WebRes.helga-o.com |
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
D21 | 4530 m | 1:17:53 | 17'11" | 8. (10) | ||
08.12.2019 - Individueel herfstwisselbeker - HECHTEL | ||||||
D:IOF 3 | 6130 m | 1:48:30 | 17'41" | -- (2) | ||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | ||||||
D-20 | 6800 m | 150 m | 1:43:07 | 15'09" | 6. (6) | |
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
D-20 | 6590 m | 1:17:24 | 11'44" | 1. (1) | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
D-20 | 6900 m | 1:30:07 | 13'03" | 1. (2) | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
D-20 | 4670 m | 1:29:00 | 19'03" | 1. (3) | ||
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | ||||||
D-20 | 6020 m | 1:17:39 | 12'53" | 2. (2) | ||
24.02.2019 - Stadspark (tvv Ploegen) - Turnhout | ||||||
D:04 | 4710 m | 0:53:14 | 11'18" | 10. (16) | ||
09.12.2018 - Wintercriterium De Beeltjes - Westerlo | ||||||
D:04 | 5640 m | 1:14:45 | 13'15" | -- (9) | ||
25.11.2018 - Wintercriterium NMBS-kampioenschap - Kattenbos | ||||||
D:04 | 6040 m | 1:07:40 | 11'12" | -- (11) | ||
18.11.2018 - Wintercriterium Keiheuvel - BALEN | ||||||
D:04 | 5940 m | 1:07:38 | 11'23" | -- (18) | ||
04.11.2018 - VK middel - Gruitrode | ||||||
DJUN | 4340 m | 1:03:13 | 14'33" | 1. (3) | ||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | ||||||
D-20 | 6480 m | 1:25:18 | 13'09" | 2. (2) | ||
30.09.2018 - Championnat de Belgique Sprint - Stavelot | ||||||
D-20 | 2400 m | 0:24:32 | 10'13" | 2. (2) | ||
23.09.2018 - VK lange afstand - Masy Meeuwen | ||||||
D-20 | 6810 m | 1:26:46 | 12'44" | 1. (2) | ||
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | ||||||
SE | 3400 m | 0:42:33 | 12'30" | 2. (12) | ||
15.04.2018 - Sledderlo - Genk | ||||||
D:04 | 5600 m | 1:04:42 | 11'33" | 10. (30) | ||
25.03.2018 - Nationale ABSO - Esneux-Sud | ||||||
D-20 | 5800 m | 215 m | 1:24:40 | 14'35" | 2. (2) | |
04.02.2018 - Hertberg - Herselt | ||||||
D:10 | 5100 m | 1:10:20 | 13'47" | 2. (3) | ||
26.11.2017 - Wintercriterium Willekensberg St Ferdinand - LUMMEN | ||||||
D:04 | 5800 m | 0:57:05 | 9'50" | 1. (14) | ||
19.11.2017 - Herfstwisselbeker - Maasmechelen | ||||||
D:04 | 5700 m | NCL | ||||
15.10.2017 - Vlaams Kampioenschap Aflossing - Leopoldsburg | ||||||
H. Open | 5800 m | 1:02:33 | 10'47" | 26. (70) | ||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | ||||||
D-18 | 6710 m | 85 m | 1:30:19 | 13'27" | 7. (8) | |
10.09.2017 - BK aflossing - Gruitrode | ||||||
D. Junioren - Juniores | 4200 m | 0:49:25 | 11'45" | 2. (3) | ||
03.09.2017 - Regionale Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
D:04 | 5900 m | 1:06:44 | 11'18" | 4. (25) | ||
15.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-Oost | ||||||
D-18 | 5730 m | 1:11:11 | 12'25" | 2. (4) | ||
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West | ||||||
D-18 | 5930 m | 1:06:50 | 11'16" | 2. (4) | ||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | ||||||
D-18 | 5290 m | 0:46:30 | 8'47" | 2. (4) | ||
12.08.2017 - 4 Days of Flanders - Kolenspoor | ||||||
D-18 | 3700 m | 0:53:06 | 14'21" | 2. (4) | ||
07.05.2017 - Nationale sprint - Geel | ||||||
D-18 | 3510 m | 0:20:57 | 5'58" | 5. (7) | ||
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT | ||||||
D. Junioren - Juniores | 2000 m | NCL | ||||
12.03.2017 - Regionale HOGE RIELEN - KASTERLEE | ||||||
D:04 | 5900 m | 0:56:29 | 9'34" | 10. (19) | ||
05.02.2017 - VK MD Geneberg - Ham | ||||||
D. Junioren | 4300 m | 0:44:50 | 10'25" | 1. (3) | ||
