WebRes.helga-o.com |
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H65 | 3480 m | 100 m | 0:57:51 | 16'37" | 15. (20) | |
16.03.2024 - Championnat de Belgique de nuit - Weris | ||||||
H. Masters C | 4250 m | 105 m | 1:23:53 | 19'44" | 11. (17) | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
H65 | 3940 m | 0:56:22 | 14'18" | 16. (19) | ||
08.03.2024 - Avond - Ham | ||||||
H:02 | 4430 m | 1:18:51 | 17'48" | 18. (23) | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
H65 | 5560 m | 1:13:47 | 13'16" | 15. (28) | ||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | ||||||
H. Masters C | 4010 m | 1:10:45 | 17'39" | 12. (15) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
H:03 | 5380 m | 1:20:43 | 15'00" | 32. (40) | ||
23.02.2024 - Avond-O Oostappense heide - Ommel | ||||||
H:IOF 2 | 4550 m | NCL | ||||
18.02.2024 - 2 Jours du Hainaut - Moyenne distance - Baudour | ||||||
H:Noir Court | 4900 m | 1:07:03 | 13'41" | 6. (12) | ||
17.02.2024 - 2 Jours du Hainaut - Longue distance - Baudour | ||||||
H:Noir Court | 5800 m | 1:33:07 | 16'03" | 8. (14) | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | ||||||
H:Zwart middel | 6180 m | 1:30:03 | 14'34" | 39. (43) | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | ||||||
H:OH Zwart middel | 5000 m | 1:47:43 | 21'33" | 14. (15) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
H:03 | 6000 m | 1:29:44 | 14'57" | 40. (49) | ||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | ||||||
H:03 | 5500 m | 1:20:01 | 14'33" | 16. (19) | ||
12.01.2024 - Avondwedstrijd Kelchterhoef - Houthalen | ||||||
H:02 | 4490 m | 1:20:58 | 18'02" | 18. (18) | ||
05.01.2024 - Jenevercross - Kesselse heide | ||||||
H:02 | 4620 m | 1:09:27 | 15'02" | 17. (24) | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
H65 | 4750 m | 0:58:22 | 12'17" | 16. (22) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
H65 | 4520 m | 0:54:27 | 12'03" | 16. (22) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
H65 | 4680 m | 1:04:14 | 13'44" | 17. (22) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
H65 | 4590 m | 0:51:16 | 11'10" | 16. (22) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
H65 | 4530 m | 0:56:47 | 12'32" | 14. (21) | ||
08.12.2023 - Avondwedstrijd SAHARA - LOMMEL | ||||||
H:02 | 4430 m | NCL | ||||
06.12.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | ||||||
H:04 | 6040 m | 1:18:55 | 13'04" | 32. (48) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:03 | 5930 m | 1:13:18 | 12'22" | 29. (33) | ||
01.12.2023 - VK Avond Prinsenpark - Retie | ||||||
H. Masters C | 3420 m | 0:55:04 | 16'06" | 7. (10) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
H:03 | 5680 m | 1:05:56 | 11'36" | 17. (25) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
H65 | 5190 m | 1:08:19 | 13'10" | 11. (20) | ||
17.11.2023 - Championnat de Défense Militaire - Militair Kampioenschap Defensie - Pelt | ||||||
H:Omloop 2 | 5000 m | 1:19:22 | 15'52" | 23. (31) | ||
21.10.2023 - LOS 2023-08 - Arenberg | ||||||
H:01 | 5500 m | 0:59:59 | 10'54" | 46. (51) | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
H:03 | 5520 m | 1:03:51 | 11'34" | 25. (35) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing : Daginschrijving - De Winner | ||||||
LD | 6680 m | 1:36:01 | 14'22" | 26. (32) | ||
07.10.2023 - HOS - Bokrijk - Hasselt | ||||||
H:01 | 4280 m | 10:40:24 | 149'38" | 23. (24) | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | ||||||
Open | 5000 m | 1:14:22 | 14'52" | 52. (86) | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
H65 | 2650 m | 0:46:16 | 17'28" | 5. (14) | ||
23.09.2023 - LOS 2023-07 - Tielt-Winge | ||||||
H:Long Difficult | 5620 m | 180 m | 1:43:52 | 18'29" | 35. (44) | |
