WebRes.helga-o.com |
20.05.2024 - ASOM Individual Race - Leuven | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
H:3,5km | 3460 m | 65 m | 0:33:55 | 9'48" | 14. (42) | KOL | |
11.05.2024 - LOS Provinciaal Domein - Leuven | |||||||
H:01 | 5600 m | 0:59:05 | 10'33" | 18. (33) | K.O.L. | ||
01.05.2024 - Tuur Classic - Regionale Balendijk - Balendijk | |||||||
H:02 | 5260 m | 0:54:07 | 10'17" | 12. (41) | K.O.L. | ||
20.04.2024 - LOS-Michottepark - Michotte Park Leuven | |||||||
H:01 | 4340 m | 0:50:11 | 11'34" | 27. (44) | K.O.L. | ||
14.04.2024 - Nationaler Langdistanz - Challenge Oosterlynck - Schlierbach/St.Vith | |||||||
H65 | 4860 m | 150 m | 1:06:59 | 13'47" | 8. (15) | K.O.L. | |
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | |||||||
H65 | 3480 m | 100 m | 0:45:31 | 13'05" | 7. (20) | K.O.L. | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | |||||||
H65 | 3940 m | 0:39:19 | 9'59" | 4. (19) | K.O.L. | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | |||||||
H65 | 5560 m | 0:57:09 | 10'17" | 7. (28) | K.O.L. | ||
25.02.2024 - Régionale 5 couleurs - CB/BK Université - Tihange | |||||||
H:Noir moyen | 4800 m | 170 m | 1:19:50 | 16'38" | 7. (22) | K.O.L. | |
21.01.2024 - Regionale 5 couleurs Groenendaal - Groenendaal | |||||||
H:Noir Moyen | 5500 m | 0:53:47 | 9'47" | 5. (24) | K.O.L. | ||
14.01.2024 - Régionale 9 couleurs - Andenne | |||||||
Noir moyen | 5300 m | 145 m | 1:10:15 | 13'15" | 23. (54) | K.O.L. | |
10.12.2023 - BOC04 - Ultra-longues Distances - Rouge-Cloître / 3 Fontaines | |||||||
Rouge | 5300 m | NCL | K.O.L. | ||||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | |||||||
H:04 | 4000 m | 0:36:11 | 9'03" | 10. (33) | K.O.L. | ||
26.11.2023 - BOC#03 - Régionale Tumuli-Sapinière - Foret de Soignes | |||||||
H:Noir moyen | 5900 m | 125 m | 1:28:13 | 14'57" | 10. (20) | K.O.L. | |
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | |||||||
H65 | 5190 m | 0:56:19 | 10'51" | 4. (20) | K.O.L. | ||
11.11.2023 - BOC #1 - Régionale Moyenne Distance - Varkensgat | |||||||
H:Noir Moyen | 4740 m | 180 m | 0:59:48 | 12'37" | 4. (35) | K.O.L. | |
04.11.2023 - LOS 2023-09 - Schaatsbaan | |||||||
H:01 | 5490 m | 0:59:20 | 10'48" | 21. (43) | K.O.L. | ||
21.10.2023 - LOS 2023-08 - Arenberg | |||||||
H:01 | 5500 m | 0:45:53 | 8'21" | 27. (51) | K.O.L. | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | |||||||
H. Masters C | 4120 m | 0:48:15 | 11'43" | 5. (10) | K.O.L. | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | |||||||
H65 | 4860 m | 0:54:14 | 11'10" | 6. (23) | K.O.L. | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | |||||||
H65 | 2650 m | 0:44:54 | 16'57" | 4. (14) | K.O.L. | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | |||||||
Belgian club Relay | 7000 m | NCL | K.O.L. | ||||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | |||||||
H65 | 4190 m | 0:38:08 | 9'06" | 5. (16) | K.O.L. | ||
27.08.2023 - CB Interclubs BK - Virton - Rabais | |||||||
H65 | 4810 m | 150 m | 1:18:40 | 16'21" | 4. (12) | K.O.L. | |
06.08.2023 - Holven - Pelt | |||||||
H:02 | 5870 m | 1:06:09 | 11'16" | 25. (44) | K.O.L. | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | |||||||
H65 | 5000 m | 110 m | 1:00:25 | 12'05" | 21. (38) | K.O.L. | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | |||||||
H65 | 6300 m | 115 m | NCL | K.O.L. | |||
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | |||||||
H65 | 3800 m | 55 m | 0:56:35 | 14'53" | 27. (39) | K.O.L. | |
25.06.2023 - CHALLENGE WAGENER - Parcours individuels - Schönberg | |||||||
H:SD | 4700 m | 50 m | 1:32:49 | 19'45" | 14. (18) | K.O.L. |