WebRes.helga-o.com |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H70 | 3080 m | 0:40:27 | 13'08" | 9. (16) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
H:05 | 3430 m | 0:38:50 | 11'19" | 10. (31) | ||
17.02.2024 - 2 Jours du Hainaut - Longue distance - Baudour | ||||||
H:Rouge Court | 3900 m | 1:08:57 | 17'41" | 2. (3) | ||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | ||||||
H:05 | 3100 m | 0:43:43 | 14'06" | 2. (14) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
SD | 3910 m | 0:50:07 | 12'49" | 19. (46) | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
H:Oro-Hydro 5 | 3380 m | 0:46:28 | 13'45" | 5. (14) | ||
03.12.2023 - Régionale 10 ans LOST - Sprint 2 - Louvain-La-Neuve | ||||||
H:3 Rouge | 2000 m | 15 m | 0:24:12 | 12'06" | 7. (12) | |
03.12.2023 - Régionale 10 ans LOST - Sprint 1 - Louvain-la-Neuve | ||||||
H:Rouge | 2300 m | 0:33:21 | 14'30" | 11. (17) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
H:05 | 3250 m | 0:38:10 | 11'45" | 8. (29) | ||
12.11.2023 - BOC #2 - Double Sprint - Sprint 1 - Les Trois Tilleuls | ||||||
H:Noir Court | 3100 m | 0:36:17 | 11'42" | 20. (31) | ||
12.11.2023 - BOC #2 - Double Sprint - Sprint 2 - Les Trois Tilleuls | ||||||
H:Noir Court | 3100 m | 0:44:25 | 14'20" | 18. (32) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
H. Masters D | 3280 m | 0:40:59 | 12'30" | 4. (11) | ||
07.10.2023 - HOS - Bokrijk - Hasselt | ||||||
H:02 | 3050 m | 0:44:22 | 14'33" | 9. (14) | ||
05.10.2023 - BMOT - Rodenberg | ||||||
H:04 | 4500 m | 1:03:12 | 14'03" | 15. (23) | ||
09.09.2023 - Régionale - Camp Elsenborn | ||||||
H:Rouge Court | 5110 m | NCL | ||||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
H70 | 3090 m | 0:34:16 | 11'05" | 8. (24) | ||
02.09.2023 - Regionale City - O - VORSELAAR | ||||||
H:03 | 3640 m | 0:36:40 | 10'04" | 7. (13) | ||
20.08.2023 - ASOM 2023 - WRE & City Race - Ghent | ||||||
M ULTRAVET | 7150 m | 1:00:09 | 8'25" | 22. (36) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 2 - Ghent | ||||||
M ULTRAVET | 2800 m | 0:21:47 | 7'47" | 13. (34) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 1 - Ghent | ||||||
M ULTRAVET | 3120 m | 0:24:14 | 7'46" | 17. (34) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
M70 | 4190 m | 1:15:33 | 18'02" | 7. (23) | ||
25.06.2023 - CHALLENGE WAGENER - Parcours individuels - Schönberg | ||||||
H:SD | 4700 m | 50 m | 1:17:51 | 16'34" | 9. (18) | |
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | ||||||
H:05 | 3580 m | 0:32:30 | 9'05" | 6. (26) | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | ||||||
OV Mixed Relay Masters | 2800 m | 0:11:24 | 4'04" | 7. (14) | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:05 | 3200 m | 0:34:32 | 10'47" | 1. (20) | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
H:05 | 2830 m | 0:30:45 | 10'52" | 5. (21) | ||
24.05.2023 - Lenteloop Vossemeren - Lommel | ||||||
H:03 | 3640 m | 0:40:38 | 11'10" | 10. (25) | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
H:05 | 3300 m | 0:30:54 | 9'22" | 4. (21) | ||
17.05.2023 - Lenteloop - Stadspark & Blijkhoef Turnhout | ||||||
H:02 | 4340 m | 0:46:12 | 10'39" | 13. (29) | ||
14.05.2023 - Scoreloop - Borgnool | ||||||
H70 | 0:23:06 | 3. (3) | ||||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
H70 | 1800 m | 40 m | 0:22:25 | 12'27" | 11. (18) | |
10.05.2023 - Militaire Stadsloop Hasselt - Hasselt | ||||||
H:06 | 5000 m | 0:37:45 | 7'33" | 2. (13) | ||
07.05.2023 - Nationale - Sprint - La Roche-en-Ardenne | ||||||
H70 | 2100 m | 0:28:09 | 13'24" | 4. (10) | ||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
H:05 | 2870 m | 0:34:27 | 12'00" | 4. (18) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
H. Masters D | 2220 m | 0:16:24,003 | 7'23" | 2. (20) | ||
19.04.2023 - Lenteloop - Park Molenheide - Helchteren | ||||||
H:03 | 3140 m | 0:33:20 | 10'37" | 3. (12) | ||
26.03.2023 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Banneux | ||||||
H70 | 3240 m | 70 m | 0:34:21 | 10'36" | 11. (26) | |
25.03.2023 - KOS ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:04 | 4890 m | 1:01:48 | 12'38" | 12. (21) | ||
19.03.2023 - Nationale - Long Distance Oosterlynck - Hoge Mouw | ||||||
H70 | 3580 m | 0:40:01 | 11'11" | 4. (19) | ||
12.03.2023 - Nationale LD - Hèvremont | ||||||
H70 | 4880 m | 100 m | 1:01:45 | 12'39" | 7. (17) | |
09.03.2023 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
06 | 4100 m | 0:52:07 | 12'43" | 6. (35) | ||
05.03.2023 - Regionale - Lommel | ||||||
H:13 | 3230 m | 0:38:11 | 11'49" | 2. (37) | ||
04.03.2023 - Training Interland - Pelt | ||||||
H:03 | 3040 m | 0:46:43 | 15'22" | 16. (20) | ||
26.02.2023 - Oostappense heide - Ommel | ||||||
H:IOF 3 | 3830 m | 0:50:11 | 13'06" | 2. (18) | ||
05.02.2023 - Dagomlopen - Gentbrugse Meersen | ||||||
H:01 | 5090 m | 0:57:45 | 11'21" | 20. (29) | ||
15.01.2023 - Regionale Lilse bergen - LILLE | ||||||
H:05 | 2980 m | 0:43:46 | 14'41" | 9. (23) | ||
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | ||||||
SD | 4080 m | 0:42:04 | 10'19" | 10. (26) | ||
11.12.2022 - Regionale MELBERG -ZILLEBOS - GENK | ||||||
H:05 | 4000 m | 1:07:17 | 16'49" | 9. (16) | ||
04.12.2022 - Kamp Beverlo (Sinterklaascross) - Leopoldsburg | ||||||
H:05 | 3180 m | 0:32:16 | 10'09" | 2. (21) | ||
03.12.2022 - O SERIE BERINGEN MIJN - BERINGEN - MIJN | ||||||
H:01 | 3950 m | 1:02:21 | 15'47" | 17. (24) | ||
18.11.2022 - Militair Individueel Kampioenschap - De Plas - Houthalen | ||||||
Short | 5260 m | 1:02:05 | 11'48" | 14. (40) | ||
23.10.2022 - Forest Cup - Schootshei - Maaseik | ||||||
H:05 | 3090 m | 0:43:13 | 13'59" | 17. (31) | ||
16.10.2022 - Sprint 2: Lokeren Spoele - Lokeren | ||||||
H:03 | 1890 m | 0:16:23 | 8'40" | 6. (25) | ||
16.10.2022 - Sprint 1: Lokeren - Lokeren | ||||||
H:03 | 1950 m | 0:18:25 | 9'27" | 6. (19) | ||
15.10.2022 - HOS 8 - Katarinawijk - Hasselt | ||||||
H:02 | 3040 m | 0:36:18 | 11'56" | 4. (8) | ||
09.10.2022 - Interclub - De Winner | ||||||
H70 | 3330 m | 0:38:36 | 11'35" | 5. (16) | ||
08.10.2022 - LOS 2022-06 - Michotte Park Leuven | ||||||
H:01 | 4790 m | NCL | ||||
05.10.2022 - HOS 7 - Campus Diepenbeek - Hasselt | ||||||
H:02 | 2280 m | 0:38:56 | 17'05" | 3. (7) | ||
25.09.2022 - Nationale Sprint - Geraardsbergen | ||||||
H70 | 2850 m | 38 m | NCL | |||
24.09.2022 - HOS 2022-06 - Alken | ||||||
H:Kort | 2270 m | NCL | ||||
18.09.2022 - Championnat de Belgique de Relais - Bois du Beynert - Arlon | ||||||
H. Masters D | 2100 m | 0:30:15 | 14'24" | 3. (5) | ||
17.09.2022 - Régionale Urbaine Moyenne Distance - Citadelle de Montmédy | ||||||
H:Rouge | 2600 m | 0:40:38 | 15'38" | 6. (11) | ||
11.09.2022 - City Cup Berchem - Berchem | ||||||
H:05 | 3500 m | 0:23:29 | 6'43" | 2. (17) | ||
10.09.2022 - O Serie Hulsen - BALEN | ||||||
H:02 | 2530 m | 0:36:08 | 14'17" | 4. (13) | ||
21.08.2022 - Nationale Lang - Weyervlakte | ||||||
H70 | 3750 m | 0:38:55,648 | 10'23" | 4. (19) | ||
19.06.2022 - City Cup - Pelt City | ||||||
H:05 | 2490 m | 0:32:37 | 13'06" | 6. (25) | ||
06.06.2022 - City O cup 3 - BERINGEN MIJN | ||||||
H:05 | 2820 m | 0:26:55 | 9'33" | 4. (26) | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 1 - LEOPOLDSBURG GELEEG WEST | ||||||
