WebRes.helga-o.com |
11.11.2019 - North Sea Trophy - Day 3 - Koksijde - Bad | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H-18 | 6570 m | 0:46:56 | 7'08" | 3. (3) | ||
10.11.2019 - North Sea Trophy - Day 2 - Plaats Duinen - Oostduinkerke | ||||||
H-18 | 6630 m | 1:02:46 | 9'28" | 3. (3) | ||
09.11.2019 - North Sea Trophy - Day 1 - Koksijde - Schipsgatduinen | ||||||
H-18 | 5080 m | 0:57:19 | 11'16" | 2. (3) | ||
29.09.2019 - Wisselbeker Staepelaere - Masy Zuid | ||||||
H. Open | 5590 m | 0:35:25 | 6'20" | 18. (52) | ||
15.09.2019 - BK RELAY - GENK | ||||||
H. Junioren - Juniors | 5790 m | 0:51:05 | 8'49" | 4. (4) | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
H-18 | 2240 m | 0:25:41 | 11'27" | 6. (8) | ||
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | ||||||
H-18 | 8150 m | 1:04:39 | 7'55" | 4. (5) | ||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | ||||||
H-18 | 7310 m | 1:05:11 | 8'55" | 2. (5) | ||
14.10.2018 - Nat Lang De Roeler - | ||||||
H-18 | 6500 m | 0:59:10 | 9'06" | 1. (2) | ||
02.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Championnats de Belgique - Longue distance - Chimay - Bois Robert | ||||||
H-18 | 9100 m | 220 m | 1:28:15 | 9'41" | 5. (7) | |
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | ||||||
H-18 | 5100 m | 0:49:19 | 9'40" | 2. (2) | ||
25.03.2018 - Nationale ABSO - Esneux-Sud | ||||||
H-18 | 7600 m | 300 m | 1:17:51 | 10'14" | 5. (7) | |
19.11.2017 - Herfstwisselbeker - Maasmechelen | ||||||
H:03 | 7400 m | 1:21:32 | 11'01" | 4. (14) | ||
15.10.2017 - Vlaams Kampioenschap Aflossing - Leopoldsburg | ||||||
H. Open | 5800 m | 0:52:43 | 9'05" | 15. (70) | ||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | ||||||
H-16 | 6860 m | 95 m | 1:05:57 | 9'36" | 7. (9) | |
20.09.2017 - SVS - Balen Hulsen | ||||||
H:01 | 5900 m | 0:53:47 | 9'06" | 6. (14) | ||
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | ||||||
H-16 | 6200 m | 0:57:48 | 9'19" | 1. (2) | ||
10.09.2017 - BK aflossing - Gruitrode | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 3800 m | 0:37:50 | 9'57" | 4. (11) | ||
27.08.2017 - BM Interclubs - Hinter den Sandgruben | ||||||
SD | 4490 m | 100 m | 0:54:10 | 12'03" | 8. (23) | |
15.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-Oost | ||||||
H-16 | 5730 m | 0:58:33 | 10'13" | 3. (7) | ||
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West | ||||||
H-16 | 5930 m | 1:05:50 | 11'06" | 7. (7) | ||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | ||||||
H-16 | 5290 m | 0:45:11 | 8'32" | 4. (6) | ||
12.08.2017 - 4 Days of Flanders - Kolenspoor | ||||||
H-16 | 3700 m | 0:37:53 | 10'14" | 3. (6) | ||
06.08.2017 - Régionale 9 couleurs - Spa Sources | ||||||
Noir moyen | 6630 m | 185 m | 1:29:52 | 13'33" | 35. (67) | |
