WebRes.helga-o.com |
30.09.2018 - Championnat de Belgique Sprint - Stavelot | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
D-16 | 2260 m | 0:24:25 | 10'48" | 6. (7) | ||
21.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Bouillon City | ||||||
D-16 | 4700 m | 1:07:42 | 14'24" | 8. (11) | ||
20.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Pussemange | ||||||
D-16 | 5700 m | 2:17:19 | 24'05" | 11. (11) | ||
19.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Sugny | ||||||
D-16 | 3800 m | 0:52:36 | 13'50" | 7. (11) | ||
12.04.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 4 Antwerp Centrum - Antwerpen | ||||||
D:AOS | 3280 m | 0:27:20 | 8'20" | 7. (38) | ||
08.04.2018 - Camp O Ardenne - Rossart | ||||||
D:Noir Court | 4700 m | 75 m | 1:28:19 | 18'47" | 13. (20) | |
07.04.2018 - Camp O Ardenne - Straimont | ||||||
D:Rouge | 4600 m | 200 m | 1:11:31 | 15'32" | 5. (10) | |
25.02.2018 - BK Middle - Hooggoed - Aalter | ||||||
D-16 | 3540 m | 0:34:53 | 9'51" | 5. (9) | ||
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | ||||||
D:04 | 5400 m | NCL | ||||
04.02.2018 - Régionale Chevetogne - Chevetogne | ||||||
D:Noir moyen | 5500 m | 1:17:09 | 14'01" | 13. (22) | ||
28.01.2018 - Wintercriterium - De Klinge | ||||||
D:04 | 5600 m | 0:53:58 | 9'38" | 4. (11) | ||
11.01.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 1 - Antwerpen | ||||||
D:Moeilijk | 3350 m | 0:34:39 | 10'20" | 3. (5) | ||
30.12.2017 - Sylvester 2017 - Herentals | ||||||
D13-14 | 3990 m | 0:50:38 | 12'41" | 6. (10) | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | ||||||
D13-14 | 2800 m | 0:34:58 | 12'29" | 8. (10) | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | ||||||
D13-14 | 4200 m | 1:14:22 | 17'42" | 9. (10) | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | ||||||
D13-14 | 3380 m | 0:50:36 | 14'58" | 6. (6) | ||
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk | ||||||
D13-14 | 3970 m | 0:42:07 | 10'36" | 5. (7) | ||
17.12.2017 - Wintercriterium Kattevenia - GENK | ||||||
D:04 | 5900 m | 1:24:14 | 14'16" | 7. (8) | ||
08.12.2017 - Avond-O Thomas More - Turnhout | ||||||
D:03 | 4100 m | 0:51:09 | 12'28" | 5. (20) | ||
03.12.2017 - Sinterklaascross - Leopoldsburg | ||||||
D:05 | 4500 m | 1:55:11 | 25'35" | 10. (11) | ||
26.11.2017 - Wintercriterium Willekensberg St Ferdinand - LUMMEN | ||||||
D:05 | 4300 m | 0:45:15 | 10'31" | 4. (24) | ||
12.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - La Hulpe | ||||||
D:Rouge court | 2540 m | 50 m | 0:37:39 | 14'49" | 6. (15) | |
15.10.2017 - Vlaams Kampioenschap Aflossing - Leopoldsburg | ||||||
H. Open | 5900 m | NCL | ||||
01.10.2017 - Nationale lang Kelchterhoef - Sonnis - HOUTHALEN | ||||||
D-14 | 3900 m | 1:11:34 | 18'21" | 6. (6) | ||
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | ||||||
D-14 | 4500 m | 1:05:06 | 14'27" | 2. (4) | ||
27.08.2017 - BM Interclubs - Hinter den Sandgruben | ||||||
D-14 | 3190 m | 50 m | 0:44:11 | 13'51" | 2. (2) | |
15.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-Oost | ||||||
D-14 | 3880 m | 1:14:42 | 19'15" | 6. (8) | ||
