BK Sprint Sint-Truiden
Stad Sint-Truiden 29.5.2011
Borasca
Last updated: 29.05.2011 16:41:07
Contact/Remarks:
bksprint@borasca.info
Contact/Remarks:
bksprint@borasca.info
BK Sprint Sint-Truiden
!!!! Omloop 4 werd omwille van een verdwenen post geannuleerd en wordt hernomen op een later te bepalen tijdstip!!!
DPUP
DESP
DJUN
DOPEN
DMA
DMB
DMC
DMD
HPUP
HESP
HJUN
HOPEN
HMA
HMB
HMC
HMD
Total
NCL
niet geklasseerd
--
buiten wedstrijd
D. Pupilles
2000m (21)
[H:]M:S
min/km
8.
Eske AERDEN
BEL
K.O.L.
41:02
20'30"
NCL
Lucienne BECKERS
BEL
K.O.L.
NCL
Nicole VAN DE CRUYS
BEL
K.O.L.
Top
D. Open
2800m (26)
[H:]M:S
min/km
9.
Tina LINTEN
BEL
K.O.L.
26:59
9'38"
10.
Saartje SALLAERTS
BEL
K.O.L.
27:22
9'46"
16.
Kim STEEGEN
BEL
K.O.L.
29:34
10'33"
NCL
Igna HEYNS
BEL
K.O.L.
Top
D. Masters A
2500m (24)
[H:]M:S
min/km
7.
Christa BLOEMEN
BEL
K.O.L.
22:55
9'09"
9.
Hilde VERCAEREN
BEL
K.O.L.
24:07
9'38"
17.
Kathleen REYNDERS
BEL
K.O.L.
27:37
11'02"
Top
D. Masters B
2300m (13)
[H:]M:S
min/km
5.
Simonne SILVI
BEL
K.O.L.
25:49
11'13"
12.
Odette MORET
BEL
K.O.L.
43:14
18'47"
Top
D. Masters C
2300m (9)
[H:]M:S
min/km
1.
Lisette EYKMANS
BEL
K.O.L.
22:18
9'41"
5.
Gilberte MARIEN
BEL
K.O.L.
32:18
14'02"
Top
D. Masters D
2300m (2)
[H:]M:S
min/km
1.
Magda GOFFIN
BEL
K.O.L.
42:33
18'30"
Top
H. Pupilles
2000m (11)
[H:]M:S
min/km
4.
Jens VAN LOMMEL
BEL
K.O.L.
25:32
12'45"
9.
Torben AERDEN
BEL
K.O.L.
41:58
20'59"
Top
H. Espoirs - Beloften
2500m (14)
[H:]M:S
min/km
7.
Martijn HUS
BEL
K.O.L.
21:47
8'42"
14.
Stefan SWINNEN
BEL
K.O.L.
40:45
16'17"
Top
H. Junioren - Juniors
2800m (12)
[H:]M:S
min/km
1.
Yannick MICHIELS
BEL
K.O.L.
16:15
5'48"
NCL
Wouter HUS
BEL
K.O.L.
Top
H. Open
3500m (40)
[H:]M:S
min/km
2.
Tomas HENDRICKX
BEL
K.O.L.
18:35
5'18"
4.
Jo LINTEN
BEL
K.O.L.
21:24
6'06"
8.
Ritchie SEDEYN
BEL
K.O.L.
22:18
6'22"
16.
Wim BRIES
BEL
K.O.L.
25:57
7'24"
26.
Egwin COESSENS
BEL
K.O.L.
35:33
10'09"
NCL
Bruno DE LAT
BEL
K.O.L.
Top
H. Masters A
2800m (36)
[H:]M:S
min/km
2.
Guy TIREZ
BEL
K.O.L.
19:00
6'47"
14.
Serge BAERT
BEL
K.O.L.
23:05
8'14"
19.
Patrick VANHAEREN
BEL
K.O.L.
24:14
8'39"
20.
Eddy JANSEN
BEL
K.O.L.
24:14
8'39"
27.
Johan SWINNEN
BEL
K.O.L.
27:02
9'39"
31.
Frank AERDEN
BEL
K.O.L.
29:29
10'31"
Top
H. Masters B
2500m (27)
[H:]M:S
min/km
2.
Roger HENDRICKX
BEL
K.O.L.
17:05
6'50"
10.
Jackie VANDIJCK
BEL
K.O.L.
21:06
8'26"
11.
Luc HEUNINCKX
BEL
K.O.L.
21:35
8'37"
22.
Marc BUEKERS
BEL
K.O.L.
25:58
10'23"
25.
Willy NICASI
BEL
K.O.L.
28:36
11'26"
Top
H. Masters C
2300m (26)
[H:]M:S
min/km
3.
Juliaan LINTEN
BEL
K.O.L.
19:05
8'17"
4.
Ivo TIMMERMANS
BEL
K.O.L.
20:38
8'58"
8.
Rudy CANTRE
BEL
K.O.L.
23:51
10'22"
10.
Jef VANHOUT
BEL
K.O.L.
25:59
11'17"
12.
Bert GEUDENS
BEL
K.O.L.
26:39
11'35"
14.
Jos BYLEMANS
BEL
K.O.L.
28:20
12'19"
15.
Jos HOUBEN
BEL
K.O.L.
28:31
12'23"
NCL
Georges TIMMERMANS
BEL
K.O.L.
NCL
Leon CEUNEN
BEL
K.O.L.
Top
H. Masters D
2300m (14)
[H:]M:S
min/km
1.
Adrianus DE RIJK
BEL
K.O.L.
30:51
13'24"
3.
Henri VANDENBERK
BEL
K.O.L.
34:02
14'47"
6.
Denis REYNDERS
BEL
K.O.L.
49:20
21'26"
Top
Total
Omega
58
K.O.L.
50
C.O. Liège
31
TROL
30
hamok
26
ASUB
20
O.L.G. St. Vith ARDOC
16
C.O. Pégase
13
Balise 10
8
N.S.V. Amel
6
Borasca
5
Altaïr C.O.
4
Hermathenae
4
O.L.V. Eifel
4
Indiv.
3
Les Raptors
3
B.A.B.A.
2
E.P.O.S.
2
Hainaut O.C.
2
C.O. Militaire Belge
1
Total: 288