WebRes.helga-o.com |
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
LD | 6150 m | 170 m | 0:53:30 | 8'42" | 2. (10) | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
H21 | 5780 m | 0:43:51 | 7'35" | 2. (5) | ||
25.02.2024 - Régionale 5 couleurs - CB/BK Université - Tihange | ||||||
H:CU/BKU Men | 6000 m | 210 m | 1:17:54 | 12'59" | 7. (15) | |
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | ||||||
H:OH Zwart lang | 7000 m | 1:03:06 | 9'01" | 1. (7) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
H:03 | 6000 m | 0:55:38 | 9'16" | 6. (49) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
H:01 | 7940 m | 1:02:02 | 7'49" | 11. (14) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
SD | 4530 m | 0:36:34 | 8'04" | 1. (36) | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | ||||||
Belgian club Relay | 7000 m | 1:04:37 | 9'14" | 18. (52) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
O-H_long | 7110 m | 1:24:44 | 11'55" | 17. (36) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
O-H_long | 6510 m | 1:36:47 | 14'52" | 19. (37) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
O-H_long | 7230 m | 1:14:23 | 10'17" | 16. (44) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
O-H_long | 7400 m | 1:46:45 | 14'26" | 23. (34) | ||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | ||||||
H:BUSF H | 8830 m | 1:10:16 | 7'57" | 9. (18) | ||
27.11.2022 - Herfstwisselbeker - Dilsenerbos (Forest Cup) - Dilsen-Stokkem | ||||||
H:01 | 8440 m | 1:46:53 | 12'40" | 13. (20) | ||
23.10.2022 - Forest Cup - Schootshei - Maaseik | ||||||
H:02 | 6870 m | 1:13:49 | 10'45" | 14. (34) | ||
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | ||||||
H:02 | 7520 m | 1:02:31 | 8'19" | 26. (40) | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | ||||||
H-20 | 9050 m | 1:18:02 | 8'37" | 1. (1) | ||
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | ||||||
H. Junioren - Juniors | 5410 m | 0:43:47 | 8'06" | 9. (9) | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
H-20 | 4910 m | 0:43:13 | 8'48" | 2. (2) | ||
12.09.2020 - Fiets-O NMBS-BOC - Fiets-O - Kattenbos-Pijnven | ||||||
H:01 | 20990 m | 2:15:11 | 6'26" | 25. (30) | ||
15.12.2019 - Hertberg - Herselt | ||||||
H:08 | 6100 m | 0:59:43 | 9'47" | -- (13) | ||
08.12.2019 - Herfstwisselbeker - HECHTEL | ||||||
H:02 | 7520 m | 1:26:02 | 11'26" | 12. (18) | ||
01.11.2019 - Zolder Orienteering Meeting - Circuit Zolder | ||||||
H:6K | 6030 m | 0:43:39 | 7'14" | 10. (46) | ||
13.10.2019 - City Race Maastricht - Maastricht | ||||||
H-18 | 6500 m | 0:36:22 | 5'35" | 4. (5) | ||
06.10.2019 - Nationaal Kampioenschap Belgische Spoorwegen MTB-O - Groot Ham | ||||||
H:02 | 18950 m | 1:44:34 | 5'31" | 1. (5) | ||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | ||||||
H-18 | 8900 m | 150 m | 1:11:28 | 8'01" | 6. (6) | |
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H Oro 7 | 7130 m | 1:24:35 | 11'51" | 5. (14) | ||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H Oro 7 | 6210 m | 0:51:35 | 8'18" | 2. (14) | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H Oro 7 | 7040 m | 1:04:53 | 9'12" | 2. (13) | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H Oro 7 | 6270 m | 1:00:48 | 9'41" | 2. (13) | ||
23.05.2019 - HOS 2 - Hasselt Orienteering Series - Heilig Hartwijk | ||||||
H:5km | 5050 m | 0:38:18 | 7'35" | 3. (11) | ||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | ||||||
H-18 | 2750 m | 0:17:53 | 6'30" | 5. (6) | ||
15.05.2019 - Het Slagveld - Ham | ||||||
H:01 | 5770 m | 0:44:09 | 7'39" | 12. (38) | ||
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | ||||||
H-18 | 8150 m | 0:58:09 | 7'08" | 3. (5) | ||
24.02.2019 - Stadspark (tvv Ploegen) - Turnhout | ||||||
H:03 | 5370 m | 0:39:00 | 7'15" | 6. (26) | ||
20.01.2019 - Kepkensberg - Ham | ||||||
H:03 | 5580 m | 0:52:18 | 9'22" | 17. (32) | ||
06.01.2019 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | ||||||
H:03 | 6860 m | 0:59:37 | 8'41" | 13. (26) | ||
30.12.2018 - Sylvester 2018 - day 5 - Vlierden | ||||||
H-18 | 6500 m | 0:51:57 | 7'59" | 2. (2) | ||
29.12.2018 - Sylvester 2018 - day 4 - Houthalen | ||||||
H-18 | 6900 m | 0:52:50 | 7'39" | 3. (3) | ||
28.12.2018 - Sylvester 2018 - day 3 - Houthalen | ||||||
H-18 | 6590 m | 1:05:08 | 9'53" | 1. (1) | ||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | ||||||
