WebRes.helga-o.com |
01.03.2024 - Interkorpsen Defensie - Intercorps Défense - | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
01 | 9600 m | 1:24:01 | 8'45" | 21. (71) | ||
21.02.2024 - Militair Regelmatigheidscriterium - Amay | ||||||
H:01 | 7600 m | 244 m | 1:23:19 | 10'58" | 14. (58) | |
06.02.2024 - Militair Regelmatigheidscriterium - Tilff | ||||||
H:01 | 8200 m | 1:29:09 | 10'52" | 19. (54) | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | ||||||
H:Zwart lang | 9020 m | 1:24:51 | 9'24" | 7. (14) | ||
06.12.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | ||||||
H:01 | 9210 m | 1:12:11 | 7'50" | 22. (46) | ||
17.11.2023 - Championnat de Défense Militaire - Militair Kampioenschap Defensie - Pelt | ||||||
H:Masters B | 5600 m | 0:50:47 | 9'04" | 9. (32) | ||
09.11.2023 - Militair regelmatigheidscriterium - Ciney | ||||||
H:01 | 5900 m | 195 m | 0:50:16 | 8'31" | 33. (71) | |
17.10.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Arendonk | ||||||
H:02 | 7700 m | 1:11:44 | 9'19" | 6. (14) | ||
13.10.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Marche en Famenne | ||||||
H:03 | 6700 m | 1:07:21 | 10'03" | 3. (27) | ||
05.10.2023 - BMOT - Rodenberg | ||||||
H:02 | 7900 m | 1:26:56 | 11'00" | 11. (20) | ||
22.03.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Plainevaux | ||||||
H:01 | 8700 m | 1:32:26 | 10'37" | 31. (87) | ||
15.03.2023 - Militaire Regelmatigheidscriterium - Ursel | ||||||
H:03 | 6700 m | 1:03:47 | 9'31" | 8. (30) | ||
09.03.2023 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
Wisselbeker omloop 1 | 9200 m | 1:20:21 | 8'44" | 34. (73) | ||
09.02.2023 - Challenge Comdt Mil Prov HAINAUT - Baudour | ||||||
01 | 8500 m | 1:32:36 | 10'54" | -- (60) | ||
08.12.2022 - Militair Regelmatigheidscriterium - Baeckelandt | ||||||
H:01 | 9100 m | 1:15:53 | 8'20" | 32. (45) | ||
18.11.2022 - Militair Individueel Kampioenschap - De Plas - Houthalen | ||||||
Master B | 5590 m | 0:44:30 | 7'58" | 3. (32) | ||
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | ||||||
H50 | 4880 m | 0:50:37 | 10'22" | 6. (41) | ||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | ||||||
H50 | 6190 m | 0:53:40 | 8'40" | 19. (41) | ||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | ||||||
H50 | 3550 m | 0:29:50 | 8'24" | 14. (41) | ||
01.11.2022 - Regionale Vriesel - Ranst | ||||||
H:01 | 9550 m | 1:21:18 | 8'31" | 8. (20) | ||
18.10.2022 - Militair Regelmatigheidscriterium - La Roche-en-Ardenne | ||||||
H:01 | 6100 m | 1:16:58 | 12'37" | 15. (26) | ||
09.09.2022 - Militair Regelmatigheidscriterium - Pussemange | ||||||
H:01 | 7700 m | 210 m | 1:19:24 | 10'19" | 4. (13) | |
31.07.2022 - Thuisblijverscross Peertsbos - Herentals | ||||||
H:01 | 7380 m | 1:06:19 | 8'59" | 16. (30) | ||
17.03.2022 - Interkorpsen 2022 - Leopoldsburg | ||||||
