | 8'00" | 3. (9) | ||
26.06.2021 - Championnat de Belgique de Moyenne Distance - SPA NORD | ||||||
H55 | 3990 m | 120 m | 0:58:08 | 14'34" | 13. (23) | |
23.06.2021 - Lenteloop Schorvoort - Turnhout | ||||||
H:01 | 5220 m | 0:44:50 | 8'35" | 14. (36) | ||
13.06.2021 - Dubbelsprint Bosuil - Deurne | ||||||
H:Sprint 2 Omloop 2 | 2990 m | 0:21:37,457 | 7'14" | 9. (17) | ||
H:Sprint 1 Omloop 2 | 3210 m | 0:24:25 | 7'36" | 12. (17) | ||
09.06.2021 - Lenteloop Ham Centrum - Ham | ||||||
H:01 | 5050 m | NCL | ||||
06.06.2021 - City O - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:02 | 5970 m | 0:55:31 | 9'18" | 21. (29) | ||
02.06.2021 - Lent-O-loop - Thuisblijverscross - Vosselaar | ||||||
H:01 | 6110 m | 1:14:21 | 12'10" | 31. (44) | ||
29.05.2021 - O serie Galbergen - MOL | ||||||
H:01 | 5510 m | 0:54:22 | 9'52" | 14. (29) | ||
26.05.2021 - LOS 2021-4 - De Kluis | ||||||
H:01 | 5310 m | 0:45:16 | 8'31" | 6. (29) | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | ||||||
H55 | 6390 m | 0:54:00 | 8'27" | 12. (22) | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
H55 | 4200 m | 35 m | 0:43:01 | 10'14" | 6. (14) | |
03.10.2020 - O serie Kempen - BALEN HULSEN | ||||||
H:02 | 3830 m | 0:39:55 | 10'25" | 3. (13) | ||
05.09.2020 - O serie kempen KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:01 | 5060 m | 0:37:28 | 7'24" | 10. (42) | ||
25.07.2020 - Gerhagen - Gerhagen | ||||||
H:01 | 8000 m | 1:27:05 | 10'53" | 35. (43) | ||
09.07.2020 - AOS #7 Rivierenhof - Rivierenhof Deurne | ||||||
1 | 5400 m | 0:54:28 | 10'05" | 18. (37) | ||
07.03.2020 - O serie Kempen 2 - ZILVERMEER MOL | ||||||
H:01 | 4150 m | 0:28:49 | 6'56" | 10. (43) | ||
01.03.2020 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
H:04 | 6130 m | 0:50:55 | 8'18" | 2. (30) | ||
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART | ||||||
H:04 | 5950 m | 0:41:23 | 6'57" | 1. (35) | ||
26.01.2020 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
H:04 | 5400 m | 0:43:25 | 8'02" | 1. (22) | ||
19.01.2020 - Wintercriterium Gerhees-Wolputten - Ham | ||||||
H:04 | 6290 m | 0:52:26 | 8'20" | 2. (33) | ||
12.01.2020 - Wintercriterium Witgoor - DESSEL | ||||||
H:04 | 5540 m | 0:47:32 | 8'34" | 4. (43) | ||
30.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 5 - Helchterenbos | ||||||
H55 | 5230 m | 0:38:41 | 7'23" | 8. (31) | ||
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | ||||||
H55 | 5140 m | 0:47:38 | 9'16" | 10. (31) | ||
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 3 - Opglabbeek | ||||||
H55 | 4960 m | 0:42:32 | 8'34" | 8. (31) | ||
27.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 2 - Solterheide | ||||||
H55 | 5200 m | 0:42:28 | 8'10" | 8. (30) | ||
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 1 - Hoge Mouw | ||||||
H55 | 5000 m | 0:46:07 | 9'13" | 14. (30) | ||
22.12.2019 - Boshoverheide - Weert | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:40:11 | 7'02" | 1. (27) | ||
15.12.2019 - Hertberg - Herselt | ||||||
H:04 | 6200 m | 0:55:24 | 8'56" | 5. (27) | ||
14.12.2019 - BOS #10: In den Brand - Hechtel-Eksel | ||||||
H:01 | 5030 m | 0:39:59 | 7'56" | 9. (24) | ||
08.12.2019 - Individueel herfstwisselbeker - HECHTEL | ||||||
H:IOF 2 | 7660 m | 1:18:21 | 10'13" | -- (6) | ||
07.12.2019 - O serie ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:01 | 4090 m | 0:42:03 | 10'16" | 25. (32) | ||
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo | ||||||
H:03 | 6900 m | 0:54:30 | 7'53" | 14. (25) | ||
24.11.2019 - Wintercriterium / NMBS-kampioenschap - Kolisbos - Pelt | ||||||
H:04 | 5360 m | 0:50:28 | 9'24" | 4. (30) | ||
16.11.2019 - BOS #9: Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:01 | 5600 m | 0:51:54 | 9'16" | 21. (28) | ||
11.11.2019 - North Sea Trophy - Day 3 - Koksijde - Bad | ||||||
H55 | 5750 m | 0:49:38 | 8'37" | 13. (42) | ||
10.11.2019 - North Sea Trophy - Day 2 - Plaats Duinen - Oostduinkerke | ||||||
H55 | 6050 m | 1:13:48 | 12'11" | 26. (42) | ||
09.11.2019 - North Sea Trophy - Day 1 - Koksijde - Schipsgatduinen | ||||||
H55 | 4650 m | 0:53:41 | 11'32" | 9. (42) | ||
02.11.2019 - Regional - e /Oml. - Balen | ||||||
H:01 | 3980 m | 0:33:01 | 8'17" | 15. (36) | ||
01.11.2019 - Zolder Orienteering Meeting - Circuit Zolder | ||||||
H:8K | 8030 m | 1:04:29 | 8'01" | 41. (60) | ||
29.09.2019 - Wisselbeker Staepelaere - Masy Zuid | ||||||
H. Open | 5780 m | 0:41:01 | 7'05" | 23. (52) | ||
26.09.2019 - HOS6-Kiewit - Hasselt | ||||||
