WebRes.helga-o.com |
20.01.2024 - GOS Malem / Groenvalleipark - Gent | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
D:Omloop 2 | 3680 m | 0:42:04 | 11'26" | 6. (13) | ||
05.01.2024 - Jenevercross - Kesselse heide | ||||||
D:03 | 3060 m | 0:47:57 | 15'40" | 5. (13) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
D70 | 3500 m | 65 m | NCL | |||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
D. Junioren - Juniores | 2830 m | 0:26:20,046 | 9'18" | 4. (5) | ||
30.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 5 - Solterheide | ||||||
D-16 | 4000 m | 1:21:42 | 20'25" | 8. (8) | ||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | ||||||
D-16 | 4300 m | 1:13:41 | 17'08" | 7. (8) | ||
18.11.2022 - Avondaflossing Tielenkamp - Tielen | ||||||
OPEN | 3500 m | 1:08:12 | 19'29" | 15. (17) | ||
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | ||||||
D-16 | 4220 m | 1:30:47 | 21'31" | 15. (20) | ||
16.10.2022 - Sprint 2: Lokeren Spoele - Lokeren | ||||||
D:03 | 1890 m | 0:20:04 | 10'37" | 5. (11) | ||
16.10.2022 - Sprint 1: Lokeren - Lokeren | ||||||
D:03 | 1950 m | 0:22:12 | 11'23" | 6. (11) | ||
02.10.2022 - Zolder Orienteering Meeting - Zolder | ||||||
D:6K | 6000 m | 1:22:16 | 13'43" | 7. (13) | ||
02.10.2022 - Forest cup Hechtelse Duinen Oost - Hechtel | ||||||
D:05 | 3680 m | 0:57:05 | 15'31" | 5. (13) | ||
25.09.2022 - Scoreloop - Geraardsbergen | ||||||
D:Max 60Min | 0:58:28 | 7. (8) | ||||
25.09.2022 - Nationale Sprint - Geraardsbergen | ||||||
D-16 | 3170 m | 48 m | 0:24:03 | 7'35" | 2. (3) | |
03.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 3 - Louveterie La Gileppe | ||||||
D-16 | 4580 m | 180 m | 1:21:56 | 17'53" | 4. (6) | |
02.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 2 - La Gileppe | ||||||
D-16 | 4590 m | 60 m | 1:07:59 | 14'49" | 4. (6) | |
01.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 1 - Eupen | ||||||
D-16 | 3210 m | 45 m | 0:54:49 | 17'05" | 4. (6) | |
12.06.2022 - VK Aflossing - Sint Anna Linkeroever | ||||||
VK Aflossing | 5330 m | 0:58:36 | 11'00" | 34. (41) | ||
06.06.2022 - City O cup 3 - BERINGEN MIJN | ||||||
D:03 | 3980 m | 0:56:56 | 14'18" | 15. (15) | ||
08.05.2022 - VK Sprintaflossing - Kapermolen | ||||||
OV Mixed Relay Jeugd | 1970 m | 0:17:25 | 8'50" | 2. (7) | ||
01.05.2022 - FUN-Sprint Kantienberg - GENT | ||||||
D:Kantienberg 4 | 1940 m | 0:32:13 | 16'36" | 3. (9) | ||
01.05.2022 - CUP-Sprint Citadelpark - GENT | ||||||
D-16 | 2640 m | 0:33:53 | 12'50" | 2. (3) | ||
24.04.2022 - Zwarte Horst - Luyksgestel | ||||||
D:03 | 3610 m | 1:01:16 | 16'58" | 2. (7) | ||
03.04.2022 - ASOM 2022 - SUN WRE Sprint & City Race - Merksem | ||||||
W YOUTH | 5100 m | 0:52:03 | 10'12" | 15. (19) | ||
06.03.2022 - Régionale 9 circuits - Schönberg | ||||||
D:Noir court | 3850 m | 100 m | 0:55:58 | 14'32" | 6. (13) | |
05.03.2022 - CB Nuit - Schönberg | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 3450 m | 120 m | 0:48:51 | 14'10" | 3. (3) | |
27.02.2022 - Graafsbos - Merksplas | ||||||
D:03 | 6020 m | 1:58:48 | 19'44" | 7. (9) | ||
25.02.2022 - Avond openingsaflossing - HECHTEL | ||||||
H. Open | 5410 m | 1:27:15 | 16'08" | 13. (15) | ||
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | ||||||
D:03 | 5920 m | 1:46:01 | 17'54" | 13. (15) | ||
11.02.2022 - VK Avond - Molenheide | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 3120 m | 0:37:24 | 11'59" | 2. (3) | ||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 3820 m | 1:01:35 | 16'07" | 4. (6) | ||
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | ||||||
D-16 | 6000 m | 1:35:07 | 15'51" | 3. (5) | ||
07.01.2022 - Jenevercross - Kessel | ||||||
D:02 | 4500 m | 0:59:47 | 13'17" | 7. (9) | ||
30.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 5 - HEESERBERGEN | ||||||
D-16 | 4960 m | 1:11:29 | 14'25" | 6. (6) | ||
29.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 4 - SCHOOTSHEI | ||||||
D-16 | 5200 m | 1:27:51 | 16'54" | 6. (7) | ||
28.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 3 - POSTEL | ||||||
D-16 | 5020 m | 1:18:13 | 15'35" | 7. (11) | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | ||||||
D-16 | 5180 m | 1:29:02 | 17'11" | 8. (10) | ||
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | ||||||
D:03 | 5600 m | 1:54:06 | 20'23" | 15. (16) | ||
14.11.2021 - Regionale dagwedstrijd - Molenheide Poppel - Poppel | ||||||
D:05 | 2810 m | 0:41:20 | 14'43" | -- (7) | ||
11.11.2021 - Regionale dagwedstrijd Gielsbos - Regionale dagwedstrijd - Vosselaar | ||||||
D:03 | 5340 m | 1:35:50,761 | 17'57" | 6. (6) | ||
07.11.2021 - Klompen-O 2021 - Galgenberg | ||||||
D:03 | 4800 m | 1:27:54 | 18'19" | 5. (5) | ||
