WebRes.helga-o.com |
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
HE | 5970 m | 205 m | 0:39:31 | 6'37" | 3. (28) | |
16.03.2024 - Championnat de Belgique de nuit - Weris | ||||||
H. Open | 7220 m | 260 m | 0:56:42 | 7'51" | 3. (28) | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
HE | 6680 m | 0:38:38 | 5'47" | 5. (20) | ||
07.03.2024 - AOS Groen Kwartier - Berchem | ||||||
H:LANG | 4630 m | NCL | ||||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | ||||||
H. Open | 6910 m | 0:41:50 | 6'03" | 2. (25) | ||
23.02.2024 - Avond-O Oostappense heide - Ommel | ||||||
H:Orohydro | 6190 m | 0:50:45 | 8'12" | 5. (17) | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | ||||||
H:Zwart XL | 11380 m | 1:19:38 | 7'00" | 2. (15) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
H:01 | 9310 m | NCL | ||||
12.01.2024 - Avondwedstrijd Kelchterhoef - Houthalen | ||||||
H:01 | 5990 m | 0:41:06 | 6'52" | 1. (15) | ||
05.01.2024 - Jenevercross - Kesselse heide | ||||||
H:01 | 6190 m | 0:38:01 | 6'08" | 2. (38) | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
H:Oro-Hydro 1 | 8830 m | 0:56:35 | 6'24" | 2. (21) | ||
08.12.2023 - Avondwedstrijd SAHARA - LOMMEL | ||||||
H:Oro - Hydro | 5260 m | 0:33:47 | 6'25" | 6. (18) | ||
01.12.2023 - VK Avond Prinsenpark - Retie | ||||||
H. Open | 7240 m | 0:55:04 | 7'36" | 3. (13) | ||
10.11.2023 - Openingsaflossing Graafsbos - Merksplas | ||||||
Openingsavondaflossing | 5600 m | 0:34:57 | 6'14" | 6. (19) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
H. Open | 7650 m | 0:46:29 | 6'05" | 5. (18) | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | ||||||
Belgian club Relay | 6900 m | 0:43:02 | 6'14" | -- (52) | ||
07.09.2023 - AOS 9 Wilrijkse Plein - Antwerpen | ||||||
H:Kort | 2620 m | 0:11:36 | 4'26" | 4. (20) | ||
H:Lang | 5030 m | 0:18:59 | 3'46" | 2. (27) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
HE | 15590 m | 1:30:55 | 5'50" | 3. (19) | ||
20.08.2023 - ASOM 2023 - WRE & City Race - Ghent | ||||||
M ELITE | 4300 m | 0:16:20 | 3'48" | 53. (115) | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | ||||||
OV Mixed Relay Open | 3150 m | 0:17:47 | 5'39" | 1. (17) | ||
07.05.2023 - Sélections WOC 2023 ABSO LD - Jura | ||||||
01 | 12800 m | 1:55:33 | 9'02" | 4. (7) | ||
06.05.2023 - Sélections WOC 2023 ABSO MD - Jura | ||||||
HE | 4700 m | 0:41:05 | 8'44" | 7. (10) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
H. Senioren - Séniors | 4340 m | 0:16:49,621 | 3'52" | 2. (27) | ||
22.04.2023 - FSUB/BUSF Championship Sprint - Malonne | ||||||
H. Open | 2400 m | 85 m | 0:15:07 | 6'18" | 1. (21) | |
22.04.2023 - Nord#20 Malonne - Hall Saint-Berthuin | ||||||
Challenge | 2800 m | 155 m | 0:20:51 | 7'27" | 1. (62) | |
26.03.2023 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Banneux | ||||||
HE | 6180 m | 240 m | 0:36:59 | 5'59" | 1. (31) | |
19.03.2023 - Nationale - Long Distance Oosterlynck - Hoge Mouw | ||||||
HE | 13600 m | 1:19:05 | 5'49" | 3. (12) | ||
18.03.2023 - BK Nacht - Hoge Rielen & Rulheyde | ||||||
H. Open | 8020 m | 0:46:27 | 5'48" | 2. (16) | ||
12.03.2023 - Nationale LD - Hèvremont | ||||||
HE | 13880 m | 450 m | 1:37:14 | 7'00" | 2. (19) | |
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | ||||||
H:01 | 8830 m | 0:43:47 | 4'58" | 1. (31) | ||
05.02.2023 - VK Aflossing (Wisselbeker Gilbert Staepelaere) - Gentbrugse Meersen | ||||||
Aflossing | 5500 m | 0:29:01 | 5'17" | 1. (44) | ||
02.02.2023 - AOS Antwerpen Zuid - Antwerpen Zuid | ||||||
H:Kort | 3020 m | 0:13:45 | 4'33" | 6. (16) | ||
H:Lang | 5210 m | 0:22:21 | 4'17" | 3. (29) | ||
21.01.2023 - Be Arrows Sprint Training - Leuven | ||||||
H:A | 5100 m | NCL | ||||
