WebRes.helga-o.com |
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H75 | 2530 m | 60 m | 0:34:30 | 13'38" | 5. (12) | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
H75 | 3080 m | 0:40:33 | 13'10" | 5. (12) | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
H75 | 3650 m | 0:45:59 | 12'36" | 5. (15) | ||
01.03.2024 - Interkorpsen Defensie - Intercorps Défense - | ||||||
Civil 2 | 3900 m | OT | ||||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:05 | 3420 m | 0:40:12 | 11'45" | 6. (22) | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | ||||||
H:Zwart kort | 3400 m | 0:50:57 | 14'59" | 13. (25) | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | ||||||
H:Zwart kort | 3000 m | 0:49:48 | 16'36" | 8. (14) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
H:05 | 3400 m | 0:56:07 | 16'30" | 4. (18) | ||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | ||||||
H:05 | 3100 m | ACT | ||||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
H75 | 2990 m | 0:33:05 | 11'04" | 7. (16) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
H75 | 3030 m | NCL | ||||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
H75 | 3180 m | 0:48:33 | 15'16" | 9. (16) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
H75 | 3040 m | 0:32:16 | 10'37" | 7. (16) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
H75 | 3290 m | 0:42:35 | 12'57" | 5. (16) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:05 | 3360 m | 0:41:53 | 12'28" | 7. (21) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
H:05 | 3250 m | 0:35:10 | 10'49" | 7. (29) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
H75 | 3470 m | 0:43:06 | 12'25" | 3. (13) | ||
17.11.2023 - Championnat de Défense Militaire - Militair Kampioenschap Defensie - Pelt | ||||||
H:Omloop 2 | 5000 m | NCL | ||||
17.10.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Arendonk | ||||||
H:06 | 4200 m | 0:55:38 | 13'15" | 3. (27) | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
H:05 | 3440 m | 0:39:22 | 11'27" | 3. (16) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
H. Masters D | 3290 m | 0:40:45 | 12'23" | 6. (11) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
H75 | 3840 m | 0:55:58 | 14'34" | 2. (12) | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | ||||||
Open | 4800 m | 1:36:19 | 20'04" | 60. (86) | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
H75 | 2020 m | 0:41:14 | 20'25" | 2. (10) | ||
17.09.2023 - Fiets-O World Masters Series - Heeserbergen-Sahara | ||||||
M75 | 9960 m | 1:19:10 | 7'57" | 3. (4) | ||
16.09.2023 - Fiets-O World Masters Series - Kattenbos-Pijnven | ||||||
M75 | 16000 m | 1:41:22 | 6'20" | 3. (5) | ||
15.09.2023 - Fiets-O World Masters Series - Lommel Sahara | ||||||
M75 | 5700 m | NCL | ||||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
H75 | 2490 m | 0:29:21 | 11'47" | 4. (12) | ||
20.08.2023 - ASOM 2023 - WRE & City Race - Ghent | ||||||
M HYPERVET | 3510 m | 0:30:20 | 8'39" | 6. (18) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 2 - Ghent | ||||||
M HYPERVET | 2460 m | 0:23:38 | 9'36" | 7. (17) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 1 - Ghent | ||||||
M HYPERVET | 2410 m | 0:20:56 | 8'41" | 4. (17) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
M75 | 4190 m | 1:11:06 | 16'58" | 1. (15) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
M75 | 3280 m | 0:57:31 | 17'32" | 2. (15) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
M75 | 3940 m | 1:05:51 | 16'43" | 5. (14) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
M75 | 4000 m | 0:47:22 | 11'50" | 1. (12) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
H75 | 3500 m | 65 m | 1:00:58 | 17'25" | 10. (18) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
H75 | 3800 m | 90 m | 0:59:09 | 15'34" | 4. (18) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
H75 | 2900 m | 35 m | 0:37:38 | 12'59" | 4. (18) | |
25.06.2023 - Regionale Westerlo - WESTERLO | ||||||
H:03 | 2310 m | 0:24:45 | 10'43" | 4. (24) | ||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | ||||||
H:05 | 3580 m | 0:35:34 | 9'56" | 11. (26) | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:05 | 3200 m | 0:43:22 | 13'33" | 7. (20) | ||
03.06.2023 - Coppa del Segretario - Ham | ||||||
H:1 | 1:04:33 | 25. (27) | ||||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
H:05 | 3300 m | 0:33:13 | 10'04" | 8. (21) | ||
17.05.2023 - Lenteloop - Stadspark & Blijkhoef Turnhout | ||||||
H:03 | 3100 m | 0:39:53 | 12'52" | 4. (13) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
H75 | 1690 m | 40 m | 0:26:15 | 15'32" | 4. (11) | |
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
H. Masters D | 2220 m | 0:20:21,441 | 9'10" | 8. (20) | ||
19.04.2023 - Lenteloop - Park Molenheide - Helchteren | ||||||
H:03 | 3140 m | 0:37:22 | 11'54" | 4. (12) | ||
16.04.2023 - Nationale(r) LD - Dreihütten-St.Vith | ||||||
H75 | 4520 m | 120 m | 1:04:58 | 14'22" | 3. (7) | |
01.04.2023 - LOS 2023-01 - Locomotievenwijk | ||||||
H:02 | 2500 m | 0:27:13 | 10'53" | 8. (10) |