WebRes.helga-o.com |
15.06.2024 - LOS Egenhoven - Toverberg | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
H:02 | 2390 m | 1:20:15 | 33'35" | 30. (36) | ASUB | ||
02.06.2024 - CITY O CUP 2 Vorselaar - VORSELAAR | |||||||
H:06 | 2960 m | 1:15:30 | 25'30" | 5. (5) | ASUB | ||
26.05.2024 - CBK Sprint 2024 - Gembloux | |||||||
H80 | 1400 m | 35 m | 0:38:57 | 27'49" | 5. (5) | ASUB | |
19.05.2024 - ASOM 2024 - ASOM City Race & WRE - Leuven | |||||||
M Hypervet 75+ | 3970 m | 1:16:25 | 19'15" | 21. (23) | ASUB | ||
11.05.2024 - LOS Provinciaal Domein - Leuven | |||||||
H:02 | 3230 m | 1:54:26 | 35'26" | 18. (21) | ASUB | ||
21.04.2024 - VK Sprint - Houthalen | |||||||
H. Master E | 2330 m | 0:42:55 | 18'25" | 6. (7) | ASUB | ||
14.04.2024 - Nationaler Langdistanz - Challenge Oosterlynck - Schlierbach/St.Vith | |||||||
H80 | 2600 m | 45 m | 1:33:19 | 35'53" | 6. (6) | ASUB | |
01.04.2024 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:06 | 2890 m | NCL | ASUB | ||||
31.03.2024 - Régionale 5 couleurs - Ghlin | |||||||
H:Bleu | 2600 m | 1:22:04 | 31'34" | 2. (3) | ASUB | ||
24.03.2024 - Interland 2024 - Open race - Habay-la-Neuve | |||||||
11 | 2760 m | 20 m | 1:21:01 | 29'21" | 12. (14) | ASUB | |
16.03.2024 - Championnat FRSO de Sprint - Barvaux | |||||||
H. Masters D | 1610 m | 0:45:50 | 28'28" | 10. (11) | ASUB | ||
10.03.2024 - BK Middle - Achel | |||||||
H80 | 2210 m | 1:36:04 | 43'28" | 3. (3) | ASUB | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | |||||||
H80 | 3310 m | 1:47:43 | 32'33" | 4. (5) | ASUB | ||
11.02.2024 - Régionale 5 couleurs - Champlon | |||||||
H:Bleu | 3000 m | 2:04:00 | 41'20" | 6. (6) | ASUB | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | |||||||
H:Groen | 2080 m | 1:21:44 | 39'18" | 3. (3) | ASUB | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | |||||||
H80 | 3180 m | NCL | ASUB | ||||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | |||||||
H80 | 3040 m | 1:36:39 | 31'48" | 5. (5) | ASUB | ||
10.12.2023 - BOC04 - Ultra-longues Distances - Rouge-Cloître / 3 Fontaines | |||||||
Bleu | 3300 m | 2:04:32 | 37'44" | 24. (25) | ASUB | ||
03.12.2023 - Régionale LOST 10 ans - AmphiO - Louvain-La-Neuve | |||||||
H:Amphi-O Court | 99900 m | 1:57:43 | 1'11" | 8. (9) | ASUB | ||
26.11.2023 - BOC#03 - Régionale Tumuli-Sapinière - Foret de Soignes | |||||||
H:Bleu court | 2300 m | 40 m | NCL | ASUB | |||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | |||||||
H80 | 3170 m | 1:54:49 | 36'13" | 5. (7) | ASUB | ||
12.11.2023 - BOC #2 - Double Sprint - Sprint 1 - Les Trois Tilleuls | |||||||
H:Bleu | 2400 m | 1:17:07 | 32'08" | 17. (17) | ASUB | ||
11.11.2023 - BOC #1 - Régionale Moyenne Distance - Varkensgat | |||||||
H:Bleu | 3050 m | 85 m | 1:43:22 | 33'53" | 7. (11) | ASUB | |
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | |||||||
H:06 | 3040 m | 1:37:13 | 31'59" | 6. (6) | ASUB | ||
08.10.2023 - BK Aflossing : Daginschrijving - De Winner | |||||||
SD | 3690 m | 3:10:29 | 51'37" | 31. (36) | ASUB | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | |||||||
H80 | 3180 m | 2:15:34 | 42'38" | 5. (5) | ASUB | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | |||||||
H80 | 1800 m | NCL | ASUB | ||||
17.09.2023 - Régionale Beynert - Arlon - Bois du Beynert | |||||||
H:Bleu | 3000 m | 70 m | 1:36:48 | 32'16" | 3. (3) | ASUB | |
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Individuels - Camp Elsenborn | |||||||
H:SD | 3400 m | NCL | ASUB | ||||
09.09.2023 - Régionale - Camp Elsenborn | |||||||
H:Vert | 2720 m | 1:05:01 | 23'54" | 9. (9) | ASUB | ||
08.09.2023 - Vendredi de l'orientation - Welkenraedt | |||||||
H:Découverte | 2190 m | 20 m | 0:57:34 | 26'17" | 12. (23) | ASUB | |
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | |||||||
H80 | 2160 m | 1:07:37 | 31'18" | 5. (6) | ASUB | ||
27.08.2023 - CB Interclubs BK - Virton - Rabais | |||||||
H80 | 2660 m | 20 m | 2:22:31 | 53'35" | 2. (2) | ASUB | |
20.08.2023 - ASOM 2023 - WRE & City Race - Ghent | |||||||
M HYPERVET | 3510 m | 0:56:19 | 16'03" | 16. (18) | ASUB | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | |||||||
M80 | 3140 m | NCL | ASUB | ||||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | |||||||
M80 | 3050 m | NCL | ASUB | ||||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | |||||||
M80 | 2790 m | 1:32:25 | 33'07" | 5. (6) | ASUB | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | |||||||
M80 | 3090 m | NCL | ASUB |