05 | 1530 m | 0:15:09 | 9'54" | 7. (47) | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 2 - LEOPOLDSBURG GELEEG OOST | ||||||
05 | 1720 m | 0:15:44 | 9'09" | 5. (49) | ||
29.05.2022 - CITY RACE - WIJNEGEM | ||||||
H:04 | 3220 m | 0:33:31 | 10'25" | 15. (24) | ||
25.05.2022 - LenteLoop - Slagveld | ||||||
H:02 | 4500 m | 1:05:50 | 14'38" | 16. (30) | ||
22.05.2022 - Dubbelsprint 1 "School De Wijnpers" - Leuven | ||||||
H:03 | 2450 m | 30 m | 0:28:18 | 11'33" | 4. (14) | |
22.05.2022 - Dubbelsprint 2 "School De Wijnpers" - Leuven | ||||||
H:03 | 2280 m | 60 m | 0:28:27 | 12'29" | 3. (15) | |
21.05.2022 - VK sprint - Kessel-Lo | ||||||
H. Masters D | 2580 m | 0:22:30 | 8'43" | 4. (18) | ||
14.05.2022 - HOS 3 - Zonhoven Centrum - Zonhoven | ||||||
H:01 | 4640 m | 0:46:25 | 10'00" | 20. (31) | ||
07.05.2022 - LOS2 UCLL - UCLL Leuven | ||||||
H:01 | 4690 m | 0:45:48 | 9'46" | 25. (30) | ||
01.05.2022 - FUN-Sprint Kantienberg - GENT | ||||||
H:Kantienberg 5 | 1840 m | 0:28:39 | 15'34" | 4. (13) | ||
01.05.2022 - CUP-Sprint Citadelpark - GENT | ||||||
H70 | 1970 m | 0:21:00 | 10'40" | 1. (7) | ||
30.04.2022 - Kempen O serie INSPIRO - HOUTHALEN | ||||||
H:01 | 3550 m | 0:42:43 | 12'02" | 12. (16) | ||
24.04.2022 - Zwarte Horst - Luyksgestel | ||||||
H:03 | 3610 m | 0:55:37 | 15'24" | 3. (18) | ||
18.04.2022 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:05 | 3160 m | 0:41:14 | 13'03" | 4. (24) | ||
16.04.2022 - LOS1-Heuvelhof - Heuvelhof Leuven | ||||||
H:01 | 4590 m | 0:43:38 | 9'30" | 18. (35) | ||
09.04.2022 - HOS 2022 - HOS 1 - Corda Campus - Hasselt | ||||||
H:01 | 4850 m | 0:51:03 | 10'32" | 22. (33) | ||
19.03.2022 - O serie kempen - Kempen O serie - MOL | ||||||
H:02 | 3300 m | 0:44:14 | 13'24" | 5. (17) | ||
13.03.2022 - Nationale 2 LD SOFT - Ravels | ||||||
H70 | 3350 m | 0:35:32 | 10'36" | 6. (20) | ||
06.03.2022 - Régionale 9 circuits - Schönberg | ||||||
H:Rouge court | 3110 m | 105 m | 0:41:54 | 13'28" | 2. (13) | |
20.02.2022 - Nationale Longue Distance - Nomont - Famelette | ||||||
H70 | 3060 m | 70 m | 0:46:04 | 15'03" | 14. (21) | |
19.12.2021 - Regionale - Heidehuizen - Balen | ||||||
H:05 | 3130 m | 0:38:51 | 12'25" | 3. (15) | ||
18.12.2021 - O serie KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:02 | 3560 m | 0:36:55 | 10'22" | 5. (19) | ||
12.12.2021 - Regionale DE BEELTJENS - WESTERLO | ||||||
H:05 | 3400 m | 0:44:05,410 | 12'58" | 6. (20) | ||
05.12.2021 - Regional - Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:05 | 3100 m | 0:31:22 | 10'07" | 3. (18) | ||
28.11.2021 - Regionale - Kolisbos | ||||||
H:05 | 3010 m | 0:32:18 | 10'44" | 5. (24) | ||
21.11.2021 - Championnat FRSO de Sprint - Seraing | ||||||
H. Masters D | 1970 m | 30 m | 0:14:44 | 7'29" | 3. (6) | |
20.11.2021 - Kempen o-serie - ZILVERMEER MOL | ||||||
H:01 | 4120 m | 0:44:03 | 10'42" | 17. (25) | ||
14.11.2021 - Regionale dagwedstrijd - Molenheide Poppel - Poppel | ||||||
H:05 | 2810 m | 0:37:10 | 13'14" | 5. (20) | ||
11.11.2021 - Regionale dagwedstrijd Gielsbos - Regionale dagwedstrijd - Vosselaar | ||||||
H:05 | 3260 m | 0:36:12,699 | 11'06" | 1. (20) | ||
10.11.2021 - Militair regelmatigheidscriterium - Pijnven | ||||||
H:05 | 4900 m | 1:06:23 | 13'33" | 9. (27) | ||
22.10.2021 - Los Heverlee Kazerne - Kazerne Heverlee | ||||||
H:01 | 5700 m | 1:13:13 | 12'50" | 15. (33) | ||
07.10.2021 - HOS Kuringen - Hasselt | ||||||
H:01 | 4940 m | 0:55:35 | 11'15" | 8. (14) | ||
03.10.2021 - Dagonlopen BK Aflossing - Daginschrijvingen - Weyervlakte | ||||||
SD | 4300 m | 1:26:26 | 20'06" | 8. (22) | ||
18.09.2021 - LOS Arenberg - Arenberg-Leuven | ||||||
H:01 | 5030 m | 0:52:35 | 10'27" | 18. (40) | ||
15.09.2021 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel-Eksel | ||||||
H:05 | 6200 m | 1:21:13 | 13'06" | 2. (17) | ||
05.09.2021 - Hoeverdijk - Pijnven | ||||||
H:04 | 4090 m | 0:51:50 | 12'40" | 10. (32) | ||
04.09.2021 - Kempen O serie - Lommel sportvelden | ||||||
H:01 | 4050 m | 0:40:37 | 10'02" | 19. (24) | ||
22.08.2021 - City - O - BILZEN - BILZEN | ||||||
H:03 | 2870 m | 0:32:36 | 11'22" | 4. (18) | ||
09.06.2021 - Lenteloop Ham Centrum - Ham | ||||||
H:02 | 3340 m | 0:53:10 | 15'55" | 16. (23) | ||
29.05.2021 - O serie Galbergen - MOL | ||||||
H:03 | 3100 m | 0:33:10 | 10'42" | 1. (14) | ||
15.05.2021 - LOS 2021-3 - Leuven | ||||||
H:01 | 3880 m | 60 m | 0:42:35 | 10'58" | 35. (51) | |
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
H65 | 3320 m | 0:43:35 | 13'07" | 8. (22) | ||
03.10.2020 - O serie Kempen - BALEN HULSEN | ||||||
H:01 | 5610 m | 1:15:31 | 13'27" | 22. (35) | ||
13.09.2020 - Nationale Sprint - Ville de Herve | ||||||
H65 | 2110 m | 60 m | 0:27:23 | 12'58" | 11. (14) | |
05.09.2020 - O serie kempen KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:02 | 3600 m | 0:39:19 | 10'55" | 9. (32) | ||
29.08.2020 - Nationale Moyenne Distance - Spa - Sources | ||||||
H65 | 4060 m | 95 m | 0:58:05 | 14'18" | 10. (23) | |
19.01.2020 - Wintercriterium Gerhees-Wolputten - Ham | ||||||
H:05 | 5580 m | 1:16:48 | 13'45" | 8. (23) | ||
22.12.2019 - Boshoverheide - Weert | ||||||
H:05 | 4400 m | 0:43:43 | 9'56" | 6. (22) | ||
14.12.2019 - BOS #10: In den Brand - Hechtel-Eksel | ||||||
H:02 | 3220 m | 0:33:29 | 10'23" | 1. (10) | ||
07.12.2019 - O serie ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:speciaal 2 | 3210 m | 0:35:03 | 10'55" | 6. (8) | ||
16.11.2019 - BOS #9: Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:02 | 3600 m | 0:34:35 | 9'36" | 4. (18) | ||
02.11.2019 - Regional - e /Oml. - Balen | ||||||
H:01 | 3980 m | 0:36:20 | 9'07" | 20. (36) | ||
01.11.2019 - Zolder Orienteering Meeting - Circuit Zolder | ||||||
H:6K | 6030 m | 0:54:37 | 9'03" | 26. (46) | ||
05.10.2019 - O serie MOL city - MOL | ||||||
H:01 | 3900 m | 0:43:03 | 11'02" | 11. (14) | ||
18.09.2019 - Moev - Balen Hulsen | ||||||
H:02 | 4710 m | 1:17:03 | 16'21" | 5. (7) | ||
04.08.2019 - Thuisblijverscross - Konijnenberg - Vosselaar | ||||||
H:Technisch - 4Km | 4110 m | 0:39:08 | 9'31" | 23. (53) | ||
27.07.2019 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 5330 m | 1:05:36 | 12'18" | 17. (38) | ||
30.06.2019 - ASOM - Sunday City Race - Oostende | ||||||
M ULTRAVET 65+ | 5950 m | 0:51:51 | 8'42" | 14. (42) | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 2 - Oostende | ||||||
M ULTRAVET 65+ | 2260 m | 0:18:46 | 8'18" | 10. (42) | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 1 - Oostende | ||||||
M ULTRAVET 65+ | 2110 m | 0:16:14 | 7'41" | 14. (44) | ||
02.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
H65 | 4500 m | 0:49:31 | 11'00" | 6. (13) | ||
01.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
H65 | 4600 m | 0:59:28 | 12'55" | 6. (14) | ||
30.05.2019 - O serie KEMPEN 5 - BLEUKENS - BALEN | ||||||
H:02 | 3000 m | 0:33:59 | 11'19" | 2. (10) | ||
25.05.2019 - BOS #4: Kattenbos Lommel - Lommel | ||||||
H:02 | 3790 m | 0:35:21 | 9'19" | 11. (26) | ||
23.05.2019 - HOS 2 - Hasselt Orienteering Series - Heilig Hartwijk | ||||||
H:4km | 3910 m | 0:33:02 | 8'26" | 4. (13) | ||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | ||||||
H65 | 2040 m | 0:19:16 | 9'26" | 6. (20) | ||
15.05.2019 - Het Slagveld - Ham | ||||||
H:02 | 3960 m | 0:56:08 | 14'10" | 23. (33) | ||