15.01.2017 - Wintercriterium Helchterenbos - KOERSEL | ||||||
D:04 | 5700 m | 1:01:40 | 10'49" | 8. (15) | ||
30.12.2016 - Sylvester5-2016 - Meeuwen-Gruitrode | ||||||
D-18 | 5000 m | 0:51:16 | 10'15" | 3. (4) | ||
29.12.2016 - Sylvester5-2016 - Ravels | ||||||
D-18 | 4030 m | 0:36:25 | 9'02" | 3. (4) | ||
28.12.2016 - Sylvester5-2016 - Oostelbeers | ||||||
D-18 | 4900 m | 0:46:48 | 9'33" | 2. (4) | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | ||||||
D-18 | 5000 m | 0:44:23 | 8'52" | 3. (4) | ||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | ||||||
D-18 | 5010 m | 0:59:20 | 11'50" | 2. (3) | ||
26.11.2016 - ISF selectie - | ||||||
Women1 | 6000 m | 1:04:33 | 10'45" | 5. (24) | ||
20.11.2016 - Rik Thys Bokrijk - Genk | ||||||
D:04 | 4900 m | 1:15:34 | 15'25" | 4. (23) | ||
16.11.2016 - SVS-Arenberg - | ||||||
D:02 | 4600 m | 0:44:29 | 9'40" | 3. (18) | ||
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | ||||||
D-18 | 5700 m | 1:20:43 | 14'09" | 1. (2) | ||
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | ||||||
D-18 | 5900 m | 1:23:38 | 14'10" | 3. (4) | ||
02.10.2016 - Belgian Clubs Relay - Leopoldsburg | ||||||
Open | 5000 m | 0:50:02 | 10'00" | 22. (39) | ||
25.09.2016 - BM Staffel - Emmels/Windräder | ||||||
D. Junioren - Juniores | 3060 m | 0:32:24 | 10'35" | 2. (4) | ||
04.09.2016 - Champ. Belgique Longue Distance - Montenau | ||||||
D-18 | 6430 m | 1:17:13 | 12'00" | 5. (7) | ||
27.08.2016 - Nationale Longue distance - Anlier | ||||||
D-18 | 6400 m | 125 m | NCL | |||
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | ||||||
D-18 | 6400 m | 210 m | NCL | |||
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | ||||||
D-18 | 4500 m | 100 m | 1:00:06 | 13'21" | 5. (8) | |
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | ||||||
D-18 | 4700 m | 65 m | 1:01:42 | 13'07" | 5. (8) | |
16.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Herbeumont | ||||||
D-18 | 4500 m | 240 m | NCL | |||
15.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing - Les Fossés | ||||||
D-18 | 3500 m | 55 m | 0:45:38 | 13'02" | 6. (10) | |
14.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing | ||||||
D-18 | 5000 m | 200 m | 1:11:56 | 14'23" | 5. (10) | |
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen | ||||||
D. Junioren - Juniores | 2500 m | 0:20:26 | 8'10" | 4. (7) | ||
09.04.2016 - Selectie junioren MIDDLE - Nederland | ||||||
D-18 | 5000 m | 0:45:43 | 9'08" | 5. (6) | ||
09.04.2016 - Selectie junioren SPRINT - Nederland | ||||||
D-18 | 2000 m | 0:17:06 | 8'33" | 2. (6) | ||
08.04.2016 - Selectie junioren LANG - Nederland | ||||||
D-18 | 6200 m | 170 m | 1:24:37 | 13'38" | 2. (6) | |
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | ||||||
D-18 | 3220 m | 0:32:39 | 10'08" | 5. (6) | ||
12.03.2016 - Championnat BEL Nuit - Acoz | ||||||
D. Junioren - Juniores | 4400 m | 165 m | NCL | |||
12.03.2016 - HOCup 2016 - Sprint - Charleroi | ||||||
D:Court | 2100 m | 70 m | 0:16:38 | 7'55" | 1. (16) | |
28.02.2016 - 1e Nat De Roeler - | ||||||
D-18 | 6300 m | 0:59:56 | 9'30" | 2. (6) | ||
26.02.2016 - Ijzeren paal - | ||||||
D:02 | 4600 m | 0:46:17 | 10'03" | 1. (4) | ||
21.02.2016 - Interland - Brasschaat | ||||||
W17 | 5500 m | 1:02:02 | 11'16" | 9. (12) | ||
20.02.2016 - Training voor Interland - Brasschaat | ||||||
D:02 | 4200 m | 0:47:32 | 11'19" | 4. (39) | ||
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | ||||||
D-18 | 6010 m | 1:00:26 | 10'03" | 1. (6) | ||
24.01.2016 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
