WebRes.helga-o.com |
12.01.2020 - Wintercriterium Witgoor - DESSEL | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H:05 | 3740 m | 0:36:45 | 9'49" | -- (24) | ||
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo | ||||||
H:04 | 5500 m | 0:49:48 | 9'03" | -- (34) | ||
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | ||||||
SD | 4040 m | 0:31:51 | 7'53" | 4. (34) | ||
15.02.2019 - ISF-MOEV Aarschot - Aarschot | ||||||
H:02 | 4950 m | 1:04:27 | 13'01" | 16. (23) | ||
02.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Championnats de Belgique - Longue distance - Chimay - Bois Robert | ||||||
H-20 | 10740 m | 265 m | 1:17:24 | 7'12" | 5. (9) | |
17.06.2018 - Challenge Jean-Damien Schenkelaars - Terril de la Batterie | ||||||
H:Noir Long | 6820 m | 340 m | NCL | |||
17.03.2018 - BM Nacht - Hahnenberg | ||||||
H. Junioren - Juniors | 6170 m | 210 m | 1:01:06 | 9'54" | 2. (2) | |
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | ||||||
H:01 | 8100 m | NCL | ||||
04.02.2018 - Régionale Chevetogne - Chevetogne | ||||||
H:Noir très long | 8200 m | NCL | ||||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | ||||||
H21E | 8500 m | 0:52:43 | 6'12" | 7. (23) | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | ||||||
H21E | 7050 m | 1:32:29 | 13'07" | -- (24) | ||
10.12.2017 - Galbergen - Mol | ||||||
H:09 | 7380 m | NCL | ||||
08.12.2017 - Avond-O Thomas More - Turnhout | ||||||
H:01 | 6100 m | 0:40:34 | 6'39" | 4. (24) | ||
01.12.2017 - Avondwedstrijd Bokrijk - Genk | ||||||
H:01 | 6600 m | 1:22:09 | 12'26" | 12. (17) | ||
19.11.2017 - Herfstwisselbeker - Maasmechelen | ||||||
H:02 | 8200 m | 1:24:28 | 10'18" | 5. (16) | ||
11.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - Forêt de Soignes | ||||||
H:Noir très long | 8900 m | 150 m | 1:04:32 | 7'15" | 11. (53) | |
10.11.2017 - VVO avondaflossing - Kelchterhoef | ||||||
H. Open | 5700 m | 0:40:35 | 7'07" | 3. (28) | ||
15.10.2017 - Vlaams Kampioenschap Aflossing - Leopoldsburg | ||||||
H. Open | 5800 m | 0:38:43 | 6'40" | 4. (70) | ||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | ||||||
H-20 | 10670 m | 170 m | 1:10:35 | 6'36" | 4. (8) | |
10.09.2017 - BK aflossing - Gruitrode | ||||||
H. Open | 7100 m | 0:48:18 | 6'48" | 2. (17) | ||
27.08.2017 - BM Interclubs - Hinter den Sandgruben | ||||||
H-20 | 9550 m | 195 m | 1:21:59 | 8'35" | 3. (4) | |
15.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-Oost | ||||||
HE | 10410 m | NCL | ||||
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West | ||||||
HE | 10630 m | 1:28:38 | 8'20" | 5. (6) | ||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | ||||||
HE | 8610 m | NCL | ||||
12.08.2017 - 4 Days of Flanders - Kolenspoor | ||||||
HE | 6130 m | 0:59:36 | 9'43" | 3. (6) | ||
25.06.2017 - Nationale MD - Bois des Manants | ||||||
HE | 6800 m | 260 m | 0:50:00 | 7'21" | 8. (22) | |
11.06.2017 - Nationale long distance 3 - St - Hubert Les Abanages | ||||||
HE | 11300 m | 1:33:00 | 8'13" | 7. (12) | ||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | ||||||
H-20 | 3100 m | 0:21:53 | 7'03" | 3. (5) | ||
17.05.2017 - Lenteloop - Banneuxwijk - Hasselt | ||||||
H:01 | 6300 m | 0:46:00 | 7'18" | 9. (67) | ||
14.05.2017 - Competition 3 - Het Steen - Antwerp | ||||||
M Junior | 7200 m | 0:47:57 | 6'39" | 2. (10) | ||
13.05.2017 - Competition 2 - Mastvest - Antwerp | ||||||
M Junior | 2990 m | 0:16:34 | 5'32" | 2. (7) | ||
13.05.2017 - Competition 1 - Kielpark - Antwerp | ||||||
M Junior | 3150 m | 0:16:12 | 5'08" | 1. (7) | ||
10.05.2017 - Memorial Jacky Sallaerts - Lenteloop - MOL ZILVERMEER | ||||||
H:05 | 6200 m | 0:45:42 | 7'22" | -- (24) | ||
07.05.2017 - Nationale sprint - Geel | ||||||
H-20 | 3770 m | 0:16:24 | 4'21" | 1. (6) | ||
03.05.2017 - Lenteloop Vossemeren - LOMMEL | ||||||
