WebRes.helga-o.com |
07.03.2024 - AOS Groen Kwartier - Berchem | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H:LANG | 4630 m | 0:21:00 | 4'32" | 6. (49) | ||
11.01.2024 - AOS #1 Edegem - Edegem | ||||||
H:Lang | 4800 m | 0:29:33 | 6'09" | 6. (20) | ||
08.12.2023 - Avondwedstrijd SAHARA - LOMMEL | ||||||
H:01 | 6240 m | NCL | ||||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
H21 | 9410 m | 1:00:16 | 6'24" | 7. (17) | ||
10.11.2023 - Openingsaflossing Graafsbos - Merksplas | ||||||
Openingsavondaflossing | 5600 m | 0:48:38 | 8'41" | 8. (19) | ||
12.10.2023 - AOS #10 - Galgenweel | ||||||
H:Lang | 4710 m | 0:20:46 | 4'25" | 4. (41) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
H. Open | 7610 m | 0:52:09 | 6'51" | 8. (18) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
HE | 15120 m | 1:40:55 | 6'40" | 4. (13) | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | ||||||
Open | 4800 m | 0:35:17 | 7'21" | 7. (86) | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
HE | 5330 m | 0:49:01 | 9'12" | 7. (12) | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | ||||||
Belgian club Relay | 7100 m | 0:52:15 | 7'22" | -- (52) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
H21 | 8650 m | 0:56:02 | 6'29" | 1. (7) | ||
29.08.2023 - Start 2 O - Rivierenhof | ||||||
H:Finale | 4510 m | 0:24:10 | 5'22" | 1. (9) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
M21E | 8280 m | 1:06:32 | 8'02" | 7. (17) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
M21E | 10810 m | 1:18:47 | 7'17" | 8. (25) | ||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | ||||||
H:01 | 9430 m | 0:44:27 | 4'43" | 4. (22) | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | ||||||
OV Mixed Relay Open | 3250 m | 0:20:13 | 6'13" | 1. (17) | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
H:01 | 6060 m | 0:38:00 | 6'16" | 7. (19) | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
H:01 | 6970 m | 0:42:01 | 6'02" | 5. (16) | ||
04.05.2023 - AOS #5 Mastvest - Antwerpen | ||||||
H:Lang | 5000 m | 0:21:13 | 4'15" | 2. (27) | ||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
H:01 | 5470 m | 0:34:01 | 6'13" | 5. (20) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
H. Senioren - Séniors | 4340 m | 0:18:13,375 | 4'12" | 11. (27) | ||
20.04.2023 - 42è Challenge G.Autmans - Spa - Staneux | ||||||
Open | 5650 m | 0:34:53 | 6'10" | 5. (88) | ||
06.04.2023 - AOS #4 Boekenbergpark - Antwerpen | ||||||
H:Lang | 5240 m | 0:27:38 | 5'16" | 3. (25) | ||
26.03.2023 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Banneux | ||||||
HE | 6180 m | 240 m | 0:48:18 | 7'49" | 19. (31) | |
22.03.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Plainevaux | ||||||
H:01 | 8700 m | 1:03:50 | 7'20" | 6. (87) | ||
18.03.2023 - BK Nacht - Hoge Rielen & Rulheyde | ||||||
H. Open | 8020 m | 0:56:34 | 7'03" | 10. (16) | ||
05.03.2023 - Regionale - Lommel | ||||||
H:09 | 8770 m | 0:53:09 | 6'04" | 2. (16) | ||
02.03.2023 - AOS #3 Linkeroever - Antwerpen Linkeroever | ||||||
H:Lang | 3950 m | 0:27:40 | 7'00" | 6. (25) | ||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | ||||||
H:01 | 8830 m | 0:50:26 | 5'43" | 3. (31) | ||
10.02.2023 - KOVZ Avond-O - Best | ||||||
H:01 | 6180 m | 0:45:23 | 7'21" | 4. (17) | ||
05.02.2023 - VK Aflossing (Wisselbeker Gilbert Staepelaere) - Gentbrugse Meersen | ||||||
Aflossing | 5700 m | 0:35:46 | 6'16" | 8. (44) | ||
03.02.2023 - Avondwedstrijd Fonteintje - KOERSEL | ||||||
H:01 | 6020 m | 0:49:31 | 8'14" | 6. (15) | ||
02.02.2023 - AOS Antwerpen Zuid - Antwerpen Zuid | ||||||
