WebRes.helga-o.com |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
SD | 4000 m | 85 m | 1:16:27 | 19'07" | 20. (27) | |
08.05.2019 - Lenteloop Arenbergpark - Leuven | ||||||
H:03 | 2720 m | NCL | ||||
14.04.2019 - City-O Sint-Niklaas - Sint-Niklaas | ||||||
H:04 | 5000 m | 0:44:31 | 8'54" | 5. (19) | ||
30.12.2018 - Sylvester 2018 - day 5 - Vlierden | ||||||
SD | 4500 m | 0:50:11 | 11'09" | 13. (27) | ||
08.12.2018 - BK/VK Nacht - Schrikkelberg - Sterrebeek | ||||||
HESP | 4640 m | 1:36:40 | 20'49" | 1. (1) | ||
24.11.2018 - ISF Selectie Pijnven - Pijnven Noord | ||||||
H:M2.1 | 5490 m | 1:08:11 | 12'25" | 7. (25) | ||
14.11.2018 - Regional - MOEV wedstrijd - De Kluis | ||||||
H:02 | 4000 m | 0:36:55 | 9'13" | 2. (15) | ||
30.09.2018 - Championnat de Belgique Sprint - Stavelot | ||||||
H-14 | 2020 m | 0:32:57 | 16'18" | 10. (10) | ||
26.08.2018 - BK Clubaflossing - Vierveld | ||||||
Belgian club Relay | 2650 m | 0:34:39 | 13'04" | 28. (36) | ||
28.07.2018 - Regionale - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:03 | 3500 m | 0:59:54 | 17'06" | 9. (20) | ||
01.07.2018 - ASOM - City Race - Ieper | ||||||
M YOUTH -16 | 3890 m | 0:48:38 | 12'30" | 12. (12) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 2 - Kortrijk | ||||||
M YOUTH -16 | 2010 m | NCL | ||||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 1 WRE - Kortrijk | ||||||
M YOUTH -16 | 2080 m | 0:24:08 | 11'36" | 11. (11) | ||
27.08.2017 - BM Interclubs - Hinter den Sandgruben | ||||||
H-14 | 4420 m | 110 m | 1:00:15 | 13'37" | 6. (8) | |
07.06.2017 - Lenteloop Rulheyde - Kasterlee | ||||||
H:03 | 4200 m | 1:07:41 | 16'06" | 12. (23) | ||
14.05.2017 - Competition 3 - Het Steen - Antwerp | ||||||
M Youth (16-) | 3920 m | 0:37:59 | 9'41" | 11. (12) | ||
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 2000 m | 0:20:24 | 10'11" | 8. (12) | ||
26.03.2017 - De Klinge - De Klinge | ||||||
H:05 | 4100 m | 1:03:42 | 15'32" | 7. (12) | ||
26.02.2017 - Nationale 1 - Schootshei | ||||||
H-14 | 4600 m | 90 m | 1:23:42 | 18'11" | 4. (7) | |
04.02.2017 - ISF-SVS Aarschot - Aarschot | ||||||
H:03 | 3000 m | 0:36:40 | 12'13" | 6. (21) | ||
08.01.2017 - Wintercriterium - Kamp Grobbendonk | ||||||
H:05 | 4100 m | 0:38:30 | 9'23" | 5. (21) | ||
30.12.2016 - Sylvester5-2016 - Meeuwen-Gruitrode | ||||||
H-12 | 2600 m | 0:34:33 | 13'17" | 2. (4) | ||
29.12.2016 - Sylvester5-2016 - Ravels | ||||||
H-12 | 2520 m | 0:30:06 | 11'56" | 4. (4) | ||
28.12.2016 - Sylvester5-2016 - Oostelbeers | ||||||
H-12 | 2800 m | 0:29:26 | 10'30" | 4. (4) | ||
27.11.2016 - Regionale Kolenspoor - Genk | ||||||
H:06 | 2810 m | 0:51:49 | 18'26" | 9. (14) | ||
13.11.2016 - 35e Klompen-OL - Vlierden | ||||||
H:06 | 3600 m | 0:55:48 | 15'30" | 6. (15) | ||
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | ||||||
H-12 | 2800 m | 0:59:39 | 21'18" | 3. (5) | ||