H:01 | 6100 m | 0:37:02 | 6'04" | 3. (58) | ||
17.04.2017 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:01 | 8410 m | 0:55:24 | 6'35" | 5. (27) | ||
13.04.2017 - Camp O Ardenne - Libramont - Libramont | ||||||
H:01 | 9000 m | 1:12:14 | 8'01" | 11. (16) | ||
09.04.2017 - Nationale L.D. - Küchelscheid | ||||||
H-20 | 9410 m | 240 m | 1:12:28 | 7'42" | 2. (4) | |
08.04.2017 - Sélection 2017 - Middle distance - Dijon | ||||||
H:H Juniors | 4970 m | 140 m | NCL | |||
08.04.2017 - Sélection 2017 - Sprint - Dijon | ||||||
H:H Juniors | 3400 m | 0:14:14 | 4'11" | 4. (12) | ||
07.04.2017 - Sélection - Longue distance - Dijon | ||||||
H:H Juniors | 9550 m | 365 m | 1:33:40 | 9'48" | 2. (12) | |
02.04.2017 - Match Interland 2017 - Herbeumont | ||||||
M20 | 9500 m | 470 m | 1:19:57 | 8'24" | 6. (12) | |
01.04.2017 - Entrainement Interland - Grandvoir | ||||||
H:2.Noir court | 4600 m | 120 m | 0:46:43 | 10'09" | 34. (61) | |
26.03.2017 - HOCup 2017 - Régionale - Treignes - Bois de Matignolles | ||||||
H:Noir long | 6700 m | 405 m | 1:14:49 | 11'10" | 7. (25) | |
25.03.2017 - HOCup 2017 Entrainement - Middle - Dourbes | ||||||
H:Ultimate | 5400 m | 1:19:05 | 14'38" | 3. (11) | ||
11.03.2017 - BK Avond - Hoge Mouw | ||||||
H. Junioren - Juniors | 6200 m | 0:45:17 | 7'18" | 1. (5) | ||
26.02.2017 - Nationale 1 - Schootshei | ||||||
HE | 13900 m | 290 m | 2:05:16 | 9'00" | 6. (6) | |
19.02.2017 - Championnat BEL Middle Distance - Godinne | ||||||
H-20 | 4500 m | 165 m | 0:35:41 | 7'55" | 1. (5) | |
17.02.2017 - VK Avond Masy Noord - MEEUWEN | ||||||
H. Junioren - Juniors | 6100 m | 0:45:59 | 7'32" | 1. (1) | ||
05.02.2017 - VK MD Geneberg - Ham | ||||||
H. Junioren | 5840 m | 0:35:55 | 6'09" | 1. (7) | ||
08.01.2017 - Wintercriterium - Kamp Grobbendonk | ||||||
H:03 | 7100 m | 0:46:23 | 6'31" | -- (38) | ||
06.01.2017 - Nachtcriterium - Kesselse Heide | ||||||
H:01 | 6100 m | 0:45:40 | 7'29" | 11. (22) | ||
30.12.2016 - Sylvester5-2016 - Meeuwen-Gruitrode | ||||||
HE | 8300 m | NCL | ||||
28.12.2016 - Sylvester5-2016 - Oostelbeers | ||||||
HE | 8400 m | 1:06:02 | 7'51" | 22. (26) | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | ||||||
HE | 8400 m | 0:52:11 | 6'12" | 16. (28) | ||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | ||||||
HE | 8780 m | 1:08:04 | 7'45" | 13. (15) | ||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | ||||||
H. Junioren - Juniors | 5300 m | 0:41:14 | 7'46" | 3. (7) | ||
21.11.2016 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
H:01 | 6300 m | 0:58:22 | 9'15" | 8. (19) | ||
20.11.2016 - Rik Thys Bokrijk - Genk | ||||||
H:03 | 7200 m | 1:08:44 | 9'32" | 2. (10) | ||
18.11.2016 - Avondwedstrijd - Kepkensberg | ||||||
H:01 | 5460 m | 0:45:27 | 8'19" | 7. (19) | ||
13.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tervueren | ||||||
H:Noir très long | 9400 m | 140 m | 1:01:36 | 6'33" | 22. (58) | |
12.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Groenendael | ||||||
H:Noir très long | 11020 m | 195 m | 1:25:20 | 7'44" | 15. (43) | |
11.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Bruxelles | ||||||
H:Noir très long | 7200 m | 140 m | 0:50:06 | 6'57" | 14. (64) | |
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:ORO-HYDRO 2 | 8500 m | 40 m | 0:57:35 | 6'46" | 1. (24) | |
04.11.2016 - Nachtaflossing - Kasterlee | ||||||
OPEN | 3000 m | 0:24:51 | 8'17" | 1. (29) | ||
23.10.2016 - Regionale - Herenlaak - | ||||||
H:01 | 8300 m | 0:52:00 | 6'15" | 4. (10) | ||
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | ||||||
H-18 | 7700 m | NCL | ||||
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | ||||||
H-18 | 8000 m | 1:08:47 | 8'35" | 1. (6) | ||
02.10.2016 - Belgian Clubs Relay - Leopoldsburg | ||||||
Open | 6600 m | 0:44:37 | 6'45" | 4. (39) | ||
30.09.2016 - Rik Thys 2016 - Weyervlakte | ||||||
