WebRes.helga-o.com |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
D70 | 3080 m | 0:53:09 | 17'15" | 7. (7) | Balise 10 | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | |||||||
D:05 | 3430 m | 1:01:57 | 18'04" | 18. (23) | Balise 10 | ||
17.02.2024 - 2 Jours du Hainaut - Longue distance - Baudour | |||||||
D:Bleu | 3400 m | 1:16:31 | 22'30" | 4. (6) | Balise 10 | ||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | |||||||
D:05 | 3100 m | 1:09:34 | 22'26" | 4. (9) | Balise 10 | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | |||||||
D:IOF 5 | 3430 m | 0:53:52 | 15'42" | 2. (3) | Balise 10 | ||
03.12.2023 - Régionale 10 ans LOST - Sprint 2 - Louvain-La-Neuve | |||||||
D:4 Bleu | 1600 m | 10 m | 0:25:42 | 16'04" | 1. (3) | Balise 10 | |
03.12.2023 - Régionale 10 ans LOST - Sprint 1 - Louvain-la-Neuve | |||||||
D:Bleu | 2100 m | 0:39:18 | 18'43" | 3. (6) | Balise 10 | ||
03.12.2023 - Régionale LOST 10 ans - AmphiO - Louvain-La-Neuve | |||||||
D:Amphi-O Court | 99900 m | NCL | Balise 10 | ||||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | |||||||
D:05 | 3250 m | 0:55:17 | 17'01" | 8. (12) | Balise 10 | ||
12.11.2023 - BOC #2 - Double Sprint - Sprint 1 - Les Trois Tilleuls | |||||||
D:Bleu | 2400 m | NCL | Balise 10 | ||||
12.11.2023 - BOC #2 - Double Sprint - Sprint 2 - Les Trois Tilleuls | |||||||
D:Bleu | 2600 m | 0:43:05 | 16'34" | 4. (9) | Balise 10 | ||
08.10.2023 - BK Aflossing : Daginschrijving - De Winner | |||||||
SE | 2950 m | 0:49:36 | 16'49" | 7. (21) | Balise 10 | ||
07.10.2023 - HOS - Bokrijk - Hasselt | |||||||
D:02 | 3050 m | 0:44:24 | 14'33" | 5. (8) | Balise 10 | ||
09.09.2023 - Régionale - Camp Elsenborn | |||||||
D:Vert | 2720 m | 0:40:43 | 14'58" | 2. (6) | Balise 10 | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | |||||||
D70 | 2490 m | 0:48:53 | 19'38" | 7. (9) | Balise 10 | ||
02.09.2023 - Regionale City - O - VORSELAAR | |||||||
D:03 | 3640 m | 0:54:41 | 15'01" | 6. (9) | Balise 10 | ||
20.08.2023 - ASOM 2023 - WRE & City Race - Ghent | |||||||
W ULTRAVET | 5220 m | 1:04:07 | 12'17" | 10. (20) | Balise 10 | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 2 - Ghent | |||||||
W ULTRAVET | 2700 m | 0:30:18 | 11'13" | 9. (19) | Balise 10 | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 1 - Ghent | |||||||
W ULTRAVET | 2570 m | 0:31:45 | 12'21" | 13. (19) | Balise 10 | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | |||||||
W70 | 3140 m | 2:29:07 | 47'29" | 13. (14) | Balise 10 | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | |||||||
OV Mixed Relay Masters | 2800 m | 0:49:34 | 17'42" | 12. (14) | Balise 10 | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | |||||||
D:06 | 2900 m | 0:49:54 | 17'12" | 3. (6) | Balise 10 | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | |||||||
D:06 | 2550 m | 0:37:20 | 14'38" | 5. (8) | Balise 10 | ||
24.05.2023 - Lenteloop Vossemeren - Lommel | |||||||
D:04 | 2230 m | 0:42:52 | 19'13" | 2. (4) | Balise 10 | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | |||||||
D:06 | 3040 m | 0:37:20 | 12'17" | 5. (8) | Balise 10 | ||
17.05.2023 - Lenteloop - Stadspark & Blijkhoef Turnhout | |||||||
D:03 | 3100 m | 1:14:57 | 24'11" | 8. (10) | Balise 10 | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | |||||||
D70 | 1440 m | 35 m | 0:28:44 | 19'57" | 4. (6) | Balise 10 | |
14.05.2023 - Scoreloop - Borgnool | |||||||
D70 | 0:22:04 | 2. (3) | Balise 10 | ||||
10.05.2023 - Militaire Stadsloop Hasselt - Hasselt | |||||||
D:07 | 4000 m | 0:53:45 | 13'26" | 1. (2) | BALISE 10 | ||
07.05.2023 - Nationale - Sprint - La Roche-en-Ardenne | |||||||
D70 | 2100 m | 0:45:11 | 21'31" | 3. (4) | Balise 10 | ||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | |||||||
D:06 | 2950 m | 0:47:38 | 16'09" | 4. (5) | Balise 10 | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | |||||||
D. Masters D | 2220 m | 0:26:56,566 | 12'08" | 6. (8) | Balise 10 | ||
19.04.2023 - Lenteloop - Park Molenheide - Helchteren | |||||||
D:04 | 2820 m | 0:39:42 | 14'05" | 1. (1) | Balise 10 |