WebRes.helga-o.com |
26.06.2024 - Lenteloop Einderheide - Riethoven | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
D:02 | 4790 m | 1:20:24 | 16'47" | 5. (5) | KOVZ | ||
09.06.2024 - City Cup 2024 - Kieldrecht | |||||||
D:03 | 3790 m | 0:47:46 | 12'36" | 6. (8) | TROL | ||
01.06.2024 - 40 jaar Trol - Turnhout | |||||||
D:02 | 3000 m | 0:39:45 | 13'15" | 1. (2) | TROL | ||
30.05.2024 - Inhaalexamen HOGENT - Gent | |||||||
D:Omloop 1 | 5420 m | 1:11:44 | 13'14" | 2. (4) | TROL | ||
26.05.2024 - CBK Sprint 2024 - Gembloux | |||||||
LD | 3200 m | 60 m | 0:41:30 | 12'58" | 10. (18) | TROL | |
23.05.2024 - UGent Personeelskampioenschap 2024 - Gent - De Sterre | |||||||
D:Omloop 1 | 5990 m | 1:18:54 | 13'10" | 3. (12) | Universiteit Gent | ||
18.05.2024 - ASOM 2024 - ASOM Sprint 2 - Leuven | |||||||
W Vet 40+ | 3010 m | 0:26:23 | 8'46" | 36. (48) | TROL | ||
18.05.2024 - ASOM 2024 - ASOM Sprint 1 - Leuven | |||||||
W Vet 40+ | 3030 m | 0:25:45 | 8'30" | 24. (48) | TROL | ||
17.05.2024 - ASOM Prologue - Leuven | |||||||
W Vet 40+ | 3040 m | 0:31:21 | 10'19" | 15. (19) | TROL | ||
12.05.2024 - Maastricht City Races - Day 2 (WRE) - Maastricht | |||||||
Woman Vet 40+ | 6000 m | 0:57:11 | 9'32" | 19. (26) | KOVZ | ||
11.05.2024 - Maastricht City Races - Day 1 - Maastricht oost | |||||||
Woman Vet 40+ | 8400 m | NCL | KOVZ | ||||
30.04.2024 - AOS #5 Park Spoor Noord - Antwerpen | |||||||
D:Lang | 4130 m | 0:41:21 | 10'01" | 16. (29) | TROL | ||
21.04.2024 - VK Sprint - Houthalen | |||||||
D. Masters A | 2890 m | NCL | TROL | ||||
18.04.2024 - Oriëntatieproef - Rulheyde | |||||||
D:04 | 3900 m | 0:57:08 | 14'39" | 1. (5) | TROL | ||
13.04.2024 - Selections EYOC/JWOC/EOC - Open races - Lindscheid | |||||||
D:Course 3 | 4700 m | 150 m | NCL | TROL | |||
30.03.2024 - GOS Park Halfweg - Gent | |||||||
D:Omloop 1 | 4500 m | 1:04:16 | 14'17" | 15. (29) | TROL | ||
28.03.2024 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - | |||||||
D:05 | 4780 m | 1:11:08 | 14'53" | 8. (13) | TROL | ||
15.03.2024 - HOGENT Moonlight Pursuit - Blaarmeersen - Nacht-O - Gent | |||||||
D:Omloop 2 | 4900 m | NCL | TROL | ||||
10.03.2024 - BK Middle - Achel | |||||||
D45 | 4140 m | 0:58:33 | 14'09" | 7. (8) | TROL | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | |||||||
D:Zwart kort | 3400 m | 0:52:42 | 15'30" | 5. (11) | TROL | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | |||||||
D:03 | 6000 m | 1:37:34 | 16'16" | 15. (16) | TROL | ||
11.01.2024 - AOS #1 Edegem - Edegem | |||||||
D:Lang | 4800 m | 0:49:53 | 10'24" | 4. (9) | TROL | ||
05.01.2024 - Jenevercross - Kesselse heide | |||||||
D:02 | 4620 m | 1:09:06 | 14'57" | 3. (5) | TROL | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | |||||||
SD | 4160 m | 0:57:22 | 13'47" | 18. (32) | TROL | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | |||||||
SD | 4290 m | 1:01:33 | 14'21" | 43. (69) | TROL | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | |||||||