H-18 | 6400 m | 0:50:06 | 7'49" | 3. (3) | ||
26.12.2018 - Sylvester 2018 - day 1 - Maasmechelen | ||||||
H-18 | 6700 m | 125 m | 1:10:16 | 10'29" | 2. (2) | |
25.11.2018 - Wintercriterium NMBS-kampioenschap - Kattenbos | ||||||
H:04 | 6040 m | 0:45:30 | 7'31" | -- (29) | ||
24.11.2018 - ISF Selectie Pijnven - Pijnven Noord | ||||||
H:M1.1 | 6100 m | 0:45:40 | 7'29" | 2. (24) | ||
18.11.2018 - Wintercriterium Keiheuvel - BALEN | ||||||
H:04 | 5940 m | NCL | ||||
04.11.2018 - VK middel - Gruitrode | ||||||
HJUN | 5560 m | 0:59:33 | 10'42" | 2. (3) | ||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | ||||||
H-18 | 7310 m | 1:09:45 | 9'32" | 3. (5) | ||
20.10.2018 - BK Fiets-O Stoppelbergen - Berendrecht | ||||||
HJUN | 20470 m | 2:22:19 | 6'57" | 2. (2) | ||
13.10.2018 - Fiets - O kattevenia - GENK | ||||||
H:02 | 15200 m | NCL | ||||
30.09.2018 - Championnat de Belgique Sprint - Stavelot | ||||||
H-18 | 2640 m | 0:20:53 | 7'54" | 6. (8) | ||
29.09.2018 - Fiets-OL - Halen | ||||||
H:03 | 15100 m | 1:40:19 | 6'38" | 2. (8) | ||
23.09.2018 - VK lange afstand - Masy Meeuwen | ||||||
H-18 | 7230 m | 1:21:01 | 11'12" | 1. (1) | ||
26.08.2018 - BK Clubaflossing - Vierveld | ||||||
Belgian club Relay | 4810 m | 0:54:54 | 11'24" | 24. (36) | ||
19.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 3 - Hechtelse Duinen | ||||||
H-18 | 7510 m | 1:11:57 | 9'34" | 2. (2) | ||
18.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - Day 2 - Spiekelspade | ||||||
H-18 | 7370 m | 1:12:14 | 9'48" | 1. (2) | ||
17.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 1 - Don Bosco Fitometer | ||||||
H-18 | 5290 m | 0:40:03 | 7'34" | 2. (2) | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | ||||||
H. Junioren - Juniors | 3000 m | 0:23:11 | 7'43" | 5. (6) | ||
09.05.2018 - Lenteloop Genk City - GENK | ||||||
H:02 | 4500 m | 0:53:24 | 11'52" | 5. (19) | ||
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | ||||||
LD | 7100 m | 1:23:49 | 11'48" | 14. (28) | ||
15.04.2018 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:03 | 7300 m | 1:15:51 | 10'23" | 20. (35) | ||
25.03.2018 - Nationale ABSO - Esneux-Sud | ||||||
H-18 | 7600 m | 300 m | 1:39:49 | 13'08" | 7. (7) | |
21.01.2018 - Geneberg - Ham | ||||||
H:04 | 5970 m | 0:59:23 | 9'56" | -- (39) | ||
07.01.2018 - Ploegenwedstrijd - Gerhagen | ||||||
H:03 | 7200 m | 1:24:47 | 11'46" | 25. (30) | ||
30.12.2017 - Sylvester 2017 - Herentals | ||||||
H15-16 | 5260 m | 0:51:59 | 9'52" | 7. (8) | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | ||||||
H15-16 | 4300 m | 0:35:59 | 8'22" | 7. (8) | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | ||||||
H15-16 | 5600 m | 0:52:25 | 9'21" | 7. (8) | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | ||||||
H15-16 | 4840 m | 0:45:33 | 9'24" | 5. (8) | ||
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk | ||||||
H15-16 | 5540 m | 0:57:24 | 10'21" | 7. (8) | ||
26.11.2017 - Wintercriterium Willekensberg St Ferdinand - LUMMEN | ||||||
H:04 | 5800 m | 0:51:54 | 8'56" | 8. (40) | ||
19.11.2017 - Herfstwisselbeker - Maasmechelen | ||||||
H:04 | 5700 m | 1:19:59 | 14'01" | 6. (15) | ||
15.10.2017 - Vlaams Kampioenschap Aflossing - Leopoldsburg | ||||||
H. Open | 5800 m | 0:49:56 | 8'36" | 25. (70) | ||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | ||||||
H-16 | 6860 m | 95 m | 1:22:48 | 12'04" | 9. (9) | |
10.09.2017 - BK aflossing - Gruitrode | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 3700 m | 0:42:27 | 11'28" | 2. (11) | ||
03.09.2017 - Regionale Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:04 | 5900 m | 1:00:12 | 10'12" | 9. (41) | ||
15.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-Oost | ||||||
H-16 | 5730 m | 0:56:45 | 9'54" | 2. (7) | ||
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West | ||||||
H-16 | 5930 m | 0:58:11 | 9'48" | 5. (7) | ||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | ||||||
H-16 | 5290 m | 0:46:29 | 8'47" | 6. (6) | ||
12.08.2017 - 4 Days of Flanders - Kolenspoor | ||||||
H-16 | 3700 m | 0:44:39 | 12'04" | 4. (6) | ||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | ||||||
H-16 | 2400 m | 0:25:16 | 10'31" | 7. (8) | ||
07.05.2017 - Nationale sprint - Geel | ||||||
H-16 | 3510 m | 0:21:15 | 6'03" | 4. (4) | ||
