Sylvester Dag 4 Staleyckerheide
Leopoldsburg 29.12.2013
Borasca
Last updated: 25.02.2014 07:41:46
D-10
D-12
D-14
D-16
D-18
D-20
DE
D21
DB
D35
D40
D45
D50
D55
D60
D65
H-10
H-12
H-14
H-16
H-18
H-20
HE
H21
HB
H35
H40
H45
H50
H55
H60
H65
H70
H75
H80
SE
LE
SD
LD
Kinder-O
Total
NCL
niet geklasseerd
--
buiten wedstrijd
LE
5100m (21)
[H:]M:S
min/km
1.
Karl ENGELEN
Indiv.
1:30:36
17'45"
Sabine MELIS
Indiv.
1:30:36
17'45"
4.
Elly WINDMOLDERS
Indiv.
1:45:25
20'40"
Koen DECOSTER
Indiv.
1:45:25
20'40"
Laurens DECOSTER
Indiv.
1:45:25
20'40"
Nicolas DECOSTER
Indiv.
1:45:25
20'40"
Thomas DECOSTER
Indiv.
1:45:25
20'40"
12.
Jonas VANEYNDE
Indiv.
1:52:09
21'59"
Marc LEPOUTRE
Indiv.
1:52:09
21'59"
Willem VAN HEMELEN
Indiv.
1:52:09
21'59"
Willem VANSPRINGEL
Indiv.
1:52:09
21'59"
21.
Bart UYTTERHOEVEN
Indiv.
3:00:00
35'17"
Top
SD
4400m (38)
[H:]M:S
min/km
15.
Linda SCHRADER
Indiv.
51:52
11'47"
Top
LD
7700m (41)
[H:]M:S
min/km
9.
Full KONS
Indiv.
54:24
7'03"
12.
Rask SERIOSE
Indiv.
58:22
7'34"
19.
Thijs VAN HAM
Indiv.
1:05:59
8'34"
25.
Wannes VAN HAM
Indiv.
1:08:30
8'53"
Top
Kinder-O
900m (34)
[H:]M:S
min/km
1.
B VAN DER HEYDEN
Indiv.
00:01
0'01"
Finn GEVAERT
Indiv.
00:01
0'01"
Floor VAN DE PUT
Indiv.
00:01
0'01"
Kobe DEFERM
Indiv.
00:01
0'01"
Liam FALTER
Indiv.
00:01
0'01"
Lienne HENDRICKX
Indiv.
00:01
0'01"
Lies OEYEN
Indiv.
00:01
0'01"
Lize ADRIAENSSENS
Indiv.
00:01
0'01"
M VAN DER HEYDEN
Indiv.
00:01
0'01"
Mats ADRIAENSSENS
Indiv.
00:01
0'01"
Noore SELS
BEL
Indiv.
00:01
0'01"
Ruben HENDRICKX
Indiv.
00:01
0'01"
Saar VAN DE PUT
Indiv.
00:01
0'01"
Senne HENDRICKX
Indiv.
00:01
0'01"
Wout OEYEN
Indiv.
00:01
0'01"
l VAN DER HEYDEN
Indiv.
00:01
0'01"
Top
Total
Omega
96
K.O.L.
78
TROL
53
hamok
53
Indiv.
33
VVO 96
11
ASUB
9
ARGUS
7
C.O. Liège
6
Olifant
6
C.O. Pégase
5
KOVZ
5
OC München
5
OLV Luzern
5
Punto Nord
5
Balise 10
4
Gustavsbergs OK
4
Kajaanin Suunnistajat
4
O.L.G. St. Vith "ARDOC"
4
Borasca
3
Kinder-O
3
Lunds OK
3
N.S.V. Amel
3
O-club, Kyiv
3
OLG Dachsen SUI
3
OLG Zürich
3
Tous Azimuts Douai
3
CCValencia
2
DJK Adler 07 Bottrop
2
Darlington Orienteers
2
E.P.O.S.
2
ESOC
2
GO Vallemaggia
2
Halden SK
2
Helsingin Suunnistajat
2
Kolbotn & Skimt OL
2
Naturfreunde Wien
2
O.L.V. Eifel
2
OK Bovec
2
OK Saule
2
OL Regio Olten
2
OLG Breitsee
2
OLG Deutsch Kaltenbrunn
2
OLK Fricktal
2
Orienteringsklubben Moss
2
Pan-Kristianstad
2
Th OK
2
Turun Suunnistajat
2
Altaïr C.O.
1
Hainaut O.C.
1
Herlufsholm
1
IF Brahe
1
IL Tyrving
1
Lounais-Hämeen Rasti
1
OL-Team Filder
1
OLC SKOG FRIBOURG
1
OLV Uslar
1
Raisu Lumous
1
SSV Planeta Radebeul
1
Sandnes IL - Rogaland
1
Sigtuna OK
1
Suomusjärven Sisu
1
Søllerød OK
1
TT-TUR O Reiser
1
UKS Traper Zlocieniec
1
USV TU Dresden
1
WKS Slask Wroclaw
1
ol.biel.seeland
1
Total: 479