12.05.2019 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Mer de Sable - Stambruges | ||||||
H65 | 2800 m | 50 m | 0:45:52 | 16'22" | 10. (22) | |
28.04.2019 - Nationaler MD - St.Vither Wald Süd | ||||||
H65 | 3600 m | 75 m | 0:36:38 | 10'10" | 9. (19) | |
27.04.2019 - Multi-Technik Training - St.Vither Wald Nord | ||||||
H:Special 3,5 km | 3600 m | 85 m | 0:44:57 | 12'29" | 3. (9) | |
25.04.2019 - Schifting Militair Kampioenschap - Hechtelse Duinen | ||||||
05 | 4700 m | 0:51:29 | 10'57" | 9. (26) | ||
22.04.2019 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:05 | 4250 m | 0:48:52 | 11'29" | 6. (31) | ||
13.04.2019 - BOS #2: Grote Hof - Hobos - Hechtel-Eksel | ||||||
H:02 | 3870 m | 0:36:37 | 9'27" | 3. (24) | ||
07.04.2019 - VK Sprint - Tessenderlo | ||||||
HMC | 2440 m | 0:22:14 | 9'06" | 17. (24) | ||
06.04.2019 - O series KEMPEN 3 - MOL | ||||||
H:02 | 2940 m | 0:40:26 | 13'45" | 7. (13) | ||
31.03.2019 - Bobbejaanland Mixed Relay - Bobbejaanland | ||||||
4 | 3790 m | 13:49:43 | 218'20" | 99. (120) | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
H65 | 1300 m | 0:22:15 | 17'06" | 12. (21) | ||
24.02.2019 - Stadspark (tvv Ploegen) - Turnhout | ||||||
H:04 | 4710 m | 0:46:02 | 9'46" | 10. (17) | ||
17.02.2019 - Nationale 1 LD - Schönefeld | ||||||
H65 | 4500 m | 50 m | 0:48:02 | 10'40" | 5. (16) | |
15.02.2019 - Regional - Kolenspoor - Genk | ||||||
H:03 | 3110 m | 0:41:01 | 13'11" | 2. (8) | ||
09.02.2019 - Deux jours du Hainaut - Premier jour du Hainaut - Baudour | ||||||
H:bleu | 3600 m | 1:08:34 | 19'02" | 2. (9) | ||
01.02.2019 - Nacht OL Einderheide - Riethoven | ||||||
H:03 | 3100 m | 0:49:54 | 16'05" | 4. (9) | ||
20.01.2019 - Kepkensberg - Ham | ||||||
H:04 | 4030 m | 0:49:13 | 12'12" | 11. (28) | ||
18.01.2019 - Avondcriterium Desselse Heide - Witgoor - DESSEL | ||||||
H:03 | 3410 m | 1:19:02 | 23'10" | 4. (13) | ||
06.01.2019 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | ||||||
H:05 | 4690 m | 1:00:49 | 12'58" | 11. (23) | ||
04.01.2019 - AvondOL Kesselse Heide - Kesselse Heide | ||||||
H:03 | 3200 m | 0:38:35 | 12'03" | 2. (15) | ||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | ||||||
SD | 4380 m | 0:51:17 | 11'42" | 5. (24) | ||
26.12.2018 - Daginschrijving Sylvester 2018 -Day 1 - Maasmechelen | ||||||
SD | 4400 m | 65 m | 0:54:09 | 12'18" | 5. (21) | |
02.12.2018 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo-Sanicol | ||||||
H:05 | 4220 m | 0:47:19 | 11'12" | 12. (27) | ||
25.11.2018 - Wintercriterium NMBS-kampioenschap - Kattenbos | ||||||
H:05 | 4500 m | 0:59:13 | 13'09" | 11. (29) | ||
22.11.2018 - Militair Regelmatigheidscriterium - REGULARITE ZONHOVEN - ZONHOVEN | ||||||
05 | 5300 m | 1:17:19 | 14'35" | 16. (31) | ||
18.11.2018 - Wintercriterium Keiheuvel - BALEN | ||||||
H:05 | 4740 m | 1:01:16 | 12'55" | 13. (33) | ||
15.11.2018 - Avond-O Genk-Sportcentrum - Genk | ||||||
H:03 | 3330 m | 0:38:12 | 11'28" | 1. (8) | ||
12.08.2018 - Hoevenzavel - Genk | ||||||
H:04 | 3530 m | 0:36:57 | 10'28" | 10. (21) | ||
01.07.2018 - ASOM - City Race - Ieper | ||||||
M ULTRAVET | 4830 m | 0:55:21 | 11'27" | 21. (48) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 2 - Kortrijk | ||||||
M ULTRAVET | 2220 m | 0:22:26 | 10'06" | 17. (45) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 1 WRE - Kortrijk | ||||||
M ULTRAVET | 2150 m | 0:24:30 | 11'23" | 27. (47) | ||
29.06.2018 - ASOM Training - Zonnebeke | ||||||
H:02 | 2580 m | 0:28:56 | 11'12" | 15. (32) | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | ||||||
H. Masters C | 2400 m | 0:24:36 | 10'15" | 16. (21) | ||
17.06.2018 - Challenge Jean-Damien Schenkelaars - Terril de la Batterie | ||||||
H:Rouge | 3800 m | 190 m | 0:52:52 | 13'54" | 8. (36) | |
13.06.2018 - Lenteloop - RULHEYDE | ||||||
H:03 | 3100 m | 0:47:51 | 15'26" | 6. (16) | ||
10.06.2018 - NK relay - daginschrijving - Zwarte horst | ||||||
SD | 3800 m | 0:55:17 | 14'32" | 15. (43) | ||
03.06.2018 - Diest - Diest | ||||||
H:05 | 3700 m | 1:07:33 | 18'15" | 18. (25) | ||
23.05.2018 - World Orienteering Day - Tessenderlo | ||||||
H:04 | 2940 m | 0:33:31 | 11'24" | 7. (18) | ||
16.05.2018 - Lenteloop Campus Vesta - Emblem | ||||||
H:03 | 2900 m | 0:35:50 | 12'21" | 3. (15) | ||
06.05.2018 - Nationale Sprint Mons - Mons | ||||||
H65 | 2500 m | 0:31:48 | 12'43" | 5. (13) | ||
01.05.2018 - Vlaams kampioenschap Sprint - WESTERLO | ||||||
H. Masters C | 2000 m | 0:19:11 | 9'35" | 17. (28) | ||
25.04.2018 - Lenteloop Dommelhof-Pelter Rally - Neerpelt | ||||||
H:03 | 3450 m | 0:40:31 | 11'44" | 5. (25) | ||
22.04.2018 - Régionale La Julienne - La Julienne | ||||||
H:Noir court | 3200 m | 170 m | 0:48:20 | 15'06" | 1. (15) | |
19.04.2018 - MdBn 1C/1Gr - Leopoldsburg | ||||||
6 | 4500 m | 1:01:50 | 13'44" | 7. (40) | ||
15.04.2018 - FRSO Middle - St.Vith Volmersberg | ||||||
H. Masters C | 3300 m | 100 m | 0:41:42 | 12'38" | 6. (16) | |
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:05 | 3960 m | 0:46:06 | 11'38" | 7. (22) | ||
29.03.2018 - Challenge Autmans 2018 - EUPEN Schönefeld | ||||||
OPEN | 5800 m | 110 m | NCL | |||
25.03.2018 - Nationale ABSO - Esneux-Sud | ||||||
H65 | 3800 m | 130 m | 0:46:00 | 12'06" | 13. (25) | |
22.03.2018 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - LEOPOLDSBURG | ||||||
6 | 4200 m | 0:52:55 | 12'35" | 3. (41) | ||
04.03.2018 - Nationale LD Challenge Oosterlynck - Lac des Vieilles Forges | ||||||
H65 | 5000 m | 110 m | 0:56:58 | 11'23" | 5. (20) | |
25.02.2018 - BK Middle - Hooggoed - Aalter | ||||||
H65 | 4310 m | 1:04:15 | 14'54" | 11. (14) | ||
24.02.2018 - Vagevuurbos - Beernem | ||||||
H:01 | 0:51:57 | 12. (20) | ||||
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | ||||||
H:05 | 4400 m | 0:46:46 | 10'37" | 5. (25) | ||
04.02.2018 - Hertberg - Herselt | ||||||
H:05 | 4100 m | 0:49:00 | 11'57" | 4. (17) | ||
03.02.2018 - Clubkampioenschap 2018 - ZILVERMEER - MOL | ||||||
H. Masters C | 0:46:19 | 8. (10) | ||||
14.01.2018 - Wintercriterium Koersel 't Fonteintje - KOERSEL | ||||||
H:05 | 4200 m | 0:46:23 | 11'02" | 7. (34) | ||
07.01.2018 - Ploegenwedstrijd - Gerhagen | ||||||
H:05 | 4200 m | 0:47:29 | 11'18" | 7. (29) | ||
05.01.2018 - JENEVERCROSS - KESSELSE HEIDE | ||||||
H:03 | 3200 m | 0:30:48 | 9'37" | 2. (14) | ||
03.12.2017 - Sinterklaascross - Leopoldsburg | ||||||
H:05 | 4500 m | 0:59:07 | 13'08" | 5. (19) | ||
24.11.2017 - Kepkensberg Avondwedstrijd - Ham | ||||||
H:03 | 3350 m | 0:52:11 | 15'34" | 3. (14) | ||
23.11.2017 - REGULARITE ZONHOVEN - ZONHOVEN | ||||||
5 | 5300 m | 0:58:51 | 11'06" | 7. (31) | ||
19.11.2017 - Herfstwisselbeker - Maasmechelen | ||||||
H:05 | 4300 m | 1:22:19 | 19'08" | 9. (18) | ||
17.11.2017 - Avond-O Prinsenpark - Prinsenpark | ||||||
H:03 | 3100 m | 0:42:36 | 13'44" | 2. (15) | ||
12.11.2017 - Wintercriterium - Kolisbos | ||||||
H:05 | 4010 m | 0:41:31 | 10'21" | 4. (15) | ||
14.10.2017 - Kampioenschap NMBS - Lommel | ||||||
H:07 | 3200 m | 0:32:41 | 10'12" | 2. (7) | ||
08.10.2017 - Sprint 2 - Stade Fallon | ||||||
H:02 | 2200 m | 50 m | 0:28:41 | 13'02" | 35. (49) | |
08.10.2017 - Championnat FRSO Sprint - RVOS Sprint Meisterschaft - Alma - Louvain-en-Woluwe | ||||||
H. Masters C | 1500 m | 0:26:51 | 17'53" | 5. (18) | ||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | ||||||