20.11.2022 - Regionale - Hamont | ||||||
H:Be Arrows | 6530 m | 0:44:52 | 6'52" | 1. (12) | ||
18.11.2022 - Avondaflossing Tielenkamp - Tielen | ||||||
OPEN | 5000 m | 0:31:00 | 6'12" | 7. (17) | ||
06.11.2022 - 40e Klompen-OL - Omlopen - Oostelbeersche heide | ||||||
H:09 | 8800 m | 0:55:11 | 6'16" | 2. (7) | ||
18.09.2022 - Championnat de Belgique de Relais - Bois du Beynert - Arlon | ||||||
H. Open | 7400 m | 0:47:41 | 6'27" | 7. (18) | ||
11.09.2022 - City Cup Berchem - Berchem | ||||||
H:01 | 8500 m | 0:37:35 | 4'25" | 4. (25) | ||
04.09.2022 - BEL Meisterschaft Langdistanz - Schlierbach | ||||||
HE | 14290 m | 590 m | 1:33:11 | 6'31" | 4. (24) | |
03.09.2022 - World Cup Final Switzerland - middle distance selection race - Hinter den Sandgruben | ||||||
Men | 6840 m | 170 m | 0:40:14 | 5'53" | 1. (8) | |
03.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 3 - Louveterie La Gileppe | ||||||
HE | 12230 m | 440 m | 1:36:48 | 7'55" | 6. (32) | |
02.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 2 - La Gileppe | ||||||
HE | 12810 m | 330 m | 1:14:40 | 5'50" | 2. (36) | |
19.06.2022 - Championnat FRSO Longue Distance - Le Bochet | ||||||
HE | 12700 m | 460 m | 1:47:35 | 8'28" | 3. (14) | |
12.06.2022 - VK Aflossing - Sint Anna Linkeroever | ||||||
VK Aflossing | 5350 m | 0:26:58 | 5'02" | 4. (41) | ||
02.06.2022 - AOS - Kielpark - Antwerp | ||||||
H:1 | 4300 m | 0:17:35 | 4'05" | 1. (20) | ||
21.05.2022 - VK sprint - Kessel-Lo | ||||||
H. Open | 3540 m | 0:17:42 | 5'00" | 5. (22) | ||
03.04.2022 - ASOM 2022 - SUN WRE Sprint & City Race - Merksem | ||||||
M ELITE | 4500 m | 0:19:14 | 4'16" | 83. (141) | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 1 - Antwerp Linkeroever | ||||||
M ELITE | 3750 m | 0:14:50 | 3'57" | 8. (138) | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Knock Out Qualification - Antwerp | ||||||
M Heat 2 | 3170 m | 0:12:34 | 3'58" | 26. (45) | ||
27.03.2022 - BK midden afstand - HELCHTERENBOS | ||||||
HE | 7420 m | 0:33:30 | 4'31" | 2. (20) | ||
13.03.2022 - Nationale 2 LD SOFT - Ravels | ||||||
HE | 13240 m | 1:28:23 | 6'41" | 2. (6) | ||
12.03.2022 - Be Arrows Training - Beringen | ||||||
H:Sprint 2 | 2500 m | 0:09:52 | 3'57" | 2. (15) | ||
H:Sprint 1 | 1500 m | 0:05:42 | 3'48" | 3. (15) | ||
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | ||||||
H:01 | 9000 m | 0:47:34 | 5'17" | 2. (24) | ||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | ||||||
H. Open | 6480 m | 0:35:27 | 5'28" | 3. (32) | ||
16.01.2022 - Regionale Hoge Rielen - LICHTAART | ||||||
H:10 | 5710 m | 0:31:05 | 5'27" | 1. (8) | ||
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | ||||||
H21 | 10910 m | 0:56:06 | 5'09" | 1. (13) | ||
07.01.2022 - Jenevercross - Kessel | ||||||
H:01 | 5800 m | 0:36:46 | 6'20" | 5. (30) | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | ||||||
H21 | 9050 m | 0:46:11 | 5'06" | 2. (35) | ||
05.12.2021 - BOC#05 - Rhode-Saint-Genèse - Manège Merry Horse | ||||||
H:Noir très long | 11200 m | 170 m | 1:05:06 | 5'49" | 2. (42) | |
04.12.2021 - BK Avond / CB Nuit - Ham | ||||||
H. Open | 7180 m | 1:02:59 | 8'46" | 5. (13) | ||
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | ||||||
H:01 | 8600 m | 1:03:35 | 7'24" | 7. (28) | ||
04.11.2021 - AOS Wilrijk - Wilrijk | ||||||
H:Lang | 5000 m | 0:24:13,769 | 4'51" | 1. (27) | ||
03.10.2021 - BK Aflossing - Weyervlakte | ||||||
H. Open | 8600 m | 0:49:00 | 5'42" | 2. (17) | ||
26.09.2021 - BRES VK Sprint Mixed Relay - Antwerpen | ||||||
Open | 3190 m | 0:17:56 | 5'37" | 5. (21) | ||
25.09.2021 - BK SPRINT - HOUTEM | ||||||
H21 | 3360 m | 0:16:50,519 | 5'01" | 8. (23) | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | ||||||
