WebRes.helga-o.com |
16.01.2022 - Regionale Hoge Rielen - LICHTAART | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
D:05 | 3760 m | 1:34:31 | 25'08" | 11. (12) | ||
11.11.2021 - Regionale dagwedstrijd Gielsbos - Regionale dagwedstrijd - Vosselaar | ||||||
D:05 | 3260 m | 1:23:46,984 | 25'42" | 7. (9) | ||
30.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 1 - Kootwijkerzand | ||||||
D70 | 3200 m | 1:32:47 | 29'00" | 4. (4) | ||
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | ||||||
D. Masters D | 3380 m | 1:32:34 | 27'23" | 4. (4) | ||
10.10.2021 - City Race - Hulst - Hulst | ||||||
D:Course 4 | 3010 m | 1:03:14 | 21'00" | 9. (15) | ||
05.09.2021 - FRSO-Mitteldistanz - Hinter den Sandgruben | ||||||
D. Masters D | 2300 m | 50 m | NCL | |||
14.08.2021 - Flanders 3 days - De Gorten - Hechtel-Eksel | ||||||
D70 | 3610 m | 1:36:32 | 26'44" | 9. (11) | ||
13.08.2021 - Flanders 3 days - De Groote Hof - Hechtel-Eksel | ||||||
D70 | 4220 m | NCL | ||||
05.08.2021 - AOS Linkeroever - Linkeroever | ||||||
D:Course 2 | 2900 m | 0:49:47,113 | 17'10" | 7. (10) | ||
01.08.2021 - Thuisblijverscross Sorghvliedt - Hoboken | ||||||
D:04 | 2650 m | 0:52:08,234 | 19'40" | 5. (8) | ||
24.07.2021 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
D:03 | 3070 m | DNF | ||||
10.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 2 - St.Vith | ||||||
D70 | 2190 m | 20 m | 0:45:38 | 20'50" | 13. (13) | |
29.05.2021 - GOS 29/05/2021 - Maalterbrugge Park - Gent | ||||||
D:03 | 1750 m | 0:42:41 | 24'23" | 3. (9) | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | ||||||
D70 | 4050 m | 1:42:46 | 25'22" | 8. (8) | ||
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | ||||||
D70 | 3940 m | NCL | ||||
25.07.2020 - Gerhagen - Gerhagen | ||||||
D:03 | 4600 m | NCL | ||||
12.07.2020 - City-Orienteering: Oud-Waterschei - Genk | ||||||
D:04 | 2320 m | 0:36:38 | 15'47" | 1. (5) | ||
18.01.2020 - Gent Orienteering Series - GOS 1 - Technologiepark - Zwijnaarde | ||||||
02 | 2830 m | 0:51:05 | 18'03" | 21. (28) | ||
30.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 5 - Helchterenbos | ||||||
D70 | 3410 m | 1:04:28 | 18'54" | 6. (7) | ||
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | ||||||
D70 | 3060 m | 1:12:15 | 23'36" | 5. (7) | ||
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 3 - Opglabbeek | ||||||
D70 | 3340 m | 1:00:59 | 18'15" | 5. (7) | ||
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 1 - Hoge Mouw | ||||||
D70 | 3000 m | NCL | ||||
08.12.2019 - Individueel herfstwisselbeker - HECHTEL | ||||||
D:IOF 5 | 4090 m | 1:42:43 | 25'06" | -- (6) | ||
23.11.2019 - Gentbrugse Meersen - Gent | ||||||
02 | 3570 m | NCL | ||||
16.11.2019 - Regionale Aalter - Hooggoed | ||||||
D:COURSE 3 | 3670 m | 1:09:10 | 18'50" | 3. (3) | ||
15.09.2019 - Daginschrijving BK relay - Genk - Kattevenia | ||||||
D:04 | 4190 m | 1:29:03 | 21'15" | 7. (11) | ||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | ||||||