D:09 | 5400 m | 1:02:39 | 11'36" | -- (13) | ||
17.01.2016 - Wintercriterium Staleyckerheide - STAL - KOERSEL | ||||||
D:04 | 6000 m | 0:56:28 | 9'24" | 5. (31) | ||
30.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Zuid | ||||||
D-18 | 5000 m | 0:49:35 | 9'54" | 2. (5) | ||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | ||||||
D-18 | 4650 m | 0:47:53 | 10'17" | 4. (5) | ||
27.12.2015 - Sylvester 2015 - Ossendrecht | ||||||
D-18 | 5700 m | 0:59:47 | 10'29" | 3. (6) | ||
26.12.2015 - Sylvester 2015 - Kattevenia | ||||||
D-18 | 5500 m | 0:52:27 | 9'32" | 2. (6) | ||
20.12.2015 - Kolenspoor - Genk | ||||||
D:04 | 5140 m | 0:47:57 | 9'19" | 1. (19) | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | ||||||
D. Beloften | 3500 m | 0:24:49 | 7'05" | 3. (11) | ||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
D:04 | 5200 m | 0:55:56 | 10'45" | 9. (12) | ||
15.11.2015 - Ploegenwedstrijd - Gerhees | ||||||
D:04 | 5200 m | 0:49:38 | 9'32" | 1. (18) | ||
11.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Groenendael | ||||||
D:03 | 4200 m | 115 m | 0:47:52 | 11'23" | 8. (27) | |
08.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Les Tumuli | ||||||
D:03 | 6400 m | 175 m | 1:06:29 | 10'23" | 6. (19) | |
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | ||||||
D-16 | 6300 m | 1:12:30 | 11'30" | 3. (4) | ||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | ||||||
D-16 | 6400 m | 1:17:07 | 12'02" | 8. (16) | ||
06.09.2015 - City-O - Antwerpen centrum | ||||||
W. Youth | 3700 m | 0:28:23 | 7'40" | 2. (10) | ||
05.09.2015 - Sprint 2 - Luchtbal Noord | ||||||
W. Youth | 1600 m | 0:11:01 | 6'53" | 4. (10) | ||
05.09.2015 - Sprint 1 - Luchtbal Zuid | ||||||
W. Youth | 1900 m | 0:13:39 | 7'11" | 2. (10) | ||
30.08.2015 - Belgian Championship Middle Distance - Rechtervenn | ||||||
D-16 | 3130 m | 65 m | 0:43:47 | 13'59" | 8. (14) | |
23.08.2015 - Regionale - Hertberg - Hertberg | ||||||
D:04 | 5740 m | 1:26:17 | 15'01" | 16. (17) | ||
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
D-16 | 5200 m | 0:56:40 | 10'53" | 4. (8) | ||
15.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
D-16 | 5400 m | 1:08:08 | 12'37" | 5. (8) | ||
14.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
D-16 | 4700 m | 0:54:40 | 11'37" | 6. (8) | ||
14.06.2015 - Nationale sprint - | ||||||
D-16 | 2200 m | 0:19:21 | 8'47" | 2. (6) | ||
07.06.2015 - Regionale Zillebos & Melberg - GENK | ||||||
D:04 | 5600 m | 1:19:00 | 14'06" | 6. (13) | ||
24.05.2015 - Regionale CITY - O Bilzen - BILZEN | ||||||
D:04 | 4700 m | 1:09:40 | 14'49" | 9. (17) | ||
20.05.2015 - Lenteloop "Diest" - Diest | ||||||
D:02 | 4900 m | 0:55:38 | 11'21" | 3. (20) | ||
17.05.2015 - Zwarte Bergen (NC3) - Zwarte Bergen | ||||||
D:04 | 4700 m | 0:50:33 | 10'45" | 3. (29) | ||
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren | ||||||
D-16 | 2100 m | 0:13:29 | 6'25" | 3. (14) | ||
06.04.2015 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:04 | 5680 m | 1:02:37 | 11'01" | 20. (35) | ||
08.03.2015 - Nationale 2 - Zonhoven | ||||||
D-16 | 5920 m | 0:55:07 | 9'18" | 5. (14) | ||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | ||||||
D-16 | 4570 m | 150 m | 0:59:19 | 12'58" | 6. (8) | |
22.02.2015 - Nationale MD - Jurbise | ||||||
D-16 | 4100 m | 0:43:08 | 10'31" | 1. (9) | ||
01.02.2015 - Regionale - Ham | ||||||
D:04 | 6000 m | 1:04:02 | 10'40" | 7. (26) | ||
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | ||||||
D:04 | 5100 m | 0:53:20 | 10'27" | 5. (33) | ||