H:6km | 6000 m | 0:40:48 | 6'47" | 3. (13) | ||
21.09.2019 - BOS #7: Heuvelse Heide - Lommel | ||||||
H:02 | 3730 m | 0:38:28 | 10'18" | 4. (15) | ||
18.09.2019 - Moev - Balen Hulsen | ||||||
H:01 | 5720 m | 0:56:36 | 9'53" | 4. (10) | ||
15.09.2019 - BK RELAY - GENK | ||||||
H. Masters B | 5870 m | 1:03:13 | 10'46" | 0. (13) | ||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | ||||||
H55 | 6800 m | 150 m | 1:21:25 | 11'58" | 13. (22) | |
07.09.2019 - O serie HULSEN - BALEN | ||||||
H:01 | 4330 m | 0:52:14 | 12'03" | 8. (11) | ||
31.08.2019 - BOS #6: Resterheide - Hechtel-Eksel | ||||||
H:02 | 3360 m | 0:33:05 | 9'50" | 4. (18) | ||
29.08.2019 - HOS 5 - Centrum - Hasselt | ||||||
H:6km | 5920 m | 0:57:51 | 9'46" | 9. (15) | ||
25.08.2019 - Championnat de Belgique Interclubs - SPA - Sources | ||||||
H55 | 7280 m | 200 m | 1:15:52 | 10'25" | 6. (12) | |
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H55 | 6430 m | 1:18:44 | 12'14" | 10. (22) | ||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H55 | 6590 m | 0:56:58 | 8'38" | 8. (26) | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H55 | 6900 m | 0:58:01 | 8'24" | 6. (28) | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H55 | 4670 m | 1:15:12 | 16'06" | 17. (28) | ||
11.08.2019 - Holven - Overpelt | ||||||
H:03 | 6190 m | 0:58:52 | 9'30" | 4. (18) | ||
04.08.2019 - Thuisblijverscross - Konijnenberg - Vosselaar | ||||||
H:Technisch - 6Km | 6110 m | 0:45:35 | 7'27" | 22. (42) | ||
27.07.2019 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 5330 m | 0:51:33 | 9'40" | 5. (38) | ||
26.06.2019 - Vossemeren Lommel - Vossemeren | ||||||
H:01 | 5870 m | 0:55:09 | 9'23" | 11. (17) | ||
23.06.2019 - Belgian Club Relay - Vielsalm - So Bêchefa | ||||||
Belgian club Relay | 3300 m | 0:43:50 | 13'16" | 28. (42) | ||
19.06.2019 - Lenteloop Groote Cirkel - Reusel | ||||||
H:01 | 6700 m | 1:15:37 | 11'17" | 18. (26) | ||
16.06.2019 - Regionale Balendijk - Lommel | ||||||
H:02 | 6690 m | 1:19:04 | 11'49" | 14. (22) | ||
25.05.2019 - BOS #4: Kattenbos Lommel - Lommel | ||||||
H:01 | 7450 m | 0:57:48 | 7'45" | 13. (22) | ||
23.05.2019 - HOS 2 - Hasselt Orienteering Series - Heilig Hartwijk | ||||||
H:6km | 6030 m | NCL | ||||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | ||||||
H55 | 2440 m | 0:25:36 | 10'29" | 6. (8) | ||
08.05.2019 - Lenteloop Arenbergpark - Leuven | ||||||
H:01 | 6510 m | 1:04:21 | 9'53" | 8. (18) | ||
05.05.2019 - Stads-O Geel - Geel | ||||||
H:03 | 3500 m | 0:43:04 | 12'18" | 10. (16) | ||
24.04.2019 - Lenteloop Hulsen - BALEN - HULSEN | ||||||
01 | 6750 m | 1:10:40 | 10'28" | 14. (22) | ||
07.04.2019 - VK Sprint - Tessenderlo | ||||||
HMB | 2820 m | 0:20:45 | 7'21" | 11. (15) | ||
24.03.2019 - Regionale Sledderlo - Genk | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:47:07 | 8'24" | 1. (35) | ||
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | ||||||
LD | 7210 m | 0:49:10 | 6'49" | 3. (28) | ||
15.02.2019 - ISF-MOEV Aarschot - Aarschot | ||||||
H:02 | 4950 m | NCL | ||||
10.02.2019 - Valentijn wintercriterium - Sonnis Noord Helchteren | ||||||
H:04 | 5690 m | 0:42:30 | 7'28" | 2. (30) | ||
03.02.2019 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
H:04 | 5800 m | 0:46:34 | 8'01" | 3. (37) | ||
27.01.2019 - Wintercriterium - Mariemborg | ||||||
H:04 | 4520 m | 0:36:54 | 8'09" | 6. (19) | ||
20.01.2019 - Kepkensberg - Ham | ||||||
H:03 | 5580 m | 0:50:51 | 9'06" | 10. (32) | ||
13.01.2019 - Wintercriterium Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:04 | 5650 m | 0:49:48 | 8'48" | 7. (45) | ||
06.01.2019 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:42:30 | 7'35" | 7. (31) | ||
30.12.2018 - Sylvester 2018 - day 5 - Vlierden | ||||||
H55 | 5000 m | 0:40:42 | 8'08" | 6. (18) | ||
29.12.2018 - Sylvester 2018 - day 4 - Houthalen | ||||||
H55 | 5010 m | 0:38:08 | 7'36" | 7. (22) | ||
28.12.2018 - Sylvester 2018 - day 3 - Houthalen | ||||||
H55 | 5080 m | 0:44:05 | 8'40" | 7. (20) | ||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | ||||||
H55 | 5100 m | 0:44:26 | 8'42" | 8. (22) | ||
26.12.2018 - Sylvester 2018 - day 1 - Maasmechelen | ||||||
H55 | 4900 m | 75 m | 0:48:05 | 9'48" | 9. (21) | |
23.12.2018 - Wintercriterium - Witte Bergen | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:49:20 | 8'39" | 5. (35) | ||
09.12.2018 - Wintercriterium De Beeltjes - Westerlo | ||||||
H:04 | 5640 m | 0:49:46 | 8'49" | 3. (26) | ||
02.12.2018 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo-Sanicol | ||||||