SE | 3900 m | 45 m | 1:46:50 | 27'23" | 16. (20) | |
11.08.2019 - Holven - Overpelt | ||||||
D:06 | 3260 m | NCL | ||||
02.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
SD | 3100 m | NCL | ||||
27.01.2019 - Wintercriterium - Mariemborg | ||||||
D:06 | 3350 m | 1:18:44 | 23'30" | 3. (7) | ||
12.01.2019 - GOS Technologiepark - Zwijnaarde | ||||||
D:02 | 3170 m | 0:56:19 | 17'45" | 5. (7) | ||
30.12.2018 - Sylvester 2018 - day 5 - Vlierden | ||||||
D65 | 3300 m | 1:03:15 | 19'09" | 5. (6) | ||
28.12.2018 - Sylvester 2018 - day 3 - Houthalen | ||||||
D65 | 3340 m | NCL | ||||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | ||||||
D65 | 3260 m | 1:05:10 | 19'59" | 8. (8) | ||
26.12.2018 - Sylvester 2018 - day 1 - Maasmechelen | ||||||
D65 | 3300 m | 65 m | 1:21:42 | 24'45" | 7. (7) | |
16.12.2018 - Herfstwisselbeker - Grobbendonk | ||||||
D:6 Oro-Hydro | 3000 m | 0:49:01 | 16'20" | 7. (8) | ||
02.12.2018 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo-Sanicol | ||||||
D:06 | 3340 m | 0:54:27 | 16'18" | 7. (13) | ||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | ||||||
SD | 4210 m | NCL | ||||
14.10.2018 - Nat Lang De Roeler - | ||||||
D65 | 3200 m | 1:18:53 | 24'39" | 8. (8) | ||
07.10.2018 - Nationale lang Helchterenbos - HELCHTEREN | ||||||
D65 | 3980 m | 1:27:52 | 22'04" | 11. (12) | ||
26.08.2018 - BK Clubaflossing - Vierveld | ||||||
Belgian club Relay | 2090 m | 0:49:47 | 23'49" | 31. (36) | ||
19.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 3 - Hechtelse Duinen | ||||||
D65 | 2990 m | NCL | ||||
18.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - Day 2 - Spiekelspade | ||||||
D65 | 3200 m | 1:07:16 | 21'01" | 14. (15) | ||
17.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 1 - Don Bosco Fitometer | ||||||
D65 | 3060 m | 1:34:10 | 30'46" | 15. (15) | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | ||||||
D. Masters C | 2300 m | 0:40:05 | 17'25" | 13. (13) | ||
07.06.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 6 Boelaerpark - Antwerpen - Boelaerpark | ||||||
Moeilijk | 4200 m | 1:06:12 | 15'45" | 57. (70) | ||
03.06.2018 - Diest - Diest | ||||||
D:05 | 3700 m | 1:28:14 | 23'50" | 24. (29) | ||
20.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Pussemange | ||||||
D65 | 4000 m | 1:34:56 | 23'44" | 13. (14) | ||
19.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Sugny | ||||||
D65 | 2800 m | 1:15:11 | 26'51" | 14. (14) | ||
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | ||||||
SE | 3400 m | NCL | ||||
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:06 | 2750 m | 0:54:13 | 19'42" | 3. (10) | ||
28.01.2018 - Wintercriterium - De Klinge | ||||||
D:06 | 3600 m | 1:04:37 | 17'56" | 4. (9) | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | ||||||
D65 | 2400 m | 0:38:28 | 16'01" | 5. (8) | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | ||||||