04.01.2015 - Wintercriterium SPIEKELSPADE - HECHTEL | ||||||
D:04 | 5700 m | 0:58:27 | 10'15" | 11. (32) | ||
30.12.2014 - Sylvester5-2014 - Gerhees | ||||||
D-16 | 3570 m | 0:34:35 | 9'41" | 3. (8) | ||
29.12.2014 - Sylvester5-2014 - De Roeler | ||||||
D-16 | 4200 m | 0:45:10 | 10'45" | 3. (7) | ||
28.12.2014 - Sylvester5-2014 - Weyervlakte | ||||||
D-16 | 4000 m | 0:42:04 | 10'30" | 2. (7) | ||
27.12.2014 - Sylvester5-2014 - Witte Bergen | ||||||
D-16 | 4000 m | 0:50:00 | 12'30" | 3. (7) | ||
26.12.2014 - Sylvester5-2014 - Brouwhuisseheide | ||||||
D-16 | 3900 m | 0:40:33 | 10'23" | 2. (7) | ||
21.12.2014 - Wintercriterium WILLEKENSBERG - LUMMEN | ||||||
D:04 | 6000 m | 0:56:33 | 9'25" | 8. (23) | ||
26.11.2014 - ISF Selectie - Vierveld | ||||||
D:02 | 4100 m | 75 m | 0:55:33 | 13'32" | 3. (16) | |
23.11.2014 - Memorial day Bos van Hees - Zelem | ||||||
D:04 | 4700 m | 1:03:09 | 13'26" | 3. (18) | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | ||||||
D-16 | 6300 m | 0:56:06 | 8'54" | 3. (8) | ||
12.11.2014 - SVS BLOSO-domein Hofstade - Hofstade | ||||||
D:03 | 3580 m | 0:24:28 | 6'50" | 2. (10) | ||
09.11.2014 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2014 - Groenendael | ||||||
D:04 | 5600 m | 115 m | 1:05:04 | 11'37" | 8. (36) | |
08.11.2014 - Regionale De Winner - Eksel | ||||||
D:05 | 4070 m | 1:24:02 | 20'38" | -- (16) | ||
02.11.2014 - Horensberg - Genk | ||||||
D:04 | 5500 m | 1:03:28 | 11'32" | 2. (12) | ||
24.10.2014 - Daginschrijving - Galbergen | ||||||
D:02 | 2550 m | 0:33:17 | 13'03" | 1. (6) | ||
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
D-16 | 3230 m | 0:25:50 | 7'59" | 6. (15) | ||
12.10.2014 - BK Clubaflossing - Dilsenerbos | ||||||
Clubaflossing | 3200 m | 0:33:38 | 10'30" | 5. (39) | ||
04.10.2014 - JEC Spectators - Weyervlakte | ||||||
D:04 | 4250 m | 0:43:37 | 10'15" | 8. (38) | ||
01.10.2014 - Regionale /Oml. - Balen Hulsen | ||||||
D:02 | 2700 m | 0:23:34 | 8'43" | 2. (26) | ||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | ||||||
D-16 | 5660 m | 0:53:46 | 9'29" | 2. (10) | ||
26.09.2014 - Wisselbeker Rik Thys 2014 - Kattevenia | ||||||
OPEN | 5500 m | 1:05:02 | 11'49" | 49. (123) | ||
14.09.2014 - Championnat de Belgique Longue Distance - Kampioenschap van België Lange Afstand - Chiny sur Semois | ||||||
D-16 | 3670 m | 110 m | 0:56:37 | 15'25" | 4. (11) | |
07.09.2014 - Championnat de Belgique de relais - Baraque Fraiture | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 3000 m | 80 m | 0:28:36 | 9'32" | 1. (8) | |
30.08.2014 - Régionale estivale FRSO - MEYERODE | ||||||
D:04 | 4980 m | 125 m | 1:00:26 | 12'08" | 4. (10) | |
22.06.2014 - Stads-O te Hasselt - Hasselt | ||||||
D:05 | 3200 m | 0:27:07 | 8'28" | -- (21) | ||
09.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
D-16 | 4500 m | 110 m | 0:54:58 | 12'12" | 4. (10) | |
08.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
D-16 | 3800 m | 80 m | 0:45:23 | 11'56" | 5. (11) | |
07.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Libramont | ||||||
D-16 | 5700 m | 105 m | 1:01:27 | 10'46" | 4. (11) | |
21.05.2014 - Lenteloop Basvelden - Zonhoven | ||||||
D:02 | 4010 m | 0:40:49 | 10'10" | 3. (4) | ||
18.05.2014 - Championnat de Belgique SPRINT - DURBUY | ||||||
D-16 | 2100 m | 0:25:26 | 12'06" | 2. (12) | ||
11.05.2014 - Nationale Longue distance - Martelange | ||||||
D-16 | 4400 m | 170 m | 0:58:33 | 13'18" | 2. (5) | |
21.04.2014 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:04 | 5260 m | 0:55:38 | 10'34" | 1. (22) | ||