HE | 15880 m | 1:32:57 | 5'51" | 3. (23) | ||
12.09.2021 - Belgian Club Relay - Lagland | ||||||
Belgian club Relay | 6500 m | 0:41:25 | 6'22" | -- (37) | ||
09.09.2021 - AOS Groen Kwartier - Antwerpen | ||||||
H:1 | 3470 m | 0:19:02,531 | 5'29" | 1. (29) | ||
31.08.2021 - START 2 ORIENTEER - Rivierenhof | ||||||
H:1 | 5000 m | 0:20:10 | 4'02" | 1. (8) | ||
19.08.2021 - O in A Mixed Relay - Bosuil | ||||||
H. Open | 1650 m | 0:07:56 | 4'48" | 6. (9) | ||
26.06.2021 - Championnat de Belgique de Moyenne Distance - SPA NORD | ||||||
HE | 6180 m | 215 m | 0:40:14 | 6'31" | 1. (36) | |
11.04.2021 - Selection - Long Distance - Herbeumont | ||||||
H21 | 11900 m | 570 m | 1:21:01 | 6'48" | 2. (11) | |
10.04.2021 - Selection - Middle Distance - Forêt d'Anlier | ||||||
H21 | 6800 m | 165 m | 0:34:08 | 5'01" | 1. (12) | |
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
HE | 6380 m | 0:36:29 | 5'43" | 4. (49) | ||
08.10.2020 - Antwerp Orienteering Series #10 Arena - Deurne | ||||||
H:Course 1 | 4000 m | 0:21:57 | 5'29" | 3. (29) | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
HE | 6600 m | 80 m | 0:40:11 | 6'05" | 8. (25) | |
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | ||||||
HE | 15100 m | 1:23:57 | 5'33" | 1. (12) | ||
13.12.2019 - Avondcriterium - Houthalen - Kelchterhoef | ||||||
H:01 | 6220 m | 0:40:00 | 6'25" | 1. (23) | ||
08.12.2019 - Herfstwisselbeker - HECHTEL | ||||||
H:01 | 8760 m | 0:53:43 | 6'07" | 2. (18) | ||
04.12.2019 - Memorial Day - Het Giels Bos | ||||||
H:01 | 6240 m | 0:44:20 | 7'06" | 3. (22) | ||
29.11.2019 - Avond - Galbergen | ||||||
H:04 | 3660 m | 0:37:17 | 10'11" | -- (14) | ||
18.10.2019 - Openingsavondaflossing De Kluis - Sint-Joris-Weert | ||||||
Openingsavondaflossing | 5200 m | 0:29:12 | 5'36" | 2. (22) | ||
25.08.2019 - Championnat de Belgique Interclubs - SPA - Sources | ||||||
HE | 13280 m | 430 m | 1:32:15 | 6'56" | 1. (17) | |
23.06.2019 - Belgian Club Relay - Vielsalm - So Bêchefa | ||||||
Belgian club Relay | 6600 m | 0:48:41 | 7'22" | 1. (42) | ||
10.06.2019 - Belgium 3 days - Day 3 - Marche - en - Famenne | ||||||
HE | 6550 m | 0:43:20 | 6'36" | 8. (40) | ||
09.06.2019 - Belgium 3 days - Day 2 - Marche - en - Famenne | ||||||
HE | 10630 m | 1:09:03 | 6'29" | 12. (44) | ||
08.06.2019 - Belgium 3 days - Day 1 - Marche - en - Famenne | ||||||
HE | 10720 m | 1:07:19 | 6'16" | 12. (45) | ||
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | ||||||
HE | 13720 m | 1:08:59 | 5'01" | 3. (21) | ||
03.03.2019 - VK Lang - Kattenbos | ||||||
H21 | 9550 m | 0:50:14 | 5'15" | 1. (9) | ||
30.12.2018 - Sylvester 2018 - day 5 - Vlierden | ||||||
LD | 7500 m | NCL | ||||
30.11.2018 - Avondcriterium Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:01 | 6470 m | 1:10:04 | 10'49" | 7. (21) | ||
25.11.2018 - Wintercriterium NMBS-kampioenschap - Kattenbos | ||||||
H:01 | 9170 m | 1:00:22 | 6'34" | 3. (19) | ||
14.11.2018 - Regional - MOEV wedstrijd - De Kluis | ||||||
H:05 | 5500 m | 0:25:08 | 4'34" | 1. (9) | ||
23.09.2018 - VK lange afstand - Masy Meeuwen | ||||||
H21 | 9740 m | 1:03:05 | 6'28" | 6. (11) | ||
09.09.2018 - Championnat de Belgique de Relais - Les Fossés | ||||||
H. Open | 7560 m | 0:42:46 | 5'39" | 2. (15) | ||
02.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Championnats de Belgique - Longue distance - Chimay - Bois Robert | ||||||
HE | 18300 m | 450 m | 1:48:52 | 5'56" | 1. (18) | |
26.08.2018 - BK Clubaflossing - Vierveld | ||||||
Belgian club Relay | 6910 m | 0:39:13 | 5'40" | 2. (36) | ||
19.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 3 - Hechtelse Duinen | ||||||
HE | 10390 m | 0:56:36 | 5'26" | 1. (15) | ||