H:Lang | 5210 m | 0:25:20 | 4'52" | 6. (29) | ||
29.01.2023 - Forest Cup Gerhees - Ham | ||||||
H:01 | 8580 m | 1:14:59 | 8'44" | 6. (15) | ||
15.01.2023 - Regionale Lilse bergen - LILLE | ||||||
H:01 | 8670 m | 1:01:24 | 7'05" | 4. (15) | ||
12.01.2023 - AOS #1 Centrum - Antwerpen | ||||||
H:Lang | 4850 m | 0:23:18 | 4'48" | 2. (16) | ||
08.01.2023 - Régionale 9 couleurs - Anthisnes - Comblain | ||||||
H:Noir très long | 9890 m | 405 m | 1:47:10 | 10'50" | 16. (23) | |
06.01.2023 - Jenevercross - Kessel | ||||||
H:01 | 6300 m | NCL | ||||
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | ||||||
LD | 7570 m | 0:46:28 | 6'08" | 5. (21) | ||
01.12.2022 - AOS #12 Groot Schijn - Antwerpen | ||||||
H:Lang | 3070 m | 0:28:02 | 9'08" | 4. (25) | ||
18.11.2022 - Avondaflossing Tielenkamp - Tielen | ||||||
OPEN | 5100 m | 0:39:37 | 7'46" | 5. (17) | ||
06.10.2022 - Antwerp Orienteering Series #10 - Ekeren | ||||||
H:1 | 4900 m | 0:23:23 | 4'46" | 2. (17) | ||
30.09.2022 - Wisselbeker Rik Thijs 2022 - Leopoldsburg - Laakheide | ||||||
Open | 5000 m | 0:34:50 | 6'58" | 2. (108) | ||
25.09.2022 - Scoreloop - Geraardsbergen | ||||||
H:Max 60Min | 0:57:02 | 6. (30) | ||||
25.09.2022 - Nationale Sprint - Geraardsbergen | ||||||
H21 | 4840 m | 75 m | 0:23:37 | 4'53" | 8. (20) | |
24.09.2022 - Regionale Sprint - Geraardsbergen | ||||||
H:01 | 4610 m | 0:23:32 | 5'06" | 5. (31) | ||
24.09.2022 - MTBO - GERAARDSBERGEN | ||||||
01 | 20360 m | 1:47:36 | 5'17" | 2. (18) | ||
18.09.2022 - Championnat de Belgique de Relais - Bois du Beynert - Arlon | ||||||
H. Open | 7500 m | 1:17:15 | 10'18" | 12. (18) | ||
13.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 1 - ZWARTE WEG WEST | ||||||
LD | 6570 m | NCL | ||||
08.05.2022 - VK Sprintaflossing - Kapermolen | ||||||
OV Mixed Relay Open | 3200 m | 0:15:49 | 4'57" | 4. (15) | ||
04.05.2022 - Lenteloop - Vorselaar | ||||||
H:01 | 4680 m | 0:30:47 | 6'35" | 8. (25) | ||
01.05.2022 - FUN-Sprint Kantienberg - GENT | ||||||
H:Kantienberg 1 | 2680 m | 0:25:22 | 9'28" | 10. (22) | ||
01.05.2022 - CUP-Sprint Citadelpark - GENT | ||||||
H21 | 3760 m | 0:26:17 | 6'59" | 11. (20) | ||
27.04.2022 - Lenteloop Ekeren - Ekeren | ||||||
H:1 | 5580 m | 0:34:39 | 6'13" | 7. (21) | ||
14.04.2022 - AOS #4 Het Rooi - Berchem | ||||||
H:1 | 4650 m | 0:24:04 | 5'11" | 5. (19) | ||
09.04.2022 - GOS Technologiepark Zwijnaarde - Gent | ||||||
H:Omloop 1 | 4400 m | 0:28:44 | 6'32" | 1. (20) | ||
27.03.2022 - BK midden afstand - HELCHTERENBOS | ||||||
HE | 7420 m | 0:50:42 | 6'50" | 18. (20) | ||
03.03.2022 - Antwerp Orienteering Series #3 Sorghvliedt - Hoboken | ||||||
H:Omloop 1 | 5500 m | 0:28:51 | 5'15" | 5. (25) | ||
27.02.2022 - Graafsbos - Merksplas | ||||||
H:01 | 7980 m | 0:56:02 | 7'01" | 6. (15) | ||
25.02.2022 - Avond openingsaflossing - HECHTEL | ||||||
H. Open | 5410 m | 0:37:43 | 6'58" | 1. (15) | ||
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | ||||||
H:01 | 9000 m | 1:01:41 | 6'51" | 8. (24) | ||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | ||||||
H. Open | 6480 m | 0:42:14 | 6'31" | 16. (32) | ||
03.02.2022 - AOS #2 Groenenborger - Antwerpen | ||||||
H:Lang | 5000 m | 0:26:00 | 5'12" | 5. (39) | ||
02.12.2021 - AOS Eilandje - Antwerpen | ||||||
H:Lang | 5000 m | 0:24:26,980 | 4'53" | 4. (25) | ||
26.11.2021 - VK Avond 2021 - Sonnisheide noord | ||||||
H. Open | 7110 m | 0:55:38 | 7'49" | 10. (15) | ||
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | ||||||
H:01 | 8600 m | 1:09:40 | 8'06" | 12. (28) | ||
07.11.2021 - Klompen-O 2021 - Galgenberg | ||||||