OPEN | 5900 m | 0:43:20 | 7'20" | 5. (106) | ||
25.09.2016 - BM Staffel - Emmels/Windräder | ||||||
H. Junioren - Juniors | 4980 m | 0:38:31 | 7'44" | 1. (8) | ||
11.09.2016 - Nationale longue distance - Bertrix | ||||||
H-18 | 8200 m | 1:02:53 | 7'40" | 1. (2) | ||
04.09.2016 - Champ. Belgique Longue Distance - Montenau | ||||||
H-18 | 8110 m | 1:11:52 | 8'51" | 6. (7) | ||
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | ||||||
HE | 11100 m | 320 m | 1:41:52 | 9'10" | 5. (8) | |
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | ||||||
HE | 8500 m | 175 m | 1:03:33 | 7'28" | 4. (8) | |
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | ||||||
HE | 8900 m | 135 m | 1:07:25 | 7'34" | 5. (8) | |
22.05.2016 - VK Aflossing - Ham | ||||||
H. Open | 5900 m | 0:41:03 | 6'57" | 3. (50) | ||
16.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Herbeumont | ||||||
H-18 | 6900 m | 350 m | 1:10:45 | 10'15" | 1. (8) | |
15.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing - Les Fossés | ||||||
H-18 | 4500 m | 80 m | 0:38:17 | 8'30" | 3. (8) | |
14.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing | ||||||
H-18 | 7700 m | 335 m | 1:18:10 | 10'09" | 2. (8) | |
20.04.2016 - Lenteloop - Balendijk | ||||||
H:01 | 6550 m | 0:45:15 | 6'54" | 7. (62) | ||
09.04.2016 - Selectie junioren MIDDLE - Nederland | ||||||
H-18 | 5900 m | 0:37:44 | 6'23" | 2. (8) | ||
09.04.2016 - Selectie junioren SPRINT - Nederland | ||||||
H-18 | 2500 m | 0:16:45 | 6'41" | 5. (8) | ||
08.04.2016 - Selectie junioren LANG - Nederland | ||||||
H-18 | 8200 m | 240 m | 1:13:14 | 8'55" | 2. (8) | |
28.02.2016 - 1e Nat De Roeler - | ||||||
H-18 | 7200 m | 0:47:14 | 6'33" | 2. (7) | ||
21.02.2016 - Interland - Brasschaat | ||||||
M20 | 10400 m | 1:26:23 | 8'18" | 9. (13) | ||
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | ||||||
H-18 | 8340 m | 1:14:53 | 8'58" | 3. (5) | ||
30.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Zuid | ||||||
H-18 | 6500 m | 0:43:35 | 6'42" | 2. (10) | ||
29.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Noord | ||||||
H-18 | 6100 m | 0:41:24 | 6'47" | 2. (11) | ||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | ||||||
H-18 | 5440 m | 0:37:49 | 6'57" | 4. (10) | ||
26.12.2015 - Sylvester 2015 - Kattevenia | ||||||
H-18 | 6500 m | 0:49:56 | 7'40" | 7. (9) | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | ||||||
H. Junioren | 5700 m | 0:30:44 | 5'23" | 3. (6) | ||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:03 | 6200 m | 0:41:56 | 6'45" | 1. (18) | ||
15.11.2015 - Ploegenwedstrijd - Gerhees | ||||||
H:02 | 7200 m | 1:00:44 | 8'26" | 7. (22) | ||
13.11.2015 - Openingsaflossing - Leopoldsburg | ||||||
H. Open | 3800 m | 0:24:27 | 6'26" | 1. (26) | ||
08.11.2015 - Aflossing wisselbeker Staepelaere - Balen - Keiheuvel | ||||||
6400 m | 0:37:44 | 5'53" | 6. (56) | |||
18.10.2015 - Klompen OL - Oostappense heide | ||||||
H:02 | 8000 m | 1:00:46 | 7'35" | 2. (16) | ||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | ||||||
H-18 | 7800 m | 0:57:45 | 7'24" | 2. (8) | ||
30.08.2015 - Belgian Championship Middle Distance - Rechtervenn | ||||||
H-18 | 5190 m | 125 m | 0:45:47 | 8'49" | 3. (10) | |
29.08.2015 - IK2015 - WOLFSBUSCH | ||||||
H-18 | 7210 m | 275 m | 0:56:13 | 7'47" | 1. (4) | |
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H-18 | 7400 m | 0:48:21 | 6'32" | 1. (3) | ||
15.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H-18 | 7600 m | 0:58:31 | 7'41" | 1. (3) | ||
14.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H-18 | 5900 m | 0:38:59 | 6'36" | 1. (3) | ||
21.06.2015 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
H-18 | 7150 m | 340 m | 1:13:47 | 10'19" | 2. (3) | |
03.06.2015 - Lenteloop Lommel sportvelden - LOMMEL | ||||||
H:01 | 5900 m | 0:40:06 | 6'47" | 8. (42) | ||