31.10.2021 - Zolder Orienteering Meeting - Circuit Zolder | ||||||
D:6K | 6000 m | 1:14:41,785 | 12'27" | 7. (10) | ||
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 4170 m | 1:13:40 | 17'40" | 5. (7) | ||
10.10.2021 - City Race - Hulst - Hulst | ||||||
D:Course 4 | 3010 m | 0:37:47 | 12'33" | 2. (15) | ||
03.10.2021 - BK Aflossing - Weyervlakte | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 2100 m | 0:57:20 | 27'18" | 5. (6) | ||
26.09.2021 - BRES VK Sprint Mixed Relay - Antwerpen | ||||||
Jeugd -16 | 2680 m | 0:25:04 | 9'21" | 2. (4) | ||
25.09.2021 - BK SPRINT - HOUTEM | ||||||
D-16 | 1920 m | 0:17:24,777 | 9'04" | 6. (6) | ||
12.09.2021 - Belgian Club Relay - Lagland | ||||||
Belgian club Relay | 5100 m | 1:49:48 | 21'32" | 29. (37) | ||
11.09.2021 - GOS Zuid Park - Brusselsepoort - Gent | ||||||
D:03 | 2360 m | 0:55:38 | 23'34" | 3. (7) | ||
29.08.2021 - Championnat de Belgique Interclub - Vivy - Rochehaut | ||||||
D-16 | 4300 m | 140 m | 1:24:40 | 19'41" | 3. (3) | |
28.08.2021 - Régionale 5 couleurs - Vivy | ||||||
D:Noir Moyen | 4300 m | 155 m | 1:56:14 | 27'02" | 16. (22) | |
22.08.2021 - Challenge Wagener - Worriken | ||||||
Wagener | 1:32:31 | 17. (29) | ||||
15.08.2021 - Flanders 3 days - De Winner - Hechtel-Eksel | ||||||
D-16 | 5690 m | 1:08:02 | 11'57" | 3. (7) | ||
14.08.2021 - Flanders 3 days - De Gorten - Hechtel-Eksel | ||||||
D-16 | 5610 m | 1:24:12 | 15'01" | 4. (7) | ||
13.08.2021 - Flanders 3 days - De Groote Hof - Hechtel-Eksel | ||||||
D-16 | 5550 m | 1:30:11 | 16'15" | 5. (7) | ||
01.08.2021 - Indoor Fort Race - Fort VIII Hoboken | ||||||
D:01 | 1650 m | 0:32:48 | 19'53" | 10. (17) | ||
01.08.2021 - Thuisblijverscross Sorghvliedt - Hoboken | ||||||
D:03 | 3810 m | 0:56:26,632 | 14'49" | 10. (17) | ||
11.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 3 - St.Vith | ||||||
D-16 | 4550 m | 80 m | 1:06:19 | 14'35" | 7. (9) | |
10.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 2 - St.Vith | ||||||
D-16 | 4730 m | 50 m | 1:04:44 | 13'41" | 6. (9) | |
09.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 1 - St.Vith | ||||||
D-16 | 3480 m | 50 m | 0:46:02 | 13'14" | 4. (9) | |
26.06.2021 - Championnat de Belgique de Moyenne Distance - SPA NORD | ||||||
D-16 | 3720 m | 95 m | 1:22:58 | 22'18" | 7. (7) | |
29.05.2021 - GOS 29/05/2021 - Maalterbrugge Park - Gent | ||||||
D:04 | 4340 m | 1:15:52 | 17'29" | 5. (7) | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
D-14 | 2660 m | 0:34:56 | 13'07" | 3. (8) | ||
17.10.2020 - Gent Orienteering Series 2020 - GOS 6 - Nieuw Gent - Gent | ||||||
02 | 2910 m | 0:51:15 | 17'36" | 12. (27) | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | ||||||
D-14 | 4270 m | 0:59:04 | 13'49" | 6. (6) | ||
10.10.2020 - BK Fiets-O / CB VTT-O - Lommel | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 12210 m | 1:43:44 | 8'29" | 2. (3) | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
D-14 | 2860 m | 20 m | 0:38:50 | 13'34" | 5. (8) | |
27.09.2020 - Championnat de Belgique et FRSO Longue distance - Stambruges | ||||||
D-14 | 4300 m | 45 m | 1:54:38 | 26'39" | 9. (13) | |
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | ||||||
D-14 | 5170 m | 2:28:00 | 28'37" | 3. (5) | ||
06.09.2020 - Belgian Club Relay - Anlier - Les Loups Bleus | ||||||
Belgian club Relay | 4680 m | 1:19:22 | 16'57" | 41. (48) | ||
29.08.2020 - Nationale Moyenne Distance - Spa - Sources | ||||||
D-14 | 4060 m | 95 m | 1:27:05 | 21'26" | 6. (8) | |
28.08.2020 - Régionale 9 couleurs - Spa - Nord | ||||||
D:Noir court | 3890 m | 100 m | 1:21:37 | 20'58" | 7. (7) | |
09.08.2020 - Challenge Wagener - Vielsalm | ||||||
Wagener | 1:19:20 | 25. (35) | ||||
12.07.2020 - Régionale 5 circuits EUPEN - La SOOR | ||||||
D:Noir moyen | 5200 m | 200 m | 2:12:35 | 25'29" | 20. (22) | |
06.03.2020 - VK AVOND - PRINSENPARK | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 3640 m | 1:21:02 | 22'15" | 3. (3) | ||
23.02.2020 - Regionale - De Gentbrugse Meersen - Gentbrugge | ||||||
D:05 | 4040 m | 1:00:36 | 15'00" | 7. (12) | ||
08.02.2020 - Gent Orienteering Series - GOS 2 - Claeys-Bouüaertpark - Mariakerke | ||||||
01 | 4400 m | 1:19:07 | 17'58" | 33. (46) | ||
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART | ||||||
D:05 | 4420 m | 0:51:10 | 11'34" | 6. (27) | ||
26.01.2020 - TROL-kampioenschap - Oostende Stad - Oostande | ||||||
01 | 3300 m | 0:35:26 | 10'44" | 24. (29) | ||
25.01.2020 - TROL-kampioenschap - Duinenkerk - Oostende | ||||||
01 | 2310 m | 0:31:50 | 13'46" | 29. (38) | ||
25.01.2020 - TROL-kampioenschap - Supersprint Park Napoleon - Oostende | ||||||
01 | 1350 m | 0:14:04 | 10'25" | 29. (39) | ||
25.01.2020 - TROL-kampioenschap - Lombardsijde Kamp - Lombardsijde | ||||||