30.07.2016 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:04 | 2800 m | 0:00:00 | -- (9) | |||
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | ||||||
H-12 | 2790 m | 0:35:20 | 12'39" | 2. (7) | ||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | ||||||
H-12 | 1680 m | 0:17:33 | 10'26" | 1. (4) | ||
06.03.2016 - Regionale DE BEELTJES - WESTERLO | ||||||
H:06 | 3200 m | 0:45:05 | 14'05" | 7. (19) | ||
10.01.2016 - Wintercriterium - DE KLINGE | ||||||
H:06 | 3800 m | 1:05:57 | 17'21" | 18. (20) | ||
27.12.2015 - Sylvester 2015 - Ossendrecht | ||||||
H-12 | 2500 m | 0:29:38 | 11'51" | 4. (6) | ||
15.11.2015 - Ploegenwedstrijd - Gerhees | ||||||
H:06 | 2700 m | 0:40:59 | 15'10" | 2. (12) | ||
01.11.2015 - NC6/Interclub - Roekel | ||||||
H-12 | 2840 m | 0:29:03 | 10'13" | -- (3) | ||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | ||||||
H-12 | 3100 m | 0:36:44 | 11'50" | 4. (11) | ||
06.09.2015 - City-O - Antwerpen centrum | ||||||
M. Children | 2300 m | 0:23:40 | 10'17" | 4. (12) | ||
05.09.2015 - Sprint 2 - Luchtbal Noord | ||||||
M. Children | 1400 m | 0:14:30 | 10'21" | 4. (11) | ||
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H-12 | 3100 m | 0:36:11 | 11'40" | 5. (5) | ||
14.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H-12 | 2300 m | 0:21:31 | 9'21" | 3. (5) | ||
09.08.2015 - SCORELOOP VOSSELAAR - VOSSELAAR | ||||||
H:03 | 0:28:08 | 10. (22) | ||||
14.06.2015 - Nationale sprint - | ||||||
SD | 2200 m | 0:50:07 | 22'46" | 4. (4) | ||
07.06.2015 - Regionale Zillebos & Melberg - GENK | ||||||
H:06 | 3600 m | 1:09:45 | 19'22" | 6. (18) | ||
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren | ||||||
H-12 | 2000 m | 0:16:01 | 8'00" | 4. (8) | ||
19.04.2015 - STADSPARK BLIJKHOEF - TURNHOUT | ||||||
H:06 | 3500 m | 0:39:07 | 11'10" | 4. (13) | ||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | ||||||
SD | 4030 m | 115 m | 1:22:39 | 20'30" | 16. (21) | |
15.02.2015 - VALENTIJN - Wintercriterium - Lommel - SAHARA | ||||||
H:06 | 3600 m | 1:15:27 | 20'57" | 12. (16) | ||
25.01.2015 - MERODESE BOSSEN - MERODESE BOSSEN | ||||||
H:07 | 3300 m | 0:52:56 | 16'02" | 3. (6) | ||
21.01.2015 - SVS Hoge Rielen - | ||||||
5 | 2600 m | 0:24:55 | 9'34" | 1. (4) | ||
30.12.2014 - Sylvester5-2014 - Gerhees | ||||||
H-10 | 2570 m | 0:35:27 | 13'47" | 5. (12) | ||
27.12.2014 - Sylvester5-2014 - Witte Bergen | ||||||
H-10 | 2500 m | 0:35:35 | 14'13" | 1. (9) | ||
30.11.2014 - Wintercriterium - Ravels Noord | ||||||
H:06 | 3150 m | 0:42:59 | 13'38" | 7. (16) | ||
11.11.2014 - Wintercriterium ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:06 | 3200 m | 0:34:59 | 10'55" | 2. (13) | ||
09.11.2014 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2014 - Groenendael | ||||||
H:06 | 2500 m | 65 m | 0:45:18 | 18'07" | 9. (21) | |