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West | ||||||
D-14 | 3820 m | 0:51:36 | 13'30" | 7. (8) | ||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | ||||||
D-14 | 3310 m | 0:34:32 | 10'25" | 5. (8) | ||
12.08.2017 - 4 Days of Flanders - Kolenspoor | ||||||
D-14 | 3340 m | 0:57:01 | 17'04" | 5. (8) | ||
14.05.2017 - Competition 3 - Het Steen - Antwerp | ||||||
W Youth (16-) | 3070 m | NCL | ||||
13.05.2017 - Competition 2 - Mastvest - Antwerp | ||||||
W Youth (16-) | 2140 m | 0:18:19 | 8'33" | 5. (10) | ||
13.05.2017 - Competition 1 - Kielpark - Antwerp | ||||||
W Youth (16-) | 2000 m | 0:28:35 | 14'17" | 8. (9) | ||
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 1600 m | 0:17:27 | 10'54" | 8. (10) | ||
29.12.2016 - Sylvester5-2016 - Ravels | ||||||
D-14 | 2820 m | 0:44:44 | 15'51" | 7. (8) | ||
28.12.2016 - Sylvester5-2016 - Oostelbeers | ||||||
D-14 | 4100 m | 1:02:07 | 15'09" | 8. (9) | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | ||||||
D-14 | 3900 m | 1:16:17 | 19'33" | 8. (10) | ||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | ||||||
D-14 | 3960 m | 1:04:22 | 16'15" | 9. (10) | ||
13.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tervueren | ||||||
D:Noir court | 3300 m | 55 m | NCL | |||
04.11.2016 - RULHEYDE - Individueel - KASTERLEE | ||||||
D:02 | 2300 m | 0:51:04 | 22'12" | 9. (14) | ||
18.09.2016 - BOM - Louvain-La-Neuve | ||||||
D-14 | 3700 m | 1:33:09 | 25'10" | 7. (7) | ||
11.09.2016 - Nationale longue distance - Bertrix | ||||||
D-14 | 5300 m | 1:42:40 | 19'22" | 9. (11) | ||
28.08.2016 - City-O Leuven - Leuven | ||||||
D:05 | 2640 m | 1:13:07 | 27'41" | 6. (12) | ||
21.08.2016 - Regionale Hoge Vijvers - De Wauwers - ARENDONK | ||||||
D:05 | 4300 m | 1:50:27 | 25'41" | 15. (15) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 2 | ||||||
W. Youth | 1800 m | 0:20:07 | 11'10" | 6. (7) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 1 | ||||||
W. Youth | 2100 m | 0:23:35 | 11'13" | 6. (8) | ||
05.06.2016 - City-O Hasselt-Banneuxwijk - Hasselt | ||||||
D:05 | 3200 m | 0:42:37 | 13'19" | 8. (14) | ||
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 2100 m | 0:33:40 | 16'01" | 11. (11) | ||
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | ||||||
SD | 4780 m | 1:16:38 | 16'01" | 20. (39) | ||
03.04.2016 - Nationale Competitie 3 - Einderheide | ||||||
D:06 | 4500 m | 1:25:08 | 18'55" | 5. (6) | ||
28.03.2016 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:05 | 3890 m | 1:28:37 | 22'46" | 9. (15) | ||
06.03.2016 - Regionale DE BEELTJES - WESTERLO | ||||||
D:05 | 4200 m | 0:58:16 | 13'52" | 7. (18) | ||
10.01.2016 - Wintercriterium - DE KLINGE | ||||||
D:07 | 3100 m | 1:07:33 | 21'47" | -- (9) | ||
30.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Zuid | ||||||
D-12 | 2800 m | 0:34:50 | 12'26" | 4. (5) | ||
29.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Noord | ||||||
D-12 | 2900 m | 0:45:19 | 15'37" | 4. (5) | ||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | ||||||
D-12 | 2900 m | 0:36:13 | 12'29" | 4. (5) | ||
27.12.2015 - Sylvester 2015 - Ossendrecht | ||||||
D-12 | 2500 m | 0:40:26 | 16'10" | 5. (5) | ||