01 | 3430 m | 0:45:20 | 13'13" | 27. (34) | ||
24.01.2020 - TROL-kampioenschap - Zee en Duin - Oostende | ||||||
01 | 680 m | 0:15:10 | 22'18" | 7. (34) | ||
18.01.2020 - Gent Orienteering Series - GOS 1 - Technologiepark - Zwijnaarde | ||||||
02 | 2830 m | 0:41:31 | 14'40" | 12. (28) | ||
03.01.2020 - Jenevercross 2020 - Kesselse Heide | ||||||
D:03 | 3100 m | 0:42:18 | 13'38" | 4. (13) | ||
30.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 5 - Helchterenbos | ||||||
D-14 | 3980 m | 0:53:05 | 13'20" | 8. (10) | ||
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | ||||||
D-14 | 4370 m | 1:08:32 | 15'40" | 6. (10) | ||
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 3 - Opglabbeek | ||||||
D-14 | 4080 m | 0:56:38 | 13'52" | 7. (10) | ||
27.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 2 - Solterheide | ||||||
D-14 | 4200 m | 1:00:40 | 14'26" | 7. (10) | ||
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 1 - Hoge Mouw | ||||||
D-14 | 4000 m | 0:58:38 | 14'39" | 9. (10) | ||
22.12.2019 - Boshoverheide - Weert | ||||||
D:05 | 4400 m | 1:17:29 | 17'36" | 10. (12) | ||
14.12.2019 - GOS 12 - Brielmeersen - Brielmeersen - Deinze | ||||||
omloop 2 | 3650 m | 0:50:04 | 13'43" | 9. (28) | ||
08.12.2019 - Herfstwisselbeker - HECHTEL | ||||||
D:05 | 4070 m | 1:47:35 | 26'25" | 9. (10) | ||
04.12.2019 - Memorial Day - Het Giels Bos | ||||||
D:03 | 3220 m | 1:03:33 | 19'44" | 6. (8) | ||
23.11.2019 - Gentbrugse Meersen - Gent | ||||||
02 | 3570 m | 0:56:09 | 15'43" | 9. (27) | ||
16.11.2019 - Regionale Aalter - Hooggoed | ||||||
D:COURSE 3 | 3670 m | 0:58:35 | 15'57" | 1. (3) | ||
11.11.2019 - North Sea Trophy - Day 3 - Koksijde - Bad | ||||||
D-14 | 3710 m | 0:48:09 | 12'58" | 7. (8) | ||
10.11.2019 - North Sea Trophy - Day 2 - Plaats Duinen - Oostduinkerke | ||||||
D-14 | 3850 m | 1:11:31 | 18'34" | 7. (8) | ||
09.11.2019 - North Sea Trophy - Day 1 - Koksijde - Schipsgatduinen | ||||||
D-14 | 3680 m | 1:29:11 | 24'14" | 5. (8) | ||
01.11.2019 - Zolder Orienteering Meeting - Circuit Zolder | ||||||
D:4K | 4020 m | 1:06:53 | 16'38" | 19. (28) | ||
20.10.2019 - OV Kampioenschap Midden - De Elsakker | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 3600 m | 0:58:59 | 16'23" | 5. (6) | ||
18.10.2019 - Openingsavondaflossing De Kluis - Sint-Joris-Weert | ||||||
Openingsavondaflossing | 3700 m | 0:52:23 | 14'09" | 14. (22) | ||
29.09.2019 - Wisselbeker Staepelaere - Masy Zuid | ||||||
H. Open | 4040 m | 0:48:55 | 12'06" | 27. (52) | ||
22.09.2019 - Nationale LD - Bois de la Vecquée Seraing | ||||||
D-14 | 5000 m | 80 m | 1:49:06 | 21'49" | 3. (4) | |
15.09.2019 - BK RELAY - GENK | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 4600 m | 1:30:50 | 19'44" | 7. (8) | ||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | ||||||
D-14 | 4700 m | 65 m | 1:19:22 | 16'53" | 13. (14) | |
01.09.2019 - Nationale Longues Distances - Nassogne | ||||||
D-14 | 5200 m | 150 m | 1:51:54 | 21'31" | 4. (5) | |
25.08.2019 - Championnat de Belgique Interclubs - SPA - Sources | ||||||
D-14 | 4700 m | 135 m | 1:35:07 | 20'14" | 5. (7) | |
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
D-14 | 5090 m | 2:18:39 | 27'14" | 7. (9) | ||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
D-14 | 4800 m | 1:22:17 | 17'08" | 7. (8) | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
D-14 | 5110 m | 1:43:07 | 20'10" | 7. (8) | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
D-14 | 3720 m | 1:42:02 | 27'25" | 7. (8) | ||
04.08.2019 - Thuisblijverscross - Konijnenberg - Vosselaar | ||||||
D:Technisch - 4Km | 4110 m | 0:57:33 | 14'00" | 22. (25) | ||
27.07.2019 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
D:04 | 2830 m | 0:46:55 | 16'34" | -- (4) | ||
30.06.2019 - ASOM - Sunday City Race - Oostende | ||||||
W YOUTH -16 | 3930 m | 0:49:04 | 12'29" | 7. (9) | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 2 - Oostende | ||||||
W YOUTH -16 | 2090 m | 0:31:26 | 15'02" | 6. (6) | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 1 - Oostende | ||||||
W YOUTH -16 | 1990 m | 0:22:29 | 11'17" | 6. (7) | ||
23.06.2019 - Belgian Club Relay - Vielsalm - So Bêchefa | ||||||
Belgian club Relay | 3300 m | 0:56:29 | 17'06" | 33. (42) | ||
15.06.2019 - GOS 6 - Claeys-Bouüaertdomein - Mariakerke | ||||||
02 | 3120 m | 1:04:44 | 20'44" | 11. (21) | ||
10.06.2019 - Belgium 3 days - Day 3 - Marche - en - Famenne | ||||||
D-14 | 3580 m | 0:52:52 | 14'46" | 4. (6) | ||
09.06.2019 - Belgium 3 days - Day 2 - Marche - en - Famenne | ||||||
D-14 | 4310 m | 1:20:05 | 18'34" | 4. (6) | ||
08.06.2019 - Belgium 3 days - Day 1 - Marche - en - Famenne | ||||||