25.10.2014 - Herfstwisselbeker (Ploegen) - Bosbergen | ||||||
H:07 | 2700 m | 20 m | 0:33:08 | 12'16" | 2. (10) | |
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
H-10 | 1720 m | 0:12:16 | 7'07" | 2. (9) | ||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | ||||||
H-10 | 2990 m | 0:37:24 | 12'30" | 3. (6) | ||
14.09.2014 - Championnat de Belgique Longue Distance - Kampioenschap van België Lange Afstand - Chiny sur Semois | ||||||
H-10 | 1770 m | 5 m | 0:14:41 | 8'17" | 1. (6) | |
07.09.2014 - Championnat de Belgique de relais - Baraque Fraiture | ||||||
H. Pupilles | 2400 m | 45 m | 0:32:43 | 13'37" | 5. (7) | |
26.07.2014 - Regionale Gerhagen - Gerhagen | ||||||
H:03 | 3300 m | 0:51:41 | 15'39" | 4. (21) | ||
09.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
H-10 | 2900 m | 25 m | NCL | |||
08.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
H-10 | 2900 m | 35 m | 0:37:42 | 13'00" | 3. (14) | |
07.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Libramont | ||||||
H-10 | 3000 m | 40 m | 0:39:36 | 13'11" | 7. (14) | |
18.05.2014 - Championnat de Belgique SPRINT - DURBUY | ||||||
H-10 | 1300 m | 0:12:48 | 9'50" | 1. (7) | ||
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | ||||||
H-10 | 2500 m | 0:22:46 | 9'06" | 1. (11) | ||
13.04.2014 - Daginschrijving / Kinder-O - De Mosten | ||||||
SE | 2800 m | 0:29:31 | 10'32" | 3. (16) | ||
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel | ||||||
H-10 | 2600 m | 0:27:08 | 10'26" | 3. (12) | ||
02.02.2014 - Den Heuvel - Den Heuvel | ||||||
H:06 | 3070 m | 0:40:13 | 13'05" | 6. (21) | ||
22.01.2014 - SVS Kampioenschap Antwerpen - Vrieselhof | ||||||
H:05 | 3440 m | 0:45:39 | 13'16" | 2. (2) | ||
30.12.2013 - Sylvester day 5 Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
H-10 | 2700 m | 0:33:07 | 12'15" | 1. (8) | ||
29.12.2013 - Sylvester Dag 4 Staleyckerheide - Leopoldsburg | ||||||
H-10 | 2300 m | 0:22:04 | 9'35" | 1. (7) | ||
28.12.2013 - Sylvester Dag 3 Heeserbergen - Lommel | ||||||
H-10 | 2070 m | 0:23:49 | 11'30" | 3. (6) | ||
26.12.2013 - Sylvester - Weelde | ||||||
H-10 | 2300 m | 0:34:50 | 15'08" | 1. (7) | ||
15.12.2013 - Wintercriterium - Kruiskensberg | ||||||
H:07 | 3100 m | 0:51:31 | 16'37" | 4. (9) | ||
01.12.2013 - Sinterklaascross 'Kamp van Beverlo' - Leopoldsburg | ||||||
H:06 | 3400 m | 0:38:32 | 11'19" | 5. (19) | ||
13.11.2013 - SVS 'Bos van Hees' - Schaffen | ||||||
H:05 | 2190 m | 0:17:01 | 7'46" | 3. (9) | ||
11.11.2013 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tumuli | ||||||
H:06 | 2880 m | 75 m | 0:44:48 | 15'33" | 15. (31) | |
10.11.2013 - Wintercriterium - Galbergen | ||||||
H:06 | 2610 m | 0:49:48 | 19'04" | 4. (7) | ||
03.11.2013 - Ploegenwedstrijd - Zutendaal | ||||||
H:06 | 3200 m | 0:43:28 | 13'35" | 10. (24) | ||
20.10.2013 - VVO Kampioenschap Middle Distance - Kepkensberg | ||||||
