clublogo
index

VK Avond
Molenheide 11.2.2022
Omega

Last updated: 11.02.2022 21:52:44Contact/Remarks: info@olomega.be HELGA Orienteering Software © Michael Hock

DESP DJUN DOPEN DMA DMB DMC DMD HESP HJUN HOPEN HMA HMB HMC HMD HME SD
Total Splitsbrowser

NCL niet geklasseerd   -- buiten wedstrijd   

D. Espoirs - Beloften   length 3120m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Kiara NIJSTBELOmega34:0410'55"
2.Noor DE MITSBELTROL37:2411'59"+3:20
3.Liana THIELSBELOmega1:03:1020'15"+29:06
Top

D. Junioren - Juniores   length 4830m (8)

[H:]M:Smin/km
1.Tille DE SMULBELOmega32:136'40"
2.Maya RENARDBELhamok37:347'47"+5:21
3.Julia KREKELSBELTROL38:388'00"+6:25
4.Sofie BOSMANSBELOmega42:188'45"+10:05
5.Maija TAILLIEUBELK.O.L.43:138'57"+11:00
6.Lotte TIESTERSBELOmega45:169'22"+13:03
7.Kato KEUPPENSBELOmega49:1410'12"+17:01
8.Jil MYLLEBELhamok52:2110'50"+20:08
Top

D. Open   length 5580m (6)

[H:]M:Smin/km
1.Greet OEYENBELhamok37:336'44"
2.Hannah THIELSBELTROL46:148'17"+8:41
3.Liesbeth VAN DE VELDEBELOmega47:438'33"+10:10
4.Charlotte THEYSBELOmega50:489'06"+13:15
5.Magalie VERSTREPENBELOmega1:11:2512'48"+33:52
6.Lene ELSENBELOmega1:18:0914'00"+40:36
Top

D. Masters A   length 4530m (5)

[H:]M:Smin/km
1.Amber THYSBELhamok35:097'46"
2.Nancy WENDERICKXBELhamok36:408'06"+1:31
3.Ellen BOURGONJONBELTROL40:338'57"+5:24
4.Ellen DE BIEBELOmega43:429'39"+8:33
NCLSandra DEBLANDERBELTROL
Top

D. Masters B   length 3120m (4)

[H:]M:Smin/km
1.Betty DE MEYERBELTROL32:3610'27"
2.Maria HENKESBELO.L.G. St. Vith ARDOC36:5511'50"+4:19
3.Anne-Marie DELANGHEBELK.O.L.40:0012'49"+7:24
4.Mia KINNAERBELOmega46:0714'47"+13:31
Top

D. Masters C   length 3120m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Odette MORETBELK.O.L.54:3517'30"
2.Anita BAERTSBELBorasca1:03:2620'20"+8:51
Top

D. Masters D   length 3120m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Paulette BLOMMENBELOmega46:0514'46"
2.Lieve GEENSBELTROL55:2517'46"+9:20
3.Danielle NOLENSBELhamok1:28:2028'19"+42:15
Top

H. Espoirs - Beloften   length 3120m (8)

[H:]M:Smin/km
1.Mats DE SMULBELOmega24:037'42"
2.Bob DE CLEENEBELTROL26:128'24"+2:09
3.Thor DE MITSBELTROL29:319'28"+5:28
4.Rube ELSENBELOmega30:209'43"+6:17
5.Torben AERDENBELK.O.L.31:4710'11"+7:44
6.Pjotr MERTENSBELTROL33:2110'41"+9:18
7.Viek DE MITSBELTROL45:2714'34"+21:24
--Warre SIMKENSBELK.O.L.50:0916'04"+26:06
Top

H. Junioren - Juniors   length 5580m (5)

[H:]M:Smin/km
1.Liam THIELSBELOmega29:485'20"
2.Rune DE CLERCQ DOMABELTROL32:305'49"+2:42
3.Joris SMETBELTROL34:196'09"+4:31
4.Jorn KENNISBELhamok34:316'11"+4:43
5.Wolf DE MITSBELTROL40:267'15"+10:38
Top

H. Open   length 6900m (13)

[H:]M:Smin/km
1.Marc SERRALLONGA ARQUESESPTROL36:205'16"
2.Simon KREKELS DOMABELTROL38:185'33"+1:58
3.Desmond FRANSSENBELTROL40:305'52"+4:10
4.Lennert LENSBELhamok43:216'17"+7:01
5.Thomas VAN DER KLEIJBELhamok44:186'25"+7:58
6.Jeroen HOEKX DOMABELhamok44:426'29"+8:22
7.Winston FRANSSENBELTROL45:486'38"+9:28
8.Jelle BAKELANTSBELAntwerp Orienteers51:067'24"+14:46
9.Daan KAELENBELOmega56:188'10"+19:58
10.Tim COPPENSBELK.O.L.1:01:298'55"+25:09
11.Dieter COENBELTROL1:01:408'56"+25:20
12.Joris KINTBELAntwerp Orienteers1:06:129'36"+29:52
13.Raul CORDON PEREZESPC.O. Liège1:30:4913'10"+54:29
Top

