WebRes.helga-o.com |
14.04.2024 - Nationaler Langdistanz - Challenge Oosterlynck - Schlierbach/St.Vith | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
H50 | 6900 m | 260 m | 1:11:50 | 10'25" | 9. (16) | Omega | |
07.04.2024 - O2LUX #6 Rossart - Rossart | |||||||
H:Parcours 1 | 8800 m | 190 m | 1:36:03 | 10'55" | 17. (28) | Omega | |
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | |||||||
H50 | 7150 m | 1:00:40 | 8'29" | 9. (18) | Omega | ||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | |||||||
H. Masters B | 5370 m | 1:08:56 | 12'50" | 9. (21) | Omega | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | |||||||
H:02 | 7470 m | 1:11:41 | 9'36" | 24. (43) | Omega | ||
21.01.2024 - Regionale 5 couleurs Groenendaal - Groenendaal | |||||||
H:Noir Moyen | 5500 m | 0:45:55 | 8'21" | 1. (24) | Omega | ||
10.12.2023 - BOC04 - Ultra-longues Distances - Rouge-Cloître / 3 Fontaines | |||||||
Noir | 8200 m | 1:05:35 | 8'00" | 7. (48) | Omega | ||
08.12.2023 - Avondwedstrijd SAHARA - LOMMEL | |||||||
H:02 | 4430 m | 0:52:10 | 11'47" | 4. (16) | Omega | ||
06.12.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | |||||||
H:04 | 6040 m | 0:47:40 | 7'54" | 3. (48) | OMEGA | ||
26.11.2023 - BOC#03 - Régionale Tumuli-Sapinière - Foret de Soignes | |||||||
H:Noir moyen | 5900 m | 125 m | 1:08:32 | 11'37" | 3. (20) | Omega | |
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | |||||||
H50 | 8020 m | 1:10:17 | 8'46" | 3. (18) | Omega | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | |||||||
Open | 4900 m | 0:55:07 | 11'15" | 19. (86) | OMEGA | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | |||||||
H50 | 4070 m | 0:48:03 | 11'48" | 6. (10) | Omega | ||
23.09.2023 - LOS 2023-07 - Tielt-Winge | |||||||
H:Long Difficult | 5620 m | 180 m | NCL | Omega | |||
17.09.2023 - Nederlands kampioenschap lange afstand - Oirschot | |||||||
H50 | 7110 m | 1:05:07 | 9'10" | -- (12) | Omega | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | |||||||
M50 | 7220 m | 1:33:21 | 12'56" | 9. (24) | Omega | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | |||||||
M50 | 4950 m | 0:57:50 | 11'41" | 10. (26) | Omega | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | |||||||
M50 | 7040 m | 0:58:32 | 8'19" | 2. (25) | Omega | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | |||||||
M50 | 7020 m | 1:01:30 | 8'46" | 8. (22) | Omega | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | |||||||
H:02 | 5570 m | 0:41:40 | 7'29" | 1. (34) | Omega | ||
25.06.2023 - Challenge Robert Wagener 2023 - Schönberg | |||||||
WAGENER | 0:46:15 | 4. (29) | Omega | ||||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | |||||||
H50 | 2290 m | 45 m | 0:22:48 | 9'57" | 6. (18) | Omega |