WebRes.helga-o.com |
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
H50 | 4640 m | 125 m | 0:52:45 | 11'22" | 11. (19) | Omega | |
16.03.2024 - Championnat de Belgique de nuit - Weris | |||||||
H. Masters B | 5200 m | 150 m | 0:52:43 | 10'08" | 5. (22) | Omega | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | |||||||
H50 | 4880 m | 0:39:29 | 8'05" | 10. (17) | Omega | ||
08.03.2024 - Avond - Ham | |||||||
H:02 | 4430 m | 0:42:09 | 9'31" | 2. (23) | Omega | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | |||||||
H50 | 7150 m | 1:05:37 | 9'11" | 12. (18) | Omega | ||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | |||||||
H. Masters B | 5370 m | NCL | Omega | ||||
25.02.2024 - Régionale 5 couleurs - CB/BK Université - Tihange | |||||||
H:Noir long | 6000 m | 210 m | 1:08:44 | 11'27" | 10. (36) | Omega | |
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | |||||||
H:OH Zwart lang | 7000 m | 1:03:25 | 9'04" | 2. (7) | Omega | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | |||||||
H:01 | 9310 m | 1:21:27 | 8'45" | 14. (22) | Omega | ||
12.01.2024 - Avondwedstrijd Kelchterhoef - Houthalen | |||||||
H:02 | 4490 m | 0:43:15 | 9'38" | 2. (18) | Omega | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | |||||||
H50 | 5560 m | 0:42:51 | 7'42" | 8. (21) | Omega | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | |||||||
H50 | 5740 m | 0:44:39 | 7'47" | 7. (21) | Omega | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | |||||||
H50 | 5610 m | NCL | Omega | ||||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | |||||||
H50 | 5670 m | 0:41:20 | 7'17" | 6. (21) | Omega | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | |||||||
H50 | 5690 m | 0:46:45 | 8'13" | 6. (21) | Omega | ||
08.12.2023 - Avondwedstrijd SAHARA - LOMMEL | |||||||
H:Oro - Hydro | 5260 m | 0:55:40 | 10'35" | 12. (18) | Omega | ||
01.12.2023 - VK Avond Prinsenpark - Retie | |||||||
H. Masters B | 5200 m | 1:00:53 | 11'43" | 4. (11) | Omega | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | |||||||
H:02 | 6840 m | 1:01:23 | 8'58" | 15. (23) | Omega | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | |||||||
H50 | 6740 m | NCL | Omega | ||||
17.11.2023 - Championnat de Défense Militaire - Militair Kampioenschap Defensie - Pelt | |||||||
H:Omloop 2 | 5000 m | 0:42:39 | 8'32" | 1. (31) | OMEGA | ||
10.11.2023 - Openingsaflossing Graafsbos - Merksplas | |||||||
Openingsavondaflossing | 4100 m | 0:39:39 | 9'40" | 0. (19) | Omega | ||
13.10.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Marche en Famenne | |||||||
H:04 | 5400 m | 0:51:21 | 9'31" | 1. (26) | OMEGA | ||
05.10.2023 - BMOT - Rodenberg | |||||||
H:03 | 5900 m | 0:50:59 | 8'38" | 1. (31) | OMEGA | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | |||||||
Open | 4700 m | 0:45:40 | 9'43" | 11. (86) | OMEGA | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | |||||||
SD | 3260 m | 0:37:07 | 11'23" | 2. (8) | Omega | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | |||||||
Belgian club Relay | 7000 m | 1:35:50 | 13'41" | 35. (52) | Omega | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | |||||||
O-H_short | 3920 m | 0:38:30 | 9'49" | 2. (37) | Omega | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | |||||||
O-H_short | 4010 m | 0:44:36 | 11'07" | 6. (36) | Omega | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | |||||||
SD | 3900 m | 50 m | 0:37:53 | 9'43" | 2. (24) | Omega | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | |||||||
SD | 4200 m | 80 m | 0:39:13 | 9'20" | 1. (28) | Omega | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | |||||||
SD | 4000 m | 85 m | 0:32:52 | 8'13" | 1. (27) | Omega |