H:01 | 8400 m | 1:01:12 | 7'17" | 5. (15) | ||
04.11.2021 - AOS Wilrijk - Wilrijk | ||||||
H:Lang | 5000 m | 0:26:34,714 | 5'19" | 4. (27) | ||
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | ||||||
H. Open | 5920 m | 0:46:50 | 7'55" | 8. (20) | ||
07.10.2021 - AOS Rivierenhof - Deurne | ||||||
H:1 | 3690 m | 0:35:03,203 | 9'30" | 6. (22) | ||
03.10.2021 - BK Aflossing - Weyervlakte | ||||||
H. Open | 8300 m | 1:01:02 | 7'21" | 9. (17) | ||
26.09.2021 - BRES VK Sprint Mixed Relay - Antwerpen | ||||||
Open | 3170 m | 0:20:16 | 6'24" | 6. (21) | ||
25.09.2021 - BK SPRINT - HOUTEM | ||||||
H21 | 3360 m | 0:18:57,363 | 5'38" | 15. (23) | ||
24.09.2021 - Aflossing Rik Thys - Opglabbeek | ||||||
H. Open | 5300 m | 0:34:19 | 6'28" | 4. (90) | ||
05.09.2021 - Hoeverdijk - Pijnven | ||||||
H:01 | 9070 m | 1:09:23 | 7'39" | 13. (28) | ||
31.08.2021 - START 2 ORIENTEER - Rivierenhof | ||||||
H:1 | 5000 m | 0:25:31,359 | 5'06" | 4. (8) | ||
19.08.2021 - O in A Mixed Relay - Bosuil | ||||||
H. Open | 1660 m | 0:08:55 | 5'22" | 7. (9) | ||
01.07.2021 - AOS Juli - Centrum - Antwerpen Centrum | ||||||
H:1 | 4600 m | 0:22:11,808 | 4'49" | 3. (25) | ||
27.06.2021 - VK SPRINT - TIVOLI - Mechelen | ||||||
H. Open | 3180 m | 0:19:28,257 | 6'07" | 13. (28) | ||
13.06.2021 - Dubbelsprint Bosuil - Deurne | ||||||
H:Sprint 1 Omloop 1 | 4120 m | 0:20:40,039 | 5'01" | 11. (32) | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
HE | 6380 m | 0:47:37 | 7'27" | 28. (49) | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
HE | 6600 m | 80 m | 0:51:51 | 7'51" | 19. (25) | |
06.09.2020 - Belgian Club Relay - Anlier - Les Loups Bleus | ||||||
Belgian club Relay | 6580 m | 0:59:11 | 8'59" | -- (48) | ||
05.09.2020 - Régionale Forêt d'Anlier - Vlessart | ||||||
H:Noir Tres Long | 11200 m | 260 m | 1:28:14 | 7'52" | 11. (22) | |
19.07.2020 - Régionale 5 circuits - Bois des Manants | ||||||
H:Noir long | 8400 m | 260 m | 1:17:22 | 9'12" | 12. (56) | |
05.07.2020 - Antwerp Orienteers Training - Bergen-Op-Zoom | ||||||
H:Race | 2060 m | 0:15:36 | 7'34" | 1. (19) | ||
06.03.2020 - VK AVOND - PRINSENPARK | ||||||
H. Senioren - Séniors | 7100 m | 1:01:42 | 8'41" | 5. (8) | ||
03.03.2020 - Antwerp Orienteering Series 3 - Bosuil - Antwerpen | ||||||
2 | 1990 m | 0:14:42 | 7'23" | 5. (11) | ||
1 | 2690 m | 0:19:52 | 7'23" | 4. (23) | ||
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | ||||||
LD | 7000 m | 0:46:01 | 6'34" | 2. (30) | ||
14.02.2020 - Avond-O - Zwarte Horst | ||||||
H:01 | 6300 m | 1:03:50 | 10'07" | 4. (16) | ||
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART | ||||||
H:01 | 9130 m | 0:54:14 | 5'56" | 2. (24) | ||
07.01.2020 - AOS 1 Brilschans - Antwerp | ||||||
1 | 3050 m | 0:27:31 | 9'01" | 7. (50) | ||
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 1 - Hoge Mouw | ||||||
LD | 7300 m | 0:52:43 | 7'13" | 6. (30) | ||
20.10.2019 - OV Kampioenschap Midden - De Elsakker | ||||||
H. Open | 6600 m | 0:45:49 | 6'56" | 5. (8) | ||
13.10.2019 - City Race Maastricht - Maastricht | ||||||
H21 | 11100 m | 0:53:41 | 4'50" | 10. (30) | ||
29.09.2019 - Wisselbeker Staepelaere - Masy Zuid | ||||||
H. Open | 5770 m | 0:30:28 | 5'16" | 6. (52) | ||
27.09.2019 - Wisselbeker ADC Rik Thys - Lommel Sahara | ||||||
NOIR | 5200 m | 0:30:30 | 5'51" | 4. (118) | ||
15.09.2019 - BK RELAY - GENK | ||||||
H. Open | 7430 m | 0:48:14 | 6'29" | 6. (19) | ||
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H21 | 8990 m | 1:22:51 | 9'12" | 3. (9) | ||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H21 | 8840 m | 1:03:36 | 7'11" | 3. (10) | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H21 | 9160 m | 1:16:24 | 8'20" | 3. (11) | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H21 | 7360 m | 1:03:05 | 8'34" | 2. (10) | ||