02 | 7650 m | 1:05:20 | 8'32" | 5. (70) | ||
18.12.2021 - GOS Claeys-Bouüaert park - Gent | ||||||
H:Omloop 1 | 4830 m | 0:38:34 | 7'59" | 10. (34) | ||
18.11.2021 - Militair Kampioenschap - Koksijde | ||||||
Master B | 5560 m | 1:11:58 | 12'57" | 1. (23) | ||
10.11.2021 - Militair regelmatigheidscriterium - Pijnven | ||||||
H:02 | 7200 m | 1:06:08 | 9'11" | 8. (25) | ||
20.10.2021 - Militair Kampioenschap Interkorpsen - Leopoldsburg | ||||||
03 | 5970 m | 0:52:36 | 8'49" | 1. (51) | ||
13.10.2021 - Militair Regelmatigheidscriterium - Houthalen-Helchteren | ||||||
H:03 | 6920 m | 1:07:43 | 9'47" | 10. (28) | ||
06.03.2020 - Militair Regelmatigheidscriterium - Vitrival | ||||||
01 | 8700 m | 185 m | 1:21:01 | 9'18" | 13. (51) | |
23.02.2020 - Regionale - De Gentbrugse Meersen - Gentbrugge | ||||||
H:01 | 8260 m | 1:12:43 | 8'48" | 12. (23) | ||
06.02.2020 - Challenge Comd Prov Hainaut - Baudour | ||||||
H:NtL | 8900 m | 1:24:27 | 9'29" | 16. (48) | ||
28.11.2019 - Intercorps - Interkorpsen 2019 - Marche-en-Famenne | ||||||
01 | 9000 m | 1:20:11 | 8'54" | 30. (70) | ||
23.11.2019 - Gentbrugse Meersen - Gent | ||||||
01 | 5230 m | 0:45:59 | 8'47" | 7. (25) | ||
21.11.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium - ZONHOVEN | ||||||
H:02 | 8060 m | 1:12:16 | 8'57" | 16. (43) | ||
16.11.2019 - Regionale Aalter - Hooggoed | ||||||
H:COURSE 1 | 8610 m | 1:08:44 | 7'58" | 1. (8) | ||
11.11.2019 - North Sea Trophy - Day 3 - Koksijde - Bad | ||||||
H50 | 6030 m | 0:50:20 | 8'20" | 8. (35) | ||
10.11.2019 - North Sea Trophy - Day 2 - Plaats Duinen - Oostduinkerke | ||||||
H50 | 6510 m | 1:03:57 | 9'49" | 6. (35) | ||
09.11.2019 - North Sea Trophy - Day 1 - Koksijde - Schipsgatduinen | ||||||
H50 | 4830 m | 0:51:39 | 10'41" | 7. (35) | ||
04.10.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium 2019 - Tielenkamp | ||||||
H:01 | 8770 m | 1:27:30 | 9'58" | 7. (35) | ||
13.07.2019 - GOS 7 - Groenevalleipark - Gent | ||||||
01 | 4070 m | 0:34:50 | 8'33" | 12. (35) | ||
04.05.2019 - GOS 5 - Maaltebruggepark - Gent | ||||||
01 | 4410 m | 0:36:36 | 8'17" | 4. (49) | ||
25.04.2019 - Schifting Militair Kampioenschap - Hechtelse Duinen | ||||||
03 | 6540 m | 0:57:51 | 8'50" | 11. (72) | ||
29.03.2019 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - LEOPOLDSBURG | ||||||
02 | 8200 m | 1:03:28 | 7'44" | 10. (46) | ||
23.03.2019 - GOS 3 - Rozebroeken - Gent | ||||||
H:01 | 4010 m | 0:42:26 | 10'34" | 10. (31) | ||
21.03.2019 - Challenge Autmans 2019 - Eupen Schönefeld | ||||||
OPEN | 6000 m | 0:46:35 | 7'45" | 17. (98) | ||
31.01.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium Helchterenbos - Leopoldsburg | ||||||
01 | 9490 m | 1:00:49 | 6'24" | 11. (61) | ||
18.01.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium 4 Gp CIS - Godinne | ||||||
01 | 7400 m | 290 m | 1:14:25 | 10'03" | 18. (63) | |