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 2000 m | 0:16:22 | 8'11" | 5. (12) | ||
12.03.2017 - Regionale HOGE RIELEN - KASTERLEE | ||||||
H:04 | 5900 m | 0:56:16 | 9'32" | 11. (25) | ||
22.01.2017 - Regionale Gerhees - Ham | ||||||
H:04 | 5590 m | 0:53:11 | 9'30" | 7. (39) | ||
29.12.2016 - Sylvester5-2016 - Ravels | ||||||
H-16 | 4950 m | NCL | ||||
28.12.2016 - Sylvester5-2016 - Oostelbeers | ||||||
H-16 | 5400 m | 0:51:46 | 9'35" | 4. (6) | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | ||||||
H-16 | 5900 m | NCL | ||||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | ||||||
H-16 | 5690 m | 0:59:03 | 10'22" | 5. (6) | ||
26.11.2016 - ISF selectie - | ||||||
Men1 | 6400 m | 0:49:49 | 7'47" | 1. (27) | ||
20.11.2016 - Rik Thys Bokrijk - Genk | ||||||
H:04 | 4900 m | 1:05:23 | 13'20" | 3. (17) | ||
16.11.2016 - SVS-Arenberg - | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:36:08 | 7'51" | 3. (23) | ||
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | ||||||
H-16 | 6400 m | 1:13:30 | 11'29" | 6. (9) | ||
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | ||||||
H-16 | 6200 m | 1:16:38 | 12'21" | 5. (12) | ||
02.10.2016 - Belgian Clubs Relay - Leopoldsburg | ||||||
Open | 5300 m | 0:43:46 | 8'15" | 24. (39) | ||
25.09.2016 - BM Staffel - Emmels/Windräder | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 3040 m | 0:27:37 | 9'05" | 7. (13) | ||
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | ||||||
H-16 | 7000 m | 190 m | 1:47:49 | 15'24" | 7. (7) | |
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | ||||||
H-16 | 4900 m | 125 m | 1:05:05 | 13'16" | 7. (7) | |
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | ||||||
H-16 | 5400 m | 85 m | 1:05:09 | 12'03" | 6. (7) | |
10.07.2016 - Galbergen - Mol | ||||||
H:04 | 4640 m | 0:54:40 | 11'46" | 12. (39) | ||
29.05.2016 - Championnat de Belgique de sprint - Flémalle | ||||||
H-16 | 2800 m | 50 m | 0:23:42 | 8'27" | 10. (15) | |
16.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Herbeumont | ||||||
H-16 | 5700 m | 295 m | 1:06:46 | 11'42" | 12. (22) | |
15.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing - Les Fossés | ||||||
H-16 | 3900 m | 60 m | 0:33:50 | 8'40" | 10. (21) | |
14.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing | ||||||
H-16 | 6300 m | 270 m | 1:16:58 | 12'13" | 10. (22) | |
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 2500 m | 0:19:11 | 7'40" | 5. (10) | ||
17.04.2016 - Regionale BRASEL - DESSEL | ||||||
H:04 | 5500 m | 0:48:16 | 8'46" | 9. (31) | ||
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | ||||||
SD | 4780 m | 0:49:46 | 10'24" | 4. (39) | ||
30.03.2016 - Camp-O - Grandvoir - Granvoir | ||||||
H:Noir Moyen | 5000 m | 90 m | 0:47:50 | 9'33" | 12. (29) | |
29.03.2016 - Camp-O - Poix - St Hubert - Poix - St Hubert | ||||||
H:Noir Moyen | 4000 m | 170 m | 0:46:28 | 11'37" | 14. (27) | |
28.03.2016 - Camp-O - Neuchateau - NEUCHATEAU | ||||||
H:Noir Moyen | 5100 m | 1:12:45 | 14'15" | 16. (28) | ||
27.03.2016 - Camp-O - Libramont - Libramont | ||||||
H:Noir Moyen | 6100 m | 65 m | 1:00:18 | 9'53" | 17. (37) | |
26.03.2016 - Camp-O - ATHUS - Athus | ||||||
H:Noir Moyen | 4700 m | 1:00:03 | 12'46" | 18. (25) | ||
28.02.2016 - 1e Nat De Roeler - | ||||||
H-16 | 6700 m | 1:07:16 | 10'02" | 9. (9) | ||
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | ||||||
H-16 | 6010 m | 1:06:48 | 11'06" | 8. (9) | ||
24.01.2016 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
H:09 | 5400 m | 1:12:42 | 13'27" | -- (20) | ||
17.01.2016 - Wintercriterium Staleyckerheide - STAL - KOERSEL | ||||||
H:04 | 6000 m | 0:51:39 | 8'36" | 15. (51) | ||
30.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Zuid | ||||||
H-14 | 4200 m | 0:42:57 | 10'13" | 5. (7) | ||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | ||||||
H-14 | 3880 m | 0:36:05 | 9'17" | 3. (7) | ||
27.12.2015 - Sylvester 2015 - Ossendrecht | ||||||
H-14 | 4100 m | 0:40:16 | 9'49" | 5. (7) | ||
26.12.2015 - Sylvester 2015 - Kattevenia | ||||||
H-14 | 4200 m | 0:39:34 | 9'25" | 5. (7) | ||
20.12.2015 - Kolenspoor - Genk | ||||||
H:05 | 3870 m | 0:33:18 | 8'36" | 3. (21) | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | ||||||
H. Beloften | 3500 m | 0:29:11 | 8'20" | 8. (8) | ||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:05 | 3700 m | 0:33:15 | 8'59" | 3. (15) | ||