D65 | 2760 m | 1:00:30 | 21'55" | 11. (12) | ||
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk | ||||||
D65 | 3390 m | 1:00:33 | 17'51" | 7. (10) | ||
26.11.2017 - Wintercriterium Willekensberg St Ferdinand - LUMMEN | ||||||
D:06 | 3700 m | 1:13:53 | 19'58" | 9. (14) | ||
19.11.2017 - Herfstwisselbeker - Maasmechelen | ||||||
D:06 | 2600 m | 1:09:21 | 26'40" | 6. (12) | ||
29.10.2017 - Tweedaagse van de Veluwe - Wekerom | ||||||
D65 | 3000 m | 0:43:47 | 14'35" | 7. (9) | ||
28.10.2017 - Tweedaagse van de Veluwe - Kootwijk | ||||||
D65 | 4100 m | 1:15:37 | 18'26" | 6. (9) | ||
22.10.2017 - NK Lang - Rucphense heide | ||||||
D:15 | 3600 m | 1:28:31 | 24'35" | -- (5) | ||
15.10.2017 - Vlaams Kampioenschap Aflossing - Leopoldsburg | ||||||
H. Open | 3900 m | 1:28:02 | 22'34" | 55. (70) | ||
01.10.2017 - Nationale lang Kelchterhoef - Sonnis - HOUTHALEN | ||||||
D65 | 3800 m | NCL | ||||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | ||||||
SD | 4490 m | 35 m | 1:42:42 | 22'52" | 31. (34) | |
10.09.2017 - BK aflossing - Gruitrode | ||||||
D. Masters C | 3200 m | 1:22:00 | 25'37" | 2. (2) | ||
03.09.2017 - Regionale Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
D:06 | 3300 m | NCL | ||||
27.08.2017 - BM Interclubs - Hinter den Sandgruben | ||||||
SE | 3530 m | 80 m | 1:29:24 | 25'19" | 20. (28) | |
15.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-Oost | ||||||
D65 | 3030 m | NCL | ||||
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West | ||||||
D65 | 2680 m | 1:09:37 | 25'58" | 10. (10) | ||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | ||||||
D65 | 2490 m | 0:38:06 | 15'18" | 8. (11) | ||
12.08.2017 - 4 Days of Flanders - Kolenspoor | ||||||
D65 | 2410 m | 1:14:40 | 30'58" | 7. (10) | ||
18.06.2017 - Balendijk - Lommel | ||||||
D:06 | 2920 m | NCL | ||||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | ||||||
D65 | 4100 m | NCL | ||||
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN | ||||||
D65 | 3000 m | 1:26:24 | 28'48" | 16. (16) | ||
14.05.2017 - Competition 3 - Het Steen - Antwerp | ||||||
W Ultravet. | 3070 m | 1:00:07 | 19'34" | 6. (7) | ||
13.05.2017 - Competition 2 - Mastvest - Antwerp | ||||||
W Ultravet. | 2140 m | 0:29:54 | 13'58" | 6. (7) | ||
13.05.2017 - Competition 1 - Kielpark - Antwerp | ||||||
W Ultravet. | 2000 m | 0:37:19 | 18'39" | 6. (7) | ||
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT | ||||||
D. Masters C | 1500 m | 0:27:21 | 18'14" | 6. (6) | ||
29.03.2017 - Ghent O-Event - Sprint 2 - De Sterre | ||||||
D:04 | 1580 m | NCL | ||||
26.03.2017 - De Klinge - De Klinge | ||||||
D:06 | 2900 m | 0:58:21 | 20'07" | 6. (7) | ||
19.03.2017 - Ghent O-Event - Sprint 1 - Schoonmeersen | ||||||
D:04 | 1650 m | 0:26:09 | 15'50" | 6. (8) | ||
22.01.2017 - Regionale Gerhees - Ham | ||||||
D:06 | 3100 m | 1:00:17 | 19'26" | 7. (15) | ||
15.01.2017 - Wintercriterium Helchterenbos - KOERSEL | ||||||
D:06 | 3500 m | 1:03:40 | 18'11" | 5. (11) | ||