12.01.2019 - GOS Technologiepark - Zwijnaarde | ||||||
H:01 | 4150 m | 0:34:24 | 8'17" | 8. (22) | ||
29.11.2018 - Interkorpsen 2018 - Leopoldsburg | ||||||
01 | 9020 m | 1:01:49 | 6'51" | 14. (79) | ||
22.11.2018 - Militair Regelmatigheidscriterium - REGULARITE ZONHOVEN - ZONHOVEN | ||||||
02 | 8400 m | NCL | ||||
08.11.2018 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | ||||||
02 | 8140 m | 1:00:04 | 7'22" | 3. (27) | ||
04.11.2018 - Brussels Orienteering Challenge #2 - Forêt de Soignes | ||||||
H:Noir très long | 9900 m | 170 m | 1:24:15 | 8'30" | 12. (32) | |
10.10.2018 - Militair Individueel Kampioenschap - Houthalen-Helchteren | ||||||
H:03 | 8300 m | 0:58:46 | 7'04" | 5. (43) | ||
13.09.2018 - Militair Kampioenschap OC - 1/2 finale - Oostduinkerke | ||||||
H:02 | 7000 m | 1:17:01 | 11'00" | 7. (56) | ||
06.09.2018 - Régularité militaire - Marche-en-Famenne | ||||||
01 | 9100 m | 1:27:10 | 9'34" | 21. (51) | ||
22.04.2018 - Rozebroeken - Gent | ||||||
H:01 | 5300 m | 0:50:41 | 9'33" | 7. (15) | ||
19.04.2018 - MdBn 1C/1Gr - Leopoldsburg | ||||||
1 | 9200 m | 1:25:50 | 9'19" | 18. (74) | ||
29.03.2018 - Challenge Autmans 2018 - EUPEN Schönefeld | ||||||
OPEN | 6000 m | 110 m | NCL | |||
22.03.2018 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - LEOPOLDSBURG | ||||||
1 | 9200 m | 1:18:46 | 8'33" | 33. (73) | ||
28.01.2018 - Wintercriterium - De Klinge | ||||||
H:01 | 9000 m | 1:04:05 | 7'07" | 6. (9) | ||
25.01.2018 - challenge Comd Prov Hainaut - baudour | ||||||
1 | 9100 m | 1:10:07 | 7'42" | 14. (56) | ||
12.01.2018 - REGULARITE MILITAIRE HAMOIS - Hamois | ||||||
1 | 9700 m | 95 m | 1:29:57 | 9'16" | 20. (59) | |
30.11.2017 - Finale championnat militaire LD - Stockem | ||||||
H:02 | 8600 m | 300 m | 1:19:16 | 9'13" | 16. (52) | |
12.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - La Hulpe | ||||||
H:Noir très long | 8450 m | 185 m | 1:21:36 | 9'39" | 19. (34) | |
29.09.2017 - Aflossing Rik Thys - Maasmechelen | ||||||
H. Open | 5400 m | 0:50:20 | 9'19" | 10. (99) | ||
15.09.2017 - Militaire regelmatigheid Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:02 | 8100 m | NCL | ||||
09.05.2017 - Training - Marche en Famenne | ||||||
1 | 8600 m | 1:07:55 | 7'53" | 8. (49) | ||
13.04.2017 - Militaire regelmatigheid - LIBRAMONT | ||||||
H:01 | 8200 m | 1:05:03 | 7'55" | 8. (32) | ||
31.03.2017 - Wisselbeker Comd Kamp BEVERLO - HEPPEN | ||||||
2 | 7800 m | 1:07:27 | 8'38" | 6. (46) | ||
16.03.2017 - Interkorpsen - Intercorps 2017 - NEERPELT | ||||||
H:02 | 8100 m | 0:59:04 | 7'17" | 4. (92) | ||
16.02.2017 - Challenge Comd Prov Hainaut - Baudour | ||||||
1 | 8500 m | 100 m | 1:25:08 | 10'00" | 21. (62) | |
08.01.2017 - Wintercriterium - Kamp Grobbendonk | ||||||
H:01 | 9100 m | 1:07:01 | 7'21" | 7. (10) | ||
11.12.2016 - Régionale Hippodrome Boitsfort - Championnat Universitaire - Hippodrome Uccle-Boitsfort | ||||||