15.11.2015 - Ploegenwedstrijd - Gerhees | ||||||
H:05 | 4100 m | 0:43:04 | 10'30" | 2. (13) | ||
11.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Groenendael | ||||||
H:04 | 3700 m | 105 m | 0:45:30 | 12'17" | 15. (43) | |
08.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Les Tumuli | ||||||
H:04 | 4800 m | 135 m | 0:53:26 | 11'07" | 14. (47) | |
04.10.2015 - City-O Aarschor - Aarschot | ||||||
H:05 | 4000 m | 50 m | 0:37:49 | 9'27" | 2. (18) | |
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | ||||||
H-14 | 4900 m | 0:56:38 | 11'33" | 2. (3) | ||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | ||||||
H-14 | 6400 m | 1:10:57 | 11'05" | 4. (9) | ||
06.09.2015 - City-O - Antwerpen centrum | ||||||
M. Youth | 4300 m | 0:32:43 | 7'36" | 6. (11) | ||
05.09.2015 - Sprint 1 - Luchtbal Zuid | ||||||
M. Youth | 2200 m | 0:16:47 | 7'37" | 8. (10) | ||
05.09.2015 - Sprint 2 - Luchtbal Noord | ||||||
M. Youth | 1900 m | 0:12:55 | 6'47" | 5. (10) | ||
30.08.2015 - Belgian Championship Middle Distance - Rechtervenn | ||||||
H-14 | 2550 m | 45 m | 0:24:30 | 9'36" | 5. (17) | |
29.08.2015 - IK2015 - WOLFSBUSCH | ||||||
H-14 | 4760 m | 155 m | 0:57:23 | 12'03" | 4. (6) | |
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H-14 | 5200 m | 0:44:13 | 8'30" | 2. (6) | ||
15.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H-14 | 5400 m | 0:57:36 | 10'39" | 4. (6) | ||
14.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H-14 | 4700 m | 0:49:50 | 10'36" | 5. (6) | ||
14.06.2015 - Nationale sprint - | ||||||
H-14 | 2400 m | 0:22:36 | 9'25" | 2. (3) | ||
03.06.2015 - Lenteloop Lommel sportvelden - LOMMEL | ||||||
H:03 | 3300 m | 0:39:13 | 11'53" | 1. (13) | ||
20.05.2015 - Lenteloop "Diest" - Diest | ||||||
H:03 | 3300 m | 0:32:32 | 9'51" | 2. (27) | ||
17.05.2015 - Zwarte Bergen (NC3) - Zwarte Bergen | ||||||
H:06 | 4400 m | 0:54:09 | 12'18" | 1. (11) | ||
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren | ||||||
H-14 | 2100 m | 0:15:37 | 7'26" | 8. (10) | ||
03.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H-14 | 3900 m | 55 m | 0:33:39 | 8'37" | 3. (12) | |
02.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H-14 | 3600 m | 80 m | 0:32:14 | 8'57" | 2. (11) | |
01.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H-14 | 5500 m | 165 m | 0:50:44 | 9'13" | 3. (12) | |
12.04.2015 - Nationale Longue Distance - Olloy-sur-Viroin | ||||||
H-14 | 5000 m | 240 m | 1:18:50 | 15'46" | 4. (9) | |
11.04.2015 - Régionale Moyenne / Sprint - Vierves | ||||||
H:Court H/D | 2500 m | 145 m | 0:33:53 | 13'33" | 7. (17) | |
10.04.2015 - TC HOC Middle - Haute Roche | ||||||
4 | 1825 m | 0:42:57 | 23'32" | 4. (10) | ||
06.04.2015 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:05 | 4060 m | 0:39:02 | 9'36" | 2. (32) | ||
15.03.2015 - Regionale wedstrijd 't FONTEINTJE - KOERSEL | ||||||
H:05 | 0:45:20 | 6. (36) | ||||
08.03.2015 - Nationale 2 - Zonhoven | ||||||
H-14 | 5920 m | 0:57:05 | 9'38" | 5. (12) | ||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | ||||||
H-14 | 4570 m | 150 m | 0:58:03 | 12'42" | 5. (11) | |
22.02.2015 - Nationale MD - Jurbise | ||||||
H-14 | 4100 m | 0:43:33 | 10'37" | 1. (7) | ||
15.02.2015 - VALENTIJN - Wintercriterium - Lommel - SAHARA | ||||||
H:05 | 4100 m | 0:38:15 | 9'19" | 1. (32) | ||
01.02.2015 - Regionale - Ham | ||||||
H:05 | 5080 m | 0:54:08 | 10'39" | 4. (29) | ||
21.01.2015 - SVS Hoge Rielen - | ||||||
3 | 3500 m | 0:28:47 | 8'13" | 7. (22) | ||
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | ||||||
H:05 | 4200 m | 0:44:10 | 10'30" | 3. (28) | ||
04.01.2015 - Wintercriterium SPIEKELSPADE - HECHTEL | ||||||
H:05 | 4600 m | 0:50:57 | 11'04" | 9. (27) | ||
30.12.2014 - Sylvester5-2014 - Gerhees | ||||||
H-14 | 3570 m | 0:33:05 | 9'16" | 3. (6) | ||
29.12.2014 - Sylvester5-2014 - De Roeler | ||||||
H-14 | 4200 m | 0:36:04 | 8'35" | 1. (5) | ||
28.12.2014 - Sylvester5-2014 - Weyervlakte | ||||||
H-14 | 4000 m | 0:34:55 | 8'43" | 2. (5) | ||
27.12.2014 - Sylvester5-2014 - Witte Bergen | ||||||
H-14 | 4000 m | 0:39:12 | 9'48" | 1. (5) | ||
26.12.2014 - Sylvester5-2014 - Brouwhuisseheide | ||||||
H-14 | 3900 m | 0:33:05 | 8'28" | 2. (5) | ||
21.12.2014 - Wintercriterium WILLEKENSBERG - LUMMEN | ||||||