SD | 4490 m | 35 m | 1:06:05 | 14'43" | 18. (34) | |
21.09.2017 - Challenge Autmans 2017 - Elsenborn | ||||||
OPEN | 6400 m | 60 m | 1:28:11 | 13'46" | 32. (86) | |
10.09.2017 - BK aflossing - daginschrijving - | ||||||
H:02 | 4100 m | 1:09:34 | 16'58" | 9. (18) | ||
27.08.2017 - BM Interclubs - Hinter den Sandgruben | ||||||
SD | 4490 m | 100 m | 1:02:48 | 13'59" | 11. (23) | |
20.08.2017 - Challenge Wagener - Rodt | ||||||
H:SD | 4100 m | 70 m | 0:53:17 | 12'59" | 5. (16) | |
15.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-Oost | ||||||
H65 | 3880 m | 0:57:45 | 14'53" | 12. (23) | ||
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West | ||||||
H65 | 3820 m | 0:49:12 | 12'52" | 15. (24) | ||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | ||||||
H65 | 3310 m | 0:33:12 | 10'01" | 12. (24) | ||
12.08.2017 - 4 Days of Flanders - Kolenspoor | ||||||
H65 | 3340 m | 0:51:50 | 15'31" | 13. (23) | ||
16.07.2017 - Thuisblijverscross - Gielsbos | ||||||
H:04 | 4200 m | 0:46:04 | 10'58" | -- (34) | ||
09.07.2017 - HTC O-Run - Eindhoven | ||||||
H:03 | 4400 m | 0:43:18 | 9'50" | 11. (24) | ||
18.06.2017 - Balendijk - Lommel | ||||||
H:05 | 4710 m | 0:59:54 | 12'43" | 2. (26) | ||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | ||||||
H65 | 5300 m | 0:55:41 | 10'30" | 9. (44) | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | ||||||
H65 | 4800 m | 0:48:16 | 10'03" | 8. (45) | ||
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN | ||||||
H65 | 3300 m | 0:33:46 | 10'13" | 11. (45) | ||
24.05.2017 - Lenteloop Schoterse bossen World Orienteering Day - Tessenderlo | ||||||
H:03 | 3190 m | 0:42:56 | 13'27" | 3. (25) | ||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | ||||||
H65 | 2200 m | 0:23:42 | 10'46" | 6. (17) | ||
17.05.2017 - Lenteloop - Banneuxwijk - Hasselt | ||||||
H:02 | 5000 m | 0:55:28 | 11'05" | 16. (27) | ||
10.05.2017 - Memorial Jacky Sallaerts - Lenteloop - MOL ZILVERMEER | ||||||
H:07 | 3200 m | 0:29:43 | 9'17" | -- (10) | ||
07.05.2017 - Nationale sprint - Geel | ||||||
H65 | 3380 m | 0:24:59 | 7'23" | 9. (17) | ||
30.04.2017 - Moyenne distance urbaine - Ciney | ||||||
H:03 | 4500 m | 0:44:33 | 9'53" | 1. (32) | ||
25.04.2017 - LenteLoop - Ham Centrum | ||||||
H:02 | 4310 m | 0:47:17 | 10'58" | 15. (38) | ||
02.04.2017 - Régionale Interland - Herbeumont | ||||||
H:Rouge court | 4400 m | 95 m | 1:13:54 | 16'47" | 8. (16) | |
01.04.2017 - Entrainement Interland - Grandvoir | ||||||
H:3.Rouge | 3600 m | 120 m | 0:35:22 | 9'49" | 15. (39) | |
29.03.2017 - Training - Arendonk | ||||||
H:01 | 3200 m | 0:33:08 | 10'21" | 11. (13) | ||
19.03.2017 - Regionaler - Elsenborn | ||||||
H:Rouge | 4540 m | 40 m | 0:49:53 | 10'59" | 3. (20) | |
24.02.2017 - Avondwedstrijd - Ham | ||||||
H:03 | 3430 m | 0:38:14 | 11'08" | 1. (12) | ||
19.02.2017 - Championnat BEL Middle Distance - Godinne | ||||||
H65 | 3200 m | 90 m | 0:47:17 | 14'46" | 18. (26) | |
12.02.2017 - Valentijn wintercriterium - KOERSEL | ||||||
H:04 | 5100 m | 0:49:54 | 9'47" | 17. (34) | ||
10.02.2017 - Nacht OL - Vlierden | ||||||
H:03 | 3500 m | 0:39:57 | 11'24" | 2. (7) | ||
05.02.2017 - VK MD Geneberg - Ham | ||||||
H. Masters C | 3660 m | 0:40:40 | 11'06" | 25. (31) | ||
28.01.2017 - Jeugdtraining Kristoffelheem - OOSTHAM | ||||||
H:01 | 800 m | 0:35:18 | 44'07" | 6. (16) | ||
22.01.2017 - Regionale Gerhees - Ham | ||||||
H:04 | 5590 m | 0:59:57 | 10'43" | 15. (39) | ||
20.01.2017 - Avond Genk-Sportcentrum - Genk | ||||||
H:03 | 3500 m | 0:45:13 | 12'55" | 3. (12) | ||
08.01.2017 - Wintercriterium - Kamp Grobbendonk | ||||||
H:04 | 5400 m | 0:50:05 | 9'16" | 15. (36) | ||
06.01.2017 - Nachtcriterium - Kesselse Heide | ||||||
H:03 | 3100 m | 0:34:05 | 10'59" | 5. (12) | ||
09.12.2016 - Avondcriterium Willekensberg - LUMMEN | ||||||
H:03 | 3300 m | 0:36:57 | 11'11" | 1. (8) | ||
04.12.2016 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:05 | 3800 m | 0:35:46 | 9'24" | 4. (26) | ||
24.11.2016 - Wisselbeker Comd Prov Limburg - Zonhoven | ||||||
5 | 5500 m | 1:00:01 | 10'54" | 6. (29) | ||
19.11.2016 - NMBS kampioenschap - Gerhees | ||||||
H:05 | 5570 m | 1:04:22 | 11'33" | 9. (16) | ||
18.11.2016 - Avondwedstrijd - Kepkensberg | ||||||
H:03 | 3050 m | 0:42:53 | 14'03" | 2. (11) | ||
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | ||||||
H65 | 4200 m | 1:27:10 | 20'45" | 7. (15) | ||
15.09.2016 - REGELMATIGHEIDSCRITERIUM - KOERSEL | ||||||
H:06 | 5100 m | 1:02:48 | 12'18" | 3. (13) | ||
06.09.2016 - Challenge régularité - Marche en Famenne | ||||||
H:05 | 5600 m | 0:53:44 | 9'35" | 2. (11) | ||
04.09.2016 - Champ. Belgique Longue Distance - Montenau | ||||||
H65 | 4870 m | 0:58:14 | 11'57" | 8. (22) | ||
28.08.2016 - City-O Leuven - Leuven | ||||||
H:04 | 3030 m | 0:36:55 | 12'11" | 2. (19) | ||
21.08.2016 - Regionale Hoge Vijvers - De Wauwers - ARENDONK | ||||||
H:04 | 5400 m | 1:10:32 | 13'03" | 15. (26) | ||
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | ||||||
H65 | 5000 m | 120 m | 1:16:33 | 15'18" | 3. (19) | |
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | ||||||
H65 | 3600 m | 85 m | 0:44:24 | 12'20" | 4. (19) | |
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | ||||||
H65 | 3800 m | 65 m | 0:50:06 | 13'11" | 6. (18) | |
07.08.2016 - Thuisblijverscross - Marienborgh | ||||||
H:03 | 3900 m | 0:43:59 | 11'16" | 4. (39) | ||
30.07.2016 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 5300 m | 1:03:42 | 12'01" | 26. (56) | ||
19.06.2016 - NK Sprint 2016 - TU/e | ||||||
H:06 | 4000 m | 0:55:11 | 13'47" | 20. (27) | ||
12.06.2016 - Regionale Zillebos - Melberg - GENK | ||||||
H:05 | 4800 m | 0:55:38 | 11'35" | 5. (25) | ||
05.06.2016 - City-O Hasselt-Banneuxwijk - Hasselt | ||||||
H:04 | 4100 m | 0:39:32 | 9'38" | 7. (21) | ||
29.05.2016 - Championnat de Belgique de sprint - Flémalle | ||||||
H65 | 2400 m | 35 m | 0:23:02 | 9'35" | 5. (17) | |
25.05.2016 - Lenteloop Engstraat - Meerhout | ||||||
H:02 | 4020 m | 0:44:35 | 11'05" | 14. (33) | ||
22.05.2016 - Régionale /Parc. - Durbuy | ||||||
H:02 | 4200 m | 0:53:39 | 12'46" | 6. (12) | ||
18.05.2016 - Lenteloop "Emblem" - Ranst | ||||||
H:02 | 4400 m | 0:50:12 | 11'24" | 10. (22) | ||
16.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Herbeumont | ||||||
H65 | 3500 m | 215 m | 0:52:23 | 14'58" | 19. (48) | |
15.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing - Les Fossés | ||||||
H65 | 3000 m | 50 m | 0:28:10 | 9'23" | 6. (48) | |
14.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing | ||||||
H65 | 4100 m | 145 m | 0:47:18 | 11'32" | 20. (48) | |
01.05.2016 - Nationale - Sprint - Waimes | ||||||
Short Easy | 2100 m | NCL | ||||
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen | ||||||
H. Masters C | 2100 m | 0:20:17 | 9'39" | 12. (22) | ||
20.04.2016 - Lenteloop - Balendijk | ||||||
H:02 | 4530 m | 0:44:26 | 9'48" | 12. (37) | ||
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | ||||||
H65 | 3550 m | 0:42:52 | 12'04" | 12. (27) | ||
28.03.2016 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:05 | 3890 m | 0:42:52 | 11'01" | 2. (23) | ||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | ||||||
H65 | 2790 m | NCL | ||||