H:04 | 5650 m | 0:42:57 | 7'36" | 8. (42) | ||
18.11.2018 - Wintercriterium Keiheuvel - BALEN | ||||||
H:04 | 5940 m | 0:47:55 | 8'04" | 5. (46) | ||
11.11.2018 - Klompen OL VVO - Oostelbeersche heide | ||||||
H:04 | 5800 m | 0:48:52 | 8'25" | 3. (24) | ||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | ||||||
H55 | 6480 m | NCL | ||||
07.10.2018 - Daginschrijvingen Nationale lang Helchterenbos - HELCHTEREN | ||||||
LE | 6710 m | 0:43:45 | 6'31" | 1. (3) | ||
19.09.2018 - Moev Mol Heidehuuizen - TISP Mol | ||||||
H:01 | 5110 m | 0:42:30 | 8'19" | 2. (16) | ||
16.09.2018 - Regionale - Bokrijk - Bokrijk | ||||||
H:03 | 6000 m | 0:54:59 | 9'09" | 8. (20) | ||
19.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 3 - Hechtelse Duinen | ||||||
H55 | 5700 m | 1:04:21 | 11'17" | 11. (24) | ||
18.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - Day 2 - Spiekelspade | ||||||
H55 | 5930 m | NCL | ||||
17.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 1 - Don Bosco Fitometer | ||||||
H55 | 4990 m | 0:51:09 | 10'15" | 19. (25) | ||
12.08.2018 - Hoevenzavel - Genk | ||||||
H:01 | 7410 m | 1:07:46 | 9'08" | 18. (21) | ||
05.08.2018 - Thuisblijverscross - Stadpark Turnhout | ||||||
H:01 | 6170 m | 0:48:49 | 7'54" | 21. (36) | ||
28.07.2018 - Regionale - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 5400 m | 0:49:56 | 9'14" | 7. (43) | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | ||||||
H. Masters B | 2800 m | 0:22:06 | 7'53" | 6. (12) | ||
13.06.2018 - Lenteloop - RULHEYDE | ||||||
H:01 | 6500 m | 1:03:23 | 9'45" | 14. (26) | ||
06.06.2018 - De Kluis - Sint-Joris-Weert | ||||||
H:01 | 6300 m | 0:49:51 | 7'54" | 12. (19) | ||
23.05.2018 - World Orienteering Day - Tessenderlo | ||||||
H:01 | 5180 m | 1:01:46 | 11'55" | 19. (20) | ||
16.05.2018 - Lenteloop Campus Vesta - Emblem | ||||||
H:01 | 5800 m | 0:52:53 | 9'07" | 21. (31) | ||
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | ||||||
LD | 7100 m | 1:15:38 | 10'39" | 11. (28) | ||
25.04.2018 - Lenteloop Dommelhof-Pelter Rally - Neerpelt | ||||||
H:01 | 7310 m | 1:12:45 | 9'57" | 15. (24) | ||
18.03.2018 - Regionale Be-Mine - Beringen Mijn | ||||||
H:01 | 6500 m | 0:54:03 | 8'18" | 12. (25) | ||
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | ||||||
H:02 | 7100 m | 0:59:46 | 8'25" | 14. (27) | ||
11.02.2018 - Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:04 | 5320 m | 0:40:55 | 7'41" | 6. (44) | ||
04.02.2018 - Hertberg - Herselt | ||||||
H:04 | 5500 m | NCL | ||||
03.02.2018 - Clubkampioenschap 2018 - ZILVERMEER - MOL | ||||||
H. Masters B | 0:39:32 | 1. (2) | ||||
21.01.2018 - Geneberg - Ham | ||||||
H:04 | 5970 m | 0:47:26 | 7'56" | 5. (39) | ||
14.01.2018 - Wintercriterium Koersel 't Fonteintje - KOERSEL | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:52:10 | 9'09" | 4. (37) | ||
07.01.2018 - Ploegenwedstrijd - Gerhagen | ||||||
H:04 | 6100 m | 0:53:26 | 8'45" | 2. (24) | ||
30.12.2017 - Sylvester 2017 - Herentals | ||||||
H55 | 5140 m | 0:49:57 | 9'43" | 12. (20) | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | ||||||
H55 | 4000 m | 0:37:21 | 9'20" | 6. (16) | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | ||||||
H55 | 5400 m | 0:42:52 | 7'56" | 4. (23) | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | ||||||
H55 | 4540 m | 0:47:49 | 10'31" | 18. (26) | ||
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk | ||||||
H55 | 5190 m | 0:45:29 | 8'45" | 7. (20) | ||
23.12.2017 - SCORE INDOOR - OOSTHAM | ||||||
H:01 | 0:27:53 | 40. (40) | ||||
23.12.2017 - INDOOR WEDSTRIJD KRISTOFFELHEEM - OOSTHAM | ||||||
H:02 | 800 m | 0:50:05 | 62'36" | 5. (7) | ||
17.12.2017 - Wintercriterium Kattevenia - GENK | ||||||
H:04 | 5900 m | 0:50:02 | 8'28" | 4. (32) | ||
10.12.2017 - Galbergen - Mol | ||||||
H:04 | 5060 m | NCL | ||||
03.12.2017 - Sinterklaascross - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 6100 m | 1:37:23 | 15'57" | 13. (23) | ||
12.11.2017 - Wintercriterium - Kolisbos | ||||||
H:04 | 5900 m | 0:51:40 | 8'45" | 5. (22) | ||
05.11.2017 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
H:04 | 5500 m | 0:53:55 | 9'48" | 5. (18) | ||
08.10.2017 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
H:03 | 6500 m | 1:13:15 | 11'16" | 7. (24) | ||
01.10.2017 - Nationale lang Kelchterhoef - Sonnis - HOUTHALEN | ||||||
LD | 7800 m | 1:18:25 | 10'03" | 10. (30) | ||
20.09.2017 - SVS - Balen Hulsen | ||||||
H:01 | 5900 m | 0:59:33 | 10'05" | 8. (14) | ||
