WebRes.helga-o.com |
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
H50 | 7150 m | 1:17:38 | 10'51" | 16. (18) | K.O.L. | ||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | |||||||
H. Masters B | 5370 m | NCL | K.O.L. | ||||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | |||||||
H:02 | 7470 m | 1:39:23 | 13'18" | 40. (43) | K.O.L. | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | |||||||
H:Zwart middel | 6180 m | 1:04:34 | 10'27" | 21. (43) | K.O.L. | ||
27.01.2024 - Clubkampioenschap - LEOPOLDSBURG | |||||||
H. Masters B | 4130 m | NCL | K.O.L. | ||||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | |||||||
H:03 | 6000 m | 1:14:23 | 12'24" | 29. (49) | K.O.L. | ||
12.01.2024 - Avondwedstrijd Kelchterhoef - Houthalen | |||||||
H:02 | 4490 m | 1:19:17 | 17'39" | 17. (18) | K.O.L. | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | |||||||
H50 | 5560 m | 1:18:06 | 14'03" | 20. (21) | K.O.L. | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | |||||||
H50 | 5740 m | 1:06:48 | 11'38" | 18. (21) | K.O.L. | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | |||||||
H50 | 5610 m | 1:50:08 | 19'38" | 19. (21) | K.O.L. | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | |||||||
H50 | 5670 m | 0:56:53 | 10'02" | 19. (21) | K.O.L. | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | |||||||
H50 | 5690 m | 1:49:52 | 19'19" | 20. (21) | K.O.L. | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | |||||||
H:Oro-Hydro 2 | 6860 m | 1:30:23 | 13'11" | 16. (18) | KOL 1 | ||
01.12.2023 - VK Avond Prinsenpark - Retie | |||||||
SE | 3770 m | NCL | K.O.L. | ||||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | |||||||
H:02 | 6840 m | 1:12:41 | 10'38" | 19. (23) | K.O.L. | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | |||||||
H50 | 6740 m | 1:18:56 | 11'43" | 13. (14) | K.O.L. | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | |||||||
H. Masters B | 4430 m | NCL | K.O.L. | ||||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | |||||||
SD | 4470 m | 1:28:33 | 19'49" | 20. (29) | K.O.L. | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | |||||||
H50 | 4070 m | 1:09:57 | 17'11" | 9. (10) | K.O.L. | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | |||||||
H50 | 6330 m | 1:07:34 | 10'40" | 15. (23) | K.O.L. | ||
02.09.2023 - Regionale City - O - VORSELAAR | |||||||
H:02 | 4400 m | 0:45:03 | 10'14" | 7. (10) | K.O.L. | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | |||||||
M50 | 7220 m | 2:09:45 | 17'58" | 17. (24) | K.O.L. | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | |||||||
M50 | 4950 m | 1:30:36 | 18'18" | 20. (26) | K.O.L. | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | |||||||
M50 | 7040 m | 1:36:13 | 13'40" | 19. (25) | K.O.L. | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | |||||||
M50 | 7020 m | 1:38:19 | 14'00" | 21. (22) | K.O.L. | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | |||||||
H:02 | 5570 m | 1:10:04 | 12'35" | 22. (34) | K.O.L. | ||
25.06.2023 - Regionale Westerlo - WESTERLO | |||||||
H:02 | 3010 m | 0:28:03 | 9'19" | 8. (26) | K.O.L. | ||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | |||||||
H:03 | 5810 m | 0:48:09 | 8'17" | -- (26) | K.O.L. | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | |||||||
OV Mixed Relay Masters | 2810 m | 0:29:18 | 10'26" | 8. (14) | K.O.L. | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | |||||||
H:03 | 4220 m | 0:44:11 | 10'28" | 22. (31) | K.O.L. | ||
24.05.2023 - Lenteloop Vossemeren - Lommel | |||||||
H:03 | 3640 m | 0:43:06 | 11'50" | 14. (25) | K.O.L. | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | |||||||
SD | 2680 m | 90 m | 0:44:56 | 16'46" | 7. (13) | K.O.L. |