08.01.2017 - Wintercriterium - Kamp Grobbendonk | ||||||
D:06 | 3100 m | 1:49:58 | 35'28" | 2. (5) | ||
30.12.2016 - Sylvester5-2016 - Meeuwen-Gruitrode | ||||||
D65 | 3400 m | 1:30:48 | 26'42" | 5. (7) | ||
29.12.2016 - Sylvester5-2016 - Ravels | ||||||
D65 | 2570 m | 0:52:17 | 20'20" | 9. (9) | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | ||||||
D65 | 3300 m | 0:51:22 | 15'33" | 7. (9) | ||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | ||||||
D65 | 3480 m | 1:14:43 | 21'28" | 8. (9) | ||
18.12.2016 - Wintercriterium - Molenheide Poppel | ||||||
D:06 | 3000 m | NCL | ||||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | ||||||
D. Masters C | 2700 m | 0:55:02 | 20'22" | 11. (14) | ||
20.11.2016 - Interclub NC8 - Westerrode | ||||||
D65 | 4460 m | 2:05:56 | 28'14" | 2. (2) | ||
13.11.2016 - 35e Klompen-OL - Vlierden | ||||||
D:06 | 3600 m | NCL | ||||
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | ||||||
D:ORO-HYDRO 6 | 2900 m | 15 m | 0:47:31 | 16'23" | 10. (13) | |
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | ||||||
D65 | 3800 m | NCL | ||||
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | ||||||
D65 | 3100 m | NCL | ||||
02.10.2016 - Belgian Clubs Relay - Leopoldsburg | ||||||
Open | 3200 m | 0:52:25 | 16'22" | 36. (39) | ||
25.09.2016 - BM Staffel - Emmels/Windräder | ||||||
D. Masters C | 2530 m | 0:49:48 | 19'41" | 3. (4) | ||
18.09.2016 - BOM - Louvain-La-Neuve | ||||||
D65 | 2700 m | NCL | ||||
11.09.2016 - Nationale longue distance - Bertrix | ||||||
D65 | 3600 m | 1:08:51 | 19'07" | 8. (8) | ||
21.08.2016 - Regionale Hoge Vijvers - De Wauwers - ARENDONK | ||||||
D:06 | 3000 m | 1:22:41 | 27'33" | 8. (13) | ||
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | ||||||
D65 | 3300 m | 55 m | 1:28:03 | 26'40" | 5. (6) | |
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | ||||||
D65 | 3700 m | 60 m | NCL | |||
07.08.2016 - Thuisblijverscross - Marienborgh | ||||||
D:03 | 3900 m | NCL | ||||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 1 | ||||||
W. Ultraveteran | 2100 m | 0:32:55 | 15'40" | 9. (10) | ||
19.06.2016 - NK Sprint 2016 - TU/e | ||||||
D:04 | 1500 m | 0:27:04 | 18'02" | 8. (12) | ||
21.05.2016 - Stads-O - Hulst | ||||||
D:06 | 2600 m | 0:42:11 | 16'13" | 2. (4) | ||
04.05.2016 - Lenteloop Konijnenberg - VOSSELAAR | ||||||
D:03 | 3300 m | 0:52:24 | 15'52" | 13. (20) | ||
01.05.2016 - Nationale - Sprint - Waimes | ||||||
D. Masters C | 2200 m | NCL | ||||
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen | ||||||
D. Masters C | 1800 m | 0:26:26 | 14'41" | 11. (12) | ||
03.04.2016 - Nationale Competitie 3 - Einderheide | ||||||
D:04 | 4500 m | 1:20:33 | 17'54" | 27. (35) | ||
28.03.2016 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:06 | 3030 m | 1:10:29 | 23'15" | 4. (6) | ||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | ||||||
D65 | 2120 m | 0:51:14 | 24'09" | 8. (9) | ||