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | ||||||
LE | 7000 m | 0:57:35 | 8'13" | 1. (4) | ||
15.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-Oost | ||||||
H55 | 5730 m | 1:13:32 | 12'49" | 4. (15) | ||
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West | ||||||
H55 | 5930 m | 0:50:57 | 8'35" | 3. (16) | ||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | ||||||
H55 | 5290 m | 0:45:26 | 8'35" | 6. (15) | ||
12.08.2017 - 4 Days of Flanders - Kolenspoor | ||||||
H55 | 3700 m | 0:48:48 | 13'11" | 4. (15) | ||
28.07.2017 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 5600 m | 0:58:41 | 10'28" | 4. (36) | ||
16.07.2017 - Thuisblijverscross - Gielsbos | ||||||
H:03 | 5600 m | NCL | ||||
23.06.2017 - Lenteloop - Kessel-Lo - Kessel-Lo | ||||||
H:01 | 5900 m | 0:49:22 | 8'22" | 18. (28) | ||
18.06.2017 - Balendijk - Lommel | ||||||
H:03 | 6580 m | 1:07:32 | 10'15" | 13. (26) | ||
14.06.2017 - Lenteloop Groote Cirkel - Reusel | ||||||
H:01 | 6600 m | 1:25:25 | 12'56" | 12. (22) | ||
07.06.2017 - Lenteloop Rulheyde - Kasterlee | ||||||
H:01 | 6600 m | 1:00:29 | 9'09" | 10. (21) | ||
02.06.2017 - Prologue BELGIUM 3 days De Winner - Hechtel Eksel | ||||||
H:01 | 5730 m | 1:00:57 | 10'38" | 13. (23) | ||
24.05.2017 - Lenteloop Schoterse bossen World Orienteering Day - Tessenderlo | ||||||
H:01 | 5490 m | 0:55:52 | 10'10" | 23. (40) | ||
10.05.2017 - Memorial Jacky Sallaerts - Lenteloop - MOL ZILVERMEER | ||||||
H:01 | 6200 m | 0:51:22 | 8'17" | 17. (47) | ||
07.05.2017 - Nationale sprint - Geel | ||||||
LD | 3600 m | 0:37:59 | 10'33" | 13. (39) | ||
03.05.2017 - Lenteloop Vossemeren - LOMMEL | ||||||
H:01 | 6100 m | 0:52:34 | 8'37" | 24. (58) | ||
25.04.2017 - LenteLoop - Ham Centrum | ||||||
H:01 | 5250 m | 0:53:57 | 10'16" | 25. (42) | ||
12.03.2017 - Regionale HOGE RIELEN - KASTERLEE | ||||||
H:03 | 7000 m | 0:56:24 | 8'03" | 7. (28) | ||
12.02.2017 - Valentijn wintercriterium - KOERSEL | ||||||
H:03 | 6300 m | 0:48:53 | 7'45" | 4. (28) | ||
05.02.2017 - VK MD Geneberg - Ham | ||||||
H. Masters B | 4300 m | 0:34:45 | 8'04" | 6. (16) | ||
04.02.2017 - Clubkampioenschap - Balen Hulsen | ||||||
H. Masters B | 5800 m | 1:08:41 | 11'50" | 2. (4) | ||
22.01.2017 - Regionale Gerhees - Ham | ||||||
H:03 | 6720 m | 0:57:25 | 8'32" | 5. (32) | ||
15.01.2017 - Wintercriterium Helchterenbos - KOERSEL | ||||||
H:03 | 7100 m | 0:59:18 | 8'21" | 14. (31) | ||
08.01.2017 - Wintercriterium - Kamp Grobbendonk | ||||||
H:03 | 7100 m | 0:50:17 | 7'04" | 8. (38) | ||
30.12.2016 - Sylvester5-2016 - Meeuwen-Gruitrode | ||||||
H50 | 5400 m | 0:57:09 | 10'35" | 20. (23) | ||
29.12.2016 - Sylvester5-2016 - Ravels | ||||||
H50 | 4950 m | 0:39:10 | 7'54" | 10. (23) | ||
28.12.2016 - Sylvester5-2016 - Oostelbeers | ||||||
H50 | 5400 m | 0:57:56 | 10'43" | 23. (26) | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | ||||||
H50 | 5900 m | 0:44:37 | 7'33" | 17. (28) | ||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | ||||||
H50 | 5690 m | 0:53:35 | 9'25" | 16. (28) | ||
18.12.2016 - Wintercriterium - Molenheide Poppel | ||||||
H:03 | 6800 m | 0:57:11 | 8'24" | 7. (22) | ||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | ||||||
H. Masters B | 4300 m | 0:39:38 | 9'13" | 9. (22) | ||
04.12.2016 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:03 | 7600 m | 0:58:02 | 7'38" | 8. (33) | ||
27.11.2016 - Regionale Kolenspoor - Genk | ||||||
H:01 | 6290 m | 1:11:52 | 11'25" | 24. (35) | ||
19.11.2016 - NMBS kampioenschap - Gerhees | ||||||
H:05 | 5570 m | 1:02:40 | 11'15" | 8. (16) | ||
13.11.2016 - 35e Klompen-OL - Vlierden | ||||||
H:03 | 6600 m | 1:04:35 | 9'47" | 7. (18) | ||
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:IOF 3 | 7200 m | 35 m | 1:02:13 | 8'38" | 3. (5) | |
23.10.2016 - Regionale - Herenlaak - | ||||||
H:03 | 6300 m | 0:58:16 | 9'14" | 12. (27) | ||
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | ||||||
SE | 4400 m | NCL | ||||
02.10.2016 - Belgian Clubs Relay - Leopoldsburg | ||||||
Open | 5100 m | 0:40:55 | 8'01" | 18. (39) | ||
21.09.2016 - Regionale /Oml. - TISP Mol | ||||||
H:01 | 5600 m | 0:42:19 | 7'33" | 4. (24) | ||
21.08.2016 - Regionale Hoge Vijvers - De Wauwers - ARENDONK | ||||||
H:03 | 6400 m | 1:12:13 | 11'17" | 5. (18) | ||
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | ||||||
H50 | 7000 m | 190 m | 1:59:08 | 17'01" | 8. (15) | |
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | ||||||