13.03.2016 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:05 | 4000 m | 0:36:18 | 9'04" | 1. (18) | ||
04.03.2016 - VK Avond - Prinsenpark | ||||||
H. Masters C | 3200 m | 0:56:41 | 17'42" | 8. (9) | ||
28.02.2016 - 1e Nat De Roeler - | ||||||
H65 | 5500 m | 0:55:00 | 10'00" | 11. (28) | ||
26.02.2016 - Ijzeren paal - | ||||||
H:03 | 3300 m | 0:33:27 | 10'08" | 1. (11) | ||
21.02.2016 - Wintercriterium - Brasschaat | ||||||
H:05 | 4400 m | 0:49:14 | 11'11" | 9. (30) | ||
20.02.2016 - Spring Cup n°2 - 2016 - Esneux | ||||||
H:Rouge | 4200 m | 140 m | 0:51:03 | 12'09" | 3. (15) | |
12.02.2016 - KOVZ Nacht - De Grote Cirkel | ||||||
H:03 | 3600 m | 1:12:42 | 20'11" | 4. (14) | ||
07.02.2016 - Spring Cup manche 1 - Gileppe | ||||||
H:Noir moyen | 4400 m | 200 m | 0:50:49 | 11'32" | 5. (16) | |
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | ||||||
SD | 4870 m | 0:49:52 | 10'14" | 15. (40) | ||
10.01.2016 - Course Régionale d'hiver à Elsenborn - Elsenborn | ||||||
H:Noir Moyen | 5900 m | 50 m | 1:12:22 | 12'15" | 41. (62) | |
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | ||||||
H60 | 4300 m | 0:44:17 | 10'17" | 14. (25) | ||
27.12.2015 - Sylvester 2015 - Ossendrecht | ||||||
H60 | 4400 m | 0:43:18 | 9'50" | 9. (27) | ||
06.12.2015 - Sinterklaascross - Kam Beverlo | ||||||
H:04 | 6600 m | 1:00:52 | 9'13" | 15. (48) | ||
27.11.2015 - Avond Kepkensberg - Ham | ||||||
H:03 | 3420 m | 0:50:33 | 14'46" | -- (16) | ||
15.11.2015 - Ploegenwedstrijd - Gerhees | ||||||
H:04 | 5200 m | 0:56:26 | 10'51" | 10. (24) | ||
13.11.2015 - Herfstwisselbeker - daginschrijving - Sanicol | ||||||
H:02 | 3300 m | 0:30:17 | 9'10" | 1. (7) | ||
11.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Groenendael | ||||||
H:04 | 3700 m | 105 m | 0:38:56 | 10'31" | 7. (43) | |
28.10.2015 - Criterium regulariteit - Sonnisheide | ||||||
H:05 | 5700 m | 0:56:35 | 9'55" | 3. (18) | ||
18.10.2015 - Klompen OL - Oostappense heide | ||||||
H:05 | 4300 m | 0:46:57 | 10'55" | 5. (19) | ||
16.10.2015 - Memorial Jacky Sallaerts - Mazy | ||||||
H:06 | 4700 m | 0:44:10 | 9'23" | 2. (13) | ||
04.10.2015 - City-O Aarschor - Aarschot | ||||||
H:04 | 5700 m | 60 m | 0:50:36 | 8'52" | 12. (33) | |
30.09.2015 - SVS BRASEL DESSEL - BRASEL | ||||||
H:04 | 5000 m | 0:49:08 | 9'49" | 8. (16) | ||
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | ||||||
H60 | 6300 m | 1:09:58 | 11'06" | 9. (16) | ||
06.09.2015 - City-O - Antwerpen centrum | ||||||
M. Superveteran | 5800 m | 0:50:10 | 8'38" | 18. (41) | ||
05.09.2015 - Sprint 1 - Luchtbal Zuid | ||||||
M. Superveteran | 2600 m | 0:22:45 | 8'45" | 23. (35) | ||
05.09.2015 - Sprint 2 - Luchtbal Noord | ||||||
M. Superveteran | 2100 m | 0:18:02 | 8'35" | 19. (35) | ||
30.08.2015 - Belgian Championship Middle Distance - Rechtervenn | ||||||
H60 | 3830 m | 100 m | 0:52:39 | 13'44" | 15. (26) | |
29.08.2015 - IK2015 - WOLFSBUSCH | ||||||
H60 | 4760 m | 155 m | 0:49:41 | 10'26" | 3. (19) | |
23.08.2015 - Regionale - Hertberg - Hertberg | ||||||
H:04 | 5740 m | 1:00:04 | 10'27" | 9. (37) | ||
23.06.2015 - Engstraat - Meerhout | ||||||
H:02 | 4950 m | 0:49:08 | 9'55" | 16. (46) | ||
21.06.2015 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
H60 | 4850 m | 205 m | 1:09:55 | 14'24" | 12. (27) | |
14.06.2015 - Nationale sprint - | ||||||
H60 | 2200 m | 0:23:36 | 10'43" | 12. (17) | ||
13.06.2015 - Mol Heidehuizen - | ||||||
H:02 | 4600 m | 1:03:39 | 13'50" | 6. (15) | ||
03.06.2015 - Lenteloop Lommel sportvelden - LOMMEL | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:43:49 | 9'31" | 8. (33) | ||
31.05.2015 - Brugge - Brugge Sunday | ||||||
H. Masters C | 5520 m | 0:47:45 | 8'39" | 7. (38) | ||
30.05.2015 - Brugge Koude Keuken PM - De koude keuken - PM | ||||||
H. Masters C | 2900 m | 0:22:15 | 7'40" | 7. (28) | ||
30.05.2015 - Brugge Olympiapark - L'Hermitage - AM - Olympiapark - Hermitage -AM | ||||||
H. Masters C | 2490 m | 0:28:12 | 11'19" | 12. (27) | ||
27.05.2015 - Lenteloop Kessel-Lo - Kessel-Lo | ||||||
H:02 | 4400 m | 0:36:01 | 8'11" | 8. (27) | ||
20.05.2015 - Lenteloop "Diest" - Diest | ||||||
H:02 | 4900 m | 1:02:34 | 12'46" | 19. (42) | ||
17.05.2015 - Zwarte Bergen (NC3) - Zwarte Bergen | ||||||
H:04 | 4700 m | 1:13:57 | 15'44" | 37. (50) | ||
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren | ||||||
H60 | 2100 m | 0:14:35 | 6'56" | 7. (20) | ||
06.05.2015 - Lenteloop DE VOSSEMEREN - LOMMEL | ||||||
H:02 | 4700 m | 0:50:24 | 10'43" | 16. (43) | ||
03.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H60 | 4300 m | 60 m | 0:47:30 | 11'02" | 14. (43) | |
02.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H60 | 4100 m | 100 m | 0:41:18 | 10'04" | 8. (47) | |
01.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H60 | 5100 m | 150 m | 0:51:03 | 10'00" | 18. (49) | |
26.04.2015 - Ghent O-Event - VK Sprint Citadelpark | ||||||
H. Masters C | 1800 m | 0:16:38 | 9'14" | 4. (24) | ||
26.04.2015 - Ghent O-Event - Gent-Zuid | ||||||
H:05 | 3800 m | 0:34:45 | 9'08" | 3. (16) | ||
25.04.2015 - Ghent O-Event - De Sterre | ||||||
H:05 | 1800 m | 0:19:07 | 10'37" | 2. (8) | ||
25.04.2015 - Ghent O-Event - Schoonmeersen | ||||||
H:05 | 1800 m | 0:15:55 | 8'50" | 1. (9) | ||
22.04.2015 - Lenteloop - Ham | ||||||
H:01 | 4760 m | 0:44:31 | 9'21" | 46. (60) | ||
19.04.2015 - FRSO Middle - Schlierbach | ||||||
H. Masters C | 3360 m | 105 m | 0:34:11 | 10'10" | 7. (26) | |
18.04.2015 - Chpt FRSO Longues distances - Bertogne | ||||||
H60 | 4710 m | 200 m | 1:06:02 | 14'01" | 4. (18) | |
29.03.2015 - BK Aflossing - Kasterlee | ||||||
H. Masters C | 3800 m | 0:40:37 | 10'41" | 9. (17) | ||
08.03.2015 - Nationale 2 - Zonhoven | ||||||
H60 | 6140 m | 0:57:31 | 9'22" | 16. (31) | ||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | ||||||
H60 | 5050 m | 150 m | 0:56:27 | 11'10" | 14. (32) | |
01.02.2015 - Regionale - Ham | ||||||
H:05 | 5080 m | 0:52:32 | 10'20" | -- (29) | ||
21.01.2015 - SVS Hoge Rielen - | ||||||
7 | 6000 m | 0:52:28 | 8'44" | -- (35) | ||
28.12.2014 - Sylvester5-2014 - Weyervlakte | ||||||
H60 | 4600 m | 0:57:00 | 12'23" | 15. (28) | ||
27.12.2014 - Sylvester5-2014 - Witte Bergen | ||||||
H60 | 4900 m | 0:57:41 | 11'46" | 12. (32) | ||
26.12.2014 - Sylvester5-2014 - Brouwhuisseheide | ||||||
H60 | 4500 m | 0:39:00 | 8'40" | 11. (29) | ||
12.12.2014 - Nightorientation Thomas More - Turnhout | ||||||
H:02 | 4700 m | 0:52:48 | 11'14" | 8. (47) | ||
11.12.2014 - Criterium Regulariteit - Leopoldsburg | ||||||
H:05 | 6000 m | 0:55:22 | 9'13" | 5. (32) | ||
07.12.2014 - Triple Sprint Saint Nicolas - Fléron 2 + 3 | ||||||
H. Masters C | 3900 m | 0:35:18 | 9'03" | 11. (17) | ||
07.12.2014 - Triple Sprint Saint Nicolas - Fléron 1 | ||||||
H. Masters C | 1900 m | 0:23:38 | 12'26" | 10. (16) | ||
30.11.2014 - Wintercriterium - Ravels Noord | ||||||
H:04 | 5610 m | 0:53:16 | 9'29" | 16. (36) | ||
27.11.2014 - Wisselbeker Comd Prov Limburg - Hengelhoef | ||||||
H:05 | 6100 m | 1:16:33 | 12'32" | 23. (37) | ||
11.11.2014 - Wintercriterium ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:52:37 | 9'23" | 10. (41) | ||
26.10.2014 - relais Sprint - Jodoigne | ||||||
H. Open | 2900 m | 0:32:05 | 11'03" | 25. (36) | ||
26.10.2014 - Championnat FRSO de sprint - Jodoigne | ||||||