17.05.2015 - Zwarte Bergen (NC3) - Zwarte Bergen | ||||||
H:02 | 8200 m | 1:07:38 | 8'14" | 10. (40) | ||
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren | ||||||
H-18 | 2300 m | 0:12:14 | 5'19" | 3. (11) | ||
06.05.2015 - Lenteloop DE VOSSEMEREN - LOMMEL | ||||||
H:01 | 6800 m | 0:50:35 | 7'26" | 7. (44) | ||
03.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H-18 | 7000 m | 180 m | 1:17:03 | 11'00" | 7. (10) | |
02.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H-18 | 5300 m | 145 m | 0:50:23 | 9'30" | 7. (11) | |
01.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H-18 | 7400 m | 195 m | 1:03:50 | 8'37" | 8. (11) | |
29.03.2015 - BK Aflossing - Kasterlee | ||||||
H. Junioren - Juniors | 5500 m | 0:38:20 | 6'58" | 1. (10) | ||
06.03.2015 - VK avond - Gruitroderbos | ||||||
H. Junioren - Juniors | 5700 m | 1:01:02 | 10'42" | 2. (3) | ||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | ||||||
H-18 | 9080 m | 190 m | 1:09:08 | 7'36" | 2. (8) | |
21.01.2015 - SVS Hoge Rielen - | ||||||
7 | 6000 m | 0:37:22 | 6'13" | -- (35) | ||
30.12.2014 - Sylvester5-2014 - Gerhees | ||||||
H-18 | 5120 m | 0:42:14 | 8'14" | 3. (5) | ||
29.12.2014 - Sylvester5-2014 - De Roeler | ||||||
H-18 | 6600 m | 0:46:08 | 6'59" | 3. (5) | ||
28.12.2014 - Sylvester5-2014 - Weyervlakte | ||||||
H-18 | 6600 m | 0:47:02 | 7'07" | 1. (5) | ||
27.12.2014 - Sylvester5-2014 - Witte Bergen | ||||||
H-18 | 6400 m | 0:52:45 | 8'14" | 2. (4) | ||
26.12.2014 - Sylvester5-2014 - Brouwhuisseheide | ||||||
H-18 | 6600 m | 0:43:05 | 6'31" | 1. (5) | ||
21.12.2014 - Wintercriterium WILLEKENSBERG - LUMMEN | ||||||
H:04 | 6000 m | 0:40:14 | 6'42" | 1. (48) | ||
26.11.2014 - ISF Selectie - Vierveld | ||||||
H:01 | 4700 m | 110 m | 0:48:34 | 10'19" | 3. (12) | |
23.11.2014 - Memorial day Bos van Hees - Zelem | ||||||
H:03 | 5800 m | 1:09:51 | 12'02" | 8. (28) | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | ||||||
H-16 | 6300 m | 0:35:43 | 5'40" | 1. (8) | ||
14.11.2014 - Avondwedstrijd "Bokrijk" - Bokrijk | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:38:50 | 8'26" | 1. (27) | ||
11.11.2014 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2014 - Chevalerie | ||||||
H:03 | 5900 m | 80 m | 0:37:18 | 6'19" | 1. (54) | |
09.11.2014 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2014 - Groenendael | ||||||
H:03 | 7000 m | 140 m | 0:47:12 | 6'44" | 1. (58) | |
02.11.2014 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2014 - Forêt de Soignes | ||||||
H:03 | 6500 m | 88 m | 0:49:58 | 7'41" | 3. (64) | |
31.10.2014 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - Meeuwen | ||||||
H:03 | 7500 m | 1:01:32 | 8'12" | 9. (90) | ||
25.10.2014 - Herfstwisselbeker (Ploegen) - Bosbergen | ||||||
H:04 | 6000 m | 60 m | 0:40:59 | 6'49" | 1. (16) | |
24.10.2014 - VVO Nachtaflossing - Galbergen | ||||||
Open | 4900 m | 0:31:38 | 6'27" | 3. (20) | ||
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
H-16 | 3940 m | 0:21:06 | 5'21" | 2. (8) | ||
12.10.2014 - BK Clubaflossing - Dilsenerbos | ||||||
Clubaflossing | 5800 m | 0:48:41 | 8'23" | 3. (39) | ||
03.10.2014 - JEC Spectators - Lommel | ||||||
H:02 | 2620 m | 0:17:52 | 6'49" | 2. (27) | ||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | ||||||
H-16 | 8140 m | 1:05:00 | 7'59" | 3. (7) | ||
14.09.2014 - Championnat de Belgique Longue Distance - Kampioenschap van België Lange Afstand - Chiny sur Semois | ||||||
H-16 | 6830 m | 160 m | 1:00:41 | 8'53" | 1. (13) | |
07.09.2014 - Championnat de Belgique de relais - Baraque Fraiture | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 3900 m | 95 m | 0:26:11 | 6'42" | 2. (11) | |
22.06.2014 - Stads-O te Hasselt - Hasselt | ||||||
H:04 | 3900 m | 0:29:09 | 7'28" | 2. (22) | ||
25.05.2014 - VVO Dagwedstrijd - Einderheide | ||||||