24.05.2017 - Lenteloop Schoterse bossen World Orienteering Day - Tessenderlo | ||||||
H:01 | 5490 m | 0:54:07 | 9'51" | 19. (40) | ||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | ||||||
H-16 | 2400 m | 0:23:30 | 9'47" | 5. (8) | ||
17.05.2017 - Lenteloop - Banneuxwijk - Hasselt | ||||||
H:02 | 5000 m | 0:43:45 | 8'45" | 10. (27) | ||
14.05.2017 - Competition 3 - Het Steen - Antwerp | ||||||
M Youth (16-) | 3920 m | 0:28:41 | 7'19" | 4. (12) | ||
13.05.2017 - Competition 2 - Mastvest - Antwerp | ||||||
M Youth (16-) | 2280 m | 0:18:53 | 8'16" | 6. (12) | ||
13.05.2017 - Competition 1 - Kielpark - Antwerp | ||||||
M Youth (16-) | 2260 m | 0:15:13 | 6'43" | 6. (12) | ||
07.05.2017 - Nationale sprint - Geel | ||||||
H-16 | 3510 m | 0:20:08 | 5'44" | 3. (4) | ||
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 2000 m | 0:15:45 | 7'52" | 4. (12) | ||
17.04.2017 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:03 | 6300 m | 0:54:13 | 8'36" | 7. (32) | ||
08.04.2017 - Sélection 2017 - Sprint - Dijon | ||||||
H:H-16 / D Juniors | 2670 m | 0:14:12 | 5'19" | 6. (7) | ||
08.04.2017 - Sélection 2017 - Middle distance - Dijon | ||||||
H:H16 | 4040 m | 90 m | 0:37:57 | 9'23" | 6. (7) | |
07.04.2017 - Sélection - Longue distance - Dijon | ||||||
H:D Juniores / H16 | 7670 m | 300 m | 1:36:52 | 12'37" | 5. (7) | |
11.03.2017 - BK Avond - Hoge Mouw | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 2600 m | 0:22:06 | 8'30" | 2. (7) | ||
26.02.2017 - Nationale 1 - Schootshei | ||||||
H-16 | 6600 m | 160 m | 1:05:39 | 9'56" | 2. (5) | |
19.02.2017 - Championnat BEL Middle Distance - Godinne | ||||||
H-16 | 3600 m | 125 m | 0:36:04 | 10'01" | 4. (11) | |
28.01.2017 - Jeugdtraining Kristoffelheem - OOSTHAM | ||||||
H:01 | 800 m | NCL | ||||
26.11.2016 - ISF selectie - | ||||||
Men1 | 6400 m | 0:55:39 | 8'41" | 5. (27) | ||
16.11.2016 - SVS-Arenberg - | ||||||
H:01 | 5700 m | 0:44:38 | 7'49" | 6. (22) | ||
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:ORO-HYDRO 4 | 5500 m | 25 m | 1:01:20 | 11'09" | 9. (20) | |
04.11.2016 - Nachtaflossing - Kasterlee | ||||||
OPEN | 5500 m | 0:59:45 | 10'51" | 9. (29) | ||
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | ||||||
H-16 | 6400 m | 1:04:29 | 10'04" | 3. (9) | ||
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | ||||||
H-16 | 6200 m | 1:15:12 | 12'07" | 4. (12) | ||
02.10.2016 - Belgian Clubs Relay - Leopoldsburg | ||||||
Open | 6600 m | 0:57:48 | 8'45" | 26. (39) | ||
25.09.2016 - BM Staffel - Emmels/Windräder | ||||||
H. Junioren - Juniors | 5120 m | 1:09:29 | 13'34" | 8. (8) | ||
21.09.2016 - Regionale /Oml. - TISP Mol | ||||||
H:01 | 5600 m | 0:54:08 | 9'40" | 17. (24) | ||
18.09.2016 - BOM - Louvain-La-Neuve | ||||||
H-16 | 5600 m | 1:00:30 | 10'48" | 4. (11) | ||