18.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - Day 2 - Spiekelspade | ||||||
HE | 10850 m | 1:01:49 | 5'41" | 3. (13) | ||
17.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 1 - Don Bosco Fitometer | ||||||
HE | 6570 m | 0:32:43 | 4'58" | 1. (16) | ||
13.05.2018 - Départementale Longue Distance - Les Lhuys | ||||||
Noir | 8990 m | 210 m | 0:56:00 | 6'13" | 1. (5) | |
18.03.2018 - Regionale Be-Mine - Beringen Mijn | ||||||
H:01 | 6500 m | 0:38:42 | 5'57" | 1. (25) | ||
11.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - Forêt de Soignes | ||||||
H:Noir très long | 8900 m | 150 m | 0:55:16 | 6'12" | 5. (53) | |
10.11.2017 - VVO avondaflossing - Kelchterhoef | ||||||
H. Open | 5700 m | 0:35:42 | 6'15" | 9. (28) | ||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | ||||||
HE | 15140 m | 305 m | 1:52:44 | 7'26" | 6. (16) | |
10.09.2017 - BK aflossing - Gruitrode | ||||||
H. Open | 6900 m | 0:44:10 | 6'24" | 4. (17) | ||
16.07.2017 - Thuisblijverscross - Gielsbos | ||||||
H:01 | 8400 m | 0:50:16 | 5'59" | 6. (19) | ||
23.04.2017 - Belgian Club Relay - Straimont | ||||||
BCR 2017 | 6970 m | 0:44:12 | 6'20" | 6. (30) | ||
17.04.2017 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:01 | 8410 m | 0:55:25 | 6'35" | 6. (27) | ||
20.11.2016 - Rik Thys Bokrijk - Genk | ||||||
H:01 | 8900 m | 0:57:36 | 6'28" | 1. (4) | ||
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | ||||||
HE | 13000 m | 1:26:17 | 6'38" | 3. (12) | ||
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | ||||||
HE | 13400 m | 1:31:28 | 6'49" | 4. (8) | ||
02.10.2016 - Belgian Clubs Relay - Leopoldsburg | ||||||
Open | 6600 m | 0:35:30 | 5'22" | 5. (39) | ||
25.09.2016 - BM Staffel - Emmels/Windräder | ||||||
H. Open | 6770 m | 0:39:43 | 5'51" | 2. (14) | ||
11.09.2016 - Nationale longue distance - Bertrix | ||||||
HE | 13500 m | 1:39:54 | 7'24" | 8. (19) | ||
04.09.2016 - Champ. Belgique Longue Distance - Montenau | ||||||
HE | 15110 m | 2:10:35 | 8'38" | 13. (17) | ||
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | ||||||
HE | 11100 m | 320 m | 1:26:02 | 7'45" | 1. (8) | |
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | ||||||
HE | 8500 m | 175 m | 1:11:40 | 8'25" | 5. (8) | |
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | ||||||
HE | 8900 m | 135 m | 1:00:16 | 6'46" | 1. (8) | |
26.06.2016 - ASOM 2016 - Antwerpen City-O | ||||||
M. Elite | 6600 m | 0:40:56 | 6'12" | 13. (32) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 2 | ||||||
M. Elite | 3200 m | 0:17:48 | 5'33" | 14. (28) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 1 | ||||||
M. Elite | 3200 m | 0:16:49 | 5'15" | 11. (30) | ||
22.05.2016 - VK Aflossing - Ham | ||||||
H. Open | 5800 m | 0:36:11 | 6'14" | 3. (50) | ||
24.04.2016 - SPRINT SELECTIE - Hulst | ||||||
H:01 | 2600 m | 0:14:05 | 5'24" | 5. (9) | ||
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen | ||||||
Long Easy | 2700 m | 0:17:11 | 6'21" | 4. (6) | ||
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | ||||||
HE | 7160 m | NCL | ||||
03.04.2016 - Nationale Competitie 3 - Einderheide | ||||||
H:01 | 11100 m | 1:12:17 | 6'30" | 2. (15) | ||
21.02.2016 - Interland - Brasschaat | ||||||
M21 | 12100 m | 1:12:08 | 5'57" | 4. (13) | ||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | ||||||
HE | 7050 m | 0:36:27 | 5'10" | 4. (47) | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | ||||||
H. Junioren | 5700 m | 0:28:19 | 4'58" | 1. (6) | ||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:02 | 7300 m | 0:44:39 | 6'06" | 2. (20) | ||
06.09.2015 - City-O - Antwerpen centrum | ||||||
M. Elite | 6100 m | 0:34:19 | 5'37" | 15. (48) | ||
05.09.2015 - Sprint 1 - Luchtbal Zuid | ||||||