D-14 | 4330 m | 1:10:54 | 16'22" | 3. (6) | ||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | ||||||
D-14 | 2040 m | 0:23:18 | 11'25" | 7. (12) | ||
12.05.2019 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Mer de Sable - Stambruges | ||||||
D-14 | 2800 m | 50 m | 0:56:39 | 20'13" | 7. (12) | |
04.05.2019 - GOS 5 - Maaltebruggepark - Gent | ||||||
02 | 2540 m | 0:42:23 | 16'41" | 2. (8) | ||
28.04.2019 - Nationaler MD - St.Vither Wald Süd | ||||||
D-14 | 2660 m | 45 m | 0:36:18 | 13'38" | 4. (8) | |
27.04.2019 - Multi-Technik Training - St.Vither Wald Nord | ||||||
D:Special 3,5 km | 3600 m | 85 m | 1:17:27 | 21'30" | 11. (14) | |
22.04.2019 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:06 | 2930 m | 0:53:46 | 18'21" | -- (21) | ||
20.04.2019 - GOS 4 - Blaarmeersen - Gent | ||||||
02 | 2550 m | 0:43:22 | 17'00" | 7. (14) | ||
14.04.2019 - City-O Sint-Niklaas - Sint-Niklaas | ||||||
D:05 | 3820 m | 0:46:50 | 12'15" | 5. (11) | ||
D:08 | 1:00:00 | -- (1) | ||||
13.04.2019 - Régionale 5 couleurs - CO Ardenne - Etape 2 - CHINY (Le Ha) | ||||||
D:4 BLEU | 3750 m | 125 m | 1:10:58 | 18'55" | 6. (9) | |
12.04.2019 - Régionale 5 couleurs - CO Ardenne - Etape 1 - Habay la Neuve | ||||||
D:Rouge | 4200 m | 50 m | 1:40:15 | 23'52" | 8. (10) | |
31.03.2019 - Bobbejaanland Indoor O - Kinderland | ||||||
Course 2 | 1160 m | 0:23:18 | 20'05" | 21. (38) | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
D-14 | 1290 m | 0:20:27 | 15'51" | 4. (18) | ||
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | ||||||
D-14 | 4320 m | 1:26:33 | 20'02" | 7. (8) | ||
03.03.2019 - VK Lang - Kattenbos | ||||||
D-14 | 4240 m | 1:16:44 | 18'05" | 4. (5) | ||
23.02.2019 - Championnat de Belgique MTB-O - La Gileppe | ||||||
DESP | 6050 m | 163 m | 1:03:25 | 10'28" | 2. (2) | |
22.02.2019 - BK avond - Opoeteren | ||||||
DESP | 4270 m | 1:51:46 | 26'10" | 2. (3) | ||
17.02.2019 - Nationale 1 LD - Schönefeld | ||||||
D-14 | 4500 m | 50 m | 1:15:00 | 16'39" | 7. (12) | |
16.02.2019 - GOS 2 - De Sterre - Gent | ||||||
D:01 | 4500 m | 1:00:55 | 13'32" | 10. (17) | ||
08.02.2019 - VK avond - Leopoldsburg | ||||||
DESP | 3400 m | 1:17:06 | 22'40" | 1. (1) | ||
27.01.2019 - Wintercriterium - Mariemborg | ||||||
D:05 | 3660 m | 0:54:50 | 14'58" | 8. (15) | ||
18.01.2019 - Avondcriterium Desselse Heide - Witgoor - DESSEL | ||||||
D:03 | 3410 m | 1:18:30 | 23'01" | 1. (6) | ||
12.01.2019 - GOS Technologiepark - Zwijnaarde | ||||||
D:02 | 3170 m | 0:47:00 | 14'49" | 3. (7) | ||
04.01.2019 - AvondOL Kesselse Heide - Kesselse Heide | ||||||
D:03 | 3200 m | 0:54:52 | 17'08" | 5. (13) | ||
30.12.2018 - Sylvester 2018 - day 5 - Vlierden | ||||||
D-12 | 2800 m | 0:38:42 | 13'49" | 6. (7) | ||
29.12.2018 - Sylvester 2018 - day 4 - Houthalen | ||||||
D-12 | 2890 m | 0:32:37 | 11'17" | 6. (7) | ||
28.12.2018 - Sylvester 2018 - day 3 - Houthalen | ||||||
D-12 | 2650 m | 0:30:27 | 11'29" | 5. (7) | ||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | ||||||
D-12 | 2570 m | 0:41:01 | 15'57" | 6. (7) | ||
26.12.2018 - Sylvester 2018 - day 1 - Maasmechelen | ||||||
D-12 | 2900 m | 60 m | 0:52:09 | 17'58" | 5. (7) | |
23.12.2018 - Wintercriterium - Witte Bergen | ||||||
D:06 | 3500 m | 1:10:51 | 20'14" | 9. (15) | ||
16.12.2018 - Herfstwisselbeker - Grobbendonk | ||||||
D:6 Oro-Hydro | 3000 m | 0:53:03 | 17'40" | 8. (8) | ||
08.12.2018 - BK/VK Nacht - Schrikkelberg - Sterrebeek | ||||||
DESP | 3630 m | 1:25:42 | 23'36" | 5. (5) | ||
23.11.2018 - Avondcriterium Hoge Mouw - Hoge Mouw | ||||||
D:03 | 3150 m | 1:00:04 | 19'04" | 3. (11) | ||
09.11.2018 - Avondaflossing - Holven | ||||||
Open | 3990 m | 1:10:12 | 17'35" | 0. (25) | ||
09.11.2018 - Daginschrijving Avondaflossing - Holven | ||||||
D:02 | 4030 m | 1:11:11 | 17'39" | 2. (5) | ||
04.11.2018 - VK middel - Gruitrode | ||||||
D.Pup | 1910 m | 0:29:37 | 15'30" | 2. (5) | ||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | ||||||
D-12 | 2650 m | 0:35:57 | 13'33" | 1. (6) | ||
20.10.2018 - BK Fiets-O Stoppelbergen - Berendrecht | ||||||
DESP | 9570 m | 2:18:51 | 14'30" | 1. (2) | ||
14.10.2018 - Nat Lang De Roeler - | ||||||
D-12 | 3400 m | 1:14:09 | 21'48" | 3. (3) | ||
07.10.2018 - Nationale lang Helchterenbos - HELCHTEREN | ||||||
D-12 | 2740 m | 0:39:24 | 14'22" | 3. (5) | ||
30.09.2018 - Championnat de Belgique Sprint - Stavelot | ||||||
D-12 | 1820 m | 0:27:01 | 14'50" | 5. (6) | ||
23.09.2018 - VK lange afstand - Masy Meeuwen | ||||||
D-12 | 2670 m | 0:46:16 | 17'19" | 3. (4) | ||
09.09.2018 - Championnat de Belgique de Relais - Les Fossés | ||||||
D. Pupilles | 2050 m | 0:29:01 | 14'09" | 2. (4) | ||
06.09.2018 - Antwerp Orienteering Series 9 - Antwerpen Boekenbergpark | ||||||
