WebRes.helga-o.com |
24.03.2024 - Interland 2024 - Habay-la-Neuve | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
W14 | 4340 m | 30 m | 0:33:41 | 7'46" | 6. (13) | |
23.03.2024 - O2LUX #5 - Croix Rouge - Croix Rouge | ||||||
D:2 - Noir moyen | 5400 m | 165 m | NCL | |||
15.03.2024 - HOGENT Moonlight Pursuit - Blaarmeersen - Nacht-O - Gent | ||||||
D:Omloop 2 | 4900 m | 1:09:30 | 14'11" | 1. (6) | ||
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
D-14 | 3350 m | NCL | ||||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
D:04 | 4590 m | 0:51:09 | 11'09" | 2. (20) | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
D:04 | 4480 m | 0:57:24 | 12'49" | 13. (22) | ||
03.02.2024 - GOS Blaarmeersen - Gent | ||||||
D:Omloop 2 | 3280 m | 0:31:33,441 | 9'37" | 3. (16) | ||
20.01.2024 - GOS Malem / Groenvalleipark - Gent | ||||||
D:Omloop 2 | 3680 m | 0:41:00 | 11'08" | 5. (13) | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
D-14 | 4300 m | 0:41:10 | 9'34" | 4. (6) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
D-14 | 4360 m | 1:09:57 | 16'03" | 6. (6) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
D-14 | 4090 m | 1:04:28 | 15'46" | 4. (6) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
D-14 | 4160 m | 0:51:19 | 12'20" | 5. (6) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
D-14 | 4100 m | 1:03:57 | 15'36" | 5. (6) | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
D:Oro-Hydro 4 | 3960 m | 1:23:47 | 21'09" | 10. (11) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
D-14 | 3470 m | 0:39:16 | 11'19" | 1. (3) | ||
14.10.2023 - GOS Maaltebruggepark - Gent | ||||||
D:Omloop 2 | 2560 m | 0:33:24 | 13'03" | 3. (9) | ||
09.09.2023 - GOS Claeys Bouüaert Park - Gent | ||||||
D:Omloop 3 | 1480 m | NCL | ||||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
D-14 | 3090 m | 0:38:24 | 12'26" | 4. (4) | ||
20.08.2023 - ASOM 2023 - WRE & City Race - Ghent | ||||||
W YOUTH | 5220 m | 0:41:56 | 8'02" | 4. (6) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 2 - Ghent | ||||||
W YOUTH | 2700 m | 0:19:03 | 7'03" | 4. (6) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 1 - Ghent | ||||||
W YOUTH | 2570 m | 0:18:34 | 7'13" | 4. (6) | ||
14.05.2023 - Scoreloop - Borgnool | ||||||
D-14 | 0:15:29 | 1. (1) | ||||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
D-14 | 1690 m | 40 m | NCL | |||
06.05.2023 - GOS Schoonmeersen - Gent | ||||||
D:Omloop 3 | 1930 m | 0:26:02,218 | 13'29" | 2. (6) | ||
29.04.2023 - GOS Technologiepark - Gent | ||||||
D:Omloop 1 | 4780 m | 0:41:46,941 | 8'44" | 3. (11) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 2410 m | 0:35:25,320 | 14'42" | 2. (2) |