H50 | 4900 m | 125 m | 1:06:44 | 13'37" | 8. (16) | |
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | ||||||
H50 | 5400 m | 85 m | 1:04:04 | 11'51" | 11. (15) | |
07.08.2016 - Thuisblijverscross - Marienborgh | ||||||
H:02 | 6700 m | 1:19:43 | 11'53" | 24. (44) | ||
30.07.2016 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 5300 m | 0:54:44 | 10'19" | 11. (56) | ||
22.06.2016 - Hemptinne - Heverlee | ||||||
H:01 | 6100 m | 90 m | 1:20:23 | 13'10" | 16. (19) | |
18.05.2016 - Lenteloop "Emblem" - Ranst | ||||||
H:01 | 5800 m | 0:53:53 | 9'17" | 15. (27) | ||
11.05.2016 - Lenteloop Genk City - GENK | ||||||
H:01 | 6400 m | NCL | ||||
20.04.2016 - Lenteloop - Balendijk | ||||||
H:01 | 6550 m | 0:57:06 | 8'43" | 27. (62) | ||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | ||||||
H50 | 3890 m | 0:40:30 | 10'24" | 16. (25) | ||
14.02.2016 - Valentijn Wintercriterium - Kechterhoef - Houthalen | ||||||
H:03 | 6900 m | 0:58:37 | 8'29" | 12. (38) | ||
07.02.2016 - Regionale - Brustem | ||||||
H:03 | 6950 m | 0:52:53 | 7'36" | 6. (20) | ||
24.01.2016 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
H:03 | 7100 m | 1:02:23 | 8'47" | 5. (24) | ||
17.01.2016 - Wintercriterium Staleyckerheide - STAL - KOERSEL | ||||||
H:03 | 7100 m | 1:01:55 | 8'43" | 8. (38) | ||
10.01.2016 - Wintercriterium - DE KLINGE | ||||||
H:03 | 5800 m | 0:38:56 | 6'42" | 3. (21) | ||
30.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Zuid | ||||||
H50 | 5300 m | 0:40:47 | 7'41" | 9. (18) | ||
29.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Noord | ||||||
H50 | 5600 m | 0:49:59 | 8'55" | 9. (17) | ||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | ||||||
H50 | 5000 m | 0:40:29 | 8'05" | 11. (25) | ||
27.12.2015 - Sylvester 2015 - Ossendrecht | ||||||
H50 | 5500 m | 0:51:16 | 9'19" | 13. (24) | ||
26.12.2015 - Sylvester 2015 - Kattevenia | ||||||
H50 | 5700 m | 0:47:59 | 8'25" | 12. (21) | ||
20.12.2015 - Kolenspoor - Genk | ||||||
H:03 | 6600 m | 0:59:45 | 9'03" | 15. (44) | ||
06.12.2015 - Sinterklaascross - Kam Beverlo | ||||||
H:03 | 7500 m | 1:05:43 | 8'45" | 20. (31) | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | ||||||
H. Masters B | 4400 m | 0:29:32 | 6'42" | 8. (29) | ||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:10 | 7400 m | 1:04:40 | 8'44" | 8. (14) | ||
15.11.2015 - Ploegenwedstrijd - Gerhees | ||||||
H:03 | 5700 m | 0:58:05 | 10'11" | 6. (27) | ||
08.11.2015 - Aflossing wisselbeker Staepelaere - Balen - Keiheuvel | ||||||
6200 m | 0:44:14 | 7'08" | 16. (56) | |||
18.10.2015 - Klompen OL - Oostappense heide | ||||||
H:03 | 6800 m | 1:10:02 | 10'17" | 12. (18) | ||
17.10.2015 - NMBS kampioenschap SASOR - MOL - ZILVERMEER | ||||||
H:03 | 2900 m | NCL | ||||
04.10.2015 - City-O Aarschor - Aarschot | ||||||
H:03 | 6700 m | 70 m | 0:54:24 | 8'07" | 14. (28) | |
20.09.2015 - Rik Thys - Den ijzeren paal - Kerkhoven | ||||||
H:08 | 7400 m | 1:11:27 | 9'39" | 13. (24) | ||
23.08.2015 - Regionale - Hertberg - Hertberg | ||||||
H:03 | 7270 m | NCL | ||||
23.06.2015 - Engstraat - Meerhout | ||||||
H:01 | 6510 m | 0:58:12 | 8'56" | 19. (45) | ||
13.06.2015 - Mol Heidehuizen - | ||||||
H:04 | 2300 m | 0:40:05 | 17'25" | -- (7) | ||
03.06.2015 - Lenteloop Lommel sportvelden - LOMMEL | ||||||
H:01 | 5900 m | 0:50:20 | 8'31" | 20. (42) | ||
27.05.2015 - Lenteloop Kessel-Lo - Kessel-Lo | ||||||
H:01 | 5900 m | 0:47:04 | 7'58" | 17. (31) | ||
20.05.2015 - Lenteloop "Diest" - Diest | ||||||
H:03 | 3300 m | 0:44:30 | 13'29" | -- (27) | ||
29.03.2015 - BK Aflossing - Kasterlee | ||||||
H. Masters B | 4700 m | 0:37:28 | 7'58" | 8. (21) | ||
22.03.2015 - Regionale Pelter Rally - Neerpelt | ||||||
H:02 | 7970 m | 1:02:04 | 7'47" | 8. (17) | ||
15.03.2015 - Regionale wedstrijd 't FONTEINTJE - KOERSEL | ||||||
H:02 | 0:58:35 | 4. (23) | ||||
08.03.2015 - Nationale 2 - Zonhoven | ||||||
LD | 7720 m | 1:04:03 | 8'17" | 10. (35) | ||
15.02.2015 - VALENTIJN - Wintercriterium - Lommel - SAHARA | ||||||
H:03 | 6900 m | 0:56:13 | 8'08" | 15. (51) | ||
01.02.2015 - Regionale - Ham | ||||||
H:03 | 7160 m | 0:57:36 | 8'02" | 4. (33) | ||
25.01.2015 - MERODESE BOSSEN - MERODESE BOSSEN | ||||||
H:03 | 7000 m | 0:53:29 | 7'38" | 7. (28) | ||
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | ||||||
H:03 | 6000 m | 1:01:30 | 10'15" | 11. (34) | ||
11.01.2015 - WINTERCRITERIUM - DE KLINGE | ||||||
H:03 | 6900 m | 0:50:21 | 7'17" | 1. (13) | ||
04.01.2015 - Wintercriterium SPIEKELSPADE - HECHTEL | ||||||