16.03.2014 - Estival FRSO- Manche 1 - Heyd - Wéris | ||||||
D:04 | 4900 m | 220 m | 1:10:06 | 14'18" | 9. (24) | |
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel | ||||||
D-16 | 5700 m | 1:01:21 | 10'45" | 2. (9) | ||
23.02.2014 - Nationale 1 / 2014 - Saanhoeve | ||||||
D-16 | 4800 m | 80 m | 0:49:13 | 10'15" | 2. (8) | |
16.02.2014 - Valentijn wintercriterium - Balen - Keiheuvel | ||||||
D:04 | 5700 m | 0:53:52 | 9'27" | 7. (28) | ||
02.02.2014 - Den Heuvel - Den Heuvel | ||||||
D:04 | 5840 m | 0:52:14 | 8'56" | 6. (24) | ||
22.01.2014 - SVS Kampioenschap Antwerpen - Vrieselhof | ||||||
D:03 | 4220 m | 0:44:03 | 10'26" | 2. (15) | ||
19.01.2014 - Wintercriterium 't Fonteintje - Koersel | ||||||
D:04 | 5700 m | 1:08:35 | 12'01" | 16. (25) | ||
18.01.2014 - Sprintdag - Brasschaat - Kazerne B | ||||||
2 | 1200 m | 0:09:53 | 8'14" | 8. (11) | ||
18.01.2014 - Sprintdag - Brasschaat - Kazerne A | ||||||
1 | 1200 m | 0:11:13 | 9'20" | 6. (8) | ||
12.01.2014 - Régionale d'hiver Andenne - Andenne | ||||||
D:04 | 4810 m | 170 m | 1:11:25 | 14'50" | 2. (26) | |
05.01.2014 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
D:04 | 5500 m | 0:53:45 | 9'46" | 9. (22) | ||
21.12.2013 - Wintercriterium - Rodenberg | ||||||
D:05 | 3740 m | 0:49:23 | 13'12" | 2. (8) | ||
17.11.2013 - Herfstwisselbeker - Neeroeteren | ||||||
D:05 | 4200 m | 1:10:25 | 16'45" | 5. (14) | ||
13.11.2013 - SVS 'Bos van Hees' - Schaffen | ||||||
D:03 | 3370 m | 0:39:18 | 11'39" | 5. (17) | ||
11.11.2013 - Sprint Uccle-Homborch - Uccle - Brussels | ||||||
2 | 2510 m | 60 m | NCL | |||
11.11.2013 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tumuli | ||||||
D:05 | 3220 m | 90 m | 0:41:02 | 12'44" | 5. (36) | |
10.11.2013 - GP Melis Final - Galbergen | ||||||
2 | 3840 m | 0:38:21 | 9'59" | 8. (14) | ||
10.11.2013 - GP Melis Qualifications - Galbergen | ||||||
1 | 3210 m | 0:36:02 | 11'13" | 7. (14) | ||
09.11.2013 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Flossendelle | ||||||
D:05 | 4300 m | 95 m | 0:46:36 | 10'50" | 6. (30) | |
03.11.2013 - Ploegenwedstrijd - Zutendaal | ||||||
D:05 | 4700 m | 0:55:39 | 11'50" | 6. (23) | ||
20.10.2013 - VVO Kampioenschap Middle Distance - Kepkensberg | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 3550 m | 30 m | 0:53:18 | 15'00" | 4. (6) | |
12.10.2013 - NMBS-Kampioenschap - Ham | ||||||
D:03 | 4120 m | 0:36:35 | 8'52" | 1. (12) | ||
06.10.2013 - VK Aflossing "Bos van Hees" - Schaffen | ||||||
Open | 0:45:01 | 11'50" | 34. (51) | |||
29.09.2013 - BK aflossing - Helchteren | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 0:33:57 | 11'18" | 1. (5) | |||
22.09.2013 - Vlaams Kampioenschap Lang - Gielsbos | ||||||
D-14 | 4800 m | NCL | ||||
15.09.2013 - BK Lang - Kattenbos | ||||||
D-14 | 5680 m | 0:56:24 | 9'55" | 1. (8) | ||
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | ||||||
D-14 | 4500 m | 1:05:40 | 14'35" | 2. (9) | ||
01.09.2013 - Sommerlauf - Hunnert | ||||||
D-14 | 3330 m | 80 m | 0:35:46 | 10'44" | 1. (4) | |
25.08.2013 - Interclubs - BERTRIX | ||||||
D-14 | 4300 m | 0:55:23 | 12'52" | 1. (2) | ||
18.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Rijksbos | ||||||
D-14 | 5280 m | 0:57:09 | 10'49" | 4. (6) | ||
17.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Vlasmeer | ||||||
D-14 | 4850 m | 1:01:26 | 12'40" | 3. (6) | ||
16.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Einderheide | ||||||
D-14 | 3690 m | 0:47:23 | 12'50" | 3. (6) | ||
07.07.2013 - Pelter Rally - Dommelhof | ||||||