04.09.2016 - Champ. Belgique Longue Distance - Montenau | ||||||
H-16 | 7730 m | 1:44:22 | 13'30" | 10. (14) | ||
28.08.2016 - City-O Leuven - Leuven | ||||||
H:03 | 4250 m | 0:49:34 | 11'39" | 8. (15) | ||
27.08.2016 - Nationale Longue distance - Anlier | ||||||
H-16 | 6800 m | 120 m | 1:18:46 | 11'35" | 2. (3) | |
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | ||||||
H-16 | 7000 m | 190 m | 1:46:08 | 15'09" | 6. (7) | |
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | ||||||
H-16 | 4900 m | 125 m | 0:58:49 | 12'00" | 6. (7) | |
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | ||||||
H-16 | 5400 m | 85 m | 1:06:49 | 12'22" | 7. (7) | |
26.06.2016 - ASOM 2016 - Antwerpen City-O | ||||||
M. Youth | 4500 m | 0:38:05 | 8'27" | 6. (8) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 2 | ||||||
M. Youth | 2200 m | NCL | ||||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 1 | ||||||
M. Youth | 2100 m | 0:18:08 | 8'38" | 6. (8) | ||
12.06.2016 - Regionale Zillebos - Melberg - GENK | ||||||
H:04 | 5800 m | 1:15:56 | 13'05" | 6. (26) | ||
29.05.2016 - Championnat de Belgique de sprint - Flémalle | ||||||
H-16 | 2800 m | 50 m | 0:22:41 | 8'06" | 8. (15) | |
22.05.2016 - VK Aflossing - Ham | ||||||
H. Open | 5800 m | 0:59:49 | 10'18" | 14. (50) | ||
11.05.2016 - Lenteloop Genk City - GENK | ||||||
H:02 | 4700 m | 0:49:44 | 10'34" | 8. (37) | ||
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | ||||||
H-16 | 3970 m | 0:47:36 | 11'59" | 4. (5) | ||
09.04.2016 - Selectie junioren MIDDLE - Nederland | ||||||
H-16 | 4800 m | 0:39:05 | 8'08" | 5. (9) | ||
09.04.2016 - Selectie junioren SPRINT - Nederland | ||||||
H-16 | 2200 m | 0:17:38 | 8'00" | 8. (9) | ||
08.04.2016 - Selectie junioren LANG - Nederland | ||||||
H-16 | 5700 m | 160 m | 1:07:01 | 11'45" | 5. (9) | |
30.03.2016 - Camp-O - Grandvoir - Granvoir | ||||||
H:Noir Moyen | 5000 m | 90 m | 0:41:49 | 8'21" | 9. (29) | |
29.03.2016 - Camp-O - Poix - St Hubert - Poix - St Hubert | ||||||
H:Noir Moyen | 4000 m | 170 m | 0:41:01 | 10'15" | 8. (27) | |
28.03.2016 - Camp-O - Neuchateau - NEUCHATEAU | ||||||
H:Noir Moyen | 5100 m | 0:54:44 | 10'43" | 8. (28) | ||
27.03.2016 - Camp-O - Libramont - Libramont | ||||||
H:Noir Moyen | 6100 m | 65 m | 0:53:44 | 8'48" | 11. (37) | |
26.03.2016 - Camp-O - ATHUS - Athus | ||||||
H:Noir Moyen | 4700 m | 0:53:01 | 11'16" | 11. (25) | ||
06.03.2016 - Regionale DE BEELTJES - WESTERLO | ||||||
H:09 | 5500 m | 0:50:58 | 9'15" | 2. (18) | ||
04.03.2016 - VK Avond - Prinsenpark | ||||||
H. Beloften | 3200 m | 0:36:25 | 11'22" | 1. (3) | ||
28.02.2016 - 1e Nat De Roeler - | ||||||
H-16 | 6700 m | 0:56:17 | 8'24" | 6. (9) | ||
21.02.2016 - Wintercriterium - Brasschaat | ||||||
H:03 | 6700 m | 1:19:03 | 11'47" | 20. (43) | ||
