WebRes.helga-o.com |
27.07.2024 - Gerhagen - Tessenderlo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
H:01 | 6440 m | 1:04:41 | 10'03" | 28. (55) | K.O.L. | ||
23.06.2024 - Nationale - longues distances - Daverdisse | |||||||
H55 | 6500 m | 175 m | 1:08:33 | 10'33" | 7. (9) | K.O.L. | |
16.06.2024 - City Cup Heeserbergen - Lommel | |||||||
H:03 | 4080 m | 0:34:57 | 8'34" | 7. (14) | K.O.L. | ||
29.05.2024 - Lenteloop - SportinGenk - Genk | |||||||
H:01 | 5580 m | 0:47:01 | 8'26" | 8. (19) | K.O.L. | ||
04.05.2024 - Regionale City O - MOL | |||||||
H:03 | 6310 m | 0:39:52 | 6'19" | 3. (14) | K.O.L. | ||
01.05.2024 - Tuur Classic - Regionale Balendijk - Balendijk | |||||||
H:01 | 7530 m | 1:07:48 | 9'00" | 14. (27) | K.O.L. | ||
14.04.2024 - Nationaler Langdistanz - Challenge Oosterlynck - Schlierbach/St.Vith | |||||||
H55 | 6330 m | 190 m | 1:08:18 | 10'47" | 7. (11) | K.O.L. | |
01.04.2024 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:03 | 5340 m | 0:44:15 | 8'17" | 10. (41) | K.O.L. | ||
24.03.2024 - Interland 2024 - Open race - Habay-la-Neuve | |||||||
04 | 6960 m | 190 m | 1:09:28 | 9'59" | 16. (20) | K.O.L. | |
23.03.2024 - O2LUX #5 - Croix Rouge - Croix Rouge | |||||||
H:2 - Noir moyen | 5400 m | 165 m | 1:40:54 | 18'41" | 46. (71) | K.O.L. | |
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | |||||||
H55 | 4070 m | 120 m | 0:51:49 | 12'44" | 8. (13) | K.O.L. | |
16.03.2024 - Championnat de Belgique de nuit - Weris | |||||||
H. Masters B | 5200 m | 150 m | 1:21:11 | 15'37" | 16. (22) | K.O.L. | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | |||||||
H55 | 4560 m | 0:43:59 | 9'39" | 12. (21) | K.O.L. | ||
08.03.2024 - Avond - Ham | |||||||
H:02 | 4430 m | 0:49:19 | 11'08" | 7. (23) | K.O.L. | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | |||||||
H55 | 6650 m | 1:11:32 | 10'45" | 10. (12) | K.O.L. | ||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | |||||||
H. Masters B | 5370 m | 1:05:30 | 12'12" | 6. (21) | K.O.L. | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | |||||||
H:03 | 5380 m | 0:55:58 | 10'24" | 9. (40) | K.O.L. | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | |||||||
H:03 | 5800 m | 0:44:39 | 7'42" | 8. (40) | K.O.L. | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | |||||||
H:OH Zwart lang | 7000 m | 1:06:16 | 9'28" | 3. (7) | K.O.L. | ||
27.01.2024 - Clubkampioenschap - LEOPOLDSBURG | |||||||
H. Masters B | 4130 m | 0:33:35 | 8'08" | 2. (8) | K.O.L. | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | |||||||
H:03 | 6000 m | 1:04:06 | 10'41" | 20. (49) | K.O.L. | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | |||||||
H55 | 4990 m | 0:41:33 | 8'20" | 12. (24) | K.O.L. | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | |||||||
H55 | 4960 m | 0:39:43 | 8'00" | 11. (24) | K.O.L. | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | |||||||
H55 | 4950 m | 0:45:18 | 9'09" | 14. (24) | K.O.L. | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | |||||||
H55 | 4950 m | 0:40:21 | 8'09" | 11. (24) | K.O.L. | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | |||||||
H55 | 5240 m | 0:44:58 | 8'35" | 12. (24) | K.O.L. | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | |||||||
H:Oro-Hydro 3 | 5110 m | 0:55:27 | 10'51" | 5. (19) | KOL 3 | ||
08.12.2023 - Avondwedstrijd SAHARA - LOMMEL | |||||||
H:02 | 4430 m | 0:49:46 | 11'14" | 2. (16) | K.O.L. | ||
06.12.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | |||||||
H:04 | 6040 m | 0:51:46 | 8'34" | 10. (48) | KOL | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | |||||||
H:03 | 5930 m | 0:47:31 | 8'01" | 10. (33) | K.O.L. | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | |||||||
H:03 | 5680 m | 0:44:00 | 7'45" | 5. (25) | K.O.L. | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | |||||||
H55 | 6460 m | 0:57:42 | 8'56" | 5. (12) | K.O.L. | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | |||||||
H:03 | 5520 m | 0:45:50 | 8'18" | 5. (35) | K.O.L. | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | |||||||
H. Masters B | 4480 m | 0:42:44 | 9'32" | 10. (12) | K.O.L. | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | |||||||
Open | 4800 m | 0:52:28 | 10'56" | 40. (86) | KOL | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | |||||||
H55 | 3670 m | 0:47:44 | 13'00" | 3. (11) | K.O.L. | ||
17.09.2023 - Fiets-O World Masters Series - Heeserbergen-Sahara | |||||||
M55 | 15720 m | 1:14:11 | 4'43" | 6. (9) | K.O.L. | ||
16.09.2023 - Fiets-O World Masters Series - Kattenbos-Pijnven | |||||||
M55 | 22990 m | 2:09:29 | 5'38" | 5. (11) | K.O.L. | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | |||||||
Belgian club Relay | 7000 m | 1:20:48 | 11'33" | 0. (52) | K.O.L. | ||
09.09.2023 - Régionale - Camp Elsenborn | |||||||
H:Rouge Court | 5110 m | 0:50:38 | 9'55" | 3. (13) | K.O.L. | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | |||||||
H55 | 5720 m | 0:51:15 | 8'58" | 10. (14) | K.O.L. | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | |||||||
M55 | 6490 m | 1:31:22 | 14'05" | 11. (20) | K.O.L. | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | |||||||
M55 | 4390 m | 1:02:48 | 14'18" | 10. (18) | K.O.L. | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | |||||||
M55 | 6570 m | NCL | K.O.L. | ||||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | |||||||
M55 | 6570 m | 1:10:07 | 10'40" | 8. (20) | K.O.L. | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | |||||||
H:01 | 8190 m | 1:27:44 | 10'43" | 14. (19) | K.O.L. |