WebRes.helga-o.com |
21.04.2024 - VK Sprint - Houthalen | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
D. Pupilles | 1330 m | NCL | hamok | ||||
14.04.2024 - Nationaler Langdistanz - Challenge Oosterlynck - Schlierbach/St.Vith | |||||||
D-12 | 2910 m | 65 m | 1:09:24 | 23'51" | 3. (3) | hamok | |
01.04.2024 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
D:05 | 3010 m | 1:12:56 | 24'14" | 12. (15) | hamok | ||
10.03.2024 - BK Middle - Achel | |||||||
D-12 | 3000 m | 1:09:11 | 23'04" | 2. (2) | hamok | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | |||||||
D:05 | 3430 m | NCL | hamok | ||||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | |||||||
D:Blauw kort | 2920 m | 0:46:25 | 15'54" | 2. (7) | hamok | ||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | |||||||
D:05 | 3100 m | ACT | hamok | ||||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | |||||||
D-12 | 2930 m | 0:59:33 | 20'19" | 2. (2) | hamok | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | |||||||
D-12 | 2750 m | 0:52:31 | 19'06" | 2. (2) | hamok | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | |||||||
D-12 | 2820 m | 0:30:13 | 10'43" | 2. (2) | hamok | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | |||||||
D-12 | 3010 m | 0:41:33 | 13'48" | 2. (2) | hamok | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | |||||||
D:05 | 3360 m | 0:49:45 | 14'48" | 4. (11) | hamok | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | |||||||
D:05 | 3250 m | 0:55:10 | 16'58" | 7. (12) | hamok | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | |||||||
D-12 | 2710 m | 0:45:35 | 16'49" | 3. (3) | hamok | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | |||||||
D:05 | 3440 m | NCL | hamok | ||||
08.10.2023 - BK Aflossing : Daginschrijving - De Winner | |||||||
SE | 2950 m | NCL | hamok | ||||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | |||||||
D-12 | 2690 m | 0:48:16 | 17'57" | 3. (3) | hamok | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | |||||||
D-12 | 2380 m | 0:49:36 | 20'50" | 1. (1) | hamok | ||
17.09.2023 - Nederlands kampioenschap lange afstand - Oirschot | |||||||
D-12 | 3250 m | NCL | hamok | ||||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | |||||||
D-12 | 2880 m | 0:32:06 | 11'09" | 2. (3) | hamok | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | |||||||
Kinder-O | NT | hamok | |||||
W-12 | 2820 m | 1:07:40 | 24'00" | 5. (5) | hamok | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | |||||||
W-12 | 2880 m | 1:12:33 | 25'11" | 5. (6) | hamok | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | |||||||
W-12 | 2930 m | NCL | hamok | ||||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | |||||||
W-12 | 3060 m | 0:46:11 | 15'06" | 5. (6) | hamok | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | |||||||
D-12 | 3500 m | 60 m | 1:08:41 | 19'37" | 3. (5) | hamok | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | |||||||
D-12 | 3500 m | 90 m | 0:57:31 | 16'26" | 4. (5) | hamok | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | |||||||
D-12 | 2800 m | 25 m | 1:08:56 | 24'37" | 3. (5) | hamok | |
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | |||||||
D:08 | 3050 m | 0:43:53 | 14'23" | 1. (6) | hamok | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | |||||||
D:08 | 2440 m | 0:32:36 | 13'22" | 2. (3) | hamok | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | |||||||
D-12 | 1330 m | 20 m | 0:53:59 | 40'35" | 3. (3) | hamok | |
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | |||||||
D:08 | 2320 m | 0:46:34 | 20'04" | 4. (5) | hamok |