H:05 | 4600 m | 0:45:15 | 9'50" | 11. (30) | ||
14.12.2014 - Rodenberg - Tessenderlo | ||||||
H:04 | 4400 m | 0:50:59 | 11'35" | 14. (37) | ||
26.11.2014 - ISF Selectie - Vierveld | ||||||
H:03 | 3500 m | 75 m | 0:41:08 | 11'45" | 2. (12) | |
23.11.2014 - Memorial day Bos van Hees - Zelem | ||||||
H:05 | 3600 m | 0:57:05 | 15'51" | 6. (24) | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | ||||||
H-14 | 5000 m | 0:38:35 | 7'42" | 2. (8) | ||
12.11.2014 - SVS BLOSO-domein Hofstade - Hofstade | ||||||
H:03 | 3580 m | 0:24:32 | 6'51" | 1. (5) | ||
09.11.2014 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2014 - Groenendael | ||||||
H:05 | 4300 m | 80 m | 0:53:48 | 12'30" | 4. (40) | |
02.11.2014 - Horensberg - Genk | ||||||
H:05 | 4400 m | 0:58:34 | 13'18" | 7. (11) | ||
24.10.2014 - Daginschrijving - Galbergen | ||||||
H:02 | 2550 m | 0:33:20 | 13'04" | 1. (3) | ||
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
H-14 | 3940 m | 0:28:46 | 7'18" | 3. (9) | ||
12.10.2014 - BK Clubaflossing - Dilsenerbos | ||||||
Clubaflossing | 3100 m | 0:30:45 | 9'55" | 14. (39) | ||
04.10.2014 - JEC Spectators - Weyervlakte | ||||||
H:05 | 3600 m | 0:34:09 | 9'29" | 2. (21) | ||
01.10.2014 - Regionale /Oml. - Balen Hulsen | ||||||
H:02 | 2700 m | 0:26:27 | 9'47" | 2. (16) | ||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | ||||||
H-14 | 5660 m | 0:53:32 | 9'27" | 1. (7) | ||
26.09.2014 - Wisselbeker Rik Thys 2014 - Kattevenia | ||||||
OPEN | 5600 m | 0:55:16 | 9'52" | 23. (123) | ||
14.09.2014 - Championnat de Belgique Longue Distance - Kampioenschap van België Lange Afstand - Chiny sur Semois | ||||||
H-14 | 3670 m | 110 m | 0:46:55 | 12'47" | 3. (12) | |
07.09.2014 - Championnat de Belgique de relais - Baraque Fraiture | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 3700 m | 95 m | 0:34:19 | 9'16" | 4. (11) | |
30.08.2014 - Régionale estivale FRSO - MEYERODE | ||||||
H:05 | 4160 m | 70 m | 0:41:00 | 9'51" | 1. (7) | |
29.06.2014 - Pelter Rally - Dommelhof - Pelter Rally - Dommelhof | ||||||
H:05 | 5380 m | NCL | ||||
22.06.2014 - Stads-O te Hasselt - Hasselt | ||||||
H:05 | 3200 m | NCL | ||||
09.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
H-14 | 4500 m | 110 m | 0:46:44 | 10'23" | 1. (10) | |
08.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
H-14 | 3800 m | 80 m | 0:39:24 | 10'22" | 2. (11) | |
07.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Libramont | ||||||
H-14 | 5700 m | 105 m | 0:57:43 | 10'07" | 2. (12) | |
28.05.2014 - Lenteloop BRASEL - DESSEL | ||||||
H:03 | 3500 m | 0:41:58 | 11'59" | 7. (21) | ||
18.05.2014 - Championnat de Belgique SPRINT - DURBUY | ||||||
H-14 | 2300 m | 0:23:28 | 10'12" | 1. (9) | ||
11.05.2014 - Nationale Longue distance - Martelange | ||||||
H-14 | 4400 m | 170 m | 0:54:01 | 12'16" | 1. (4) | |
23.04.2014 - Lenteloop "Genk" - Genk | ||||||
H:03 | 2800 m | 0:25:12 | 9'00" | 1. (11) | ||
21.04.2014 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:05 | 4620 m | 0:47:26 | 10'16" | 2. (23) | ||
16.03.2014 - Estival FRSO- Manche 1 - Heyd - Wéris | ||||||
H:05 | 4490 m | 200 m | NCL | |||
09.03.2014 - VK middel - Sledderlo | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 3500 m | 0:37:54 | 10'49" | 2. (5) | ||
23.02.2014 - Nationale 1 / 2014 - Saanhoeve | ||||||
H-14 | 4800 m | 80 m | 0:52:41 | 10'58" | 5. (9) | |
16.02.2014 - Valentijn wintercriterium - Balen - Keiheuvel | ||||||
H:05 | 4900 m | 0:47:44 | 9'44" | 5. (34) | ||
02.02.2014 - Den Heuvel - Den Heuvel | ||||||
H:05 | 4300 m | 0:41:59 | 9'45" | 8. (30) | ||
22.01.2014 - SVS Kampioenschap Antwerpen - Vrieselhof | ||||||
H:03 | 4220 m | 0:44:51 | 10'37" | 2. (5) | ||
19.01.2014 - Wintercriterium 't Fonteintje - Koersel | ||||||
H:05 | 4700 m | 0:45:15 | 9'37" | 4. (35) | ||
18.01.2014 - Sprintdag - Brasschaat - Kazerne A | ||||||
1 | 1200 m | 0:11:08 | 9'16" | 5. (8) | ||
18.01.2014 - Sprintdag - Brasschaat - Kazerne B | ||||||
2 | 1200 m | 0:10:44 | 8'56" | 10. (11) | ||
12.01.2014 - Régionale d'hiver Andenne - Andenne | ||||||
H:05 | 4040 m | 170 m | 0:58:30 | 14'28" | 1. (19) | |
05.01.2014 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
H:05 | 4300 m | 0:51:28 | 11'58" | 10. (23) | ||
21.12.2013 - Wintercriterium - Rodenberg | ||||||
H:06 | 2970 m | 0:32:15 | 10'51" | 2. (14) | ||
08.12.2013 - Wintercriterium MASY NOORD - MEEUWEN | ||||||