01.05.2019 - Stads-O Turnhout - Turnhout | ||||||
H:01 | 8800 m | 0:45:27 | 5'09" | 3. (10) | ||
07.03.2019 - Antwerp Orienteering Series 3 - Rivierenhof | ||||||
Lang | 4050 m | 0:29:02 | 7'10" | 6. (54) | ||
07.02.2019 - AOS 2 - Antwerpen Wilrijkse Pleinen | ||||||
Lang | 3800 m | 0:23:47 | 6'15" | 6. (39) | ||
18.11.2018 - Wintercriterium Keiheuvel - BALEN | ||||||
H:01 | 9240 m | 0:58:27 | 6'19" | 7. (18) | ||
08.11.2018 - Antwerp Orienteering Series 11 - Antwerpen Nachtegalenpark | ||||||
H:Moeilijk | 4110 m | 0:35:53 | 8'43" | 5. (35) | ||
23.09.2018 - VK lange afstand - Masy Meeuwen | ||||||
LD | 7300 m | 1:00:34 | 8'17" | 2. (16) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 2 - Kortrijk | ||||||
M ELITE | 3110 m | 0:21:38 | 6'57" | 37. (71) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 1 WRE - Kortrijk | ||||||
M ELITE | 3100 m | 0:23:41 | 7'38" | 46. (72) | ||
17.06.2018 - NK Sprint Nijmegen - Nijmegen | ||||||
H21 | 2500 m | 0:18:03 | 7'13" | -- (20) | ||
03.05.2018 - AOS 5 - Antwerpen Luchtbal | ||||||
H:Moeilijk | 3050 m | 0:20:03 | 6'34" | 7. (45) | ||
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | ||||||
H:01 | 8100 m | 1:02:35 | 7'43" | 13. (23) | ||
11.02.2018 - Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:01 | 8260 m | 0:51:56 | 6'17" | 7. (15) | ||
08.02.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 2 Park Spoor Noord - Antwerpen | ||||||
H:Moeilijk | 3310 m | 0:20:07 | 6'04" | 11. (34) | ||
11.01.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 1 - Antwerpen | ||||||
H:Moeilijk | 3350 m | 0:23:13 | 6'55" | 6. (30) | ||
15.10.2017 - Vlaams Kampioenschap Aflossing - Leopoldsburg | ||||||
H. Open | 5800 m | 0:39:06 | 6'44" | 8. (70) | ||
17.09.2017 - Challenge Moïse - Chiny | ||||||
2 | 3480 m | 0:41:37 | 11'57" | 5. (19) | ||
16.09.2017 - Relais Sprint - Chiny | ||||||
OPEN | 1970 m | 0:18:16 | 9'16" | 14. (27) | ||
16.09.2017 - Régionale 5 couleurs - Chiny | ||||||
H:Noir Long | 6690 m | NCL | ||||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | ||||||
LD | 7700 m | 0:51:51 | 6'44" | 2. (27) | ||
14.05.2017 - Competition 3 - Het Steen - Antwerp | ||||||
M Elite | 6520 m | 0:49:43 | 7'37" | 17. (29) | ||
13.05.2017 - Competition 2 - Mastvest - Antwerp | ||||||
M Elite | 3360 m | 0:21:22 | 6'21" | 18. (28) | ||
13.05.2017 - Competition 1 - Kielpark - Antwerp | ||||||
M Elite | 3420 m | 0:19:38 | 5'44" | 13. (28) | ||
04.11.2016 - Nachtaflossing - Kasterlee | ||||||
OPEN | 5500 m | NCL | ||||
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | ||||||
H21 | 10300 m | 1:29:34 | 8'41" | 3. (7) | ||
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | ||||||
LD | 7000 m | 1:15:42 | 10'48" | 3. (33) | ||
25.09.2016 - BM Staffel - Emmels/Windräder | ||||||
H. Open | 6630 m | 1:01:25 | 9'15" | 9. (14) | ||
28.08.2016 - City-O Leuven - Leuven | ||||||
H:01 | 5420 m | 0:54:02 | 9'58" | 12. (23) | ||
26.06.2016 - ASOM 2016 - Antwerpen City-O | ||||||
M. Elite | 6600 m | 0:46:27 | 7'02" | 17. (32) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 1 | ||||||
M. Elite | 3200 m | 0:19:25 | 6'04" | 14. (30) | ||
21.05.2016 - Stads-O - Hulst | ||||||
H:01 | 6400 m | NCL | ||||
04.05.2016 - Lenteloop Konijnenberg - VOSSELAAR | ||||||
H:01 | 5900 m | 0:43:52 | 7'26" | 6. (26) | ||
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | ||||||