H:03 | 6900 m | 0:53:31 | 7'45" | 16. (42) | ||
30.12.2014 - Sylvester5-2014 - Gerhees | ||||||
H50 | 4740 m | 0:49:35 | 10'27" | 10. (17) | ||
29.12.2014 - Sylvester5-2014 - De Roeler | ||||||
H50 | 5700 m | 0:43:11 | 7'34" | 7. (21) | ||
28.12.2014 - Sylvester5-2014 - Weyervlakte | ||||||
H50 | 5800 m | 0:52:08 | 8'59" | 13. (22) | ||
27.12.2014 - Sylvester5-2014 - Witte Bergen | ||||||
H50 | 5600 m | 0:50:38 | 9'02" | 10. (19) | ||
26.12.2014 - Sylvester5-2014 - Brouwhuisseheide | ||||||
H50 | 5700 m | 0:44:53 | 7'52" | 8. (21) | ||
21.12.2014 - Wintercriterium WILLEKENSBERG - LUMMEN | ||||||
H:03 | 7300 m | 0:46:49 | 6'24" | 4. (29) | ||
14.12.2014 - Rodenberg - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 6360 m | 0:59:30 | 9'21" | 19. (30) | ||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | ||||||
H:03 | 7500 m | 1:03:25 | 8'27" | 8. (29) | ||
30.11.2014 - Wintercriterium - Ravels Noord | ||||||
H:03 | 6880 m | 0:59:47 | 8'41" | 10. (30) | ||
23.11.2014 - Memorial day Bos van Hees - Zelem | ||||||
H:01 | 7500 m | 1:23:49 | 11'10" | 5. (12) | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | ||||||
H50 | 7400 m | 0:57:19 | 7'44" | 11. (16) | ||
11.11.2014 - Wintercriterium ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:03 | 7000 m | NCL | ||||
08.11.2014 - Regionale De Winner - Eksel | ||||||
H:03 | 6890 m | 0:58:52 | 8'32" | 3. (20) | ||
02.11.2014 - Horensberg - Genk | ||||||
H:03 | 7400 m | 1:03:29 | 8'34" | 9. (24) | ||
31.10.2014 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - Meeuwen | ||||||
H:04 | 6900 m | 1:00:02 | 8'42" | 5. (61) | ||
25.10.2014 - Herfstwisselbeker (Ploegen) - Bosbergen | ||||||
H:03 | 6900 m | 85 m | 0:52:43 | 7'38" | 5. (20) | |
05.10.2014 - JEC Spectators - Sahara | ||||||
H:03 | 7660 m | 1:27:15 | 11'23" | 21. (25) | ||
03.10.2014 - JEC Spectators - Lommel | ||||||
H:02 | 2620 m | 0:24:24 | 9'18" | 17. (27) | ||
01.10.2014 - Regionale /Oml. - Balen Hulsen | ||||||
H:05 | 5800 m | 0:53:17 | 9'11" | 5. (18) | ||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | ||||||
H50 | 8140 m | 1:16:17 | 9'22" | 17. (23) | ||
31.08.2014 - Leuven - Leuven | ||||||
H:03 | 5630 m | 0:55:42 | 9'53" | 7. (40) | ||
24.08.2014 - Pijnven - | ||||||
H:03 | 6400 m | 1:10:11 | 10'57" | 14. (31) | ||
17.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H50 | 6950 m | 200 m | 1:33:13 | 13'24" | 17. (19) | |
16.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H50 | 4760 m | 0:48:19 | 10'09" | 14. (22) | ||
15.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H50 | 7090 m | 1:14:46 | 10'32" | 15. (22) | ||
28.05.2014 - Lenteloop BRASEL - DESSEL | ||||||
H:01 | 6700 m | 0:50:54 | 7'35" | 26. (44) | ||
21.05.2014 - Lenteloop Basvelden - Zonhoven | ||||||
H:03 | 4320 m | 0:27:36 | 6'23" | 4. (20) | ||
23.04.2014 - Lenteloop "Genk" - Genk | ||||||
H:01 | 5800 m | 0:47:03 | 8'06" | 23. (43) | ||
21.04.2014 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:02 | 7230 m | 1:11:03 | 9'49" | 16. (31) | ||
06.04.2014 - Regionale - Turnhout | ||||||
H:03 | 6200 m | 0:53:02 | 8'33" | 9. (25) | ||
09.03.2014 - VK middel - Sledderlo | ||||||
Long Difficult | 7000 m | 1:00:25 | 8'37" | 7. (42) | ||
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel | ||||||
LD | 7700 m | 0:56:04 | 7'16" | 8. (50) | ||
16.02.2014 - Valentijn wintercriterium - Balen - Keiheuvel | ||||||
H:03 | 6900 m | 0:51:52 | 7'31" | 10. (51) | ||
09.02.2014 - Wintercriterium - De Klinge | ||||||
H:03 | 6800 m | 1:06:25 | 9'46" | 6. (18) | ||
02.02.2014 - Den Heuvel - Den Heuvel | ||||||
H:03 | 7330 m | 0:52:11 | 7'07" | 8. (42) | ||
26.01.2014 - Regionale "Gerhagen" - Tessendelo | ||||||
H:03 | 7400 m | NCL | ||||
19.01.2014 - Wintercriterium 't Fonteintje - Koersel | ||||||
H:04 | 5700 m | 1:20:48 | 14'10" | -- (54) | ||
12.01.2014 - Wintercriterium - Hengelhoef | ||||||
H:03 | 7300 m | NCL | ||||
05.01.2014 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
H:03 | 6900 m | 0:56:56 | 8'15" | 7. (31) | ||
30.12.2013 - Sylvester day 5 Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
H50 | 5700 m | 0:48:33 | 8'31" | 6. (18) | ||
29.12.2013 - Sylvester Dag 4 Staleyckerheide - Leopoldsburg | ||||||
H50 | 5700 m | 0:50:42 | 8'53" | 12. (18) | ||
28.12.2013 - Sylvester Dag 3 Heeserbergen - Lommel | ||||||
H50 | 5760 m | 0:48:36 | 8'26" | 8. (18) | ||
27.12.2013 - Sylvester Dag 2 Vierveld (WRE) - Maasmechelen | ||||||
H50 | 4500 m | 110 m | 0:46:20 | 10'17" | 9. (19) | |