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | ||||||
H-16 | 6010 m | 0:52:31 | 8'44" | 3. (9) | ||
29.01.2016 - Avondloop - Genemeer | ||||||
H:02 | 4510 m | 0:54:57 | 12'11" | 7. (22) | ||
20.01.2016 - SVS 'De Schorre' - Boom | ||||||
2 | 4300 m | 0:33:22 | 7'45" | 2. (20) | ||
29.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Noord | ||||||
H-16 | 5600 m | 1:00:53 | 10'52" | 3. (6) | ||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | ||||||
H-16 | 5000 m | 0:51:10 | 10'14" | 5. (6) | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | ||||||
H. Beloften | 3500 m | 0:25:16 | 7'13" | 7. (8) | ||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:05 | 3700 m | 0:31:46 | 8'35" | 1. (15) | ||
18.11.2015 - SVS Wedstrijd - Halve maan | ||||||
H:02 | 3500 m | 0:27:47 | 7'56" | 4. (4) | ||
08.11.2015 - Aflossing wisselbeker Staepelaere - Balen - Keiheuvel | ||||||
4300 m | 0:33:53 | 7'52" | 18. (56) | |||
18.10.2015 - Klompen OL - Oostappense heide | ||||||
H:04 | 5200 m | 0:59:15 | 11'23" | 11. (31) | ||
17.10.2015 - NMBS kampioenschap SASOR - MOL - ZILVERMEER | ||||||
H:05 | 4900 m | 0:36:31 | 7'27" | 12. (28) | ||
30.09.2015 - SVS BRASEL DESSEL - BRASEL | ||||||
H:03 | 4100 m | 0:35:25 | 8'38" | 1. (8) | ||
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | ||||||
H-14 | 4900 m | 0:56:41 | 11'34" | 3. (3) | ||
20.09.2015 - Rik Thys - Den ijzeren paal - Kerkhoven | ||||||
H:05 | 4700 m | 1:07:52 | 14'26" | 3. (21) | ||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | ||||||
H-14 | 6400 m | 1:13:17 | 11'27" | 6. (9) | ||
06.09.2015 - City-O - Antwerpen centrum | ||||||
M. Youth | 4300 m | 0:35:43 | 8'18" | 10. (11) | ||
05.09.2015 - Sprint 1 - Luchtbal Zuid | ||||||
M. Youth | 2200 m | 0:17:25 | 7'54" | 10. (10) | ||
05.09.2015 - Sprint 2 - Luchtbal Noord | ||||||
M. Youth | 1900 m | 0:13:52 | 7'17" | 7. (10) | ||
30.08.2015 - Belgian Championship Middle Distance - Rechtervenn | ||||||
H-14 | 2550 m | 45 m | 0:26:10 | 10'15" | 7. (17) | |
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H-14 | 5200 m | 0:47:19 | 9'05" | 3. (6) | ||
15.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H-14 | 5400 m | 1:01:40 | 11'25" | 5. (6) | ||
14.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H-14 | 4700 m | 0:46:45 | 9'56" | 3. (6) | ||
14.06.2015 - Nationale sprint - | ||||||
H-14 | 2400 m | 0:22:44 | 9'28" | 3. (3) | ||
07.06.2015 - Regionale Zillebos & Melberg - GENK | ||||||
H:05 | 5000 m | 1:00:54 | 12'10" | 1. (24) | ||
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren | ||||||
H-14 | 2100 m | 0:20:02 | 9'32" | 10. (10) | ||
03.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H-14 | 3900 m | 55 m | 0:39:04 | 10'01" | 6. (12) | |
02.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H-14 | 3600 m | 80 m | 0:38:23 | 10'39" | 3. (11) | |