H. Pupilles | 2160 m | 20 m | 0:28:56 | 13'23" | 7. (10) | |
12.10.2013 - Wintercriterium - Ravels | ||||||
H:07 | 2900 m | NCL | ||||
22.09.2013 - Vlaams Kampioenschap Lang - Gielsbos | ||||||
H-10 | 2800 m | 0:56:01 | 20'00" | 5. (7) | ||
15.09.2013 - BK Lang - Kattenbos | ||||||
H-10 | 2760 m | 0:32:37 | 11'49" | 2. (13) | ||
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | ||||||
H-10 | 2200 m | 1:00:13 | 27'22" | 12. (15) | ||
01.09.2013 - Regionale wedstrijd - TIELEN | ||||||
H:04 | 3000 m | 1:10:00 | 23'20" | 4. (7) | ||
25.08.2013 - Interclubs - BERTRIX | ||||||
H-10 | 2000 m | 0:31:17 | 15'38" | 2. (4) | ||
04.08.2013 - Bosbergen - Herentals | ||||||
H:07 | 2500 m | 0:39:26 | 15'46" | 6. (10) | ||
16.06.2013 - Balendijk - Balendijk | ||||||
H:07 | 2500 m | 1:20:45 | 32'17" | 6. (7) | ||
12.05.2013 - BK Sprint - Vosselaar | ||||||
H-10 | 1800 m | 20 m | 0:28:43 | 15'57" | 4. (9) | |
05.05.2013 - Rik Thys - Diest | ||||||
H:07 | 2400 m | 0:31:58 | 13'19" | 6. (15) | ||
01.05.2013 - Stads-O - Stad Turnhout | ||||||
H:06 | 3100 m | 0:56:41 | 18'17" | 9. (12) | ||
14.04.2013 - Vlaams Kampioenschap Sprint - Meerminnen | ||||||
H. Pupilles | 1600 m | 0:21:07 | 13'11" | 10. (12) | ||
07.04.2013 - BM Mitteldistanz - Vielsalm | ||||||
H-10 | 1700 m | 15 m | 0:35:13 | 20'42" | 4. (5) | |
01.04.2013 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:07 | 3090 m | 0:58:45 | 19'00" | 2. (6) | ||
17.03.2013 - Regionale Lilse Bergen - Lille | ||||||
H:04 | 1:03:18 | 4. (5) | ||||
17.02.2013 - Sanicole - www.olomega.be | ||||||
H:07 | 3300 m | 0:33:31 | 10'09" | 1. (6) | ||
23.01.2013 - SVS Gielsbos - | ||||||
H:05 | 2800 m | 1:07:47 | 24'12" | 2. (3) | ||
13.01.2013 - Oost-Vlaams Kampioenschap - De Klinge | ||||||
H:07 | 2180 m | 0:32:03 | 14'42" | 3. (9) | ||
28.12.2012 - Sylvester 2012 - De Schrikkelberg | ||||||
H-10 | 2800 m | 0:41:51 | 14'56" | 6. (8) | ||
27.12.2012 - Sylvester 2012 - De Lietteberg | ||||||
H-10 | 2600 m | NCL | ||||
26.12.2012 - Sylvester 2012 - Solterheide | ||||||
H-10 | 2800 m | 0:49:10 | 17'33" | -- (10) | ||
16.12.2012 - Hengelhoef - Hengelhoef | ||||||
H:07 | 2860 m | 0:39:54 | 13'57" | 2. (5) | ||
02.12.2012 - Sinterklaascross - www.olomega.be | ||||||
H:07 | 2400 m | 0:57:57 | 24'08" | 12. (13) | ||
14.11.2012 - SVS Arenberg - Leuven | ||||||
H:05 | 2800 m | 0:31:33 | 11'16" | 5. (6) | ||
21.10.2012 - VVO kampioenschap MIDDEN afstand - LOMMEL SAHARA | ||||||
Short Easy | 3900 m | 1:06:19 | 17'00" | 5. (15) | ||
23.09.2012 - dagomlopen clubaflossing - Brasschaat | ||||||
H:04 | 2700 m | 0:55:35 | 20'35" | 2. (4) | ||
05.08.2012 - Thuisblijverscross - BOSBERGEN | ||||||
H:07 | 2900 m | 60 m | 0:58:42 | 20'14" | 3. (7) | |
10.06.2012 - Regionale - Stadspark / Blijkhoef | ||||||
H:04 | 2520 m | 1:05:39 | 26'03" | 11. (15) |