HE | 7160 m | 0:54:31 | 7'36" | 7. (11) | ||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | ||||||
HE | 5550 m | 0:43:21 | 7'48" | 19. (28) | ||
13.03.2016 - Championnat FRSO Moyenne - Acoz | ||||||
H. Open | 6400 m | 235 m | NCL | |||
12.03.2016 - Championnat BEL Nuit - Acoz | ||||||
H. Open | 7100 m | 265 m | 1:10:04 | 9'52" | 7. (22) | |
17.01.2016 - Wintercriterium Staleyckerheide - STAL - KOERSEL | ||||||
H:01 | 9400 m | 1:02:50 | 6'41" | 5. (19) | ||
08.01.2016 - Jenevercross - Kesselse Heide | ||||||
H:01 | 6100 m | 0:33:26 | 5'28" | 4. (21) | ||
29.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Noord | ||||||
HE | 8400 m | 1:08:08 | 8'06" | 21. (31) | ||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | ||||||
HE | 7050 m | 0:44:56 | 6'22" | 23. (47) | ||
27.12.2015 - Sylvester 2015 - Ossendrecht | ||||||
HE | 8500 m | 0:54:39 | 6'25" | 15. (30) | ||
11.12.2015 - Avondcriterium KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:01 | 6200 m | 0:41:52 | 6'45" | 5. (22) | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | ||||||
H. Seniors | 6700 m | 0:36:09 | 5'23" | 6. (17) | ||
15.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Tervueren - Duisburg | ||||||
H:01 | 9900 m | 200 m | 1:16:03 | 7'40" | 10. (43) | |
13.11.2015 - Openingsaflossing - Leopoldsburg | ||||||
H. Open | 6000 m | 0:35:15 | 5'52" | 5. (26) | ||
11.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Groenendael | ||||||
H:01 | 5500 m | 180 m | 0:42:19 | 7'41" | 21. (71) | |
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | ||||||
LD | 8280 m | 0:57:38 | 6'57" | 2. (27) | ||
25.09.2015 - Wisselbeker Rik Thijs - Gruitrode | ||||||
OPEN | 5800 m | 1:02:34 | 10'47" | 10. (121) | ||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | ||||||
H21 | 10800 m | 1:28:52 | 8'13" | 3. (6) | ||
06.09.2015 - City-O - Antwerpen centrum | ||||||
M. Elite | 6100 m | 0:37:45 | 6'11" | 24. (48) | ||
05.09.2015 - Sprint 2 - Luchtbal Noord | ||||||
M. Elite | 2900 m | 0:16:09 | 5'34" | 23. (40) | ||
05.09.2015 - Sprint 1 - Luchtbal Zuid | ||||||
M. Elite | 3000 m | 0:17:00 | 5'39" | 23. (39) | ||
30.08.2015 - Belgian Championship Middle Distance - Rechtervenn | ||||||
HE | 6410 m | 165 m | 0:59:43 | 9'18" | 28. (39) | |
17.05.2015 - Zwarte Bergen (NC3) - Zwarte Bergen | ||||||
H:01 | 9600 m | 1:20:47 | 8'24" | 22. (50) | ||
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren | ||||||
HE | 3200 m | 0:18:32 | 5'47" | 13. (16) | ||
03.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H21 | 10100 m | 240 m | 1:29:31 | 8'51" | 4. (9) | |
02.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H21 | 6000 m | 130 m | 0:49:21 | 8'13" | 3. (10) | |
01.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H21 | 10500 m | 235 m | 1:24:52 | 8'04" | 7. (10) | |
29.03.2015 - BK Aflossing - Kasterlee | ||||||
H. Open | 7800 m | 0:49:13 | 6'18" | 8. (16) | ||
15.03.2015 - Regionale wedstrijd 't FONTEINTJE - KOERSEL | ||||||
H:04 | 0:51:45 | 28. (28) | ||||
14.03.2015 - Belgisch kampioenschap AVOND - Koersel 't Fonteintje | ||||||
H. Open | 8200 m | 1:04:20 | 7'50" | 9. (21) | ||
06.03.2015 - VK avond - Gruitroderbos | ||||||
H. Open | 7100 m | 1:13:48 | 10'23" | 8. (26) | ||
13.02.2015 - Avond-O St. Martensberg - St. Martensberg | ||||||
H:01 | 6400 m | 0:56:14 | 8'47" | 12. (22) | ||
04.01.2015 - Wintercriterium SPIEKELSPADE - HECHTEL | ||||||
H:01 | 9100 m | 0:59:49 | 6'34" | 6. (28) | ||
02.01.2015 - Jenevercross - GEMEENTEPARK | ||||||
H:01 | 5700 m | 0:40:04 | 7'01" | 8. (21) | ||
28.12.2014 - Sylvester5-2014 - Weyervlakte | ||||||
HE | 8700 m | 1:14:38 | 8'34" | 23. (30) | ||