H:04 | 4700 m | 0:47:52 | 10'11" | 4. (16) | ||
18.05.2014 - Championnat de Belgique SPRINT - DURBUY | ||||||
H-16 | 2300 m | 0:20:27 | 8'53" | 2. (10) | ||
11.05.2014 - Nationale Longue distance - Martelange | ||||||
H-16 | 6600 m | 210 m | 1:08:03 | 10'18" | 1. (8) | |
01.05.2014 - CITY-O TURNHOUT - TURNHOUT | ||||||
H:02 | 5700 m | 0:44:41 | 7'50" | 2. (18) | ||
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | ||||||
H-16 | 4500 m | 0:28:50 | 6'24" | 1. (8) | ||
21.04.2014 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:03 | 6140 m | 0:46:57 | 7'38" | 3. (35) | ||
06.04.2014 - Regionale - Turnhout | ||||||
H:03 | 6200 m | 0:43:50 | 7'04" | 1. (25) | ||
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel | ||||||
H-16 | 7800 m | NCL | ||||
23.02.2014 - Nationale 1 / 2014 - Saanhoeve | ||||||
H-16 | 7500 m | 140 m | 1:03:59 | 8'31" | 5. (8) | |
16.02.2014 - Valentijn wintercriterium - Balen - Keiheuvel | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:36:36 | 6'25" | 2. (45) | ||
26.01.2014 - Regionale "Gerhagen" - Tessendelo | ||||||
H:04 | 5000 m | 0:44:09 | 8'49" | 3. (46) | ||
18.01.2014 - Sprintdag - Brasschaat - Kazerne B | ||||||
2 | 1200 m | 0:07:37 | 6'20" | 3. (11) | ||
18.01.2014 - Sprintdag - Brasschaat - Site Coppens C | ||||||
3 | 1100 m | 0:11:34 | 10'30" | 3. (5) | ||
18.01.2014 - Sprintdag - Brasschaat - Kazerne C | ||||||
3 | 1700 m | 0:12:12 | 7'10" | 5. (10) | ||
18.01.2014 - Sprintdag - Brasschaat - Site Coppens D | ||||||
1 | 800 m | 0:09:24 | 11'45" | 6. (7) | ||
18.01.2014 - Sprintdag - Brasschaat - Site Coppens A | ||||||
4 | 700 m | 0:08:20 | 11'54" | 2. (5) | ||
18.01.2014 - Sprintdag - Brasschaat - Kazerne A | ||||||
1 | 1200 m | 0:09:45 | 8'07" | 3. (8) | ||
18.01.2014 - Sprintdag - Brasschaat - Site Coppens B | ||||||
2 | 700 m | 0:08:19 | 11'52" | 2. (5) | ||
12.01.2014 - Wintercriterium - Hengelhoef | ||||||
H:04 | 6170 m | 0:46:03 | 7'27" | 4. (39) | ||
30.12.2013 - Sylvester day 5 Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
H-16 | 5700 m | 0:36:16 | 6'21" | 2. (10) | ||
29.12.2013 - Sylvester Dag 4 Staleyckerheide - Leopoldsburg | ||||||
H-16 | 5700 m | 0:35:52 | 6'17" | 2. (10) | ||
28.12.2013 - Sylvester Dag 3 Heeserbergen - Lommel | ||||||
H-16 | 5760 m | 0:39:28 | 6'51" | 3. (10) | ||
27.12.2013 - Sylvester Dag 2 Vierveld (WRE) - Maasmechelen | ||||||
H-16 | 4500 m | 110 m | 0:38:48 | 8'37" | 4. (9) | |
26.12.2013 - Sylvester - Weelde | ||||||
H-16 | 5600 m | 0:44:30 | 7'56" | 6. (8) | ||
18.12.2013 - Nacht Thomas Moore - Turnhout | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:42:47 | 9'18" | 3. (25) | ||
01.12.2013 - Sinterklaascross 'Kamp van Beverlo' - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 5900 m | 0:38:44 | 6'33" | 1. (48) | ||
24.11.2013 - Klompen OL - Boshoverheide | ||||||
H:04 | 5800 m | 0:44:25 | 7'39" | 5. (35) | ||
17.11.2013 - Herfstwisselbeker - Neeroeteren | ||||||
H:04 | 5400 m | 1:07:03 | 12'25" | 5. (24) | ||
15.11.2013 - VVO Avondaflossing De Beeltjens - Westerlo | ||||||
OPEN | 0:48:38 | 9'10" | 8. (18) | |||
11.11.2013 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tumuli | ||||||
H:03 | 4480 m | 140 m | 0:37:02 | 8'15" | 4. (44) | |
10.11.2013 - GP Melis Final - Galbergen | ||||||
2 | 3840 m | 0:28:44 | 7'28" | 4. (14) | ||
10.11.2013 - GP Melis Qualifications - Galbergen | ||||||
2 | 3160 m | 0:26:35 | 8'24" | 7. (16) | ||
03.11.2013 - Ploegenwedstrijd - Zutendaal | ||||||
H:04 | 5900 m | 0:39:15 | 6'39" | 1. (32) | ||
20.10.2013 - VVO Kampioenschap Middle Distance - Kepkensberg | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 3550 m | 30 m | 0:36:22 | 10'14" | 3. (9) | |
12.10.2013 - Wintercriterium - Ravels | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:44:59 | 8'01" | 2. (27) | ||