H. Masters C | 2200 m | 0:24:00 | 10'54" | 8. (16) | ||
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
H60 | 4160 m | 0:37:03 | 8'54" | 17. (30) | ||
17.10.2014 - Criterium Regulariteit - Zillebos Mellberg | ||||||
H:05 | 5600 m | 1:03:25 | 11'19" | 7. (27) | ||
12.10.2014 - BK Clubaflossing - Dilsenerbos | ||||||
Clubaflossing | 4400 m | 0:47:58 | 10'54" | 12. (39) | ||
01.10.2014 - Regionale /Oml. - Balen Hulsen | ||||||
H:05 | 5800 m | 0:56:44 | 9'46" | 9. (18) | ||
21.09.2014 - Brussels O-meeting - Brussels City | ||||||
H60 | 4800 m | 0:38:50 | 8'05" | 14. (23) | ||
14.09.2014 - Championnat de Belgique Longue Distance - Kampioenschap van België Lange Afstand - Chiny sur Semois | ||||||
H60 | 5070 m | 100 m | 1:06:02 | 13'01" | 17. (29) | |
07.09.2014 - Inscriptions sur place - Baraque Fraiture | ||||||
H:02 | 4100 m | 115 m | 0:50:43 | 12'22" | 3. (13) | |
04.09.2014 - Criterium Régularité - Marenne | ||||||
H:04 | 6600 m | 120 m | NCL | |||
31.08.2014 - Leuven - Leuven | ||||||
H:04 | 4090 m | 0:40:20 | 9'51" | 4. (30) | ||
17.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H60 | 4330 m | 60 m | 0:43:10 | 9'58" | 10. (30) | |
16.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H60 | 3670 m | 0:47:00 | 12'48" | 25. (31) | ||
15.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H60 | 4930 m | 1:03:22 | 12'51" | 19. (30) | ||
10.08.2014 - Thuisblijverscross - Te Boelaer & Boekenbergpark | ||||||
H:02 | 5670 m | 1:12:49 | 12'50" | 31. (45) | ||
06.07.2014 - HTC O-Run - Eindhoven | ||||||
H:03 | 7000 m | NCL | ||||
29.06.2014 - Estivale FRSO - Ferrières | ||||||
H:04 | 5700 m | 185 m | 1:16:39 | 13'26" | 7. (24) | |
25.06.2014 - Lenteloop PULDERBOS - Zandhoven | ||||||
H:02 | 5200 m | 0:51:15 | 9'51" | 10. (29) | ||
22.06.2014 - Stads-O te Hasselt - Hasselt | ||||||
H:04 | 3900 m | NCL | ||||
15.06.2014 - CITY-O HERENTALS - HERENTALS | ||||||
H:02 | 5800 m | 0:51:07 | 8'48" | 14. (46) | ||
01.06.2014 - Vlaams kampioenschap SPRINT - GENK CITY ZUID | ||||||
H. Masters C | 2200 m | 0:22:17 | 10'07" | 7. (18) | ||
14.05.2014 - De Schorre - Boom | ||||||
H:02 | 4700 m | 0:52:19 | 11'07" | 2. (17) | ||
07.05.2014 - Challenge Autmans 2014 - Eupen | ||||||
OPEN | 6400 m | 1:15:33 | 11'16" | 82. (119) | ||
04.05.2014 - Ghent O-Event - Gent-centrum | ||||||
H:03 | 2270 m | 0:17:10 | 7'33" | 3. (8) | ||
04.05.2014 - Ghent O-Event - Technologiepark | ||||||
H:03 | 2210 m | 0:20:20 | 9'12" | 4. (11) | ||
03.05.2014 - Ghent O-Event - Rozenbroeken West | ||||||
H:03 | 2370 m | 0:22:56 | 9'40" | 3. (7) | ||
03.05.2014 - Ghent O-Event - Rozenbroeken Oost | ||||||
H:03 | 2040 m | 0:20:42 | 10'08" | 2. (8) | ||
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | ||||||
H60 | 5000 m | 0:47:34 | 9'30" | 10. (29) | ||
23.04.2014 - Lenteloop "Genk" - Genk | ||||||
H:02 | 4100 m | 0:38:12 | 9'19" | 9. (24) | ||
21.04.2014 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 5260 m | NCL | ||||
06.04.2014 - Regionaler Sommerlauf - Vielsalm | ||||||
H:04 | 6100 m | 160 m | 1:18:21 | 12'50" | 14. (34) | |
23.03.2014 - Nationaler LD Oosterlynck - St.Vith-Dreihütten | ||||||
H60 | 5630 m | 130 m | 0:53:18 | 9'28" | 14. (25) | |
16.03.2014 - Estival FRSO- Manche 1 - Heyd - Wéris | ||||||
H:04 | 4900 m | 220 m | 1:02:06 | 12'40" | 8. (32) | |
15.03.2014 - Relais Sprint FRSO - Rome - Durbuy | ||||||
2400 m | 1:24:41 | 35'17" | 25. (43) | |||
09.03.2014 - VK middel - Sledderlo | ||||||
Short Difficult | 4300 m | 0:41:12 | 9'34" | 2. (26) | ||
23.02.2014 - Nationale 1 / 2014 - Saanhoeve | ||||||
H60 | 5200 m | 100 m | 0:50:54 | 9'47" | 6. (28) | |
16.02.2014 - Valentijn wintercriterium - Balen - Keiheuvel | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:57:55 | 10'09" | 17. (45) | ||
09.02.2014 - Régionale d'hiver - Marchin | ||||||
H:04 | 5300 m | 160 m | 1:03:25 | 11'57" | 9. (36) | |
02.02.2014 - Den Heuvel - Den Heuvel | ||||||
H:04 | 5840 m | 0:49:31 | 8'28" | 13. (49) | ||
30.01.2014 - Criterium Régularité 2014 - Erezée | ||||||
H:06 | 5300 m | 0:45:38 | 8'36" | 4. (15) | ||
26.01.2014 - Regionale "Gerhagen" - Tessendelo | ||||||
H:04 | 5000 m | 1:10:03 | 14'00" | 31. (46) | ||
19.01.2014 - Wintercriterium 't Fonteintje - Koersel | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:58:18 | 10'13" | 12. (54) | ||
22.12.2013 - Course de Noël - Kerstloop - Dolhain | ||||||
1 | 7300 m | 1:08:11 | 9'20" | 18. (35) | ||
18.12.2013 - Nacht Thomas Moore - Turnhout | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:51:02 | 11'05" | 11. (25) | ||
01.12.2013 - Sinterklaascross 'Kamp van Beverlo' - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 5900 m | 0:56:12 | 9'31" | 20. (48) | ||
28.11.2013 - Wisselbeker Commandant Provincie Limburg - Zonhoven | ||||||
H:05 | 6000 m | 1:03:03 | 10'30" | 7. (26) | ||
13.11.2013 - SVS 'Bos van Hees' - Schaffen | ||||||
H:06 | 5360 m | 0:52:56 | 9'52" | 8. (17) | ||
10.11.2013 - Wintercriterium - Galbergen | ||||||
H:04 | 5580 m | 0:49:08 | 8'48" | 5. (25) | ||
27.10.2013 - Wintercriterium Spiekelspade - Hechtel | ||||||
H:04 | 5800 m | 1:00:28 | 10'25" | 12. (29) | ||
24.10.2013 - Regelsmatigheid criterium - Helchterenbos | ||||||
4 | 6100 m | 0:54:17 | 8'53" | 25. (90) | ||
12.10.2013 - Regionale Ossendrecht - Ossendrecht | ||||||
H:02 | 4200 m | 0:43:54 | 10'27" | 2. (12) | ||
29.09.2013 - BK aflossing - Helchteren | ||||||
H. Masters C | 0:38:32 | 8'33" | 2. (12) | |||
15.09.2013 - BK Lang - Kattenbos | ||||||
H60 | 6510 m | 0:56:32 | 8'41" | 11. (29) | ||
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | ||||||
H60 | 5100 m | 1:07:55 | 13'19" | 6. (27) | ||
18.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Rijksbos | ||||||
H60 | 6030 m | 1:13:19 | 12'09" | 12. (15) | ||
17.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Vlasmeer | ||||||
H60 | 5590 m | 0:56:02 | 10'01" | 8. (15) | ||
16.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Einderheide | ||||||
H60 | 4170 m | 0:49:13 | 11'48" | 7. (16) | ||
10.08.2013 - Wiet Special - Kasterlee | ||||||
H:01 | 12200 m | 2:12:18 | 10'50" | 45. (51) | ||
07.07.2013 - Pelter Rally - Dommelhof | ||||||
H:04 | 5590 m | 0:53:58 | 9'39" | 8. (42) | ||
30.06.2013 - Raid-O-Lux - Smuid | ||||||
H:03 | 8700 m | 340 m | 2:12:10 | 15'11" | 8. (31) | |
29.06.2013 - Raid O Lux - Chiny | ||||||
3 | 8100 m | 310 m | 2:02:29 | 15'07" | 14. (52) | |
23.06.2013 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
H60 | 4810 m | 125 m | 1:03:09 | 13'07" | 8. (26) | |
09.06.2013 - Nationale van Nederland (NC3) - Grote heide (zuid) | ||||||
H:04 | 4700 m | 0:47:17 | 10'03" | 7. (31) | ||
08.06.2013 - Fiets-OL - Oeterdal | ||||||
H:02 | 17900 m | 2:07:34 | 7'07" | 11. (13) | ||
05.06.2013 - Lenteloop ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:02 | 4400 m | 0:38:04 | 8'39" | 4. (48) | ||
02.06.2013 - Relais des clubs - Martelange | ||||||
OPEN | 0:36:18 | 10'40" | -- (33) | |||
01.06.2013 - Chpt FRSO de Moyenne distance - Citadelle de Montmédy | ||||||
H. Masters C | 2000 m | 90 m | 0:47:24 | 23'42" | 5. (22) | |
29.05.2013 - Lenteloop - de Basvelden | ||||||
H:01 | 5370 m | 0:34:26 | 6'24" | 34. (49) | ||
26.05.2013 - 3 daagse van Brabant - Oostelbeersche heide | ||||||