H:1 Noir Tres Lg | 9000 m | 210 m | 1:20:01 | 8'53" | 13. (25) | |
24.11.2016 - Wisselbeker Comd Prov Limburg - Zonhoven | ||||||
2 | 8300 m | 1:06:15 | 7'58" | 2. (24) | ||
13.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tervueren | ||||||
H:Noir très long | 9400 m | 140 m | 1:25:07 | 9'03" | 37. (58) | |
12.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Groenendael | ||||||
H:Noir très long | 11020 m | 195 m | 1:54:00 | 10'20" | 30. (43) | |
11.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Bruxelles | ||||||
H:Noir très long | 7200 m | 140 m | 1:03:44 | 8'51" | 37. (64) | |
08.11.2016 - NK Defensie - CN Défense - Koksijde | ||||||
Finale A Vet A | 8300 m | 1:12:58 | 8'47" | 3. (29) | ||
28.10.2016 - WISSELBEKER KAMP Beverlo - HECHTEL | ||||||
H21-35 | 9200 m | 1:32:33 | 10'03" | 24. (52) | ||
20.10.2016 - Schiftingen Defensie Kampioenschap - Lommel | ||||||
3 | 7500 m | 1:01:32 | 8'12" | 1. (28) | ||
30.09.2016 - Rik Thys 2016 - Weyervlakte | ||||||
OPEN | 5900 m | 1:03:47 | 10'48" | 17. (106) | ||
15.09.2016 - REGELMATIGHEIDSCRITERIUM - KOERSEL | ||||||
H:01 | 8700 m | 1:26:29 | 9'56" | 13. (44) | ||
06.09.2016 - Challenge régularité - Marche en Famenne | ||||||
H:02 | 7800 m | 1:05:26 | 8'23" | 2. (22) | ||
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | ||||||
H45 | 7700 m | 250 m | 2:17:07 | 17'48" | 6. (13) | |
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | ||||||
H45 | 5400 m | 150 m | 1:03:53 | 11'49" | 8. (12) | |
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | ||||||
H45 | 5600 m | 65 m | 1:05:45 | 11'44" | 7. (12) | |
14.06.2016 - Championnat Défense Intercorps 2016 - St HUBERT | ||||||
1 | 8600 m | 1:34:55 | 11'02" | 23. (62) | ||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | ||||||
H45 | 4330 m | 0:37:18 | 8'36" | 5. (17) | ||
03.03.2016 - REGELMATIGHEIDSCRITERIUM - KOERSEL | ||||||
1 | 9400 m | 1:03:43 | 6'46" | 14. (41) | ||
21.02.2016 - Wintercriterium - Brasschaat | ||||||
H:01 | 9400 m | 1:46:31 | 11'19" | 17. (20) | ||
28.01.2016 - Challenge Comd Prov Hainaut - Baudour | ||||||
1 | 8600 m | 1:17:41 | 9'01" | 11. (48) | ||
10.01.2016 - Wintercriterium - DE KLINGE | ||||||
H:01 | 8600 m | 1:02:18 | 7'14" | 6. (13) | ||
18.11.2015 - NCD Orïentatielopen Interkorpsen 2015 - Leopoldsburg | ||||||
1 | 9000 m | 1:06:22 | 7'22" | 14. (83) | ||
15.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Tervueren - Duisburg | ||||||
H:02 | 8700 m | 160 m | 1:06:41 | 7'39" | 7. (57) | |
08.11.2015 - Wsselbeker Staepelaere Individueel - Balen Keiheuvel | ||||||
H:01 | 6600 m | 0:52:29 | 7'57" | 6. (22) | ||
28.10.2015 - Criterium regulariteit - Sonnisheide | ||||||
H:02 | 7900 m | 1:12:09 | 9'07" | 13. (47) | ||
22.10.2015 - Régionale /Parc. - Zonhoven | ||||||