27.12.2014 - Sylvester5-2014 - Witte Bergen | ||||||
HE | 8700 m | 1:10:02 | 8'02" | 12. (26) | ||
26.12.2014 - Sylvester5-2014 - Brouwhuisseheide | ||||||
HE | 7700 m | 0:50:16 | 6'31" | 24. (37) | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | ||||||
H21 | 11100 m | 1:07:40 | 6'05" | 11. (22) | ||
11.11.2014 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2014 - SPRINT - Uccle | ||||||
H:01 | 2930 m | 0:25:49 | 8'48" | 11. (68) | ||
11.11.2014 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2014 - Chevalerie | ||||||
H:01 | 8400 m | 140 m | 1:02:37 | 7'27" | 16. (46) | |
09.11.2014 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2014 - Groenendael | ||||||
H:01 | 9800 m | 215 m | 1:17:48 | 7'56" | 21. (47) | |
02.11.2014 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2014 - Forêt de Soignes | ||||||
H:01 | 10300 m | 130 m | 1:21:16 | 7'53" | 23. (47) | |
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
HE | 7200 m | 0:45:40 | 6'20" | 23. (28) | ||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | ||||||
LD | 7310 m | 0:54:51 | 7'30" | 3. (23) | ||
21.09.2014 - Brussels O-meeting - Brussels City | ||||||
H21 | 8200 m | 0:55:51 | 6'48" | 2. (15) | ||
20.09.2014 - Brussels Urban Middle - Bruxelles | ||||||
H:01 | 6200 m | 105 m | 0:48:22 | 7'48" | 15. (55) | |
07.09.2014 - Championnat de Belgique de relais - Baraque Fraiture | ||||||
H. Open | 6800 m | 190 m | 1:03:52 | 9'23" | 10. (20) | |
09.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
H21 | 8400 m | 200 m | 1:30:02 | 10'43" | 4. (25) | |
08.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
H21 | 5400 m | 110 m | 0:46:00 | 8'31" | 11. (26) | |
07.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Libramont | ||||||
H21 | 9800 m | 155 m | 1:13:34 | 7'30" | 9. (26) | |
18.05.2014 - Championnat de Belgique SPRINT - DURBUY | ||||||
HE | 3300 m | 0:27:39 | 8'22" | 13. (23) | ||
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | ||||||
HE | 7600 m | 0:53:26 | 7'01" | 17. (23) | ||
15.03.2014 - Championnat de Belgique de Nuit - Erezée | ||||||
H. Open | 7400 m | 280 m | NCL | |||
15.03.2014 - Relais Sprint FRSO - Rome - Durbuy | ||||||
2400 m | NCL | |||||
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel | ||||||
H21 | 10900 m | 1:11:08 | 6'31" | 3. (10) | ||
07.02.2014 - Nacht Ijzeren paal - Kerkhoven | ||||||
H:01 | 6300 m | 0:46:31 | 7'23" | 6. (25) | ||
05.01.2014 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
H:01 | 8900 m | 1:00:40 | 6'48" | 5. (21) | ||
03.01.2014 - Nachtcriterium VVO - Kesselse Heide | ||||||
H:01 | 6200 m | 0:33:49 | 5'27" | 3. (22) | ||
30.12.2013 - Sylvester day 5 Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
LD | 7400 m | 0:49:16 | 6'39" | 5. (32) | ||
18.12.2013 - Nacht Thomas Moore - Turnhout | ||||||
H:01 | 5800 m | 0:40:35 | 6'59" | 4. (23) | ||
27.10.2013 - Wintercriterium Spiekelspade - Hechtel | ||||||
H:01 | 9100 m | 0:53:39 | 5'53" | 2. (14) | ||
24.10.2013 - Regelsmatigheid criterium - Helchterenbos | ||||||
1 | 8900 m | 0:56:16 | 6'19" | 6. (99) | ||
12.10.2013 - Wintercriterium - Ravels | ||||||
H:01 | 9600 m | 1:01:43 | 6'25" | 3. (10) | ||
06.10.2013 - VK Aflossing "Bos van Hees" - Schaffen | ||||||
Open | 0:36:06 | 6'19" | 6. (51) | |||
29.09.2013 - BK aflossing - Helchteren | ||||||
H. Open | 0:50:42 | 6'25" | 3. (19) | |||
19.05.2013 - 3 Days of Belgium - Zwarte Bergen | ||||||
HE | 6780 m | 0:47:54 | 7'03" | 19. (27) | ||
28.04.2013 - SBS Skillbuilders Ghent O-Event - Citadelpark | ||||||
H:01 | 2980 m | 0:16:18 | 5'28" | 4. (24) | ||