H. Masters A   length 5580m (6)

[H:]M:Smin/km
1.Siegfried BAKELANTSBELAntwerp Orienteers40:227'14"
2.Marc KERCKHOFSBELOmega40:347'16"+0:12
3.Stefaan SCHUTJESBELhamok48:408'43"+8:18
4.Tim DILENBELK.O.L.49:168'50"+8:54
5.Pascal MYLLEBELhamok57:5910'23"+17:37
6.Dirk VAN DE SCHANSBELhamok1:07:5312'10"+27:31
Top

H. Masters B   length 4830m (18)

[H:]M:Smin/km
1.Guido TIMMERSBELhamok37:427'48"
2.Olivier DE SMULBELOmega39:348'12"+1:52
3.Noël NIJSTENBELBorasca40:558'28"+3:13
4.Wouter VAN MUYSENBELOmega41:098'31"+3:27
5.Yves DE MITSBELTROL41:178'33"+3:35
6.Roman ELSENBELOmega41:408'38"+3:58
7.Serge BAERTBELN.S.V. Amel43:509'05"+6:08
8.Filip KENNISBELhamok45:319'25"+7:49
9.Koen NEYENSBELK.O.L.47:459'53"+10:03
10.Ralph KURTGERTROL49:0610'10"+11:24
11.Filip DEBLOUDTSBELAntwerp Orienteers53:5211'09"+16:10
12.Toni SERRALLONGA GASCHESPTROL54:4011'19"+16:58
13.Frank AERDENBELK.O.L.57:0211'48"+19:20
14.Kurt SMETBELTROL57:3011'54"+19:48
15.Ivan BATCHEVNEDKOVZ1:05:4113'36"+27:59
NCLErik VAN DYCKBELTROL
NCLJan-Gerard VAN DER TOORNNEDTROL
NCLWim VERVOORT DOMABELTROL
Top

H. Masters C   length 4530m (7)

[H:]M:Smin/km
1.Wiet LAENENBELTROL31:467'01"
2.Freddy HENKESBELO.L.G. St. Vith ARDOC45:3310'03"+13:47
3.Jan TOELENBELK.O.L.47:1110'25"+15:25
4.Roger BOCKXBELK.O.L.48:3910'44"+16:53
5.Lucien BOSMANSBELhamok53:5711'55"+22:11
6.Johan CLAESBELhamok1:03:0413'55"+31:18
NCLJan THEYSBELOmega
Top

H. Masters D   length 3120m (12)

[H:]M:Smin/km
1.Alfred SIMKENSBELK.O.L.31:5410'13"
Rudy CANTREBELK.O.L.31:5410'13"
3.Jean BREDOBELO.L.V. Eifel36:0211'33"+4:08
4.Frans WENSBELTROL39:0112'30"+7:07
5.Rogier VANAKENBELOmega39:3512'41"+7:41
6.Hermann WOLLGARTENGERHansa Simmerath42:3513'39"+10:41
7.Dominique SCHUTJESBELhamok44:2414'14"+12:30
8.Egwin COESSENSBELK.O.L.46:2714'53"+14:33
9.Jos THYSBELhamok52:1516'45"+20:21
10.Mark VAN BRUGGENBELTROL54:0317'19"+22:09
11.Ruud SCHONEWILLENEDBorasca1:02:1319'56"+30:19
12.Oswald VAN BOCKSTALBELTROL1:43:3633'12"+1:11:42
Top

H. Masters E   length 3120m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Frans VAN DE MOORTELBELOmega1:05:1020'53"
2.Jean OOMSBELhamok1:05:3821'02"+0:28
3.Michel OOMSBELOmega1:09:3622'18"+4:26
Top

Short Difficult   length 3800m (2)

[H:]M:Smin/km
NCLAnnelies VOSBELOmega
NCLRobin VERSTREPENBELOmega
Top

Total

TROL30
Omega27
hamok20
K.O.L.14
Antwerp Orienteers4
Borasca3
O.L.G. St. Vith ARDOC2
C.O. Liège1
Hansa Simmerath1
KOVZ1
N.S.V. Amel1
O.L.V. Eifel1
Total: 105