H:05 | 3800 m | 0:44:01 | 11'34" | 6. (28) | ||
17.11.2013 - Herfstwisselbeker - Neeroeteren | ||||||
H:06 | 2800 m | 0:45:40 | 16'18" | 2. (13) | ||
13.11.2013 - SVS 'Bos van Hees' - Schaffen | ||||||
H:03 | 3370 m | 0:27:04 | 8'01" | 1. (9) | ||
11.11.2013 - Sprint Uccle-Homborch - Uccle - Brussels | ||||||
3 | 2050 m | 45 m | 0:19:09 | 9'20" | 2. (32) | |
11.11.2013 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tumuli | ||||||
H:06 | 2880 m | 75 m | 0:24:06 | 8'22" | 2. (31) | |
10.11.2013 - Wintercriterium - Galbergen | ||||||
H:05 | 3520 m | 0:31:51 | 9'02" | 1. (11) | ||
09.11.2013 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Flossendelle | ||||||
H:06 | 2300 m | 35 m | 0:15:52 | 6'53" | 2. (7) | |
03.11.2013 - Ploegenwedstrijd - Zutendaal | ||||||
H:06 | 3200 m | 0:46:23 | 14'29" | 13. (24) | ||
20.10.2013 - VVO Kampioenschap Middle Distance - Kepkensberg | ||||||
H. Pupilles | 2160 m | 20 m | 0:18:57 | 8'46" | 1. (10) | |
12.10.2013 - NMBS-Kampioenschap - Ham | ||||||
H:03 | 4120 m | 0:40:40 | 9'52" | 3. (25) | ||
06.10.2013 - VK Aflossing "Bos van Hees" - Schaffen | ||||||
Open | 0:38:22 | 10'05" | 25. (51) | |||
29.09.2013 - BK aflossing - Helchteren | ||||||
H. Pupilles | 0:24:59 | 9'15" | 2. (11) | |||
22.09.2013 - Vlaams Kampioenschap Lang - Gielsbos | ||||||
H-12 | 2900 m | 0:25:09 | 8'40" | 1. (4) | ||
15.09.2013 - BK Lang - Kattenbos | ||||||
H-12 | 3370 m | 0:24:31 | 7'16" | 1. (7) | ||
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | ||||||
H-12 | 3100 m | 0:28:29 | 9'11" | 1. (9) | ||
01.09.2013 - Sommerlauf - Hunnert | ||||||
H-12 | 2870 m | 45 m | 0:22:42 | 7'54" | 2. (6) | |
25.08.2013 - Interclubs - BERTRIX | ||||||
H-12 | 3400 m | 0:30:30 | 8'58" | 2. (4) | ||
18.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Rijksbos | ||||||
H-12 | 3360 m | 0:28:42 | 8'32" | 1. (3) | ||
17.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Vlasmeer | ||||||
H-12 | 3480 m | 0:31:07 | 8'56" | 1. (3) | ||
16.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Einderheide | ||||||
H-12 | 3260 m | 0:29:27 | 9'02" | 1. (3) | ||
04.08.2013 - Bosbergen - Herentals | ||||||
H:06 | 3500 m | 0:55:18 | 15'48" | 3. (18) | ||
07.07.2013 - Pelter Rally - Dommelhof | ||||||
H:06 | 2680 m | 0:24:33 | 9'09" | 1. (11) | ||
26.06.2013 - Memorial Jacky Sallaerts - Lichtaart | ||||||
H:04 | 3500 m | 0:37:00 | 10'34" | 1. (10) | ||
23.06.2013 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
H-12 | 2900 m | 65 m | 0:27:05 | 9'20" | 1. (3) | |
05.06.2013 - Lenteloop ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:03 | 3200 m | 0:25:47 | 8'03" | 1. (17) | ||
02.06.2013 - Relais des clubs - Martelange | ||||||
OPEN | 0:29:57 | 9'04" | 3. (33) | |||
01.06.2013 - Chpt FRSO de Moyenne distance - Citadelle de Montmédy | ||||||
H. Pupilles | 1400 m | 45 m | 0:18:18 | 13'04" | 1. (12) | |
29.05.2013 - Lenteloop - de Basvelden | ||||||
H:03 | 2880 m | 0:20:00 | 6'56" | 2. (13) | ||
20.05.2013 - 3 Days of Belgium - Kattevenia | ||||||
H-12 | 3110 m | 0:25:41 | 8'15" | 1. (8) | ||
19.05.2013 - 3 Days of Belgium - Zwarte Bergen | ||||||
H-12 | 3430 m | 0:28:08 | 8'12" | 2. (10) | ||
18.05.2013 - 3 Days of Belgium - Melberg-Zillebos | ||||||
H-12 | 2420 m | 0:18:27 | 7'37" | 1. (10) | ||
12.05.2013 - BK Sprint - Vosselaar | ||||||
H-12 | 1800 m | 20 m | 0:12:00 | 6'39" | 1. (5) | |
09.05.2013 - Regionaler Sommerlauf - Elsenborn | ||||||
H-12 | 2200 m | 0:11:57 | 5'25" | 1. (1) | ||
08.05.2013 - Lenteloop Heidehuizen - Heidehuizen | ||||||
H:03 | 3600 m | 0:38:39 | 10'44" | 2. (16) | ||
05.05.2013 - Rik Thys - Diest | ||||||
H:04 | 3100 m | 0:47:26 | 15'18" | 5. (16) | ||
01.05.2013 - Stads-O - Stad Turnhout | ||||||
H:05 | 3200 m | 0:30:28 | 9'31" | 2. (13) | ||
21.04.2013 - Horensbergdam - Horensbergdam | ||||||
H:06 | 3300 m | 0:38:32 | 11'40" | 1. (9) | ||
14.04.2013 - Vlaams Kampioenschap Sprint - Meerminnen | ||||||
H. Pupilles | 1600 m | 0:09:54 | 6'11" | 1. (12) | ||
07.04.2013 - BM Mitteldistanz - Vielsalm | ||||||
H-12 | 2300 m | 70 m | 0:17:58 | 7'48" | 1. (6) | |
01.04.2013 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:06 | 3180 m | 0:30:27 | 9'34" | 1. (15) | ||
24.03.2013 - Course Nationale M.D. - Baudour | ||||||
H-12 | 2400 m | 25 m | 0:21:05 | 8'47" | 1. (4) | |