26.12.2013 - Sylvester - Weelde | ||||||
H50 | 5600 m | 0:44:27 | 7'56" | 5. (16) | ||
21.12.2013 - Wintercriterium - Rodenberg | ||||||
H:03 | 5150 m | 0:45:22 | 8'48" | 3. (29) | ||
15.12.2013 - Wintercriterium - Kruiskensberg | ||||||
H:03 | 7700 m | 1:09:05 | 8'58" | 10. (28) | ||
08.12.2013 - Wintercriterium MASY NOORD - MEEUWEN | ||||||
H:03 | 6800 m | 0:54:10 | 7'57" | 10. (53) | ||
01.12.2013 - Sinterklaascross 'Kamp van Beverlo' - Leopoldsburg | ||||||
H:03 | 7600 m | 0:56:15 | 7'24" | 6. (40) | ||
24.11.2013 - Klompen OL - Boshoverheide | ||||||
H:03 | 6700 m | 0:48:49 | 7'17" | 6. (32) | ||
17.11.2013 - Herfstwisselbeker - Neeroeteren | ||||||
H:13 | 7000 m | 0:00:00 | -- (6) | |||
10.11.2013 - Wintercriterium - Galbergen | ||||||
H:03 | 6730 m | 0:49:49 | 7'24" | 2. (21) | ||
03.11.2013 - Ploegenwedstrijd - Zutendaal | ||||||
H:03 | 6500 m | 0:56:16 | 8'39" | 18. (43) | ||
27.10.2013 - Wintercriterium Spiekelspade - Hechtel | ||||||
H:03 | 7000 m | 0:52:52 | 7'33" | 4. (39) | ||
20.10.2013 - VVO Kampioenschap Middle Distance - Kepkensberg | ||||||
H. Masters B | 4480 m | 35 m | 0:48:33 | 10'50" | 14. (30) | |
06.10.2013 - VK Aflossing "Bos van Hees" - Schaffen | ||||||
Open | 0:46:36 | 8'10" | 26. (51) | |||
22.09.2013 - Vlaams Kampioenschap Lang - Gielsbos | ||||||
H50 | 7000 m | 1:11:54 | 10'16" | 10. (14) | ||
15.09.2013 - BK Lang - Kattenbos | ||||||
H50 | 8420 m | 1:13:19 | 8'42" | 16. (30) | ||
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | ||||||
LE | 6500 m | 1:08:22 | 10'31" | 2. (7) | ||
28.08.2013 - Zomerloop Duitse Basis - Arendonk | ||||||
H:01 | 6400 m | 0:59:28 | 9'17" | 23. (39) | ||
18.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Rijksbos | ||||||
H50 | 7310 m | NCL | ||||
17.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Vlasmeer | ||||||
H50 | 6640 m | 0:56:38 | 8'31" | 7. (14) | ||
16.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Einderheide | ||||||
H50 | 5020 m | 0:49:53 | 9'56" | 7. (13) | ||
15.08.2013 - Regionale DON BOSCO FITOMETER - Hechtel | ||||||
H:02 | 5100 m | 0:42:16 | 8'17" | 6. (29) | ||
04.08.2013 - Bosbergen - Herentals | ||||||
H:03 | 6200 m | NCL | ||||
05.06.2013 - Lenteloop ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:01 | 5900 m | 0:44:09 | 7'28" | 15. (51) | ||
29.05.2013 - Lenteloop - de Basvelden | ||||||
H:01 | 5370 m | 0:31:16 | 5'49" | 24. (49) | ||
20.05.2013 - 3 daagse van België - dag 3 - Kattevenia | ||||||
H:01 | 7400 m | 1:13:45 | 9'57" | 1. (15) | ||
19.05.2013 - 3 daagse van België - dag 2 - Zwarte Bergen | ||||||
H:01 | 6900 m | 1:01:08 | 8'51" | 2. (7) | ||
18.05.2013 - 3-Daagse van België Day1 - Zillebos-Melberg | ||||||
H:01 | 6410 m | 1:05:32 | 10'13" | 2. (5) | ||
08.05.2013 - Lenteloop Heidehuizen - Heidehuizen | ||||||
H:01 | 6850 m | 1:01:37 | 8'59" | 17. (31) | ||
05.05.2013 - Rik Thys - Diest | ||||||
H:05 | 7500 m | 1:06:01 | 8'48" | 10. (32) | ||
21.04.2013 - Horensbergdam - Horensbergdam | ||||||
H:02 | 7700 m | 1:05:05 | 8'27" | 11. (14) | ||
17.04.2013 - Lenteloop - Wilrijk | ||||||
H:03 | 3500 m | NCL | ||||
03.03.2013 - Nationale 2 - Gerhees | ||||||
H50 | 6860 m | 0:56:43 | 8'16" | 9. (23) | ||
17.02.2013 - Sanicole - www.olomega.be | ||||||
H:03 | 6900 m | 0:54:52 | 7'57" | 12. (40) | ||
10.02.2013 - Valentijn Wintercriterium - Koersel | ||||||
H:03 | 7000 m | 1:12:41 | 10'22" | 18. (31) | ||
03.02.2013 - WINTERCRITERIUM - WEELDE | ||||||
H:03 | 7500 m | 0:50:29 | 6'43" | 3. (21) | ||
27.01.2013 - Regionale - Ham | ||||||
H:03 | 7180 m | 1:01:03 | 8'30" | 4. (31) | ||
20.01.2013 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | ||||||
H:03 | 7600 m | 1:09:35 | 9'09" | 7. (18) | ||
13.01.2013 - Oost-Vlaams Kampioenschap - De Klinge | ||||||
H:03 | 6930 m | 1:06:39 | 9'37" | 4. (19) | ||
06.01.2013 - Wintercriterium Kelchterhoef WEST - Houthalen - Kelchterhoef | ||||||
H:03 | 7200 m | 1:02:44 | 8'42" | 8. (34) | ||
30.12.2012 - Sylvester 2012 - Oirschotseheide | ||||||
H50 | 5500 m | 0:50:42 | 9'13" | 10. (18) | ||
29.12.2012 - Sylvester 2012 - Sonnisheide | ||||||
H50 | 4500 m | 0:36:26 | 8'05" | 10. (25) | ||
28.12.2012 - Sylvester 2012 - De Schrikkelberg | ||||||
H50 | 5470 m | 0:48:21 | 8'50" | 9. (19) | ||
27.12.2012 - Sylvester 2012 - De Lietteberg | ||||||
H50 | 5900 m | 0:46:17 | 7'50" | 6. (20) | ||
26.12.2012 - Sylvester 2012 - Solterheide | ||||||
H50 | 5600 m | 0:50:52 | 9'04" | 5. (19) | ||
23.12.2012 - Wintercriterium Molenheide-Poppel - Molenheide | ||||||