01.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H-14 | 5500 m | 165 m | NCL | |||
12.04.2015 - Nationale Longue Distance - Olloy-sur-Viroin | ||||||
H-14 | 5000 m | 240 m | 1:04:12 | 12'50" | 2. (9) | |
11.04.2015 - Régionale Moyenne / Sprint - Vierves | ||||||
H:Court H/D | 2500 m | 145 m | 0:33:26 | 13'22" | 6. (17) | |
10.04.2015 - TC HOC Middle - Haute Roche | ||||||
3 | 2465 m | 0:46:46 | 18'58" | 2. (3) | ||
29.03.2015 - BK Aflossing - Kasterlee | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 2700 m | 0:25:47 | 9'32" | 4. (8) | ||
14.03.2015 - Belgisch kampioenschap AVOND - Koersel 't Fonteintje | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 4300 m | 0:50:06 | 11'39" | 2. (7) | ||
08.03.2015 - Nationale 2 - Zonhoven | ||||||
H-14 | 5920 m | 0:56:37 | 9'33" | 4. (12) | ||
06.03.2015 - VK avond - Gruitroderbos | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 3400 m | 0:49:11 | 14'27" | 1. (4) | ||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | ||||||
H-14 | 4570 m | 150 m | 0:50:22 | 11'01" | 2. (11) | |
22.02.2015 - Nationale MD - Jurbise | ||||||
H-14 | 4100 m | 0:49:18 | 12'01" | 3. (7) | ||
15.02.2015 - VALENTIJN - Wintercriterium - Lommel - SAHARA | ||||||
H:05 | 4100 m | 0:44:02 | 10'44" | 2. (32) | ||
23.01.2015 - Avondloop - Teunenberg | ||||||
H:03 | 2920 m | 0:31:09 | 10'40" | 2. (7) | ||
21.01.2015 - SVS Hoge Rielen - | ||||||
3 | 3500 m | 0:24:48 | 7'05" | 3. (22) | ||
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | ||||||
H:05 | 4200 m | 0:44:12 | 10'31" | 4. (28) | ||
29.12.2014 - Sylvester5-2014 - De Roeler | ||||||
H-14 | 4200 m | NCL | ||||
14.12.2014 - Rodenberg - Tessenderlo | ||||||
H:05 | 4040 m | 0:43:32 | 10'46" | 4. (25) | ||
12.12.2014 - Nightorientation Thomas More - Turnhout | ||||||
H:03 | 3900 m | 0:44:47 | 11'28" | 2. (16) | ||
05.12.2014 - Avondcriterium - Retie | ||||||
H:03 | 3000 m | 0:40:38 | 13'32" | 1. (12) | ||
30.11.2014 - Wintercriterium - Ravels Noord | ||||||
H:05 | 4390 m | 0:53:30 | 12'11" | 11. (25) | ||
26.11.2014 - ISF Selectie - Vierveld | ||||||
H:03 | 3500 m | 75 m | 0:41:59 | 11'59" | 3. (12) | |
23.11.2014 - Memorial day Bos van Hees - Zelem | ||||||
H:05 | 3600 m | 0:33:03 | 9'10" | 1. (24) | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | ||||||
H-14 | 5000 m | 0:40:15 | 8'03" | 4. (8) | ||
14.11.2014 - Avondwedstrijd "Bokrijk" - Bokrijk | ||||||
H:03 | 3500 m | 0:41:28 | 11'50" | 2. (16) | ||
12.11.2014 - SVS BLOSO-domein Hofstade - Hofstade | ||||||
H:02 | 4450 m | 0:32:40 | 7'20" | 4. (15) | ||
11.11.2014 - Wintercriterium ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:51:50 | 9'15" | 8. (41) | ||
08.11.2014 - Regionale De Winner - Eksel | ||||||
H:09 | 4410 m | 0:44:57 | 10'11" | 3. (11) | ||
