WebRes.helga-o.com |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
D50 | 4140 m | 1:11:47 | 17'20" | 7. (9) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
D:04 | 4590 m | 1:09:46 | 15'12" | 12. (20) | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
D:04 | 4480 m | 0:55:51 | 12'28" | 12. (22) | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | ||||||
D:Rood kort | 4410 m | 1:07:52 | 15'23" | 5. (9) | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | ||||||
D:Rood middel | 5000 m | 1:07:57 | 13'35" | 4. (10) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
D:04 | 4540 m | 1:37:55 | 21'34" | 20. (22) | ||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | ||||||
D:04 | 4000 m | 1:02:50 | 15'42" | 6. (10) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
D:04 | 4000 m | 1:11:51 | 17'58" | 18. (21) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
D:04 | 3920 m | 1:06:06 | 16'52" | 16. (19) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
SE | 4190 m | 0:58:42 | 14'01" | 2. (19) | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
D:04 | 4140 m | 1:18:57 | 19'04" | 14. (17) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing : Daginschrijving - De Winner | ||||||
SE | 2950 m | 0:39:11 | 13'17" | 2. (21) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
D50 | 5890 m | NCL | ||||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
D50 | 3050 m | 1:23:45 | 27'28" | 6. (6) | ||
20.08.2023 - ASOM 2023 - WRE & City Race - Ghent | ||||||
W VET | 7690 m | NCL | ||||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 2 - Ghent | ||||||
W VET | 2950 m | 0:31:41 | 10'44" | 32. (41) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 1 - Ghent | ||||||
W VET | 2980 m | 0:32:47 | 11'00" | 32. (41) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
W50 | 4690 m | 1:45:47 | 22'33" | 8. (9) | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | ||||||
D:03 | 3530 m | 1:10:45 | 20'03" | 12. (19) | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
D:04 | 3540 m | 1:07:29 | 19'04" | 2. (10) | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | ||||||
D:04 | 4060 m | 1:16:50 | 18'55" | 10. (10) | ||
03.06.2023 - Coppa del Segretario - Ham | ||||||
D:1 | 0:45:41 | 16. (19) | ||||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
D:04 | 3510 m | 0:51:01 | 14'32" | 14. (16) | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
D:04 | 3840 m | 0:52:25 | 13'39" | 12. (14) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
D50 | 1940 m | 50 m | 0:41:20 | 21'18" | 6. (7) | |
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
D. Masters B | 2410 m | 0:27:59,085 | 11'37" | 8. (9) | ||
19.04.2023 - Lenteloop - Park Molenheide - Helchteren | ||||||
D:02 | 4100 m | 1:12:07 | 17'35" | 8. (10) | ||
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:04 | 4150 m | 1:33:17 | 22'29" | 30. (30) |