AOS Stadspark
Antwerpen 5.5.2022
Antwerp Orienteers
Last updated: 05.05.2022 20:33:04
Contact/Remarks:
jeremygenar@gmail.com
Contact/Remarks:
jeremygenar@gmail.com
Bedankt voor jullie deelname! Volgende race in de AOS is op 2 juni in het Kielpark!
D:1
D:2
D:3
H:1
H:2
H:3
Total
NCL
niet geklasseerd
Personelijk PDF-blad beschikbaar
D:1
1860m (16)
[H:]M:S
min/km
1.
Evelien PEETERS
BEL
Antwerp Orienteers AOS
11:36
6'14"
2.
Sara SCHRAMME
BEL
Antwerp Orienteers AOS
13:37
7'19"
+2:01
3.
Astrid VAN CLEEF
BEL
Antwerp Orienteers AOS
13:54
7'28"
+2:18
4.
Lise MILBOU
BEL
Antwerp Orienteers
14:35
7'50"
+2:59
5.
Sam PORTEMAN
BEL
Antwerp Orienteers
15:51
8'31"
+4:15
6.
Julie SCHILTZ
BEL
Antwerp Orienteers AOS
17:40
9'30"
+6:04
7.
Lien BAEYENS
BEL
Antwerp Orienteers AOS
17:42
9'31"
+6:06
8.
Kathleen DE JONGH
BEL
Antwerp Orienteers
18:38
10'01"
+7:02
9.
Julienne VANREUSEL
BEL
hamok
18:53
10'09"
+7:17
10.
Lieve GEENS
BEL
TROL
19:49
10'39"
+8:13
11.
Kristel DE SOUTER
BEL
Antwerp Orienteers AOS
22:03
11'51"
+10:27
12.
Lily-Anne COLE
BEL
TROL
22:49
12'16"
+11:13
13.
Sara BOLLEN
BEL
Antwerp Orienteers
25:22
13'38"
+13:46
14.
Stella CROTHERS
BEL
Antwerp Orienteers
25:50
13'53"
+14:14
15.
Fidan SIMSEK
TUR
Antwerp Orienteers AOS
47:37
25'36"
+36:01
NCL
Fiona FRANSSEN
BEL
Antwerp Orienteers AOS
Top
D:2
1480m (15)
[H:]M:S
min/km
1.
Evelien PEETERS
BEL
Antwerp Orienteers AOS
08:36
5'49"
2.
Kristel MERTENS
BEL
Antwerp Orienteers
10:08
6'51"
+1:32
3.
Lise MILBOU
BEL
Antwerp Orienteers
11:04
7'29"
+2:28
4.
Astrid VAN CLEEF
BEL
Antwerp Orienteers AOS
12:39
8'33"
+4:03
5.
Elien MELIS
BEL
Antwerp Orienteers AOS
13:40
9'14"
+5:04
6.
Julienne VANREUSEL
BEL
hamok
15:01
10'09"
+6:25
7.
Lieve GEENS
BEL
TROL
16:36
11'13"
+8:00
8.
Sara BOLLEN
BEL
Antwerp Orienteers
17:41
11'57"
+9:05
9.
Anke VAN MEER
BEL
Antwerp Orienteers AOS
19:52
13'25"
+11:16
10.
Fiona FRANSSEN
BEL
Antwerp Orienteers AOS
19:59
13'30"
+11:23
11.
Kristel DE SOUTER
BEL
Antwerp Orienteers AOS
20:49
14'04"
+12:13
12.
Caro MOONS
BEL
Antwerp Orienteers AOS
21:56
14'49"
+13:20
13.
Stella CROTHERS
BEL
Antwerp Orienteers
24:37
16'38"
+16:01
14.
Rinske DE HAES
BEL
Antwerp Orienteers AOS
32:42
22'06"
+24:06
NCL
Kathleen DE JONGH
BEL
Antwerp Orienteers
Top
D:3
2340m (15)
[H:]M:S
min/km
1.
Evelien PEETERS
BEL
Antwerp Orienteers AOS
13:15
5'40"
2.
Lise MILBOU
BEL
Antwerp Orienteers
14:49
6'20"
+1:34
3.
Elien MELIS
BEL
Antwerp Orienteers AOS
15:25
6'35"
+2:10
4.
Astrid VAN CLEEF
BEL
Antwerp Orienteers AOS
17:57
7'40"
+4:42
5.
Kristel MERTENS
BEL
Antwerp Orienteers
18:36
7'57"
+5:21
6.