Omloop 2 | 1300 m | 0:25:29 | 19'36" | 39. (40) | ||
Omloop 3 | 1200 m | 0:18:47 | 15'39" | 24. (26) | ||
02.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Championnats de Belgique - Longue distance - Chimay - Bois Robert | ||||||
D-12 | 2900 m | 85 m | 0:34:25 | 11'52" | 8. (12) | |
01.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Double Sprint / 2 - Chimay - Ville | ||||||
D:Découverte (enfant > 9) | 900 m | 35 m | 0:10:52 | 12'04" | 5. (15) | |
01.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Double Sprint / 1 - Chimay - Ville | ||||||
D:Découverte (enfant > 9) | 1100 m | 35 m | 0:12:32 | 11'23" | 4. (16) | |
26.08.2018 - BK Clubaflossing - Vierveld | ||||||
Belgian club Relay | 2170 m | 0:29:32 | 13'36" | 0. (36) | ||
12.08.2018 - Challenge Wagener + Course du Jour - Küchelscheid | ||||||
D:SE | 3010 m | 50 m | 0:56:37 | 18'48" | 4. (12) | |
05.08.2018 - Thuisblijverscross - Stadpark Turnhout | ||||||
D:04 | 3040 m | 0:44:00 | 14'28" | 1. (5) | ||
01.07.2018 - ASOM - City Race - Ieper | ||||||
W YOUTH -12 | 2510 m | 0:32:38 | 13'00" | 3. (8) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 2 - Kortrijk | ||||||
W YOUTH -12 | 1530 m | 0:17:41 | 11'33" | 2. (4) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 1 WRE - Kortrijk | ||||||
W YOUTH -12 | 1420 m | 0:19:48 | 13'56" | 2. (5) | ||
29.06.2018 - ASOM Training - Zonnebeke | ||||||
D:02 | 2580 m | 0:31:52 | 12'21" | 24. (41) | ||
13.06.2018 - Lenteloop - RULHEYDE | ||||||
D:04 | 3000 m | 0:46:09 | 15'23" | 2. (9) | ||
27.05.2018 - VVO-aflossing - Dagomlopen - Gent - Blaarmeersen | ||||||
D:03 | 3400 m | 0:48:14 | 14'11" | 1. (3) | ||
21.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Bouillon City | ||||||
D-12 | 3000 m | 0:34:28 | 11'29" | 11. (18) | ||
20.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Pussemange | ||||||
D-12 | 3600 m | 0:47:45 | 13'15" | 9. (17) | ||
19.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Sugny | ||||||
D-12 | 2800 m | 0:33:04 | 11'48" | 10. (17) | ||
06.05.2018 - Nationale Sprint Mons - Mons | ||||||
D-12 | 1200 m | 0:13:20 | 11'06" | 1. (3) | ||
01.05.2018 - Vlaams kampioenschap Sprint - WESTERLO | ||||||
D. Pupilles | 1500 m | 0:18:16 | 12'10" | 6. (11) | ||
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | ||||||
D-12 | 2400 m | 0:40:02 | 16'40" | 1. (8) | ||
22.04.2018 - Rozebroeken - Gent | ||||||
D:03 | 3150 m | 0:52:09 | 16'33" | 4. (7) | ||
12.04.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 4 Antwerp Centrum - Antwerpen | ||||||
D:Adidas Ultraboost | 2850 m | 0:37:35 | 13'11" | 12. (38) | ||
09.04.2018 - Camp O Ardenne - Herbeumont | ||||||
D:Bleu | 2800 m | 105 m | 0:46:20 | 16'32" | 3. (4) | |
08.04.2018 - Camp O Ardenne - Rossart | ||||||
D:Bleu | 3400 m | 45 m | 0:41:42 | 12'15" | 4. (12) | |
07.04.2018 - Camp O Ardenne - Straimont | ||||||
D:Vert | 2800 m | 65 m | 0:33:06 | 11'49" | 1. (4) | |
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:06 | 2750 m | 0:53:03 | 19'17" | 2. (10) | ||
25.03.2018 - Nationale ABSO - Esneux-Sud | ||||||
D-12 | 2100 m | 35 m | 0:59:19 | 28'14" | 8. (10) | |
24.03.2018 - TTT maart 2018 - Gent | ||||||
D:11 | 9960 m | 1:12:05 | 7'14" | 1. (1) | ||
04.03.2018 - Nationale LD Challenge Oosterlynck - Lac des Vieilles Forges | ||||||
D-12 | 2900 m | 60 m | 0:50:12 | 17'18" | 3. (4) | |
25.02.2018 - BK Middle - Hooggoed - Aalter | ||||||
D-12 | 2000 m | 0:28:29 | 14'14" | 2. (8) | ||
24.02.2018 - Vagevuurbos - Beernem | ||||||
D:03 | 0:31:29 | 6. (10) | ||||
28.01.2018 - Wintercriterium - De Klinge | ||||||
D:07 | 3100 m | 0:34:30 | 11'07" | 2. (9) | ||
D:08 | 1000 m | NT | ||||
26.01.2018 - Avondcriterium BRASEL - DESSEL | ||||||
D:03 | 3100 m | 0:49:56 | 16'06" | 3. (10) | ||
05.01.2018 - JENEVERCROSS - KESSELSE HEIDE | ||||||
D:03 | 3200 m | 0:47:24 | 14'48" | 5. (11) | ||
30.12.2017 - Sylvester 2017 - Herentals | ||||||
D11-12 | 2850 m | 0:47:41 | 16'43" | 4. (7) | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | ||||||
D11-12 | 2300 m | 0:26:16 | 11'25" | 4. (6) | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | ||||||
D11-12 | 2300 m | 0:29:50 | 12'58" | 4. (7) | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | ||||||
D11-12 | 2670 m | 0:47:03 | 17'37" | 3. (7) | ||
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk | ||||||
D11-12 | 2670 m | 0:55:14 | 20'41" | 6. (6) | ||
23.12.2017 - INDOOR WEDSTRIJD KRISTOFFELHEEM - OOSTHAM | ||||||
D:04 | 800 m | 0:43:07 | 53'53" | 7. (14) | ||
23.12.2017 - SCORE INDOOR - OOSTHAM | ||||||
D:01 | 0:20:29 | 6. (35) | ||||
19.11.2017 - Herfstwisselbeker - Maasmechelen | ||||||
D:06 | 2600 m | 1:26:32 | 33'16" | 9. (12) | ||