06.10.2013 - VK Aflossing "Bos van Hees" - Schaffen | ||||||
Open | 0:39:41 | 6'57" | 13. (51) | |||
29.09.2013 - BK aflossing - Helchteren | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 0:28:44 | 7'22" | 3. (9) | |||
22.09.2013 - Vlaams Kampioenschap Lang - Gielsbos | ||||||
H-16 | 6300 m | 1:08:49 | 10'55" | 3. (4) | ||
15.09.2013 - BK Lang - Kattenbos | ||||||
H-16 | 8420 m | 0:58:04 | 6'53" | 1. (9) | ||
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | ||||||
H-16 | 7000 m | 1:14:09 | 10'35" | 1. (8) | ||
28.08.2013 - Zomerloop Duitse Basis - Arendonk | ||||||
H:01 | 6400 m | 0:58:36 | 9'09" | 21. (39) | ||
25.08.2013 - Interclubs - BERTRIX | ||||||
H-16 | 6100 m | 1:02:50 | 10'18" | 3. (4) | ||
18.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Rijksbos | ||||||
H-16 | 7310 m | 0:55:28 | 7'35" | 1. (6) | ||
17.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Vlasmeer | ||||||
H-16 | 6640 m | 0:57:18 | 8'37" | 4. (7) | ||
16.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Einderheide | ||||||
H-16 | 5020 m | 0:40:44 | 8'06" | 1. (7) | ||
04.08.2013 - Bosbergen - Herentals | ||||||
H:04 | 5500 m | 1:03:20 | 11'30" | 12. (33) | ||
18.07.2013 - O'Tramontane - Narbonne | ||||||
H16 | 3100 m | 130 m | 0:45:35 | 14'42" | 25. (43) | |
17.07.2013 - O'Tramontane - Montbrun des Corbières | ||||||
H16 | 4100 m | 80 m | 0:57:18 | 13'58" | 17. (42) | |
15.07.2013 - O'Tramontane - La Quillane | ||||||
H16 | 5200 m | 180 m | 1:04:46 | 12'27" | 34. (56) | |
14.07.2013 - O'Tramontane - Font-Romeu | ||||||
H16 | 4900 m | 170 m | 0:40:00 | 8'09" | 18. (62) | |
13.07.2013 - O'Tramontane - Bolquère Pyrénées 2000 | ||||||
H16 | 2700 m | 60 m | 0:23:58 | 8'52" | 9. (55) | |
23.06.2013 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
H-16 | 6050 m | 200 m | 1:23:05 | 13'43" | 2. (7) | |
26.05.2013 - 3 daagse van Brabant - Oostelbeersche heide | ||||||
H-16 | 5400 m | 0:45:03 | 8'20" | 1. (6) | ||
25.05.2013 - 3 daagse van Brabant - Straatsche heide | ||||||
H-16 | 5100 m | 0:36:55 | 7'14" | 1. (4) | ||
24.05.2013 - 3 daagse van Brabant - RvS Kazerne | ||||||
H-16 | 3800 m | 0:23:34 | 6'12" | 1. (3) | ||
22.05.2013 - Lenteloop - St.Jozefscollege | ||||||
H:02 | 4300 m | 0:28:46 | 6'41" | 2. (26) | ||
20.05.2013 - 3 Days of Belgium - Kattevenia | ||||||
H-16 | 6340 m | 0:43:03 | 6'47" | 3. (9) | ||
19.05.2013 - 3 Days of Belgium - Zwarte Bergen | ||||||
H-16 | 5290 m | 0:37:42 | 7'07" | 1. (10) | ||
18.05.2013 - 3 Days of Belgium - Melberg-Zillebos | ||||||
H-16 | 5850 m | 0:48:01 | 8'12" | 4. (9) | ||
12.05.2013 - BK Sprint - Vosselaar | ||||||
H-16 | 2600 m | 50 m | 0:17:34 | 6'45" | 1. (6) | |
05.05.2013 - Rik Thys - Diest | ||||||
H:03 | 5400 m | 2:05:13 | 23'11" | 18. (28) | ||
14.04.2013 - Vlaams Kampioenschap Sprint - Meerminnen | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 2100 m | 0:12:28 | 5'56" | 2. (6) | ||
17.03.2013 - Regionale Lilse Bergen - Lille | ||||||
H:03 | 0:35:53 | 1. (26) | ||||
03.03.2013 - Nationale 2 - Gerhees | ||||||
H-16 | 6860 m | NCL | ||||
17.02.2013 - Sanicole - www.olomega.be | ||||||
H:04 | 5200 m | 0:38:54 | 7'28" | 4. (42) | ||
03.02.2013 - WINTERCRITERIUM - WEELDE | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:38:07 | 6'41" | 2. (30) | ||
27.01.2013 - Regionale - Ham | ||||||
H:04 | 5710 m | 0:48:32 | 8'29" | 2. (32) | ||
23.01.2013 - SVS Gielsbos - | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:37:34 | 8'09" | 1. (18) | ||
20.01.2013 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | ||||||
H:04 | 5500 m | 0:52:31 | 9'32" | 9. (25) | ||
06.01.2013 - Wintercriterium Kelchterhoef WEST - Houthalen - Kelchterhoef | ||||||
H:04 | 5600 m | 1:27:59 | 15'42" | 32. (46) | ||
30.12.2012 - Sylvester 2012 - Oirschotseheide | ||||||
H-14 | 3300 m | 0:25:25 | 7'42" | 1. (6) | ||