H:03 | 6100 m | 0:53:00 | 8'41" | 3. (16) | ||
16.12.2012 - Hengelhoef - Hengelhoef | ||||||
H:03 | 7270 m | 0:57:24 | 7'53" | 7. (38) | ||
08.12.2012 - Wintercriterium Ravels Noord - Ravels Noord | ||||||
H:03 | 7000 m | 1:16:37 | 10'56" | 7. (19) | ||
02.12.2012 - Sinterklaascross - www.olomega.be | ||||||
H:03 | 7200 m | 1:00:07 | 8'20" | 12. (35) | ||
25.11.2012 - Memorial Day BRASEL - DESSEL | ||||||
H:03 | 6400 m | 0:54:00 | 8'26" | 10. (41) | ||
08.11.2012 - Mil Regelmatigheid - De Winner | ||||||
H:03 | 7400 m | 1:16:42 | 10'21" | 36. (100) | ||
23.09.2012 - dagomlopen clubaflossing - Brasschaat | ||||||
H:01 | 7800 m | 1:30:57 | 11'39" | 6. (10) | ||
16.09.2012 - Nationale 4 - Houterenberg | ||||||
LE | 5810 m | 1:21:31 | 14'01" | 2. (4) | ||
26.08.2012 - Leuven oriënteert - Leuven | ||||||
H:03 | 5950 m | 0:56:46 | 9'32" | 15. (34) | ||
19.08.2012 - Thuisblijverscross - TIELENKAMP | ||||||
H:02 | 6400 m | 1:30:45 | 14'10" | 6. (16) | ||
10.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Helchteren | ||||||
H:01 | 6900 m | 1:14:16 | 10'45" | 5. (12) | ||
05.08.2012 - Thuisblijverscross - BOSBERGEN | ||||||
H:03 | 6900 m | 120 m | 0:57:43 | 8'21" | 6. (37) | |
06.06.2012 - Lenteloop Complex Zuid - Leopoldsburg | ||||||
H:01 | 5800 m | 0:43:19 | 7'28" | 30. (60) | ||
18.04.2012 - Lenteloop Lommel Sportvelden - Lommel | ||||||
H:01 | 6500 m | 0:46:21 | 7'07" | 14. (42) | ||
12.02.2012 - Valentijn - Keiheuvel | ||||||
H:03 | 7300 m | 0:56:19 | 7'42" | 9. (25) | ||
28.01.2012 - Clubkampioenschap - Hulsen | ||||||
H:16 | 0:54:42 | 6. (9) | ||||
15.01.2012 - Oost-Vlaams Kampioenschap - De Klinge | ||||||
H:03 | 6920 m | 0:53:30 | 7'43" | 7. (22) | ||
08.01.2012 - Wintercriterium Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
H:03 | 7000 m | 1:01:37 | 8'48" | 23. (47) | ||
30.12.2011 - Sylvester 2011 - Ravels Zuid | ||||||
H45 | 6410 m | 0:49:10 | 7'40" | 11. (17) | ||
29.12.2011 - Sylvester 2011 - Boshoverheide | ||||||
H45 | 6600 m | 0:59:34 | 9'01" | 16. (25) | ||
28.12.2011 - Sylvester 2011 - Hechtelse Duinen | ||||||
H45 | 6500 m | NCL | ||||
27.12.2011 - Sylvester 2011 - Rodenberg | ||||||
H45 | 5450 m | 0:43:10 | 7'55" | 10. (24) | ||
26.12.2011 - Sylvester 2011 - Geuzenbaan | ||||||
H45 | 6600 m | 0:54:26 | 8'14" | 13. (28) | ||
11.12.2011 - Memorial Day Gielsbos - Gielsbos | ||||||
H:03 | 6800 m | 0:47:22 | 6'57" | 5. (28) | ||
20.11.2011 - Herfstwisselbeker - Lommel Sahara | ||||||
H:09 | 7700 m | 0:53:40 | 6'58" | 1. (10) | ||
13.11.2011 - Klompen Ol - Oostelbeers | ||||||
H:03 | 7400 m | 1:39:33 | 13'27" | 19. (32) | ||
02.10.2011 - Nationale 4 - Masy Noord | ||||||
H45 | 8200 m | 1:09:19 | 8'27" | 11. (24) | ||
25.09.2011 - Individueel Wisselbeker G. Staepelaere - DUITSE BASIS | ||||||
H:01 | 6500 m | 0:56:35 | 8'42" | 2. (8) | ||
21.08.2011 - Regionale wedstrijd - LILLE | ||||||
H:02 | 1:27:41 | 8. (15) | ||||
15.08.2011 - Flanders 3 days - Heeserbergen | ||||||
H45 | 6750 m | NCL | ||||
14.08.2011 - Flanders 3 days - Kattenbos-Noord | ||||||
H45 | 8260 m | 1:05:02 | 7'52" | 8. (16) | ||
13.08.2011 - Flanders 3 days - Kattenbos-Zuid | ||||||
H45 | 8230 m | 1:09:34 | 8'27" | 10. (17) | ||
05.06.2011 - Regionale MELBERG - ZILLEBOS - GENK | ||||||
H:03 | 6900 m | 1:02:19 | 9'01" | 6. (22) | ||
10.04.2011 - Regionale De kimpel - Stad bilzen - Bilzen | ||||||
H:02 | 6200 m | 1:01:53 | 9'58" | 10. (36) | ||
13.03.2011 - Regionale ARENDONK - DE Wouwers - Hoge Vijvers | ||||||
H:03 | 6800 m | 0:56:34 | 8'19" | 6. (30) | ||
13.02.2011 - Wintercriterium - VALENTIJN - Kelchterhoef West | ||||||
H:03 | 7000 m | 1:04:29 | 9'12" | 21. (41) | ||
23.01.2011 - Brustem Vliegveld - Brustem | ||||||
H:03 | 7700 m | 1:02:07 | 8'04" | 18. (42) | ||
16.01.2011 - Wintercriterium Spiekelspade - Hechtel | ||||||
H:03 | 7200 m | 0:55:29 | 7'42" | 21. (53) | ||
08.01.2011 - Schootshei - | ||||||
H:03 | 6670 m | 150 m | NCL | |||
30.12.2010 - Sylvester - Pijnven Noord | ||||||
H45 | 6700 m | 1:06:05 | 9'51" | 15. (22) | ||
29.12.2010 - Sylvester - De Bosbergen | ||||||
H45 | 6500 m | NCL | ||||
27.12.2010 - Sylvester - De Keiheuvel | ||||||
H45 | 6500 m | 1:08:49 | 10'35" | 20. (27) | ||
26.12.2010 - Sylvester - Houterenberg | ||||||
H45 | 5100 m | 1:02:24 | 12'14" | 20. (24) | ||
03.10.2010 - Championnat de Belgique Middle Distance - Lommel | ||||||
H. Masters A | 6200 m | 0:50:24 | 8'08" | 31. (54) | ||
01.03.2009 - Nationale - Waterschei | ||||||
LD | 6300 m | 1:10:31 | 11'12" | 7. (24) |