15.10.2017 - VK aflossing - daginschrijvingen - Leopoldsburg | ||||||
D:01 | 3300 m | 0:49:59 | 15'08" | 6. (12) | ||
08.10.2017 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
D:06 | 3100 m | 1:07:34 | 21'47" | 5. (11) | ||
01.10.2017 - Nationale lang Kelchterhoef - Sonnis - HOUTHALEN | ||||||
D-12 | 3100 m | 0:43:48 | 14'07" | 3. (5) | ||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | ||||||
D-12 | 3470 m | 0:53:04 | 15'17" | 7. (7) | ||
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | ||||||
D-12 | 3300 m | 1:07:47 | 20'32" | 4. (5) | ||
10.09.2017 - BK aflossing - daginschrijving - | ||||||
D:04 | 1000 m | 1:00:00 | 60'00" | 1. (16) | ||
10.09.2017 - BK aflossing - Gruitrode | ||||||
D. Pupilles | 2200 m | 0:32:31 | 14'46" | 5. (8) | ||
27.08.2017 - BM Interclubs - Hinter den Sandgruben | ||||||
D-12 | 2800 m | 65 m | NCL | |||
15.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-Oost | ||||||
D-12 | 2190 m | 0:37:42 | 17'12" | 5. (9) | ||
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West | ||||||
D-12 | 2620 m | 0:49:51 | 19'01" | 7. (8) | ||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | ||||||
D-12 | 2660 m | 0:29:58 | 11'15" | 4. (9) | ||
12.08.2017 - 4 Days of Flanders - Kolenspoor | ||||||
D-12 | 2190 m | 0:35:42 | 16'18" | 5. (9) | ||
12.08.2017 - Daginschrijving Vierdaagse van Vlaanderen - Kolenspoor | ||||||
Kinder-O | 1000 m | NT | ||||
06.08.2017 - Régionale 9 couleurs - Spa Sources | ||||||
Bleu court | 3500 m | 80 m | 0:58:12 | 16'37" | 6. (20) | |
16.07.2017 - Thuisblijverscross - Gielsbos | ||||||
D:05 | 2500 m | 0:30:40 | 12'15" | 2. (9) | ||
25.06.2017 - Nationale MD - Bois des Manants | ||||||
D-12 | 2100 m | 75 m | 0:30:53 | 14'42" | 2. (4) | |
18.06.2017 - Balendijk - Lommel | ||||||
D:06 | 2920 m | 1:07:25 | 23'05" | 4. (19) | ||
11.06.2017 - Nationale long distance 3 - St - Hubert Les Abanages | ||||||
D-12 | 3200 m | 1:06:30 | 20'46" | 5. (5) | ||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | ||||||
D-12 | 2700 m | 0:42:26 | 15'42" | 7. (8) | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | ||||||
D-12 | 3300 m | 1:05:50 | 19'56" | 6. (8) | ||
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN | ||||||
D-12 | 2200 m | 0:33:20 | 15'09" | 6. (7) | ||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | ||||||
D-12 | 2000 m | 0:31:00 | 15'30" | 4. (7) | ||
14.05.2017 - Competition 3 - Het Steen - Antwerp | ||||||
W Youth (12-) | 2540 m | 0:30:47 | 12'07" | 2. (9) | ||
13.05.2017 - Competition 2 - Mastvest - Antwerp | ||||||
W Youth (12-) | 2420 m | 0:22:03 | 9'06" | 6. (9) | ||
13.05.2017 - Competition 1 - Kielpark - Antwerp | ||||||
W Youth (12-) | 1490 m | 0:14:39 | 9'49" | 2. (9) | ||
07.05.2017 - Nationale sprint - Geel | ||||||
D-12 | 2800 m | 0:33:29 | 11'57" | 4. (4) | ||
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT | ||||||
D. Pupilles | 1300 m | 0:18:07 | 13'56" | 2. (5) | ||
15.04.2017 - Camp O Ardenne - Habay la Neuve - Habay | ||||||
D:04 | 3400 m | 0:59:14 | 17'25" | 12. (18) | ||
13.04.2017 - Camp O Ardenne - Libramont - Libramont | ||||||
D:04 | 3500 m | 0:50:38 | 14'28" | 9. (11) | ||
09.04.2017 - Nationale L.D. - Küchelscheid | ||||||
D-12 | 2900 m | 50 m | 1:03:13 | 21'47" | 3. (3) | |
02.04.2017 - Régionale Interland - Herbeumont | ||||||
D:Bleu court | 2500 m | 95 m | 0:42:11 | 16'52" | 7. (12) | |
29.03.2017 - Ghent O-Event - Sprint 2 - De Sterre | ||||||
D:04 | 1580 m | 0:30:18 | 19'10" | 2. (8) | ||
26.03.2017 - De Klinge - De Klinge | ||||||
D:06 | 2900 m | 1:09:45 | 24'03" | 7. (7) | ||
19.03.2017 - Ghent O-Event - Sprint 1 - Schoonmeersen | ||||||
D:04 | 1650 m | 0:21:34 | 13'04" | 3. (8) | ||
12.03.2017 - Regionale HOGE RIELEN - KASTERLEE | ||||||
D:07 | 2100 m | 0:40:01 | 19'03" | 5. (12) | ||
26.02.2017 - Nationale 1 - Schootshei | ||||||
D-12 | 3200 m | 65 m | 0:53:33 | 16'44" | 5. (8) | |
19.02.2017 - Championnat BEL Middle Distance - Godinne | ||||||
D-12 | 1700 m | 40 m | 0:33:25 | 19'39" | 3. (5) | |
05.02.2017 - VK MD Geneberg - Ham | ||||||
D. Pupillen A | 1970 m | 0:27:59 | 14'12" | 1. (2) | ||
08.01.2017 - Wintercriterium - Kamp Grobbendonk | ||||||
D:07 | 1900 m | 0:19:53 | 10'27" | 1. (5) | ||
30.12.2016 - Sylvester5-2016 - Meeuwen-Gruitrode | ||||||
D-10A | 1900 m | 0:45:30 | 23'56" | 3. (5) | ||
29.12.2016 - Sylvester5-2016 - Ravels | ||||||
D-10A | 2190 m | 0:30:57 | 14'07" | 2. (3) | ||
28.12.2016 - Sylvester5-2016 - Oostelbeers | ||||||
D-10A | 2600 m | 0:39:18 | 15'06" | 2. (3) | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | ||||||
D-10A | 1800 m | 0:23:31 | 13'03" | 3. (4) | ||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | ||||||
D-10A | 2530 m | 0:45:12 | 17'51" | 3. (4) | ||