02.11.2014 - Horensberg - Genk | ||||||
H:05 | 4400 m | 0:49:26 | 11'14" | 2. (11) | ||
25.10.2014 - Herfstwisselbeker (Ploegen) - Bosbergen | ||||||
H:05 | 5000 m | 60 m | 0:51:43 | 10'20" | 3. (14) | |
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
H-14 | 3940 m | 0:33:19 | 8'27" | 7. (9) | ||
12.10.2014 - BK Clubaflossing - Dilsenerbos | ||||||
Clubaflossing | 3200 m | 0:30:48 | 9'37" | -- (39) | ||
05.10.2014 - JEC Spectators - Sahara | ||||||
H:05 | 5100 m | 0:52:57 | 10'22" | 10. (20) | ||
01.10.2014 - Regionale /Oml. - Balen Hulsen | ||||||
H:02 | 2700 m | 0:22:49 | 8'27" | 1. (16) | ||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | ||||||
H-14 | 5660 m | 0:57:14 | 10'06" | 5. (7) | ||
21.09.2014 - Brussels O-meeting - Brussels City | ||||||
H-14 | 4800 m | 0:40:03 | 8'20" | 3. (6) | ||
14.09.2014 - Championnat de Belgique Longue Distance - Kampioenschap van België Lange Afstand - Chiny sur Semois | ||||||
H-14 | 3670 m | 110 m | NCL | |||
07.09.2014 - Championnat de Belgique de relais - Baraque Fraiture | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 3800 m | 95 m | 0:44:31 | 11'42" | 6. (11) | |
31.08.2014 - Leuven - Leuven | ||||||
H:04 | 4090 m | 0:43:50 | 10'43" | 8. (30) | ||
17.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H-14 | 4550 m | 110 m | 0:51:11 | 11'14" | 1. (2) | |
16.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H-14 | 3610 m | 0:35:49 | 9'55" | 1. (2) | ||
15.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H-14 | 4830 m | 1:00:04 | 12'26" | 1. (2) | ||
06.07.2014 - HTC O-Run - Eindhoven | ||||||
H:05 | 4500 m | 0:58:40 | 13'02" | 17. (23) | ||
18.05.2014 - Championnat de Belgique SPRINT - DURBUY | ||||||
H-14 | 2300 m | 0:29:44 | 12'55" | 7. (9) | ||
11.05.2014 - Nationale Longue distance - Martelange | ||||||
H-14 | 4400 m | 170 m | NCL | |||
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | ||||||
H-14 | 4000 m | 0:35:10 | 8'47" | 1. (7) | ||
13.04.2014 - Wisselbeker Gilbert Staepelaere - De Mosten | ||||||
Open | 4280 m | 0:37:59 | 8'52" | 9. (40) | ||
23.03.2014 - Nationaler LD Oosterlynck - St.Vith-Dreihütten | ||||||
H-14 | 5630 m | 130 m | 1:07:39 | 12'00" | 3. (3) | |
09.03.2014 - VK middel - Sledderlo | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 3500 m | 0:41:49 | 11'56" | 3. (5) | ||
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel | ||||||
H-14 | 5700 m | 1:06:12 | 11'36" | 3. (3) | ||
23.02.2014 - Nationale 1 / 2014 - Saanhoeve | ||||||
H-14 | 4800 m | 80 m | 0:58:49 | 12'15" | 9. (9) | |
16.02.2014 - Valentijn wintercriterium - Balen - Keiheuvel | ||||||
H:05 | 4900 m | 0:53:26 | 10'54" | 11. (34) | ||
22.01.2014 - SVS Kampioenschap Antwerpen - Vrieselhof | ||||||
H:02 | 4660 m | 0:53:07 | 11'23" | 6. (17) | ||