H:02 | 8700 m | 1:06:45 | 7'40" | 6. (47) | ||
16.10.2015 - Memorial Jacky Sallaerts - Mazy | ||||||
H:02 | 8200 m | 1:15:49 | 9'14" | 9. (40) | ||
01.10.2015 - Regelmatigheid criterieum - Tielen | ||||||
2 | 8500 m | 1:10:54 | 8'20" | 1. (31) | ||
25.09.2015 - Wisselbeker Rik Thijs - Gruitrode | ||||||
OPEN | 5900 m | 1:02:20 | 10'33" | 0. (121) | ||
30.06.2015 - Championnat Défense 2015 Kampioenschap Defensie - Saint Hubert | ||||||
2 | 8300 m | 1:32:23 | 11'07" | 13. (38) | ||
19.06.2015 - Tour préliminaire Championnat Défense 2015 - Bertrix | ||||||
3 | 7300 m | 0:57:49 | 7'55" | 4. (41) | ||
30.04.2015 - Challenge AUTMANS - Eupen | ||||||
OPEN | 6000 m | 175 m | 0:52:13 | 8'42" | 7. (114) | |
03.04.2015 - Wisselbeker Comd Kamp BEVERLO - De Weyervlakte | ||||||
H:01 | 9300 m | 1:11:56 | 7'44" | 29. (83) | ||
26.03.2015 - Critérium Régularité - La Haie du Cerf | ||||||
H:01 | 9000 m | 1:12:56 | 8'06" | 21. (72) | ||
13.03.2015 - Criterium Regulariteit - Sterrebeek | ||||||
H:01 | 9300 m | 1:13:32 | 7'54" | 10. (72) | ||
29.01.2015 - Challenge Comdt Prov Hainaut - Baudour | ||||||
1 | 8900 m | 1:25:17 | 9'34" | 17. (52) | ||
11.01.2015 - WINTERCRITERIUM - DE KLINGE | ||||||
H:01 | 8800 m | 1:19:39 | 9'03" | 9. (13) | ||
03.05.2014 - Ghent O-Event - Rozenbroeken West | ||||||
H:01 | 3210 m | 0:57:17 | 17'50" | 27. (29) | ||
13.02.2014 - Challenge Comdt Mil Prov Hainaut - Baudour | ||||||
H:03 | 7100 m | 100 m | NCL | |||
22.12.2013 - Ultra longues distances - Watermael Boitsfort | ||||||
1 | 16300 m | 330 m | 1:51:14 | 6'49" | 7. (43) | |
05.12.2013 - Interkorps kampioenschap Defensie 2013 - Leopoldsburg | ||||||
1 | 9200 m | 1:11:50 | 7'48" | 23. (103) | ||
28.11.2013 - Wisselbeker Commandant Provincie Limburg - Zonhoven | ||||||
H:01 | 9500 m | 1:08:26 | 7'12" | 15. (78) | ||
21.11.2013 - Military Regularity Criterium - Marche-En-Famenne | ||||||
H:01 | 9000 m | 0:59:14 | 6'34" | 11. (69) | ||
11.11.2013 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tumuli | ||||||
H:01 | 6990 m | 190 m | 0:59:30 | 8'30" | 30. (66) | |
08.11.2013 - Military Regularity Criterium - Kelchterhoef | ||||||
H:01 | 9000 m | 1:17:55 | 8'39" | 25. (96) | ||
24.10.2013 - Regelsmatigheid criterium - Helchterenbos | ||||||
1 | 8900 m | 1:01:07 | 6'52" | 12. (99) | ||
10.10.2013 - Championnat Biathlon Defense 2013 - Mons | ||||||
2 | 4200 m | 0:40:57 | 9'45" | 10. (62) | ||
27.09.2013 - Wisselbeker Rik Thys - Dilsenerbos | ||||||
OPEN | 6000 m | NCL | ||||
11.09.2013 - Championnat Défense 2013 - Bertrix | ||||||
H:01 | 10700 m | 1:38:11 | 9'10" | 11. (47) | ||
26.06.2013 - Memorial Jacky Sallaerts - Lichtaart | ||||||
H:05 | 7000 m | 1:09:35 | 9'56" | 15. (31) | ||
04.06.2013 - Eliminatoires CND course d'orientation - Bois de Bernihé | ||||||
H:01 | 9000 m | 1:09:39 | 7'44" | 5. (49) | ||
27.04.2013 - SBS Skillbuilders Ghent O-Event - Blaarmeersen | ||||||