17.09.2023 - Fiets-O World Masters Series - Heeserbergen-Sahara | ||||||
M65 | 10640 m | 0:55:18 | 5'12" | 6. (10) | ||
16.09.2023 - Fiets-O World Masters Series - Kattenbos-Pijnven | ||||||
M65 | 18960 m | 1:31:08 | 4'48" | 8. (12) | ||
15.09.2023 - Fiets-O World Masters Series - Lommel Sahara | ||||||
M65 | 5920 m | NCL | ||||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | ||||||
Belgian club Relay | 6900 m | 1:42:39 | 14'53" | 35. (52) | ||
09.09.2023 - Régionale - Camp Elsenborn | ||||||
H:Noir Moyen | 6250 m | 1:38:06 | 15'42" | 43. (47) | ||
09.09.2023 - LOS 2023-06 - Herent | ||||||
H:1 - Lang | 4470 m | 1:04:10 | 14'21" | 24. (31) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
H65 | 4190 m | 0:49:26 | 11'48" | 14. (16) | ||
02.09.2023 - Regionale City - O - VORSELAAR | ||||||
H:02 | 4400 m | 1:06:22 | 15'05" | 10. (10) | ||
02.09.2023 - HOS -Kiewit - Hasselt | ||||||
H:01 | 4530 m | 0:53:06 | 11'43" | 11. (18) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
O-H_short | 4030 m | NCL | ||||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
O-H_short | 4040 m | 0:58:51 | 14'34" | 11. (40) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
O-H_short | 3920 m | 1:08:06 | 17'22" | 23. (37) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
O-H_short | 4010 m | 1:04:40 | 16'08" | 15. (36) | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | ||||||
H:02 | 5870 m | 1:27:42 | 14'56" | 39. (44) | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 5570 m | 1:11:48 | 12'53" | 23. (34) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
H65 | 5000 m | 110 m | 1:00:06 | 12'01" | 20. (38) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
H65 | 6300 m | 115 m | 1:30:13 | 14'19" | 17. (38) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
H65 | 3800 m | 55 m | 0:53:57 | 14'12" | 23. (39) | |
25.06.2023 - CHALLENGE WAGENER - Parcours individuels - Schönberg | ||||||
H:SD | 4700 m | 50 m | 1:25:52 | 18'16" | 13. (18) | |
24.06.2023 - Regionaler MD - Emmels-Eidt | ||||||
H:Noir Court | 4220 m | 45 m | 1:12:28 | 17'10" | 15. (18) | |
21.06.2023 - Lenteloop Westerwijk - Son | ||||||
H:02 | 4850 m | 1:11:50 | 14'49" | 5. (14) | ||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | ||||||
H:03 | 5810 m | 0:53:58 | 9'17" | 18. (26) | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprintaflossing Dagomlopen - Fort V Edegem | ||||||
H:Short Difficult | 3030 m | 0:39:39 | 13'05" | 8. (16) | ||
10.06.2023 - HOS - Zonhoven - Zonhoven | ||||||
H:01 | 4630 m | 1:04:33 | 13'57" | 23. (28) | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
H:03 | 4220 m | 0:49:53 | 11'49" | 26. (31) | ||
24.05.2023 - Lenteloop Vossemeren - Lommel | ||||||
H:02 | 4190 m | 1:16:24 | 18'14" | 12. (15) | ||
20.05.2023 - LOS 2023-04 - provinciaal domein | ||||||
H:01 | 4660 m | 1:05:11 | 13'59" | 46. (53) | ||
17.05.2023 - Lenteloop - Stadspark & Blijkhoef Turnhout | ||||||
H:02 | 4340 m | 0:57:21 | 13'13" | 24. (29) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
H65 | 1940 m | 50 m | 0:48:44 | 25'07" | 9. (11) | |
14.05.2023 - Scoreloop - Borgnool | ||||||
H65 | 0:25:08 | 2. (4) | ||||
07.05.2023 - Nationale - Sprint - La Roche-en-Ardenne | ||||||
H65 | 2200 m | 0:34:21 | 15'37" | 2. (4) | ||
06.05.2023 - LOS 2023-03 - Park Belle-Vue | ||||||
H:02 | 2720 m | 0:35:53 | 13'12" | 16. (31) | ||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
H:04 | 3630 m | 0:47:43 | 13'09" | 18. (24) | ||
29.04.2023 - LOS 2023-02 - Sportoqse | ||||||
H:01 | 4770 m | 1:03:46 | 13'22" | 31. (37) | ||
16.04.2023 - Nationale(r) LD - Dreihütten-St.Vith | ||||||
H65 | 5880 m | 220 m | 1:34:55 | 16'09" | 14. (15) | |
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 4150 m | 1:00:10 | 14'30" | 30. (38) |