03.03.2013 - Nationale 2 - Gerhees | ||||||
H-12 | 2830 m | 0:21:47 | 7'41" | 1. (6) | ||
24.02.2013 - Nationale Pégase Felenne - Felenne | ||||||
H-12 | 2000 m | 75 m | 0:24:15 | 12'07" | 1. (6) | |
22.02.2013 - Nacht Genk Sportcentrum - Genk | ||||||
H:03 | 3030 m | 0:53:46 | 17'44" | 2. (6) | ||
23.01.2013 - SVS Gielsbos - | ||||||
H:03 | 3500 m | 0:32:51 | 9'23" | 3. (7) | ||
20.01.2013 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | ||||||
H:06 | 3200 m | 0:28:07 | 8'47" | 1. (12) | ||
30.12.2012 - Sylvester 2012 - Oirschotseheide | ||||||
H-12 | 2400 m | 0:17:33 | 7'18" | 1. (3) | ||
29.12.2012 - Sylvester 2012 - Sonnisheide | ||||||
H-12 | 2300 m | 0:15:06 | 6'33" | 1. (7) | ||
28.12.2012 - Sylvester 2012 - De Schrikkelberg | ||||||
H-12 | 2800 m | 0:19:37 | 7'00" | 1. (6) | ||
27.12.2012 - Sylvester 2012 - De Lietteberg | ||||||
H-12 | 2600 m | NCL | ||||
26.12.2012 - Sylvester 2012 - Solterheide | ||||||
H-12 | 2800 m | 0:27:15 | 9'43" | 1. (6) | ||
16.12.2012 - Hengelhoef - Hengelhoef | ||||||
H:06 | 3270 m | 0:26:13 | 8'01" | 1. (8) | ||
02.12.2012 - Sinterklaascross - www.olomega.be | ||||||
H:06 | 3200 m | 0:28:54 | 9'01" | 1. (15) | ||
18.11.2012 - Rik Thijs "De Saenhoeve" - Maasmechelen | ||||||
H:06 | 3100 m | 50 m | 0:41:17 | 13'19" | 1. (9) | |
14.11.2012 - SVS Arenberg - Leuven | ||||||
H:03 | 3400 m | 0:26:19 | 7'44" | 2. (10) | ||
28.10.2012 - VVO PLOEGENWEDSTRIJD - BALEN - KEIHEUVEL | ||||||
H:06 | 3400 m | 0:28:14 | 8'18" | 1. (25) | ||
21.10.2012 - VVO kampioenschap MIDDEN afstand - LOMMEL SAHARA | ||||||
H. Pupilles | 2300 m | 0:16:07 | 7'00" | 1. (8) | ||
07.10.2012 - BK INTERCLUB 2012 - HOUTHALEN | ||||||
H-12 | 3400 m | 0:28:06 | 8'15" | 1. (7) | ||
30.09.2012 - Championnat de Belgique de Relais 2012 - Watermael-Boitsfort | ||||||
H. Pupilles | 2180 m | 0:17:03 | 7'06" | 1. (10) | ||
23.09.2012 - Klub Aflossing 2012 - Kleine Schietveld | ||||||
OPEN | 0:29:59 | 9'05" | 15. (35) | |||
16.09.2012 - Nationale 4 - Houterenberg | ||||||
H-12 | 2700 m | 0:28:10 | 10'25" | 1. (6) | ||
09.09.2012 - Championnat de Belgique 2012 - MONTENAU | ||||||
H-12 | 2920 m | 50 m | 0:23:09 | 7'55" | 3. (10) | |
26.08.2012 - Erpent sprint-show - Erpent collège | ||||||
H:03 | 700 m | 0:07:00 | 10'00" | 7. (21) | ||
H:01 | 1800 m | 0:15:57 | 8'51" | 11. (21) | ||
26.08.2012 - Erpent Score - Collège d'Erpent | ||||||
H:01 | 0:47:44 | 32. (47) | ||||
05.08.2012 - Thuisblijverscross - BOSBERGEN | ||||||
H:06 | 3000 m | 70 m | 0:34:11 | 11'23" | 2. (9) | |
02.07.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | ||||||
H-12 | 2800 m | 40 m | 0:20:40 | 7'22" | 1. (11) | |
01.07.2012 - 3 days of Belgium - Nallogne | ||||||
H-12 | 2100 m | 100 m | 0:30:07 | 14'20" | 1. (12) | |
30.06.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | ||||||
H-12 | 2100 m | 55 m | 0:18:22 | 8'44" | 1. (12) | |
17.06.2012 - Championnat FRSO de Sprint - Trois Tilleuls - Boitsfort | ||||||
H. Pupilles | 1380 m | 20 m | NCL | |||
17.06.2012 - Sprint - Ten Reuken - Ten Reuken | ||||||
H:03 | 2160 m | 30 m | 0:39:52 | 18'27" | 8. (13) | |
06.06.2012 - Lenteloop Complex Zuid - Leopoldsburg | ||||||
H:03 | 3700 m | 0:33:54 | 9'09" | 2. (18) | ||
27.05.2012 - Championnats de Belgique Sprint - Thuin | ||||||
H. Pupilles | 1540 m | 75 m | 0:14:16 | 9'15" | 1. (8) | |
23.05.2012 - Lenteloop DON BOSCO fitometer - Hechtel | ||||||
H:03 | 3200 m | 0:35:01 | 10'56" | 3. (19) | ||
11.05.2012 - MEMORIAL Jacky Sallaerts - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 4300 m | NCL | ||||
06.05.2012 - Regionale Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:06 | 3300 m | 0:26:23 | 7'59" | -- (11) | ||
22.04.2012 - INTERLAND - HABAY | ||||||
H-14 | 4100 m | 85 m | 0:39:43 | 9'41" | 6. (13) | |
21.04.2012 - Championnat FRSO de Moyenne Distance - Montmedy | ||||||
H. Pupilles | 1400 m | 35 m | 0:20:36 | 14'42" | 3. (12) | |
25.03.2012 - Nationaler - Petit-Thier | ||||||
H-12 | 2700 m | 80 m | 0:27:12 | 10'04" | 1. (3) | |
18.03.2012 - Nationale longue distance - La Hulpe | ||||||
H-12 | 3200 m | 75 m | 0:36:13 | 11'19" | 3. (7) | |
22.01.2012 - Winterlauf - Elsenborn | ||||||
H:06 | 2750 m | 20 m | 0:19:49 | 7'12" | 1. (9) | |
08.01.2012 - Wintercriterium Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
H:06 | 3500 m | 0:45:05 | 12'52" | 3. (14) | ||