D:05 | 4050 m | 0:51:40 | 12'45" | 1. (17) | ||
30.06.2013 - VVO Dagwedstrijd - Molenheide | ||||||
D:05 | 4700 m | 1:09:23 | 14'45" | 5. (9) | ||
26.06.2013 - Memorial Jacky Sallaerts - Lichtaart | ||||||
D:03 | 4600 m | 1:09:55 | 15'11" | 9. (14) | ||
23.06.2013 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
D-14 | 3540 m | 50 m | 0:54:05 | 15'16" | 6. (10) | |
02.06.2013 - Relais des clubs - Martelange | ||||||
OPEN | 1:23:43 | 16'05" | 0. (33) | |||
01.06.2013 - Chpt FRSO de Moyenne distance - Citadelle de Montmédy | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 2000 m | 90 m | 1:02:45 | 31'22" | 6. (7) | |
29.05.2013 - Lenteloop - de Basvelden | ||||||
D:03 | 2880 m | 0:18:34 | 6'26" | 1. (15) | ||
20.05.2013 - 3 Days of Belgium - Kattevenia | ||||||
D-14 | 4930 m | 0:49:37 | 10'03" | 2. (11) | ||
19.05.2013 - 3 Days of Belgium - Zwarte Bergen | ||||||
D-14 | 4520 m | 0:48:42 | 10'46" | 1. (12) | ||
18.05.2013 - 3 Days of Belgium - Melberg-Zillebos | ||||||
D-14 | 4290 m | 0:51:39 | 12'02" | 1. (12) | ||
12.05.2013 - BK Sprint - Vosselaar | ||||||
D-14 | 2300 m | 40 m | 0:21:37 | 9'23" | 3. (10) | |
09.05.2013 - Regionaler Sommerlauf - Elsenborn | ||||||
D-12 | 2200 m | 0:12:10 | 5'31" | 1. (2) | ||
08.05.2013 - Lenteloop Heidehuizen - Heidehuizen | ||||||
D:03 | 3600 m | 0:40:37 | 11'16" | 2. (10) | ||
05.05.2013 - Rik Thys - Diest | ||||||
D:04 | 3100 m | 0:44:52 | 14'28" | 8. (20) | ||
01.05.2013 - Stads-O - Stad Turnhout | ||||||
D:05 | 3200 m | NCL | ||||
14.04.2013 - Vlaams Kampioenschap Sprint - Meerminnen | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 2000 m | 0:15:20 | 7'39" | 1. (2) | ||
07.04.2013 - BM Mitteldistanz - Vielsalm | ||||||
D-14 | 2500 m | 55 m | 0:24:28 | 9'47" | 3. (9) | |
01.04.2013 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:05 | 4350 m | 0:53:38 | 12'19" | 6. (26) | ||
03.03.2013 - Nationale 2 - Gerhees | ||||||
D-14 | 3800 m | 0:39:20 | 10'21" | 1. (7) | ||
24.02.2013 - Nationale Pégase Felenne - Felenne | ||||||
D-14 | 2800 m | 100 m | 0:58:12 | 20'47" | 1. (3) | |
27.01.2013 - Regionale - Ham | ||||||
D:05 | 4150 m | 0:47:03 | 11'20" | 1. (18) | ||
23.01.2013 - SVS Gielsbos - | ||||||
D:04 | 3200 m | 0:34:13 | 10'41" | 1. (5) | ||
06.01.2013 - Wintercriterium Kelchterhoef WEST - Houthalen - Kelchterhoef | ||||||
D:05 | 4200 m | 1:06:45 | 15'53" | 13. (28) | ||
30.12.2012 - Sylvester 2012 - Oirschotseheide | ||||||
D-14 | 3300 m | 0:41:16 | 12'30" | 3. (4) | ||
29.12.2012 - Sylvester 2012 - Sonnisheide | ||||||
D-14 | 2600 m | 0:25:27 | 9'47" | 2. (7) | ||
28.12.2012 - Sylvester 2012 - De Schrikkelberg | ||||||
D-14 | 3300 m | 0:34:09 | 10'20" | 3. (6) | ||
27.12.2012 - Sylvester 2012 - De Lietteberg | ||||||
D-14 | 3600 m | 0:37:41 | 10'28" | 1. (7) | ||
26.12.2012 - Sylvester 2012 - Solterheide | ||||||
D-14 | 3500 m | 1:00:59 | 17'25" | 2. (5) | ||
16.12.2012 - Hengelhoef - Hengelhoef | ||||||
D:05 | 4040 m | 0:42:31 | 10'31" | 4. (12) | ||
02.12.2012 - Sinterklaascross - www.olomega.be | ||||||
D:05 | 4200 m | 0:44:11 | 10'31" | 4. (27) | ||
18.11.2012 - Rik Thijs "De Saenhoeve" - Maasmechelen | ||||||
D:05 | 4100 m | 65 m | 1:29:41 | 21'52" | 6. (10) | |
14.11.2012 - SVS Arenberg - Leuven | ||||||
D:04 | 2200 m | 0:16:49 | 7'38" | 4. (9) | ||
28.10.2012 - VVO PLOEGENWEDSTRIJD - BALEN - KEIHEUVEL | ||||||
D:05 | 4300 m | 0:49:37 | 11'32" | 2. (27) | ||
21.10.2012 - VVO kampioenschap MIDDEN afstand - LOMMEL SAHARA | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 4400 m | 0:51:50 | 11'46" | 4. (6) | ||
