WebRes.helga-o.com |
24.03.2024 - Interland 2024 - Habay-la-Neuve | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
W14 | 4340 m | 30 m | 0:32:10 | 7'25" | 5. (13) | |
23.03.2024 - O2LUX #5 - Croix Rouge - Croix Rouge | ||||||
D:2 - Noir moyen | 5400 m | 165 m | 1:21:54 | 15'10" | 16. (53) | |
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | ||||||
D-14 | 3460 m | 70 m | 0:43:21 | 12'32" | 1. (3) | |
16.03.2024 - Championnat de Belgique de nuit - Weris | ||||||
D. Espoirs | 3340 m | 75 m | 1:12:24 | 21'41" | 2. (3) | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
D-14 | 3350 m | 0:46:14 | 13'48" | 2. (4) | ||
08.03.2024 - Avond - Ham | ||||||
D:03 | 3500 m | 1:04:56 | 18'33" | 4. (10) | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
D-14 | 4550 m | 0:50:12 | 11'02" | 1. (1) | ||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 4010 m | 1:02:49 | 15'40" | 1. (1) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
D:04 | 4590 m | 0:52:16 | 11'23" | 3. (20) | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
D:04 | 4480 m | 0:49:39 | 11'05" | 10. (22) | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | ||||||
D:Zwart middel | 5000 m | 1:41:34 | 20'19" | 19. (19) | ||
27.01.2024 - Clubkampioenschap - LEOPOLDSBURG | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 3650 m | 0:32:40 | 8'57" | 1. (2) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
D:04 | 4540 m | 1:04:36 | 14'14" | 9. (22) | ||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | ||||||
D:04 | 4000 m | 0:44:55 | 11'14" | 1. (10) | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
D-14 | 4300 m | 0:43:13 | 10'03" | 5. (6) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
D-14 | 4360 m | 0:42:25 | 9'44" | 3. (6) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
D-14 | 4090 m | 0:52:57 | 12'57" | 3. (6) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
D-14 | 4160 m | 0:40:48 | 9'48" | 4. (6) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
D-14 | 4100 m | 0:45:34 | 11'07" | 2. (6) | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
D:Oro-Hydro 4 | 3960 m | 0:51:03 | 12'53" | 4. (11) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
D:04 | 4000 m | 0:45:18 | 11'19" | 8. (21) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
D:04 | 3920 m | 0:55:43 | 14'13" | 12. (19) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
D-14 | 3470 m | 0:41:50 | 12'03" | 2. (3) | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
D:04 | 4140 m | 0:42:24 | 10'14" | 3. (17) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 3560 m | 0:47:49 | 13'26" | 12. (14) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
D-14 | 4220 m | 0:57:25 | 13'36" | 2. (3) | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
D-14 | 2650 m | 0:58:47 | 22'11" | 1. (2) | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | ||||||
Belgian club Relay | 5000 m | 1:05:20 | 13'04" | 0. (52) | ||
09.09.2023 - Régionale - Camp Elsenborn | ||||||
D:Vert | 2720 m | 0:23:59 | 8'49" | 1. (6) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
D-14 | 3090 m | 0:32:57 | 10'40" | 3. (4) | ||
02.09.2023 - Regionale City - O - VORSELAAR | ||||||
D:03 | 3640 m | 0:43:17 | 11'53" | 3. (9) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
W-14 | 3770 m | 1:15:27 | 20'01" | 6. (10) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
W-14 | 3870 m | 1:31:44 | 23'42" | 8. (9) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
W-14 | 3850 m | 1:02:48 | 16'19" | 7. (9) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
W-14 | 4130 m | 0:53:28 | 12'57" | 7. (8) | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | ||||||
D:03 | 3530 m | 0:51:47 | 14'40" | 5. (19) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
D-14 | 3900 m | 0:51:27 | 13'12" | 3. (6) | ||
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
D-14 | 4200 m | 90 m | 1:08:58 | 16'25" | 4. (6) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
D-14 | 3500 m | 55 m | 0:58:39 | 16'45" | 2. (6) | |
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
D:04 | 3510 m | 0:35:16 | 10'03" | 5. (16) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 2410 m | 0:19:08 | 7'56" | 1. (2) | ||
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:04 | 4150 m | 1:00:00 | 14'27" | 15. (30) |