17.11.2013 - Herfstwisselbeker - Neeroeteren | ||||||
H:06 | 2800 m | 0:59:52 | 21'22" | 6. (13) | ||
13.11.2013 - SVS 'Bos van Hees' - Schaffen | ||||||
H:03 | 3370 m | 0:34:46 | 10'18" | 5. (9) | ||
20.10.2013 - VVO Kampioenschap Middle Distance - Kepkensberg | ||||||
H. Pupilles | 2160 m | 20 m | 0:23:00 | 10'38" | 5. (10) | |
06.10.2013 - VK Aflossing "Bos van Hees" - Schaffen | ||||||
Open | 0:39:25 | 10'22" | 0. (51) | |||
29.09.2013 - BK aflossing - Helchteren | ||||||
H. Pupilles | 0:24:53 | 9'34" | 4. (11) | |||
15.09.2013 - BK Lang - Kattenbos | ||||||
H-12 | 3370 m | 0:27:14 | 8'04" | 2. (7) | ||
25.08.2013 - Interclubs - BERTRIX | ||||||
H-12 | 3400 m | 0:41:14 | 12'07" | 4. (4) | ||
18.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Rijksbos | ||||||
H-12 | 3360 m | 0:35:23 | 10'31" | 2. (3) | ||
17.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Vlasmeer | ||||||
H-12 | 3480 m | 0:38:19 | 11'00" | 2. (3) | ||
16.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Einderheide | ||||||
H-12 | 3260 m | 0:34:41 | 10'38" | 2. (3) | ||
26.06.2013 - Memorial Jacky Sallaerts - Lichtaart | ||||||
H:06 | 4400 m | 1:18:32 | 17'50" | 19. (24) | ||
23.06.2013 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
H-12 | 2900 m | 65 m | 0:46:31 | 16'02" | 3. (3) | |
02.06.2013 - Relais des clubs - Martelange | ||||||
OPEN | 0:46:38 | 14'07" | -- (33) | |||
26.05.2013 - 3 daagse van Brabant - Oostelbeersche heide | ||||||
H-12 | 2500 m | 0:27:20 | 10'56" | 3. (4) | ||
20.05.2013 - 3 Days of Belgium - Kattevenia | ||||||
H-12 | 3110 m | 0:40:13 | 12'55" | 6. (8) | ||
19.05.2013 - 3 Days of Belgium - Zwarte Bergen | ||||||
H-12 | 3430 m | 0:34:24 | 10'01" | 4. (10) | ||
18.05.2013 - 3 Days of Belgium - Melberg-Zillebos | ||||||
H-12 | 2420 m | 0:31:12 | 12'53" | 7. (10) | ||
12.05.2013 - BK Sprint - Vosselaar | ||||||
H-12 | 1800 m | 20 m | 0:16:15 | 9'01" | 3. (5) | |
07.04.2013 - BM Mitteldistanz - Vielsalm | ||||||
H-12 | 2300 m | 70 m | 0:27:29 | 11'56" | 4. (6) | |
24.02.2013 - Nationale Pégase Felenne - Felenne | ||||||
H-12 | 2000 m | 75 m | 0:33:34 | 16'46" | 3. (6) | |
10.02.2013 - Valentijn Wintercriterium - Koersel | ||||||
H:06 | 3500 m | 1:23:13 | 23'46" | 8. (12) | ||
23.01.2013 - SVS Gielsbos - | ||||||
H:03 | 3500 m | 0:42:46 | 12'13" | 4. (7) | ||
20.01.2013 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | ||||||
H:06 | 3200 m | 0:35:03 | 10'57" | 4. (12) | ||
28.10.2012 - VVO PLOEGENWEDSTRIJD - BALEN - KEIHEUVEL | ||||||
H:06 | 3400 m | NCL | ||||
07.10.2012 - BK INTERCLUB 2012 - HOUTHALEN | ||||||
H-12 | 3400 m | 0:30:00 | 8'49" | 2. (7) | ||
30.09.2012 - Championnat de Belgique de Relais 2012 - Watermael-Boitsfort | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 2860 m | 0:34:46 | 11'12" | 3. (8) | ||