07.10.2012 - BK INTERCLUB 2012 - HOUTHALEN | ||||||
D-14 | 4700 m | 0:57:54 | 12'19" | 1. (3) | ||
30.09.2012 - Championnat de Belgique de Relais 2012 - Watermael-Boitsfort | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 2860 m | 0:49:17 | 16'59" | 2. (4) | ||
16.09.2012 - Nationale 4 - Houterenberg | ||||||
D-14 | 4580 m | 0:58:55 | 12'51" | 1. (4) | ||
09.09.2012 - Championnat de Belgique 2012 - MONTENAU | ||||||
D-14 | 4560 m | 110 m | 1:08:53 | 15'06" | 3. (12) | |
26.08.2012 - Erpent sprint-show - Erpent collège | ||||||
D:04 | 800 m | 0:08:48 | 11'00" | 4. (12) | ||
D:02 | 1800 m | 0:18:31 | 10'17" | 6. (10) | ||
26.08.2012 - Erpent Score - Collège d'Erpent | ||||||
D:01 | 0:49:18 | 21. (26) | ||||
02.07.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | ||||||
D-14 | 3100 m | 75 m | 0:49:35 | 15'59" | 3. (9) | |
01.07.2012 - 3 days of Belgium - Nallogne | ||||||
D-14 | 2700 m | 95 m | 0:56:03 | 20'45" | 2. (9) | |
30.06.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | ||||||
D-14 | 3600 m | 105 m | 1:19:18 | 22'01" | 7. (10) | |
06.06.2012 - Lenteloop Complex Zuid - Leopoldsburg | ||||||
D:03 | 3700 m | NCL | ||||
27.05.2012 - Championnats de Belgique Sprint - Thuin | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 2000 m | 95 m | NCL | |||
23.05.2012 - Lenteloop DON BOSCO fitometer - Hechtel | ||||||
D:03 | 3200 m | 1:09:01 | 21'34" | 10. (15) | ||
06.05.2012 - Regionale Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
D:05 | 4300 m | 0:45:08 | 10'29" | -- (23) | ||
22.04.2012 - INTERLAND - HABAY | ||||||
D-14 | 3700 m | 45 m | 0:48:26 | 13'05" | 9. (17) | |
21.04.2012 - Championnat FRSO de Moyenne Distance - Montmedy | ||||||
D. Espoirs | 2200 m | 65 m | 0:37:25 | 17'00" | 9. (34) | |
25.03.2012 - Nationaler - Petit-Thier | ||||||
D-14 | 4480 m | 95 m | 1:01:52 | 13'48" | 3. (9) | |
18.03.2012 - Nationale longue distance - La Hulpe | ||||||
D-14 | 4300 m | 90 m | 1:01:30 | 14'18" | 3. (4) | |
22.01.2012 - Winterlauf - Elsenborn | ||||||
D:05 | 4080 m | 30 m | 1:01:58 | 15'11" | 8. (25) | |
08.01.2012 - Wintercriterium Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
D:05 | 4600 m | 1:17:35 | 16'51" | 9. (20) | ||
30.12.2011 - Sylvester 2011 - Ravels Zuid | ||||||
D-12 | 2810 m | 0:26:13 | 9'19" | 5. (10) | ||
29.12.2011 - Sylvester 2011 - Boshoverheide | ||||||
D-12 | 2500 m | 0:26:28 | 10'35" | 1. (7) | ||
28.12.2011 - Sylvester 2011 - Hechtelse Duinen | ||||||
D-12 | 3000 m | 0:28:32 | 9'30" | 3. (9) | ||
27.12.2011 - Sylvester 2011 - Rodenberg | ||||||
D-12 | 2070 m | 0:19:39 | 9'29" | 4. (9) | ||
26.12.2011 - Sylvester 2011 - Geuzenbaan | ||||||
D-12 | 2400 m | 0:27:46 | 11'34" | 4. (8) | ||
13.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Les Tumuli | ||||||
D:06 | 3270 m | 15 m | 0:32:36 | 9'58" | 2. (9) | |
11.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Sprint - Auderghem - Tenreuken | ||||||
3 | 1780 m | 75 m | 0:24:34 | 13'48" | 23. (51) | |
11.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Les 3 Fontaines | ||||||
D:06 | 3000 m | 75 m | 0:38:38 | 12'52" | 1. (16) | |
02.10.2011 - Nationale 4 - Masy Noord | ||||||
D-12 | 2800 m | 0:27:37 | 9'51" | 3. (5) | ||
18.09.2011 - Nationale Moyenne distance - Saint-Léger | ||||||
D. Pupilles | 2010 m | 35 m | 0:19:38 | 9'46" | 1. (14) | |
04.09.2011 - BM Interclubs - Hasselbach | ||||||
D-12 | 2800 m | 60 m | 0:37:37 | 13'26" | 1. (8) | |
21.08.2011 - Regionale wedstrijd - LILLE | ||||||
D:05 | 0:30:17 | 2. (14) | ||||
03.07.2011 - Nationale BABA - Martelange | ||||||