30.12.2011 - Sylvester 2011 - Ravels Zuid | ||||||
H-10 | 2810 m | 0:22:17 | 7'55" | 1. (4) | ||
29.12.2011 - Sylvester 2011 - Boshoverheide | ||||||
H-10 | 2500 m | 0:24:19 | 9'43" | 1. (3) | ||
28.12.2011 - Sylvester 2011 - Hechtelse Duinen | ||||||
H-10 | 3000 m | 0:24:07 | 8'02" | 1. (5) | ||
27.12.2011 - Sylvester 2011 - Rodenberg | ||||||
H-10 | 2070 m | 0:17:40 | 8'32" | 1. (5) | ||
26.12.2011 - Sylvester 2011 - Geuzenbaan | ||||||
H-10 | 2400 m | 0:24:51 | 10'21" | 1. (5) | ||
13.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Les Tumuli | ||||||
H:06 | 3270 m | 15 m | 0:28:54 | 8'50" | 1. (11) | |
11.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Sprint - Auderghem - Tenreuken | ||||||
3 | 1780 m | 75 m | 0:19:42 | 11'04" | 11. (51) | |
11.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Les 3 Fontaines | ||||||
H:06 | 3000 m | 75 m | 0:32:23 | 10'47" | 3. (19) | |
02.10.2011 - Nationale 4 - Masy Noord | ||||||
H-10 | 2500 m | 0:20:03 | 8'01" | 1. (11) | ||
18.09.2011 - Nationale Moyenne distance - Saint-Léger | ||||||
H. Pupilles | 2010 m | 35 m | 0:22:12 | 11'02" | 3. (9) | |
04.09.2011 - BM Interclubs - Hasselbach | ||||||
H-10 | 2000 m | 50 m | 0:20:15 | 10'07" | 1. (6) | |
21.08.2011 - Regionale wedstrijd - LILLE | ||||||
H:05 | 0:25:25 | 2. (8) | ||||
03.07.2011 - Nationale BABA - Martelange | ||||||
H-10 | 3150 m | 140 m | 0:37:57 | 12'02" | 1. (3) | |
24.06.2011 - MEMORIAL Jacky Sallaerts - Sonnisheide Noord | ||||||
H:05 | 4000 m | NCL | ||||
13.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 3 - L.D. | ||||||
H-10 | 2800 m | 65 m | 0:27:03 | 9'39" | 2. (9) | |
12.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Beauraing - Sprint | ||||||
H-10 | 1500 m | 13 m | 0:13:55 | 9'16" | 1. (10) | |
12.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 2 - Middle. | ||||||
H-10 | 2700 m | 80 m | NCL | |||
11.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 1 - L.D.- WRE | ||||||
H-10 | 3200 m | 70 m | 0:32:02 | 10'00" | 2. (10) | |
29.05.2011 - BK Sprint Sint-Truiden - Stad Sint-Truiden | ||||||
H. Pupilles | 2000 m | 0:23:45 | 11'52" | 2. (11) | ||
17.04.2011 - Belgische Meisterschaft Middle Distance - Grandvoir | ||||||
H. Pupilles | 1500 m | 25 m | 0:12:44 | 8'29" | 1. (3) | |
10.04.2011 - Sommerlauf - Hinter den Sandgruben | ||||||
H-10 | 3300 m | 0:44:42 | 13'32" | 1. (3) | ||
27.03.2011 - Nationale de Stoumont - Stoumont | ||||||
H-10 | 3000 m | 55 m | 0:22:41 | 7'33" | 2. (8) | |
20.02.2011 - Bois de Hautebise Andenne - Andenne | ||||||
H:06 | 3470 m | 145 m | 1:07:06 | 19'20" | 3. (7) | |
13.02.2011 - Wintercriterium - VALENTIJN - Kelchterhoef West | ||||||
H:10 | 3000 m | 0:51:35 | 17'11" | -- (4) | ||
16.01.2011 - Wintercriterium Spiekelspade - Hechtel | ||||||
H:06 | 3400 m | 0:40:44 | 11'58" | 1. (9) | ||
08.01.2011 - Schootshei - | ||||||
H:06 | 2890 m | 60 m | 0:52:27 | 18'08" | 2. (6) | |
30.12.2010 - Sylvester - Pijnven Noord | ||||||
H-10 | 2700 m | 0:31:39 | 11'43" | 1. (6) | ||
29.12.2010 - Sylvester - De Bosbergen | ||||||
H-10 | 2600 m | 0:32:30 | 12'30" | 3. (5) | ||
27.12.2010 - Sylvester - De Keiheuvel | ||||||
H-10 | 2700 m | 0:33:19 | 12'20" | 1. (6) | ||
26.12.2010 - Sylvester - Houterenberg | ||||||
H-10 | 2100 m | 0:26:20 | 12'32" | 1. (4) | ||
17.10.2010 - Championnat de Belgique Sprint - Eupen | ||||||
H. Pupilles | 1800 m | 0:14:24 | 8'00" | 2. (14) | ||
03.10.2010 - Championnat de Belgique Middle Distance - Lommel | ||||||
H. Pupilles | 2200 m | 0:16:59 | 7'43" | 3. (14) | ||
29.08.2010 - Championnat de Belgique Longue Distance - Stoumont | ||||||
H-10 | 2820 m | 60 m | 0:31:46 | 11'16" | 2. (8) | |
09.05.2010 - Nationale 4 Longue Distance - Saint-Léger | ||||||
H-10 | 2600 m | 60 m | 0:29:00 | 11'09" | 2. (2) | |
25.04.2010 - Nationale Longue Distance - Recht | ||||||
H-10 | 2510 m | 75 m | 0:17:24 | 6'56" | 1. (1) | |
11.11.2009 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Auderghem | ||||||
06 | 3700 m | 0:51:42 | 13'58" | 5. (24) | ||
07.06.2009 - Nationale Longue Distance - Elsenborn | ||||||
H-10 | 2100 m | 20 m | 0:29:35 | 14'05" | 1. (1) | |
15.03.2009 - Nationale Moyenne Distance - Weelde Station | ||||||
H. Pupillen - Pupilles | 2500 m | 0:34:39 | 13'52" | 3. (5) | ||
01.03.2009 - Nationale - Waterschei | ||||||
H-10 | 2600 m | 0:32:36 | -- (2) |