26.12.2015 - Sylvester 2015 - Kattevenia | ||||||
D-12 | 3000 m | 0:43:05 | 14'21" | 4. (5) | ||
06.12.2015 - Sinterklaascross - Kam Beverlo | ||||||
D:06 | 3400 m | 1:12:18 | 21'15" | 14. (24) | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | ||||||
D. Pupillen | 2100 m | 0:22:45 | 10'49" | 4. (10) | ||
15.11.2015 - Ploegenwedstrijd - Gerhees | ||||||
D:06 | 2700 m | 0:50:31 | 18'42" | 7. (13) | ||
01.11.2015 - NC6/Interclub - Roekel | ||||||
D-12 | 2840 m | 0:27:02 | 9'31" | 2. (4) | ||
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | ||||||
D-12 | 3650 m | 1:03:49 | 17'29" | 2. (4) | ||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | ||||||
D-12 | 3100 m | 0:45:00 | 14'30" | 4. (6) | ||
06.09.2015 - City-O - Antwerpen centrum | ||||||
W. Children | 2300 m | 0:28:28 | 12'22" | 3. (6) | ||
05.09.2015 - Sprint 1 - Luchtbal Zuid | ||||||
W. Children | 1800 m | 0:17:18 | 9'36" | 3. (6) | ||
05.09.2015 - Sprint 2 - Luchtbal Noord | ||||||
W. Children | 1400 m | 0:17:34 | 12'32" | 3. (5) | ||
30.08.2015 - Belgian Championship Middle Distance - Rechtervenn | ||||||
D-12 | 2230 m | 25 m | 0:26:51 | 12'02" | 1. (7) | |
29.08.2015 - IK2015 - WOLFSBUSCH | ||||||
D-12 | 3020 m | 90 m | 0:44:57 | 14'53" | 3. (4) | |
23.08.2015 - Regionale - Hertberg - Hertberg | ||||||
D:06 | 2800 m | 0:52:07 | 18'36" | 8. (16) | ||
21.06.2015 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
D-12 | 2790 m | 80 m | 1:05:56 | 23'37" | 3. (4) | |
14.06.2015 - Nationale sprint - | ||||||
D-12 | 2100 m | 0:30:21 | 14'27" | 3. (3) | ||
17.05.2015 - Zwarte Bergen (NC3) - Zwarte Bergen | ||||||
D:06 | 4400 m | 1:48:46 | 24'43" | 9. (15) | ||
03.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
D-12 | 3300 m | 40 m | 0:51:07 | 15'29" | 2. (6) | |
02.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
D-12 | 2900 m | 70 m | 0:36:43 | 12'39" | 6. (8) | |
01.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
D-12 | 2300 m | 60 m | 0:30:04 | 13'04" | 2. (8) | |
19.04.2015 - STADSPARK BLIJKHOEF - TURNHOUT | ||||||
D:06 | 3500 m | 1:03:03 | 18'00" | 9. (15) | ||
15.03.2015 - Regionale wedstrijd 't FONTEINTJE - KOERSEL | ||||||
D:06 | 1:26:35 | 10. (12) | ||||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | ||||||
D-12 | 3100 m | 80 m | 1:16:48 | 24'46" | 3. (3) | |
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | ||||||
D:06 | 3000 m | 1:19:41 | 26'33" | 9. (14) | ||
21.12.2014 - Wintercriterium WILLEKENSBERG - LUMMEN | ||||||
D:06 | 3100 m | 0:43:46 | 14'07" | 6. (17) | ||
14.12.2014 - Rodenberg - Tessenderlo | ||||||
D:06 | 3130 m | 1:12:57 | 23'18" | 9. (15) | ||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | ||||||
D:06 | 3000 m | 1:08:24 | 22'48" | 12. (17) | ||
30.11.2014 - Wintercriterium - Ravels Noord | ||||||
D:06 | 3150 m | 0:58:34 | 18'35" | 9. (10) | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | ||||||
D-12 | 3300 m | 0:46:02 | 13'56" | 5. (6) | ||
11.11.2014 - Wintercriterium ZILVERMEER - MOL | ||||||
D:06 | 3200 m | 0:50:28 | 15'46" | 4. (14) | ||
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