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | ||||||
SE | 2970 m | 0:49:15 | 16'34" | 6. (16) | ||
17.01.2016 - Wintercriterium Staleyckerheide - STAL - KOERSEL | ||||||
D:06 | 3900 m | 1:12:03 | 18'28" | 15. (26) | ||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | ||||||
D65 | 2800 m | 1:15:11 | 26'51" | 7. (8) | ||
27.12.2015 - Sylvester 2015 - Ossendrecht | ||||||
D65 | 3400 m | 1:07:33 | 19'52" | 8. (9) | ||
26.12.2015 - Sylvester 2015 - Kattevenia | ||||||
D65 | 3700 m | 1:14:48 | 20'12" | 5. (8) | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | ||||||
D. Masters C | 2700 m | 0:46:23 | 17'10" | 11. (12) | ||
11.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Groenendael | ||||||
D:05 | 3500 m | 85 m | 1:18:29 | 22'25" | 21. (29) | |
01.11.2015 - NC6/Interclub - Roekel | ||||||
D65 | 4570 m | 1:47:47 | 23'35" | 2. (2) | ||
18.10.2015 - Klompen OL - Oostappense heide | ||||||
D:06 | 3100 m | 1:26:41 | 27'57" | 5. (8) | ||
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | ||||||
D65 | 3950 m | 1:24:36 | 21'25" | 3. (4) | ||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | ||||||
SE | 4300 m | 1:21:43 | 19'00" | 13. (18) | ||
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
D65 | 3700 m | 1:18:54 | 21'19" | 5. (6) | ||
15.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
D65 | 3700 m | 1:29:30 | 24'11" | 5. (6) | ||
14.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
D65 | 3400 m | 1:20:25 | 23'39" | 5. (6) | ||
09.08.2015 - SCORELOOP VOSSELAAR - VOSSELAAR | ||||||
D:02 | 0:50:15 | 17. (20) | ||||
23.06.2015 - Engstraat - Meerhout | ||||||
D:03 | 2720 m | 0:51:31 | 18'56" | 13. (17) | ||
14.06.2015 - Nationale sprint - | ||||||
D65 | 2200 m | 0:41:51 | 19'01" | 3. (5) | ||
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren | ||||||
D65 | 2100 m | 0:35:59 | 17'08" | 4. (4) | ||
19.04.2015 - STADSPARK BLIJKHOEF - TURNHOUT | ||||||
D:06 | 3500 m | 1:16:43 | 21'55" | 10. (15) | ||
29.12.2014 - Sylvester5-2014 - De Roeler | ||||||
D65 | 3300 m | 1:11:08 | 21'33" | 5. (6) | ||
28.12.2014 - Sylvester5-2014 - Weyervlakte | ||||||
D65 | 3300 m | 1:23:45 | 25'22" | 6. (6) | ||
26.12.2014 - Sylvester5-2014 - Brouwhuisseheide | ||||||
D65 | 3300 m | 1:04:44 | 19'36" | 6. (6) | ||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | ||||||
D:06 | 3000 m | 0:50:55 | 16'58" | 9. (17) | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | ||||||
D65 | 3100 m | 0:51:31 | 16'37" | 4. (4) | ||
04.10.2014 - JEC Spectators - Weyervlakte | ||||||
D:06 | 2700 m | 1:06:09 | 24'30" | 14. (14) | ||
23.08.2014 - Klompen OL - Bestse bos | ||||||
D:04 | 3300 m | 1:05:06 | 19'43" | 5. (13) | ||
10.08.2014 - Thuisblijverscross - Te Boelaer & Boekenbergpark | ||||||
D:04 | 2570 m | 0:35:18 | 13'44" | -- (20) | ||
06.07.2014 - HTC O-Run - Eindhoven | ||||||
D:06 | 3700 m | 1:13:44 | 19'55" | 5. (5) | ||
01.05.2014 - CITY-O TURNHOUT - TURNHOUT | ||||||