29.12.2012 - Sylvester 2012 - Sonnisheide | ||||||
H-14 | 2600 m | 0:22:17 | 8'34" | 5. (7) | ||
28.12.2012 - Sylvester 2012 - De Schrikkelberg | ||||||
H-14 | 3300 m | 0:20:13 | 6'07" | 1. (9) | ||
27.12.2012 - Sylvester 2012 - De Lietteberg | ||||||
H-14 | 3600 m | 0:24:43 | 6'51" | 1. (8) | ||
26.12.2012 - Sylvester 2012 - Solterheide | ||||||
H-14 | 3500 m | 0:31:26 | 8'58" | 1. (8) | ||
08.12.2012 - Wintercriterium Ravels Noord - Ravels Noord | ||||||
H:05 | 4700 m | 0:45:04 | 9'35" | 1. (11) | ||
02.12.2012 - Sinterklaascross - www.olomega.be | ||||||
H:05 | 4200 m | 0:27:44 | 6'36" | 1. (24) | ||
25.11.2012 - Memorial Day BRASEL - DESSEL | ||||||
H:05 | 4200 m | 0:33:03 | 7'52" | 1. (27) | ||
18.11.2012 - Rik Thijs "De Saenhoeve" - Maasmechelen | ||||||
H:05 | 4100 m | 65 m | 1:02:58 | 15'21" | 1. (13) | |
11.11.2012 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Rouge-Cloître | ||||||
H:04 | 5000 m | 0:35:12 | 7'02" | 1. (36) | ||
28.10.2012 - VVO PLOEGENWEDSTRIJD - BALEN - KEIHEUVEL | ||||||
H:05 | 4300 m | NCL | ||||
21.10.2012 - VVO kampioenschap MIDDEN afstand - LOMMEL SAHARA | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 4400 m | 0:30:55 | 7'01" | 1. (5) | ||
07.10.2012 - BK INTERCLUB 2012 - HOUTHALEN | ||||||
H-14 | 5500 m | 0:42:22 | 7'42" | 1. (5) | ||
30.09.2012 - Championnat de Belgique de Relais 2012 - Watermael-Boitsfort | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 2860 m | 0:23:28 | 7'49" | 1. (8) | ||
23.09.2012 - Klub Aflossing 2012 - Kleine Schietveld | ||||||
OPEN | 0:42:04 | 8'14" | 13. (35) | |||
16.09.2012 - Nationale 4 - Houterenberg | ||||||
H-14 | 5790 m | 1:03:16 | 10'55" | 1. (7) | ||
09.09.2012 - Championnat de Belgique 2012 - MONTENAU | ||||||
H-14 | 5610 m | 135 m | 0:45:01 | 8'01" | 2. (7) | |
12.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Koersel Fonteintje | ||||||
H-14 | 5500 m | 1:02:01 | 11'16" | 1. (5) | ||
11.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Grauwensteen | ||||||
H-14 | 5600 m | 0:45:03 | 8'02" | 1. (4) | ||
10.06.2012 - Regionale - Stadspark / Blijkhoef | ||||||
H:03 | 3840 m | 0:37:03 | 9'38" | 2. (24) | ||
27.05.2012 - Championnats de Belgique Sprint - Thuin | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 2020 m | 105 m | 0:22:41 | 11'13" | 1. (6) | |
26.05.2012 - Régionale Sprint - Rance | ||||||
H:01 | 2470 m | 35 m | 0:26:38 | 10'46" | 10. (20) | |
06.05.2012 - Regionale Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:05 | 4300 m | 0:25:19 | 5'53" | -- (28) | ||
22.04.2012 - INTERLAND - HABAY | ||||||
H-14 | 4100 m | 85 m | 0:43:38 | 10'38" | 7. (13) | |
21.04.2012 - Championnat FRSO de Moyenne Distance - Montmedy | ||||||
H. Espoirs | 3800 m | 140 m | 0:42:36 | 11'12" | 9. (34) | |
15.04.2012 - Nationale MD Maasvallei - Maasmechelen | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 3700 m | 105 m | 0:37:09 | 10'02" | 1. (9) | |
18.03.2012 - Nationale longue distance - La Hulpe | ||||||
H-14 | 5200 m | 120 m | 0:44:21 | 8'31" | 1. (5) | |
08.01.2012 - Wintercriterium Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
H:05 | 4600 m | 1:32:02 | 20'00" | 11. (16) | ||
30.12.2011 - Sylvester 2011 - Ravels Zuid | ||||||
H-14 | 4090 m | 0:36:43 | 8'58" | 1. (4) | ||
29.12.2011 - Sylvester 2011 - Boshoverheide | ||||||
H-14 | 3200 m | 0:50:26 | 15'45" | 4. (4) | ||
28.12.2011 - Sylvester 2011 - Hechtelse Duinen | ||||||
H-14 | 3500 m | 0:31:03 | 8'52" | 1. (4) | ||
27.12.2011 - Sylvester 2011 - Rodenberg | ||||||
H-14 | 2700 m | 0:25:21 | 9'23" | 2. (4) | ||
26.12.2011 - Sylvester 2011 - Geuzenbaan | ||||||
H-14 | 3200 m | 0:35:58 | 11'14" | 2. (4) | ||
13.11.2011 - Klompen Ol - Oostelbeers | ||||||
H:05 | 4400 m | 1:11:10 | 16'10" | 11. (16) | ||
12.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Groenendael | ||||||
H:04 | 5200 m | 110 m | 0:50:07 | 9'38" | 6. (35) | |