SD | 3950 m | 1:01:23 | 15'32" | 25. (52) | TROL | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | |||||||
SD | 3910 m | 1:04:42 | 16'33" | 26. (46) | TROL | ||
10.12.2023 - BOC04 - Ultra-longues Distances - Rouge-Cloître / 3 Fontaines | |||||||
Rouge | 5300 m | 11:23:27 | 128'57" | 44. (46) | TROL | ||
06.12.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | |||||||
D:05 | 5140 m | 1:13:59 | 14'24" | 7. (10) | TROL | ||
03.12.2023 - Régionale 10 ans LOST - Sprint 2 - Louvain-La-Neuve | |||||||
D:2 Noir Moyen | 2400 m | 20 m | 0:30:47 | 12'50" | 17. (27) | TROL | |
03.12.2023 - Régionale 10 ans LOST - Sprint 1 - Louvain-la-Neuve | |||||||
D:Noir Moyen | 2800 m | 0:45:24 | 16'13" | 22. (30) | TROL | ||
03.12.2023 - Régionale LOST 10 ans - AmphiO - Louvain-La-Neuve | |||||||
D:Amphi-O Long | 99900 m | 0:29:58 | 0'18" | 11. (51) | TROL | ||
01.12.2023 - VK Avond Prinsenpark - Retie | |||||||
SE | 3770 m | 1:36:29 | 25'36" | 2. (5) | TROL | ||
26.11.2023 - BOC#03 - Régionale Tumuli-Sapinière - Foret de Soignes | |||||||
D:Noir moyen | 5900 m | 125 m | NCL | TROL | |||
12.11.2023 - BOC #2 - Double Sprint - Sprint 1 - Les Trois Tilleuls | |||||||
D:Noir Court | 3100 m | 0:41:40 | 13'26" | 15. (24) | TROL | ||
12.11.2023 - BOC #2 - Double Sprint - Sprint 2 - Les Trois Tilleuls | |||||||
D:Noir Court | 3100 m | 1:01:00 | 19'41" | 20. (28) | TROL | ||
10.11.2023 - Dagomlopen openingsaflossing Graafsbos - Merksplas | |||||||
SD | 4000 m | 1:25:37 | 21'24" | 3. (11) | TROL | ||
17.10.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Arendonk | |||||||
D:05 | 4900 m | 1:35:14 | 19'26" | 4. (6) | TROL | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | |||||||
D. Masters A | 4430 m | 1:16:24 | 17'15" | 8. (8) | TROL | ||
05.10.2023 - BMOT - Rodenberg | |||||||
D:04 | 4500 m | 1:18:33 | 17'27" | 5. (6) | TROL | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | |||||||
D45 | 7590 m | 2:07:22 | 16'47" | 6. (6) | TROL | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | |||||||
D. Open | 4800 m | 1:29:53 | 18'44" | 3. (4) | TROL | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | |||||||
D45 | 4750 m | 1:00:01 | 12'38" | 7. (8) | TROL | ||
27.08.2023 - CB Interclubs BK - Virton - Rabais | |||||||
D45 | 5700 m | 165 m | 2:17:56 | 24'12" | 3. (3) | TROL | |
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 2 - Ghent | |||||||
W VET | 2950 m | 0:21:10 | 7'11" | 11. (41) | TROL | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | |||||||
O-H_short | 4030 m | 1:33:09 | 23'07" | 27. (35) | TROL | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | |||||||
O-H_short | 4040 m | 1:30:45 | 22'28" | 26. (40) | TROL | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | |||||||
O-H_short | 3920 m | 1:24:33 | 21'34" | 28. (37) | TROL | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | |||||||
O-H_short | 4010 m | 1:55:14 | 28'44" | 27. (36) | TROL |