M. Elite | 3000 m | 0:15:26 | 5'08" | 14. (39) | ||
05.09.2015 - Sprint 2 - Luchtbal Noord | ||||||
M. Elite | 2900 m | 0:14:54 | 5'08" | 15. (40) | ||
30.08.2015 - Belgian Championship Middle Distance - Rechtervenn | ||||||
H-20 | 5190 m | 125 m | 0:38:37 | 7'26" | 1. (8) | |
29.08.2015 - IK2015 - WOLFSBUSCH | ||||||
H-20 | 8650 m | 345 m | 1:02:23 | 7'12" | 1. (3) | |
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H-20 | 9300 m | 1:21:32 | 8'46" | 1. (2) | ||
15.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H-20 | 9200 m | 0:59:36 | 6'28" | 1. (2) | ||
14.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H-20 | 7100 m | 1:06:55 | 9'25" | 2. (2) | ||
01.07.2015 - HTC lenteloop - HighTech Campus Eindhoven | ||||||
H:03 | 6100 m | 0:56:50 | 9'19" | 12. (25) | ||
03.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
HE | 12200 m | 300 m | 1:17:26 | 6'20" | 6. (24) | |
02.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
HE | 6500 m | 150 m | 0:38:36 | 5'56" | 8. (33) | |
01.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
HE | 12800 m | 290 m | 1:22:55 | 6'28" | 9. (30) | |
12.04.2015 - Nationale Longue Distance - Olloy-sur-Viroin | ||||||
H-20 | 8100 m | 470 m | 1:05:21 | 8'04" | 2. (5) | |
11.04.2015 - Régionale Moyenne / Sprint - Vierves | ||||||
H:Long H/D | 4100 m | 230 m | 0:28:33 | 6'57" | 1. (35) | |
10.04.2015 - TC HOC Middle - Haute Roche | ||||||
1 | 5700 m | 0:54:44 | 9'36" | 1. (6) | ||
29.03.2015 - BK Aflossing - Kasterlee | ||||||
H. Junioren - Juniors | 5500 m | 0:27:59 | 5'05" | 1. (10) | ||
14.03.2015 - Belgisch kampioenschap AVOND - Koersel 't Fonteintje | ||||||
H. Junioren - Juniors | 7000 m | 0:56:41 | 8'05" | 1. (5) | ||
08.03.2015 - Nationale 2 - Zonhoven | ||||||
H-20 | 10100 m | 0:51:25 | 5'05" | 1. (4) | ||
06.03.2015 - VK avond - Gruitroderbos | ||||||
H. Junioren - Juniors | 5700 m | 0:48:12 | 8'27" | 1. (3) | ||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | ||||||
H:01 | 9200 m | 1:01:54 | 6'43" | 11. (24) | ||
23.11.2014 - Memorial day Bos van Hees - Zelem | ||||||
H:03 | 5800 m | 0:55:50 | 9'37" | -- (28) | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | ||||||
H-20 | 9400 m | 0:52:11 | 5'33" | 1. (1) | ||
02.11.2014 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2014 - Forêt de Soignes | ||||||
H:01 | 10300 m | 130 m | NCL | |||
25.10.2014 - Herfstwisselbeker (Ploegen) - Bosbergen | ||||||
H:01 | 8300 m | 90 m | 0:49:56 | 6'00" | 3. (22) | |
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
H-20 | 4920 m | 0:21:28 | 4'21" | 1. (6) | ||
12.10.2014 - BK Clubaflossing - Dilsenerbos | ||||||
Clubaflossing | 6400 m | 0:40:42 | 6'21" | 2. (39) | ||
05.10.2014 - JEC Relay - Lommel | ||||||
Men | 6600 m | 0:36:16 | 5'29" | 9. (37) | ||
04.10.2014 - JEC Long - Weijervlakte - Lommel | ||||||
M20 | 13720 m | 1:15:42 | 5'31" | 19. (55) | ||
03.10.2014 - JEC Sprint - Lommel | ||||||
M20 | 2830 m | 0:15:13 | 5'22" | 33. (55) | ||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | ||||||
H-20 | 11390 m | 1:00:52 | 5'20" | 2. (6) | ||
07.09.2014 - Championnat de Belgique de relais - Baraque Fraiture | ||||||
H. Open | 7100 m | 190 m | 0:48:46 | 6'52" | 6. (20) | |
18.05.2014 - Championnat de Belgique SPRINT - DURBUY | ||||||
H-20 | 2800 m | 0:19:42 | 7'02" | 3. (6) | ||
11.05.2014 - Nationale Longue distance - Martelange | ||||||
H-20 | 8900 m | 350 m | 1:27:00 | 9'46" | 1. (1) | |
23.03.2014 - Nationaler LD Oosterlynck - St.Vith-Dreihütten | ||||||
H-20 | 10260 m | 260 m | 1:03:07 | 6'09" | 2. (7) | |
23.02.2014 - Nationale 1 / 2014 - Saanhoeve | ||||||
H-20 | 10300 m | 225 m | 1:05:19 | 6'20" | 3. (8) | |
16.02.2014 - Valentijn wintercriterium - Balen - Keiheuvel | ||||||
