Régionale | ||
Last updated: 22.09.2009 21:18:38 |
D-10 2500m 65m (3) | ||||||||
[H:]M:S | min/km | |||||||
2. | Sandrine DEFRAIGNE | ASUB | 1:00:27 | 24'11" | ||||
Top | ||||||||
D-12 2500m 65m (1) | ||||||||
[H:]M:S | min/km | |||||||
-- | Gaëlle DEFRAIGNE | ASUB | 1:18:57 | |||||
Top | ||||||||
D-20 6600m 205m (1) | ||||||||
[H:]M:S | min/km | |||||||
1. | Caroline STAS | ASUB | 1:46:11 | 16'05" | ||||
Top | ||||||||
DE 9200m 400m (3) | ||||||||
[H:]M:S | min/km | |||||||
2. | Florence DERAM | ASUB | 1:59:17 | 12'58" | ||||
Top | ||||||||
D35 6100m 230m (10) | ||||||||
[H:]M:S | min/km | |||||||
1. | Béatrice DE LONGUEVILLE | ASUB | 1:08:20 | 11'12" | ||||
3. | Catherine DICKBURT | ASUB | 1:10:30 | 11'33" | ||||
9. | Jenny BUELENS | ASUB | 1:50:02 | 18'02" | ||||
Top | ||||||||
D40 4900m 135m (6) | ||||||||
[H:]M:S | min/km | |||||||
1. | Maurice REVERSEAU | ASUB | 52:13 | 10'39" | ||||
4. | Nicole REVENCU | ASUB | 1:30:17 | 18'26" | ||||
Top | ||||||||
D45 4900m 135m (8) | ||||||||
[H:]M:S | min/km | |||||||
5. | Claire MUYLLAERT | ASUB | 1:16:36 | 15'38" | ||||
Top | ||||||||
H-10 2500m 65m (5) | ||||||||
[H:]M:S | min/km | |||||||
1. | Thibault HERMAN | ASUB | 44:24 | 17'46" | ||||
2. | Cédric AMERIJCKX | ASUB | 44:43 | 17'53" | ||||
5. | Gaël AMERIJCKX | ASUB | 1:13:15 | 29'18" | ||||
Top | ||||||||
H-14 4900m 135m (7) | ||||||||
[H:]M:S | min/km | |||||||
1. | Thomas GILLET | ASUB | 53:55 | 11'00" | ||||
3. | Gérald FIERENS | ASUB | 56:58 | 11'38" | ||||
Top | ||||||||
H-16 6100m 230m (4) | ||||||||
[H:]M:S | min/km | |||||||
1. | Julien GILLET | ASUB | 54:32 | 8'56" | ||||
Top | ||||||||
H-20 7900m 330m (2) | ||||||||
[H:]M:S | min/km | |||||||
2. | Margot VANDEMEULEBROEK | ASUB | 1:48:40 | 13'45" | ||||
Top | ||||||||
HE 10400m 460m (11) | ||||||||
[H:]M:S | min/km | |||||||
4. | Tarmo KUUB | ASUB | 1:50:45 | 10'39" | ||||
Top | ||||||||
H21 9200m 400m (9) | ||||||||
[H:]M:S | min/km | |||||||
2. | Benjamin HOFMANS | ASUB | 1:23:54 | 9'07" | ||||
3. | Gilles DELMEE | ASUB | 1:26:19 | 9'23" | ||||
Top | ||||||||
HB 6100m 230m (3) | ||||||||
[H:]M:S | min/km | |||||||
2. | Michel RYSENAER | ASUB | 1:34:11 | 15'26" | ||||
Top | ||||||||
H35 9200m 400m (11) | ||||||||
[H:]M:S | min/km | |||||||
5. | Jean-Michel STEUVER | ASUB | 1:43:20 | 11'14" | ||||
7. | Christophe AMERIJCKX | ASUB | 1:51:18 | 12'06" | ||||
Top | ||||||||
H40 7900m 330m (12) | ||||||||
[H:]M:S | min/km | |||||||
3. | Benoît DEFRAIGNE | ASUB | 1:30:33 | 11'28" | ||||
Top | ||||||||
H45 7900m 330m (16) | ||||||||
[H:]M:S | min/km | |||||||
4. | Christian GILLET | ASUB | 1:14:24 | 9'25" | ||||
5. | Philippe TAELEMANS | ASUB | 1:15:25 | 9'33" | ||||
11. | Dominique STAS | ASUB | 1:38:59 | 12'32" | ||||
12. | Herman VAN MELLAERT | ASUB | 1:40:18 | 12'42" | ||||
13. | Jean-Benoît HUBERT | ASUB | 1:54:38 | 14'31" | ||||
Top | ||||||||
H50 6600m 205m (13) | ||||||||
[H:]M:S | min/km | |||||||
1. | Jean-Noël DEBEHOGNE | ASUB | 1:03:14 | 9'35" | ||||
2. | Philippe CLAPUYT | ASUB | 1:07:44 | 10'16" | ||||
3. | Jacques HOFMANS | ASUB | 1:17:06 | 11'41" | ||||
Top | ||||||||
H55 6100m 230m (14) | ||||||||
[H:]M:S | min/km | |||||||
7. | Francis KRIER | ASUB | 1:15:55 | 12'27" | ||||
Top | ||||||||
H65 4200m 125m (3) | ||||||||
[H:]M:S | min/km | |||||||
2. | Jean-Pierre VAN DER CRUYS | ASUB | 1:04:41 | 15'24" | ||||
Top |