Sam PORTEMAN
BEL
Antwerp Orienteers
19:23
8'17"
+6:08
7.
Lien BAEYENS
BEL
Antwerp Orienteers AOS
19:55
8'31"
+6:40
8.
Julie SCHILTZ
BEL
Antwerp Orienteers AOS
19:56
8'31"
+6:41
9.
Katleen VAN BRAEKEL
BEL
Antwerp Orienteers AOS
20:27
8'44"
+7:12
10.
Laerke ARNFAST
DEN
Antwerp Orienteers
28:04
12'00"
+14:49
11.
Anke VAN MEER
BEL
Antwerp Orienteers AOS
29:32
12'37"
+16:17
12.
Sara SCHRAMME
BEL
Antwerp Orienteers AOS
29:34
12'38"
+16:19
13.
Lily-Anne COLE
BEL
TROL
30:57
13'14"
+17:42
14.
Caro MOONS
BEL
Antwerp Orienteers AOS
34:46
14'51"
+21:31
NCL
Eliene WILS
BEL
Antwerp Orienteers
Top
H:1
1860m (29)
[H:]M:S
min/km
1.
Warre DE CUYPER
BEL
K.O.L.
08:35
4'37"
2.
Brent VLEUGELS
BEL
Antwerp Orienteers
09:16
4'59"
+0:41
3.
Stoffel VAN EECKHOUDT
BEL
Antwerp Orienteers
10:45
5'47"
+2:10
4.
Rudy ROOMAN
BEL
Antwerp Orienteers
11:07
5'59"
+2:32
5.
Noël NIJSTEN
BEL
Borasca
11:11
6'01"
+2:36
6.
Nils VAN DE VELDE
BEL
Antwerp Orienteers AOS
11:46
6'20"
+3:11
7.
Joris KINT
BEL
Antwerp Orienteers
12:44
6'51"
+4:09
8.
Jeroen JONCKHEERE
BEL
Antwerp Orienteers
12:46
6'52"
+4:11
9.
Tom BEYENS
BEL
Omega
12:58
6'58"
+4:23
10.
Jan DELOBEL
BEL
Omega
13:03
7'01"
+4:28
11.
Jackie VANDIJCK
BEL
K.O.L.
14:03
7'33"
+5:28
12.
Christophe VAN MEERBEECK
BEL
Antwerp Orienteers AOS
14:33
7'49"
+5:58
13.
Jasper VAN DESSEL
BEL
Antwerp Orienteers
14:34
7'50"
+5:59
14.
Stefan VAN REGENMORTEL
BEL
Antwerp Orienteers
14:49
7'58"
+6:14
15.
Stijn WOUTERS
BEL
Antwerp Orienteers
15:01
8'04"
+6:26
16.
Peter VERMEYEN
BEL
Antwerp Orienteers
15:02
8'05"
+6:27
17.
Sam CROTHERS
BEL
Antwerp Orienteers
19:39
10'34"
+11:04
18.
Eddie DESMEDT
BEL
TROL
21:57
11'48"
+13:22
19.
Ruud SCHONEWILLE
NED
Borasca
24:39
13'15"
+16:04
20.
Paul CROTHERS
BEL
Antwerp Orienteers
25:48
13'52"
+17:13
21.
Paul BOLSENS
BEL
TROL
39:19
21'08"
+30:44
22.
Yusuf EMIN SIMSEK
TUR
Antwerp Orienteers AOS
47:25
25'30"
+38:50
23.
Ahmed Serif SIMSEK
TUR
Antwerp Orienteers
47:42
25'39"
+39:07
Mehmet SIMSEK
BEL
Antwerp Orienteers AOS
47:42
25'39"
+39:07
NCL
Aleksander KOWALCZYK
POL
Antwerp Orienteers
NCL
Dimmen WELLENS
BEL
Antwerp Orienteers AOS
NCL
Pieter VAN BRAEKEL
BEL
Antwerp Orienteers AOS
NCL
Remco HEREIJGERS
NED
Antwerp Orienteers
NCL
Ruben GRIETENS
BEL
Antwerp Orienteers
Top
H:2
1480m (25)
[H:]M:S
min/km
1.
Warre DE CUYPER
BEL
K.O.L.
06:24
4'19"
2.
Ruben GRIETENS
BEL
Antwerp Orienteers
06:31
4'24"
+0:07
3.
Remco HEREIJGERS
NED
Antwerp Orienteers
06:35
4'27"
+0:11
4.
Brent VLEUGELS
BEL
Antwerp Orienteers
06:51
4'38"
+0:27
5.