D-12 | 2140 m | 0:22:54 | 10'42" | 5. (6) | ||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | ||||||
D-12 | 3510 m | 0:52:48 | 15'02" | 6. (7) | ||
14.09.2014 - Championnat de Belgique Longue Distance - Kampioenschap van België Lange Afstand - Chiny sur Semois | ||||||
D-12 | 2240 m | 25 m | 0:32:29 | 14'30" | 6. (8) | |
07.09.2014 - Championnat de Belgique de relais - Baraque Fraiture | ||||||
D. Pupilles | 2200 m | 40 m | 0:39:21 | 17'53" | 5. (6) | |
31.08.2014 - Leuven - Leuven | ||||||
D:05 | 2820 m | 0:45:15 | 16'02" | 16. (41) | ||
24.08.2014 - Pijnven - | ||||||
D:06 | 2800 m | 1:07:59 | 24'16" | 7. (18) | ||
17.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
D-12 | 2360 m | 50 m | 0:49:41 | 21'03" | 8. (8) | |
16.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
D-12 | 2200 m | NCL | ||||
15.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
D-12 | 2990 m | 0:53:09 | 17'46" | 5. (6) | ||
10.08.2014 - Thuisblijverscross - Te Boelaer & Boekenbergpark | ||||||
D:04 | 2570 m | 0:38:33 | 15'00" | 5. (20) | ||
22.06.2014 - Stads-O te Hasselt - Hasselt | ||||||
D:06 | 2600 m | 0:46:21 | 17'49" | 4. (10) | ||
01.06.2014 - Vlaams kampioenschap SPRINT - GENK CITY ZUID | ||||||
D. Pupilles | 1400 m | 0:24:47 | 17'42" | 4. (4) | ||
25.05.2014 - VVO Dagwedstrijd - Einderheide | ||||||
D:07 | 3000 m | 0:58:44 | 19'34" | 5. (5) | ||
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | ||||||
D-12 | 2800 m | 0:32:49 | 11'43" | 4. (4) | ||
13.04.2014 - Daginschrijving / Kinder-O - De Mosten | ||||||
SE | 2800 m | 0:47:29 | 16'57" | 10. (16) | ||
23.03.2014 - Nationaler LD Oosterlynck - St.Vith-Dreihütten | ||||||
D-12 | 2930 m | 60 m | 0:57:53 | 19'45" | 3. (6) | |
16.03.2014 - Brielmeersen - Deinze | ||||||
D:03 | 2900 m | 1:04:35 | 22'16" | 4. (8) | ||
16.02.2014 - Valentijn wintercriterium - Balen - Keiheuvel | ||||||
D:06 | 3700 m | 1:05:24 | 17'40" | 11. (23) | ||
09.02.2014 - Wintercriterium - De Klinge | ||||||
D:06 | 3100 m | 0:58:54 | 19'00" | 6. (10) | ||
26.01.2014 - Regionale "Gerhagen" - Tessendelo | ||||||
D:06 | 3100 m | 0:47:53 | 15'26" | 9. (25) | ||
19.01.2014 - Wintercriterium 't Fonteintje - Koersel | ||||||
D:06 | 3600 m | 1:18:44 | 21'52" | 13. (21) | ||
12.01.2014 - Wintercriterium - Hengelhoef | ||||||
D:06 | 3340 m | 0:47:12 | 14'07" | 6. (17) | ||
30.12.2013 - Sylvester day 5 Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
D-10 | 2700 m | 0:30:14 | 11'11" | 4. (8) | ||
29.12.2013 - Sylvester Dag 4 Staleyckerheide - Leopoldsburg | ||||||
D-10 | 2300 m | 0:23:24 | 10'10" | 4. (10) | ||
28.12.2013 - Sylvester Dag 3 Heeserbergen - Lommel | ||||||
D-10 | 2070 m | 0:17:16 | 8'20" | 4. (9) | ||
27.12.2013 - Sylvester Dag 2 Vierveld (WRE) - Maasmechelen | ||||||
D-10 | 2070 m | 0:31:42 | 15'18" | 5. (8) | ||
26.12.2013 - Sylvester - Weelde | ||||||
D-10 | 2300 m | 0:31:06 | 13'31" | 4. (9) | ||
21.12.2013 - Wintercriterium - Rodenberg | ||||||
D:07 | 2430 m | 0:34:45 | 14'18" | 5. (8) | ||
15.12.2013 - Wintercriterium - Kruiskensberg | ||||||
D:07 | 3100 m | 0:53:26 | 17'14" | 2. (9) | ||
01.12.2013 - Sinterklaascross 'Kamp van Beverlo' - Leopoldsburg | ||||||