H60 | 5400 m | 0:54:10 | 10'01" | 2. (16) | ||
25.05.2013 - 3 daagse van Brabant - Straatsche heide | ||||||
H60 | 5100 m | 0:48:47 | 9'33" | 7. (18) | ||
24.05.2013 - 3 daagse van Brabant - RvS Kazerne | ||||||
H60 | 3800 m | 0:28:44 | 7'33" | 4. (11) | ||
12.05.2013 - BK Sprint - Vosselaar | ||||||
H60 | 2300 m | 40 m | 0:22:16 | 9'40" | 11. (22) | |
09.05.2013 - Regionaler Sommerlauf - Elsenborn | ||||||
H60 | 5000 m | 0:48:38 | 9'43" | 3. (9) | ||
05.05.2013 - Rik Thys - Diest | ||||||
H:03 | 5400 m | 2:15:40 | 25'07" | 20. (28) | ||
01.05.2013 - Stads-O - Stad Turnhout | ||||||
H:03 | 4200 m | 0:38:09 | 9'05" | 6. (22) | ||
25.04.2013 - Challenge AUTMANS - Plombières | ||||||
OPEN | 1:28:33 | 13'01" | 63. (136) | |||
07.04.2013 - BM Mitteldistanz - Vielsalm | ||||||
H60 | 4400 m | 195 m | 0:45:08 | 10'15" | 3. (32) | |
01.04.2013 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 5790 m | 0:50:04 | 8'38" | 15. (54) | ||
24.03.2013 - Course Nationale M.D. - Baudour | ||||||
H60 | 4000 m | 40 m | 0:41:23 | 10'20" | 8. (21) | |
17.03.2013 - Regionale Lilse Bergen - Lille | ||||||
H:01 | 0:49:54 | 44. (70) | ||||
03.03.2013 - Nationale 2 - Gerhees | ||||||
H60 | 5680 m | 1:05:25 | 11'31" | 22. (32) | ||
24.02.2013 - Nationale Pégase Felenne - Felenne | ||||||
H60 | 3900 m | 125 m | 0:49:54 | 12'47" | 8. (13) | |
03.02.2013 - WINTERCRITERIUM - WEELDE | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:48:56 | 8'35" | 13. (30) | ||
24.01.2013 - Challenge Comd Prov Hainaut - Ghlin | ||||||
H:05 | 5700 m | 0:48:20 | 8'28" | 2. (24) | ||
20.01.2013 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | ||||||
H:04 | 5500 m | NCL | ||||
30.12.2012 - Sylvester 2012 - Oirschotseheide | ||||||
H60 | 4000 m | 0:46:14 | 11'33" | 13. (30) | ||
29.12.2012 - Sylvester 2012 - Sonnisheide | ||||||
H60 | 3500 m | 0:34:00 | 9'42" | 14. (33) | ||
28.12.2012 - Sylvester 2012 - De Schrikkelberg | ||||||
H60 | 4010 m | 0:55:33 | 13'51" | 24. (31) | ||
27.12.2012 - Sylvester 2012 - De Lietteberg | ||||||
H60 | 4200 m | 0:36:19 | 8'38" | 10. (30) | ||
26.12.2012 - Sylvester 2012 - Solterheide | ||||||
H60 | 4300 m | 0:48:18 | 11'13" | 12. (30) | ||
23.12.2012 - Wintercriterium Molenheide-Poppel - Molenheide | ||||||
H:04 | 5300 m | 0:45:49 | 8'38" | 4. (21) | ||
02.12.2012 - Sinterklaascross - www.olomega.be | ||||||
H:04 | 6000 m | 0:49:57 | 8'19" | 12. (50) | ||
29.11.2012 - Wisselbeker Comd Prov Limburg - Hengelhoef | ||||||
H:04 | 6100 m | 0:53:53 | 8'50" | 16. (55) | ||
17.11.2012 - Halen-Kloosterberg MTB-O - Halen-Diest | ||||||
H:03 | 14500 m | 1:48:53 | 7'30" | -- (10) | ||
14.11.2012 - SVS Arenberg - Leuven | ||||||
H:06 | 5300 m | 0:49:28 | 9'19" | 14. (21) | ||
08.11.2012 - Mil Regelmatigheid - De Winner | ||||||
H:04 | 6100 m | 1:04:19 | 10'32" | 9. (42) | ||
28.10.2012 - VVO PLOEGENWEDSTRIJD - BALEN - KEIHEUVEL | ||||||
H:04 | 5100 m | 0:47:24 | 9'17" | 15. (44) | ||
02.09.2012 - Régionale GrandHan - Grandhan - Ecole | ||||||
H60 | 5200 m | 0:47:06 | 9'03" | 3. (13) | ||
26.08.2012 - Leuven oriënteert - Leuven | ||||||
H:03 | 5950 m | 0:56:01 | 9'24" | 13. (34) | ||
12.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Koersel Fonteintje | ||||||
H60 | 5500 m | 1:05:27 | 11'53" | 9. (34) | ||
11.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Grauwensteen | ||||||
H60 | 5600 m | 0:50:49 | 9'04" | 13. (36) | ||
10.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Helchterenbos | ||||||
H60 | 4600 m | 0:52:03 | 11'18" | 20. (35) | ||
15.07.2012 - Zomercross - Den Heuvel | ||||||
H:04 | 5890 m | 0:57:19 | 9'43" | 12. (41) | ||
17.06.2012 - Championnat FRSO de Sprint - Trois Tilleuls - Boitsfort | ||||||
H. Masters C | 2350 m | 23 m | NCL | |||
17.06.2012 - Sprint - Ten Reuken - Ten Reuken | ||||||
H:02 | 2390 m | NCL | ||||
06.06.2012 - Lenteloop Complex Zuid - Leopoldsburg | ||||||
H:02 | 4700 m | 0:36:43 | 7'48" | 4. (28) | ||
23.05.2012 - Lenteloop DON BOSCO fitometer - Hechtel | ||||||
H:02 | 4400 m | 0:44:52 | 10'11" | 23. (49) | ||
13.05.2012 - Namur - Citadelle et Corbeille - Namur - Citadelle et Corbeille | ||||||
H60 | 4060 m | 75 m | 0:41:44 | 10'16" | 2. (13) | |
29.04.2012 - Régionale d'été - Stoumont | ||||||
H60 | 4750 m | 145 m | 0:49:25 | 10'24" | 6. (12) | |
22.04.2012 - Régionale Habay-La-Neuve - Habay-La-Neuve | ||||||
H:06 | 4800 m | 60 m | 0:42:31 | 8'51" | 2. (22) | |
21.04.2012 - Championnat FRSO de Moyenne Distance - Montmedy | ||||||
H. Master C | 2200 m | 65 m | 0:36:23 | 16'32" | 10. (29) | |
15.04.2012 - Nationale MD Maasvallei - Maasmechelen | ||||||
H. Masters C | 3500 m | 80 m | 0:37:38 | 10'45" | 9. (36) | |
01.04.2012 - Sommerlauf - Gross und Klein Bohlscheid | ||||||
H60 | 5550 m | 170 m | 0:51:48 | 9'19" | 4. (12) | |
30.03.2012 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - Hechtelse Heide | ||||||
H:04 | 5900 m | 0:59:52 | 10'08" | 9. (66) | ||
25.03.2012 - Nationaler - Petit-Thier | ||||||
H60 | 4700 m | 120 m | NCL | |||
18.03.2012 - Nationale longue distance - La Hulpe | ||||||
H60 | 5200 m | 120 m | 0:44:32 | 8'33" | 8. (27) | |
11.03.2012 - Championnat Été Martelange - Martelange | ||||||
H60 | 4300 m | 210 m | 0:51:51 | 12'03" | 3. (9) | |
10.03.2012 - Sprint - Martelange | ||||||
LE | 3400 m | 0:33:27 | 9'50" | 14. (21) | ||
14.02.2012 - Training MIL - Libramont | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:50:59 | 9'06" | 2. (31) | ||
15.01.2012 - Hivernale FRSO - La Gileppe | ||||||
H:04 | 5900 m | 240 m | 0:51:42 | 8'45" | 3. (32) | |
08.01.2012 - Wintercriterium Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:48:40 | 8'32" | 12. (51) | ||
30.12.2011 - Sylvester 2011 - Ravels Zuid | ||||||
H60 | 4240 m | 0:40:26 | 9'32" | 8. (17) | ||
29.12.2011 - Sylvester 2011 - Boshoverheide | ||||||
H60 | 4000 m | 0:36:26 | 9'06" | 7. (21) | ||
28.12.2011 - Sylvester 2011 - Hechtelse Duinen | ||||||
H60 | 4300 m | 0:43:52 | 10'12" | 8. (23) | ||
27.12.2011 - Sylvester 2011 - Rodenberg | ||||||
H60 | 3100 m | 0:30:49 | 9'56" | 7. (21) | ||
11.12.2011 - Memorial Day Gielsbos - Gielsbos | ||||||
H:04 | 5500 m | 0:43:19 | 7'52" | 7. (38) | ||
24.11.2011 - Mil Comd Limburg - Zonhoven | ||||||
H:05 | 5000 m | 0:39:18 | 7'51" | 1. (25) | ||
12.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Groenendael | ||||||
H:04 | 5200 m | 110 m | 0:56:10 | 10'48" | 9. (35) | |
11.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Sprint - Auderghem - Tenreuken | ||||||
3 | 1780 m | 75 m | 0:20:28 | 11'29" | 15. (51) | |
11.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Les 3 Fontaines | ||||||
H:04 | 4030 m | 85 m | 0:35:32 | 8'49" | 5. (36) | |
18.09.2011 - Nationale Moyenne distance - Saint-Léger | ||||||
H. Masters C | 3480 m | 60 m | 0:41:26 | 11'54" | 8. (29) | |
17.09.2011 - Régionale Moyenne distance - Saint-Léger | ||||||
H:03 | 3270 m | 85 m | 0:32:27 | 9'55" | 1. (11) | |
04.09.2011 - BM Interclubs - Hasselbach | ||||||
H60 | 4200 m | 145 m | 0:44:14 | 10'31" | 5. (25) | |
19.06.2011 - FRSO régionale d'été - Medell | ||||||
H60 | 5390 m | 145 m | 0:47:13 | 8'45" | 3. (14) | |
29.05.2011 - BK Sprint Sint-Truiden - Stad Sint-Truiden | ||||||
H. Masters C | 2300 m | NCL | ||||
14.05.2011 - Sprint - Ville de Marche | ||||||