18.12.2016 - Wintercriterium - Molenheide Poppel | ||||||
D:07 | 2500 m | 0:36:06 | 14'26" | 1. (4) | ||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | ||||||
D. Pupilles | 2000 m | 0:29:27 | 14'43" | 9. (13) | ||
13.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tervueren | ||||||
D:Vert | 2100 m | 35 m | 0:34:33 | 16'27" | 5. (17) | |
11.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Bruxelles | ||||||
D:Vert | 1700 m | 40 m | 0:28:54 | 17'00" | 6. (15) | |
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | ||||||
D:IOF 7 | 2700 m | 10 m | 0:36:45 | 13'36" | 4. (12) | |
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | ||||||
D10A | 1500 m | 0:38:58 | 25'58" | 3. (5) | ||
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | ||||||
D-10 | 2300 m | 1:07:13 | 29'13" | 4. (4) | ||
02.10.2016 - Daginschrijvingen clubaflossing - leopodsburg | ||||||
D:09 | 2200 m | 0:51:59 | 23'37" | 10. (10) | ||
25.09.2016 - BM Staffel - Emmels/Windräder | ||||||
D. Pupilles | 1760 m | 0:22:23 | 12'43" | -- (8) | ||
11.09.2016 - Nationale longue distance - Bertrix | ||||||
D-10 | 2500 m | 0:35:48 | 14'19" | 5. (7) | ||
04.09.2016 - Champ. Belgique Longue Distance - Montenau | ||||||
D-10 | 2970 m | 0:52:14 | 17'35" | 5. (5) | ||
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | ||||||
D-10 | 2900 m | 0:23:45 | 8'11" | 4. (6) | ||
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | ||||||
D-10 | 2900 m | 0:23:05 | 7'57" | 4. (5) | ||
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | ||||||
D-10 | 3100 m | 0:51:56 | 16'45" | 5. (6) | ||
26.06.2016 - ASOM 2016 - Antwerpen City-O | ||||||
W. Children | 3200 m | 0:49:15 | 15'23" | 10. (13) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 2 | ||||||
W. Children | 1400 m | 0:16:41 | 11'54" | 5. (7) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 1 | ||||||
W. Children | 1500 m | 0:17:15 | 11'30" | 5. (9) | ||
29.05.2016 - Championnat de Belgique de sprint - Flémalle | ||||||
D-10 | 2200 m | 30 m | 0:26:20 | 11'58" | 2. (4) | |
21.05.2016 - Stads-O - Hulst | ||||||
D:07 | 2100 m | 0:46:28 | 22'07" | 1. (2) | ||
16.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Herbeumont | ||||||
D-10 | 2700 m | 65 m | 0:42:25 | 15'42" | 3. (6) | |
15.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing - Les Fossés | ||||||
D-10 | 2300 m | 45 m | 0:31:18 | 13'36" | 4. (6) | |
14.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing | ||||||
D-10 | 2000 m | 35 m | 0:31:18 | 15'38" | 4. (6) | |
04.05.2016 - Lenteloop Konijnenberg - VOSSELAAR | ||||||
D:04 | 3000 m | 0:49:13 | 16'24" | 1. (4) | ||
01.05.2016 - Nationale - Sprint - Waimes | ||||||
D. Pupilles | 2000 m | 0:30:04 | 15'02" | 5. (6) | ||
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen | ||||||
D. Pupilles | 1400 m | 0:20:54 | 14'55" | 6. (10) | ||
28.03.2016 - Camp-O - Neuchateau - NEUCHATEAU | ||||||
D:Bleu | 1200 m | 0:18:54 | 15'45" | 2. (5) | ||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | ||||||
D10A | 1100 m | 0:34:02 | 30'56" | 3. (5) | ||
28.02.2016 - 1e Nat De Roeler - | ||||||
D-10A | 2500 m | 0:47:41 | 19'04" | 3. (3) | ||
10.01.2016 - Wintercriterium - DE KLINGE | ||||||
D:07 | 3100 m | 0:52:52 | 17'03" | 2. (9) | ||
30.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Zuid | ||||||
Kinder-O | 1000 m | 0:00:01 | 0'01" | 1. (26) | ||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
D:07 | 2600 m | 0:40:30 | 15'34" | 8. (12) | ||
11.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Groenendael | ||||||
D:07 | 1900 m | 60 m | 0:43:00 | 22'37" | 9. (14) | |
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | ||||||
D-10B | 2470 m | 0:31:44 | 12'50" | 1. (9) | ||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | ||||||
D-10B | 2600 m | 0:33:35 | 12'54" | 3. (8) | ||
30.08.2015 - Belgian Championship Middle Distance - Rechtervenn | ||||||
D-10 | 1890 m | 25 m | 2:17:46 | 72'53" | 7. (15) | |
29.08.2015 - IK2015 - WOLFSBUSCH | ||||||
D-10 | 1870 m | 50 m | 0:32:03 | 17'08" | -- (9) | |
16.08.2015 - Daginschrijving 3 3Dv KEMPEN - Houthalen | ||||||
D:03 | 1400 m | 0:10:00 | 7'08" | 1. (16) | ||
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
D-10B | 2200 m | 0:23:14 | 10'33" | 2. (9) | ||
15.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
D-10B | 2300 m | 0:27:04 | 11'46" | 1. (9) | ||
14.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
D-10B | 1800 m | 0:20:45 | 11'31" | 1. (7) | ||
09.08.2015 - SCORELOOP VOSSELAAR - VOSSELAAR | ||||||
D:03 | 0:35:57 | 10. (13) | ||||
28.06.2015 - Felenne course du jour - Felenne | ||||||
3 | 3100 m | 115 m | 1:06:09 | 21'20" | 3. (10) | |