H:01 | 10100 m | 0:58:30 | 5'47" | 3. (28) | ||
27.12.2013 - Sylvester Dag 2 Vierveld (WRE) - Maasmechelen | ||||||
HE | 6580 m | 125 m | 0:44:53 | 6'49" | 12. (36) | |
01.12.2013 - Sinterklaascross 'Kamp van Beverlo' - Leopoldsburg | ||||||
H:01 | 9200 m | 0:55:59 | 6'05" | 1. (17) | ||
17.11.2013 - Herfstwisselbeker - Neeroeteren | ||||||
H:01 | 9100 m | 1:13:41 | 8'05" | 4. (20) | ||
10.11.2013 - GP Melis Final - Galbergen | ||||||
2 | 3840 m | 0:20:18 | 5'17" | 1. (14) | ||
10.11.2013 - GP Melis Qualifications - Galbergen | ||||||
2 | 3160 m | 0:24:25 | 7'43" | 2. (16) | ||
29.09.2013 - BK aflossing - Helchteren | ||||||
H. Junioren - Juniors | 0:35:55 | 5'21" | 2. (5) | |||
15.09.2013 - BK Lang - Kattenbos | ||||||
H-18 | 9220 m | 0:47:25 | 5'08" | 1. (7) | ||
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | ||||||
H-18 | 8000 m | 0:56:42 | 7'05" | 1. (6) | ||
25.08.2013 - Interclubs - BERTRIX | ||||||
H-18 | 7200 m | 0:50:18 | 6'59" | 1. (7) | ||
18.07.2013 - O'Tramontane - Narbonne | ||||||
H18 | 4300 m | 210 m | 0:36:18 | 8'26" | 1. (36) | |
17.07.2013 - O'Tramontane - Montbrun des Corbières | ||||||
H18 | 7100 m | 145 m | 1:00:22 | 8'30" | 2. (36) | |
15.07.2013 - O'Tramontane - La Quillane | ||||||
H18 | 8600 m | 285 m | 1:05:06 | 7'34" | 8. (46) | |
14.07.2013 - O'Tramontane - Font-Romeu | ||||||
H18 | 7800 m | 270 m | 1:05:13 | 8'21" | 5. (45) | |
13.07.2013 - O'Tramontane - Bolquère Pyrénées 2000 | ||||||
H18 | 4500 m | 160 m | 0:28:01 | 6'13" | 1. (49) | |
19.05.2013 - 3 Days of Belgium - Zwarte Bergen | ||||||
HE | 6780 m | 0:39:51 | 5'52" | 8. (27) | ||
05.05.2013 - Rik Thys - Diest | ||||||
H:02 | 6600 m | 1:30:15 | 13'40" | 4. (25) | ||
17.04.2013 - Lenteloop - Wilrijk | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:32:05 | 6'58" | 1. (17) | ||
07.04.2013 - BM Mitteldistanz - Vielsalm | ||||||
H-18 | 5500 m | 220 m | 0:34:44 | 6'18" | 1. (6) | |
03.03.2013 - Nationale 2 - Gerhees | ||||||
H-18 | 7890 m | 0:46:00 | 5'49" | 1. (4) | ||
24.02.2013 - Nationale Pégase Felenne - Felenne | ||||||
H-18 | 6300 m | 200 m | 0:48:44 | 7'44" | 2. (10) | |
23.01.2013 - SVS Gielsbos - | ||||||
H:07 | 5900 m | 0:35:50 | 6'04" | 4. (14) | ||
04.01.2013 - Jenevercross - Kesselse Heide | ||||||
H:01 | 5970 m | 0:47:35 | 7'58" | 18. (28) | ||
30.12.2012 - Sylvester 2012 - Oirschotseheide | ||||||
H-18 | 6500 m | 0:38:16 | 5'53" | 1. (5) | ||
29.12.2012 - Sylvester 2012 - Sonnisheide | ||||||
H-18 | 5200 m | 0:35:46 | 6'52" | 3. (4) | ||
28.12.2012 - Sylvester 2012 - De Schrikkelberg | ||||||
H-18 | 6030 m | 0:35:45 | 5'55" | 1. (4) | ||
27.12.2012 - Sylvester 2012 - De Lietteberg | ||||||
H-18 | 7000 m | 0:38:37 | 5'30" | 1. (4) | ||
26.12.2012 - Sylvester 2012 - Solterheide | ||||||
H-18 | 6700 m | 0:47:03 | 7'01" | 1. (5) | ||
08.12.2012 - Wintercriterium Ravels Noord - Ravels Noord | ||||||
H:08 | 6500 m | 0:57:07 | 8'47" | -- (11) | ||
02.12.2012 - Sinterklaascross - www.olomega.be | ||||||
H:02 | 8100 m | 0:46:37 | 5'45" | 1. (30) | ||
25.11.2012 - Memorial Day BRASEL - DESSEL | ||||||
H:03 | 6400 m | 0:45:35 | 7'07" | 3. (41) | ||
18.11.2012 - Rik Thijs "De Saenhoeve" - Maasmechelen | ||||||
H:03 | 6700 m | 120 m | 0:45:05 | 6'43" | 1. (19) | |
28.10.2012 - VVO PLOEGENWEDSTRIJD - BALEN - KEIHEUVEL | ||||||
H:02 | 8400 m | 0:52:38 | 6'15" | 1. (23) | ||
21.10.2012 - VVO kampioenschap MIDDEN afstand - LOMMEL SAHARA | ||||||
H. Junioren - Juniors | 6000 m | 0:35:11 | 5'51" | 1. (3) | ||
19.10.2012 - openings aflossing - Herentals | ||||||
H. Open | 0:34:04 | 9'27" | 1. (26) | |||
30.09.2012 - Championnat de Belgique de Relais 2012 - Watermael-Boitsfort | ||||||