D:07 | 2100 m | 0:33:34 | 15'59" | 5. (11) | ||
24.11.2013 - Klompen OL - Boshoverheide | ||||||
D:07 | 2600 m | 0:35:21 | 13'35" | 3. (7) | ||
20.10.2013 - VVO Kampioenschap Middle Distance - Kepkensberg | ||||||
D. Pupilles | 2160 m | 20 m | 0:29:14 | 13'32" | 7. (14) | |
29.09.2013 - Daginschrijvingen BK relay - Sonnisheide | ||||||
D:04 | 4200 m | 1:01:05 | 14'32" | 7. (16) | ||
15.09.2013 - BK Lang - Kattenbos | ||||||
D-10 | 2760 m | 0:31:33 | 11'25" | 1. (12) | ||
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | ||||||
D-10 | 2200 m | NCL | ||||
01.09.2013 - Regionale wedstrijd - TIELEN | ||||||
D:04 | 3000 m | NCL | ||||
18.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Rijksbos | ||||||
SE | 4220 m | 1:22:23 | 19'31" | 4. (9) | ||
04.08.2013 - Bosbergen - Herentals | ||||||
D:07 | 2500 m | 0:56:23 | 22'33" | 7. (7) | ||
23.06.2013 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
D-10 | 1950 m | 35 m | 0:30:57 | 15'52" | 1. (6) | |
16.06.2013 - Balendijk - Balendijk | ||||||
D:07 | 2500 m | 0:49:52 | 19'56" | 2. (8) | ||
09.06.2013 - Nationale van Nederland (NC3) - Grote heide (zuid) | ||||||
D:07 | 3200 m | 1:05:43 | 20'32" | 5. (7) | ||
26.05.2013 - 3 daagse van Brabant - Oostelbeersche heide | ||||||
D-10 | 2500 m | 0:33:31 | 13'24" | 3. (13) | ||
19.05.2013 - 3 Days of Belgium - Zwarte Bergen | ||||||
D-10 | 2640 m | 0:45:20 | 17'10" | 6. (6) | ||
18.05.2013 - 3 Days of Belgium - Melberg-Zillebos | ||||||
D-10 | 2300 m | 0:42:01 | 18'16" | 6. (7) | ||
12.05.2013 - BK Sprint - Vosselaar | ||||||
D-10 | 1800 m | 20 m | NCL | |||
28.04.2013 - SBS Skillbuilders Ghent O-Event - Citadelpark | ||||||
D:04 | 1540 m | NCL | ||||
14.04.2013 - Vlaams Kampioenschap Sprint - Meerminnen | ||||||
D. Pupilles | 1600 m | 0:15:53 | 9'55" | 5. (12) | ||
01.04.2013 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:07 | 3090 m | 1:12:54 | 23'35" | 6. (7) | ||
17.03.2013 - Regionale Lilse Bergen - Lille | ||||||
D:04 | 1:00:51 | 9. (9) | ||||
24.02.2013 - Nationale Pégase Felenne - Felenne | ||||||
SE | 2800 m | 105 m | 1:01:16 | 21'52" | 3. (10) | |
27.01.2013 - Regionale - Ham | ||||||
D:07 | 2570 m | 0:49:18 | 19'10" | 2. (3) | ||
13.01.2013 - Oost-Vlaams Kampioenschap - De Klinge | ||||||
D:07 | 2180 m | 0:34:36 | 15'52" | 3. (7) | ||
29.12.2012 - Sylvester 2012 - Sonnisheide | ||||||
SD | 3500 m | 1:09:40 | 19'54" | 25. (28) | ||
23.12.2012 - Wintercriterium Molenheide-Poppel - Molenheide | ||||||
D:07 | 2300 m | 0:58:53 | 25'36" | 4. (7) | ||
08.12.2012 - Wintercriterium Ravels Noord - Ravels Noord | ||||||
D:07 | 2300 m | 0:31:42 | 13'46" | 3. (5) | ||
02.12.2012 - Sinterklaascross - www.olomega.be | ||||||
D:07 | 2400 m | 0:57:01 | 23'45" | 10. (18) | ||
25.11.2012 - Memorial Day BRASEL - DESSEL | ||||||
D:07 | 2400 m | 0:50:56 | 21'13" | 7. (11) | ||
23.09.2012 - dagomlopen clubaflossing - Brasschaat | ||||||
D:04 | 2700 m | 0:54:23 | 20'08" | 6. (13) | ||
02.09.2012 - Regionale Hoge Vijvers - ARENDONK | ||||||
D:06 | 2600 m | 1:18:45 | 30'17" | 7. (13) | ||
19.08.2012 - Thuisblijverscross - TIELENKAMP | ||||||
D:07 | 2400 m | 0:52:55 | 22'02" | 2. (4) |