14.06.2015 - Nationale sprint - | ||||||
D-10 | 2100 m | 0:36:06 | 17'11" | -- (6) | ||
07.06.2015 - Regionale Zillebos & Melberg - GENK | ||||||
D:07 | 1900 m | 0:38:37 | 20'19" | 9. (17) | ||
31.05.2015 - Brugge - Brugge Sunday | ||||||
D. Pupilles | 2530 m | 0:32:17 | 12'45" | 5. (8) | ||
Kinder-O | 0:00:00 | 0. (11) | ||||
30.05.2015 - Brugge Koude Keuken PM - De koude keuken - PM | ||||||
D. Pupilles | 1870 m | 0:25:30 | 13'38" | 4. (5) | ||
17.05.2015 - Zwarte Bergen (NC3) - Zwarte Bergen | ||||||
D:07 | 3100 m | 1:02:46 | 20'14" | 14. (18) | ||
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren | ||||||
Kinder-O | NT | |||||
03.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
D-10 | 2700 m | 35 m | 0:30:49 | 11'24" | -- (8) | |
02.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
D-10 | 2900 m | 75 m | 0:31:25 | 10'49" | -- (10) | |
01.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
D-10 | 2600 m | 60 m | 0:29:48 | 11'27" | -- (10) | |
19.04.2015 - STADSPARK BLIJKHOEF - TURNHOUT | ||||||
D:07 | 3000 m | 1:03:53 | 21'17" | 4. (11) | ||
D:08 | 700 m | 0:00:00 | 0'00" | 0. (7) | ||
12.04.2015 - Nationale Longue Distance - Olloy-sur-Viroin | ||||||
D-10 | 2100 m | 55 m | 0:36:37 | 17'26" | 5. (10) | |
06.04.2015 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:07 | 2420 m | 0:35:32 | 14'40" | 3. (7) | ||
D:08 | 1010 m | NT | ||||
08.03.2015 - Nationale 2 - Zonhoven | ||||||
D-10 | 3130 m | 0:54:52 | 17'31" | -- (7) | ||
11.01.2015 - WINTERCRITERIUM - DE KLINGE | ||||||
D:07 | 3000 m | 0:59:17 | 19'45" | 4. (6) | ||
28.12.2014 - Sylvester5-2014 - Weyervlakte | ||||||
D-10 | 2600 m | 0:44:55 | 17'16" | 7. (11) | ||
30.11.2014 - Wintercriterium - Ravels Noord | ||||||
D:08 | 1000 m | 0:00:01 | 0'01" | 1. (6) | ||
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
Kinder-O | 650 m | 0:00:00 | 0'00" | 0. (31) | ||
17.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
D-10 | 2450 m | 30 m | 1:01:38 | 25'09" | -- (12) | |
16.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
D-10 | 2280 m | 0:45:18 | 19'52" | -- (11) | ||
10.08.2014 - Thuisblijverscross - Te Boelaer & Boekenbergpark | ||||||
D:04 | 2570 m | 0:38:59 | 15'10" | 6. (20) | ||
26.07.2014 - Regionale Gerhagen - Gerhagen | ||||||
:06 | 1000 m | 1:00:00 | 60'00" | 1. (16) | ||
15.06.2014 - CITY-O HERENTALS - HERENTALS | ||||||
D:04 | 2500 m | 0:33:36 | 13'26" | 6. (16) | ||
01.06.2014 - Vlaams kampioenschap SPRINT - GENK CITY ZUID | ||||||
Kinder-O | 1200 m | NT | ||||
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | ||||||
Kinder-O | 1100 m | NT | ||||
21.04.2014 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:08 | 1010 m | NT | ||||
13.04.2014 - Daginschrijving / Kinder-O - De Mosten | ||||||
Kinder-O | 1111 m | 1:00:00 | 54'00" | 1. (12) | ||
16.03.2014 - Brielmeersen - Deinze | ||||||
D:04 | 2900 m | 1:26:14 | 29'44" | -- (1) | ||
09.03.2014 - VK middel - Sledderlo | ||||||
Kinder-O | 1000 m | NT | ||||
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel | ||||||
D-10 | 2600 m | 0:48:35 | 18'41" | 4. (4) | ||
23.02.2014 - Nationale 1 / 2014 - Saanhoeve | ||||||
Kinder-O | 1000 m | NT | ||||
05.01.2014 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
D:07 | 2700 m | 0:43:42 | 16'11" | 6. (10) | ||
29.09.2013 - Daginschrijvingen BK relay - Sonnisheide | ||||||
:05 | 1200 m | 1:00:00 | 50'00" | 1. (15) | ||
15.08.2013 - Regionale DON BOSCO FITOMETER - Hechtel | ||||||
D:04 | 3000 m | 1:06:47 | 22'15" | 5. (6) | ||
19.05.2013 - 3 daagse van België - dag 2 - Zwarte Bergen | ||||||
D:05 | 1000 m | 0:00:00 | 0'00" | 0. (21) | ||
18.05.2013 - 3 Days of Belgium - Melberg-Zillebos | ||||||
D-10 | 2300 m | 1:13:22 | 31'53" | 7. (7) | ||
05.05.2013 - Rik Thys - Diest | ||||||
D:07 | 2400 m | NCL | ||||
09.03.2013 - Régionale FRSO - Rouge- Cloïtre | ||||||
D:02 | 6000 m | 140 m | 1:11:10 | 11'51" | 7. (20) | |
23.02.2013 - OVK 2013 - Het Leen - Eeklo | ||||||
D:04 | 3700 m | NCL | ||||
12.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Koersel Fonteintje | ||||||
D-10B | 2600 m | 1:11:43 | 27'35" | 4. (5) | ||
11.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Grauwensteen | ||||||
D-10B | 2900 m | 1:13:08 | 25'13" | 4. (5) | ||
10.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Helchterenbos | ||||||
D-10B | 3000 m | 1:18:42 | 26'13" | 3. (5) | ||
30.06.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | ||||||
D-10 | 1900 m | 40 m | 0:47:37 | 25'03" | 8. (10) | |
05.05.2012 - Oost-Vlaams Kampioenschap - Brielmeersen - Deinze | ||||||
D:04 | 2570 m | 0:57:40 | 22'26" | 4. (4) | ||
22.04.2012 - Oost-Vlaams Kampioenschap - Citadelpark - Gent | ||||||
D:03 | 2030 m | 0:48:32 | 23'54" | 5. (5) |