11.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Les 3 Fontaines | ||||||
H:04 | 4030 m | 85 m | 1:26:53 | 21'33" | 27. (36) | |
02.10.2011 - Nationale 4 - Masy Noord | ||||||
H-14 | 5200 m | 0:59:10 | 11'22" | 2. (3) | ||
25.09.2011 - Individueel Wisselbeker G. Staepelaere - DUITSE BASIS | ||||||
H:02 | 4200 m | 0:52:12 | 12'25" | 7. (15) | ||
29.05.2011 - BK Sprint Sint-Truiden - Stad Sint-Truiden | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 2500 m | 0:21:17 | 8'30" | 6. (14) | ||
04.05.2011 - Lenteloop PULDERBOS - ZANDHOVEN | ||||||
H:04 | 3300 m | 0:36:21 | 11'00" | 2. (13) | ||
23.01.2011 - Brustem Vliegveld - Brustem | ||||||
H:05 | 4600 m | 0:46:31 | 10'06" | 3. (29) | ||
08.01.2011 - Schootshei - | ||||||
H:05 | 3930 m | 100 m | 0:46:05 | 11'43" | 1. (12) | |
30.12.2010 - Sylvester - Pijnven Noord | ||||||
H-12 | 2700 m | 0:22:44 | 8'25" | 2. (6) | ||
29.12.2010 - Sylvester - De Bosbergen | ||||||
H-12 | 2600 m | 0:19:56 | 7'39" | 1. (5) | ||
28.12.2010 - Sylvester - Grote Heide | ||||||
H-12 | 2500 m | 0:33:17 | 13'18" | 1. (3) | ||
27.12.2010 - Sylvester - De Keiheuvel | ||||||
H-12 | 2700 m | 0:26:25 | 9'47" | 2. (6) | ||
26.12.2010 - Sylvester - Houterenberg | ||||||
H-12 | 2100 m | 0:24:53 | 11'50" | 5. (6) | ||
17.10.2010 - Championnat de Belgique Sprint - Eupen | ||||||
H. Pupilles | 1800 m | 0:13:16 | 7'22" | 1. (14) | ||
03.10.2010 - Championnat de Belgique Middle Distance - Lommel | ||||||
H. Pupilles | 2200 m | 0:14:48 | 6'44" | 1. (14) | ||
29.08.2010 - Championnat de Belgique Longue Distance - Stoumont | ||||||
H-12 | 2990 m | 85 m | 0:35:04 | 11'44" | 3. (6) | |
25.04.2010 - Nationale Longue Distance - Recht | ||||||
H-12 | 3090 m | 85 m | 0:25:15 | 8'10" | 1. (4) | |
11.11.2009 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Auderghem | ||||||
06 | 3700 m | 1:17:57 | 21'04" | 14. (24) | ||
11.10.2009 - Championnat de Belgique Sprint - NAMUR | ||||||
H. Pupilles | 1810 m | 0:11:21 | 6'16" | 1. (11) | ||
07.06.2009 - Nationale Longue Distance - Elsenborn | ||||||
H-12 | 2810 m | 30 m | 0:39:17 | 13'59" | 2. (4) | |
21.05.2009 - Challenge Moïse - Les parcours successifs - Spa | ||||||
03 | 3500 m | 0:44:33 | 12'44" | 10. (14) | ||
26.04.2009 - Championnat Belgique Moyenne Distance - Recht | ||||||
H. Pupilles | 1700 m | 45 m | 0:19:41 | 11'35" | 2. (7) | |
15.03.2009 - Nationale Moyenne Distance - Weelde Station | ||||||
H. Pupillen - Pupilles | 2500 m | 0:20:06 | 8'02" | 1. (5) | ||
01.03.2009 - Nationale - Waterschei | ||||||
H-12 | 3500 m | 0:53:42 | 15'21" | 2. (2) | ||
07.09.2008 - Championnat de Belgique Longue Distance - Recht | ||||||
H-10 | 3300 m | 0:21:58 | 6'39" | 1. (5) | ||
16.03.2008 - Nationale 2 - Challenge Oosterlynck - Esneux | ||||||
H-10 | 2300 m | 25 m | 0:31:52 | 13'51" | 1. (3) | |
07.10.2007 - Nationale - Lommel | ||||||
H-10 | 2800 m | 0:32:02 | 11'26" | 4. (7) | ||
09.09.2007 - Championnat de Belgique Longue Distance - Brasschaat | ||||||
H-10 | 1850 m | 0:23:30 | 12'42" | 5. (5) | ||
03.09.2006 - Championnat de Belgique Longue Distance - Louftémont | ||||||
H-10 | 3110 m | 75 m | 0:49:55 | 16'03" | 3. (3) | |
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 3 - Marche-en-Famenne | ||||||
H-10 | 2310 m | 15 m | 0:45:03 | 19'30" | 5. (10) | |
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 2 - Marche-en-Famenne | ||||||
H-10 | 2360 m | 10 m | 0:37:47 | 16'01" | 2. (10) | |
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 1 - Marche-en-Famenne | ||||||
H-10 | 1180 m | 35 m | 0:18:46 | 15'54" | 2. (10) | |
19.02.2006 - Nationale 1 + Challenge SOFT - Hechtel | ||||||
H-10 | 2980 m | 0:40:58 | 13'45" | 3. (6) | ||
01.11.2005 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Auderghem | ||||||
06 | 3130 m | 1:05:32 | 20'56" | 9. (18) |