D:06 | 2400 m | 0:43:54 | 18'17" | 9. (11) | ||
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel | ||||||
D65 | 3900 m | 1:18:44 | 20'11" | 5. (7) | ||
23.02.2014 - Nationale 1 / 2014 - Saanhoeve | ||||||
D65 | 3500 m | 75 m | 1:30:26 | 25'50" | 6. (6) | |
30.12.2013 - Sylvester day 5 Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
SD | 4300 m | 1:43:37 | 24'05" | 27. (28) | ||
29.12.2013 - Sylvester Dag 4 Staleyckerheide - Leopoldsburg | ||||||
SD | 4400 m | 1:20:06 | 18'12" | 34. (38) | ||
26.12.2013 - Sylvester - Weelde | ||||||
SD | 4400 m | 1:36:08 | 21'50" | 12. (16) | ||
24.11.2013 - Klompen OL - Boshoverheide | ||||||
D:06 | 3300 m | 1:01:11 | 18'32" | 8. (14) | ||
17.11.2013 - Herfstwisselbeker - Neeroeteren | ||||||
D:06 | 2800 m | 1:51:20 | 39'45" | 7. (8) | ||
20.10.2013 - VVO Kampioenschap Middle Distance - Kepkensberg | ||||||
D. Masters C | 2740 m | 25 m | NCL | |||
12.10.2013 - Wintercriterium - Ravels | ||||||
D:06 | 3000 m | NCL | ||||
22.09.2013 - Vlaams Kampioenschap Lang - Gielsbos | ||||||
D60 | 3000 m | 0:59:38 | 19'52" | 5. (5) | ||
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | ||||||
D60 | 4500 m | NCL | ||||
01.09.2013 - Regionale wedstrijd - TIELEN | ||||||
D:03 | 4100 m | NCL | ||||
04.08.2013 - Bosbergen - Herentals | ||||||
D:06 | 3500 m | NCL | ||||
26.05.2013 - 3 daagse van Brabant - Oostelbeersche heide | ||||||
D60 | 2500 m | 1:03:18 | 25'19" | 9. (9) | ||
25.05.2013 - 3 daagse van Brabant - Straatsche heide | ||||||
D60 | 3500 m | NCL | ||||
19.05.2013 - 3 Days of Belgium - Zwarte Bergen | ||||||
D60 | 3280 m | NCL | ||||
18.05.2013 - 3 Days of Belgium - Melberg-Zillebos | ||||||
D60 | 3830 m | 1:28:21 | 23'04" | 22. (23) | ||
12.05.2013 - BK Sprint - Vosselaar | ||||||
D60 | 2300 m | 40 m | 0:40:25 | 17'34" | 7. (8) | |
01.05.2013 - Stads-O - Stad Turnhout | ||||||
D:06 | 3100 m | 0:49:35 | 15'59" | 5. (12) | ||
28.04.2013 - SBS Skillbuilders Ghent O-Event - Citadelpark | ||||||
D:04 | 1540 m | 0:30:38 | 19'53" | 5. (10) | ||
27.04.2013 - SBS Skillbuilders Ghent O-Event - Blaarmeersen | ||||||
D:04 | 3450 m | 1:19:01 | 22'54" | 3. (5) | ||
21.04.2013 - Horensbergdam - Horensbergdam | ||||||
D:06 | 3300 m | 1:05:55 | 19'58" | 10. (13) | ||
07.04.2013 - BM Mitteldistanz - Vielsalm | ||||||
D60 | 3400 m | 100 m | 1:23:15 | 24'29" | -- (13) | |
23.03.2013 - De Ster - De Ster | ||||||
D:04 | 3100 m | 0:51:45 | 16'41" | 4. (7) | ||
03.03.2013 - Nationale 2 - Gerhees | ||||||
D60 | 3750 m | 1:11:23 | 19'02" | 18. (18) | ||
24.02.2013 - Nationale Pégase Felenne - Felenne | ||||||
D60 | 2800 m | 100 m | 1:36:24 | 34'25" | 6. (7) | |
03.02.2013 - WINTERCRITERIUM - WEELDE | ||||||
D:06 | 3600 m | 0:58:07 | 16'08" | 8. (10) | ||
06.01.2013 - Wintercriterium Kelchterhoef WEST - Houthalen - Kelchterhoef | ||||||
D:06 | 3300 m | 1:01:33 | 18'39" | 11. (15) | ||
29.12.2012 - Sylvester 2012 - Sonnisheide | ||||||
D60 | 2600 m | 0:44:35 | 17'08" | 10. (10) | ||