28.04.2013 - SBS Skillbuilders Ghent O-Event - Gent-Centrum | ||||||
H:01 | 2910 m | 0:17:41 | 6'04" | 3. (23) | ||
25.04.2013 - Challenge AUTMANS - Plombières | ||||||
OPEN | 0:45:22 | 6'52" | 2. (136) | |||
17.04.2013 - Lenteloop - Wilrijk | ||||||
H:01 | 6300 m | 0:42:40 | 6'46" | 2. (21) | ||
14.04.2013 - Vlaams Kampioenschap Sprint - Meerminnen | ||||||
H. Senioren - Séniors | 2800 m | 0:15:07 | 5'23" | 5. (23) | ||
03.03.2013 - Nationale 2 - Gerhees | ||||||
HE | 14030 m | 1:20:01 | 5'42" | 5. (13) | ||
01.03.2013 - Vlaams avondkampioenschap - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H. Open | 6600 m | 0:36:47 | 5'34" | 2. (14) | ||
24.02.2013 - Nationale Pégase Felenne - Felenne | ||||||
HE | 12200 m | 315 m | 1:28:25 | 7'14" | 2. (12) | |
16.02.2013 - BK NACHT - Lichtaart | ||||||
H. Open | 9500 m | 1:02:31 | 6'34" | 7. (24) | ||
08.02.2013 - Nacht - Aquabest | ||||||
H:01 | 6020 m | 0:41:05 | 6'49" | 1. (14) | ||
08.02.2013 - Militaire regematigheid - De Keiheuvel | ||||||
H:01 | 8900 m | 0:50:31 | 5'40" | 4. (107) | ||
20.01.2013 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | ||||||
H:01 | 9200 m | 0:55:56 | 6'04" | 3. (15) | ||
04.01.2013 - Jenevercross - Kesselse Heide | ||||||
H:01 | 5970 m | 0:31:55 | 5'20" | 1. (28) | ||
29.12.2012 - Sylvester 2012 - Sonnisheide | ||||||
H21 | 6900 m | 0:40:25 | 5'51" | 19. (57) | ||
28.12.2012 - Sylvester 2012 - De Schrikkelberg | ||||||
H21 | 7720 m | 0:46:12 | 5'59" | 11. (44) | ||
27.12.2012 - Sylvester 2012 - De Lietteberg | ||||||
H21 | 8500 m | 0:49:43 | 5'50" | 11. (40) | ||
26.12.2012 - Sylvester 2012 - Solterheide | ||||||
H21 | 8800 m | 0:58:57 | 6'41" | 9. (32) | ||
21.12.2012 - Nacht ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:01 | 6400 m | NCL | ||||
30.11.2012 - Nacht Prinsenpark - Retie | ||||||
H:01 | 6000 m | 0:50:44 | 8'27" | 6. (18) | ||
29.11.2012 - Wisselbeker Comd Prov Limburg - Hengelhoef | ||||||
H:01 | 9100 m | 0:51:51 | 5'41" | 5. (79) | ||
23.11.2012 - Nacht-O Balen-Congo - Congo | ||||||
H:01 | 5900 m | 0:39:35 | 6'42" | 2. (17) | ||
04.11.2012 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Groenendael | ||||||
H:01 | 7400 m | 115 m | 0:58:48 | 7'56" | 19. (42) | |
01.11.2012 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tervueren - Arboretum | ||||||
H:01 | 10100 m | 1:03:11 | 6'15" | 9. (44) | ||
19.10.2012 - openings aflossing - Herentals | ||||||
H. Open | 0:44:16 | 8'30" | 7. (26) | |||
30.09.2012 - Championnat de Belgique de Relais 2012 - Watermael-Boitsfort | ||||||
H. Open | 8420 m | 1:01:41 | 7'15" | 6. (26) | ||
10.06.2012 - Regionale - Stadspark / Blijkhoef | ||||||
H:01 | 7320 m | 0:41:35 | 5'40" | 2. (43) | ||
23.05.2012 - Lenteloop DON BOSCO fitometer - Hechtel | ||||||
H:01 | 6200 m | 0:38:08 | 6'09" | 10. (69) | ||
01.05.2012 - Stadsorientatie - Stad Turnhout | ||||||
H:01 | 6780 m | 0:40:58 | 6'02" | 7. (29) | ||
15.04.2012 - Nationale MD Maasvallei - Maasmechelen | ||||||
H. Open | 5400 m | 195 m | NCL | |||
18.03.2012 - Nationale longue distance - La Hulpe | ||||||
HE | 13400 m | 385 m | 1:34:53 | 7'04" | 10. (13) | |
12.02.2012 - Valentijn - Keiheuvel | ||||||
H:01 | 10100 m | 1:07:53 | 6'43" | 4. (12) | ||
27.12.2011 - Sylvester 2011 - Rodenberg | ||||||
H21 | 6980 m | 0:50:14 | 7'11" | 29. (47) | ||
11.12.2011 - Memorial Day Gielsbos - Gielsbos | ||||||
H:01 | 9100 m | 0:49:36 | 5'27" | 4. (27) | ||
13.11.2011 - Klompen Ol - Oostelbeers | ||||||
H:01 | 9700 m | NCL | ||||
04.09.2011 - BM Interclubs - Hasselbach | ||||||
H21 | 10700 m | 385 m | 1:52:26 | 10'30" | 3. (8) | |