H. Junioren - Juniors | 5940 m | 0:36:12 | 6'08" | 2. (3) | ||
23.09.2012 - Klub Aflossing 2012 - Kleine Schietveld | ||||||
OPEN | 0:33:19 | 6'24" | 1. (35) | |||
16.09.2012 - Nationale 4 - Houterenberg | ||||||
H-18 | 7570 m | 1:01:01 | 8'03" | 5. (8) | ||
09.09.2012 - Championnat de Belgique 2012 - MONTENAU | ||||||
H-18 | 8900 m | 260 m | 1:02:16 | 6'59" | 2. (12) | |
12.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Koersel Fonteintje | ||||||
H-18 | 7500 m | 0:53:50 | 7'10" | 1. (7) | ||
11.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Grauwensteen | ||||||
H-18 | 7500 m | 0:40:47 | 5'26" | 1. (7) | ||
10.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Helchterenbos | ||||||
H-18 | 5800 m | 0:33:57 | 5'51" | 1. (7) | ||
03.06.2012 - Bruges Weekend - Brugge | ||||||
H. Junioren - Juniors | 7560 m | 0:42:13 | 5'35" | 2. (6) | ||
02.06.2012 - Bruges Weekend - Ter Groene Poorte | ||||||
H. Junioren - Juniors | 2660 m | 0:15:11 | 5'42" | 2. (3) | ||
02.06.2012 - Bruges Weekend - Veltembosje | ||||||
H. Junioren - Juniors | 3130 m | 0:12:25 | 3'58" | 1. (4) | ||
27.05.2012 - Championnats de Belgique Sprint - Thuin | ||||||
H. Junioren - Juniors | 2140 m | 120 m | 0:16:52 | 7'52" | 2. (10) | |
13.05.2012 - Oostapperseheide - Ommels | ||||||
H:02 | 8100 m | 0:47:23 | 5'50" | 1. (16) | ||
22.04.2012 - INTERLAND - HABAY | ||||||
H-17 | 6100 m | 110 m | 0:35:19 | 5'47" | 1. (14) | |
21.04.2012 - Championnat FRSO de Moyenne Distance - Montmedy | ||||||
H. Juniors | 4600 m | 215 m | 0:36:00 | 7'49" | 1. (28) | |
15.04.2012 - Nationale MD Maasvallei - Maasmechelen | ||||||
H. Junioren - Juniors | 4200 m | 170 m | 0:37:07 | 8'50" | 1. (11) | |
25.03.2012 - Nationaler - Petit-Thier | ||||||
H-18 | 9070 m | 220 m | 0:51:55 | 5'43" | 2. (11) | |
18.03.2012 - Nationale longue distance - La Hulpe | ||||||
H-18 | 8500 m | 235 m | 1:01:43 | 7'15" | 5. (13) | |
11.12.2011 - Memorial Day Gielsbos - Gielsbos | ||||||
H:04 | 5500 m | 0:32:31 | 5'54" | 1. (38) | ||
20.11.2011 - Herfstwisselbeker - Lommel Sahara | ||||||
H:04 | 5800 m | 0:40:40 | 7'00" | 2. (22) | ||
02.10.2011 - Nationale 4 - Masy Noord | ||||||
H-16 | 7200 m | 0:46:37 | 6'28" | 2. (6) | ||
04.09.2011 - BM Interclubs - Hasselbach | ||||||
H-16 | 6800 m | 170 m | 0:55:38 | 8'10" | 1. (10) | |
15.08.2011 - Flanders 3 days - Heeserbergen | ||||||
H-16 | 6070 m | 0:41:34 | 6'50" | 1. (5) | ||
14.08.2011 - Flanders 3 days - Kattenbos-Noord | ||||||
H-16 | 5990 m | 0:36:20 | 6'03" | 1. (5) | ||
13.08.2011 - Flanders 3 days - Kattenbos-Zuid | ||||||
H-16 | 6300 m | 0:36:09 | 5'44" | 1. (5) | ||
03.07.2011 - Nationale BABA - Martelange | ||||||
H-16 | 7730 m | 295 m | 1:28:53 | 11'29" | 2. (6) | |
29.05.2011 - BK Sprint Sint-Truiden - Stad Sint-Truiden | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 2500 m | 0:15:56 | 6'22" | 2. (14) | ||
04.05.2011 - Lenteloop PULDERBOS - ZANDHOVEN | ||||||
H:01 | 6900 m | 0:46:21 | 6'43" | 12. (43) | ||
27.03.2011 - Nationale de Stoumont - Stoumont | ||||||
H-16 | 7200 m | 220 m | 0:52:31 | 7'17" | 1. (11) | |
23.02.2011 - Sélection ISF - Dourbes | ||||||
H:01 | 5700 m | 230 m | 0:52:45 | 9'15" | 1. (22) | |
20.02.2011 - Bois de Hautebise Andenne - Andenne | ||||||
H:03 | 6720 m | 225 m | 0:52:24 | 7'47" | 1. (45) | |
13.02.2011 - Wintercriterium - VALENTIJN - Kelchterhoef West | ||||||
H:09 | 5100 m | 0:41:18 | 8'05" | -- (5) | ||
30.12.2010 - Sylvester - Pijnven Noord | ||||||
H-16 | 4800 m | 0:32:13 | 6'42" | 4. (14) | ||
29.12.2010 - Sylvester - De Bosbergen | ||||||
H-16 | 4700 m | 0:31:54 | 6'47" | 5. (17) | ||
28.12.2010 - Sylvester - Grote Heide | ||||||
H-16 | 4600 m | 0:33:11 | 7'12" | 8. (17) | ||
27.12.2010 - Sylvester - De Keiheuvel | ||||||