D-12 | 4120 m | 125 m | 1:19:30 | 19'17" | 2. (5) | |
24.06.2011 - MEMORIAL Jacky Sallaerts - Sonnisheide Noord | ||||||
D:05 | 4000 m | 0:57:55 | 14'28" | 3. (10) | ||
13.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 3 - L.D. | ||||||
D-12 | 3200 m | 75 m | 0:50:37 | 15'49" | 5. (14) | |
12.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Beauraing - Sprint | ||||||
D-12 | 1700 m | 15 m | 0:19:47 | 11'38" | 5. (13) | |
12.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 2 - Middle. | ||||||
D-12 | 2800 m | 95 m | 0:51:08 | 18'15" | 4. (15) | |
11.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 1 - L.D.- WRE | ||||||
D-12 | 3400 m | 70 m | 0:51:45 | 15'13" | 3. (15) | |
29.05.2011 - BK Sprint Sint-Truiden - Stad Sint-Truiden | ||||||
D. Pupilles | 2000 m | 0:23:13 | 11'36" | 3. (21) | ||
17.04.2011 - Belgische Meisterschaft Middle Distance - Grandvoir | ||||||
D. Pupilles | 1500 m | 25 m | 0:16:17 | 10'51" | 2. (5) | |
10.04.2011 - Sommerlauf - Hinter den Sandgruben | ||||||
D-12 | 3300 m | 0:50:43 | 15'22" | 3. (8) | ||
27.03.2011 - Nationale de Stoumont - Stoumont | ||||||
D-12 | 2800 m | 90 m | 0:44:20 | 15'49" | 1. (6) | |
20.02.2011 - Bois de Hautebise Andenne - Andenne | ||||||
D:06 | 3470 m | 145 m | 1:16:12 | 21'57" | 1. (7) | |
13.02.2011 - Wintercriterium - VALENTIJN - Kelchterhoef West | ||||||
D:10 | 3000 m | 0:53:02 | 17'40" | -- (6) | ||
08.01.2011 - Schootshei - | ||||||
D:06 | 2890 m | 60 m | 0:54:31 | 18'51" | 3. (7) | |
30.12.2010 - Sylvester - Pijnven Noord | ||||||
D-12 | 2700 m | 0:29:39 | 10'58" | 2. (15) | ||
29.12.2010 - Sylvester - De Bosbergen | ||||||
D-12 | 2600 m | 0:31:50 | 12'14" | 2. (5) | ||
27.12.2010 - Sylvester - De Keiheuvel | ||||||
D-12 | 2700 m | 0:35:43 | 13'13" | 4. (6) | ||
26.12.2010 - Sylvester - Houterenberg | ||||||
D-12 | 2100 m | 0:37:29 | 17'50" | 3. (5) | ||
17.10.2010 - Championnat de Belgique Sprint - Eupen | ||||||
D. Pupilles | 1800 m | 0:16:30 | 9'10" | 2. (19) | ||
03.10.2010 - Championnat de Belgique Middle Distance - Lommel | ||||||
D. Pupilles | 2200 m | 0:19:54 | 9'03" | 3. (17) | ||
29.08.2010 - Championnat de Belgique Longue Distance - Stoumont | ||||||
D-12 | 2990 m | 85 m | 0:54:40 | 18'17" | 4. (8) | |
09.05.2010 - Nationale 4 Longue Distance - Saint-Léger | ||||||
D-12 | 2600 m | 45 m | 0:29:10 | 11'13" | 1. (2) | |
25.04.2010 - Nationale Longue Distance - Recht | ||||||
D-12 | 3090 m | 85 m | 0:32:14 | 10'26" | 1. (4) | |
11.11.2009 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Auderghem | ||||||
06 | 3700 m | 0:58:56 | 15'56" | 7. (24) | ||
07.06.2009 - Nationale Longue Distance - Elsenborn | ||||||
D-10 | 2100 m | 20 m | 0:45:43 | 21'46" | 4. (6) | |
26.04.2009 - Championnat Belgique Moyenne Distance - Recht | ||||||
D. Pupilles | 1700 m | 45 m | 0:30:00 | 17'39" | 2. (9) | |
15.03.2009 - Nationale Moyenne Distance - Weelde Station | ||||||
D. Pupillen - Pupilles | 2500 m | 0:28:57 | 11'35" | 2. (5) | ||
01.03.2009 - Nationale - Waterschei | ||||||
D-10 | 2600 m | 0:45:27 | 17'29" | 5. (6) | ||
07.09.2008 - Championnat de Belgique Longue Distance - Recht | ||||||
D-10 | 3300 m | 0:28:13 | 8'33" | 2. (6) | ||
06.07.2008 - Nationale - BEHEME | ||||||
D-10 | 4750 m | 125 m | 0:51:31 | 10'51" | 1. (2) | |
27.04.2008 - Nationale moyenne distance - Ronquières | ||||||
D. Pupilles | 2300 m | 65 m | 0:29:09 | 12'40" | 2. (5) | |
16.03.2008 - Nationale 2 - Challenge Oosterlynck - Esneux | ||||||
D-10 | 2300 m | 25 m | 0:37:40 | 16'23" | 2. (6) |