28.12.2012 - Sylvester 2012 - De Schrikkelberg | ||||||
D60 | 3300 m | 0:52:34 | 15'55" | 7. (9) | ||
27.12.2012 - Sylvester 2012 - De Lietteberg | ||||||
D60 | 3600 m | 1:01:02 | 16'57" | 10. (11) | ||
26.12.2012 - Sylvester 2012 - Solterheide | ||||||
D60 | 3500 m | 1:20:13 | 22'55" | 8. (11) | ||
08.12.2012 - Wintercriterium Ravels Noord - Ravels Noord | ||||||
D:06 | 2700 m | 0:52:22 | 19'23" | 4. (5) | ||
21.10.2012 - VVO kampioenschap MIDDEN afstand - LOMMEL SAHARA | ||||||
D. Masters C | 3200 m | 1:06:34 | 20'48" | 7. (8) | ||
10.06.2012 - Regionale - Stadspark / Blijkhoef | ||||||
D:03 | 3840 m | 1:05:21 | 17'01" | 8. (21) | ||
25.03.2012 - Nationaler - Petit-Thier | ||||||
D60 | 4480 m | 95 m | 1:26:52 | 19'23" | 9. (9) | |
11.03.2012 - Oost-Vlaams Kampioenschap - De Blaarmeersen - De Blaarmeersen | ||||||
D:06 | 3060 m | 1:01:02 | 19'56" | 4. (5) | ||
29.12.2011 - Sylvester 2011 - Boshoverheide | ||||||
SD | 4100 m | 1:16:24 | 18'38" | 19. (25) | ||
27.12.2011 - Sylvester 2011 - Rodenberg | ||||||
SD | 3210 m | 1:02:01 | 19'19" | 20. (26) | ||
26.12.2011 - Sylvester 2011 - Geuzenbaan | ||||||
SD | 3900 m | 1:33:31 | 23'58" | 18. (22) | ||
20.11.2011 - Herfstwisselbeker - Lommel Sahara | ||||||
D:07 | 2700 m | 0:47:19 | 17'31" | 3. (9) | ||
29.05.2011 - BK Sprint Sint-Truiden - Stad Sint-Truiden | ||||||
D. Masters C | 2300 m | NCL | ||||
17.04.2011 - Belgische Meisterschaft Middle Distance - Grandvoir | ||||||
D. Masters C | 2500 m | 50 m | 1:03:09 | 25'15" | 7. (7) | |
13.02.2011 - Hivernale FRSO - Anthisnes - Bois d'Esneux | ||||||
D:05 | 4000 m | 150 m | 1:40:47 | 25'11" | 24. (38) | |
28.12.2010 - Sylvester - Grote Heide | ||||||
D60 | 3200 m | NCL | ||||
27.12.2010 - Sylvester - De Keiheuvel | ||||||
D60 | 3600 m | 1:20:12 | 22'16" | 5. (6) | ||
26.12.2010 - Sylvester - Houterenberg | ||||||
D60 | 2600 m | NCL | ||||
06.06.2010 - Régionale d'été Manche 5 - Bertrix | ||||||
D60 | 3800 m | 115 m | 1:27:59 | 23'09" | 3. (5) | |
28.03.2010 - Régionale - Esneux | ||||||
D60 | 3400 m | 80 m | 1:00:43 | 17'51" | 2. (3) | |
16.05.2009 - Championnat FRSO de sprint - Seraing | ||||||
D. Veteranen B - Vétérans B | 2700 m | 1:00:51 | 22'32" | 9. (9) | ||
15.03.2009 - Nationale Moyenne Distance - Weelde Station | ||||||
D. Veteranen C - Vétérans C | 3900 m | 1:00:01 | 15'23" | 4. (7) | ||
28.10.2007 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 1 - Hoeilaart | ||||||
05 | 3300 m | 105 m | 1:08:59 | 20'54" | 22. (27) | |
09.09.2007 - Championnat de Belgique Longue Distance - Brasschaat | ||||||
SE | 4680 m | 2:08:27 | 27'27" | 14. (38) | ||
28.08.2005 - Championnat FRSO Manche 7 - Saint-Léger | ||||||
D55 | 4860 m | 2:20:28 | 28'54" | 3. (3) | ||
24.07.2005 - Championnat FRSO Manche 2 - Rodt | ||||||
D55 | 3600 m | 50 m | 1:28:14 | 24'31" | 3. (3) | |
12.06.2005 - Championnat FRSO Manche 5 - Marche-en-Famenne | ||||||
D55 | 4260 m | 30 m | 1:43:05 | 24'12" | 3. (3) |