H-16 | 4600 m | 0:41:58 | 9'07" | 12. (15) | ||
26.12.2010 - Sylvester - Houterenberg | ||||||
H-16 | 3800 m | 0:28:10 | 7'24" | 2. (14) | ||
17.10.2010 - Championnat de Belgique Sprint - Eupen | ||||||
H. Espoirs | 2500 m | 30 m | 0:14:42 | 5'53" | 4. (27) | |
03.10.2010 - Championnat de Belgique Middle Distance - Lommel | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 4400 m | 0:25:10 | 5'43" | 2. (24) | ||
29.08.2010 - Championnat de Belgique Longue Distance - Stoumont | ||||||
H-16 | 7820 m | 290 m | 0:59:56 | 7'40" | 1. (17) | |
09.05.2010 - Nationale 4 Longue Distance - Saint-Léger | ||||||
H-16 | 7200 m | 190 m | 1:01:38 | 8'34" | 3. (19) | |
08.05.2010 - Championnat FRSO de Moyenne Distance - Vance | ||||||
H. Espoirs | 5000 m | 100 m | 0:42:03 | 8'25" | 1. (12) | |
25.04.2010 - Nationale Longue Distance - Recht | ||||||
H-16 | 7660 m | 250 m | 1:00:39 | 7'55" | 5. (19) | |
18.04.2010 - HOCup 2010 - Dourbes | ||||||
H-16 | 5370 m | 275 m | 1:08:42 | 12'48" | 4. (7) | |
11.10.2009 - Championnat de Belgique Sprint - NAMUR | ||||||
H. Espoirs | 2390 m | 0:12:55 | 5'24" | 3. (27) | ||
07.06.2009 - Nationale Longue Distance - Elsenborn | ||||||
H-14 | 4880 m | 45 m | 0:41:54 | 8'35" | 2. (10) | |
26.04.2009 - Championnat Belgique Moyenne Distance - Recht | ||||||
H. Espoirs | 3900 m | 75 m | 0:29:23 | 7'32" | 6. (26) | |
15.03.2009 - Nationale Moyenne Distance - Weelde Station | ||||||
H. Beloften - Espoirs | 3900 m | 0:25:17 | 6'29" | 1. (21) | ||
01.03.2009 - Nationale - Waterschei | ||||||
H-14 | 5200 m | 0:39:16 | 7'33" | 1. (12) | ||
07.09.2008 - Championnat de Belgique Longue Distance - Recht | ||||||
H-14 | 5170 m | 130 m | 0:33:24 | 6'28" | 1. (21) | |
06.07.2008 - Nationale - BEHEME | ||||||
H-14 | 4790 m | 200 m | 0:54:12 | 11'19" | 2. (10) | |
16.03.2008 - Nationale 2 - Challenge Oosterlynck - Esneux | ||||||
H-14 | 4700 m | 145 m | 0:43:49 | 9'19" | 4. (13) | |
14.10.2007 - Championnat de Belgique Sprint - Marche en Famenne | ||||||
H. Pupilles | 1700 m | 0:10:04 | 5'55" | 2. (9) | ||
07.10.2007 - Nationale - Lommel | ||||||
H-12 | 3600 m | 0:25:13 | 7'00" | 1. (10) | ||
09.09.2007 - Championnat de Belgique Longue Distance - Brasschaat | ||||||
H-12 | 3380 m | 0:26:37 | 7'52" | 1. (11) | ||
03.06.2007 - Nationale 3 - Borlon | ||||||
H-12 | 2890 m | 80 m | 0:32:55 | 11'23" | 4. (15) | |
25.03.2007 - Championnat de Belgique Middle Distance - Erezee | ||||||
H. Pupilles | 2100 m | 80 m | 0:15:34 | 7'25" | 1. (9) | |
04.03.2007 - Championnat FRSO d'été - Silly | ||||||
H-12 | 3760 m | 60 m | 0:37:11 | 9'53" | 1. (9) | |
18.02.2007 - Régionale d'hiver FRSO - Silly | ||||||
06 | 3880 m | 65 m | 0:44:19 | 11'25" | 1. (10) | |
03.09.2006 - Championnat de Belgique Longue Distance - Louftémont | ||||||
H-12 | 3180 m | 75 m | 0:28:27 | 8'57" | 1. (13) | |
02.07.2006 - Nationale 3 - Schönberg | ||||||
H-12 | 2510 m | 70 m | 0:43:44 | 17'25" | 9. (14) | |
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 3 - Marche-en-Famenne | ||||||
H-12 | 2300 m | 15 m | 0:22:13 | 9'40" | 7. (21) | |
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 2 - Marche-en-Famenne | ||||||
H-12 | 2740 m | 15 m | 0:41:01 | 14'58" | 2. (20) | |
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 1 - Marche-en-Famenne | ||||||
H-12 | 2460 m | 60 m | 0:26:00 | 10'34" | 7. (21) | |
19.02.2006 - Nationale 1 + Challenge SOFT - Hechtel | ||||||
H-12 | 3010 m | 0:26:53 | 8'56" | 1. (12) | ||
06.11.2005 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Groenendael | ||||||
06 | 3230 m | 0:51:14 | 15'52" | 2. (6) | ||
16.10.2005 - Championnat de Belgique Sprint - Sankt Vith | ||||||
H-10 | 2180 m | 25 m | 0:11:42 | 5'22" | 2. (5) |