03.07.2011 - Nationale BABA - Martelange | ||||||
H21 | 10470 m | 400 m | 2:05:27 | 11'58" | 10. (15) | |
13.03.2011 - Regionale ARENDONK - DE Wouwers - Hoge Vijvers | ||||||
H:01 | 8900 m | 1:06:38 | 7'29" | 10. (21) | ||
16.01.2011 - Wintercriterium Spiekelspade - Hechtel | ||||||
H:01 | 9300 m | 0:58:17 | 6'16" | 20. (36) | ||
26.12.2010 - Sylvester - Houterenberg | ||||||
H21 | 6500 m | 0:51:32 | 7'55" | 30. (48) | ||
03.10.2010 - Championnat de Belgique Middle Distance - Lommel | ||||||
H. Junioren - Juniors | 6200 m | 0:45:17 | 7'18" | 9. (13) | ||
09.05.2010 - Nationale 4 Longue Distance - Saint-Léger | ||||||
H-20 | 10100 m | 270 m | NCL | |||
08.05.2010 - Championnat FRSO de Moyenne Distance - Vance | ||||||
H. Open | 7100 m | 145 m | 1:35:26 | 13'26" | 22. (25) | |
25.04.2010 - Nationale Longue Distance - Recht | ||||||
LD | 7660 m | 250 m | 1:31:18 | 11'55" | 18. (25) | |
01.11.2009 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 1 - Uccle | ||||||
01 | 10300 m | 1:18:15 | 7'36" | 15. (48) | ||
18.10.2009 - Double Sprint - Sprint 1 Constellations - Woluwe-Saint-Lambert | ||||||
01 | 2920 m | 0:23:57 | 8'12" | 13. (64) | ||
18.10.2009 - Double Sprint - Sprint 2 Stade Fallon - Woluwe-Saint-Lambert | ||||||
01 | 2780 m | 0:21:46 | 7'50" | 8. (60) | ||
11.10.2009 - Championnat de Belgique Sprint - NAMUR | ||||||
H. Junioren - Juniors | 2810 m | 0:15:52 | 5'39" | 6. (17) | ||
26.04.2009 - Championnat Belgique Moyenne Distance - Recht | ||||||
H. Junioren - Juniors | 5100 m | 70 m | 0:34:34 | 6'47" | 6. (16) | |
15.03.2009 - Nationale Moyenne Distance - Weelde Station | ||||||
H. Junioren - Juniors | 5500 m | 0:35:07 | 6'23" | 3. (12) | ||
08.03.2009 - Régionale - Esneux | ||||||
H-20 | 7900 m | 300 m | 1:09:06 | 8'45" | 2. (4) | |
01.03.2009 - Nationale - Waterschei | ||||||
HE | 12500 m | 330 m | 1:56:55 | 9'21" | 22. (24) | |
07.09.2008 - Championnat de Belgique Longue Distance - Recht | ||||||
H-18 | 8870 m | 290 m | 1:20:34 | 9'05" | 7. (9) | |
06.07.2008 - Nationale - BEHEME | ||||||
H-18 | 7210 m | 250 m | 1:17:27 | 10'45" | 3. (6) | |
16.03.2008 - Nationale 2 - Challenge Oosterlynck - Esneux | ||||||
H-18 | 7300 m | 285 m | 1:01:35 | 8'26" | 4. (8) | |
07.10.2007 - Nationale - Lommel | ||||||
H-18 | 7900 m | 0:47:59 | 6'04" | 2. (4) | ||
09.09.2007 - Championnat de Belgique Longue Distance - Brasschaat | ||||||
H-18 | 8620 m | 1:05:09 | 7'33" | 4. (9) | ||
03.06.2007 - Nationale 3 - Borlon | ||||||
H-18 | 7660 m | 320 m | 1:25:30 | 11'10" | 5. (8) | |
22.04.2007 - Nationale 2 Challenge SOFT - Betâne | ||||||
H-18 | 7950 m | 290 m | 1:23:54 | 10'33" | 4. (6) | |
18.02.2007 - Régionale d'hiver FRSO - Silly | ||||||
02 | 7650 m | 140 m | 1:03:43 | 8'20" | 11. (41) | |
14.01.2007 - Longues distances hivernales - Chevetogne | ||||||
02 | 15000 m | 580 m | NCL | |||
03.09.2006 - Championnat de Belgique Longue Distance - Louftémont | ||||||
H-16 | 6440 m | 150 m | 1:10:21 | 10'55" | 5. (9) | |
02.07.2006 - Nationale 3 - Schönberg | ||||||
H-16 | 6390 m | 120 m | 1:06:12 | 10'22" | 3. (7) | |
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 3 - Marche-en-Famenne | ||||||
H-16 | 5220 m | 30 m | 0:49:03 | 9'24" | 10. (19) | |
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 2 - Marche-en-Famenne | ||||||
H-16 | 5550 m | 50 m | 0:58:38 | 10'34" | 8. (20) | |
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 1 - Marche-en-Famenne | ||||||
H-16 | 4550 m | 200 m | 0:44:40 | 9'49" | 11. (21) | |
19.02.2006 - Nationale 1 + Challenge SOFT - Hechtel | ||||||
H-16 | 7150 m | 45 m | 1:02:02 | 8'41" | 6. (14) |