09.09.2012 - Championnat de Belgique 2012 - MONTENAU | ||||||
H-12 | 2920 m | 50 m | NCL | |||
02.09.2012 - Regionale Hoge Vijvers - ARENDONK | ||||||
H:06 | 2600 m | 0:27:33 | 10'35" | 1. (9) | ||
26.08.2012 - Leuven oriënteert - Leuven | ||||||
H:06 | 2400 m | 0:25:35 | 10'39" | 3. (7) | ||
12.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Koersel Fonteintje | ||||||
H-12 | 3200 m | 0:43:43 | 13'39" | 2. (3) | ||
11.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Grauwensteen | ||||||
H-12 | 3300 m | 0:41:38 | 12'36" | 2. (3) | ||
10.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Helchterenbos | ||||||
H-12 | 3200 m | 1:03:50 | 19'56" | 3. (3) | ||
06.06.2012 - Lenteloop Complex Zuid - Leopoldsburg | ||||||
H:03 | 3700 m | 0:49:16 | 13'18" | 11. (18) | ||
13.05.2012 - Oostapperseheide - Ommels | ||||||
H:06 | 3100 m | 0:36:13 | 11'40" | 1. (8) | ||
06.05.2012 - Regionale Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:06 | 3300 m | 0:36:21 | 11'00" | -- (11) | ||
15.04.2012 - Nationale MD Maasvallei - Maasmechelen | ||||||
H. Pupilles | 1700 m | 0:27:33 | 16'12" | 5. (8) | ||
25.03.2012 - Nationaler - Petit-Thier | ||||||
H-12 | 2700 m | 80 m | 0:38:44 | 14'20" | 2. (3) | |
02.10.2011 - Nationale 4 - Masy Noord | ||||||
H-10 | 2500 m | 0:21:02 | 8'24" | 3. (11) | ||
04.09.2011 - BM Interclubs - Hasselbach | ||||||
H-10 | 2000 m | 50 m | 0:32:40 | 16'20" | 2. (6) | |
15.08.2011 - Flanders 3 days - Heeserbergen | ||||||
H-10 | 2870 m | 0:29:08 | 10'09" | 1. (9) | ||
14.08.2011 - Flanders 3 days - Kattenbos-Noord | ||||||
H-10 | 2880 m | 0:24:18 | 8'26" | 2. (8) | ||
13.08.2011 - Flanders 3 days - Kattenbos-Zuid | ||||||
H-10 | 2770 m | 0:31:25 | 11'20" | 1. (9) | ||
24.06.2011 - MEMORIAL Jacky Sallaerts - Sonnisheide Noord | ||||||
H:05 | 4000 m | 0:55:25 | 13'51" | 5. (16) | ||
27.03.2011 - Nationale de Stoumont - Stoumont | ||||||
H-10 | 3000 m | 55 m | 0:36:29 | 12'09" | 5. (8) | |
13.02.2011 - Wintercriterium - VALENTIJN - Kelchterhoef West | ||||||
H:10 | 3000 m | 0:35:11 | 11'43" | -- (4) | ||
30.12.2010 - Sylvester - Pijnven Noord | ||||||
H-10 | 2700 m | 0:32:15 | 11'56" | 2. (6) | ||
29.12.2010 - Sylvester - De Bosbergen | ||||||
H-10 | 2600 m | 0:31:47 | 12'13" | 2. (5) | ||
28.12.2010 - Sylvester - Grote Heide | ||||||
H-10 | 2500 m | 0:35:04 | 14'01" | 1. (4) | ||
27.12.2010 - Sylvester - De Keiheuvel | ||||||
H-10 | 2700 m | 0:33:26 | 12'22" | 2. (6) | ||
26.12.2010 - Sylvester - Houterenberg | ||||||
H-10 | 2100 m | 0:30:27 | 14'30" | 2. (4) | ||
03.10.2010 - Championnat de Belgique Middle Distance - Lommel | ||||||
H. Pupilles | 2200 m | 0:20:25 | 9'17" | 5. (14) | ||
29.08.2010 - Championnat de Belgique Longue Distance - Stoumont | ||||||
H-10 | 2820 m | 60 m | 0:38:03 | 13'30" | 5. (8) |