H. Masters C | 2500 m | 0:23:20 | 9'20" | 1. (5) | ||
04.05.2011 - Lenteloop PULDERBOS - ZANDHOVEN | ||||||
H:02 | 5500 m | 0:46:37 | 8'28" | 4. (26) | ||
10.04.2011 - Regionale De kimpel - Stad bilzen - Bilzen | ||||||
H:02 | 6200 m | 1:14:29 | 12'00" | 22. (36) | ||
27.03.2011 - Nationale de Stoumont - Stoumont | ||||||
H60 | 5000 m | 120 m | 0:49:35 | 9'54" | 5. (25) | |
20.03.2011 - Champ FRSO MD - HOCup 2011 - Matagne-la-Grande | ||||||
H. Masters C | 3100 m | 100 m | 0:46:40 | 15'03" | 9. (17) | |
18.03.2011 - Militaire regelmatigheid - Opglabbeek | ||||||
H:04 | 6200 m | 0:53:21 | 8'36" | 5. (61) | ||
17.02.2011 - Challenge Md Bn 1/3L - Le chêne à l'image | ||||||
H:04 | 5900 m | 1:06:33 | 11'16" | 14. (29) | ||
23.01.2011 - Brustem Vliegveld - Brustem | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:47:30 | 8'19" | 9. (65) | ||
16.01.2011 - Wintercriterium Spiekelspade - Hechtel | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:41:24 | 7'23" | 8. (55) | ||
08.01.2011 - Schootshei - | ||||||
H:04 | 5370 m | 110 m | 0:57:30 | 10'42" | 13. (43) | |
12.12.2010 - Régionale Hiver - Bon Secours | ||||||
H:03 | 6040 m | 1:11:54 | 11'54" | 18. (27) | ||
17.10.2010 - Championnat de Belgique Sprint - Eupen | ||||||
H. Masters B | 2500 m | 30 m | NCL | |||
10.10.2010 - Régionale - Erpent | ||||||
H55 | 6580 m | 145 m | 1:08:43 | 10'27" | 5. (14) | |
03.10.2010 - Championnat de Belgique Middle Distance - Lommel | ||||||
H. Masters B | 4900 m | 0:42:05 | 8'35" | 12. (51) | ||
29.08.2010 - Championnat de Belgique Longue Distance - Stoumont | ||||||
H55 | 5880 m | 225 m | 1:09:34 | 11'50" | 10. (22) | |
25.07.2010 - Challenge Wagener - Les parcours Individuels - Rodt | ||||||
16 | 6840 m | 170 m | 1:20:36 | 11'47" | 15. (22) | |
06.06.2010 - Régionale d'été Manche 5 - Bertrix | ||||||
H55 | 6200 m | 170 m | 1:03:44 | 10'17" | 3. (13) | |
09.05.2010 - Nationale 4 Longue Distance - Saint-Léger | ||||||
H55 | 6500 m | 185 m | 1:10:40 | 10'52" | 11. (24) | |
02.05.2010 - Championnat FRSO de Sprint - Hélécine | ||||||
H. Vétérans B | 2730 m | 0:24:10 | 8'51" | 3. (21) | ||
25.04.2010 - Nationale Longue Distance - Recht | ||||||
H55 | 5970 m | 175 m | 0:54:33 | 9'08" | 8. (25) | |
11.04.2010 - Régionale d'été - Elsenborn | ||||||
H55 | 6050 m | 60 m | 1:00:06 | 9'56" | 2. (22) | |
28.03.2010 - Régionale - Esneux | ||||||
H55 | 6800 m | 200 m | 1:10:47 | 10'25" | 7. (21) | |
24.01.2010 - Régionale Hivernale - Bourdon | ||||||
03 | 5700 m | 0:47:27 | 8'19" | 22. (57) | ||
06.12.2009 - Régionale Hivernale - Ghlin | ||||||
03 | 6170 m | 0:54:53 | 8'54" | 6. (35) | ||
15.11.2009 - Régionale Hivernale - Seraing | ||||||
03 | 6300 m | 80 m | 1:12:20 | 11'29" | 22. (45) | |
11.11.2009 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Auderghem | ||||||
03 | 6700 m | 0:56:27 | 8'26" | 11. (80) | ||
18.10.2009 - Double Sprint - Sprint 1 Constellations - Woluwe-Saint-Lambert | ||||||
02 | 2400 m | 0:33:11 | 13'50" | 24. (61) | ||
18.10.2009 - Double Sprint - Sprint 2 Stade Fallon - Woluwe-Saint-Lambert | ||||||
02 | 2340 m | 0:26:50 | 11'28" | 12. (62) | ||
11.10.2009 - Championnat de Belgique Sprint - NAMUR | ||||||
H. Veteranen B - Vétérans B | 2390 m | 0:18:46 | 7'51" | 16. (31) | ||
07.06.2009 - Nationale Longue Distance - Elsenborn | ||||||
H55 | 5260 m | 40 m | NCL | |||
17.05.2009 - Championnat FRSO de moyenne distance - Seraing | ||||||
H. Veteranen B - Vétérans B | 4500 m | 180 m | 1:01:34 | 13'41" | 8. (26) | |
16.05.2009 - Championnat FRSO de sprint - Seraing | ||||||
H. Veteranen B - Vétérans B | 3200 m | 0:31:24 | 9'49" | 2. (15) | ||
26.04.2009 - Championnat Belgique Moyenne Distance - Recht | ||||||
H. Veteranen B - Vétérans B | 4800 m | 60 m | 0:50:23 | 10'30" | 36. (52) | |
05.04.2009 - Régionale - Rodt | ||||||
H55 | 6200 m | 100 m | 1:03:19 | 10'13" | 3. (19) | |
29.03.2009 - Nationale Longue Distance - VLESSART | ||||||
H55 | 6190 m | NCL | ||||
15.03.2009 - Nationale Moyenne Distance - Weelde Station | ||||||
H. Veteranen B - Vétérans B | 4700 m | 0:41:10 | 8'46" | 23. (53) | ||
08.03.2009 - Régionale - Esneux | ||||||
H55 | 6100 m | 200 m | 1:07:25 | 11'03" | 7. (26) | |
01.03.2009 - Nationale - Waterschei | ||||||
H55 | 5800 m | 1:00:12 | 10'23" | 16. (28) | ||
01.02.2009 - Régionale - Liège | ||||||
03 | 6400 m | 1:03:55 | 9'59" | 20. (52) | ||
16.11.2008 - Régionale - Seraing | ||||||
03 | 6200 m | 175 m | 1:28:44 | 14'19" | 11. (38) | |
07.09.2008 - Championnat de Belgique Longue Distance - Recht | ||||||
H55 | 6000 m | 160 m | 0:57:11 | 9'32" | 20. (37) | |
19.07.2008 - Deux Jours du Hainaut - Sprint - - | ||||||
H55 | 2780 m | 0:20:17 | 7'18" | 1. (7) | ||
27.04.2008 - Nationale moyenne distance - Ronquières | ||||||
H. Veteranen B - Vétérans B | 4900 m | 130 m | 0:45:51 | 9'21" | 16. (48) | |
30.03.2008 - Championnat d'été FRSO - Sankt Vith | ||||||
H55 | 5500 m | 100 m | 0:52:19 | 9'31" | 10. (18) | |
16.03.2008 - Nationale 2 - Challenge Oosterlynck - Esneux | ||||||
H55 | 5600 m | 135 m | 0:57:47 | 10'19" | 13. (32) | |
17.02.2008 - Régionale d'hiver - Betâne | ||||||
03 | 5760 m | 200 m | 1:01:24 | 10'40" | 19. (61) | |
07.10.2007 - Nationale - Lommel | ||||||
H55 | 6300 m | 0:51:40 | 8'12" | 4. (27) | ||
16.09.2007 - Régionale FRSO - Vivy | ||||||
H55 | 6340 m | 235 m | 1:08:07 | 10'45" | 4. (12) | |
09.09.2007 - Championnat de Belgique Longue Distance - Brasschaat | ||||||
H55 | 6610 m | 1:15:40 | 11'27" | 17. (31) | ||
03.06.2007 - Nationale 3 - Borlon | ||||||
H55 | 5990 m | 190 m | 1:18:15 | 13'04" | 24. (32) | |
22.04.2007 - Nationale 2 Challenge SOFT - Betâne | ||||||
H55 | 5480 m | 220 m | 1:36:39 | 17'38" | 31. (33) | |
25.03.2007 - Championnat de Belgique Middle Distance - Erezee | ||||||
H. Vétérans B | 4600 m | 170 m | NCL | |||
21.01.2007 - Régionale d'hiver FRSO - Bon-Secours | ||||||
03 | 6150 m | 0:53:12 | 8'39" | 3. (46) | ||
19.11.2006 - Régionale d'hiver FRSO - Spa | ||||||
03 | 6500 m | 1:11:32 | 11'00" | 15. (40) | ||
05.11.2006 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Rhode-Saint-Genèse | ||||||
03 | 6300 m | 0:54:41 | 8'41" | 13. (61) | ||
01.11.2006 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Auderghem | ||||||
03 | 6110 m | 180 m | 0:54:12 | 8'52" | 5. (71) | |
17.09.2006 - Régionale FRSO - Membach | ||||||
H55 | 5700 m | 0:59:53 | 10'30" | 5. (16) | ||
03.09.2006 - Championnat de Belgique Longue Distance - Louftémont | ||||||
H55 | 6080 m | 140 m | 1:12:41 | 11'57" | 9. (25) | |
23.07.2006 - Championnat d'été FRSO Manche 7 - Elsenborn | ||||||
H55 | 6250 m | 75 m | 0:59:44 | 9'33" | 4. (11) | |
18.06.2006 - Championnat FRSO - Hünningen | ||||||
H55 | 5690 m | 65 m | 0:47:55 | 8'25" | 2. (16) | |
29.04.2006 - Nationale 2 Challenge Oosterlynck - Büllingen | ||||||
H55 | 7610 m | 235 m | 1:00:39 | 7'58" | 3. (26) | |
23.04.2006 - Championnat d'été FRSO Manche 4 - Eupen | ||||||
H55 | 5400 m | 200 m | 0:56:08 | 10'24" | 6. (16) | |
02.04.2006 - Challenge Moïse - Ferrières | ||||||
08 | 3530 m | 125 m | 0:33:38 | 9'32" | 7. (17) | |
19.02.2006 - Nationale 1 + Challenge SOFT - Hechtel | ||||||
H55 | 6680 m | 35 m | 0:57:49 | 8'39" | 10. (41) | |
04.09.2005 - Championnat de Belgique Longue Distance - Houthalen-Helchteren | ||||||
H50 | 1:20:16 | 17. (33) |