H:01 | 8190 m | 0:51:14 | 6'15" | 5. (13) | ||
25.04.2013 - Challenge AUTMANS - Plombières | ||||||
OPEN | 0:46:18 | 6'42" | 8. (136) | |||
10.04.2013 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - De Zwarte Weg | ||||||
H:01 | 9200 m | 1:06:26 | 7'13" | 18. (84) | ||
23.03.2013 - De Ster - De Ster | ||||||
H:01 | 9500 m | 1:08:22 | 7'11" | 6. (13) | ||
23.02.2013 - OVK 2013 - Het Leen - Eeklo | ||||||
H:01 | 8900 m | 1:06:17 | 7'26" | 1. (7) | ||
08.02.2013 - Militaire regematigheid - De Keiheuvel | ||||||
H:01 | 8900 m | 1:05:00 | 7'18" | 19. (107) | ||
24.01.2013 - Challenge Comd Prov Hainaut - Ghlin | ||||||
H:01 | 9200 m | 0:57:53 | 6'17" | 18. (88) | ||
13.01.2013 - Oost-Vlaams Kampioenschap - De Klinge | ||||||
H:01 | 10330 m | 1:17:46 | 7'31" | 8. (18) | ||
28.12.2012 - Sylvester 2012 - De Schrikkelberg | ||||||
LD | 7090 m | 0:51:23 | 7'14" | 5. (34) | ||
20.12.2012 - Intercorps Défense 2012 - Silly | ||||||
1 | 9200 m | 180 m | 1:19:33 | 8'38" | 21. (106) | |
29.11.2012 - Wisselbeker Comd Prov Limburg - Hengelhoef | ||||||
H:01 | 9100 m | 1:02:29 | 6'51" | 14. (79) | ||
08.11.2012 - Mil Regelmatigheid - De Winner | ||||||
H:01 | 9400 m | 1:12:21 | 7'41" | 19. (85) | ||
01.11.2012 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tervueren - Arboretum | ||||||
H:01 | 10100 m | 1:19:56 | 7'54" | 25. (44) | ||
12.10.2012 - Training MIL - Helchteren | ||||||
H:01 | 9200 m | 1:02:01 | 6'44" | 6. (59) | ||
12.09.2012 - Sprint Biathlon - Baudour | ||||||
H:03 | 4000 m | 0:47:21 | 11'50" | 6. (30) | ||
26.06.2012 - Championnat Défense 2012 - Felenne | ||||||
2 | 7600 m | 1:18:21 | 10'18" | 7. (55) | ||
03.06.2012 - Bruges Weekend - Brugge | ||||||
H. Open | 8440 m | 1:05:30 | 7'45" | 43. (64) | ||
02.06.2012 - Bruges Weekend - Ter Groene Poorte | ||||||
H. Masters A | 2660 m | 0:20:30 | 7'42" | 13. (25) | ||
02.06.2012 - Bruges Weekend - Veltembosje | ||||||
H. Open | 3410 m | 0:21:02 | 6'10" | 27. (36) | ||
24.05.2012 - Eliminatoires Championnat Defense 2012 - Elsenborn | ||||||
4 | 8600 m | 60 m | 1:13:54 | 8'35" | 12. (61) | |
11.05.2012 - MEMORIAL Jacky Sallaerts - Leopoldsburg | ||||||
H:05 | 7500 m | 1:19:31 | 10'36" | 10. (29) | ||
22.04.2012 - Oost-Vlaams Kampioenschap - Citadelpark - Gent | ||||||
H:01 | 6250 m | 0:44:07 | 7'03" | 4. (22) | ||
30.03.2012 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - Hechtelse Heide | ||||||
H:02 | 8000 m | 1:01:31 | 7'41" | 19. (90) | ||
18.03.2012 - Nationale longue distance - La Hulpe | ||||||
H40 | 8500 m | 220 m | 1:08:16 | 8'01" | 12. (19) | |
11.03.2012 - Oost-Vlaams Kampioenschap - De Blaarmeersen - De Blaarmeersen | ||||||
H:01 | 8630 m | 1:11:14 | 8'15" | 8. (13) | ||
02.03.2012 - Training MIL - Spa | ||||||
H:02 | 7800 m | 220 m | 1:12:37 | 9'18" | 3. (51) | |
14.02.2012 - Training MIL - Libramont | ||||||
