WebRes.helga-o.com |
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H. Masters C | 4010 m | 0:41:12 | 10'16" | 2. (15) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
H:03 | 5380 m | 0:56:50 | 10'34" | 12. (40) | ||
23.02.2024 - Avond-O Oostappense heide - Ommel | ||||||
H:IOF 2 | 4550 m | 1:02:54 | 13'49" | 7. (21) | ||
21.02.2024 - Militair Regelmatigheidscriterium - Amay | ||||||
H:04 | 5400 m | 80 m | NCL | |||
15.02.2024 - Militair regelmatigheidscriterium - Marche en Famenne | ||||||
H:04 | 6500 m | 190 m | 0:57:12 | 8'48" | 5. (40) | |
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:03 | 5800 m | 0:46:10 | 7'58" | 11. (40) | ||
06.02.2024 - Militair Regelmatigheidscriterium - Tilff | ||||||
H:04 | 6200 m | 1:13:38 | 11'53" | 5. (45) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
H:03 | 6000 m | NCL | ||||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | ||||||
H:03 | 5500 m | 0:48:16 | 8'47" | 3. (19) | ||
12.01.2024 - Avondwedstrijd Kelchterhoef - Houthalen | ||||||
H:02 | 4490 m | 0:51:15 | 11'25" | 6. (18) | ||
13.10.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Marche en Famenne | ||||||
H:02 | 7800 m | 1:08:56 | 8'50" | 1. (11) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
H. Masters B | 4440 m | 0:46:56 | 10'34" | 6. (12) | ||
05.10.2023 - BMOT - Rodenberg | ||||||
H:03 | 5900 m | 0:54:45 | 9'17" | 7. (31) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
H55 | 7590 m | 1:08:47 | 9'04" | 7. (15) | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | ||||||
Open | 5000 m | 0:48:52 | 9'46" | 16. (86) | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
H55 | 3670 m | 0:41:26 | 11'17" | 1. (11) | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | ||||||
Belgian club Relay | 7000 m | 1:03:40 | 9'06" | 22. (52) | ||
09.09.2023 - Régionale - Camp Elsenborn | ||||||
H:Noir Moyen | 6250 m | 1:04:20 | 10'18" | 22. (47) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
H55 | 5720 m | 0:43:14 | 7'33" | 5. (14) | ||
27.08.2023 - CB Interclubs BK - Virton - Rabais | ||||||
H55 | 7770 m | 305 m | 2:02:58 | 15'50" | 5. (7) | |
26.08.2023 - Middle Speciale - Speciale Middle - Virton - Rabais | ||||||
H:Parcours 1 | 5710 m | 190 m | 1:22:12 | 14'24" | 18. (22) | |
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
M55 | 6490 m | 1:17:27 | 11'56" | 7. (20) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
M55 | 4390 m | 0:47:53 | 10'54" | 6. (18) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
M55 | 6570 m | 1:04:49 | 9'52" | 5. (17) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
M55 | 6570 m | 1:03:05 | 9'36" | 7. (20) | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | ||||||
H:02 | 5870 m | 0:49:15 | 8'23" | 6. (44) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
H55 | 5700 m | 135 m | 0:49:51 | 8'45" | 13. (34) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
H55 | 7000 m | 160 m | 1:05:56 | 9'25" | 11. (34) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
H55 | 4300 m | 65 m | 0:37:20 | 8'41" | 7. (34) | |
25.06.2023 - Challenge Robert Wagener 2023 - Schönberg | ||||||
WAGENER | 0:57:35 | 8. (29) | ||||
21.06.2023 - Lenteloop Westerwijk - Son | ||||||
H:01 | 5900 m | 1:00:37 | 10'16" | 14. (28) | ||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | ||||||
H:03 | 5810 m | 0:35:59 | 6'12" | 8. (26) | ||
20.04.2023 - 42è Challenge G.Autmans - Spa - Staneux | ||||||
Open | 5610 m | 0:44:13 | 7'53" | 6. (88) | ||
16.04.2023 - Nationale(r) LD - Dreihütten-St.Vith | ||||||
H55 | 6840 m | 280 m | 1:08:06 | 9'57" | 10. (19) |