Stoffel VAN EECKHOUDT
BEL
Antwerp Orienteers
08:02
5'26"
+1:38
6.
Noël NIJSTEN
BEL
Borasca
08:18
5'36"
+1:54
7.
Rudy ROOMAN
BEL
Antwerp Orienteers
08:51
5'59"
+2:27
8.
Aleksander KOWALCZYK
POL
Antwerp Orienteers
09:03
6'07"
+2:39
9.
Dimmen WELLENS
BEL
Antwerp Orienteers AOS
09:34
6'28"
+3:10
10.
Joris KINT
BEL
Antwerp Orienteers
09:37
6'30"
+3:13
11.
Tom BEYENS
BEL
Omega
09:46
6'36"
+3:22
12.
Nils VAN DE VELDE
BEL
Antwerp Orienteers AOS
10:10
6'52"
+3:46
13.
Jan DELOBEL
BEL
Omega
10:16
6'56"
+3:52
14.
Stijn WOUTERS
BEL
Antwerp Orienteers
10:33
7'08"
+4:09
15.
Jeroen JONCKHEERE
BEL
Antwerp Orienteers
11:13
7'35"
+4:49
16.
Jackie VANDIJCK
BEL
K.O.L.
11:50
8'00"
+5:26
17.
Peter VERMEYEN
BEL
Antwerp Orienteers
13:00
8'47"
+6:36
18.
Jasper VAN DESSEL
BEL
Antwerp Orienteers
15:56
10'46"
+9:32
19.
Ruud SCHONEWILLE
NED
Borasca
19:03
12'52"
+12:39
20.
Sam CROTHERS
BEL
Antwerp Orienteers
19:49
13'23"
+13:25
21.
Pieter VAN BRAEKEL
BEL
Antwerp Orienteers AOS
19:56
13'28"
+13:32
22.
Paul CROTHERS
BEL
Antwerp Orienteers
24:33
16'35"
+18:09
23.
Paul BOLSENS
BEL
TROL
30:20
20'30"
+23:56
24.
Jelle BAKELANTS
BEL
Antwerp Orienteers
30:56
20'54"
+24:32
25.
Paul DE HAES
BEL
Antwerp Orienteers AOS
32:49
22'10"
+26:25
Top
H:3
2340m (20)
[H:]M:S
min/km
1.
Remco HEREIJGERS
NED
Antwerp Orienteers
10:12
4'22"
2.
Warre DE CUYPER
BEL
K.O.L.
10:18
4'24"
+0:06
3.
Brent VLEUGELS
BEL
Antwerp Orienteers
10:40
4'34"
+0:28
4.
Dimmen WELLENS
BEL
Antwerp Orienteers AOS
10:49
4'37"
+0:37
5.
Ruben GRIETENS
BEL
Antwerp Orienteers
11:07
4'45"
+0:55
6.
Rudy ROOMAN
BEL
Antwerp Orienteers
13:13
5'39"
+3:01
7.
Noël NIJSTEN
BEL
Borasca
13:34
5'48"
+3:22
8.
Aleksander KOWALCZYK
POL
Antwerp Orienteers
13:52
5'56"
+3:40
9.
Yves MEYER
BEL
Antwerp Orienteers AOS
14:48
6'19"
+4:36
10.
Jan DELOBEL
BEL
Omega
15:01
6'25"
+4:49
Stefan VAN REGENMORTEL
BEL
Antwerp Orienteers
15:01
6'25"
+4:49
12.
Joris KINT
BEL
Antwerp Orienteers
15:33
6'39"
+5:21
13.
Tom BEYENS
BEL
Omega
16:12
6'55"
+6:00
14.
Nils VAN DE VELDE
BEL
Antwerp Orienteers AOS
16:42
7'08"
+6:30
15.
Jasper VAN DESSEL
BEL
Antwerp Orienteers
17:49
7'37"
+7:37
16.
Stijn WOUTERS
BEL
Antwerp Orienteers
24:28
10'27"
+14:16
17.
Peter VERMEYEN
BEL
Antwerp Orienteers
26:10
11'11"
+15:58
18.
Eddie DESMEDT
BEL
TROL
26:38
11'23"
+16:26
19.
Ruud SCHONEWILLE
NED
Borasca
30:57
13'14"
+20:45
NCL
Jeroen JONCKHEERE
BEL
Antwerp Orienteers
Top
Total
Antwerp Orienteers
55
Antwerp Orienteers AOS
38
TROL
8
Borasca
6
Omega
6
K.O.L.
5
hamok
2
Total: 120