H:01 | 9200 m | 1:05:11 | 7'05" | 12. (58) | ||
26.01.2012 - Challenge Comd Prov Hainaut - La Ronde Maison | ||||||
1 | 9200 m | 1:09:25 | 7'32" | 12. (69) | ||
17.01.2012 - Mil Regelmatigheid - Staleyckerheide | ||||||
1 | 8900 m | 1:02:23 | 7'00" | 12. (88) | ||
15.01.2012 - Oost-Vlaams Kampioenschap - De Klinge | ||||||
H:01 | 9080 m | 1:04:46 | 7'07" | 2. (16) | ||
08.12.2011 - intercorps 2011 - La Rouge Fontaine | ||||||
1 | 9200 m | 140 m | 1:15:38 | 8'13" | 19. (82) | |
24.11.2011 - Mil Comd Limburg - Zonhoven | ||||||
H:01 | 8900 m | 1:00:25 | 6'47" | 9. (72) | ||
13.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Les Tumuli | ||||||
H:01 | 9000 m | 160 m | 1:19:56 | 8'52" | 39. (53) | |
12.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Groenendael | ||||||
H:01 | 9600 m | 190 m | 1:25:36 | 8'54" | 25. (41) | |
11.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Les 3 Fontaines | ||||||
H:01 | 6870 m | 160 m | 0:46:56 | 6'49" | 21. (68) | |
11.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Sprint - Auderghem - Tenreuken | ||||||
1 | 2850 m | 85 m | 0:26:56 | 9'27" | 47. (83) | |
27.10.2011 - Regelmatigheid 18 Bn Log - Zwarte weg | ||||||
H:01 | 8900 m | 1:02:19 | 7'00" | 9. (59) | ||
14.10.2011 - Regelmatigheid Med Bn Bvr/5Li - De Watertoren | ||||||
H:01 | 9200 m | 1:02:04 | 6'44" | 6. (75) | ||
21.06.2011 - Biathlon orientation - Mer de sable | ||||||
1 | 7800 m | 2:17:04 | 17'34" | 8. (25) | ||
08.06.2011 - Championnat Défense 2011 - MARENNE | ||||||
4 | 9400 m | 1:15:05 | 7'59" | 11. (28) | ||
19.05.2011 - Eliminatoires Champ Def - Schiftingen Def Kamp - Fond d'Oxhé | ||||||
4 | 7000 m | 145 m | 0:57:56 | 8'16" | 4. (52) | |
08.04.2011 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - Weyervlakte | ||||||
H:02 | 7900 m | 0:53:13 | 6'44" | 7. (82) | ||
18.03.2011 - Militaire regelmatigheid - Opglabbeek | ||||||
H:01 | 9300 m | 1:07:23 | 7'14" | 14. (79) | ||
17.02.2011 - Challenge Md Bn 1/3L - Le chêne à l'image | ||||||
H:01 | 8900 m | 1:02:45 | 7'03" | 15. (65) | ||
27.01.2011 - Challenge Comd Prov Hainaut - Ghlin | ||||||
H:01 | 8700 m | 1:13:06 | 8'24" | 14. (95) | ||
12.12.2010 - Régionale Hiver - Bon Secours | ||||||
H:01 | 8810 m | 165 m | 1:18:47 | 8'56" | 8. (21) | |
07.11.2010 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Groenendael | ||||||
01 | 6700 m | 215 m | 0:53:10 | 7'56" | 17. (54) | |
31.10.2010 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 1 - Watermael-Boitsfort | ||||||
01 | 10100 m | 1:23:25 | 8'16" | 15. (32) | ||
03.02.2008 - Régionale d'hiver - Beloeil | ||||||
01 | 8640 m | 1:18:06 | 9'02" | 12. (22) | ||
16.12.2007 - Régionale d'hiver - Bon-Secours | ||||||
01 | 9430 m | 1:25:56 | 9'07" | 11. (31) | ||
09.12.2007 - Régionale d'hiver - Silly | ||||||
01 | 9310 m | 1:26:56 | 9'20" | 12. (31) |